Quiévrain in het Aalsterse
DUIVENSPORT
Noyon in het Aalsterse
Halve fond en fond in het Aalsterse
26 - 23.6.1989 - De Voorpost
De Nieuwe Bond, Gijzegem
Quiévrain 11.6.89
Los 9 u., oude: 20
1. Govaert Eddy, Gijzegem
1458,71, uur 9.46.47, 2. Ver-
cammen Jean, 3. Van Weyen-
bergh Gebrs., 4. Ledegen
Paul, 5. Van Weyenbergh
Gebrs., 6. Vercammen Jean,
7. Van Extergem Fr. zn.,
Oudegem 1365,37 uur
9.52.20
Jaarse: 25
1. Govaert Eddy, Gijzegem
1458,71, uur 9.46.47, 2. Van
Den Berghe Eugeen, 3. Lede
gen Paul, 4. Van Extergem
Fr. zn., 5. Govaert Eddy,
6. Moortgat Leopold, 7. Le
degen Paul, 8. Van Hecke
Remi, 9. Van Weyenbergh
GebrsDendermonde
1353,83, uur 9.56.09
Jonge: 174
1. Moortgat Leopold, Den
dermonde 1402,66 uur:
10.24.14, 2. Ledegen Paul, 3.
Van Limbergen Kamiel, 4.
Ledegen Paul, 5. Van Lim
bergen Kamiel, 6. Amand
Paul, 7. Ledegen Paul, 8, De
Wit Gustaaf, 9. Ledegen
Paul, 10. Moortgat Leopold,
58. Becque Jean Dendermon
de, 1186,94 uur 10.32.50
De Sportduif, Erpe
Quiévrain 11.6.89
Los 9 u., oude: 64
1. De Schutter Andre, Mere
1469,72 uur: 9.40.55, 2. Bee-
rens Gerard, 3. De Schutter
André, 4. De Bruecker zn.,
5. De Schutter André, 6. Lie-
vens Willy, 7. De Schutter
André, 8. Herssens Patrick,
9. Beerens Gerard, 10. V.D.
Straeten Frans, 22. Coetsiers
Louis, Erpe 1357,74, uur
9.45.07
Jaarse: 89
1. Meuleman Lucien, Erpe
1466,33, uur 9.41.59, 2. De
Nijs Emiel, 3. De Boeck Xa-
vier, 4. V.D. Straeten Frans,
5. De Nijs Emiel, 6. De Groot
Lucien, 7. V.D. Keere Roger,
8. V.D. Steen Alfons, 9. De
Boeck Xavier, 10. Corten
Frans, 30. V.D. Keere Roger,
Aalst 1316,87 uur 9.48.03
Jonge: 139
1 en 2. Beerens Gerard, Erpe
1428,45, uur 10.04.50,3. V.D.
Straeten Frans, 4. Beerens
Gerard, 5. Huylebroeck Jo
zef, 6. Beerens Gerard, 7.
Coppens Pierre, 8. Huyle
broeck Jozef, 9. Meuleman
Lucien, 10. Halez-Louis, 47.
De Gendt Iwein, Erpe
1314,52, uur 10.07.11
Duivenbond Samenspel Her-
dersem Wieze
Quiévrain 11.6.89
Los 9 u. oude: 56
1. Bosteels Paul Herdersem
1483, uur 9.46.39, 2 en 3.
Beeckman Jozef, 4. Bosteels
Paul, 5. Pieters Albert, 6.
Bosteels Paul, 7. De Schrijver
Hendrik, 8. De Meyst Theo,
9. De Smedt Frans, 10.
Beeckman Jozef, 19. Beeck
man Jozef, Herdersem 1376,
uur 9.48.35
Jaarse: 94
1. Bosteels Paul, Herdersem
1483, uur 9.46.39, 2. De
Meester Jan, 3. Aelbrecht
Paul, 4. V.D. Broeck Alfons,
5, 6 en 7 Bosteels Paul, 8. De
Wit Domien, 9. De Schrijver
Hendrik, 10. Blommaert Be-
noit, 32. De Meyst Theo,
Herdersem 1348, uur 9.50.44
Jonge 223, los 9.20 u.
