I A OOK KRUIBEKE KAN MELSELE NIET STOPPEN DANK U, MENEER DE LAMPER DE TREFKRACHT VAN LEO WUYTACK Minivoetbaltornooi te Zele BERT DE LAMPER DE NIEUWE TRAINER BIJ TEMSE WINTERGALA RIJBAAN PIET DENDERMONDE 20 - 20.11.1987 - De Voorpost In d wed) wijzi veld Sint Som Klol Patr wint wel om wed: scor het wan Gerc Som Ge het Zele gaan Soml In ten I weg Ackt ten c Dam doel! lobb; reert midc den echt» Al Pelei den eent. dwin reikt bord den rekt knal» de i jevo maai So maai waar •pel rwa; veld 70e inte «lei toni ing» ipgt lom nok loei Sc VOETBAL KSV TEMSE - HEIRNIS GENT 4-0 Temse is opnieuw gestart. Zoveel werd duidelijk na de match tegen de fusieclub Racing Heirnis Gent. Wat een trainerswissel toch allemaal kan doen. Tot voor een paar weken was KSV een lusteloze ploeg die wel wat goede individuele talenten had lopen maar die zeker geen ploeg maaikten. Dit laatste is dan na deze propagandamatch tegen de Gentse formatie wellicht definitief naar het verleden gesjot. Met fris en attraktief voetbal waarbij iedereen zich inspande voor iedereen hebben de jongens van de nieuwe oefenmeester Albert De Lamper, kortweg Bert, iedereen verrast. Behalve misschien de oefenmeester zelf, die voorspelde, geef me enkele weken de tijd en ik maak van deze ploeg met die invididuele mogelijkheden een hecht team. Naar wat we afgelopen zondag zagen op Temse kunnen we niet anders dan dit beamen. Jan Pieters net voor en na het rustsignaal De Gentse formatie begon nochtans heel goed aan deze partij want in de aanvangsfaze drong het zijn wil een beetje op aan de Temsespelers. Doch toen de match tot volle ontplooiing kwam begon KSV meer en meer het spel zelf op te eisen. Het nieuwe systeem dat trainer De Lamper had doorgevoerd door vijf spelers op het middenveld te plaatsen wierp al direkt vruchten af. Niet in de vorm van een doel punt, nog niet, maar men zag en voelde het vertrouwen zo groeien bij de thuisploeg. Dat verdediger Martens opgeof ferd werd voor deze nieuwe taktiek nam men er graag bij. Storms, Van Buynder, Verbe- ke. Peersman en Verstraeten waren dan ook de foeriers bij uitstek om de aalvlugge spit sen die Temse telt als een Jan Pieters en Patrick Waem met zoveel leder te voeden dat de Gentse verdedigers waarlijk hun ogen niet konden geloven dat KSV met luttele 8 punten in de onderste helft van de rangtabel stond. Toch konden de bezoekers lang het hoofd boven water houden maar in de 40ste mi nuut kon een snelle Temse- aanval niet gestuit worden. Het was dan ook een klein kunstje voor Jantje Pieters om de bal al liftend over de uitgekomen doelman Van Den Bossche in het doel te leggen. Dolle vreugde natuur lijk bij de thuisaanhang die al dadelijk om een bisnummer- tje riep. Voetbal. KSV Temse heeft nu Bert De Lamper als nieuwe trainer en zijn ploeg speelde zoals in haar beste dagen (dw) Dat kregen we dan ook maar ondertussen waren wel alle kelen gesmeerd in de kan tine. Wie daarvan te laat te rug kwam miste al het tweede doelpunt van KSV. Direkt na de aftrap had een werkelijk sublieme Frank Van Buynder Jan Pieters weer eens gelan ceerd. Jan trapte hard op doel maar Van den Bossche redde in eerste instantie. De re bound werd dan toch nog door vlugge Jan in het doel getipt zodat meteen de 2-0 stand op het scorebord kwam. Kurt Migom drijft op tot 4-0 Deze droomstart zette de bezoekers dan volledig k.o. Geen enkele zinnige kombina- tie konden de Gentse spe lers onder leiding van Willy Quipor op de perfekte gras mat tentoon spreiden. Temse daarentegen wist met al het aanvalsgeweld echt geen blijf. Toen in de 54ste minuut Rudi Peersman achter de bal stond om een vrije trap te nemen, gaf Rudi een kort maar su bliem pasje naar Frank Van Buynder die eerst nog