SPORT IN BEVEREN TWAALFDE VOLLEYBALTORNOOI VOOR RECREATIEPLOEGEN STEKENE OP ZIJN BEST SPANNEND SLOT A.T.N.-THE POOL IN FINALE ORTkS' VOLLEYBAL TWEEDE STRATENLOOP TE BEVEREN Het Gemeentelijk Technisch Instituut van Beveren orga niseert i.s.m. de Gemeentelijke Sportdienst haar tweede stratenloop. Deze stratenloop zal doorgaan op woensdag namiddag 20 april, met de eerste start om 13.30 u. aan het G.T.I., Europalaan 1 te Beveren. Voor deze sportmani festatie verwachten de organisatoren ruim 200 meisjes en jongens van 11 tot 18 jaar. De reeksindeling ziet er als volgt uit Geboortejaar Graad Afstand in meters Start jongens meisjes 1971-1970 determinatie 5.000 3.000 1973-1972 oriëntatie 4.000 2.000 1975-1974 observatie 3.000 1.400 1977-1976 5* 6e lj. 1.400 1.000 Men verwacht zoveel mogelijk inschrijvingen vooraf, maar men kan ook ter plaatse bij aanvang van de wedstrijd inschrijven. Op de Gemeentelijke Sportdienst, Dorps straat 24 te Kieldrecht liggen hiervoor inschrijvingslijsten ter beschikking. Leraars Lichamelijke Opvoeding kunnen daarvoor bellen op het nr. 773.40.99. De organisatoren zorgden voor een prachtige prijzentafel. Zo is er voor de eerste drie plaatsen van elke reeks een prachtige trofee te winnen, door het G.T.I. ontworpen. Verder krijgt de school met het beste schoolklassement de 'Wisselbeker'. Ten slotte is er nog een beker te verdienen door de school die het meeste aantal leerlingen aan de start brengt. Voor de ceremoniële plechtigheid en de overhandiging van detrofeeën zijn direkteur Verhelst van het G.T.I. en de Schepen van sport Frans Van Overmeiren die dag aanwezig. Sportkamp-nieuws uit Beveren Voor volwassenen: sportstage overdag tijdens het Paas- verlof De trend zet door... 'sport voor volwassenen-overdag is plezant, goedkoop maar vooral gezond! Gezondheid is een aspekt dat zeker niet mag onderschat worden en waar iedereen mee moet begaan zijn. Hart- en bloedvatenziek- ten zijn momenteel de grootste doodsoorzaak. Lichaamsbeweging kan hieraan verhelpen sporten op een gezonde en medisch verantwoorde manier is nodig en kan je bij ons. De Gemeentelijke Sportdienst te Beveren organiseert tijdens het Paasverlof een sportstage voor volwassenen. Het programma zal zeer afwisselend zijn en begint telkens met een 'muzikaal opwarmertje'. Praktisch: volwassenen die hiervoor geïnteresseerd zijn, kunnen zich inschrijven in de sporthal Beveren, Klapper- straat 103. Meer inlichtingen kan je bekomen bij de Sportdienst zelf op het nr. 775.40.99. Datum: 5-8 april 1988 van 10 tot 11 of van 11 tot 12 uur. Prijs: 200 fr. voor 4 dagen. De plaatsen zijn beperkt Voor mama's en papa's van kleuters is het ideaal. Zij kunnen hun ukkepukken terzelfdertijd in handen geven van een bevoegde leraar of lerares terwijl ze zelf aktief ontspannen, 'n Ideale kombinatie vinden wij, U hoeft geen drempelvrees te hebben wij richten ons naar een breed publiek waarbij iedereen aan z'n trekken komt. Inlichtingen hierover kan je steeds verkrigen bij de Gemeentelijke Sportdienst, tel. 775.40.99. Omnisport le en 2e leerjaar tijdens Pasen De inschrijvingen hiervoor waren reeds gestopt omdat alles ook volzet was. Door dit grote sukses heeft de Gemeentelijke Sportdienst geprobeerd nog uit te breiden: er komen nog 20 plaatsen bij. Wie dus geïnteresseerd is in deze unieke kans, neem vlug kontakt op met het Sportcen trum, Klapperstraat 103 te Beveren, tel. 775.58.81 of 773.40.99 bij de Gemeentelijke Sportdienst te Kieldrecht, Datum: 5-8 april 1988 van 10 tot 12 uur. Prijs: 200 FR. De Voorpost - 1.4.1988 - 21 1' LANDELIJKE Stekene - Ternat: 3-0 2* PROVINCIALE moesten zij een ruime voor- Stekene dat een van zijn beste tot 9-11. Stekene dat van in sprong prijs geven en net als wedstrijden speelde van het deze eerste set tot het uiterste in de eerste set werd het 13-13 seizoen heeft in drie sets Ter- moest gaan kon rekenen op en was het Stekene dat het nat weinig kans gelaten en de de prima afwerking van Ma- laatste woord had. In de der- volle buit thuis gehouden, rianne Deckers en een even de set scheen alle