1 en 2. Bosteels Paul, Herder
sem, 1434, uur 10.08.13, 3.
Van Caekenbergh Kamiel, 4.
Raes Pierre, 5. Aelbrecht
Paul, 6. Verbeke Desire, 7.
V. Caekenbergh Kamiel, 8.
Aeyels Louis, 9. V.D. Broeck
Willy, 10. Mannaert Marcel,
75. Mannaert Marcel 1316,6
uur 10.15.28
l)oor Eendracht Groot
Erembodegem
Quiévrain 11.6.89
Jonge 132, los 9.30 u.
1. Vonck Albert, Herdersem,
1408,09 uur 10.08.06, 2. Bos
teels Paul, 3. Bruylandt Theo,
4. De Cock Paul, 5. De
Leeuw Frans, 6. D'Haese
Johny, 7. V.D. Steen J. 8 en 9
D'Haese Johny, 10. Bruy-
landt Theo, 44. Bruylandt
Theo, Aalst 1327,86 uur
10.09.14
De Verenigde Liefhebbers
Asse Ter heide
Quiévrain 11.6.89
Jonge: 287, los 8.50 u.
I. Ceuppens Frangis Essene,
1429,81, uur 9.33.53, 2. V.D.
Meersche-V.D.P., 3. Huyck
Johan, 4. De Bondt Pieter, 5.
V.D. Meersche-V.D.P., 6.
V.D. Bossche Yvan, 7. Lee
mans H., 8. Van Hove Louis.
9. Meskens Franky, 10. V.D.
Brande Gebrs., 144. V. Bug-
genhout P. 1121,72, uur
II.21.72
Jaarse: 78, los 8.30 u.
1. Ceuppens Prosper, Asse
1440,69, uur 9.14.50, 2. V.D.
Bossche Gebrs., 3. V.D.
Broeck Marcel, 4 en 5 Ceup
pens Propser, 6 en 7 V.D.
Bossche Gebrs., 8. V.D.
Broeck Marcel, 9. Ceuppens
Prosper, 10. V.D. Brande
Gebrs., 49. Van Humbeeck
R. 12%,13, uur 9.27.49
Oude: 140 los 8.30
1. Meskens Franky, Mollem
1456,13 uur 9.17.36, 2. V.D.
Bossche-De Kon., 3. V.D.
Brande Gebrs., 4. V.D. Bos
sche Gebrs., 5. V.D. Bossche
- De Kon., 6. V.D. Brande
Gebrs., 7. Van Beneden Pie
ter, 8. V.D. Bossche-De Kon.
9. V.D. Winckel E., 10. V.D.
Bossche Gebrs., 70. Ployson
André, 1340,63, uur 9.19.27
De Toekomst, Aalst
Quiévrain 11.6.89
Oude: 79, los 9 u.
1 en 2. V.D. Steen G., Aalst
1450,24, uur 9.45.00, 3. De
Smet Alfons, 4 en 5. Maes-
schalck Mare, 6. Dellaert
Harry, 7. Maesschalck Mare,
8. Podevijn Louis Joas, 9.
Beerens Eric, 10. Dellaert
Harry, 27. V. Langenhove
Guido, Aalst 1387,61, uur
9.47.48
Jaarse: 107 los 9 u.
1. D'Haese Johny, Aalst,
1441,59 uur 9.45.23, 2. V.D.
Steen Etienne, 3. Van Nieu-
wenbergh Eddy, 4. De
Croock Paul, 5. Temmerman
Karei, 6. V.D. Spiegel Con
stant, 7. Beerens Eric, 8. Del
laert Harry, 9. Callebaut D.
dochter, 10. V. Langenho
ve Ed. 36. Bruylandt Theo,
Aalst 1307,94 uur 9.49.59
Jonge 285, los 9.20 u.
