EKSAARDE EN TIELRODE BLIJVEN HOPEN MARC R0MBAUTNEGEN DOELPUNTEN IN TWEE WEDSTRIJDEN ER ZAT MEER IN GEZWAAI MET RODE KAARTEN De Voorpost - 12.2.1988 - 21 VOETBAL Rap. Lebbeke - Wichelen 1-0. De Smedt kan de Wichelse defensie omzeilen (vh) In vierde provinciaal kwam deze week leider Klinge niet tussen de lijnen door de nu wel onderhand bekende kalenderperikelen. Van deze afwezigheid maakte White Boys dankbaar gebruik om terug na een moeizame zege op het veld van Kieldrecht op de leiderstroon te kruipen. Ook Eksaarde komt een stapje dichter nadat het kon winnen bij gebuur Moerbeke met kleinste verschil. Dit na een vry hard betwist duel dat enkele slachtoffers telde. Maar wie had voor het seizoen de Durmejongens uit Tielrode zo hoog verwacht? Van november al is het geleden dat de V.K. Boys nog eens verloren hebben. Ook Sinaai, nochtans geen meeloper, ondervond de huidige sterkte van de steenbakkers en werd zonder punten richting Dries gestuurd. Met een rechtstreeks duel in het verschiet tegen White Boys heeft Tielrode nu het recht in eigen handen. Bij F.C. Hoogeinde was het ook nog eens feest. Al is een zege tegen Straatje Stekene niet om hoog van de toren te blazen. S.K. Lokeren heeft op het zware maar bespeelbare terrein van Meerdonk lang moeten wachten om een puntje te kunnen bemachtigen. Toch slaagde het in dit opzet zodat de verplaatsing gaf wat beoogd werd. Wachtebeke en Verrebroek tenslotte mochten van de ref niet aantreden, zeer tegen de wil in van beide ploegen. V.K. TIELRODE 1 H. SINAAI O Op Tielrode kregen de toch ruime aanwezige toeschou wers eerder een flauwe match te aanschouwen. Sinaai dat de laatste weken succesvol was gebleven met het countersys teem en slechts één spits voor aan hield. Dirk Paelinck, wist aanvankelijk deze taktick weer succesvol, te hanteren. Doch V.K. Tielrode nog steeds sterk op dreef kwam de Sinaaise plannen dikwijls dwarsbomen langs Yvan De Kyzer en Kurt De Caluwé. Toen eerstgenoemde de lat trof en De Caluwé zelfs de staander deed trillen kwamen de Tineljongens goed weg. Na deze twee thuiskansen verwa terde het spel wat en werd er al te veel middenveldspcl ge predikt zodat verder kansen van beide teams in deze eerste helft uitbleven. Zo belanden we dan in de tweede periode die al direkt door de thuis ploeg succesvol werd ingezet. Dirk Van Remoortel mocht immers een vrije trap op het hoofd van een goed gevolgde Ronny Meyntjes schilderen die meteen Gino Bruggeman kansloos liet en de 1-0 op het bord bracht. 53ste min. Sinaai dat het gevaar van dit doelpunt niet onderschatte ging het defensieve spelsys teem wat achterwege laten en gaf au de voorkeur aan een spitsdao. Paelinck - Van Ader Wat meteen al bijna - vruchten afwierp toen beiden al direkt een mooie scorings kans kregen. Een eerste werd echter onschadelijk gemaakt door thuisdoelman Malfliet terwijl Dirk Paelinck zijn schot zag gestuit op de lijn door thuisverdediger Gunther Van Uffelen. Door al dit aanvalsgeweld van Sinaai werd Tielrode plots de counterende ploeg. En bijna nog met succes. Want een doorgebroken Kurt De Calu wé plaatste alleen voor doel de bal nog tegen de staak terwijl Ronny Meyntjes naar het einde toe de bal nog in het zijnet deed belanden. Veel meer kansen konden beide teams nadien niet meer voor leggen zodat de stand niet meer verontrust werd, Voor Tielrode komen nu enkele be langrijke weken in aantocht. Eerst reist de ploeg van secre taris De Keyzer af naar White Boys om vervolgens Moerbe ke thuis te ontvangen. Wan neer deze beide confrontatie's met succes kunnen afgehan- delt worden zien we V.K. nog heel hoog te eindigen. S.K. KIELDRECHT 1 WHITE BOYS 2 We zijn het ondertussen wel al gewoon geworden. Op wel ke match scheidsrechter Heerwegh zijn intrede ook doet, altijd is er stof om over te praten, of in ons geval te