Handbal sprokkels Kaatsoverzicht Cornerboys beten flink van zich af Hamme-Zogge blijft de kaatssport trouw Kaatsen in Baasrode Schockaert op zijn best £22 r c\",m £ind- Kaatsverbond van Lebbeke «-**» Kaatsverbond Hamme Kampioenschap van Vlaanderen 28 - 14.7.1989 - De Voorpost KAATSEN Moerstraat 1 Klieksken 15 Leider Klieksken, dat van start ging met de voltallige ploeg tegen rode lantaarn Moerstraat uit Dendermon- de, werd nooit in moeilijkhe den gebracht mede door het zwakke optreden van de tegenstander. De rust werd bereikt met een 0-8 voor sprong mede dankzij een prachtig kerende Jacques Schockaert, die alle ballen overkeerde. Jos Van Ingel- gem was ook in zijn dagje en hij werd zeer goed bijgestaan door Francois Van Eycken, Freddy Van Handenhove en Jean Van den Abbeele. Na de pauze werd Van Han denhove wegens een lieskwet suur vervangen door Erwin Albrecht, die een goede partij zou spelen. Het spelbeeld bleeft hetzelfde en pas na 0-14 kon Moerstraat een eerreddend spel behalen. Zo werd het 1-15. Schockaert was weliswaar dé grote figuur, maar ook Jean Van den Abbeele speelde prachtig en keerde goed terug vanop achterman. De volgende kompetitie match van Klieksken is op 2? 23 juli thuis tegen Wares- vrienden met aanvang om 15.00 uur. Op 21 juli speelt men te Leb beke eerst de finale van Kaatsklub De Ton en op 22 en 29 juli heeft het tornooi ke bij Lisette en Roland. (Klieksken) speelde een Op 22 juli worden er schiftin- goede partij tegen gen gespeeld tussen Modema, de Moerstraat (xl) Edelweiss en De Ton. Op 29 juli spelen Klieksken, Smis ken en Balleken Op. De fina- Men begint telkens om 14.00 le heeft plaats op 5 augustus, uur. Hogere III tie tussen de lijnen en de Wieze Sportief - Terjoden: 9-15 nieuwe ploeg zal in het verde re verloop van de kompetitie Ruststand 6-8 Terjoden, dat in de wedstrijd tegen Tollembeek Michel Vander Haeghen op de bank hield bij de start van de wed strijd, beging nu niet dezelfde fout. In de heenwedstrijd kon Wieze met de overwinning huiswaarts keren, maar het kreeg in de terugwedstrijd het deksel op de neus. In de eerste helft kon de thuisploeg aanklampen en de schade beperkt houden. In de tweede helft echter ging de ploeg onderuit. Zo verzeilt Wieze in een uit zichtloze positie, en komt daarbij nog de overwinning van de rechtstreekse concur renten. Zandbergen ging verrassend nog brokken maken. Het aan werven van Noel Goossens, ex-Appelterre, is een gevoeli ge versterking voor de thuis ploeg. Daarbij komt dan nog het wederoptreden van Raoul Denie, die na een knieopera tie twee maand inactief was. De nieuwkomer kan de ploeg impulsen geven, zodat de plaats in het klassement zeker kan verbeteren. Na de goede prestatie tegen Herleving Aalst, waar Vlie- gende Bal de enige ploeg was die in staat bleek zes spelen op te halen, werd een ander pad bewandeld. Tegen de 1 tweede geklasseerde, Hamme St. Anna, werd met 15-11 cij- fers verloren, hetgeen als zeer behoorlijk kan beschouwd worden. winnen op Heme. Denderbel le is in volle opmars en heeft Opstal Pelote in eigen vesting Tegen Brtissegent was het een gaan verelaan. Met de vakan- spel van kat en muis. De be- tie in het vooruitzicht zou het wel eens kunnen, dat sommi ge spelers afzakken naar zon niger