1 en 2 Van Tittelboom B.
Erpe 1444,81 uur 10L04 05, 3.
Van Temsche Jan, 4. V.D.
Steen Etienne, 5. Schalck G.
zn., 6. V.D. Steen Etienne,
7. Roelandt Adolf, 8. Tem
merman Karei, 9. Van Nieu-
wenbergh Eddy, 10. Temmer
man Karei 95. Vonck Alfred
Aalst 1321,38 uur 10.07.50
Hoop in de Toekomst
Wanzele
St. Quentuin 4.6.89
Los 8ul0 jonge: 183
1. Heirman Gebrs., Berlare
1253,51, uur 10.01.35, 2 en 3.
Poppe Cyriel, 4. Heirman
Gebrs., 5. Poppe Cyriel, 6.
Cobbaut René, 7 en 8 Bo-
gaert Romain 9. Melkebeek
Etienne, 10. Poppe Cyriel,
92. Poppe Cyriel, Berlare
803,34, uur 11.04.00
De Torenvliegers, Impe
Quiévrain 11.6.89
oude 98, los 9 u.
1. De Smaele Alfons, Lede
1462,55 uur 9.44.21, 2. Nijs
August, 3. De Gendt Paul, 4.
Van Huyck Jozef, 5. Smekens
Leon, 6. Veldeman Kamiel
zn., 7. De Lannoy Robert, 8.
Korte Frans, 9. Veldeman
Kamiel zn., 10. Van Pol-
laert Jan, 49. De Wolf Alfons,
Wanzele 1339,88 uur 9.49.11
Jaarse: 114, los 9 u.
1. Hok Blondeel, Lede
1476,73, uur 9.43.17, 2. De
Smaels Alfons, 3. Hok Blon
deel, 4. De Lannoy Francois,
5. De Sutter Petrus, 6. Van
Huyck Jozef, 7. De Meers
man Roger, 8. Korte Frans, 9.
De Sutter Petrus, 10. De
Troyer R. zn., 57. De
Meersman Roger Lede
1280,92, uur 9.50.23
Jonge 235, los 9.30 u.
1. Van Huyck Jozef, Wiche
len, 1443,06, uur 10.17.42, 2.
Hok Blondeel, 3. De Smet R.
zn., 4 en 5. Van Huyck
Jozef, 6. Van Kerkhove Do
mien, 7. Cobbaut Frederik, 8.
Coppens Prosper, 9. Van
Huyck Jozef, 10. Smekens
Karei, 118. Van Leuven Jo
zef, Impe 1102,00 uur
10.27.33
Eerlijk en Vrij, Aalst
Quiévrain 11.6.89
Oude: 45, los 9 u.
1. Schockaert Maurice, Aalst
1437,36, uur 9.45.50, 2. Die-
rickx Achiel, 3. Beeckman Jo
zef, 4. De Wolf Pierre, 5. De
Meyst Theo' 6. Schockaert
Maurice, 7. De Schrijver
Hendrik, 8. Beeckman Jozef,
9. Van Geit Frans, 10. De
Meyst Theo, 15. De Wolf
Pierre, Wieze 1343,24 uur
9.50.44
Jaarse: 50, los 9 u.
1. De Croock Andre, Herder
sem 1429,70, uur 0.47.07, 2.
Dierickx Achiel, 3. De Schrij
ver Hendrik, 4 en 5. De
Smedt Frans, 6. Bosteels Paul
(W), 7. De Schrijver Hen
drik, 8. De Wolf Pierre, 9.
Roelands Luc, 10. De Leeuw
Frans, 17. Ganzeman D
(wed) Aalst 1349,75, uur
9.47.04
Jonge: 142, los 9.20 u.
1. Van Geit Frans, Aalst
1405,98 uur 10.06.35, 2. Cal
lebaut Frans, 3. Cleemput
Frans, 4. Callebaut Frans, 5.
