TOPPER MICHTA - CHRONO WERD «FLOPPER»! GROENE WANDELING EN 't VLIETJE MET STIJL! ALLEEN T'BRUGSKEN KAN ROTTHIER NOG BEDREIGEN! De Voorpost - 12.2.1988 - 31 ZAALVOETBAL HAMSE LIGA I EN II Voor één maal beginnen we ons overzicht in de tweede afdeling waar alle aandacht uitging naar, wat de sleutelmatch in deze afdeling moest worden, tussen beide garageteams Michta en Chrono. Niet was echter minder waar want nadat de Fordjes van Michta de «Japanners» van Chrono volledig onder control hielden tijdens de partij, stapten deze laatste op nadat men twee manschappen verloren had wegens een gele overlast en de bank geen reservemateriaal meer voor handen had. Winst dus voor Michta dat de kampioenstitel nu wellicht voor het grijpen heeft. Royal Lebbeke komt Chrono nu zelfs bedreigen op de twee stek na een forfaitzege tegen het ontbonden Gangsken. Opbeuring heeft in deze reeks een der beste aanvalslijnen, maar tevens ook een der zwakste verdedigingen. Toch komt hun vierde plaats niet meer in gevaar. Verderop in de tabel wisselden Vossenhoek, Super Lux en Donalds Grembergen nog maar eens van plaats. Dit terwgl Tivoli zich in veiligheid aan het spelen is. Nu werd een belangrijke zege tegen Rush behaald, dat in de klassering enkel nog door enkele doeltjes toegift nog boven de Tivolyongens blijft staan. Zo lijkt het lied van de Patsy Boys en de Atletico Brothers uitgezongen na nieuwe nederlagen. In afdeling I is Patisserie Antoine nu bijna zeker van de titel. Nadat ze zelf afrekenden met Desmecht verloor opponent Gima I nog maar eens een punt. Nu konden de onderhouds-jongens niet voorbij Jumo Dholda geraken. Seghers Meirsman blijft eveneens bovenaan de tabel net als M.G.B. dat Verz. De Clippeleir er nog maar eens op wees dat ze aan een rotseizoen bezig zyn. Via de forfaitzege op Thierens komt E. Eeckhoudt nu zelfs boven hen plaatsnemen. En wanneer de Sportwereld van Etienne De Beule blyft draaien zullen de verzekeraars nog moeten oppassen in de slotfase van deze competitie om niet richting afdeling twee verzeild te geraken. SPORTWERELD DE BEULE 3 STUVE LAARS 3 Sportwereld De Beule lijkt al aardig over de zware neder laag heen van vorige speel dag. Tegen De Stijve Laars werd terug uitgepakt mat knap en snel spel zodat de puntendeling als verdiend mag beschouwd worden. Sportwereld kwam trouwens vrij vlug in deze wedstrijd aan het eindtotaal wat de gemaak te doelpunten betreft. Nog voor het rustsignaal immars hadden Raoul Kockelkoren, Eddy Peeters en Dominique Philips elk eenmaal Stijve Laarsdoelman Rik Gijssels weten tc verslaan. De Stijve Laars zelf had toch de kloof zo klein mogelijk weten te houden want Ronny Coppie- ters en Luc De Clippeleir zorgden voor de 3-2 rust stand Na de kampwisseling wist Sportwereld doelman Georges Quintelier met suc ces alle pogingen van Stijve Laars te boycotten behalve dat ene verraderlijke schot van Ronny Coppieters in de slotfase hetwelke over de puntendeling besliste. Toch mochten beide teams zich ge lukkig achten met deze bevre digende uitslag. JUMO DHOLDA 5 GIMA I 5 Door dit tweede opeenvol gende gelijke spel verliest Gi ma I wellicht de laatste kans op de eindzege. Het verras send sterk voor de dag ko mend Jumo Dholda wist im mers de uittredende kam pioen een punt te ontfutselen. En niet ten onrechte want nadat Gima I drie maal tot scoren kwam in de eerste pe riode langs Jan Oreel kon Ju mo toch de kloof tot aen mini mum herleiden aan het rust- signaal van ref. Dirk Van