gauw een Gentse verdediger uit speelde en dan hard uithaalde naar doel. Gelukkig voor Gent scheerde de bal langs de goede kant van de paal buiten. Patrick Waem was ook als herboren. Met lange rushes op de rechter- of linkerflank zorgde hij steeds weer voor gevaar bij de Gentse kooi, waar Van Buynder of Pieters dan hun opwachting maakten. Goed gevoed door Floris Ver straeten die zich weerde als een duivel in een doosje, wer den de Gentenaars werkelijk overspeeld in alle rangen. Om de toelichting van hun on macht wat meer kleur te ge ven even dit. Toen Floris Ver straeten gepakt werd op het middenveld gingen drie Gent se spelers nog protesteren bij ref. Eeckeman. Muylaert, Vervaeck en Verspeten kre gen prompt alle drie een geel karton onder de neus geduwd. KSV trok zich niets aan van de afgang bij de bezoekers en in de 75ste minuut kon Jan Temse-RCH Gent 4-0. Al vallend kan Volckerick nog een goede pas geven (dw) Temse-RCH Gent 4-0. Peeters belaagt het Gentse doel (dw) In tweede provinciale ging deze week alle aandacht naar de topper die betwist werd in de veergemeente. Melsele won dankzij een betere tweede helft verdiend deze match en dit brengt de Aardbeijongens nu al met vijf eenheden op kop van de klassering. Kemzeke, onze derde vertegenwoordiger in tweede, ging met de kleinste score verliezen op het veld van de tabaksplanters uit Appelterre en voor Herleving uit Vrasene begint het degradatieschoentje nu wel helemaal te knellen na een vrij ruime verliesbeurt op het veld van FC Denderleeuw. Met matchen tegen Borsbeke, Sint- Kruis en Heldergem hoopt trainer Hugo Braem echter dat tegen het jaareinde zijn wit-zwarte formatie terug "bij de mensen" zal staan. Afwachten is hier de boodschap. Kallo blijft ook aan de winnende hand en ging nu met de kleinste score winnen bij S.L.V. Zelzate. komen. Een doelpunt langs de kant van de Pieters alweer alleen op Van Den Bossche afgaan. Iets te ver uitwijkend kon Jan echter niet meer in goede schietposi tie komen. Toch rolde de bal nog naar Waem die dan weer op het been van verdediger Metelmans schoot. Even later dan een dubbele wissel bij Temse. Verbcke werd gewis seld voor Martens en uitblin ker Jan Pieters mocht een ap plausvervanging meema ken. Voor hem kwam een andere spits in het veld: Kurt Migom. Lang moest Kurt niet wachten om zijn doeltje te mogen pakken. Patrick Waem was in de 83e minuut nog maar eens op snelheid doorgegaan en had enkele Gentse spelers ter plaatse ge laten. Zijn hoge voorzet werd onder geen al te gemakkelijke omstandigheden toch in het doel gedevieerd zodat Temse met 3-0 voorsprong niet meer kon verliezen. Het werd zelfs nog 4-0 langs dezelfde Kurt Migom. Al had deze treffer net zo goed ach ter de naam van Joris Ver straeten kunnen komen. Nu was de foerier met dienst Ru di Peersman geweest. Floris kopte in eerste instantie tegen de dwarsligger maar dc goed gevolgde Kurt Migom duwde de bal over de doellijn, met een de eerste thuisoverwin ning van KSV die zeker ver diend behaald werd. Indien Van Buynder en Co met deze inzet blijven voetballen, staan Temse nog mooie voetbaluur- 'tjes te wachten. KSV-nieuwtjes Na de wedstrijd was trainer Bert De Lamper natuurlijk een druk omringd man. Ook wij legden ons oor nogmaals te luisteren in de wandelgan gen van het Temse-stadion. Bert De Lamper had werke lijk veel lof over voor de spe lers na de wedstrijd tegen Gent. "Vandaag had ik bij zondere opdrachten meegege ven aan iedereen. Vooral het nieuwe spelpatroon met de vijf middenvelders was voor JV Kruibeke Svelta Melsele In een immense modderbrij een goed uitgekomen Pascal hebben de ploegen Jong Van Gheem redde mooi deze slechte terugspeelbal werd autoritaire leiders. Dirk