41! PATISSERIE ANTOINE KAMPIOEN! FIRAP OP ZUCHT VAN TITEL ZVC 't Zolderken NATIONAAL ZAALV0ETBALT0RN00I DER BELGISCHE POSTERIJEN TE HAMME TEMSTAR NAAR DE FINALE AFSCHEIDSWEDSTRUD CHRIS VERBEECK kampioen 1* provinciale BZVB 32 - 29.4.1988 - De Voorpost ZAALVOETBAL HAMSE LIGA Het doek is gevallen in de hoogste afdeling van de Hamse zaalvoetballiga. Door een puntendeling te weten behalen tegen Jumo Dholda op de slotdag van deze spannende competitie kon Patisserie Antoine niet meer bijgehaald worden door de concurrentie, zijnde: Gima I. De Onderhoudsjongens van Gima waren zelfs zo ontgoocheld dat ze zelfs hun laatste wedstrijd nog verloren tegen M.G.B. Een M.G.B. team dat beslag wist te leggen op een mooie vijfde plaats. Voor hen eindigden dan wel Desmecht als vierde nadat het zonder al te veel problemen Elektro Eeckhoudt had weten te overwinnen, terwijl als nummer drie de schilders van Seghers Meirsman aantikten. Na een wat onzekere start heeft deze ploeg in de tweede speelronde zeker bewezen dat volgend jaar met hen zal moeten worden afgerekend, trouwens dat ondervond de Styve Laars nu al. Jumo Dholda eindigt op de zesde plaats net voor Verzekering De Clippeleir die eveneens in de slotwedstrijden een sterke remonte konden voorleggen. Sanitair De Mulder en Elektro Eeckhoudt waren beiden goede middenmoters terwijl er voor Sportwereld De Beule een onvermijdelijke degradatie te wachten staat samen met het reeds lang veroordeelde Thierens team. In tweede afdeling was de spanning er al enkele weken uit. Toch haalde kampioen Garage Michta nog eens vernietigend uit en slachtoffer was deze maal Tivoli. Royal Lebbeke zal door de zege tegen Super Lux Verbeke wellicht meepromoveren naar de hoogste afdeling terwijl Garage Chrono als derde het na dit seizoen voor bekeken houdt in de Hamse Liga. Als vierde tikt in deze reeks Opbeuring aan, terwijl Vossenhoek en Donalds Grembergen tot de laatste speeldag uitvochten wie er de vijfde stelling zou innemen. Het was uiteindelijk Vossenhoek dat het haalde en dan nog wel in een rechtstreeks duel. Tivoli eindigt zevende na een slecht seizoensbegin terwijl 't Gangsken dat al na een tiental wedstrijden algemeen forfait gaf, toch nog als achtste afgevlagd wordt. In hun spoor volgen wel Rush, dat op de laatste speeldag de Atletico Brothers klopte en Super Lux Verbeke dat zoals gezegd op Royal Lebbeke botste. Onderaan deden de Patsy Boys nog een goede zaak door de rode lantaarn over te geven aan de Atletico Brothers door de forfaitzeges van de laatste speeldagen. Toch duikelen ze samen mét de Atletico Brothers één afdeling lager zodat ze volgend jaar in derde hun voetbalbedrijvigheid kunnen verder zetten. Tot slot van deze competitie in sporthal De Wuiten zetten we nog eens alle kampioenen op een rijtje: Eerste afdeling: Patisserie Antoine Tweede afdeling: Garage Michta Derde afdeling: Concordia Derde afdeling: De Doncker Damesafdeling: Garage Rotthier. Rush - Atletico Brothers 10-3 De Atletico Brothers die met te weinig manschappen kwa men aandraven in deze partij om een winstkans te maken tegen Rush hebben tijdens de eerste helft toch wonderwel stand gehouden. Nadat Ron- ny Ruys en Patrick