Vlaams Sportverbond huldigde kampioenen Zwemlessen voor 6- tot 12- jarigen in Sint-Niklaas Promotie: zomerkursus tennis 30 - 23.6.1989 - De Voorpost LIEFHEBBERS VOETBA L TENNIS PETANQUE ZWEMMEN In augustus 1989 organiseert het Sint-Niklase stadsbestuur en meer bepaald de stedelijke sportdienst en het sportpro- motieteam opnieuw zwemlessen voor kinderen van 6 tot 12 jaar, die nog niet kunnen zwemmen. De lessen vinden uiteraard plaats in het instruktiebad van het stedelijk zwembad aan de Parklaan. De hele kursus bestaat uit 10 lessen van telkens een half uur en vindt plaats op volgende data: maandag 7, dinsdag 8, woensdag 9, donderdag 10, vrijdag 11, woensdag 16, donderdag 17, vrijdag 18, maandag 21 en dinsdag 22 augustus. Deelnemen kost 825 fr. (toegang en lesgeld) en inschrij ven kan aan de kassa van het stedelijk zwembad. Opgelet: het zwembad is wel gesloten van 1 tot en met 23 juli a.s. en de plaatsen zijn beperkt tot maximum 50. Een aanrader voor kinderen die op korte termijn hun watervrees willen overwinnen en zich in het water willen leren drijvend houden én voortbewegen. Inlichtingen: Stedelijke Sportdienst, stadhuis tel.: 03/777.84.00 - toestel 4843 Vlaams Sportverbond. 't Fort heeft een merkwaardig palmares: kampioen van de zondagmiddagploegen, algemeen zondagkampioen en verbondskampioen (Iv) Vlaams Sportverbond. FC Luitentuit, kampioen van de 2e afdeling A van de zaterdag reeksen (Iv) In een werkelijk afgeladen Gemeentelijke Zaal Hoogen- donck te Waasmunster had tijdens het voorbije weekend de kampioenenviering plaats van de diverse kampioenen en nevenklassementswinnaars uit het Vlaams Sportverbond. Het bestuur onder aanvoering van Manu Thoen, dat instond voor een vlekkeloze organisa tie, kan er prat op gaan dat het naast het organizeren van dergelijke competitie ook heel wat kaas gegeten heeft van het organiseren van kam pioenenvieringen. Alle ploegen uit de kompeti tie waren dan ook goed ver tegenwoordigd met een af vaardiging om hun gewonnen trofee in ontvangst te komen nemen. Volgende ploegen werden dan nog bijzonder in de bloe men gezet voor het behalen van de kampioenstitel in hun reeks: kampioen zaterdag: F.C. Cel tic (Kallo) kampioen zaterdag reeks II: F.C. Luitentuit (Sinaai) kampioen zaterdag reeks 2 B: Real Margriet (Eksaarde) kampioen zondagvoormiddag (Portaels Sport St-Niklaas) kampioen zondagvoormiddag S.K. Bosdorp (Stekene) Algemeen kampioen en kam pioen zondagnamiddag: F.C. 't Fort (Nieuwkerken-Waas) kampioen damesreeks: Ru- pelladies (Rupelmonde) kampioen veteranen en finale beker van Vlaanderen (V.K. Frema (Melsele) Bekerwinnaar zaterdagploe- gen en finalist beker van Vlaanderen: F.C. Vrienden kring (Bazel) Bekerwinnaar Damesploe- gen: V.V. Sierra Zogge La dy's (Hamme) Bekerwinnaar zondagsploe- gen én Supercup: Hoop en Vreugd (Bazel) Beste aanval/verdediging: Portaals Sport (St-Niklaas) Winnaar Beker van Vlaande ren: F.C. Los Amigo's (Burcht) Vlaams Sportverbond. Real Margriet is kampioen in 2e afdeling B van de zaterdagreek