Re- moortel door twee knappe tegentreffers van Francois Pe lentan en Marc Ost. Rust 2-3. Gima wou na de kampwissel de tegenstever zo vlug moge lijk afmaken en slaagde eerst in dit opzet toen Ronny Maes de stand kon optrekken tot 2- 4 Maar de Jumo Dholda- ploeg liet zich niet als een hulpeloos lam naar de slacht bank leiden en kon even later zelfs naast de onderhouds- boys komen. Luc Vercoute- ren en Herman Lelie lukten deze stunt. In een spannende slotfase moesten beide doel mannen zich dan nogmaals gewonnen geven. Geert De Graef in het Gima-doel liet zich verrassen door Herman Lelie terwijl thuisdoelman en naamgenoot Geert De Graef zich ook nog een laatste maal mocht omdraaien op een po ging van Jan De Smedt die meteen de eindstand op het bord bracht. PATISSERIE ANTOINE 8 DESMECHT 4 Deze belangrijke zege tegen de nummer drie in de hoogste afdeling van de Hamse Liga moet de warme bakkars nu wel enige zekerheid geven in verband met de kampioensti tel. Al hebben de Patisserie boys de zege lekker niet op een «plateauken» gekregen tegen die van Desmecht. Vooral in de eerste periode wisten de bezoekers goed mee te doen en zelfs gelijke tred te houden met de bakkers. Deze laatsten wisten namelijk drie maal te scoran langs Hans D'Hollander maar ook De smecht lukte drie treffers bij thuisdoelman Willy Van Royen langs Yvan De Key- zer. Rust 3-3. Tijdens de tweede periode zou de leider- sploeg van Antoine echter or de op zaken stellen en via Johan Baert, die Desm-cht doelman Ronny De Nil nog vier maar wist te verslaan de stand opdrijven naar 7-3. Een tegendoelpunt van Erik Van Eynde bracht ook al niet veel verbetering op voor Des mecht want in de slotminuut bracht Kris Van Couter met een prachtig doelpunt de eindstand toch weer wat rui mer met de 8-4 cijfers. GARAGE MICHTA 4 GARAGE CHRONO 2 Wat de «topper» van het jaar had moeten worden in de Hamse tweede afdeling werd uiteindelijk nog de «flopper» van het seizoen. Chrono slechts met zes spelers aanwe zig stopte diep in de tweede helft, en met een achterstand van 4-2, de strijd nadat twee basisspelers een verdiende ge le onderscheiding gekregen hadden van ref. Van Remoor- tel. Michta nam van bij het begin van de partij duidelijk het initiatief en zette dit dan ook om in doelpunten. Peter Alpaerts opende de stand met een «Tipper» waarop Chrono doelman Eddy De Saedelaere zich wat miskeek en Michel De Koster «luidde» nummer twee binnen. Michta dat de wedstrijd volle dig controleerde liet zich naar het einde van de eerste helft toch verrassen door Garage Chrono dat al Julien Van Eet- velde verloor wegens een te late tackle. Toch wisten de moedige bezoekers om via een fantastische Peter Saede laere en een alomtegenwoor dige Luc Collewaert de bord jes in evenwicht te brengen aan de rust. Na de kampwis- sMing werd het spel zenuw achtiger en de duels harder. Vooral een Luc Collewaert moest meermaals door ref. Van Remoortel tot de orde geroepen worden Het ont breken van Julien Van Eet- velde deed zich bij de bezoe kers duidelijk gevoelen en Pe ter Alpaerts maakte daar sa men met J.P. Van Den Hau- we handig gebruik van om de stand op te voeren in het voordeel van hun Michta- ploeg. Meer hoefden beiden niet te doen want even later stapten de Chrono-spelers geweest, van het terrein nadat Luc Col lewaert met een een «ge vraagde» gele kaart werd uit gesloten. Zo wonnen de Ford boys deze partij eerder for tuinlijk en is de titel zo goed als binnen. RUSH I TIVOLI 4 Tivoli