MS-patiënten Aalst krijgen steun van Marjoleintje ORIGINAL CELLU 6 HUIDROLMASSAGE Open-deur-dag in de bibliotheek van Erpe-Mere OPENDEUR ZATERDAG - ZONDAG 23 en 24 april van 10 tot i8 uur Cellulite eindelijk onder kontrole 6 - 15.4.1988 - De Voorpost I. T--"! Dll JL Afl^E' Figuurcorrectie en Slankheidsstud X J i DALAIvVE Molenstraat 44 - 9300 Aalst Ik) van de Vereniging E BBi <053> 7000-14 ™0.17 De vereniging die zich bezig houdt met de steun aan de MS-patiënten in het Aalsterse heeft ook vertakkingen in de omliggende dorpen en het is juist in deze gemeenten dat men daadwerkelijk hulp biedt aan deze mensen die met deze ziekte geplaagd zitten. Meerdere initiatieven werden reeds in zeer korte tijd verwezenlijkt en dit is in hoofdzaak aan een paar mensen te danken die zelf met de ziekte gekonfronteerd worden maar ook dank zy de belangloze medewerking van de kleinkunstgroep Marjoleintje uit Haaltert. Het gezelschap is nog maar een viertal jaren ak- tief maar toch heeft het al een druk bezette kalender dank zij Hans Van den Stock en Lieven De Luyck die niet alleen voor de op tredens zorgen maar nu ook nog een repertoire bij een brachten om op een plaatje vast te leggen. Dit plaatje is niet bedoeld voor eigen propaganda maar wel om financieel bij te dragen voor de vereni ging die zich met de MS- patiënten uit het Aalsterse bezig houdt. Als er winst komt met de platenver- koop dan gaat deze volle dig naar de afdeling van deze vereniging, de MS- Liga. De inzet voor MS-Aalst kwam er door een samen loop van omstandigheden en het moet altijd ergens beginnen. De wisselwer king tussen de twee "ver enigingen" kwam er door een uitnodiging om met de kleinkunstgroep op te tre den voor de patiënten en deze een onvergetelijk Kerstfeest te bezorgen. Het werd een dubbeltje op zijn kant want het gezel schap zelf werd beroerd door zoveel leed en was vast besloten om zelf iets te doen dat aan de noden zou tegemoet komen. Het resultaat was twee bene fiet-optredens die plaats hadden in Heldergem en in Mere waarvan de op brengst volledig aan de MS-Liga van Aalst afge staan werd. Dat een kleinkunstgroep niet alle dagen gratis kan optreden is normaal maar toch wilde Marjoleintje nog iets meer doen en daarom besloot men om een single te laten persen die niet alleen voor fondsen kan zorgen maar tevens ook een boodschap meegeeft aan de patiënten zelf. De A-kant wordt be zet door "Lieve God, geef ons de kracht", een van de luisterliederen dat eens deel uitmaakte van het re pertorium maar nog alleen diende als nummer voor een avondvullend pro gramma. Het is echter doelbewust gekozen om dat het wonderwel past voor een solidariteitsaktie als deze. De B-kant is een speciaal gekomponeerd liedje door Hans Van Den Stock en gitarist Alfons De Munter. Voor de eer ste maal kon men "Een handdruk van jou" beluis teren tijdens het benefiet optreden in Mere en Hel dergem. Het geheel werd in het begin van het jaar opgenomen in een studio van Geraardsbergen en dit op een minimum van tijd om de kosten te drukken. Van de plaat zelf werden er thans 500 geperst. Kleinkunstgroep Marjo leintje heeft wel de bedoe ling om overal wat bekend te worden doch hoofdzaak hier is toch de platenver- koop die ten voordele is van de MS-patiënten en crpe-Mere. De kleinkunstgroep Marjoleintje: een optreden moet niet altijd opbrengen (jv) waarvan met de opbrengst toch heel wat leed kan ver zacht worden. Van twee aanwezige leden van de MS-vereniging kon men horen dat het geld zal be steed worden om bloemen en geschenkjes te kopen ter gelegenheid van een verjaardag, een of ander feestje of belangrijke mo menten