H. SINAAI EN TIELRODE BLIJVEN REUZENDODERS! VIER DOELPUNTEN VAN MARC ROMBAUT HAMME ORGANISEERT DERDE SPORTVEDETTENAVOND VOETBAL Vierde provinciale 22 - 5.2.1988 - De Voorpost In vierde provinciale lijkt dit seizoen alles mogelijk. Op een paar uitzonderingen na. kunnen de staartploegen de koplopers een loer draaien en hun de zege ontfutselen. Om nog niet te spreken van de middenmoters die bijna élke week voor een verrassend feit zorgen door een onmogelijke taak dan weer tot een goed einde te brengen om de speeldag daarna weer onbegrijpelijk te verliezen. Tot deze soort behoren zeker Herleving Sinaai en V.K. Tielrode, al hebben deze laatsten al meer positieve dan negatieve indrukken nagelaten. Ook deze speelweek gingen de durmejongens weer de volle buit buitenshuis halen. By F.C. Eksaarde dan nog wel. Een Eksaardse ploeg die toch lang de toon heeft aangegeven in deze competitie, maar die nu door dit nieuwe verlies deze titelintenties voor een jaartje mag wegbergen. Herleving Sinaai, enkele weken geleden nog goed om leider Klinge in eigen huis te gaan verslaan, wilde nu ook de scalp van de White Boys. En het heeft werkelijk niet veel gescheeld. Het kon de Sint-Niklase ploeg wel overmeesteren maar een definitieve doodsteek ontbrak echter zodat het «slechts» één puntje werd op de Puitvoet. Ook Olympia Rupelmonde verrastte weer aangenaam deze week en kwam met een gelijk spel terug uit Sint-Gillis, waar het plaatselijke Hoogeinde zonder al te veel moeite in bedwang kon worden gehouden. Voor leider Klinge geen al te onoverkoombare problemen de voorbije speeldag. Nog voor het halfuur had het in Verrebroek al vier maal gescoord zodat de rest van de match nog voor de statistiek was. Meerdonk was er nog eens by. Zeven speeldagen was het geleden dat de Pfaff Boys nog eens tussen de lijnen hadden gestaan. Winterstop, Afgelastingen en vrye zondag). Was het misschien hierdoor dat de ploeg wat onwennig deed? Feit was dat tegen Straatje Stekene geen doelpunt kon worden opgetekend, hetgeen de bezoekers echter ook al niet konden zodat iedereen toch nog tevreden was. VERREBROEK O K.S.K. KLINGE 6 SK. Klinge dat startte mét Van Vlierberghe in de plaats van de licht gekwetste Jimmy Van Gijsei maakte er direkt na de aftrap een demonstratie van tegen de onmondige thuisploeg. Na 4 min. was het al raak toen Carl De Wilde een lange inworp van specia list Marc Magnus kon mee pikken cn een eerste maal thuisdoelman Wim Baetens kon verslaan. Verrebroek had na dit vroege tegendoelpunt nog maar net terug de bal beroerd of daar lag nummer twee al achter de rug van Wim Baetens toen Dirk Van Vlier berghe zijn trefzekerheid nog eens demonstreerde en van op zo'n 25 meter knap raak schoot. 0-2. Dat het echter allemaal geen rozegeur en maneschijn werd bij de grens- jongens kwam tot uiting in de 15de min. toen de Klingse libero «rooie» Van Doorse- laer wegens een kwetsuur van het terrein diende geëva cueerd. Zo zette trainer Mare Yseweyn dan maar noodge dwongen kapitein Paul Reyns op de Liberoplaats en liet hij de pas 17 jaar geworden Bert De Caluwé opdraven Dat de ze jonge man achteraf nog de «Oscar» van Match kreeg werd door vriend en tegen stander zeker niet tegenge sproken. Hij lag immers aan de basis van het derde Klingse doel punt dat in de 21ste min. in elkaar werd gefanst. In een kombinatie met Van Vlier berghe kon De Caluwé het Ieder toch tot bij Marc Mag nus brengen die de derde be zoekende goal voor zijn reke ning nam. En het liedje van Bertje De Caluwé was nog lang niet uitgezongen. In de 27ste min. ging deze talent volle boy alleen door in het Verrebroekse kamp en kon hij slechts in laatste instantie tot staan