blijft zijn opmars ver der zetten. Nadat het vorige speeldag ook al aardig voor de dag kwam tegen Chrono werd nu Rush opzij gezet door Wim De Smet en Co. Nochtans waren beide teams de eerste helft sterk aan el kaar gewaagd en kon geen van beiden echt afstand ne men van elkaar. Rush had wel gescoord langs Patrick Van Haver maar ook de Tivoli boys gaven niet af en konden voor het rustsignaal van ref. De Landsheer nog de gelijk maker voorbij thuisdoelman Paul De Clercq jassen langs Luc Verlee Rust 1-1. Na de kampwisseling nam Rush weer als eerste de draad weer op maar een fantastische Wim De Smet in het Tivoli doel stopte alle pogingen van on dermeer Rene De Munter, Jan De Bruin en Ronny en Tonny Ruys. Zijn ploegmaats daarentegen hadden meer ge luk, en konden via rake tref fers naar een ruime 1-4 zege doorgaan. Rudy Smet, Alain Maes en Patrick Steels waren de schutters met dienst VOSSENHOEK 7 PATSY BOYS 1 Voor de Patsy Boys worden het wellicht nog moeilijke tij den om het behoud te kunnen verzekeren. Ook nu werd het weer een verliesbeurt tegen de mannen van de Vossen hoek. Dit nadat de moedige Patsy Boys tot aan de rust gelijke tred hadden weten te houden met de «Vossen». Patrick Wauters had Vossenhoek op voorsprong getrapt maar Chris Waegeman had de Boys van Patsy toch weer terug langszij kunnen brengen door thuisdoelman Gunther de Leenheer het nakijken te ge ven. Rust 1-1. Na de pauze begon de motor plots te sputteren bij de Patsy Boys zodat Vossenhoek al vlug weg kon lopen van hun belagers. Vooral thuisspeler Johan Dierickx toonde zich bedrijvig als het op scoren aankwam. Liefst driemaal verrasste hij Patrick Van Damme in het Patsy-doel. Toen ook nog ploegmaats Mare Verhulst (2) en Jan Cal- laert gingen scoren was de zege meteen binnen voor de Vossenhoek die nu de rest van het seizoen ontspannen kunnen afwerken. TEMSE LIGA Voordat in Temse en deelgemeenten het karnaval losbarst hebben de organisatoren van de Temse Liga nog eens een speeldag op het programma gezet die er zijn mocht. Liefst zestien wedstrijden werden tijdens het voorbije weekend van start geblazen. In de hoogste afdeling kregen we op de koop toe dan nog een onvervalste topper tussen de Groene Wandeling en de verhuizingen Hoskens. De Groene Wandeling wou echter van plaats niet verhuizen en won zij het nipt van de Hoskens ploeg. In deze reeks had leider Vriendenkring het niet breed tegen een herboren Tornado dat nog successen zal boeken in deze tweede speelronde. Ook S.O.S. Veile jeugd en de Rupelboys blijven op het zegepad. Hun tegenstanders Porky's II en H.S.V. werd geen kans gelaten. Onderaan de hoogste afdeling was er de opmerkelijke zege van rode lantaarn Shalke 82 tegen het al even onderaan staand Porky's. In afdeling twee kregen we de reeds aangekondigde verschuivingen bovenaan. Behalve leider S.O.S. Veile Ree. dat won vin hun konkurrent Confiserie de Rjjck verwisselden weer heel wat teams van plaats. 2o moet De Confiserie nu naar stek vier en wordt hun plaats ingenomen door het op kousevoeten naderend F.C. Kramp dat ruim won van de Palm Boys. De Pelikanen komen na winst tegen Appelsvoorde terug op de tweede plaats zodat in deze reeks alles nog mogelijk lijkt wat de titel betreft. In het midden der rangschikking blijven Korrea en Keyzerboys na winst tegen resp. K.L.J. Tielrode en F.C. Rocker op hun vorige plaats staan. Hetzelfde geldt ook voor de hekkesluiters die we laatst noemde. Zo belanden we in derde afdeling waar de