Smet door Rudi onderschept maar werd mooi gelanceerd en deze maal liet hij zich niet beïnvloe den door veld of doelman en unieke kans voor de thuis- plaatste het leder kalm tegen Vlaanderen Kruibeke Svelta Melsele, die anders van ploeg. Tegenslag dan voor de Kruibeekse netten: 1-3, nature heelwat technische Kruibeke toen in de 24e mi- 83'. Kruibeke moest iets ris- spelers in hun rangen hebben nuut .van de partij Walter Van keren en kreeg zo nog het geprobeerd er het beste van te Mieghem gekwetst was en deksel op de neus in deze kwam moest vervangen worden vinnige i de door Eddy Zaman. Dit het sein voor Melsele om melijke veld geen m langs Kenny Van Spittael nog bal kon te zien zijn. maken. Kruibeke enigszins gehandicapt aftrap want Cockheyt moest wegens een gele overlast een wedstrijd waarvan wegens de staat van het erbar- 'i voet zondag langs de kant blijven, eens hard uit te halen, maar Melsele mét Schönberger i direkt het initiatief in deze partij met enkele gemeten doelman Verstraeten liet zich FC Denderleeuw 4 vooralsnog niet verschalken. H. Vrasene 0 Zo bleef de 0-0 stand behou- Ruim een haIf uur heefi voorzetten op medespelers den aan de rust en kon deze Herleving kunnen standhou- j ,jen bjj pc Denderleeuw. Dan moest het het hoofd bui gen omdat de gastheren wél konden scoren en de spelers van trainer Hugo Braem niet. Zelfs niet toen Denderleeuw met 10 man verder moest in de 45e minuut werd Antoons uit het veld gestuurd door scheidsrechter Gautier, toen hij tot tweemaal toe te vroeg uit de muur kwam nadat Her leving een vrije trap mocht nemen. Nadat Van der Jeugd en Dirk Meul dan nog enkele kansjes hadden geschapen, kwamen de thuisspelers met 10 man toch nog eerst aan hel openingsdoelpunt langs Staels: 1-0. Na deze ruststand was de zelfde Staels de boeman voor Vrasene. De jonge ploeg wil de te rap de gelijkmaker op het bord hebben en kreeg hierdoor het deksel op de neus. Staels die over snelle benen beschikt spurtte meer maals met sukses voorbij de gehalveerde achterlijn van Vrasene die té vroeg de ver dedigende stellingen had ver laten. Zo verloor Dirk Meul in de 53e minuut dc bal aan Bosman en Smet maar deze spannende partij nog alle kan- laatsten hadden blijkbaar ten uit. meer aanpassingstijd nodig Na de pauze eenzelfde spel- dan hun meester. Wie zich beeld met twee goede ploegen ook weinig van het speelveld die resoluut hun kans gingen, aantrok was thuisspeler Chris Toch duurde het nog tot in de Stitscls die in de vijfde minuut 70ste minuut alvorens uitblin- een knap en hard schot af- ker en beste man op het veld vuurde dat via een Melseelse Kenny Van Spitacl Melsele rug op de dwarsligger beland- op voorsprong kon schieten, de boven een verraste doel- Al had Kenny wel het geluk man Van Gheem. aan zijn zijde toen zijn schot Toch was Svelta aanvallend afweek op een Kruibeeks ver beter geïnspireerd dan de dediger en zo doelman Ver- thuisspclers. Met een hard- straeten passeerde: 0-1. Van werkende Kenny Van Spittael Spitael kon er blijkbaar niet op het middenveld naast de genoeg van krijgen want nog grote meester, zorgden Petei geen twee minuten later was Van Mieghem, Mare Bosman en Dirk Smet steeds voor be- hij weer ter plekke om nu met het hoofd een voorzet stendig gevaar voorin. Dirk Peter Van Mieghem binnen te Smet kreeg trouwens op de duwen (0-2). De wedstrijd 22ste minuut dé kans aan dc leek gespeeld. Doch in de 80e voet toeji hij alleen mocht minuut kwam Kruibeke dan afgaan op doelman Verstrae- via een hardwerkende Chris ten. Dirk, die anders zo rustig Stitsels nog in het spoor miste nu onbegrijpelijk De circa 1000 toeschouwers kregen waar voor hun geld want er hing wel ergens een doelpunt in de lucht Ook