KAATSOVERZICHT SPORTKRING ZWAAR AFGESTRAFT! KALENDER 00K APPELTERRE GAAT ONDERUIT Hams Kaatsverbond is gestart NIPTE NEDERLAAG VOOR DE JUNIORES VAN ZELE-DURMEN! REBELLEN VOSSENHOEK PRESENTEREN VIJFDE «SUPERTEAM» JUDOCLUB HAMME WINT EIGEN TORNOOI! 28 - 29.4.1988 - De Voorpost KAATSEN HOGERE III Kastel Rap en Vlug 7 Terjoden 15 (ruststand 7-8). Voor dit treffen waren er veel kaatsliefhebbers naar de Villa afgezakt. De weersomstan digheden waren niet ideaal voor een schone wedstrijd. Een krachtige wind in de rug van de opslagers deden teveel ballen buiten de lijnen belan den. Een gelijkopgaande eer ste helft. Via 2-2 liep Kastel in eerste instantie uit tot 5-2. Terjoden kwam terug en leid de aan de rust met 7-8. Danny Van Duysen was met zijn zeer sterke opslag tijdens de eerste periode de beste speler bij Kastel. Na de rust ging het bij Kastel van kwaad naar erger. Niets leek bij de thuisspelers nog te lukken en Terjoden maakte zonder veel moeite in één ruk uit. Er waren tijdens de wed strijd tien spelen die bij 40-40 werden beslecht. Elke ploeg haalde er vijf op. Kastel lever de 19 ballen af tegen maar negen voor Terjoden. Het werd voor Kastel na een kom- plete off-day de eerste neder laag van het seizoen. Bij de bezoekers waren Mi chel Van der Haegen op de post van achterman en Eddy De Vroe als koordspeler de beste bezoekers. De zeer goede leiding van scheidsrechter Louis Aender- hof viel bijzonder op. Welle 15 Opstal Pelote 14 (ruststand 6-8). Opstal had winst zeer zeker in het bereik. De thuisploeg heeft tijdens de tweede helft in een spektakelmatch op een onvoorstelbare manier omge bogen in hun voordeel. Na een zeer evenwichtige eerste helft ging de skore gelijk op tot 5-5. De bezoekers kwa men bij de rust aan een 6-8 voorsprong. Tijdens de tweede helft werd Welle op een hoopje gespeeld ^en Opstal kon tot 7-14 uitlo pen, maar verloor dan alle koncentratie. Welle naderde onweerstaanbaar tot 14-14. Het laatste spel werd beslecht bij een 40-40 stand die even eens naar de thuisploeg ging. Baasrode VA 15 Appelterre 11 Een gelijkopgaande wed strijd, waarin de taktiek een belangrijke rol speelde. Bij de rust geraakte de thuisploeg aan een 8-6 voorsprong. De opslagen van de thuisspelers waren bijzonder goed. Wil- laerts zorgde voor goede te rugslagen. De bezoekers de den er alles aan om de gesla gen kloof van de palingboeren te dichten. Een 1Ö-8 en 12-9 stand werd kleiner gemaakt bij 13-11. Dirk Goossens liet zich evenwel op. geen enkele fout betrappen aan de koord. Eddy Van der Haegen kon de goede opslagen van Baasrode niet voldoende verwerken. Denderbelle 15 Okegem 12 (ruststand 8-2). In de eerste helft drukte de thuisploeg hun stempel op de wedstrijd en Denderbelle kon vrij vlot een 8-2 voorsprong uitbouwen. Onder impuls van Peter De Smedt, Freddy Ma- rissen en Fred Verspeet wer den de bezoekers wegge veegd. Okegem stak hier zelfs nog een handje toe door te veel ballen af te leveren. In de tweede helft waren de gasten aan het terrein en de weers omstandigheden, Met de wind in de rug werden de ballen opgeslagen tot op de achterlijn. Okegem kwam op zijn sokken terug. Via 9-6 