COPPENS J.P. - R- B De Voorpoet - 23-0.1909 -13 Aalst het hele gezin 1.200 tr. Inschrijven op de ondersohelden BGJG-sekretarlaten. Klnderateller Het tweede werkjaar van klnderateller Vredeahula loopt ten einde. Dit jaar wordt afgerond morgen zaterdag 24 juni vanaf 14.30 u. met een leuke aporlnamlddag In het atadapark. Samenkomat In Vredeahula, Eaplanadeatraat 6 te 14.30 u, atlpt. Van vrijdag 30 juni tot en met zondag 2 Juli wordt voor de tweede keer verbleven In Kinderboerderij Dlggle te Brakel. Vertrek op vrijdag 30 juni te 18.30 u. aan Vredeahula? Terug thula op zondag 2 Juli rond 18 u. 1.000 fr„ allea Inbegrepen, dua ook loglea, spijs en drank, verzekering enz. Kortom: allea vanaf het tweede gezlnalld slechts 900 fr. Mee te nemen: alaapzak, kussensloop, tolletgerlef, aangepa ste kledij en schoeisel. Inschrijven bij organisator Johan Helrman, Landbouwersatraat 4, tel. 053-21.84,84 of bellen naar Vredeahula, Esplanade straat 8, tel. 053-77.03.39. Storten op rekening van Vredeahula 001-1555794-87 met vermelding «Dlggle». De aktlvltelten van Klnderateller hervatten In september. VTB-VAB Aalst Zondag 25 juni: dagultatap naar provincie Luxemburg (Leasl- ve: grondstation telekommunlkatle; Foumeau-8t,-Mlonel: mu seum oude Ijzer- en metaalnijverheid muaeum Waals plattelandsleven). Info: 053/78.08.34. Zondag 9 juli: wandeling te Meldert (l.a.m. stad Aalat). Samenkomat: Aalat Houtmarkt om 13.30 u. Vertrek: Meldert, St.-Walburglakerk om 14 u. Info: 053/21.02.24. Zondag 30 Juli: wandeling te Melden (14 km), Samenkomat: Aalat, Houtmarkt om 13.30 u. Vertrek: Melden, Kerkplein om 14.30 u. Info: 053/21.02.24. Zondag 20 augustus: wandeling te Herzele (11 Vt km). Samenkomat: Aalat Houtmarkt om 13.30 u. Vertrek: Herzele, Kerkplein om 14 u. Info: 053/21.02.24. Al-anon Voor familie en naastbestaanden van drankzuohtlgen, maan dag 28 juni om 20 uur, Meuleachettestraat Aalat. Schriftelijk Postbus 63, Aalat. Ballonwadstrljd Tijdens de Topdag organiseerde Intergem-lntercom een bal- lonwedatrljd. De vijf gelukkige winnaars worden In Feestzalen De Rozerle, Brusselsesteenweg 74 te Aalst beloond a.a. dinsdag 27 Juni te 19.30 u, Ook de winnaars van de affiche- aktle 'Aardgas' en 'Elektriciteit' van de maanden januari tot en met mei worden er gehuldigd. Jubllaa Op 24 mei 1989 vierden de eohtgenoten Vermoesen Andreas geb. 14/11/1906 en Van de Perre Clementina geb. 22/1/1910, wonende te Aalat-Erembodegem, Klelatraat 50, hun diaman ten bruiloft. Op 14 mei 1989 vierden de echtgenoten Wuytena Frans geb. 1/1/1904 en Viersé Germans geb. 2/7/1904, wonende te Aalat, Zonnestraat 87, hun diamanten bruiloft, Op 30 mei 1989 vierden de echtgenoten Lambrecht Alfona geb. 18/6/1915 en Callebaut Soohla geb. 28/11/1914, wonen de te Aalst-GIJzegem, Waterstraat 7, hun gouden bruiloft. Baardegem Kermle De Slnt-Margaretakermla heeft plaats vanaf donderdag 20 juli en de Faubourafestlvltelten van zondag 27 tot en met dinsdag 29 augustus. Groeperingen en verenigingen die hun aktlvltelt op de kermlsafflche willen geplaatst zien, worden verzocht vóór 1 Juli hun teksten te bezorgen aan de dienst Organlaatle- Foren, Kattestraat 33, 053/77.11.11, toestel 210. Goudon priesterjubileum Baardegem wil Pater Frans De Gola bij zijn 50-jarig priester schap plechtig vieren. O.m. met een dankmis op 18 augustus e.k. Het zal dan uitgerekend 50 jaar geleden zijn dat hij er zijn eremls opdroeg op 