De Schrijver Hendrik, 6. v.d.
Jeught Alfred, 7. De Schrij
ver Hendrik, 8. V.D. Jeught
Alfred, 9. Buyle Dirk, 10. De
Koninck Etienne, 48.
Goossens Benoit, Aalst
12%,55 uur 10.10.16.
Duivensport. De begeleiders rusten even uit aan de Franse grens voor zij vertrekken naar
de lossingsplaats (da)
Duivensport. De lossingsplaats van Saint-Denis (da)
Drieverband: Aalst - Liede-
kerke - Lombeek
Dourdan: 10.6.89
Jaarse: 457, los 8 uur
1. Vijverman Gebroeders,
Mere, 1305,67 uur: 11.58.21,
2. Hemmerechts - Lepnnce,
3. De Vuyst Alfons, 4. Her
mans Alfons, 5. De Wilde
Remi, 6. V.D. Borre - De
Backer, 7. Wellemans Rudy,
8. Van den Eynde Louis, 9.
Krauss Gebroeders, 10. Van
Roy Petrus, 229 De Bruyn
Octaaf, Aalst, 1158,97, uur:
12.33.46.
Oude: 463, los: 8 u.
1. Vijverman Gebr. Mere
1342,76, uur: 11.51.46, 2.
Krauss Gebroeders, 3. Mat-
thijs Jozef, 4. Van Hoorren-
beeck zn., 5. Roesems
Louis en zoon, 6. De Vuyst
Alfons, 7. Hermans Alfons,
8. Van de Perre Alfons, 9 en
10. De Wilde Remi, 232. Rut-
saert Herman, 1187,11, uur:
12.27.12.
Duivinnen: 163, los: 8 uur
I. Roesems Louis en zn.
5.K.C. 1315,20, uur:
II.58.41, 2. Hemmerechts -
Leprince, 3. Hermans Alfons,
4. Van de Perre Alfons, 5 en
6. V.D. Borre - De Backer, 7.
Krauss Gebroeders, 8. Van
Huynegem Guy, 9. Krauss
Gebroeders, 10. Hermans Al
fons, 82. Hok Slots Daisy,
Lede 1147,51, uur: 12.36.11
Fondclub Der Denderstreek,
Ninove, Aalst, Dendermonde
Chateauroux: 10.6.89, los:
7.10 u.
1. Eeckhoudt Gustaaf, Masse
1308,18, uur: 13.24.33, 2. De
Meerleer Paul, 3. De Smet
Petrus, 4. Poppe Paul, 5. De
Corte Leon en zn., 6. De
Bruyn Octaaf, 7. en 8. Eeck
houdt Gustaaf, 9. De Corte
A. en zn., 10. Govaert Paul,
131. Luysterman Jozef, Nino
ve, 1170,85, uur: 13.58.42.
Oude: 436, los: 7.10 u.
1. De Vuyst Rasschaert,
Schellebelle 2306,78, uur:
13.28.39., 2. De Meerleer
Paul, 3. Poppe Paul, 4. Dan-
ckaert Jan, 5. Ponnet Jozef, 6.
De Bruyn Octaaf, 7. Heu-
pveld Walter, 8. Van Cau-
wenberghe And., 9. De Corte
A en zn., 10. De Meerleer
Paul, 146. Brackman Tony,
Bambrugge 1173,26, uur:
14.03.39.
Land Van Aalst, Aalst
Chateauroux: 11.6.89
Jaarse: 122, los: 7.10 u.
1. De Smet Petrus, Ooroe-
gem: 1288,89, uur: 13.29.36.,
2. De Bruyn Octaaf, 3. De
Corte A en zn., 4. Govaert
Paul, 5. Renneboog Gebroe
ders, 6 en 7. Slots Daisy
(Hok), 8. De Smet Petrus, 9.
Renneboog Gebroeders, 10.