en 11-6 werd het 13-9. Toch kon den de bezoekers tot 15-11 terugkomen. Denderbelle verloor er in de tweede helft van de 10 spelen (die op 40-40 afgingen) 8 waardoor de gasten terugkwa men tot 14-12, Alvorens Den derbelle afrondde werd de tegenstander nog wat hoop gegeven. De nieuwkomer in hogere II heeft met twee overwinningen op rij de start van de kompetitie niet gemist, BEVORDERING Zele Durtnen 15 Merchtem 14 (ruststand 5-8). Bij de bezoekers ontbrak Vertongen, maar de opgeroe pen junior Franky trok be hoorlijk zijn plan. Deze belof tevolle speler heeft een goede slag en hij heeft zijn ploeg maats over de moeilijke mo menten heengeholpen. Zele kende de beste start en het liep tot 3-1 uit. Merchtem kwam dan in de wedstrijd en via 3-3 namen ze de leiding bij 5-6. De rust werd ingegaan met een voorsprong van drie punten voor de gasten. Na de pauze verloor Franky Van Hoof zijn opslagbeurt en in de plaats van een kloof te slaan, werden de bordjes op 6-8 gebracht. De strijd ging gelijk op en menig spel werd beslecht bij 40-40. De gasten konden tot 11-14 uitlopen en dit was vooral het werk van achterman Van Kerckhoven (ex VA Baasrode). Bij Zele ontpopte Rony Wouters zich tot matchwinnaar. Nu konden de bezoekers het spel niet afronden. Het tegen de wind inleveren deed Merchtem de das om. Plaatswisselingen brachten niets op en Zele kwam steeds dichter bij en ze maakten de klus af. Adec Baasrode 13 Hamme Zogge 15 (ruststand 8-5). Adec speelde een goede eer ste helft, maar het verloor drie spelen op 40-40 gelijk, nadat het zelfs met 40-0 op voorsprong geraakt was. Bij de rust leidde Adec met 8-5. Tijdens de tweede helft gin gen de thuisspelers in de fout bij de opslagbeurten. Teveel ballen werden afgeleverd. Guido De Valck keerde drie ballen over, maar tijdens de volgende spelen pasten de be zoekers een goede taktiek toe en ze lieten de beste spelers van Adec niet meer aan het spel deelnemen. De skore ging gelijk op via 9-9 tot IS IS. Hamme rondde de weinig hoogstaande wedstrijd af. Ook hier was de wind de grote spelbreker geweest. In de bekerwedstrijd tegen Steven Moorsel gingen de Adec spelers ten onder met 15-5 zodat de terugwedstrijd voor Moorsel een formaliteit wordt. De vier volgende wed strijden moet Adec de dien sten missen van Gustaaf Mee- us, wat een ware handicap betekent in het achterveld tijdens het weekeinde. Baar- degem heeft verdiend deze wedstrijd gewonnen en De Buyser maakte het verschil. Hij zorgde voor acht overge- keerde ballen. Wieze geraak te aan een 3-1 voorsprong, maar wanneer De Buyser twee ballen had overgekeerd wilden de thuisspelers hun op slagen forceren om uit de buurt van Baardegems beste man te blijven. De keerders van Wieze verkeerden niet in een begenadigde dag. Chris Janssens beperkte zich tot twee overgekeerde ballen. Tijdens de eerste vijf spelen werden ze beslecht bij 40-40 waarvan de thuisploeg er maar een gewonnen heeft. Enkel Hans Aubroeck lever de goede opslagen. De onder gang van Wieze werd bewerk stelligd door de 25 afgelever de ballen. Volgende week ontmoeten de Wieze spelers hun gewezen ploegmaat An- dré Pletinck. BEKERWEDSTRIJD Hoké