15.08.1939, juist vóór de mobilisatie. Baardegem en Inzonderheid het 'Komltee Sint-Margriet' zet ten zich In opdat het een waardige viering wordt. Zo wordt de film van amateur-kineast Honoré Monsieur vertoond op zaterdag 1 juli. Uitsluitend de mooiste fragmenten van 'Baardegem leeft' zijn er In behouden. Op zondag 2 juli Is er vanaf 18 u. op videoscherm 1 een verrassing voor de jeugd en op videoscherm 2 de tweede vertoning van 'Baardegem leeft'. Derde vertoning ervan volgt na de avondmis van 18.30 u. De ganse opbrengst komt ten goede aan de viering van Pater Frans De Gols op dinsdag 15 augustus. Toegangsprijs bij de filmvertoningen: 50 fr. Speciale giften aan het Steunfonds zijn welkom. Een bescher mend lid betaalt 1.000 fr„ een erelid 500 fr. Romorohcrdonklng te Baardegem Op zondag 30 juli te 18.30 u. Romeroherdenklng In de Baardegemse parochiekerk, opgeluisterd door de Boliviaanse groep 'Kollaeu u-nan', een groep van Quecha-lndlanen op rondreis In Europa voor een projekt van boerenslndlkaten In de Andes. Erembodegem 'Erembodegemee kanteohool' In de kijker Ter gelegenheid van kermis Erembodegem organiseerde de lokale afdeling van Vakantiegenoegens een tentoonstelling In de Alfons Van de Maelezaal van de Volkskring aan de Kaal In Erembodegem. Blikvanger op deze expo was kantwerk en evolutie van de Erembodegemse kantschool. Deze school werd In 1889 door de zusters van het klooster O.L. Vr.- Termuren opgericht en groeide uit tot een boelende kantnlj- verheid. Enkele prachtige kantwerken waren op de tentoon stelling te bewonderen. Oude groepsfoto's van de Erembode gemse school en oude Erembodegemse prentkaarten van dhr. Willy Buvl vulden deze tentoonstelling passend aan, terwijl Magda Van Holsbeeck het geheel uitstekend versierde met verscheidene geslaagde keramlek-werken. Deze tentoonstelling vormde meteen de aanzet tot een jaarlijkse kermlstradltle. 20 Jaar St.-Amanduakerk Op 1 mei 1989 Is de St-Amanduskerk op Ten Bos plechtig Ingewijd. Zondag 25 Juni '89 wordt 20 jaar St.-Amanduskerk gevierd. Om 11 uur Is er In deze kerk een feestelijke eucharistieviering die opgesteld en uitgewerkt werd door een speciale werkgroep en het St.-Amanduskoor. Nadien wordt ledereen uitgenodigd op een receptie In de bijgebouwen van de kerk. In de kerk wordt tevens een tentoonstelling gehouden van prenten, foto's en Informatie rond de bouw en Inwijding van de kerk. Poatzagalkrlng 'Dandrta' Klubvergadering zondag 25 Juni te 9.30 uur In het Parochie huis A.A.-groap 'Om Makaar' Groepsvergadering dinsdag 27 juni te 19.30 uur In de boven zaal van het Parochiehuls K.B.Q.-voatvarzorglng Donderdag 29 juni te 13 uur In het Parochiehuis (Wachtzaal). Inachrijvlng lata Jaar vormaalkatachaaa Vrijdag 23 Juni worden alle ouders verwacht In het Parochie huis, die hun Jongen of meisje willen laten Inschrijven voor twee jaar vormselcatechese. De avond begint te 20 uur. De ouders zullen er worden ingeleid In de bedoeling en de metode van vormselcatechese: Wielerwedstrijden Zondag 25 Juni: 1. Koers voor Nieuwelingen. Vertrek te 13.50 u. In de Keppestraat. Afstand: 58 km 8 ronden langs Keppestrsst, A. Van de Maelestraat, Molenkouter, Kerkhofbnan, Rooms- hofstraat, Kapellekensbaan, IJzerenwegstraat, Burg. De Cocklaan, Welleweg, Kouterbaan, Nachtegaalstraat, indus triezone, Churchllleteenwog, Houten Hand, Nlnovesteenwr-g, Keppestraat (aankomst). 11.000 fr. prijzen en 1,000 fr. premies. 