schrijven. Wat deze fluitcnier allemaal uit zijn zakken tovert is werkelijk onbegrijpelijk, Nog enkel een hoge hoed ont breekt deze man en hij kan recht het Circus in. Laten wc echter eerst de begingfase van de wedstrijd even uiteenzet- dat Dokter Everaert toch weer heel wat gekwetsten op het spreekuur had weten staan de afgelopen week. Zo konden Chris De Cock (ge kwetst en vader geworden) Erik Van Damme (gekwetst) en Thierry De Roos (out tot einde seizoen) niet aan de aftrap verschijnen. Gelukkig beschikt men bij Eksaarde over heel wat jong talent dat ten gepaste tijde in de ploeg kan worden gedropt. Zo kwamen Christof Tem merman, Filip Van Loo en Marc Van Peteghem aan de ten. Dan zien we dat Kiel drecht echt goed gestart was. Hetgeen de grensjongens dan ook konden uitbuiten in een doelpunt. In de 10de min., werd Gunther Geleyn gepakt zoals dat heet in het bezoe kend strafschopgebied en ref. Heerwegh had het ook gezien en gaf terecht strafschop. Kris Calluwaert zette de elfmeter trap om zodat de thuisploeg meteen leidde. White Boys nam dan langza merhand het initiatief over van de thuisploeg en begon meer en meer zich op te hou den op de Kieldrechtse helft. Kieldrecht kon in deze fase van de wedstrijd enkel met snelle counters van Gunther Geleyn er nog eens uit komen om toch de zware druk, die er nu heerste van White Boys, te proberen te ontlopen. Het laatste kwartier van de eerste helft kwam dan scheidsrech ter Heerwegh zijn deel van de koek opeisen en gaf hij de talrijke toeschouwers een pracht van een onkundige de monstratie hoe wordt men géén scheidsrechter. Liefst vier gele kaarten haalde Heerwegh uit het bovenzakje voor thuisspelers. Kris Calu- waerts die riep «Off-Side» was nummer 1 terwijl Mario Dupont roepend naar een maat «er moet iemand op rechts zijn» eveneens de schrik van zijn leven had bij het zien van «zijn» gele kar ton. Luc Verplancke en Dan ny De Wilde die in de buurt van de scheidsrechter passeer den werden tot hun eigen ver bazing ook nog met geel ge trakteerd zodat de malaize bij de Kieldrechtse ploeg geheel kon genoemd worden. White Boys dat zich van deze Geel zuchtige ref, niets aantrok deed er dan in de 44ste min. nog een schepje bovenop toen Gilbert in de strafschopzone zich liet vallen en Heerwegh toch wel penalty gaf zeker!.. Geert Rooms een ouwe rot in het vak bij White Boys gaf natuurlijk koelbloedig deze geboden strafschop voorbij een verbolgen thuisdoelman Peter Buytaert die tegenvoets werd genomen. 1-1 44ste min. Na de kampwissel stond Kiel drecht nog steeds aangeslagen van deze gebeurtenissen op het veld. Hiervan konden de bezoekers dankbaar gebruik maken om hun reeds verwor ven overwicht nog duidelijker te stellen. In de 65ste min. kon de St.-Niklase ploeg dan toch op voorsprong komen toen bezoeker Piessens de bal na hoekschop in een tijd van- op zo'n 25 meter rechtstreeks in doek kon verwerken 1-2. Al was er wel nog protest bij Kieldrecht aan voorafgegaan nadat een bezoeker de bal met de hand zou hebben mee genomen, om de hoekschop af te kunnen dwingen. Kiel drecht vond echter bij de zwakke scheidsrechter geen gehoor. Integendeel het zag doelman Peter Buytaert ook nog een gele kaart krijgen nadat hij de bal ver buiten zijn doelgebied had wegge werkt. Uitlef van ref. Heer wegh «Gij moogt hier niet komen?» Het zou dan toch een eerste maal zijn dat een doelman niet meer buiten zijn doelgebied mag komen. Óf heeft scheidsrechter Heer wegh eigen reglementen? Zo bleef deze wedstrijd op de grens van het belachelijke hangen al was White Boys zeker een verdiend winnaar en dat gaf men in Kieldrecht se kringen dan wél eerlijk toe. De scheidsrechter daarente gen werd aangemaand om a.u.b., doch dringend naar een andere hobby uit te kij ken. Misschien iets met dui ven of in die richting... MOERBEKE 0 