in het leven van een MS-patiënt. Met dit plaatje wil én de groep mensen die er zich voor inspannen meer aandacht trekken voor de zieken en de ziekte die nog altijd te weinig gekend zijn bij de evenmens. De plaat kost 120 fr. en kan verkregen worden bij H. Van Den Stock, Bruul- straat 120, 9450 Haaltert (tel.: 053/77.09.33). Als deze plaat goed verkoopt willen de leden van Marjo leintje zich graag engage ren om een tweede plaat samen te stellen ten voor dele van de MS-patiënten uit het Aalsterse. (J.v.) In het KB Torengebouw te Antwerpen loopt een ten toonstelling honderd jaar Volkskunde of over het dage lijks leven in Vlaanderen vroeger en nu. De tentoon stelling duurt tot 28 mei in de Fernand Collin-zaal van het KB Torengebouw. Op 22 april heeft in het Euro pahotel aan de Gordunakaai 59 te Gent een informatiever gadering plaats over de toe komstige rol van de rust oorden. Aanvang om 14.00 uur. Informatie: Asforcol, Brouwersstraat 12 te 1000 Brussel 02/511.49.87. Op vrijdag 10 juni wordt be kend gemaakt wie de Cartoon Award van het 27' Internatio naal Cartoonfestival van Knokke heeft gewonnen. De jury heeft in elk geval 13 kan didaten voorgedragen, onder wie twee Belgen. Lede. Ook de zijstraten van de Wichelsesteenweg worden aangepakt (a) Aangespoord door het sukses van vorig jaar orga niseert het beheersorgaan van de Plaatselijke Open bare Bibliotheek van Er- pe-Mere opnieuw een pro motiedag op 23 april. Men kan er terecht van 13.30 u. tot 17.30 u. in het admini stratief centrum Steen berg. Dit keer is het echter minder groots opgevat, m.a.w. geen debat van plaatselijke schrijvers of het bezoek van een of an dere grootheid uit de lite ratuur maar toch een po ging om de lektuur dichter bij de lezer te brengen. De jeugd kan echter deelne men aan een kwiswed- strijd waarvoor de vragen nu reeds in de bibliotheek kunnen bekomen worden. Deze promotiedag steekt echter in een nieuw kleed je en de belangstellenden worden uitgenodigd voor een welgevuld programma dat aanvangt met de af werking van de kwisvra- gen om de best geklasseer- den er uit te halen. Om 14.30 u. kan de jeugd op de uitslag wachten terwijl men kijkt naar een voor stelling van het poppen- teater 't Ajuintje. De pop penspelers brengen een stuk dat verband houdt met de atoomproblema- tiek «Tatoom». Het wordt een verrassende opvoering waarbij geen lichteffekten gespaard worden en dat aan dit poppenspel een speciaal tintje geeft. Voor de volwassenen is er een filmvoorstelling, het «Duel met de tanker» van Libera Carlier, gekend van een TV-film «Langs de kade». De schrijver zal persoonlijk aanwezig zijn en bovendien een lezing geven betreffende de film en al wat er bij hoort. Om 16.15 u. volgt een tweede lezing over de reisverhalen door Roger Perck, beter gekend als de wereldreiger Bernard Henry. Daarna volgt omtreeks 17 u. de prijsuitreiking van de kwiswedstrijd. Deze promotiedag is dus alleszins een andere ma nier om kennis te maken met de bibliotheek waarbij de nadruk gelegd wordt op de vele facetten die een bibliotheek kan bieden. Het is niet louter een de pot van leesmateriaal maar ook een kontakt- plaats voor alles wat er mee te maken heeft. Een bezoek aan de lokalen tij dens deze promotiedag loont werkelijk de moeite en het is misschien een kans om de drempelvrees te overwinnen en daarna een verwoed lezer te worden. JV Dertien moet geen ongeluks getal zijn. Immers het der tiende boek van de Smurfen gemaakt door Peyo is zopas bij uitgeverij Dupuis versche nen. Het kost 130 fr. en is verkrijgbaar in de boek handel. In de xtrijd tegen de onaantrekkelijke sinaasappelhuid (cellulite), die