2. Koers voor juniores. Vertrek te 15.55 u. In de Keppestraat. Afstand: 88 km of 12 ronden langs dezelfde omloop als de Nleuwellngenwedatrljd. 13,500 fr, prijzen en 1800 fr, premies. Organlzatle: Wlelerkfub Forumvrlencfen (Keppestr. 12). Jazzavond De Vlaamse Kring Terjoden en de V.T.B.-V.A.B,-afdeling Erembodegem - Terjoden organlzeren voor de zesde keer een spetterende Jazzavond met do bekende jazzband «The Ognlonrlver Show Boat». Deze manifestatie hooft plaats In zaal Rubens, Nlnoveetraat Terjoden, op zaterdag 24 juni om 20.30 u. Om de avond gezellig ie houden worden er atreekble- ren, wijnen en kaassohotels aangeboden, Kaarten In voorverkoop kosten 100 fr. Aan de kassa botaal je 120 fr, Inllohtlngen: Annle De Smet, Wllgstraat 25A, Erembo degem. Tel. 053/77,44.97, Muziekfestival K.F. St.-Cecilia - Erembodegem Zaterdag 24 Juni wordt In en om het lokaal 'De Eekhoorn', Brueoelbaan 155, Erembodegem een muziekfestival georga niseerd door de K.F. 8t. Cecllla-Erembodegem, met deelna me van de K.F. De Jonge Garde Moorsel, de Kon. Harmonie 8t.-Cecllia-Hekelgem, de Kon. Harmonie Do Oude Garde- Aalet, de K.F, Bt.-Ceollla-Teralfene. ledereen hartelijk welkoml Uitslag 69* Grote Prlja Forum Kriterlum voor liefhebbers (gesl. omloop) op vrijdag 18 Juni '89 vertrek en aankomst In de Keppestraat. Vertrek te 19 uur, 69 km - 25 ronden. Aantal deelnemers: 38. Uitslag: 1. Bart Helrewegh (Buggenhout), de 89 km In 1 u. 35 min.; 2. Patrick Chevalier; 3, Walter De Veerman; 4. Jan Baeyens; 5. Dirk Van Mossevelde; 8. Patrick Vanrafolghem; 7. Rik Mallef- roy; 8. Danny De Backer, 9. Patrick Verherstrseten; 10. Eddy Paduvenuns (Ned.), 11. Lieven Brackman, 12. Erwln Stallaert, 13. Patrlok Van der Sohueren, 14. Eddy Van den Abbeele, 15. Walter Onghena, 18. Danny Verlee; 17, Guldo De Clercq; 18. Johan Temmerman; 19. Jose Hoebeke, 20. Luc De Nul. Ultalag 60* Grota Prlja van Tarjodan Nationale wedstrijd voor Beroepsronners en Kamploensohap van Oost-Vlaanderen, gereden op maandag 19 Juni, over eon afstand van 180 km, Vertrek te 13,15 u, In de NlnovaBtrnnt, Aantal deelnemers: 78. Uitslag: 1. Patrlok Verplanoke (Zedelgem), 180 km In 4.31 u., 2, Jean- Paul Van Poppel (Nederl.) op 35», 3. Dirk Helrweg op 1'27»: provlnolaal kampioen (Zolenaar), 4, Etlenne De Wilde, 5, Stefaan Van Leeuwe, 8. Christian Honn (W. Dultsl,), 7. Dirk Clarysse, 8. Werner Devos, 9. Mare Truoh, 10. Patrick 8choovaerta, 11. Rllan 8mlt (Nederl,), 12. Joche, Görgon (W. Dultal.), 13. Walter Dalgal (It.), 14. Ronny De Mouter, 15. Eddy Haelemeerech Goudan Hopbal Mevrouw Meganck De Sadeleer uit de Erembodegemse Geratenbaan won de gouden hopbel, een juweel ter waarde van 10.000 fr.'tijdens de hopbellenworpen t.g.v. Erembo- degem-kermls. Ballonvluoht-wlnnaars Catherine Van Wesemael uit de Vrijheidsstraat 51. Erembo degem en Mlke Volckaert uit de Welleweg 55 te Erembo degem. Uitslag krachtpatserljvartoon karmis - Erombo- dagam 1Volleybalklub VK Erembodegem 2. Tennlsklub Café Volkskring 3. Lekpot-ploeg 4. Breughel-ploeg 5. Falos - KWB-ploeg 8. Ploeg café Sportkring 7. Ploeg café Pub 8. Ploeg café Volkekring. amusement, spijs en drank, Hsrdersem In Juli Op dinsdag 4 juli wandeltooht van Kring 13 Op zaterdag 8 Juli olf-Jullvlerlng georganiseerd door het Unvldsfonds. Op dinsdag 11 juli start van de Lourdesrels van Op woensdag 19 juli buitenlandse kamp van de Chlro tot 29 juli. Meldert Jubsltooht