Van Ha ver voor Rush elk éénmaal hadden gescoord, kon immers Didier Meert de Atletico Bro de en de Bakkers op winst knalde. In een nooit gezien S™,a" De Mulder lan«s slotoffensief, en aangemoe- Robberecht maar voor één digd door zowat de hele Gima karig tegendoeltje konden ploeg die liefst Antoine on- zorgen, deruit zagen glijden om zelf De verzekeraars, altijd goed naar de kroon te grijpen, kon 'n cijferen, dachten dat deze Jumo Dholda dan toch nog 5-1 voorsprong aan de rust langszij komen via Luc Ver- voldoende moest blijken om couteren in dezelfde min. van zegevierend deze partij af te het bakkersdoelpunt. Zo sluiten. Maar dat was wel zon- kwamen. Dit terwijl bleef de spanning ten top stij- der de Sanitairboys gerekend, thers aan de aansluitingstref- gen tot het laatste fluitsignaal want Raemdonck A. (2), Wa fer helpen door thuisdoelman van scheidsrechter Dirk Van terschoot J. en De Mulder Remoortel die alles weeral goede banen leidde. t Van Vossole van dichtbij te verslaan. Na de pauze dan, toen de vermoeidheid bij de Atletico Brothers begon door te wegen konden de thuisspe- lers rustig op de overwinning afstevenen. Patrick Van Ha ver (5), Tommy Ruys (2) en Jan De Bruine voerden de score op tot 10 terwijl de Atletico Brothers slechts naar het einde toe langs Kris Bos man en Peter Bosman aan hun eindtotaal van 3 doelpun ten kwamen. Vossenhoek - Donalds Grem- Henri klopten thuisdoelman Walter Coen net zoveel tot zij langszij waren gekomen. Toch kon de thuisploeg nog bergen 3-1 via Frank De Vos in de laatste Wedstrijd met de vijfde plaats min. de zege weten te be- als inzet in tweede afdeling, werkstelligen die in de eerste Uiteindelijk was het Vossen- helft zo vanzelfssprekend hoek dat zich deze plaats toe- 'eek- eigende doordat het zich iets beter toonde bij de afwerk ing. In de eerste helft konden immers Johan Dierikx en An- Door deze overwinning heeft dré Seghers de weg naar de het Royal Lebbeke team zich Donaldsnetten vinden terwijl definitief een plaatsje verwor- Super Lux Verbeke - Royal Lebbeke 3 deze laatsten enkel langs Mar tin Bontinck konden tegen- wist enkel thuisspeler Gun- ther De Leenheer nog te sco- het bord kwam. 6-5 Elektro Eeckhoudt - Des mecht 3-5 Door deze zege behoudt Des mecht haar gunstige klasse ring en sluit ze het seizoen af met een mooie ereplaats. Nochtans was de tegenstrever Elektro Eeckhoudt geen klus die al te gemakkelijk mocht VenrftertasDeCUppelelr opgenomen worden. De San. De Mulder thuisploeg onderstreepte dit Spannende «eindeseizoens- zelfs door tweemaal te scoren wedstrijd» tussen beide langs Christiaan De Keuninck teams, In de eerste helft ste en Johan Beimaert. Des- vende Verzekering De Clip- mecht dat het dreigende ge- peleir af op een mooie zege. vaar zag kon toch langs John- Althans zo leek het toen ny Boel en Ferdi Steels nog Frank De Vos driemaal en voor de rust langszij komen. Erik De Vreeze tweemaal tot Na de pauze gingen de «gazet- temannen» dan verder door op hun élan en via Erik Van Eynde, Walter Van Goethem en nogmaals Johnny Boel stootten ze door naar de eind zege want de thuisploeg kon nog enkel via Chris Windey succesvol zijn. Al dient ge zegd dat Desmecht