EKSAARDE 1 Het Derby der lage landen kon ondanks de slechte weersomstandigheden toch doorgang vinden op het terre in van Moerbeke dat vorige week nog ongeschikt leek voor elke bedrijvigheid. Moerbeke dat daarom wat Competitieritme ontbrak werd in de beginfase toch lichtjes gedomineerd door de Eksaardse jonge ploeg. Een jonge bezoekende ploeg om- Rap. Lebbeke - Wichelen 1-0. Ook Vermoesen waagde zijn kans op doel (vh) aftrap in de Suikergemeente. Van bij de aanvang gingen beide teams er hard tegenaan. In een echte derby sfeer kwa men de zwemkomjongens een eerste keer gevaarlijk voor het doel en bezoekend doel man Yvan Van Driessche postvatten wanneer Alex De Plukker een mooie solo op de paal besloot. Zoals het een derby past kwam er echter in dezelfde minuut nog ant woord van Eksaarde dat na een hoekschop van Jacky Schelfout een schot van uit blinker Christof Temmerman net naast zag gaan. Trouwens de invallers van Eksaarde de den het bijzonder goed en pasten zich wonderwel aan in het ploegsysteem. Zo goed zelfs dat hun ploeg na een 25- tal minuten spel op voor sprong kon klimmen nadat Patrick De Vos de bal tot bij de gevreesde Geert Nimme- geert kon brengen die niet twijfelde om de 0-1 op het bord te brengen. Thuisdoel man Ronny De Smedt was duidelijk aangeslagen door deze opdoffer en trapte even later naast het leder toen hij ver uitgekomen was, Filip Van Loo van Eksaarde was echter zo van dit maneuver uit zijn doen dat hij het leder nog naast de gapende kooi kon plaatsen. Aan de overzijde kreeg men dan in de 38ste min., een bijna identieke fa se. Nu was het Alex De Pluk ker die verzuimde om de ge lijkmaker in het ledige Eksaarde doel te knallen. Was het uitblijven van doel kansen dan de. aansporing tot een tiental minuten ruw en ongehoord spel? Wie zal het zeggen. Feit was wel dat er voor bezoeker Jo Van Dries sche het seizoen eindigde op het veld van Moerbeke nadat hij onderuit werd gehaald door thuisspeler De Vliegher die een te late tackle slechts zag bestraft met een gele kaart door de anders toch voortreffelijk leidende ref. De Cock. De «ingreep» van De Vliegher brak bij Van Driessche wel het kuitbeen en de enkel zodat een lange reva lidatie deze knappe speler wacht. Patrick Van Damme kreeg de moeilijke taak om zijn clubmakker te vervan gen. Even later was er voor de hulpdiensten weer werk toen thuisspeler Erik D'Hanis met een ernstige schouderblesure diende worden afgevoerd. De rust bracht gelukkig beide partijen tot bedaren zodat we een «normale» tweede helft mochten aanschouwen. Een tweede periode die beide ploegen afwisselend in sco- ringspositie bracht. Toch sco ren was er vooralsnog niet meer bij. De Wissel van de moegestreden Marc Van Pe teghem door Filip Buyle bracht voor Eksaarde ook geen kansjes meer met zich mee zoda de beste kansen uit de tweede helft nog voor Moerbeke waren. Langs Claeyé en Van Gasse maar Yvan Van Driessche waakte in het Eksaarde doel zodat de eindstand in deze harde be twiste derby reeds van bij de eerste helft op het bord stond. Vermelden we nog dat beide partijen na de wedstrijd zeker geen haat koesterden jegens elkaar na de «ingrijpende in grepen» en de turbulente ge beurtenissen tijdens de match. STRAATJE STEKENE O HOOGEINDE 3 Beide ploegen hebben er op het zware, maar bespeelbare, veld geprobeerd er wat van te maken. Dat ze er in geslaagd zijn komt wel uit het feit dat geen van beide teams zich ingroef en resoluut de aanval predikte. Straatje kwam als eerste gevaarlijk opzetten aan het Hoogeindse doel toen Freddy Schalmet met een hard schot de vingertoppen beroerde van de bezoekende doelman Verstrepen die de bal zo verder tegen de dwars ligger deed belanden. En Straatje zorgde voor heel wat aktie's op de Hoogeindse helft. Vooral de voorzetten van Bracke en de schoten van Genny Jacobs