gebracht worden. Maar dan wel ten koste van een strafschop. Kapitein Pol Reyns zette deze feilloos om en meteen wezen de bordjes 0-4 aan. Dat met deze stand de spanning uit de wedstrijd volledig weg was hoeft geen verdere uitleg. Toch kunnen we de lezer nog vertellen dat er na deze doelpuntenrijke periode een kwartier werd ge rust zoals in elke normale voetbalwedstrijd. Na de pauze echter kwam Klinge toch nog gemotiveerd uit de kleedkamers en scoor de dan ook al in de 55ste min. langs Dirk Van Vlierberghe de forfaitcijfers op het bord. Toen in de 70ste min. Bert De Caluwé dan nog maar eens een magistrale voorzet naar Dirk Van Vlierberghe kon la ten vertrekken was meteen nummer zes in de maak. De lange Van Vlierberghe kon immers met ook al een per- fekte voorzet de inlopende Luc Vaerewijck bereiken die meteen het mooiste doelpunt van de wedstrijd aantekende 0-6 Met dit halfdozijn op zak von den de oranjehemden dat het goed was en zij kontroleerden verder het gebeuren. Al was veel kontroleren er echter niet aan want Verrebroek bleek niet het spelpeil te kun nen halen dat het de voorbije weken toch had laten zien. Zo verdwenen meteen de punten richting grens waar ze dubbel deugd deden nadat het punt verlies van concurrent White Boys bekend werd gemaakt. WHITE BOYS O H. SINAAI 0 Sensationele wedstrijd op de Puitvoet waar beide ploegen van bij het begin er stevig tegenaan gingen Herleving Sinaai zonder Peter Van Acker die op de bank had plaatsgenomen wou nu ook wel eens na de scalp, van Klinge ook deze van de White Boys aan de gordel rijgen. Met een counterend voetbal waarbij vooraan Dirk Pae- linck op de loer lag en met een stugge verdediging pro beerden de tineljongens hun kans te gaan. De beste kansen kwamen echter voor de thuis ploeg tijdens de aanvangsfa se. Zo belandde een kopbal van Said tegen de dwarsligger en had doelman Bruggeman even alweer geluk toen thuis- speler Verbeeck zijn schot te gen dc staander zag uiteen spatten. Door deze leiders- druk lieten de herlevingspe- lers zich echter niet uit hun lood brengen. Zo moest dan weer thuisdoelman Gunther Van Kerckhoven op al zijn kunde beroep doen om in de 37ste min. een doorgebroken Schattcman van een doelpunt te houden. Dc thuisploeg die achteraan Geert Rooms dien de te missen (werk) en nog steeds geen beroep kan doen od de eeschorste (laatste Schoonaarde-Appels 1-1. Vercauteren van Schoonaarde kan de bal nog wegwerken (vh) week) Vereecken hield toch het hoofd koel en ving de lichte herleving druk verder in deze eerste periode nauwlet tend op zodat bij de rust nog niets beslist was in deze, on danks de doelpunten, toch aangename partij. Na de kampwissel kwam bij de thuisploeg Dirk Rooms in de ploeg voor Kurt Daelman ter wijl ook de bezoekers wissel den. Peter Van Acker kwafti in de ploeg ten nadele van Johan De Rop. Peter Glibert. was dan de man bij de White Boys die in de eerste minuten van de tweede helft wat probeerde te versieren. De Sinaaise doel man Gino Bruggeman beves tigde echter zijn goed seizoen cn stopte de pogingen van Gilbert. Zo was het vlug de beurt aan thuisspeler José Spiessens om iets te proberen, maar verder dan dit proberen geraakte hij niet, temeer de paal ook nog wat in de weg kwam staan. Toen Ronny Bressinck dan alleen voor Bruggeman verscheen, ge loofde elke White Boys aan hanger dat «het» gebeurd was. Maar nog maar eens trok de Sinaaise portier aan het langste eind zodat de 0-0 stand nog steeds op het bord bleef. De verdediging van Si naai vormt een goed geheel dat werd nu toch wel stilaan duidelijk naarmate de wed strijd vorderde. Toen in de 81ste min. thuisspeler Colman Ronny balverlies van bezoe ker Braem