Op zondag 2 Juli organiseert VTB-VAB Affllgem een zomerse Jubeltooht ondor het motto 'De Hekelgemse toeristensten achterna'. Op zoek dua In het Land van Asse naar de orlöntatletafel die destijds do Molenberg sierde. Daarna Breughelkormls met varken aan 't spit en volksspelen aller hande. Marathonachletlng Schuttorsklub Stuando Wip Sint-Jozef organiseert op zater dag 24 Juni aan café BIJ Horman een marethonschletlng. Muziekfeest De koninklijke fanfare Slnt-Cecllla Meldert organiseert haar jaarlijks muzikaal verbroederingsfeest te Meldert op het Dorp op zondag 2 juli. Tentoonstellingen In het kultureel oentrum Affllgem tentoonstelling tot en met 25 juni van werken van Lieve Van der Weeën, kunstschilderes. In zalen B tentoonstelling van ambachtelijk kristal tot en met 9 lull. En nog tot 25 Juni tentoonstelling die zal uitgroeien tot een museum Dom Joris Vertongen. Open tot en met 25 juni. Parochiecentrum Ontvangen U op 1 en 2 juli: Pierre en Lucienne Amandt. Op 8 en 9 Juli: Freddy en Nicole Pelrlinck. Mlnlstraten naar Rome De Internationale kring van mlnlstraten organiseert een reis, tovens bedevaart naur Rome, van 25 oogst tot en met 2 september, Innsbruck, Venetië, Ravenna en Asslsl staan ook op het programma, Misdienaars, lektoren, leden van koren, zijn welkom. 18.000 fr. Nadere Info bij Pastoor De Grez. Barbecue Tweedo grote barbecue von Wlelertoerlstenklub WTV 53:13 morgen zaterdag 24 juni In Zwaneveldweg 7 In transportbedrijf Luclen De Groote. Kipfilets, hamburgers, oarbocueworsten en broohettes. 250 fr., groenten en sausen Inbegrepen, Begin te 19 u, Moorsel Bodevaarten Op dinsdog 4 juli naar O.L.V. van Banneux. Vertrek te 7.15 u. aan modohuls Rlta, RIJgerstraat, 350 fr. Inschrijven bij Cle ment Wille, Avouéstraat 2, Op donderdag 13 juli bedevaart naar Scherpenheuvel. In schrijven bij E.H. Pastoor of bij Diaken Rik. Koesteert: 7.40 u. en verder aan gewone stopplaatsen. 250 fr. Naar Lourdes por vliegtuig van 17 tot 24 juli. Inschrijven bij Pater Edgard. Op donderdag 8 juli naar de H. Godelleve te Gistel en naar Broeder laldoor te KortrIJk. 280 fr. Inschrijven bij Jw. De Rop. Op woensdag 5 Juli naar Broeder laldoor te KortrIJk. 270 fr. Inschrijven bij Louise Raes, Kloosterstraat 7. Vertrek op het Dorp te 7 u. BGJG Zeilkursus voor kinderen van 8 tot 14 jaar In samenwerking met BL080 van 3 tot 7 juli. 2.100 fr. Nlet-leden betalen 2.500 fr. Kunnen zwemmen Is een noodzaak. Info: 053/77.97.79. met In het eerste gedeelte: Gebed voor het Vaderland, WIJ zijn bereid, Helmwee doet ons hart vertangen; in het tweede gedeelte; De wachter aan de Uzer, Dagüed, Wahre Freundechaft; In het slotgedeelte (koor samenzang): de naëonafe liederen: Die stem van 8uld-Afrika, Wilhelmus, De Vlaamse Leeuw. - Optreden van de kunstgroep VREDON: eerste deel: Alva, Hymne, Brussel, The Mission, Pusta, VI. Collage; tweede deel: Land of Hope, Gueca Bolo, Dans voor Vlaanderen, Vlaanderen mijn Land, Liefde. Finale, Al de leden van Liniaal worden van harte uitgenodigd op de viering van onze Vlaams nationale feestdag. Nieuwerkerken Samon op wandel te Moerzeke-Kaetel KWB, KAV en JKAV paan op zondag ?S Juni op step voor een zomerse tochl over de dijken ven de Sctielde Ie Moerzeke- Kaetef, Afstand: 10 km. Matig tempol 8tai1 te Nieowerkerken- Dorp om 14 uur, ledereen Ie welkom. KWB-zaalvoetbal Op vrijdag 30 Juni speelt KWB4Peuwerkerken zaafveeM legen KWB-Okegem In zaal 'Daatmef (naast schaatsbaan) te Uedekerke. Wie graag meespssft vsrwftagl dadecjk Dirk Da Bruyne, Molenalraat 64, Nieuwerkerken. Tal. 05178.61.00 O Johan Allard, Hazeleerstraat 16B, Okegem. Tal. (0631 67.18.08. 