mannen van Strjjpub 't Vlietje een dubbel speelweekend hadden. Real ter Welle en de snorkels werden met succes overwonnen zodat 't Vlietje lijstaanvoerder blijft. Dit vóór De Zeehond dat slechts met moeite over W.R.F.S. geraakte. De Zeehond heeft wel nog één inhaalwedstrijd te goed zodat in deze reeks ook nog niets beslist is. Het broederteam Real en Atletico Ter Walle staat nu netjes achtar elkaar gerangschikt. Sügro en F.C. kramp II waren tegen de ter Walle overmacht niet bestand. Onderaan deze reeks blijft K.L.J. Temse als hekkesluiter deze competitie afsluiten na een nieuwe, maar zeer nipte, nederlaag tegen Porky's III. Deze laatsten gaan nu zelfs de Snorkels bedreigen in de middenmoot zodat ook hier nog menige spannende duels mogen verwacht worden. Real Ter Walle 4 't Vlietje 10 In deze topper in derde afde ling heeft de ploeg van Stijl pub 't Vlietje terug orde op zaken gesteld en de nummer drie in de algemene rang schikking, Real Ter Walle zonder punten richting Krui- bekc gestuurd. Een razend snelle start van de Pub Boys bracht al vrij vlug een 0-3 voorsprong op het bord in deze partij. Kapitein Gerry De Jonghe, bijzonder op dreef, zorgde voor dit krachti ge staaltje voetbal. Real ter Walle replickcerde wel langs Jurgen Verlent maar 't Vlietje doelman Wal ler De Jonghe ging gepast tegen de grond zodat deze stand voor het rustsignaal van een weer erg sterk leidende ref. Patrick Wauters, niet meer verontrust werd Na de pauze evenwel gingen beide teams er hard tegen aan. Toch was het weer 't Vlietje dat de stand verder kon uitdiepen cn de score wist te brengen langs Etienne Cools tot Ö-6. Van een aanwinst gesproken. Wanneer men dan nog weet dat 't Vlietje ook nog stijllist Danny D'Hondt achter de hand heeft verstaat men dat dit Vlietje moeilijk van pro motie zal tc houden zijn. Dat ondervond ook Real ter Wal le dat wel wist te milderen tot 3-6 langs Herman D'Hondt en Vaerewijck Erik, maar toch verder alle initiatieven aan 't Vlietje moest laten. Want in de slotfase scoorde Ronny Van der Hacgen (3) cn Mare Smet nog het grote Vlietjes eindtotaal op het bord. Het laatste woord in deze spekta kel match was achter voor Real uit Kruibeke dat via Bauwing Tommy de eind stand bepaalde op 4-10. H.S.V. Temse 6 F.C. Rupelboys 9 Wedstrijd waarin de spanning altijd triomfeerde. H.S.V. startte het best langs Mare De Kimpe en Chris Vcrbceck die elk eenmaal scoorden maar de Rupelboys zorgden voor gepaste repliek en kon gele genheidsdoelman Rudy Van Sebroeck in het H.S.V. doel nog vier maal weten te vers laan in de eerste periode. Alain Vcrnimmen, Bert De Block, Dirk Van Strijdonck en Koen Verbruggen waren de Rupelschutters geweest. Rust 2-4. Na de pauze zouden de specialisten van het gelijke spel. H.S.V dan al direkt de kleine kloof weten te dichten langs Mare de Kimpe. En na dat de Rupelboys terug wisten uit te lopen tot 4-6 langs Dirk Van Strijdonck konden de H.S.V. spitsen Chris Ver- beeck en Dirk Lisscns nog maals de gelijke stand op het bord weten tc zetten; Enkele flaters in de verdediging brachten dan in de slotfase nog de gelegenheid aan Alain Vcrnimmen. Koen Verbrug gen en Dirk Van Strijdonck om de overwinning voor de Rupelboys veilig te stellen. Pelikanen 10 Hét derby waar men de laat ste weken in Temse en om streken de mond van vol had tussen Appelsvoorde cn De Pelikanen is uiteindelijk een maat voor niets geworden. De Pelikanen leken té sterk voor de moedige Wijkjongens. Tij dens de eerste