Kruibeke groef zich niet in. Integendeel, vooral langs de supersnelle spits Rudi Seghers kon dc thuisploeg bijna op de leiders. Een hoekschop van Frans Verberckmocs kon de kleine Stitsels in het doel koppen van een verraste Van Gheem. Kruibeke leek nu gelan ceerd al restte er weinig tijd meer. Toen iedereen de ge lijkmaker verwachtte viel het Staels en meteen wezen de bordjes 2-0. In de 64e minuut kon bij een geharrewar voor het Vra- senedoel De Pretter uiteinde lijk het gaatje vinden dat doelman D'Hondt kansloos liet: 3-0. In de 70e minuut werd een misverstand tussen doelman D'Hondt en verdedi ger De Maere bij Vrasene weerom uitgebuit door die duivelse Staels die meteen de 4-0 eindstand op het bord prikte. Voor Vrasene is het nu duidelijk vijf voor twaalf. Enkele klinkende overwin ningen kan de ploeg nog red den uit deze malaise, zoniet zien we niet goed in hoe trai ner Braem zijn ploeg van de degradatie kan houden. Al moet de bal toch een beetje rollen en op dat punt heeft Vrasene nog maar weinig meeval gekend dit seizoen Appelterre 1 KI. Kemzeke 0 Kemzeke heeft zich op het veld van Appelterre niet kun nen doorzetten. De thuis ploeg was steeds bestendig in het Kemzeekse kamp te vin den en een alerte doelman Jan Smet was nodig om de eerste aanvalsdrang op te van gen. Dat lukte hem aardig maar n de 30e minuut moest Jan zich toch gewonnen geven toen een voorzet van Jan De Nil tot bij Van Spitaels kwam die onhoudbaar binnenkopte. Kemzeke. dat zich niet al te rap bij een tegenslag neerlegt vocht ook nu goed terug maar schoten van J.P. Boon en Stremers hadden niet het ge wenste effekt. Ook in de tweede helft bleef Kemzeke aandringen maar de verdien de gelijkmaker kwam er niet. Ei zo na werd het zelfs nog 2-0 toen thuisspeler De Nil een strafschop mocht nemen in de slotfase. Jan Smet toonde echter nog maar eens zijn klasse en stopte de elfmeter- trap. Spijtig genoeg beteken de dit geen puntenwinst voor de Klauwacrts die dat wel verdiend hadden. Misschien volgt nu een revanche tegen FC Denderleeuw dat toch een van de betere ploegen uit de reeks is en dat nu zondag op bezoek komt in het Krickepit- testadion. SLV Zelzate 0 SK Kallo 1 Kallo, nog steeds met een karrevracht gekwetsten waar nu ook Van Deul is bijgeko men sinds vorige week, ver trok met een klein hartje naar Zelzate. Toch had de ploeg in de voorbije weken laten zien (8 doelpunten voor en 0 te gen) dat de vorm er weer is. Kallo nam dan ook resoluut het heft in handen. Zo liepen Van de Graef, Mare Jansscns en Van Strijdonck al dicht bij de openingstreffer. Maar thuisdoelman Seghers stond Het derde minivoetbaltornooi voor veteranen van De Stroopcr vindt plaats op zondag 27 december in sporthal VHVD. Er worden 16 ploegen tot het tornooi toegelaten. Kandidaat-ploegen kunnen zich telefonisch melden op het nummer 052-44.89.82. (AJZ) ER ZIT MUZIEK IN... Bert De Lamper voorstellen is bijna overbodig werk. Toch zullen er nog zijn onder u die nog niet van Bert De Lamper gehoord hebben. Voor hen toch deze kleine opfrissing van het geheugen. Bert De Lamper is een geboren en getogen Waaslander (Rupelmonde). Van voetbal had hij in zijn jeugdperiode aanvankelijk niet zoveel kaas gegeten. Tot hij voelde op zijn zeventiende dat hij toch wat meer kon dan sommige andere vrienden in het liefhebbersvoetbal. SK Sint-Ni- klaas vond dat ook en lijfde de jonge De Lamper binnen om als de kans bestond hem in het elftal te droppen dat toen in tweede klasse furore maakte. De kans deed zich vroeger voor dan gedacht en zonder het zelf te beseffen en nadat enkele titularissen gekwetst waren, stond Lamperke zelf tussen al de grote jongens in de nationale liga. En het sprookje werd nog mooier. KV