zorgen voor wat paniek bij de Hoogeindse afweer. Maar ook thuisdoel man Mare Pieters werd gere geld door het trio Bombeke - Verschaffeit - Verlackt onder vuur genomen. Zonder succes evenwel zodat de blanke stand ook aan de rust nog steeds op het bord stond. Bij Stekene deed zich in de tweede helft dan wel de afwe zigheid van enkele basisspe lers als een Franckaert, Pa trick De Sutter en Lieven Goossens gevoelen zodat de bezoekers stilaan het laken naar zich toe konden trekken. In de 55ste min. werd het dan zoals verwacht 0-1. Een hoek schop van Guy Van Duyse werd door Verlackt aan de eerste paal voorbij doelman Mare Pieters gekopt. Straatje dat besefte dat er nog tegendoelpunten gingen ko men ging zich iets aanvallen der opstellen in de veronder stelling dat dit de beste verde diging was of is. Gerry Jacobs werd naar de kant gehaald en Peter Van Eetvelde deed zijn opwachting. Straatje was ook daadwerkelijk gevaarlijk en kon via Schalmet nogmaals gevaarlijk zijn. Het deksel op Rap. Lebbeke - Wichelen 1-0. Verheyden van Rapid kopt tevergeefs naar het doel (vh) de neus kwam er echter in de 75ste min. Toen bezoeker Bruno Verschaffeit op randje buitenspel mocht doorgaan op een tegenaanval en zo zijn ploeg op een mooie 0-2 voor sprong zetten. Een nieuwe wissel bij Straatje tussen Yvo De Clercq en Rotthier had ook al geen invloed meer op het wedstrijdverloop want even later kon Hoogeinde nog maar eens op de countertoer de stand opdrijven naar 0-3 langs Guy Van Duyse. Zo was deze partij gespeeld wat het eindresultaat aan gaat. Toch liet Straatje in deze wedstrijd zien dat het meer in zijn mars heeft dan velen wel denken zodat trainer Franckaert in de toekomst nog mooie succes sen te wachten staan. W.S. MEERDONK 1 S.K. LOKEREN 1 Goede wedstrijd van beide ploegen die elk een helft mochten opeisen. Meerdonk nam de beste start langs Ro bert Van Landeghem die zich op dit zware terrein duidelijk in zijn sas voelde. Samen met de gebroeders Filip en Johan De Wreede beheerste hij de aanvangsfase. Zo kopte hij in de 10de minuut al een gevaar lijke bal richting bezoekend doelman Stevens en schoot Filip De Wreede pal op het lichaam van de al eerder ge noemde doelman. Om het meesterschap van de thuis ploeg nog meer te situeren kunnen we ook nog de kansen vermelden van Frans Seghers op de 21ste min., die ook al doejjnan Stevens op zijn weg vond terwijl Lucien Vergau- wen op de 27ste min. ook al verzaakte om de stand te ope nen toen hij volledig vrij staand de bal over het doel lepelde met het hoofd. Hetgeen niet kon uitblijven gebeurde dan ook. In de 35ste min. mocht de Meerdonkse aanhang juichen. Al was er wel een strafschopdoelpunt voor nodig op uitblinker Ro bert Van Landeghem. Ploeg- makker Etienne Bulteel zette de penalty succesvol om wat Meerdonk dan toch verdiend op voorsprong bracht. Voor de rust gebeurde er dan van beide zijden niet zo veel meer zodat dit de karige rust stand werd voor de thuisploeg die de wedstrijd dan al had moeten afmaken. Het verzaken om de definitie ve kloof te slaan brak de thuisploeg zuur op toen S.K. Lokeren in de tweede helft het initiatief begon te nemen en meer en meer begon post te vatten voor het doel van thuisdoelman Theo De Cock. Zo kwamen bezoekers, Van De Voorde, Leys en Aude- naert telkens dicht bij de ge lijkmaker toen ze pijlsnelle aanvallen in elkaar staken. Toch moest nog gewacht wor den tot in de slotfase van de partij alvorens S.K. Lokeren in hun opzet zou slagen. Thuisverdediger Etienne Bul- teel gleed uit en dit gaf de snelle bezoekende spits Arca- ti de gelegenheid om ook voorbij thuisdoelman De Cock te komen om alzo de gelijkmaker tegen de netten te duwen. 