Walivo's kampioenenploegen gelauwerd Walivo's palmares '88 - '89... 28 - 16.6.1989 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL In de Sint-Niklase stadsfeest zalen werd vorige vrijdag met het traditionele kampioenen bal, het sportjaar '88 - '89 bij Walivo afgesloten. Bij dit ver bond werden de verschillende kompetities wéér bijzonder spannend en in verband met de sportiviteit, werd er door gaans ook goed geskoord. Een belangrijk pluspunt ook voor Walivo waarbij zich thans een nieuwe reeks kam- pioenenploegen hebben aan gemeld. Vooral de grensge meente Stekene werd hierbij sterk vertegenwoordigd en een aantal debuterende klubs, stonden zelfs nog op het hoogste schavotje bij Walivo. Blijkbaar ook een nieuw ge luid en een duidelijke aan winst voor het belangrijkste verbond in het Waasland, waar de Sint-Niklase ploegen thans naast alle titels grepen. Misschien was de belangstel ling daardoor ook enigszins aan de mindere kant en voor Walivo's kampioenenbal, wa ren in de Sint-Niklase stads feestzalen slechts een 500-tal sympathisanten opgekomen. Meerdere ploegen waren daar zelfs niet eens vertegenwoor digd en deze spijtige vaststel ling» heeft een geweldige am biance nadien niet kunnen af remmen. Vooral de kampioe- nenploeg en tevens bekerlau reaat F.C. Cado uit Stekene, skoorde met de grootste en luidruchtigste aanhang het hoogst. Op dat niveau waren ook de kampioenen van R.S. Bosdorp uit Stekene en F.C. Milano uit Sint-Gillis-Waas, niet ver uit de buurt. Een sterke vertegenwoordiging ook voor F.C. Corner uit Hamme en opvallend, waren wéér de vele klubattributen. Kampioenenploegen zoals F.C. Cado, R.S. Bosdorp, F.C. Milano en F.C. Van de Voorde uit Waasmunster, wa ren daarmee de meest kleur rijke feestvierders en ook F.C. Temsica als de vice-kam- pioen uit de zaterdagse twee de afdeling, bleef in dit ver band niet afzijdig. Het waren tevens de richtingspunten naar een uiterst gezellige sfeer, welke door het uitste kend orkest The Midnight Team nog werd opgetrokken. Deze 9-koppige band met Patsy als een charmante zan geres en Rady Scott als zan ger, had het trouwens niet moeilijk om een duidelijke en aanstekelige ambiance te kreeëren. Die was er zelfs al vrij vroeg door de feestelijke ingesteldheid der kampioe nenploegen en voor Walivo, Reekskampioenen: zaterdagse eerste afdeling: 1. F.C. Corner (Hamme), 2. P.W. Hemelaer (Temse), 3. F.C. Den Bos (Hamme) zaterdagse tweede afdeling A: 1. F.C. Hof van Grembergen (Dendermonde), 2. F.C. Temsica (Temse) 3. F.C. Welkom (Hamme). Zaterdagse tweede afdeling B: 1. F.C. Milano (Sint-Gillis-Waas), 2. F.C. De Pekton (Stekene), 3. V.K. Leopoldstad (Sint-Niklaas) zaterdagse derde afdeling: 1. R.S. Bosdorp (Stekene), 2. F.C. Composé (Sint- Niklaas), 3. F.C. Sportarena (Waasmunster) zondagse eerste afdeling: 1. F.C. Bondgalm (Hamme), 2. F.C. Bobby's klub (Loke ren), 3. F.C. Den Bos (Hamme) zondagse tweede afdeling A: 1. F.C. Van de Voorde (Waasmunster), 2. F.C. Atlantic (Stekene), 3. F.C. Real Witte Pen (Waasmunster) zondagse tweede afdeling B: 1. F.C. Cado (Stekene), 2. F.C. Koekoek (Sint-Pauwels), 3. P.W. Hemelaer (Temse) zondagse tweede afdeling C: 1. S.K. Anker (Stekene), 2. F.C. Samara (Sint-Niklaas), 3. F.C. Inter Decor (Sint-Niklaas) Walivo's bekerfinale: 1. F.C. Cado (Stekene) en 2. F.C. Bondgalm (Hamme) Kompetitie vrije beker (trofee schepen Urbain Vercaute- ren): 1. F.C. Hof van Grembergen (Dendermonde) en 2. F.C. De Pekton (Stekene) Produktiefste ploeg in Walivo's bekervoetbal: R.C. Raap (Sint-Niklaas) Bekers H.V.W. - R.L.V.W. (sterkste aanval - beste verdediging): 1. F.C. Corner (Hamme), 2. S.K. Anker (Stekene), 3. F.C. Milano (Sint-Gillis-Waas), 4. F.C. Pauls Videoklub (Hamme) Beker Gilbert Thijs algemeen voorzitter Walivo (voor de ploeg met de langste reeks wedstrijden zonder nederlaag): F.C. Cado (Stekene) Fair-playbeker: zaterdag: F.C. Temsica (Temse), zondag F.C. Sportklub Post (Sint-Niklaas) Beker sportiviteit per reeks (drankencentrale Dullaert Sint Gillis-Waas): Gillis-Waas) Zaterdag tweede afdeling A: Club 69 (Hamme) zaterdagse tweede afdeling B: F.C. Tromp (Stekene) zondagse eerste afdeling: V.K. Siera 2 (Hamme) zondagse tweede afdeling A.: K.W.B. Sint-Anna (Lo keren) zondagse tweede afdeling B: F.C. Rode Duivels (Beisele) Huldiging scheidsrechters: 5 jaar aansluiting bij Walivo: Eddy Bals, Willy De Dobbelaere, Rudy Michiels, Ludo Van Steelandt en Patrick Brijs. 