Kortrijk. de eersteklasser, had zijn oog op Bert laten vallen en het trok deze linkse spits aan. Acht seizoenen lang hielp De Lamper mee aan het wel en wee van de Kortrijkse roodwitten. Toen werd hij naar Racing Mechelen getransfereerd, iets dichter bij huis dus. Dat was twee seizoenen geleden. Vorig seizoen in de wedstrijd tegen Herenthout werd hij zwaar gekwetst aan de knie. Zo zwaar dat hij het aktieve voetbal vaarwel kon zeggen. Gelukkig had Bert ondertussen al met de grootste onderscheiding het Heizeldiploma op zak gestoken zodat hij, als de kans zich mocht voordoen, wel een ploeg onder zijn hoede zou kunnen nemen. Met het ontslag van Jaak Goossens bij Temse kwam die trainersfunktie wel rapper dan verwacht. "Toen ik de vraag van voorzitter Van der Gucht hoorde heb ik niet lang getwijfeld. Ik ken Temse. het speelt op een perfekte grasmat, de infrastruktuur is perfekt en de spelersgroep bestaat uit zeer goede individualisten. Mijn taak bestaat er hier in dat ik de spelersgroep moet kunnen samensmelten tot één geheel. De rest én de resultaten zullen dan wel komen", aldus de nieuwe trainer "Positief was wel dat ik direkt de volle medewerking kreeg van al de spelers en elke opdracht die ik gaf werd naar behoren uitgevoerd. Bovendien beschikt KSV over een goed invallersteam waaruit iedereen ten allen tijde kan uitgenomen worden om de groep te komen versterken, aldus nog De Lamper die tot slot nog zegde dat het spijtig was dat Wetteren al zo ver weggelopen was en wellicht niet meer in te halen is. Alhoewel, met dit Temse, waarin volgens trainer De Lamper heel wat muziek zit, moet hij misschien toch nog een nummer 1 hit kunnen scoren. (M.S.) KSB én de spelers nieuw. Doch tot mijn vreugde kon ik vaststellen dat elkeen zijn op dracht met meer dan gewone inzet heeft volbracht Binnen enkele weken krijgen de sup porters een ander Temse tus sen de lijnen. Geloof me vrij, verklaarde Bert Dc Lamper nog als afscheid. We geloven hem. Ook voorzitter Van der Gucht en ondervoorzitter Hauman waren natuurlijk dc koning te rijk. "Ziet gé wel dat ge het nog kunt, riep de president met veel lofbctui- gingen zijn spelers toe. Het was enkel een kwestie van vertrouwen. Hopelijk be ginnen we nu aan een reeks die ons verder doet opschui ven in de rangtabel." Dan ging dc deur van de kleedkamers dicht. Dat er nog lang zal gevierd zijn hoeft geen betoog Het mag wel eens na de moeilijke seizoens- aanhef van KSV. (M.S.) BORSBEKE - ROBUR MOERZEKE 0-7 telkens op de juiste plaats om het onheil te keren. Na dit dol kwartiertje kwam Zelzate even de neus aan het venster steken maat doelman Rijs- back wist op zijn beurt wel raad met de pogingen van Persoons en Van de Sompel. Na de kampwissel eenzelf de spelbeeld met een thuis ploeg die toch iets wou force ren. Doch het enige dat gefor ceerd werd was een straf schop. Een sliding van Se ghers op de doorgebroken Maes bracht Van Roeyen ach ter de stop. Hij liet de kans niet liggen en knalde Kallo meteen op een 0-1 winst in de 75e minuut. Veel veranderde er niet aan deze stand zodat de Waaslanders uit de polder weer de volle buit op hun palmares konden noteren. Marc Stevelinck Leo Wuytack is verrezen. Vorige zondag plaatste hij zich in Borsbeke achter het kanon en lukte zomaar even tjes vier doelpunten. De Ze bra's warén er niet goed van en sloegen naarmate de wed strijd vorderde alsmaar groe ner uit. Nochtans liet niets vermoeden dat Robur Moer- zeke zo'n afgetekende zege zou behalen. Aan de rust stond de stand nog steeds 0-1 en geen enkele Roburfan kon veronderstellen dat er daarna nog zes rozen zouden vallen. Naast de vier treffers van Wuytack namen ook Eddy Huylebroeck, Benny Huyle- broeck en Frankie Dc Bos een