Slots Daisy Hok, 41. De Vos
Remi, Vlierzele: 1166,63,
uur: 14.08.24.
Oude: 9», los: 7.10 u.
1. De Vuyst Rasschaert,
Schellebelle 1306,7 uur:
13.28.29,2. Danckaert Jan, 3.
De Bruyn Octaaf, 4. De Cor
te A en zn., 5. Danckaert Jan,
6. De Vuyst Alfons, 7. Ponnet
Greet - Burms, 8. Osselare
Maurice, 9. D'Haese Frans,
10. Danckaert Jan, 33. Slots
Daisy (Hok), Lede 1188,78,
uur: 14.03.55.
F.V.O.V. Oost-Vlaanderen
Brive: 3 juni 89
Oude: 2609, los: 8 u.
1. Van Haesebroeck Os,
Vosselaar 1147,31, uur:
17.44.31., 2. Cauwels Livien,
3. Verstraete - Debbaut, 4.
Verzelen Luc, 5. Ryckaert Ju
les en K., 6. Azaert Hector, 7.
Leutenez Eddy, 8. Deolet
Georges, 9. De Graeve P. -
V. Gee., 10. Santens Mare
Gerard, 653. Poppe Cyriel,
Zele, 943,27, uur: 20.03.58.
De Reisduif, Dendermonde
Chateauroux: 11 juni 1989
Oude: 192, los: 7.10 u.
1. Poppe Paul, Zele, 1286,29,
uur: 13.41.00, 2. Van Cau-
wenberghe And., 3. Brondeel
Octaaf, 4. De Bruycker Jose,
5. Saeys Rafaël, 6. Debus-
schere Severin, 7. D'Hollan-
der C., 8. Wynant Frans
zoon, 9. Saeys Rafaël, 10.
Debusschere Severin, 58. De
Pauw Albert, Serskamp,
1179,66, uur: 14.07.35.
Jaarse: 171, los: 7.10 u.
1. Eeckhout Gustaaf, Masse-
Duivensport. De konstateurs worden grondig nagekeken (da)
men, 1308,18, uur: 13.24.33,
2. Poppe Paul, 3. De Corte
Leon Hubert, 4. en 5.
Eeckhout Gustaaf, 6. Van
Geert Fr. Gust, 7. Van
Kerckhove Henri, 8. Pelsma-
cker Adrien, 9. Brondeel
Octaaf. 10. Galle Gilbert, 57.
Langbeen Gebroeders G. en
L. Wetteren, 1179,89, uur:
14.07.17.
Verbond Wanzele, Lede
Dourdan: 11.6.89
Los 8 u., oude: 72
1. De Bruycker Jose, We-
strem, 1325,33, uur: 11.56.10,
2. Bettens Gaston, 3. Vervaet
G zn., 4. Bettens Gaston,
5. Galle Gilbert, 6. Van Cau-
wenbergh A., 7. Vervaet G
zn., 8. Van Cauwenbergh A.,
9. Vervaet G. zn., 10. V.d.
Haegen Willy, 24. Bulte And-
re, Wetteren 1232,69, uur:
12.14.46.
Jaarse: 121, los: 8 uur
1. De Bruycker Jose, Wes-
trem 1307,61 uur: 11.59.22,2.
V.D. Haegen Willy, 3. De
Bruycker Jose, 4. Verberck-
moes Mare, 5. Van Kerck
hove H., 6. Van Cauwen
bergh A., 7. De Smet Petrus,
8. Van Kerckhove Henr., 9.
De Smet Petrus, 10. De Corte
zn., 41. De Smet Petrus,
Oordegem, 1219,58, uur:
12.17.01.
Door Eendracht Sterk (Lede)
en Hoop in de Toekomst
(Wanzele)
St.Deni:: 11.6.89, jaarse: 183,
les: 7 u.
1. Stevens Maurice, Berlare
1348,40 uur: 10.14.11, 2. Van
Herreweghe Gus, 3. Erauw V.