helft kreeg men zelfs voetballes van Raoul Waterschoot die zijn Pelikanen broeders al vrij vlug op een 0-2 voorsprong wist te brengen. Even zag het echter wel naar uit dat Ap pelsvoorde trachtte terug te komen toen Francky De Rc- cher éénmaal raak trof en viermaal het doelhout aan flarden schoot zodat de Peli kanen, en in het bijzonder doelman Dré Van de Walle. hier goed wegkwamen. Toen ook Ronny Patyn zijn intrede deed was het Appelsvoordse «verdict» vlub bewerkstelligd, want met twee treffers ver sloeg hij doelman Vcrdickt Luc.Rust 1-5. Na de pauze mocht coach Patrick Peleman zelfs opdraven bij de zegeze- kere Pelikanen. Veel kon Pe leman zijn maats echter niet steunen want na drie meter op het terrein te zijn gelopen werd er al een fout tegen hem gefloten door ref. De Rocck. Een referee die jie rest van de match onder controle kon houden omdat de Pelikanen hun meesterschap verder uit wisten de buiten met doelpun ten. Raoul Waterschoot (2), Ronny Patyn (2) en broertje Firmin (1) legden de ruime Pelikanen cijfers dan ook vast op het Tilroda-bord. Al dient gezegd dat het wel een stuk gemakkelijker ging nadat de ellenlange thuisdoelman Luc Verdikt met een gele kaart naar de kant moest worden gehaald wegens protest. In de slotfase lieten de Pelikanen, erg kompassievol, nog een twee doelpunten door langs Frans De Mol en Merckx Harry die zo het Appelsvoor de moreel wat konden opvij zelen. Porky's I 6 Shalke 82 8 Dat was lang geleden dat Shalke nog eens een zege kon afdwingen. Tegen Porky's I ook al geen hoogvlieger is de operatie redding misschien in gezet wie weet? Shalke kwam alvast op een 0-4 voorsprong tijdens het wedstrijdbegin toen Franck Vaerendonck (2), Gosselin Johan en Luc Baeyens netjes thuisdoelman Frank De Keyzer wisten te verslaan. Toch wist Porky's nog voor het rustsignaal van ref. Franky de Rechter om deze achterstand te halveren langs Yvan de Keyzer. Rust 2- 4 Na de pauze werd het wel iets spannender toen de Por ky's langs Franck de Cock hun achterstand helemaal on gedaan konden maken. Toen kwam echter de scoringsma- chine Raoul Van den Bossche op volle toeren bij Shalke. Met vier treffers op rij wist hij zijn ploeg een ruime voor sprong te geven die genoeg bleek voor de winst in deze partij. Want hoe hard Fran cky de Graef en Frank De Cock zich nadien bij da Por ky's zich nog inspanden ver der dan 6-8 eindstand kwa men ook zij niet. Vriendenkring 5 Tornado 3 Langzamerhand haalt Torna do toch weer het peil van verleden seizoen. Dat onder vond ook leider Vrienden kring dat deze wedstrijd maar met nipte winstcijfers kon af sluiten. Na een strafschop- doelpunt Van Fred Nonne- man, en treffers van Rudi de Roeck en Rudi Stuer kon Vriendenkring nog voor de rust een 3-2 voorsprong op bouwen. Dit nadat het door de tegenakties van Tornado en van Peter Van Wauwe twee maal op achterstand was geraakt; Na de pauze dan wist Vriendenkring terug als eer ste verder succesrijk te zijn en doelman Aerts een vierde maal weten te verslaan. Toch gaf Tornado niet af en kon het de spanning in de wedstrijd houden door de aansluitings treffer langs Peter Bogaert weten te scoren. In een alles of niets eindoffensief van bei de ploegen zou thuisspeler Rudi De Roeck tenslotte aan het langste eind trekken en zijn ploeg een gevleide 5-3 winst kunnen schenken. De groene Wandeling 2 Verhuizingen Hoskens 1 De topper in de hoogste afde ling van de Temse Liga is ondanks deze lage eindscore toch uitgedraaid op een span