doelman ven in de hoogste afdeling. Nochtans is het niet van In de tweede helft leien dakje gelopen voor de Lebbekenaars. In de eerste helft keek men zelfs vlug te- ploeg op een mooie 3-4 voor sprong brengen. De Kunstmeubelen verbleek ten bij het zien van al dit geweld en enkel hun kapitein André Verbeke zorgde nog voor wat weerwerk maar dat bleek tevergeefs tegen een ontketende Lebbeekse ploeg die langs Danny Abbeel nog de laatste goal uit deze spor tieve partij kon laten aante- kenen. Tivoli - Garage Michta 4-21 Kampioen Garage Michta uit tweede afdeling heeft met een doelpuntrijke slotwedstrijd een waardig slot gemaakt aan deze geslaagde kompetitie. Tivoli dat met té weinig man schappen aantrad, stond reeds na de eerste helft met 1- 10 in het krijt. Mare De Landsheer (4) en Peter Al- paerts (6) waren de beste schutters bij Michta, terwijl Yvan Thys van de thuisploeg al blij was dat hij de eer kon redden net voor rusten. Na de pauze bleef thuisdoel man Wimmeke De Smedt echter tegen een overmacht van Michtaschutters staan, en net als in de eerste helft moest hij zich een tiental maal om draaien. Mare De Landsheer was met acht treffers in deze tweede helft ontegenspreke lijk de beste terwijl Peter Al- paerts, Patrick De Maer- schalck, Tony Van Huyge- voort en Mich. Van der Henst voor de overige Michtadoel- punten zorgden. De thuis ploeg wist tussendoor zich toch ook te laten opvallen toen Luc Verlee twee en Steels Patrick éénmaal bezoe kend doelman Luc Nelis kon den kloppen en zo de «pil» toch wat wisten te verzachten. Gima I-M.G.B. 2-4 Wat voor Gima een triomf tocht had kunnen worden, is uiteindelijk nog een afgang van formaat geworden. Op de laatste competitiedag, maar nadat men reeds wist dat P. Antoine toch al kampioen was geworden, hebben de on derhoudsjongens nog een ne derlaag geleden tegen M.G.B. Deze laatsten legden de basis van deze zege in de eerste helft langs Johan Wae- geman (2) en Walter Meert. Dit terwijl de thuisploeg en kel langs Ronny Maes en Luc Weyn succesvol kon zijn. Na de pauze was er enkel nog een doeltje weggelegd voor M.G.B. langs Guy Bogaert, zodat de zege meteen een feit was geworden. Het zal nu voor de vijfde maal zijn dat de Vriendenkring der Hamse Posterijen het Nationaal Zaalvoetbalkam- pioenschap der Belgische Posterijen organiseert. Deze keer gaat het door in sporthal «Meulenbroek» op zaterdag 30 april. In het verleden werd altijd 1 mei weerhouden, maar gezien het deze keer een zondag is werd het tornooi één dag verplaatst. De beste zaalvoetbalploegen van ons land nemen daaraan deel. De meeste dingen mee in de jaarlijkse kompetitie ingericht door de Regie der Posterijen, Dat betekent dat de beste formaties van ons land, met daaronder heel wat spelers met faam, paraat zijn te Hamme. Vooral de provincie Limburg is altijd sterk vertegenwoordigd. Het zijn trouwens localiteiten waar deze sport weelderig tiert. Zonhoven, Bilsen, Kermt enz. zijn vaste deelnemers die trouwens al hun naam op de erelijst van dit Nationaal kampioenschap hebben geschreven. Verleden jaar kwam een onverwachte naam op de erelijst Sint-Niklaas. Ook dit jaar vertrekt deze ploeg als de grote favoriet. De