Overmeire, 4. Van Herrewe
ghe Gus, 5. Van Hecke Lu
cien, 6. De Beule K. zn., 7.
Van Herreweghe Gus, 8.
Fruythof Deolet, 9. Brondeel
Geert, 10. Van Herreweghe
Gus, 62. Heirman Gebr., Be
rlare, 1256,00, uur: 10.27.45.
Oude: 98, los 7 u.
1. De Coster Marc, Uitber
gen, 1348,00, uur: 10.18.44,
2. Vermeiren Urbain, 3. Im-
pens Robert, 4. De Pauw Ed-
mond, 5. Van Hecke Lucien,
6. Erauw V. Overmeire, 7.
Vermeiren Urbain, 8. Uytten-
daele Maurice, 9. Van Huffel
Rene, 10. Aelterman Henry,
33. Uyttendaele Maurice,
Schellebelle 1275,59, uur:
10.22.13.
De Sportduif Erpe.
Noyon 11.6.89, los 8 uur.
Oude: 62.
1. Nijs Herman, Lede,
1427,90, uur 10.03.21. 2. Cob
baut Albert, 3. Raes Remy, 4.
Cobbaut Albert, 5. V. Hau-
wermeiren Frans, 6. Raes Re
my, 7. Van Wassenhove
Charles, 8. Bogaert P. L.,
9. De Vos Robert, 10. Nijs
Herman. 21. Van Caelen-
bergh Omer Lede 1333,64,
uur 10.12.21.
Jonge: 347.
1. Rottiers Benny Lede,
1398,66, uur 10.27.30. 2. Van
Caclcnbergh Omer, 3. De
Rick Desire, 4. V.D. Linden
Lena, 5. en 6. Van Hauwer-
meiren Frans, 7. De Gusseme
Dirk, 8. V.D. Wiele Pierre, 9.
Van Hauwermeiren Frans,
10. Versporten Luc, 116. Van
Boxstael Roger Lede 1182,57,
uur. 10.49.48.
Jaarse: 82.
1. Nijs Herman Lede
1449.04, uur: 10.01.33. 2.
Raes Remy, 3. De Vos Ro
bert, 4. V. Hauwermeiren
Frans, 5. Nijs Herman, 6. V.
Wassenhove Charles, 7. V.
Boxstael Basiel, 8. en 9. V.
Wassenhove Charles, 10. Sie-
naert Alexis, 28. Van Hauwe
Remy Lede 1315,90, uur
10.14.38.
Duivenbond Samenspel
Wieze-Herdersem.
Noyon 11 juni 1989, los 8 uur.
Oude: 28.
1. Bourgeois Hubert Wieze
1373,6, uur 10.12.22. 2. V.D.
Abbeele Emiel, 3 en 4. De
Smedt Clement, 5. Pieters-De
Braeckeleer, 6. V.D. Steen
A. D., 7. V.D. Abbeele
Em. Belle 1294,7, uur
10.22.14.
Jonge: 174.
1. Pieters-De Braeckeleer
Sint-Gillis-Dendermonde
1380.5, uur 10.34.26. 2 en 3.
Uyttersprot Frans, 4. V. Cae
kenbergh Hubert, 5. Cami
Rene, 6. Raes Pierre, 7. Uyt
tersprot Frans, 8. Beulens
Maurice, 9. Pieters-De Brae
ckeleer, 10. V. Caekenbergh
H., 58. De Meyst Theo Her
dersem 1121,8, uur 11.00.51.
Jaarse: 48.
I. V.D. Broeck Alfons Belle
1374,9, uur 10.13.30, 2.
Boon-V. Goethem, 3. V.D.
Broeck Alfons, 4, Pieters Pe
trus, 5. De Smedt Benoit, 6.
De Smedt Clem., 7. V.D.
Steen A. en E., 8. Van Heek
Remi, 9 en 10. V.D. Abbeele
Emiel, 16. Pieters-De Brae
ckeleer, Sint-Gillis 1277,9;
uur 10.25.13.