kon uitbuiten en nog maar eens alleen richting Bruggeman kon afsteven werd deze laatste kans voor de thuisploeg al evenmin be nut zodat de troosteloze 0-0 op het bord bleef. Een wissel tussen Martin Velders en De Roeck kon de thuisploeg ook al met meer helpen, zodat Sinaai meteen kreeg waar voor het gekomen was: Pun- tenwinst. Nu zondag gaan de White Boys op verplaatsing naar Kieldrecht. Weer wacht hun ginder een lastige taak op hun weg naar de titel. Sinaai dat afzakt naar Tielrode wacht al evenmin een gemakkelijke opdracht, zodat verrassingen weeral niet uitgesloten zijn EKSAARDE 1 V.K. TIELRODE 2 Voor de thuisploeg gold deze match werkelijk die van dc gemiste kansen. Een tiental «open» kansen werden letter lijk verkwanselt zodat men kan stellen dat de kanonnen in de kanondreef erg slecht gericht stonden. V.K. Tielro de dat in deze wedstrijd de tegenpool was van de thuis ploeg had aan twee kansen genoeg om dc volle buit mee tc graaien en blijft zo dc goe de klassering behouden dit ten nadele van de thuisploeg. Eksaarde startte echter voor treffelijk. Na amper 3 min. wezen de bordjes al 1-0 in hun voordeel. De van Lokerse overgenomen Geert Nimme- gcert kon zich immers dan al doorzetten in het Tielroodse kamp en de bal via een kleine cn scherpe hoek toch voorbij doelman Malflict krijgen die verrast was omda( een eigen verdediger nog in de baan van het schot stond 1-0. Deze droomstart werd dan even later vlug getemperd toen de snelle Chris De Cock gekwetst naar de kant moest cn diende vervangen te wor den door de 17-jarige Henk Mcnsey. Deze tegenslag had blijkbaar wat aan het moreel van de thuistroepen gezeten want in dc 32ste min. konden de bezoekers op gelijke hoog te komen. Een bijna identie ke fase als bij het eerste doel punt ging nu deze gelijkmaker vooraf. Bezoeker Dirk Van Remoortel trapte hard op doel waar de bal via het li chaam van verdediger Thierry De Roos in het doel van de verraste Yvan Van Driessche verdween 1-1. Eksaarde herpakte zich goed na deze tegenstoot en het ging dan ook via het duo Geert Nimmegeert-Jo Van Dries sche terug op zoek naar de tweede thuistreffer maar het botste steeds op een uitste kende bezoekende doelman Eddy Malfliet. Ook de ingevallen Henk Mensey liet zich door zijn jeugdige leeftijd niet onbe tuigd en zorgde geregeld sa men met Jacky Schelfout voor gevaarlijke standjes voor het Tielroodse doel Het tikkeltje geluk dat echter nodig blijkt te zijn om de bal voorbij de doellijn te krijgen ontbrak in deze match de thuisploeg. Hetgeen aan de bezoekers niet kan gezegd worden. Want bij hun tweede échte kans van de wedstrijd in de 39ste min. kwam André De Puyselcir nog het dichtst van alle reeds voornoemde kan sen bij een doelpunt? Alleen voor Yvan Van Dries sche gexomen miste deze an ders zo vaardige spits nu zijn schot zodat beide teams met de 1-1 stand op het bord de rust introkken. Na de pauze kwam bij de thuisploeg Erik Van Damme niet meer tussen de lijnen. Hij werd vervangen door Filip Buyle. Het eerste kwartier van de tweede helft was toch weer Eksaarde ge tint. Met een prachtaanval van Jacky Schelfout-Geert Nimmegeert-Van Driessche in de 47ste min. en een gelij kaardige poging van het trio Mensey-Van Driessche-Nim- megeert in de 56ste min. Doch deze pogingen bleven ook zonder succes zodat men bij dc thuisploeg toch stilaan begon tc wanhopen. Temeer Tielrode op snelle counters zeer dicht bij de verdubbeling van de stand geraakte. Zo was er in de 60ste min., een merkwaardig shot van Yvan De Keyzer dat nadat het dc dwarsligger had ge raakt ook nog beide verticale palen wist aan te tikken alvo- 'rens het leder zachtjes op de lijn bleef liggen. Eksaarde