deelnemende ploegen dit jaar zijn: Kortrijk, Bilsen, Brugge, Oudenaarde, Wilrijk, Zonhoven, Geel en de omliggende formaties Zele, Sint-Niklaas, Aalst en Bug- genhout. Ook de Hamse formatie zal weer aantreden. Zij hebben al eenmaal deze nationale beker gewonnen. De wedstrijden vangen aan vanaf 9 uur in sporthal Meulenbroek. De schiftingen worden gespeeld op twee terreinen. Alleen de finale zai zijn beslag krijgen op het groot terrein. Deze wordt verwacht tegen 18 uur. En gaat over 2 x 25 minuten. Men start vanaf 9 uur met de lokale derby's: Hamme- Buggenhout en Aalst-Zele. De reeksen zijn als volgt samengesteld: Reeks 1: Hamme, Buggenhout, St. Niklaas, Wilrijk, Geel en Bilsen. In reeks II treden op: Aalst, Zele, Oudenaarde, Brugge, Kortriik. Zonhoven. TEMSE LIGA-WEEKKOMPETITIE Weer heel wat bedrijvigheid in de weekcompetitie van de Temse liga. Aan de top van de rangschikking werd er evenwel niet zo heel veel gewijzigd. Firap blyft op de leiderstroon na overwinningen tegen V.M.I. en Schry- berg terwijl tegen Kiro toch een puntje werd gelaten. Grote concurrent, Aspro bruis, dat reeds eerder in de competitie puntenverlies leed, won nu wel twee maal, tegen V.M.I. en het Gemeentepersoneel, maar blijft toch «hangen» op één puntje van de leiders. Indien Firap nu op de laatste speeldag voorbij P.M.S. geraakt wordt het meteen feestvieren voor D. Joos en Co. Voor F.C. Schryberg was het al feesten geblazen want voor hen zit deze competitie er reeds op. De Belselenaren sloten deze af met een mooie zege tegen V.K. Houtbriel terwyl Gemeentepersoneel reeds eerder in bedwang werd gehouden. De Forme komt dus duidelyk te laat in Schrybergse kringen. Kiro blyft het ook formidabel doen. Als nieuwkomer zal de ploeg van «den Desiré» immers beslag leggen op een mooie ereplaats dat na een puntendeling tegen leider Firap en een klinkende zege tegen Bayern Noens. Deze laatste ploeg lost zeker de verwachtingen niet in en staat momenteel samen met het V.M.I. van «Janneke» Verdonck op de laatste plaats. Hopelyk herpakken beide hekkesluiters zich in de resterende matchen zodat we ook onderaan nog een spannend slot kunnen ver wachten. ren bij de thuisploeg, zodat 8en een 5-0 achterstand aan meteen de 3-1 eindstand op toen thuisspeler Ozen Nuri evenveel maal Royal doelman Patrick Roelands kon ver slaan. Gelukkig voor de vice- leiders waren ook Jan Verley- zen en Jan Van Weyenbergh in een begenadigde dag zodat zij aan de rust de schade wi sten te beperken tot 3-2. Na de rust zouden de «beide Jantjes» Verleyzen en Van Weyenbergh dan hun exploot nogmaals overdoen en zo hun Kiro 12 Bayern Noens 1 Dirk Vernimmen was onge twijfeld dé figuur van deze wedstrijd. Als een echte «va der» loodste hij zijn «zonen» naar een klinkende zege tegen Bayern Noens. In de eerste periode vlotte het nog niet zo goed en kon «Den Dies» slechts twee maal tot scoren komen. Maar toen Luc Ver leven een helpende hand uit stak en Bayern Noens langs Dirk Vercouteren slechts aan één tegentreffer kwam was het hek meteen van de dam voor de Kiro schaapjes. Met vijf doelpunten op rij effende Dirk, Desiré of Dies Vernim men het pad van de Kirozege 8-1. Robin de Graef dikte aan met drie