Samenspel Toekomst Land
van Aalst/Aalst.
Noyon/Tracy-de-Val, 11.6.89.
Duivinnen: 27 los, 8 uur.
1. Uyttersprot Marcel Mes-
pelare, 1383,24, uur 10.11.43,
2. De Dijcker zn, 3, 4 en 5.
Roels Herman, 6. Uyttersprot
Marcel, 7. Roels Herman, 8.
Van Temsche Jan, 9. Moort
gat Peter, 10. Ruysbergh Re
mi, 14. Uyttersprot Marcel
1218,36, uur 10.29.32.
Oude: 172.
1 en 2. Van Cauter-Plas Aalst
1429,49, uur 10.03.41,3. Cob
baut Emiel, 4. Van der Cruys-
sen Patrick, 5. Van Cauter-
Plas, 6. Van der Cruysen Pa
trick, 7. De Winne Gustaaf,
8. Cardon C. Geert, 9. Van
der Cruyssen Patrick, 10.
Cobbaut Emiel, 86. De Win
ne Gustaaf Hofstade 1279,27
uur 10.19.13.
Jaarse: 193.
1. Can Cauter-Plas Aalst
1429,49 uur 10.03.31, 2. Cami
Rene, 3. Van Cauter-Plas, 4.
Everaert Karei, 5. Jansegers
Leon, 6. Steenhaut Edmond,
7. V.D. Cruyssen Patrick, 8.
Van Cauter-Plas, 9. Van Der
Cruyssen Patrick, 10. Roels
Herman, 97. Bruylandt L. en
H. Lede 1252,77 uur
10.22.08.
Jonge: 726.
I. De Dijcker zn. Schoon-
aarde 1419,25 uur 10.27.01, 2
en 3. Cardon C. en Geert, 4.
De Wilde Hans, 5. Govaert
Andre, 6. Van der Jeugt
Frans, 7. De Dijcker en zn, 8.
Govaert Paul, 9. Cardon C.
en Geert, 10. Temmerman
Karei, 363. Versporten Lu
cien Lede 1073,59 uur
11.05.16.
Door Eendracht Groot Erem
bodegem.
Noyon: 11.6.89, los 8 uur.
Oude: 75.
1. Cardon C. en Geert Aalst
1447,64 uur 10.02.00, 2. Arijs
Francois, 3. Cami Rene, 4.
De Haese Jan, 5. Cardon C.
en Geert, 6. Thienpont Gus
taaf, 7. Abbeloos Marcel, 8.
Arts Louis, 9. V.D. Velde
Maurice, 10. Thienpont Gus
taaf, 24. Abbeloos Marcel
Erembodegem 1342.21 uur
10.09.51.
Jonge: 240.
1 en 2. Huylebroeck Luc
Aalst 1390,72 uur 10.28.00, 3.
Plasschaert Jacques, 4. Ver-
leysen Frans, 5. De Meers
man Frans, 6. De Nil Antoi-
ne, 7. Cardon C. en Geert, 8.
Cami Rene, 9. Huylebroeck
Luc, 10. De Wit Domien, 80.
Plasschaert Jacques Aalst
1122,27 uur 10.56.30.
1. V.D. Velde Maurice
Moorsel 1413,50 uur
10.06.16, 2. Thienpont Gus
taaf, 3. Gaudissabois M., 4.
Arts Louis, 5. Buys Jurgen, 6.
Cardon C. en Geert, 7. Van
Impe Rne, 8. Thienpont Gus
taaf, 9 en 10. Cardon en
Geert, 31. Pauwels Jan Moor
sel 1318,91 uur 10.15.24.
Eerlijk en Vrij Aalst,
Noyon: 11.6.89, los 8 uur.
Oude; 52.
1; 2 en 3. Keppens Roger
Aalst 1421,79 uur 10.30.47, 4.