was dus gewaar schuwd. Onder impuls van een niet aflatende Jacky Schelfout cn een hardwerken de Geert Nimmegeert werd alsnog een afstandnemend doelpunt nagestreefd maar Eddy Malfliet in het Tielrood se doel leek op deze wate rachtige bodem niet tc vers laan. Ook niet toen invaller Filip Buyle een kanjer vanop zo'n 30 meter afstand in zijn richting afvuurde. Hetgeen dan al een tijdje in de lucht hing, behalve de re genbuien, gebeurde dan ook In de 82ste min. kreeg men bij Eksaarde dc bal niet uit het eigen strafschopgebied. De bezoekers die er als de kippen bij waren Vonden in eerste instantie tot twee toe Yvan Van Driessche op hun weg die het Ieder echter ook niet on der kontrole kon krijgen en het moest doortikken naar ploegmaat Thierry Dc Roos. Deze laatste ontzette dan zijn kamp maar half zodat het le der uiteindelijk bij Francky De Rechter belandde die van dichtbij de winst voor zijn ploeg op het bord kon koppen 1-2. Tielrode dat zich nu meteen zegezeker voelde, verloor nog wegens 2 gele kaarten Dirk Elewaut maar dat zou hun een zorg wezen. Wat veel be langrijker was, waren beide punten die niet meer veront rust werden, al kon Geert Nimmegeert in de 89ste min. toch nog een laatste poging wagen maar zijn schot ging voor de zoveelste maal naast. Dit typeerde dan nog maar eens deze wedstrijd. Dat een aanvallend Eksaarde uit de boot zag vallen terwijl Tielro de met veel minder scorings kansen met beide punten scheep ging. HOOGEINDE 3 RUPELMONDE 3 Rupelmonde dat aantrad zon der Lieven Baetens en Van Hese, maar mét Johnny De Gendt voorin terwijl Van Strijdonck achter de spitsen fungeerde heeft op het veld van Hoogeinde een mooie re sultaat weten te boeken. Hoogeinde tot kort toch een van de toonaangevers in deze reeks startte evenwel razends nel en stond dan ook al na 6 min. op een 1-0 voorsprong, toen Tommy Van Huygevoort na een geharrewar raak kon treffen. Deze blitzstart van de thuisploeg sneed de olympia- zonen wel de adem af zodat Bruno Verschaffeit in de 21ste min. al meteen de stand kon verdubbelen voor de thuisploeg toen hij zich alleen afzonderde en Rupelmonde doelman Wim Brijs geen schijn van kans gaf. Olympia Rupelmonde dat echter nooit in paniek geraakte en gewoon zijn spelpatroon bleef spelen dat het elke week tentoon spreidde herstelde na dit dol eerste halfuur van de thuis ploeg vrij vlug de schade In zo verre dat in de 34e min. bezoeker Erwin Van Camp met een perfekte vrijschop zijn ploeg terug in de wed strijd kon brengen door deze aansluitingstreffer te lukken En een verrast Hoogeinde zag zelfs even later Frank Van Strijdonck doorgaan op rechts die het Ieder mooi voortrekt tot bij Hugo Rauwaert die meteen het tweede bezoeken de doelpunt voorbij thuis doelman Verstrepen kon de- viëren. 2-2. 41ste min. Wie dacht dat hij alle doelpunten al gezien had in deze eerste helft kwam wel bedrogen uit. Want in de 44ste min. kon thuisspeler Van Huyghevoort zijn tweede goal van de wed strijd voorbij Brijs knallen, al was er wel een langdurig pro test van Rupelmonde wegens flagrant buitenspel. Scheids rechter Molacrt werd dan ook met de voor de hand liggende scheldwoorden bedacht maar niets mocht helpen. De enige echte ruststand werd bepaald op 3-2 in het voordeel van de thuisploeg. Na de rust werd het ongerust vermoeden van de thuissup- porters bewaarheid Rupel monde trok het laken naar zich toe en werd dc betere ploeg. Hetgeen ze al vlug in deze tweede periode demon streerden langs Buytaert die aan de tweede paal een mooie inzet van Kris De Witte kon verzilveren in een doelpunt. 