10 jaar aansluiting bij Walivo: Robert Van Steelant en André Beniers 15 jaar aansluiting bij Walivo: Marcel Boone en Frans Van de Voorde Aandenken Walivo's kampioenschappen '88 - '89: F.C. Avanti (Sint-Niklaas), F.C. Puivelde (Beisele), F.C.R. Sparta (Sint-Niklaas), F.C. Oud Geel (Sint-Ni- klaas), J.B. Trock (Sint-Niklaas), V.K.W. 70 (Sint-Ni- klaas), F.C. Drie Linden (Beisele), F.C. Dino Boys (Sint- Niklaas), F.C. 1000 Appels (Sinaai), V.C. Bristol (Sint- Niklaas), F.C. Wijnveld (Sinaai), F.C. Tripoli (Hamme), F.C. Briel (Buggenhout), F.C. De Kroon (Sinaai), V.K. Rodeo (Sint-Niklaas), F.C. Fortuna-Nantes (Sint-Ni klaas), L.V.K. Ankerhof (Sint-Niklaas), V.K. Trappen Steels (Beisele), V.V. Eendracht (Sint-Niklaas), F.C. Wazoo (Sint-Niklaas), F.C. Centrumvrienden (Beisele). F.C. Den Helder (Sint-Niklaas), F.C. Familia (Sint- Niklaas), F.C. Novelty (Sint-Niklaas), F.C. Sporting Ba zel (Bazel), F.C. De Strijders (Sint-Niklaas), S.K. Moer- heide (Hamme), F.C. Welkom Sport (Sint-Niklaas), F.C. Scoutshuis (Sint-Niklaas), A.V.C. De Vlasbloem (Grem bergen Dendermonde), F.C. De Cock (Sint-Niklaas), F.C. Troch Textiel (Sint-Niklaas), V.K. Volksunie (Nieuwkerken), F.C. Sanicentral (Sint-Niklaas), F.C. Me- tallo's (Sint-Niklaas), V.K. Were Di (Stekene), F.C. Feestpaleis (Lokeren), F.C. Sportief Waasmunster (Waas munster), F.C. 't Klokhuis (Hamme), F.C. Brouwershof (Zaffelaere), F.C. Geywa (Hamme), S.K. Beisele (Beise le); F.C. Progress (Temse), Klub 65 (Nieuwkerken), F.C. Anitec (Sint-Niklaas), F.C. Wembley (Sint-Niklaas), V.K. Ruitershoeve (Stekene), F.C. Ons Huis (Sint-Niklaas), V.K. Gouden Leeuw (Stekene), F.C. Pony (Waasmunster en F.C. Herten Aas uit Sint-Niklaas... Roger Van Laere Walivo. De afgevaardigden van FC Cado en FC Bondgalm (Iv) Walivo. De afgevaardigden van Hof van Grembergen en De Pekton bij de uitreiking van de vrije beker. De vier schepenen mochten er ook eens bij (Iv) Walivo. De jubilerende scheidsrechters kwamen ook op het podium (Iv) Walivo. FC Cado uit Stekene werd kampioen en bekerwinnaar (Iv) werd het ook wéér een van de betere afleveringen in aanwe zigheid van een hele reeks prominenten. Vooral Sint-Ni klaas was sterk vertegenwoor digd door burgemeester Fred dy Willockx, de schepenen Urbain Vercauteren met Re ne Heyninck en Frans Wij- meersch, als gemeenteraads lid. Ook de gemeente Hamme gaf met schepen Francois De Graef en de sportfunctionaris sen Chris Ferket en Robert Saerens een ruggesteuntje aan de kampioenenploegen der Wuitens en voor het voet- balverbond uit Lokeren, werd sekretaris Rudy Van Aver- maet afgevaardigd. Een sym pathieke belangstelling voor Walivo ook en het défilé der kampioenen, kwam er voor velen zelfs nog vrij onver wachts. Telkens toch het hoogtepunt bij Walivo's kam pioenenbal met F.C. Cado uit Stekene, thans als de meest gelauwerde ploeg. Het over handigen der vele prachtige trofeeën werd trouwens nog het laatste ceremoniële bij Walivo's voetbalkampioen schappen '88 - '89 en nadien, waren er nog een aantal uur tjes dansgenot met de swin- gingband The Midnight Team en de Sint-Niklase Ignace, als gast vedette.. Roger Van Laere Walivo. Interdecor, Samara en Anker uit de tweede zondagsafdeling (Iv) Walivo. Hof van Grembergen werd kampioen in de tweede zaterdagreeks (Iv) Walivo. FC Bondgalm uit Hamme, kampioen van de hoogste zondagsreeks (Iv) Minivoetbal. Het minivoetbaltornooi van de Brandweer uit Sint-Niklaas werd gewonnen door de NMVB. Al de prijswinnaars staan samen op de foto Iv Walivo. FC Milano, kampioen in de 2de afdeling-B van zaterdag (Iv) Minivoetbal. Na afloop van het minivoetbaltornooi voor stadsploegen in Sint-Niklaas schonk burgemeester Willockx de beker aan de kapitein van de ploeg der buurt spoorwegen (Iv) Walivo. FC Corner werd kampioen in de eerste zaterdagafdeling (Iv)

De Voorpost | 1989 | | pagina 28