Schockaert Maurice, 5 en 6.
Duivensport. De bestuursleden
Eendracht' uit Aalst (da)
maatschappij 'De
Keppens Roger, 7. Van der
Jeught Phil., 8. Keppens Ro
ger. 9. Van der Jeught Phil.,
10. Keppens Roger, 18. De
Smedt Qement Wieze
1337,09 uur 10.14.43.
Jonge: 135.
1. Keppens Roger Aalst
1414,18 uur 10.24.27, 2. De
Swaef Andre, 3. Keppens Ro
ger, 4. De Smet Alfons, 5.
Daelemans Marcel, 6. Kep
pens Roger, 7. Huylebroeck
Luc, 8. Van Impe Rene, 9.
Huylebroeck Luc, 10. De
Swaef Andre, 45. Huyle
broeck Luc Aalst 1184,68 uur
10.50.16.
Jaarse: 31.
1, 2 en 3. Huylebroeck Luc
Aalst 1394,70 uur 10.07.38, 4
en 5. Keppens Roger, 6. Gan
zeman D. (wed 7. Buysse
Dirk, 8. Cami Rene, 9, Kep
pens Roger, 10. Schockaert
Maurice, 11. De Smedt Cle
ment 1273,31 uur 10.21.28.
Door Eendracht Duifken
Lede.
Noyon: 11.6.89, los 8 uur.
Oude: 66.
1. De Grauwe Erwin Berlare
1427,93 uur 10.08.28, 2. Si-
chin Frans, 3. De Beule K. en
zn, 4. Christiaens Petrus, 5.
Wesemael Prosper, 6. Van
Hauwermeiren, 7. De Beule
K. en zn, 8. De Greef Petrus,
9. De Bock Petrus, 10. Chris
tiaens Petrus, 27. Stevens
Maurice Berlare 1335,99 uur
10.17.07.
Jaarse: 80.
1. Sichin Frans Berlare
1420,65 uur 10.08.58, 2. Si
chin Victor, 3. Erauw V.
Overmeire, 4. Van Vosscl
Octaaf. 5. Van Hecke Lucien,
6. Van Vossel Octaaf, 7. De
Greef Petrus, 8. Van Malde-
ren, 9. De Clercq Guillaum,
10. Sigin Remi. 32. Rogge
man Roger Berlare 1320,65
uur 10.18.00.
Jonge: 342.
1. Van Boxstael Roger Lede
1390,19 uur 10.37.26, 2.
Moerman Freddy, 3 èn 4. Si
chin Frans, 5. De Schutter
Hubert, 6. V.D. Bossche
Jean, 7 Heeckhout Gaston,
8. V.D. Bossche Jean, 9. Pop
pe Cyriel, 10. Moerman Fred
dy, 137. Sichin Frans Berlare
1177,11 uur 11.05.39.
Hoop in de Toekomst
Wanzele.
Noyon 4.6.89, los 9.10 u.
Oude: 27.
1. Veldeman K. en zn. Wan
zele 1214,80 uur 11.35.41, 2.
Van de Velde Jan, 3. Die-
rinck Alfons, 4. Uyttendaele
Maurice, 5 en 6. Veldeman K.
en zn, 7. De Vleeschouwer
T., 8. Veldeman K. en zn. 9.
Van de Velde Jan, 10. Velde
man K. en zn, 14, De Vlee
schouwer T. Uitbergen
1148,14 uur 11.48.27.
Jaarse: 34.
I. Uyttendaele Maurice
Schellebelle 1225,60 uur
II.36.29, 2. De Vleeschouwer
T., 3. Veldeman K. en zn, 4.
Heirman Gebr.. 5. Van Leu
ven Edmond, 6. Van de Vel
de Jan, 7. Heirman Gebr., 8
en 9. Veldeman K. en zn. 10.
Quipon Marcel. 17. Van Leu
ven Edmond Wanzele
1132,79 uur 11.46.40.