treffers en Luc Ver- leyen versloeg een laatste maal de Bayern doelman in deze doelpuntenrijke partij verdient gewonnen door Kiro. V.K. Houtbriel 4 F.C. Schryberg 7 Verrassende zege van Schrij- berg tegen een Houtbriel ploeg die de laatste wedstrij den toch in vorm verkeerde. Van bij de aanvang nam Schrijberg langs Willy Lahey- ne (2) en Kurt Danschutter het initiatief terwijl bij de thuisploeg Mare Oste voor wat weerwerk zorgde door tweemaal Schrijberg doelman J.M. Bogaert te verslaan. Rust 2-3. Na de pauze bleef Schrijberg de gevaarlijkste ploeg en het was via Dan schutter Kurt (3) dat het de ruimverdiende zege kon be werkstelligen. Ronald Van Duyse van de thuisploeg en Willy Laheyne van Schrijberg waren de laatste doelschutters in deze wedstrijd. V.M.I. 4 P.M.S. 5 Spektakulaire wedstrijd tus sen twee «achterblijvers». Van bij de start stond er geen maat op de P.M.S. ploeg die snel uitliep naar 0-4 langs Theo Hoste (2), Jos Groot- jans en Peter Van Laere, V.M.I. dat iets later op gang kon komen wist nog net voor het rustsignaal van ref. Dirk D'Hondt een eerste maal te scoren langs Janneke Ver donck. Na de pauze dan een omgekeerd beeld toen V.M.I. de scepter zwaaide en kon terugkomen tot 4-4 langs Lu- cien Meerschaert, Karei Van Osselaer en Werner Baetens. In een ongelooflijk spannend slot kon uezoeker Luc Wau- man dan de zegevierende goal scoren voor zijn P.M.S. ploeg. F.C. Schryberg 3 Firap 5 In deze wedstrijd heeft leider Firap geen geschenken gekre gen van een goed op dreef zijnde Schrijbergteam. Dank zij een betere eerste helft kon Firap de zege in deze wed strijd wettigen. Van Uytvan- ghe legde hiervoor de grond vesten met drie treffers terwijl K. Van Dijke het aanvullende vierde doelpunt scoorde. Bij Schrijberg vlotte het nog niet te best maar Jo Zaman kon toch op slag van rust milderen tot 2-4. Na de pauze zou Schrijberg dan de leiders een lesje geven in countervoetbal en via Danschutter Kurt kro pen de Belselenaren naar het wiel van Firap 3-4. Gelukkig voor de leiders dat organisa tor én kapitein Dirk Joos het hoofd koel hield en met een vijfd.e Firap treffen zijn ploeg op de leiderstroon kon hou den. Toch een dikke proficiat voor Schrijberg. V.K. Houtbriel P.M.S. Houtbriel heeft dank zij het uitstekende werk van Mare Oste de gasten van P.M.S. op een onoverkomelijke achter stand kunnen plaatsen. Met drie treffers op rij zette Mare zijn ploeg in de eerste helft immers op rozen. Het tegen doelpunt van Danny Bontinck was enkel een druppel op een hete plaat want in de tweede helft deed Oste zijn exploot nog eens netjes over zodat meteen de definitieve kloof geslagen was. Theo Oste en Claude Van Acker konden de P.M.S. ploeg nog wel wat dichter brengen maar het wa ren tenslotte Leo Viskens, Omer De Rijck en Etienne Brijs die de 8-3 eindstand op het bord prikten. HALVE FINALE BEKER VAN OOST-VLAANDEREN DAMES Ronny De Nil nog ettelijke TEMSTAR 't BRUGSKEN 12-2 malen gijn doel knap verde- Voo, de zoveelste maai stond dtgde op de gevaarlijke Eeek- maaI h houdtaanvallen yan de Dames Jumo Dholda - Patisserie An- reeds na cc" dental minu- (0jne 2 2 ten een 5-0 voorsprong kon- ^a d^eeëntwintig wedstrijden