sen (Iv) Vlaams Sportverbond. SK Bosdorp werd kampioen van de tweede afdeling in de zondagvoormiddagreeksen (Iv) Vlaams Sportverbond. Portaels is kampioen van de eerste afdeling in de zondagvoormid dagreeks (Iv) Vlaams Sportverbond. Huldiging van de scheidsrechters (Iv) Vlaams Sportverbond. Hoop en Vreugd', winnaar van de zondagbeller(Iv) Vlaams Sportverbond. VK Frema werd kampioen bij de veteranen (Iv) PETANQUEPLOEGEN IN DE STREEK Het lokaal van Alosta is gelegen in De pleinen van Petanqueclub Leb- het domein Beukenhof, Lange- beke «Hof Ter Burst» zijn gelegen straat 16 te Aalst. Verant- in het Tenniscentrum Hof Ter woordelijke is Van Damme Louis, Burst, Hof Ter Burstbaan 3, tel. Geraardsbergsestraat 116, Aalst. 052/35.59.29. Verantwoordelijke Tel. 053/21.90.53. is Germain Rottiers, Baasrode- Apollo Aalst is gevestigd in de S ,J straat 3, 9330 Dendermonde. Tel Geerinckx 2 te Aalst (Kasteel Ter- 052/33.60.19. 's Woensdags vanaf linden). Tel. 053/77.77.40. Ver- 14 u., 's vrijdags vanaf 19 u. en 's antwoordelijke is Barrez Wilfried, zondags vanaf 14 u. is er speelge- Anjerstraat 4 9308 Hofstade- legenheid. Aalst. Tel. 053/70.18.88. Pétanquedub 't Klaverke, gelegen Vlaams Sportverbond. FC Vriendenkring behaalde de tweede plaats in de Beker van De te en van Rïynaert Loke- op deVlaams Sportverbond. Rupelladies werd kampioen bij de dames (Iv) vinnndpren flv) ren zijn gelegen in de Oude Brug- Steenweg en de Kapellekensbaan. r r e j laan 35 te Lokeren. Tel. 091/ Verantwoordelijke Alfons Coore- 48.07.47. Verantwoordelijke is man, café 't Klaverke, Kapelle- Guy De Maesschalck, H. Geest- kensbaan 2 te Lebbeke molenstraat 131, Lokeren. Tel. Het lokaal en de speelvelden van 091/48.12.24. Pétanquedub «de vier Heemers» Nederkouter Wichelen speelt zijn zijn gelegen op de Brusselsesteen- wedstrijden te Wichelen, Margote weg 199 te Lebbeke Tel. 052- 93. Verantwoordelijke is De 21.43.77. Verantwoordelijke is Bruyne Julien, Heuvel 121 bus 5, Marcel Van Den Steen, Baasrode- 9440 Erembodegem. Tel. 053/ straat 134 te Lebbeke. 77.11.62. Vlaams Sportverbond. FC Celtic, kampioen van de eerste afdeling in de zaterdagreelcsen Wie nog niet kan tennissen en het graag zou leren, kan een 10-lessencursus volgen op de nieuwe tenniscourts te Nieuwkerken. Een onderlegd monitor van het stedelijk sportpromotie- team wacht daar de belangstellenden op. De lessen vinden plaats op de weekdagen van de eerste twee weken van juli, d.w.z. van maandag 3 tot en met vrijdag 7 juli en van maandag 10 tot en met vrijdag 14 juli, in principe tussen 10 en 11 uur (indien er te veel belangstelling zou zijn, dan komen er kursussen bij op andere uren in de voormiddag). De deelnemingsprijs bedraagt 900 fr. per deelnemer, gebruik van materiaal inbegrepen. Inschrijven doet men ter plaatse in het secretariaat van de sporthal. Inlichtingen: stedelijke sportdienst, stadhuis, tel. 03/ 777.84.00, toestel 4843 Vlaams Sportverbond. VK Siera Zogge, bekerwinnaar bij de dames (Iv)

De Voorpost | 1989 | | pagina 30