1-1 85ste min. Meerdonk dat niet meer bij machte was om wat terug te doen beruste in deze eindsco- re die toch een punt had opge leverd. Indien de kansen tij dens de eerste helft benut werden was er echter een rui me zege op het bord geko men. Voetbal blijft echter on berekenbaar, gelukkig. Mare Stevelinck BLIK OP VIERDE PROVINCIALE Marc Rombaut is momen teel de centrale figuur in vier de provinciale. De aanvaller van FC Lutterzele kwam in twee wedstrijden niet minder dan negen keer tot scoren. Tegen Baardegem vond hij vier keer de weg naar de net ten en vorige zondag in Op- dorp werd hij de auteur van vijf doelpunten. Mare groeide als voetballer op bij SK Oude- gem maar kwam er niet zo best aan zijn trekken. Uitein delijk kwam hij terecht in het amateur-sportverbond, maar werd daar opgemerkt en weg gehaald door de Lutterzeelse trainer Choe De Bleeckere. Mare Rombaut stelt het mo menteel goed bij Lutterzele bij wie hij in totaal al zeven tien treffers scoorde. Tegen Opdorp ging het tijdens de eerste helft nochtans niet zo best, vertellen de Lutterzeelse klubleiders. Bij de rust keken we neer op een 1-0 achter stand. Na de hervatting heb ben we alle aanvalsregisters opengetrokken. Rudy Moyens prikte de gelijkmaker op het bord en daarna ont bond Mare Rombaut zijn dui vels wat in vijf doelpunten resulteerde. Het Opdorpse doelpunt werd in de eerste helft door Marc Van Der Jeugt gescoord. Appels-Opstal werd een keihard betwiste wedstrijd met in feite een logische pun- tendeling als eindresultaat. Tot de rust bleef de score blank maar tien minuten daarna bracht Raes de Sparta nen aan de winst. Op een kwartier van het einde zorgde Omer De Feyter voor de ver diende gelijkmaker. Juventus Schoonaarde do mineerde vrijwel doorlopend op het veld van Moorse!. Vooral tijdens de tweede helft werd de thuisploeg bestendig met de rug tegen de muur geplaatst. Om de haverklap dreigden de Juventbsboys maar wat niemand eigenlijk had verwacht gebeurde op een kwartier van het einde. 1- 0 dus en Schoonaarde, zonder Jean-Pierre Van Den Abbee- le en Philip Bogaert, mocht het vergeten. Rapide Lebbeke won met nipte, maar verdiende cijfers de topper tegen SK Wichelen. Een aantrekkelijke partij werd het in geen geval. Dat liet de staat van het veld over igens niet toe. Rapide bleef doorlopend de betere ploeg maar slaagde er in de eerste helft niet in om een voor sprong te realiseren. Na de hervatting lukte dat aanvankelijk ook niet makke lijk, vooral omdat SK Wiche len er in die periode nogal stug defensieve principes op nahield en een gelijkspel op het oog had. Op zo'n kwartier van ht einde lukte Peter Roe- landts een doorbraak, zond de bal door naar Ben Nasser die op zijn beurt Rudy Van Den Broeck bediende, die dan de zaak rondmaakte. In Wichelen voerde men zon dagavond aan dat het doel punt tot stand was gekomen uit buitenspelpositie. Langs de andere kant gaf men toe dat Lebbeke de betere ploeg was geweest. Diaz en doel man De Wilde werden door de klubleiders met een "zeer goed" gekrediteerd. Langs Lebbeekse kant kon dat wor den gezegd van Marc Van de Velde en keeper Tonnelier. In ieder geval blijft Rapide een flinke positie bezetten in de algemene rangschikking en wie weet zit er dit jaar wel niet de titel in. (e.g.) VOLLEYBAL 2e LANDELIJKE TORHOUT - KIELDRECHT 3-1 Setstanden: 13-15, 15-11, 15- 10, 16-14. De reis naar Torhout was al vast de moeite waard. Het stond ergens geschreven dat Kieldrecht zich zo maar niet zou gewonnen geven. Super gemotiveerd zijn ze tussen de lijnen getreden van de corrida van Torhout, die Volleybal tempel waar al heelwat vol leyballatijn werd neergepend. Torhout waar de volleybal- sport de sport nummer één is en waar voor de beoefenaars nog enkele zilverlingen te ver dienen zijn: zoals een Auto zo maar voor een passeur dat als lokmiddel wordt aangeboden. Kieldrecht nam een sterke start en stond weldra met 0-3 en 1-5 op winst. Maar Tor hout dat het vooral van de