Erembodegem 15 Wieze Sportief 13 (ruststand 8-4). Hoké opende op een fantas tische wijze en ze bouwden een 8-4 ruststand uit. In de tweede helft vergrootte Erembodegem zijn voor sprong tot 11-4, Dan begon Wieze plots zijn draai te vin den. Freddy Verstrepen gooi de zijn ploeg doorheen, Jan De Smedt werd kleinmidden en Hans Aubroeck werd ach terman. Wieze kwam steeds dichterbij en ze geraakten zelfs bij 12-13 op voorsprong. Dan verloor Wieze de wed strijd, wanneer Theo De De cker bij een 40-40 en een kaats in de tamis de bal buiten leverde. Wieze kon opnieuw in de wedstrijd komen omdat het de zwakke plek bij de thuisploef Jef Van den Broeck opzocht. De terug wedstrijd lijkt nog een span nende bedoening te worden, zodat de liefhebbers hun hart je kunnen ophalen. Lagere II Opwijk 15 Denderbelle 6 Denderbelle moest de dien sten missen van Danny De Koninck en Nico De Bruyn. De ploeg werd zodoende ver zwakt om een ernstige weer stand te kunnen bieden aan de Brabanders. De bezoekers probeerden steeds het tij te doen keren maar werden te licht bevonden. Jeugd pupillen Baasrode Hof ten Rode 1 Brussegem 10 De nieuwbakken ploeg kon het eerste spel en het enige zo later zou blijken ophalen. De bezoekers beschikten over spelers die merkelijk wat ou der waren dan de palingboer tjes, De ervaring van de Bra banders gaf de doorslag het geen aan het licht kwam bij de spelen met 40-40 gelijk, die telkenmale naar de bezoekers gingen. De Baasroodse spe lertjes hebben gevochten voor wat ze waard waren. Toch waren ze nog wat te licht tegen het ervaringrijke Brus segem. Een nederlaag is nog geen ramp. LAGERE I Puurs 14 Kastel II 15 Deze wedstrijd kende een zeer eigenaardig verloop. Puurs was aanvankelijk ster ker gestart en Kon uitlopen tot 3-1. Kastel sloeg keihard te rug en maakte van de gele genheid gebruik om uit te lo pen tot 3-7. De geleverde in spanningen wreekten zich. Bij Kastel lukte niets meer. Het liet tweemaal een 0-40 voor sprong teloorgaan en moest gaan rusten met een 8-7 ach terstand. Na de koffie ging Puurs op zijn élan door en kon een 11-7 voorsprong ver sieren. Toen vond coach Swa De Bock het welletjes en wisselde enkele spelers van plaats. Dat had blijkbaar sukses, want Kastel kwam sterk terug tot 11-11. Puurs kon krampachtig aanklampen en via 12-13 werd het 14-14. Francois Burill van Kastel bleek over de sterkste zenuwen te beschikken en bij 30-40 en 14-14 kon hij uit maken. Kastel heeft nu uit twee wed strijden vier punten gehaald. Het staat daarmee aan de lei ding en dat belooft! De ploeg: Ronny Leunis: sterke en verre harde opsla gen; goed in het binnenspel aan de koord. Hans Baert: goed aan de koord en uitste kend op groot-midden. De man die er Kastel na de koffie bovenop bracht. Geert Her mans: sterk spelend op klein midden. Vond na de rust ook zijn opslag terug met ook nog vier overgekeerde ballen. Eric Verheyden: speelde op zijn gewoon peil. Kreeg op het groot-midden af te reke nen met zijn zenuwen. Fran cois Burill: sterk aan de op slag, goed spelend in de ta mis, de motor van de ploeg. Volgende zaterdag 30 april om 16.00 uur ontvangt Kastel de vooropgezette