nend en aangenaam kijkstuk voor de vele aanwezige sup porters. Nadat Verhuizingen Hoskens het initiatief had ge nomen en doelkansen wist te Creëren langs de gebroeders Sciacca die echter allen door een fantastische Groene Wan deling doelman Francky Buyens konden onschadelijk gemaakt worden, was het de thuisploeg die toch als eerste de stand wist te openen langs topscoorder Patrick Riské. Van de talrijke Hoskens kan sen moest doelman Buyens er maar één voor de rust laten voorbijgaan. Seppe D'Aquis- to wist van dichtbij deze enige Hoskens treffer te scoren. Na de pauze werd de thuisploeg dan op eigen helft gedrongen door een spérvuur van bezoe kende aanvallen. Doch Fran ky Buyens bleef op een buite naardse manier alle bezoe kende pogingen onschadelijk maken. En een enkele keer wanneer hij toch geklopt dreigde te worden, kwam de doelstaak hem ter hulp. De Groene Wandeling kon enkel via de counter nog gevaarlijk zijn langs het Duo Riské en De Waele. Het waren trou wens deze twee spitsbroeders die diep in de tweede periode op een snelle tegenaanval hun ploeg op winst wisten te bren gen, Riské scoorde op aange ven van De Waele. Een alles of niets offensief van Verhui zingen Hoskens stuitte nog maar eens op thuisdoelman Buyens zodat hij de «Oscar» van de match krijgt. S.O.S. Veile Jeugd 4 Porky's II 0 Rustig meesterschap van de jeugdploeg, die op geen enkel moment van de wedstrijd echt in moeilijkheden werd ge bracht door de Porky's. Langs een allomtegenwoordige Stijn Van Opstal had de Porky's defensie weinig verhaal zodat ze aan de rust tegen een 2-0 achterstand opkeken door evenveel doelpunten van knappe Stijn. Na de pauze zou Porky's dan wel langs de Broertjes De Graef en Gun ther Van Uffelen proberen om wat weerwerk te verrich ten maar het bleef bij dreigen alleen. S.O.S. Veile echter kon via Peter Van Royen en nogmaals Stijn Van Opstal een mooie 4-0 zege laten op tekenen toen beiden nog een maal scoorden. Voor Porky's golden wel verzachtende om standigheden omdat zij moes ten aantreden zonder doelman. HAMSE DAMESLIGA Voor de Lada Girls van Rotthier nadert de ontknoping van het seizoen nu wel met rasse schreden. Zowel Etmo Temse, dat won van Kantoren de Clippeleir als S.O.S. Veile dat niet moest aantreden tegen het forfait gevende Concordia team, lijken ons voor het titeldebat uitgeran geerd. Alleen nog 't Brugsken, de enige ploeg trouwens die Rotthier tot knieval kon dwingen, lijkt nog by machte om een stok in de wielen te steken. Al is wiskundig deze theorie ook al klein. Zeker als men weet dat het programma van 't Brugsken merkelijk zwaarder lykt dan dat van Garage Rotthier. In de strijd om de kruimels zette A.C. Dendermonde orde op zaken en klopte het Blue Ranch Stekene met verdiende cijfers. Ook de Wuitensladies lieten weer van zich horen en hielden het reeds vermelde Brugsken tot aan het rustsig naal in bedwang, om tenslotte toch nog met forfaitscore de duimen te moeten leggen. En onderaan willen de deftige dames van Kantoren De Clippeleir het seizoen afsluiten zoals ze begonnen waren nl. zonder overwin ning. Of verrassen de Kantoordames ons nog in de laatste competitiewekcn Zaalvoetbal. Z.V.C. Temstar STUVE LAARS LADIES 1 GARAGE ROTHIER 13 Garage Rotthier bleek ook voor de dames van de Stijve Laars een té sterke tegenstan der te zijn. Van bij de aan vangsfase presten de Rothier Dames er alles uit zodat aan het rustsignaal van scheids rechter Roger De Backer de bordjes al zwaar doorhelden naar