aanval op kort moet hebben plaatste Kieldrecht hiermede in de problemen en op 6-6 stonden de ploegen weer naast mekaar. Het was nu de thuisploeg die vooral met moordende opslagen uitpakte en nu een 10-7 voorsprong verwierf. Maar ook Kiel drecht liet niet begaan en ging op zijn beurt door en zonder dat Torhout kon tegen scoren werd het 10-13. Wc hadden in die periode zowel Bonieuws- ka als De Theve en ook Van Haute en Borms sterk zien uithalen. Het werd nog wel 13-14 maar Kieldrecht maakte uit. In de tweede set ging het nu minder vlot bij de bezoek sters, die nu op een 10-2 moesten neerkijken, iets wat al dadelijk tot een vernede rende nederlaag liet veron derstellen. Nog benauwder ging het er uitzien toen Tor hout zijn voorsprong opdreef tot 14-3. Ja en dan van die dingen dat men alleen van Kieldrecht mag verwachten. De grensploeg begon aan een remonte en nam punt per punt terug tot 14-11 maar moest dan toch de set afgeven met 15-11. In de derde set kregen we een gelijkopgaan- de wedstrijd tot 9-9 maar dan scheen bij Kieldrecht plots al le samenspel zoek, mede door het feit dat Boniewska er nu duidelijk doorzat en naar haar tweede adem zocht. In de eer ste en tweede set had men wel iets te veel van haar gevergd en had men wel de fout ge maakt te veel op de nummer vijf te spelen. Een paar wis sels kon het nu niet meer rechtzetten bij Kieldrecht en Torhout maakte uit En dan naar de vierde set de meest spannende van de avond. Dat was dan Volley van de boven ste plank maar zeker niet ge schikt voor hartlijders. Hoe de tussenstanden evolueer den: 4-0 liep Torhout uit, maar Kieldrecht kwam terug tot 4-4 en maakte er zelfs 4-8 van. Torhout op zijn beurt beende bij 8-8 en zo ging men verder 10-10, 12-12 en ook op 14-14 stonden de ploegen weer ge lijk. Na enkele balwisselingen ging uiteindelijk de zege naar Torhout dat omdat te berei ken wel een hand kreeg toe gestoken van de Jweede scheidsrechter. Omdat we er bij waren kunnen we stellen dat de tweede scheidsrechter dat steeds door de provinciale komitee's wordt aangeduid niet vrij uitgaat. De Torhout- jen we in die periode vier maal onder het net gaan en de lijn overschrij den zonder dat hier gefloten werd, In een set waar ieder puntje goudwaarde had en ge zien het kleine verschil heeft dat deze set wel beïnvloed. Daarom ook dat volgens ons"- er meer inzat voor Kieldrecht. We mogen de ganse ploeg van Kieldrecht feliciteren voor hun wedstrijd en ook de inval lers die het vrij goed deden. Wanneer op dezelfde wijze de komende wedstrijden worden aangepakt is de tweede plaats in deze kompetitie voor Kiel drecht en die plaats laat nog altijd de deur open op promo vering. André ADEC BAASRODE - ST.-GILLIS-WAAS 1-3 Bij Adec Baasrode was men zondagavond weer niet te spreken over de wedstrijd en dan vooral over de leiding die men weer tegen zich had. Hoelang gaat dit nog duren verklaarde men ons vanuit het bestuur, dat we iedere wed strijd tegen 8 mensen moeten optornen. Iedere betwistbare fase wordt in ons nadeel be slecht, aldus de Adecmensen. En wanneer men het aandurft om tegen de ref iets te zegg^ji of beleefd te vragen krijgt men een rode kaart onder de neus of de zwaarste straf en waarmee de ref dan ook de klub bestraft, want men krijgt een punt aangesmeerd. Ook vroeg men zich af of men in de Bond niet eens wat aan dacht zou willen besteden .aan het feit dat men geen ref stuurt waarvan zijn klub waar hij aangesloten is ook in de zelfde reeks speelt als de ploeg die hij moet leiden zoals ook zondag het geval was. Vanuit de tribune werd geroe pen: «Ge moet Hamvoc zeker wat helpen?». In de vierde set kwam de meeste kritiek los toen een paar netfouten van de bezoekers niet gefloten werden. Adec verloor hiet wel een paar punten met de opslag waarin gefaald werd.

De Voorpost | 1988 | | pagina 21