samenhang Meteen gouden puntjes voor sekure Anja De Rijcke die zoek bij Ternat alleen Katlijn het bedreigde Stekene dat met uitstekende passen be- De Mey zorgde nog voor enig met deze zege zeker wat ge- dacht werden door de ingeval- weerwerk zowel in de aanval ruster kan ademen en ook len passeur Foubert C. Steke- als bij de opslag. Maar het volgend seizoen in 1' Lande- ne maakte gelijk 12-12 en het was nu Stekene dat een ruime hjke uitkomt. De thuisploeg werd zelfs nog 13-13. Maar voorsprong opbouwde en tot moest in de vervanging voor- Noëlla De Cauwer die een 10-1 uitliep. Ternat kon nog zien van passeur Heyman en prima receptie naar voor wel een vuist maken en langs in haar plaats kregen we C. bracht kon de bezoekers de De Mey (service) werden nog Foubert en dat was een grote bal ontfutselen zodat Stekene een paar punten gescoord meevaller en zij lag meteen kon uitmaken. Hetzelfde maar Stekene haalde ook de- aan de basis van deze zege. spelbeeld in de tweede set. ze set binnen. Prima verrich- Ternat begon het beste en liep Ternat dat uitliep van 3-6 naar ting van het ganse team van Grembergen - Stekene 1-1. De Ridder wordt hier door twee Waaslanders in de schaar 'n de eerste se' uil 6-8 en 6~10 maar dat nadien de rol Stekene. gezet (vh) verder uitbouwen moest lossen. Tweemaal André Moderna Lebbeke - VOG Gent: 3-1 HAMSE VOLLEYBALLIGA Bij de heren in de Hamse Volleybal Competitie kregen we inmiddels eerst nog een inhaalwedstrijd te verwerken tussen de Duvels en W.A.S. Beide ploegen kunnen soms wel eens voor een verrassing zorgen zodat het ook in deze match te verwachten was dat ze elkaar geen geschenken gingen geven. De voorspel ling kwam ook uit want nadat de Duvels niet zonder moeite de eerste twee sets gewonnen hadden kon W.A.S. zich via Smet en Van Kerkhove de volgende sets eigen maken en zo deze bijzonder spannende wedstrijd winnend afsluiten. Bij de Dames stonden de hal ve finales van de Beker Van Hamme op het programma. Robur - Borsbeke 2-1. Steeds twee bewakers voor De Vos, de gevaarlijkste thuisspeler De eerste in de rij ging tussen vfde Coconuts en A.T.N. De thuisploeg kon met veel moed de eerste set binnenhalen maar had zich blijkbaar in deze afmattende strijd wat overtroffen want de bezoek sters van A.T.N. konden via de volgende winnende sets die echter niet zonder slag of stoot behaald werden, een fi naleplaats toeëigenen De tweede halve finale had minder om het lijf. Wie im mers uitkomt tegen de Pool weet op voorhand dat het een wonnen hun wedstrijd zodat zware dobber wordt. In de meteen toch al één finalist eerste set kregen we de beves- gekend is. Al zijn er wel n tiging van dit vermoeden halve finales voorzien maar of maar in set twee gaf Jef heel die doorgaan betwijfelen we wat tegenstand en kon zelfs nu toch al sterk, tot 12-12 stand houden. Toen Mare Stevclinck brak echter de veer en de volgende en laatste set bleek slechts een formaliteit voor de Pool-dames, die zo hun fina leplaats wisten te veroveren. De Beker van Hamme Heren werd om het maar meteen te zeggen een regelrechte af gang. Een puinhoop, een dra ma. Meer woorden vinden we niet wegens tijdgebrek maar als men weet dat vóór de loting drie ploegen hadden af gezegd. O.C.M.W., B.G.J.G. en De Duvels en nadien Hamme center en het zelfs vrijgelote W.A.S. ook nog de pijp aan Maarten ga ven terwijl Renilde en de Mo len maar niet tot een akkoord konden komen om hun wed strijddatum te bepalen waar door de Molen ovverrichter- zake moet forfait geven dan begrijpt ge wel zeker du deze Utjhebbersvoelbal. Blauw-Wit, een ploeg van hel M.T.S.A. moest op bezoek Mi de organisatie, wellicht onge- Cobra's (jvdb) J wild, géén succes is. Zwarte Panters-Contra Den- dermonde was bijgevolg de énige wedstrijd die zijn door gang kon vinden. De Panters OP ZATERDAG 14 ME11988 Waar? Op de terreinen van R.M.S.I., Parklaan 91 te Sint- Niklaas. Inlichtingen: er worden Robur - Borsbeke 2-1. Ook Ost probeerde zijn kans op doel, maar deze keer stond de paal 8"n bfstaan^uit in de weg (vh) kompetitiespelers. Er zijn drie