de Lada meisjes. Nancy De Clercq (2), Marianne Beernaert (2), Kathy Yde (2), Katia Schuddings, Dominique Maes en Carinne Van Dam me hadden immers dan al voor de confortabele 0-9 tus senstand gezorgd. Ook in de tweede periode moest thuis- keepster Mireille Maréchal zich nog menigmaal gewon nen geven op de talrijke Rot thier aanvallen. Nadat de Stij ve Laarsjes eerst een eerred- dend doelpunt weten te sco ren hadden langs Marina Ver- moens op aangeven van Veer- le Smet mochten de bezoek sters langs Marianne Beern aert (2), Kathy Yde cn Carin ne Van Dammc de eindstand bepalen op 1-13 in deze doel puntrijke match. KANTOREN DE CLIPPELEIR 0 ETMO 86 TEMSE 9 De deftige dames van het Kantoor van De Clippeleir hebben na een goede wed strijd alweer geen punten- winst in hun boeken kunnen noteren. Daarvoor leek Etmo 86 uit Temse net iets te sterk. In de eerste helft moest thuis- keepster Chris Van Moeseke zich dan ook al driemaal ge wonnen geven op schoten van Peggy yan Puymbroeck, An Fonteyn en Agnes De Block. De Kantoren zelf kwamen via Sabinne De Puyseleir nog het dichtst bij een tegentreffer maar bezoekend keepster Anita Van Bogaert stond in de schietbaan. Rust 0-3. Na de pauze kwamen de Etmo Girls op volle toeren en liepen ze stelselmatig verder weg van de Kantoor dames. De al wat rijpere verdediging met Nada Van Olmen en Monique Van Praet in een vooraanstaande rol, moest zich nog zes maal gewonnen geven Peggy Van Puymbroeck (3), Veerle Vae rewijck en Mariska Brijs zorg den dat de 0-9 stand op het bord verscheen in deze spor tieve dameswedstrijd goed ge leid door de «Lowie» Aen- denhof. A.C. DENDERMONDE 4 BLUE RANCH STEKENE 2 Deugddoende overwinning van dc A.C. Dendermonde meisjes die al lang de smaak van de zege vergeten waren In een fantastische eerste helft konden dc A.C. dames het eindtotaal van hun doel punten reeds op het bord brengen. Aelbrecht. Baeyens en Dinny Dops konden im mers tijdens de eerste periode bezoekend keepster Cindy Willaert viermaal tot een knieval dwingen. Naar het einde toe van de eerste helft wisten de Stekense dames een tegendoelpunt te scoren langs Karine Buys. Rust 4-1. Tij dens de eerste helft namen de Stekense dames dan het ini tiatief over van A.C. Dender monde. Toch kon Karine Buys maar eenmaal meer tot scoren komen omdat alle an dere pogingen stijlvol onscha delijk werden gemaakt door thuiskeepstcr Blommaerts. Zo bleef de winst ook bij haar ploeg dat het moreel terug moet opzadelen na de minde re periode voorheen. WUITENS LADIES 0 T'BRUGSKEN LADIES 5 De Wuitens Ladies beves tigden hun goede conditie van de laatste weken door kop- ploeg t'Brugskcn méér dan repliek te geven. Vooral de eerste helft was knap van de Wuitensdames. Geen enkele maal bleek de verdediging van de thuisploeg immers te nemen door de supersnelle Brugsken Spitsen. Vooral Ka rine Verbeke in het Wuitens- doel vertolkte hierbij een on uitgegeven rol. Maar ook haar verdedigster Annick Van Keer, Linda Sanders en Van Broeck Bettina mogen we niet vergeten. Rust 0-0. Na de kampwissel kwam hier dan wel enige verandering in en wist de bezoekster Pascale Cornelis tot vier maal toe de versterkte Wuitens vestiging te slopen Natuurlijk mocht Christel Felis niet op het ap pel ontbreken en zorgde zij uiteindelijk nog voor de for faitscore van haar ploeg. Badminton. De nationale kampioene: Ingrid Swiggers (vh) Badminton. In Hamme werd Eddy Van Herbruggen kampioen van België (vh)

De Voorpost | 1988 | | pagina 31