3-3 49ste min. Rupelmonde bleef dan ook gedurende de tweede helft de match controleren en creëre- de zelfs nog dc beste kansen langs Johnny De Gendt en Frank Van Struydonck maar een winningsgoal zat er voor dc Mercatorpioeg niet meer MEERDONK 0 STRAATJE STEKE NE 0 Hoeft het gezegd dat beide elftallen dienden aan te tre den op een zwaar en moeilijk te bespelen veld. Het was trouwens al wat geleden dat dc thuisploeg nog tussen de lijnen had gestaan. Liefst ze ven weken was het geleden dat Meerdonk thuis verloor van Eksaarde. Zonder de nog steeds geschorste Guy De Vlceschouwer in het doel die voortreffelijk vervangen werd door Theo De Cock begon de thuisploeg dan ook vol goede wil aan deze partij. Langs Schoonaarde-Appels 1-1. Van den Abbeele van Schoonaarde kopt net over de dwarslig ger (vh) Erik Van Goetem en Luc Van Landeghem werden dan ook vlug de eerste kansen ge creëerd maar de afwerking bleef achterwege bij beide spelers. Straatje wilde zich zonder meer niet laten doen en replikeerde heftig. Vooral bij het schot op de staak van Ludwig Brackc in de 32ste min. kwam de thuisploeg goed weg. En toen ook André Smet het zelfde overkwam voor de thuisploeg begreep de thuis ploeg dat de aanval toch nog steeds de beste verdediging is. Doch het doelhout speelde de thuisploeg ook parten. Want Erik Van Goethem en Luc Van Landeghem knalden resp. op dwarsligger en de paal zodat ook voor Mee rdonk tijdens de eerste helft geen doelpunt weggelegd was. Na de pauze zou Meerdonk eerst nog het hoge woord voe ren langs verdediger Willy Vergauwen die Frans Seghers verving van bij de aftrap maar de mceoprukkende rechts back zou op een prachtige redding stuiten van Straatje doelman Pieters zodat ook hij de bordjes niet kon beroeren. Naar het einde toe kwamen de zeven weken verplichte rust dan toch de tol eisen die ai vroeger verwacht werd. bij de thuisploeg. Zo kan Straat je nu wat weerwerk verrich ten langs Ludwig Bracke die zijn schot in eerste instantie door Theo De Cock in hel Meerdonkse doel zag gestut terwijl de bal nadien de doel lijn bleef volgen evenwijdig aan het doel. Ook bij een handspel van thuisspeler Erik Van Goe them in het eigen strafschop gebied kwam Meerdonk goed weg toen scheidsrechter Ju- lien Heerwegh het spel verder liet gaan en zo beide ploegen op de gelijke 0-0 stand hield. Deze stand werd nadien niet meer verontrust door beide ploegen zodat men aangezieir de wisselende kansen toch te vreden mocht zijn met dit re sultaat. Mare Stevelinck BLIK OP VIERDE PROVINCIALE In de wedstrijd Lutterzele- Baardegem die door de thuis ploeg met 6-3 cijfers werd gewonnen, was Mare Rom- baut ongewijfeld de centrale figuur. Hij kwam trouwens vier keer tot scoren. Mare Rombaut is een "produkt" van SK Oudcgem maar is sinds vorig jaar lid van de Sint-Gillissc vierdeprovin- cialer. Het zag cr nochtans niet naar uit dat Lutterzcle een gemakkelijke zege zou beha len tegen Baardegem dat vroeg in dc match op voor sprong kwam Binnen dc kortste keren echter werd de jonge Rcid auteur van dc ge lijkmaker en net voor rust prikte Mare Rombaut de tweede treffer op het bord. In het vierde kwartier trof Rombaut niet minder dan drie keer raak. Meteen zat Lutterzelc op rozen. Moyens maakte daarna het zesde doelpunt. Van dan af nam de thuisploeg wat gas terug en voerde wissels door. wat de bezoekers toeliet om nog twee keer te scoren. Schoonaarde-Appels werd een vrij hard betwiste wed strijd. Bezoeker Racs opende na een halfuur de stand op strafschop. Het dient gezegd dat de Appclse doelman daar na een paar keer gevat is moeten tussenbeide komen. In de tweede helft kwam Schoonaarde uit strafschop langs Bogacrt verdiend op ge lijke hoogte. Opstal verloor op Herder- sem en dat was tegen dc ver wachtingen in. Na 25 minuten