favoriet, Herleving Aalst. Opgelet: 16.00 u.! Kaatsen. De ploeg van Gijzegem Kaatsen. Herleving Aalst wordt fel gevreesd Wieze Sportief 9 Baardegem 15 (ruststand 5-8). Volgens coach Freddy Ver strepen werd de nederlaag in de hand gewerkt door de twee opeenvolgende wedstrijden Sportkring Hamme, dat als nieuweling dit jaar start in de Bevorderings reeks, heeft op de eerste speeldag al een zwa re afstraffing gekregen: 2-15. Weliswaar is Steven Moorsel een van de beste ploegen uit de reeks, maar de aftekening is toch te zwaar. Het begon goed voor de bezoekers, 0-2 en de thuisploeg kon daarin amper één vijftien ophalen. Hamme pikte dan een eerste spel mee. Iedereen dacht dat Sportkring nu wat meer in de wedstrijd zou komen. Maar het ging niet. Zonder verpin ken kon de bezoeker aan de rust al een 1-8 laten af drukken. Ook in het tweede gedeelte kwam er geen kentering bij de Sportkringers. Steven haalde zijn negende spel binnen zon der dat Hamme maar één vijf tien kon laten optekenen. Het werd 1-10 en dan kon hij 40- 40 Sportkring nog eens milde ren: 2-10. In de laatste vijf spelen was het Steven dat het allemaal te zeggen had. Het ging naar een grote 2-15 over winning. Het ziet er naar uit dat Ham me voor een moeilijk kaats- jaar zal staan. HVC Hogere 111 1,5 15.00 Idegem-Opstal Pel. Terjoden-Welle Appelterrc-Denderbcllc Oïerboelare-VA Baasrode Kastel Rap en VI.-Heme Bevordering 1.5 15.00 SK Hamme-Wieze Sp. Baardegcm-Duvcl Willcbr. Mcrchtcm-Adec Baasr Hamme Zogge-Zelc Durmen Herdcrsem-Hoké Eremb. Lagere I 1.5 15.00 Haaltert-Kerksken Dorp-Puurs Nieuwkerken-Gijzegem 1.5 15.00 Hamme St. Anna-Bruss. Toek. B'hout-Jeans Salon Opwijk-VB Nieuwkerken Junioren 29.4 18.30 Iddcrgcm-Wieze Sp. Tollemb.-Toek. B'hout 30.4 15.00 Kokcjane-Zcle Durmen Kadetten 6.5 18.30 VA Baasrodc-B'hout Toek. Wieze Sp.-Kastcl Terjodcn-Kerksken Hamme Zogge-Denderb, Miniemen 1.510.30 Kast. Rap en Vl.-Toek. B'hout 10.00 Hamme St. Anna-Wieze Sp. 10.30 Zele Durmcn-VA Baasr. HOGERE 3 Baasrode V.A. 15 Appelterre 11 Baasrode V.A. heeft beslist de kompetitiestart niet ge mist. Na in de openingswed strijd Opstal kansloos te heb ben gelaten ging nu ook het sterke Appelterre onderuit, tegen de ploeg van de Broek kant. Baasrode V.A. speelde tegen Appelterre op een bij zonder goed niveau. De op slag verliep perfekt en met het sterk spelende trio Steels-Wil- laerts-Goossens in de terug slag beschikt V.A. met de koordspelers De Clercq-Ver- heyden over een bijzonder so- lied geheel. Het was niettem in Appelterre dat een 0-2 voorsprong nam maar stor machtig aangemoedigd door de talrijke supporters verleg de V.A. de bakens en het werd 6-4. Een korte periode falen in de opslag onderbrak het thuisoffensief, Appelterre kon hiervan gebruik maken om op gelijke hoogte te gera ken maar een bijzonder ster ke Goossens zorgde voor 8-6 aan de rust. Na de rust bleef Baasrode domineren. Van Der Haegen kon weinig doen tegen de sterke V.A.