zich zowel bij vrouwen als bij mannen meestal openbaart in de leeftijd van 20-30 jaar, hebben wij nu in ons instituut een effektieve oplossing: HUIDROLMASSAGE met de CELLU M6, waarmee in Duits land en Frankrijk al enige jaren met sukses wordt gewerkt. De cellu M6 laat de huidcellen en daarbij de pathologisch vastgegroeide weefselstruktuur verbrijzelen (of teniet doende). Gelijktijdig wordt de verstoorde bloedcirculatie in het slecht functionerende lymfeselstel in de weefsels hersteld m.a.w. de cellulitis is als het ware in zijn ontstaansproces aange vallen. Het resultaat is verbluffend. De opgezette vetcellen, die de zg. sinaasappelhuid veroorzaken, verdwijnen na enige be handelingen. De dijen en de heupen worden zichtbaar slanker. Het belang van deze methode is onweerlegbaar vermits ze doeltreffend is, natuurlijk en gezond is voor het lichaam en daarbij duidelijke plaatselijke resultaten geeft. Maak een afspraak voor een gratis proef. Wij adviseren u graag. Kom langs of bel ons op 053/ 78.00.14. Doen I Mechanische massage tegen sinaasappelhuid. Vrijwel alle vrouwen en mannen in de industriële landen hebben tegenwoordig problemen met hun gewicht, cq. figuur. Eenzijdige bezigheden, te weinig beweging, over voeding en teveel hormonen in voeding en o.a. de pil leiden tot gezwollen benen en voeten en tot de gevreesde sinaa sappelhuid. Voor de afvoer van weefselvocht of slakken uit het lichaam, die bij de verbranding van voedingsstoffen in het weefsel zijn ontstaan, is de lymfevloeistof verantwoordelijk. In tegenstelling tot de bloedsomloop is er in het lymfevaten- stelsel geen pomp of hart aanwezig. Lymfe vloeit an nature alleen dan, wanneer wij ons lichamelijk inspannenbij elke beweging spannen en ontspannen zich onze spieren en drukken daarbij op de lymfevaten. Simpelweg vanwege deze mechanische druk wordt de lymfevloeistof geaktiveerd en het organisme ontlast. Bij onvoldoende beweging hoopt zich niet alleen de weef selvloeistof op, maar ook de afvalprodukten van de stofwis seling blijven in het lichaam, in plaats van via nieren en blaas te worden afgevoerd. Bij voorkeur nestelen zij zich in de vetcellen, die onder omstandigheden tot het tienvoudige van hun natuurlijke grootte kunnen uitzetten. Tussen deze strakgevulde reuzencellen hoopt zich «water» op en het huidoppervlak wordt geleidelijk aan onregelmatig. Er ont staan groeven en kuilen en men spreekt van sinaasappel huid of cellulitis. Heeft cellulitus eenmaal een bepaalde omvang bereikt, breidt ze zich steeds verder uit; zelfs met speciale oefenin gen gedurende langere tijd is het organisme uit zichzelf niet meer in staat zoveel lymfen te mobiliseren, als nodig zijn om de afvalstoffen in de cellen af te voeren. Nu moet hulp van buitenaf aangetrokken worden. Met een speciale massage, de zg. huidrolmassage dat in de kinesi- therapiewereld algemeen gebruikt is tegen cellulitis, wor den de allesblokkerende vastgegroeide vetophopingen weggewerkt. De bloeccirculatie en het lymfestelsel geakti veerd waardoor de huidfuncties worden hersteld nl. de opname en afvoer van de toxische afvalstoffen. M.a.w. wordt op natuurlijke en aangename wijze de zo hinderlijke en hardnekkige cellulitis bestreden en verwijderd. Deze huidrolmassage, all-round gekend in de kinewereld als zijnde de behandeling tegen hardnekkig cellulitis is doeltref fend doch vermoeiend en moeilijk perfekt te beheersen. Daarbij is ze zeer pijnlijk ervaren. Met behulp van de cellu M6 kunnen we een mechanische massage toedienen welke trouw en nauwkerig de huidrolmassage weergeven (na bootsen). Dankzij zijn automatisch regulerend systeem