n^Dubori^AR^rt'ine^Reyns voo -k - - moest deze wedstrijd nog u,t- ak c Dub^is haa' '«kentng nam ter- slmtsel brengen m verband Deze|f^e lsters' duwdcn «njl Am a Reyns op voorzet met de kampioenstitel in eer- ri„n „v„_ nno van uitblinkster Christine ste afdeling. Dn geef, nog Spuntletorbfbezo'eken V«rm«hd.j, de 12-2 eind- maar een. aan dat deze com- de Joe,^rouw y'a„ Bnlsom nand op het bord prikte, pet,tie toch spannend ,s ge- Chrjslcl Fehes va„ weest. Al ,s Pat.ssene Amo,- B ken kon mi|dc„n lot 5. ne hiervan wel de grote bezie- j Ier geweest, want nadat het Ne, voor de kampwissel even onnavolgbaar leek werd het we] bevestigde Sandy Cloos- slot slechts moeizaam afge- lermans de j„ haar gestelde ff" e!kaar had werkt door de warme Bak- verwachtingen en zij lukte de V™' d« komende belangrijke rvv aa...,.a 6_, Btand. ffiSSrband mel ,da Na de pauze direk, sukses 'and»'itel alvast een heugelijk voor een oppermachtig Tem- n'e"ws v00r Ter"star. star langs Anmc Mocns en Conny Dubois, terwijl Pasca- le Comelis voor 't Brugsken tussendoor nog kon milderen tot 8-2. Het slotoffensief was voor de jeugdige Sandy Cloostermans die de volgende drie Vermelden we nog dat bij de thuisploeg na meer dan zes maanden inaktiviteit Nathalie Beyens haar wederoptreden deed nadat ze twee beenbreu- kers. Ook in deze wedstrijd vlotte het eerst niet zo best want Jumo Dholda kon langs Mare Ost een eerste maal An- toine-doelman Willy Van Royen kloppen, zodat de lei ders weer op achtervolger toegewezen waren. Dat de den ze dan ook en nog vooi de rust kon Johan Baert, als gevaarlijkste leidersspits, de gelijkmaker voorbij thuis doelman Geert De Graef knallen. Rust 1-1. Na de kampwisseling werd Patisserie Antoine plots zich- SPORTIEF STEENDORP - H.S.V. TEMSE 7-2 Zaalvoetbal. De dames van 't Brugsken uit Hamme verloren tegen Temstar (dw) Z.V.B. TEMSE LIGA START INSCHRIJVINGEN SEIZOEN 1988/1989 De ploegen die wensen deel te nemen of inlichtingen wensen voor het seizoen 88/89 kunnen kontakt opnemen met het sckretariaat op volgende adressen: Sekretaris: Marc Stevelinck. K. Cardijnlaan 19, 2690 Temse. Tel. 03/771.41.89. Sekretaris: Mare Slowack, Priester Poppestraat 6, 2690 Temse Sporthal Tilroda: Antwerpsesteenweg 5, 2698 Tielrode, tel. 771.29.30. In de loop van de maand mei zal een informatieve vergadering gehouden worden. En er zal gestart worden met de weckendkompetitie, een weekkompetitie en een jeugdkompetitie, terwijl dit jaar ook een dameskompctitic van start zal gaan, wellicht in samenwerking met de Hamse Liga. M.S. Voor Chris Vcrbceck zit de Chris dan achteraf met bloe- zelf weer en het koos voor de aktievc zaalvoetbalsport er men en geschenken overladen aanval dat toch nog altijd de op. Met zijn ploeg H.S.V, na zijn jarenlange inspannin- beste verdediging blijkt te Temse speelde hij afgelopen gen om H.S.V. tc brengen zijn. Want het was nogmaals zaterdag een laatste competi- waar het nu staat in tweede Johan Baert die zijn nummer- tiewedstrijd. In ccn derby met provinciale. Het orgelpunt op tje van de eerste helft oDvoer- Sportief Steendorp werd de viering, nl. dc zege, kon Zaalvoetbal. Racing Temse is vice-kampioen in eerste provinciale (dw) Vcrbeeck