-opslag en via 9-7 en 13-9 boekte Baasrode een 15-11 zege. Ap pelterre was vol lof over de nieuwkomer in Hogere 3, men zou het voor minder... LAGERE 2 Brussegem 10 Baasrode V.A. 15 Brussegem met Duran in de ploeg, pakte het eerste spel en bleef aan de leiding tot 4-2. Toen begon het jeugdige Baasrode onder impuls van kapitein Koekelberg aan een opgemerkte remonte die re sulteerde in een 7-8 voor sprong aan de rust. De thuis ploeg begaf echter niet en met Duran en Camu in goede doen bleef het aanklampen. Toch belette dit niet dat Baas rode via 9-12 een 10-15 zege boekte. Baasrode maakte het zichzelf wel enigszins moeilijk door de opslag, anders hun sterkste wapen, opvallend te verwaarlozen. JEUGD Kadetten Baasrode V.A. Kastel Tegen de sterke kadetten van V.A. had Kastel geen enkele kans. Met zeer sterke opsla gen liep Baasrode bestendig verder uit en een moedie Kas tel kon enkel repliceren als het reeds 10-0 was geworden. Verder raakten de bezoekers niet zodat Baasrode een rui me 13-1 zege behaalde die heel wat toekomstperspektie- ven opent. Miniemen Hamme St. Anna 5 Baasrode V.A. 10 Het sterke Baasrode liet een puntje liggen bij Hamme St Anna. De opslag verliep zeer onnauwkeurig waardoor de thuisploeg lang kon blijven aanklampen. Via 2-4 en 3-6 werd het zelfs 5-7 maar dan begon Baasrode toch min of meer op normaal niveau te serveren en onder impuls van Timmy Joos, de enige Baasro- denaar die niet flaterde, ging het recht naar de 5-10 uitslag waarmee vooral de thuisploeg tevreden was. Baasrode V.A. 10 Terjoden 4 Voor Baasrode V.A. begon de wedstrijd weinig bemoedi gend, met een blanco eerste spel voor de bezoekers, dit door een goed spelende Van der Steen van de bezoekende ploeg. Bij V.A. begon Jurgen Verhulst zijn makkers wakker te schudden wat leidde naar 5- 4. Dan was er voor Terjoden niets meer aan te doen. Bij V.A. kwam de sterk kerende Timmy Joos op het voorplan (9-4). Het laatste spel kwam tot 40-40 en J. Verhulst zorg de met een goed geplaatste opslag voor de overwinning van Baasrode V.A. Ploeg Verhulst Jurgen, Verhulst Mario, Joos Timmy, De Kim- pe Geert, Nobels Andy; Res. Van Cauwenbergh Gino; Overgeleverde bal: Verhulst Jurgen 1; Overgekeerde bal: Joos Timmy 3. Pupillen O. Moorsel Steven 0 Baasrode V.A. 10 Moorsel Steven stuitte bij zijn eerste kompetitiewedstrijd op het sterke Baasrode V.A. Het resultaat liet niet op zich wachten want in een mum van tijd was het afgelopen. Baas rode won met voor zichzelf sprekende 0-10 cijfers tegen het debuterende Moorsel dat uiteraard leergeld betaalt. EVA Deze week zijn de schiftingen van start gegaan van de Ham- se kaatsbeker. De bedoeling is drie ploegen aan te duiden die de finale zullen spelen. Om dat doel te bereiken wer den drie reeksen ingedeeld die elkander zullen ontmoe ten. De eerste geklasseerde van elke reeks komen dan in de finale. In reeks 1 is het Wembley I, Ons Vermaak en De Keers- macker reeks 2: Toyota - Co- midac, Cornerboys en Euro Truckx en in reeks 3 Wem bley II, SK. Corner en 't Geemzicht. Euro Trucks 10 Toyota-Comidac 12 Het is een boeiende wedstrijd geworden waarin de lokale ploeg in de kijker liep. Op papier hadden deze met De Rechter Freddy, Verbustel Gustaaf, Eeckhoudt Jackie, Van den Bossche Serge en De Landtsheer weinig kansen. Toch verrasten ze iedereen toen ze de bezoekers voortdu rend in het nauw