doelpunt voor hun reke- niers was na afloop de koning te rijk. "De zege betekent een ware opluchting na een ont goochelende start", aldus de Moerzeckse trainer. "Weet je dat wc uit de vier recente matchen zeven punten heb ben gepuurd. Daar waren drie verplaatsingen bij en dat is beslist niet mis. We zijn de laatste weken aan het groei en. In Borsbeke waren wc tijdens dc eerste helft al de dominerende ploeg maar niets wees er toen op dat we zulke cijfers zouden halen. Eerlijk gesproken, voor het vertrek naar Borsbeke had ik een puntendcling willen on derschrijven. Zo een slechte ploeg is dat Borsbeke nu ook weer niet dat je vooraf kan zeggen dat je er makkelijk eigenaar van dc punten wordt. Na tien minuten in de tweede helft stuikte het lokale kaartenhuisje totaal in me kaar. Marc Ost bijvoorbeeld sneed door de plaatselijke de fensie als een mes door de boter. Hij was vaak bij de voorbereiding van doelpunten betrokken. Als je Marc ruim te geeft is hij niet te houden. Ik veronderstel dat we nu wel definitief de moeilijke perio de achter de rug hebben. Op merkelijk is dat we toch wel een aantal jongere voetballers 111 verenigen die een gunstige in- druk laten. Jammer dat Johan Spanoghe. die wc definitief hebben aangeworven, blijft sukkelen met een chronische verrekking. Totnogtoe was hij ons niet of maar nauwelijks van nut. Hopelijk komt daar in de komende weken ook beterschap in. Het zou voor Robur Moerzeke financieeli een zware aderlating zijn mocht het op zijn definitief aangeworven speler geen be roep kunnen doen. Nu zondag krijgen we Sint- Kruis-Winkel op bezoek. Een gelegenheid om voor ons ei gen publick in gunstige zin te bevestigen. Verliezen aan huis kunnen wc ons nu niet veroorloven. En als Leo Wuy tack er dan weer zin in heeft..," (E.G.| ilecf |ViI FC :gcr itstc XX'I veei loeg sii nd luw list inni N.O.M.B. Kern Berlare Uitslagen» Den Dravcr-BAC 17-1 Pa& Gijs-Joker 7-2 Dima-Joli's 8-5 Grcdi-Minibond 4-6 Pompierken-Argcnla 7-1 Nieuwe Pluim-Sportieven 1-6 Joko-Gorion 2-5 Rcgina-Speetrum 10-0 Bacrt-Moriacns 5-1 Klassement 1Den Draver 7 14 2. Baert 7 13 3. Sportieven 7 12 4. BAC Raemdonck 7 11 5 Pa& Gijs Parking 7 10 6. Gorion 7 10 7. DimaTurfput 7 9 8. Spectrum 6 8 9. Pompierken 6 6 10. Joker Pavo 7 6 11. Moriaens 6 6 12. Modehuis Gredi 6 5 13. Minibond 6 4 14. Regina 6 4 15. Argcnta Boys 7 2 16. Nieuwe Pluim Riv. 7 0 17. Joli's 7 0 18. Jeugdhuis Jojo 7 0 PAARDENSPORT Dendermonde. - Voor de twaalfde maal nodigt Rijbaan Piet aan de Schoolstraat te Dendermonde de paardenliefhebbers uit op het jaarlijks Winterga- la. Op zaterdag 21 november te 19.30 uur en op zondag 22 novambcr te 15 uur treden in de Dender- mondse paardentempel internationale attrakties op. Het Wintergala staat dit jaar in het teken van Europalia Oostenrijk en men wil vooral de sfeer van Wenen rond de eeuwwisseling oproepen. Het zijn de juniores en seniores van dé eigen klub die het zwaarste deel van de show dragen maar net als de vorige jaren presenteert Rijbaan Piet een resem gasten aan de kijker. Zo is er de balletschool Hardies uit Dendermonde, springen de leden van de Koninklijke Turnklub Sint-Joris nu eens over het echte paard, brengen dc Appelse Zandruiters een vriendenbezoek en treedt ook het Jeko-zangkoor °p. Daarnaast is er ook weer een internationale attrak- tie met het echtpaar Yasmine Smart en Dany Cesar die tegen duizelingwekkende snelheden ongelooflij ke dingen op het paard uitvoeren. De sfeer van Wenen met carrousels, spelen, voltige, koetsen, zang, dans en muziek. Het kan zaterdag of zondag op Rijbaan Piet in een telkens drie uur durende show (AHD) Jnd trin E «rd Igci aai I di R» orig H-e iüii trd Nt

De Voorpost | 1987 | | pagina 20