opende Dc Feyter dc stand maar daarna lieten de Bug- gcnhoutcnaars zich in slaap wiegen. Voor dc rust werd een lokale voetballer uit het veld gestuurd cn zelfs nume riek in de meerderheid kon Eendracht daarna het pleit niet eens in zijn voordcel be slechten. Het diende zelfs twee doelpunten toe te staan. Leider Rapid Lebbeke deed het stukken beter op Smetle- de. In de eerste helft ooende Van Puyvelde de stand. Leb beke bleef doorlopend dc si tuatie beheersen maar moest toch tot na de rust wachten om de overwinning in een vaste vorm tc gieten. Het wa ren toen Peter Roclandt en Ben Nasser die elk nog een doelpunt scoorden. Tegen Wilskracht Moorsd had Racing Boonwijk niet verf in de pap tc brokken. Al «wr dc rust waren dc bezoeken twee keer tot scoren geko men. Na dc hervatting pro beerde Boonwijk aan tc klam pen maar kon niet besluiten. Nadat het 0-4 was geworden kon alleen Medard Van der Meersch nog de eer redden. •SK Oudegem had niet de minste moeite om Red Star Opdorp op afstand tc houden. Moens. Bert Vercauter cn Hans Hofmans maakten de zaak rond. Aan Erondcgcm tenslotte had Wichelen ook een vrij gemakkelijke kluif. (e.c.) Op 13.02.88 organiseert de gemeentelijke sportraad de 3de Sportvcdettenavond in sporthal Meulcnbroeck. Op deze dag zullen de laureaten van sportverdienste door het plaatselijk bestuur verkozen worden, maar niet alleen dit staat op het programma dat zijn aanvang krijgt voor het publiek om 18.30 u. Ook ver schillende sportvedettcn uit eigen gemeente zullen deze organisatie sieren alsook en kele minder bekende sporten die gepropagandeerd zullen worden, zullen aan het pu bliek voorgesteld worden. Om een duidelijk overzicht te hebben op dit spektakel ge ven wc alvast een overzicht van het programma dat zal worden gevolgd. En mis schien zit er wel iets tussen dat je interesseerd. Aarzel dan niet en maak alles 'live' mee. Het programma: 18.30 u Deuren open 18.55 u Openingswoord door dc voorzitter, dhr. Pie ters Albert. 19 u.: 1' Confrontatie «fietsen op rollen» (tussen plaatselijke W.R.C.'s). 19.30 u.: Cyclobal-wcdstrij- den cn optredens kunstwiel- rijden. 20.30u.: Interview met Lieve Paulus, Belgisch kampioen triathlon. 20.45 u.: Demonstratie karate door Chikara Hammc. 21.00 u.. Interview met Mar cel Van Den Eynde, Euro pees kampioen hengelen. 21.15 u.: 2' Confrontatie «fietsen op rollen». 21.30 u.: Motorspcktakel op autowrak door Dholda. 21.45 u.: Interview met Etien- nc De Beulc en dc plaatselij ke liefhebbers Peter Van Huf- fcl. Gino en Patrick Heire- wegh. 22.15 u.: Demonstratie rock roll dansen door Sjiva. 22.30 u.: Prijsuitreiking «fiet sen op rollen». 22.45 u Woord van dc Bur gemeester, dhr Baert Louis. 22.55 u.: Huldiging van de Belgische kampioenen. 23.00 u.: Uitreiking van de trofeeën der sportverdienste '87 cn de trofeeën van de plaatselijke vrije radio's Mo tief en Forest. 23.30 u.: Slotwoord door dc Schepen van Sport, dhr. Dc Gracf Francois. M.S. Schoonaarde-Appels 1-1. Thuisspeler Geldof krijgt de bal voorbij de Appelse verdediging (vh) BALSPORTSTAGE IN HAMME In de Gemeentelijke Sporthal Meulcnbroek, Hammc. Iedereen tussen 8 cn 14 jaar kan deelnemen. Van dinsdag 16 februari tot vrijdag 19 februari 1988 Tel kens van 9 tot 12 u cn van 13 tot 16 u met mogelijkheid tot het opeten van dc boterham men in dc cafetaria onder toe zicht. Volgende sporten ko men aan bod: handbal, vol leybal, basketbal cn korfbal. De deelnameprijs is 450 fr. (verzek. Bloso inbegrepen). Inschrijvingen kunnen gedaan worden tot 10 februari 1988. Gemeentelijke Sportdicnst. Sporthal Meulcnbroek Ham- me. Tel. 052/47.63.74 Let op: max. 72 deelnemers!!! M.S.

De Voorpost | 1988 | | pagina 20