brachten. Zelfs aan de rust was er nog geen afscheiding 6-5. In het tweede deel van de wedstrijd bleef alles zij aan zij tot 10-10. Gelukkig voor de ploeg van Moerzeke-Kastel konden ze daarna de opening naar de overwinning halen. In de laat ste twee spelen sloegen de bezoekers definitief toe. Wembley I 12 De Keersmacker 6 Het ziet er weer naar uit dat de Wembley-ploeg een stevi ge kandidaat zal zijn voor de eindzege. Want De Keersma cker vaak genoemd als één van de favorieten werden zwaar geslagen. Van bij de start was het al duidelijk dat de bezoeker het niet zou kun nen waar maken. Van Hemel- rijck Mare, Pletinck Roger, De Bus Emiel, Walter Beeck- man en Antoon van Hecke bleven de bezoekers maar be stoken. Halfweg een 6-3 score en dat was al een veeg teken voor de ploeg van Andre Windey. Na de verfrissing kregen we hetzelfde spel- beeld. De Keersmacker slaag de er maar niet in de lokalen te komen bedreigen. Corner 12 Geenzicht 6 Geemzicht bracht hier een ne gatieve verrassing. Op het JEUGD-KAATSEN Op de ballodroom van Zand bergen zette de Durmese aan hang heel wat vraagtekens achter de prestatie van hun ploeg, Als debutanten in de juniorescompetitie kenden ze een nerveuse, waardoor in de beginfase heel wat ballen wer den buitengeleverd. Durmen hield ondanks die handicap tot 4-4 gelijk omdat ze goed terugsloegen. In de eerste helft werden er door Durmen 18 ballen bij de opslag slecht geslagen. De 7-4 ruststand was er een logisch gevolg van. Een balwisseling aan de rust miste zijn doel niet. Via 8-6 kwamen de bezoekers voor het eerst op voorsprong 9-10. De lokale grootmidden Luc De Cooman bracht Zandber gen met 11-10 voor. Durmen begaf niet en met 11-12 zat het goed om de 1 u. te win nen, maar uiteindelijk bleven de punten in het Geraards- bergse. Het was een zeer ge lijkopgaande kamp, waarin Durmen met 68 tegen 70 meer vijftienen haalde. Het verloor vier spelen bij 40 beiden en won er maar twee bij die stand. Een zege behoorde tot de mogelijkheden. De miniemen van Durmen verloren bij Kastel met 10-0 en betaalden leergeld. De pu pillen verloren met 0-10 tegen Hamme-St.-Anna en met 1-5 tegen Buggenhout. Na een zware nederlaag behaalden ze 's anderendaags hun eerste kompetitiepunt. BENO twee Bruggenplein kon Wil- laert Cyriel, Kockelkoren Raoul, Malfliet Luc, De Schrijver Roger en Raem- donck Eddy het niet waar ma ken. In de eerste helft was het al duidelijk dat de bezoekers moeilijk hun draai konden vinden. Met een 6-3 achter stand aan de rust verwachtte iedereen dat de bezoekers nu aan hun trekken zouden ko men. Maar er kwam niets van in huis. Corner bleef de touwtjes in handen houden. Ook al kwamen de Geem- zicht-jongens op zeker mo ment gevaarlijk dichterbij de ploeg van kapitein Eticnne Colman bleef het hoofd koel houden en wonnen nog afge tekend. Cornerboys 7 Euro-Trucks 12 De bezoekers schenen het be ter te doen als verleden sei zoen. Want de Cornerboys werden op eigen terrein schaakmat gezet. Keymolen en vrienden begonnen goed. Lieten een 0-2 afdrukken en dat was meteen de aanloop voor een zeer goede eerste helft 3-6. In het tweede ge deelte kwam de lokale forma tie