is de massage aangepast aan ieders huidtype, de huidweefsels gerespekteerd en daarbij aangenaam en pijnloos ervaren. Eindelijk bestaat er een methode die cellulitis bestrijdt op een doeltreffende, mechanische, snelle en aangename Body Balance Vermageren met garantie «Ik woog 82 kg.», vertelt Viviane ons, «ik heb al allerlei diêeten gevolgd, aerobic gedanst, zelfs pillen geslikt... maar wat ik ook aan luttele kilootjes afviel, kwam er gauw weer bij. Drie maanden geleden echter las ik in De Voorpost iets over Body Valance, de Thermo Fysische Metode en de garantie die geboden werd om af te slanken... Een maand of acht bezoeken aan de studio van Body Balance later, weeg ik 10 kg. minder en ben ik 57 cm kwijt. Ik ben een gelukkiger mens geworden. Die nieuwe aanblik van mijn lichaam, was wel even wennen... voor de anderen, maar ook voor mijzelf. Ben ik In een nieuwe huid gekropen? Monique kan vertellen dat ze in 7 beurten 6 kg. is afgevallen en 40 cm. is kwijtgeraakt. Marie-Claire kwam op 5 beurten van 114 naar 108 kg. en nam 36 cm af. en Ingrid leest na 9 beurten 69 kg. van de weegschaal af i.p.v. 74 en het meetlint mag 46 cm korter zijn. Viviane, Monique, Marie-Claire en Ingrid: vier namen uit de velen die sinds de vestiging van de Body Balance -studio in de Molenstraat 44 te Aalst, gingen aankloppen voor een gratis figuuranalyse en na een uitvoerig gesprek met Joce- lyne besloten er nu eindelijk iets blijvends aan te doen met de door Body Balance geboden Thermo Fysische methode om af te slanken. Garantie De TF-methode werd als figuurkorrektie-therapie reeds 15 jaar geleden in Zwitserland ontwikkeld en heeft sindsdien zijn deugdelijkheid zo goed bewezen dat Body Balance het aandurft een garantie op het vermagere aan te bieden. De TF-methode bestaat uit twee onderscheiden delen; een passief en een aktief deel. Het passief onderdeel van de therapie behelst een behande ling in een gesioten ruimte met Ozon, een soort superzuur stof, die via de poriën doordringt tot in de huis om zo aan de cellen extra zuurstof toe te dienen. Voor en tijdens deze behandeling worden bloeddruk en polsslag nauwkeurig in het oog gehouden. Eens deze extra zuurstof in het lichaam opgenomen komt het aktieve deel van het programma aan de beurt. In een transparante cabine wordt bij een temperatuur van 28 gr. Celcius een op elke persoon afgestemd oefenschema afge werkt, waarbij de warmte in de cabine de spieren onmiddel lijk opwarmt zodat deze hun mogelijkheden kunnen geven en de opgeslagen energie verbruiken, met daarbij een goede eliminatie van overtollige stoften. De opgenomen zuurstof en de warte in de cabine dragen er zorg voor dat men achteraf geen last van spierpijn heeft. De spieren worden trouwens verstevigd, en de huid wordt mooier en elastischer gemaakt. Dieet volgen hoort er eigenlijk niet bij. Om goede resultaten ie hebben zal een gewone, natuurlijke voeding echter onontbeerlijk zijn. Geen noodl Jocelyne verstrekt ook voedingsadvies. U mevrouw, die figuurproblemen hebt, wacht er niet op. Neem kontakt op met Body Balance, Molenstraat 44 te Aalsqt, tel. 053-78.00.14 en 78.00.17 en maak een afspraak voor een vrblijvend gesprek en een gratis figuuranalyse. Maak uw wensen kenbaar. De Thermo-fysische methode is gewoon de beste en de gezondste manier om af te slanken. Een zicht op de Body Balance-studio met twee onderdelen van de TMF-methode: links in de gesloten ruimte, het opnemen van ozon in de huid - rechts de transparante cabines waar bij een temperatuur van 28 graden de voor elk specifiek bepaalde oefenschema's worden afgewerkt.

De Voorpost | 1988 | | pagina 6