8upporters zijn natuurlijk steeds welkoml Liniaal-wandeling, gevolgd door barbecue Zondag 2 juli 1989 heeft de 10* wandeling van Uniaal plaats. Hat wordt do gabrulkaHJke tamIHeuttstap, waar groot an klein, jong en oud, lid en nlet-lid kan an mag aan deelnemen. De wijk MAAL wordt verkend fn haar verste en mooiste hoekjes en haar belangrijkste toponiemen zullen worden verklaard. Var- trek: 14 uur stipt, aan da O.LV.-Hametvaartkartc Na de wandeling Is er barbecue op het MAELHOF In de MerestraaL De familie Bosteels - Van Bever is zo vriendelijk alle wandel- liefhebbers In het kader van haar prachtig gerestaureerde en mooi onderhouden hoeve, een aangename avond te laten doorbrengen. Wie wil deelnemen aan de barbecue moet zich inschrijven bij Liniaal-voorzitter Fredy De Schrijver, Terbekenstraat 53, Nteu- werkerken-Aalst, De deelnameprijs bedraagt 200 fr. Betaling van dit bedrag gelcft als Inschrijving. Uiterste datum van Inschrijving: zondag 25 juni 1989. Nieuwerkerken KWB Samen met KAV en JKAV stapt KWB-Nieuwerkerken a.s. zondag 25 Juni langs do Scheldedljken te Moerzoke-Kastel over een afstand van 10km. Matig tempo. Graag stevig schoeisel. 11-Juli viering 1989 Voor het eerst sinds vele jaren wordt te Nieuwerkerken opnieuw een 11-jullvierlng georganizeerd. Initiatiefnemer is de Vlaamse Kring van Nleuwerkerken-Terjoden. Op het programma staat het volgende: Feestrede door Paul Van Grambergen Optreden van het zangkoor o.l.v. Edgard Van den Brute, met In het eerste gedeelte: 1Gebed voor het Vaderland. 2. Wij zijn bereid, 3. Heiwee doet ons hart verlangen. En In het tweede gedeelte: 1. De wachten aan de Uzer, 2. Daglied, 3. Wahre Freud- schaft. In het slotgedeelte (koor samenzang): 1. De nationale liederen: 1. Die stem van SukJ-Afrika; 2. Wilhelmus, 3. De Vlaamse Leeuw. Optreden van da kunstgroep VREDON, met in het eerste deel: 1Alva; 2. Hymne, 3. Brussel, 4. The Mission, 5. Pusta, 0. VI. Collage. En In het tweede deel: 1Land of Hope, 2. Gueca Sols, 3. Dans voor Vlaanderen, 4. Vlaanderen mijn land; 5. Uefde, 6. Finale. Eotfoatljn VrIJa Basisschool Op zaterdag 24 juni van 18.30 u. tot 21 uur an op zondag 25 juni van 11.30 u. tot 15 uur organlzeert de Vrije Basisschool, Molenstraat 1, Nieuwerkerken haar eetfestijn 1989. ledereen Is er zeer hartelijk welkoml Aalst. Enkele organizatoren en exposanten van de geslaagde tentoonstelling Ir Aalst. Verkiezingen. De stemmen zitten in het dikke pak dat de voorzitter naar het Erembodegem atelbureau brengt (a) Gijzegem Stookolie en vsrf In beek Duizenden liter zware en lichte stookolie en vertdorlvaten van de ververij Denderland te Gijzegem kwamen In de IJsbrug- en de Portebeek terecht. Wellicht door een verkeerd maneuver. Over een afstand van verschillende kilometers zorgde een 15 cm dikke drijvende brij voor ademhalingsmoeilijkheden bij de bewoners van het woongebied waardoor de beek stroomt. Politie en brandweer van Oudegem moesten zich beperken tot het vaststellen van de feiten en het oproepen van de provinciale milieudienst op zondagmorgen, Rond de middag arriveerde de mobiele kolonne van de civiele bescherming van Lledekerke. Men sloeg tweo vlottende dammen vóór de plaats wasr de