en maats echter treffer van Francky Verbeke ploeg meteen vast al kon Dirk niet plaatsen want daarvoor wel gevaarlijk komen opzet- Lysscns op vrije trap nog wel was thuisspeler Maes in een ten maar enkele foutjes in dc ccn tweede H.S.V. goal in- vccl te goede dag. verdediging lieten dc Sportief tikken. Nadat Maes voor de rust voor spelers toe om nadien toch dc M.S. 2-0 had weten te zorgen kon beslissende kloof te slaan. Zo H.S.V. langs ccn aansluitings- stond de zege van de thuis- Hct is de mannen uit Bcrlare nogmaals gelukt om de titel binnen te halen, deze titel is de mooiste, aldus voorzitter Jeff Dc Kegel want we vieren dit jaar ons 5-jarig bestaan en dit kon dus geen mooier ge schenk zijn voor het bestuur van 't Zolderken. Met nog 1 wedstrijd voor de boeg naar SOS Veile staan ze 10 punten voor op ploegen zoals Temse. Veile, St. Gillis. Eeklo en Erembodegcm toch wel heel goeie ploegen, hier blijkt uit dat ZVC 't Zolder ken dc meest regelmatige ploeg geweest is dit seizoen. Ze zijn ook nog in dc running voor de Beker van Oost- Vlaandercn. waarin ze nu uit komen tegen ZVC Den Dra ver - deze wedstrijd zal zeker voor een volle saai gespeeld worden in de Bcrlaarsc sport hal op 14/5 om 21 u. Voor deze wedstrijd is ZVC 't Zoldcrkcn verdediger Bart Putteman kwijl, die met een enkclbrcuk uit is voor ver schillende weken. De ver dienste van dit seizoen is ze ker dat ze het ganse seizoen met dezelfde kern gespeeld hebben met doelman Geert Hanselaerc (de beste uit le provinciale). Putteman Bart. Tonv Collcwaert, Jan en Lau rent' Van Huffcl. Polle De Kegel. Bert De Meyer, Johan Cornelis. Danny De Dekker. Van llyfte Frank en Van Den Abbcele Frank. Berkens Jan en Van Der Mcirsschc Kris. Sterspeler is natuurlijk Jan Van Huffcl die een groot aan deel heeft in dc titel, gesteund door kapitein Paul De Kegel en Tony Collcwaert, 2 spelers die met ervaring en routine tot de besten uit de reeks behoren. Bart Putteman was gans het seizoen de meest waardevolle speler van de ploeg, de rots in dc branding zoals dat heet, voeg hierbij nog enkele jonge vedetten en dan heeft men een goed geheel. Ook het bestuur van de ploeg heeft de verdienste van deze 3c titel in 4 jaar binnen t rijven. Ze hebben een zeer goed be leid met toekomst gerichte plannen en ze spiegelen zich ook niet aan andere ploegen uit de reeks. Hier in de streek heeft ZVC 't Zolderkcn zeei veel supporters en ook vee sympathie bij de andere ploe gen uit dc reeks. Voor zijn 5-jarig bestaan heeft ZVC 't Zolderken dit jaar dc inrichting van Oost-Vlaamse beker finale in Berlare gekregen. Door het feit dat ze gedurende die 5 jaar sympathie gehaald heb ben op de bond en bij de scheidsrechters heeft wel de doorslag gegeven om Berlare tc verkiezen boven andere kandidaten. Het bestuur wil er dan ook een prestigezaak van maken, het programma zal wel verschijnen in De Voorpost ten bepasten tijde. Wc wensen dc spelers en hun dynamisch bestuur dan ook veel sukses in 3c nationale en voor dc jongens van Temse ja..., de dubbelslag zal wel voor een volgende keer zijn of denkt incn daar dat dc 2e plaats op 10 punten ook recht geeft op een kampiocncnti- tel?

De Voorpost | 1988 | | pagina 32