moeilijk overeind. Aan de koord werden heel wat vijftie nen gemist en dat gaf als ein dresultaat een grote 7-12 overwinning voor Euro- Trucks Wedstrijden voor deze week: De Keersmacker - Ons Ver maak; Toyota Comidac - Cor nerboys; Geemzicht - Wem bley II HVC Vijf jaar geleden startte liefhebbersvoetbalploeg Rebellen Vossenhoek uit Grembergen met een «Superteam» wed strijd. De respons voor dit sportief-Iudiek gebeuren was dat eerste jaar erg zwak maar Vossenhoek beet door en voor de vijfde editie van het «Superteam» schreven veertien ploegen in. Op de terreinen aan de Oud-Kerkhofstraat te Grember gen zullen tijdens het lange Hemelvaartweekend die veertien teams uitvechten wie de beste all-round-sporters, de slimste kwissers en de behendigste speelvogels zijn. De superteam-wedstrijd omvat immers voetbalproeven, golf, veldcross, aflossingskoers, darts, behendigheidsproe- ven... maar ook een heuse sportkwis. Het is trouwens met het eerste deel van die sportkwis dat op vrijdagavond 13 mei om 20 u. het «Superteam» van start gaat. Naast het «Superteam» organiseert Vossenhoek dit jaar ook een kompetitie touwtrekken. De stoere jongens beginnen aan dat werk op donderdagnamiddag 12 mei. De eerste lustrumviering van «Superteam» valt voor RB Vossenhoek samen met de viering van de kampioenentitel in eerste afdeling van het Oostvlaams-Katholiek sportver- bond. H.A. 5 GOUDEN EN 3 ZILVEREN MEDAILLES VOOR DE HAMSE MINIEMEN Het 4e miniementornooi van ten Barry Willaert, Ilse De j Jitsu Kwai Hamme bleek een Wilde en Sofie Geerinck het reuzesucces met niet minder pleit in het voordeel van Jitsu dan 152 deelnemers, die op3 Kwai door alle drie de tweeda» wedstrijdmatten tegelijk het plaats te veroveren, iets waar- beste van zichzelf gaven ten in slechts één judoka van De j aanschouwc van een talrijk en Klinge in lukte zodat de j opgetogen publiek. prachtige Beker, geschonken Sporthal De Wuiten gonsde 3 door Gemeenschapsminister uur lang van dc aanmoedigin- Jan Lensser.s, te Hamme gen en raadgevingen van goe- bleef, de en minder goede judoken- Een prachtige organisatie ners. werd het, gesteund door niet Breedlachendc en juichende minder dan 26 clubs uit Oost winnaars tussen teleurgestel- Vlaanderen met o m. St.-Ni- de verliezers is altijd het beeld klaas. Gent, Zelzate, Waar van een mooi sportevenc- schoot en Zottegem, terwijl ment. we uit het Antwerpse vooral Tussen de winnaars 5 Hamse E. Eindhout, Jigo Antwer- judokas; Liesbeth Weyn,- pen. Boom en Aartselaar ont- Sammy Steels, Steven De houden hebben en voor Bra- Wilde, Tim Segers en Gino bant zagen wij vooral St. Aga- Willockx. Zij wonnen met te Berchem, Opwijk, Aar- brio hun 3 wedstrijden en schot, zorgden er voor dat de Hamse De Hamse club hoopt het ook klub aan de leiding bleef in nog een 5C maal te kunnen het klubklassement. Zij wer- waarmaken en gokt zelfs den wel nog bijgehaald door reeds op 200 deelnemers, wat Dc Klinge, dat eveneens met het spektakel op 4 matten zou 5 eerste plaatsen deze lei- tillen, doch daarvoor is deze derspositie deelde, doch na sporthal ruim genoeg een spannende strijd beslecht- HVC

De Voorpost | 1988 | | pagina 28