stinkende brij In do Dender zou belanden. De sasmeeeter liet het pell van het Dendorwa- ter een tiental cm zakken om de stroming van het water te beïnvloeden. Een vaouumwagen van de civiele beschormlng zou er dan trachten de smurrie op te zuigen. Het maneuver mislukte echter. Wellicht door een kommunlka- tlestoomls. Hst pell van de Dender zakte al te snel en er kwam een te sterke stroming die de vuiligheid onder de vlottende dammen deed wegstromen. Alleen honderden liter detergen- N.N.N. ten In het water spulten bleek nog enige oplossing te bieden. Bewoners formuleerden reeds verschillende keren over de bevuiling van de Portebeek die, wegens verfderivaten, regel matig van klsur verandert. Start te Nléuwerkerken-Dorp te 14 u. En op vrijdag 30 juni zaalvoetbal tegen KWB-Okegem In zaal «Daatmet» naast de schaatsbaan te Lledekerke. Begin te 20 u. Famllleultstap mot Liniaal Zondag 2 juli 1989 heeft de 10» wandeling van Liniaal plaats. Hot wordt de gebruikelijke fnmllleultstap, waar groot on klein, jong en oud, lid en nlet-lld kan en mag aan deelnemen. Wl verkennen do wijk Maal tot In haar verste en mooiste hoekjes en verklaren hanr belangrijkste toponiemen. Vertrok: 14 uur stipt, aan de O.L.V.-Homelvaartkerk, Na de wandeling Is er barbecue op het Maelhof In de Merestraat. De familie Bosleeln-Van Bever was zo vriendelijk ons In het kader van haar prachtig gerestaureerde en mooi onderhouden hoovo, oen aangename avond te laten doorbrengen. Wie wil deelnemen aan de barbecue meet zich Inschrijven bij de voorzitter: Fredy Do Schryver, Terbekenstraat 53. De deelnameprijs bedraagt 200 frank. Botallng van dit bodrag Beidt nis Inschrijving. Iterate datum van Inschrijving: zondag 25 juni. Lede Familiefeest Het O.C.M.W. Lede nodigt u uit tot het bijwonen van het jaarlijks familiefeest van Rustoord 'Villa Lethaó', a.s, zondag 25 juni. Middagmaal tussen 12 en 13.30 u. Uitgebreid koud buffet. 300 fr. Kinderen minder dan 12 Jaar: 150 fr. BEGRAFENISSEN Herdersem Barbecue Doorlopend barbecue op zaterdag 1 Juli georganiseerd door Pstro-Herdersem vanaf 17 u. ter gelegenheid van het 30-Jarlg bestaan. 250 fr. Schoolfeest In de Kloosterstraat a.s. zondaa 25 Juni schoolfeest vanaf 14.16 u. met als speciale gasten BRT-presentator Guy Luyten met zijn stripsterrenshow met verzekerde aanwezigheid van De Rode Ridder en Susko en Wlske. Show, spel, kwls. Ll-nl-aal, Lledekorke Nieuwerkerken - Aalst, blijft herhalen dat Nieuwerkerken er Niet Net uitziet. Straten liggen er onverzorgd en troosteloos bij. Straatgoten werden te laat gesproeid. Nu staat verdroogd gras In 'de zeppen'. Gemaald gras rond MantjesvIJver ligt er gewoon te rotten. Ondanks herhaald aandringen neemt men net niet nauw met paplerop- hallngen. Straten werden overgeslagen. 'En wij ons papier maar opzij leggen... om het dan gewoon met het huisvuil te zien ophalen'. Elf jullvlerlng te Nieuwerkerken Voor het eerst sinds vele jaren wordt te Nieuwerkerken opnieuw een 11-juli viering georganiseerd. Initiatiefnemer Is de Vlaamse Kring van Nlouwsrkerken-Terjoden. Op het programma staat het volgende: - feestrede door Paul Vnn Grembergon; - optraden van het zangkoor o.l.v. Edgard Van den Brulle, Begrafenissen crematies Alle formaliteiten Dorp 7 MOORSEL 053/21.45.51 RUIMDIENST Ruimen van beer- en sceptische pulten kuisen van regenputten Berckmoes A. DE WITTEN Tel. 053/21.43.40

De Voorpost | 1989 | | pagina 13