kompetities: 1. dames kompetitie (uitsluitend da mes), 2. herenkompetitie: a) scholenploegen (min. 3 perso neelsleden van de school per ploeg), b) alle andere. Opmerking: gemengde ploegen worden in de heren kompetitie ondergebracht. Minimum van vijf wedstrijden van 2 sets voor elke ploeg. Het schema van de wedstrij den zal ter plaatse medege deeld worden. Uiterste inschrijfdatum: woensdag 4 mei. Het aantal deelnemende ploegen is be perkt. Indien voor deze da tum het max. bereikt is, zal het inschrijvingsgeld terugbe taald worden. Inschrijvings geld: (deelname in de onkos ten) 400 fr. per ploeg. De organisatoren zorgen voor de scheidsrechters. Gelegenheid tot het gebrui ken van middagmaal: stoof vlees en frieten aan 150 fr. per persoon. Hiervoor niet vooraf Grembergen - Stekene 1-1. Uit dit geharrewar kon Baetens bijna scoren. De bal liep plaa'tse^voor Tl' uur^Er zTn echter naast vh) heiegde broodjes tc bekom'eü tegen een demokratische prijs. Inlichtingen: Keulemans Fr., Rode Kruisstraat 35, 2700 Sint-Niklaas. (03)776.63.85 of R.M.S.I Sint-Niklaas (03)776.04.65 (vragen naar mevr. Schoups). In mei krijgt elke ploeg die ingeschreven heeft een beves tiging hiervan, samen met een aantal praktische inlichtingen. MINI STER 0 NOVA 15 Algemene repetitie bij Nova in het vooruitzicht van het belangrijke slotweekend. Mi ni Ster werd overspeeld en voor de rust kon het duo Ver- schaeren Gunther en De Smet Jan dan ook al vijf maal de weg naar de netten vinden van de thuisploeg. Na de rust ging vernoemd duo dan ver der de ingeslagen weg in en vijf treffers van Jan De Smet bepaalden samen met de twee van Gunther Verschaeren en het voorzichtige doeltje van Chris Lyssens de ruime 0-15 eindstand in deze éénrich- tingswedstrijd VOG Gent dat met slechts beke kon uitmaken. Dat aan- vijf dames naar Lebbeke was klampen en steeds maar te- gekomen moest voor de reser- rugkerend Gent kwam dan ven forfait geven. Met enige nog sterker naar voor in de 2' vertraging kwam dan nog een set. De bezoeksters liepen zesde speelster opdagen zodat vlot uit tot 4-7 en gingen door de wedstrijd van de eerste naar 5-13, Lebbeke kwam nog ploeg kon doorgaan. Was terug tot 9-14 maar het was VOG dan niet kwantitatief Gent dat deze set in de wacht sterk dan was dat wel het sleepte. Dan een derde set geval wat de kwaliteit betrof zonder problemen voor de want deze Gentse ploeg die thuisploeg dat vlot gewonnen als voorlaatste in de klasse- werd met 15-5. En in de vier ling staat heeft sterk van zich de set kregen we dan weer afgebeten. In de eerste set een gans ander beeld te zien. kon VOG Gent een 1-5 voor- Een bezoekend zestal dat sprong opbouwen en dat was Lebbeke voortdurend op ach- meteen een verwittiging aan terstand hield en dat tot 13- de thuisploeg. Moderna kon 13. In deze vierde set werd wel bijbenen maar nu bleven het eerst 1-6 voor de bezoe- Sint-Gillis-D. - Excelsior 3-0. Sint-Gillissenaar De Cock kan zijn tegenstanders in de val beide ploegen aan mekaar ge- kers en nadien konden zij uit- lokken en nadien omspelen (vh) w»a«d 8"8 en zelfs mrd er 'OP™ tot «O- De bezoeta 13-13 opgetekend maar Leb- dreven de spanning nog op met er 13-14 van te maken. Het was dan de beurt om de bal terug te nemen en 16-14 te laten optekenen als set en matchwinst. Vooral dan deze laatste set droeg de stempel van Liliane Breuckelaers die aanvallend en afblokkend weer sterk in de kijker kwam; ook José Claessens (met griep geplaagd) liet zich nog gel den. Het ganse team speelde goed mee maar stuitte nu op een bezoekende ploeg dat hun beste wedstrijd van het seizoen speelde en dan krijgt men een dergelijk einde van een wedstrijd vechten tot op de meet. Zaterdag krijgen we de uitge stelde wedstrijd in de Leb- beeksc sporthal tussen Mo derna Lebbeke en Geraards- bergen, begin 16.45 u. Liefhebbersvoetbal. Vrij Denderland ging op bezoek bij Baccara in de M.T.S.A.- Kompetitie (jvdb) Liefhebbersvoetbal. De veteranen van het Aalsterse Blauw-Wit hielden een eetfestijn in de cafetaria van het sportstadion (jvdb)

De Voorpost | 1988 | | pagina 21