oorden. Wieze bekert nochtans verder en in de kwartfinale van de Brussegem even de neus aan Beker van België komt de het venster steken. Een scha- ploeg uit tegen Braine (Hoger mele twee spelen werden in I). Deze onmoeting gaat door de eerste helft op naam van op 21 juli 1989 omstreeks de bezoekers gezet. Dit leidde 15.00 u. op het terrein aan de tot een 8-2 ruststand, oktoberhallen. in de tweede helft konden de Tevens werd Wieze uitgeno- gasten nog een spel ophalen om deel te nemen aan bij 10-3, waarna de gastheren Kampioenschap van in een ruk de wedstrijd af- Organisator is rondden. Zes spelen zijn be- Itc-SPOH. jftftSRODf HANDBAL zoekers waren te zwak en van een wedstrijd kan moeilijk ge wag gemaakt worden. Nadat Vliegende Bal tot 4-0 afstand Kaatsen. De ploeg van A dec Baasrode (vh) had kunnen nemen, kwam het Vlaanderen. uw- Herleving Aalst, die ploegen slecht bij 40-40^ waarvan "er In de topwedstrijd van deze kaar stonden verwachte ieder- uit Hogere III tegen elkaar in vijf naar de thuisploeg gingen. week stond Cornerboys een zich aan een stevige het strijdperk brengt met het Van Halsbeek bij de bezoe- tegenover Toyota. Het was kamp. Want de rode lantaarn oog op de Prijs van de stad kers keerde een keer over, er8 sPannend, maar de hoop als inzet kan ook boeiend en Aalst'. Deelnemende ploegen terwijl bij de thuisploeg Van- dat Cornerboys het zou halen spannend zijn. Maar het is zijn Wieze, Tollembeek, Kas- der Veken en Goossens voor gebeurde niet. Ons Vermaak geen sterk gelijkopgaande tel en Terjoden. de overgekeerde ballen kree8een twe opdoffer van partij geworden. De lokale zorgden. hun buren Wembley II en dat formatie speelde deze keer juniores zou kunnen betekenen dat ze met de drie Pletinck's Rene, In de junioreskompetitie van naar de laatste plaats zullen Roger en Gerry, Willaert Ed- de Liga Vlaanderen is de Een collectieve glansprestatie worden verwezen. Wellicht dy en Frankie D'Hauwere, rangschikking op dit ogenblik van de. thuisploeg. Zondag definitief. Tot slot heeft zeker niet slecht en slaagden Op de eerste dag van het Kampioenschap van Vlaanderen op de Houtmarkt te Aalst, een organisatie van Herleving Aalst, was Guy Van Kerckhoven de spilfiguur van de eerste dag. De sterspeler speelde tijdens de dagfinale tegen Ninove met Kastellenaar Van Duysen. Ninove had in de eerste wedstrijd met 5-7 cijfers gewonnen, maar in de finale kon Van Duysen de wedstrijd niet doen kantelen in het voordeel van zijn ploeg. Tijdens de tweede dag kon Wieze zijn tegenstander in de kwartfinale van de Beker van België scouten. Braine verloor weliswaar met 7-4 tegen Buizingen. Welar, dubbel winnaar tijdens de tweede speeldag, is samen met Horrues reeds zeker van een finaleplaats. Op zaterdag 15 juli omstreeks 15 uur vindt de finale plaats. De publieke belangstelling tot nu toe, kan meer dan bevredi gend genoemd worden. als volgt: 1. ZeleDurmen 2. Wieze Sportief 3. Kokejane 4. Okegem Toekomst 5. Hamme St. Anna 6. Michiels Kerksken 7. Denderbelle gaat Vliegende Bal proberen Wembley II zich zo maar niet er volkomen in de bezoekers 2g zich te revancheren op Ver- de les laten spellen van hun volstrekt onmondig te maken. 25 broedering Opwijk na de eerste vijftal. Met een 6-0 aan de rust was er 22 thuisnederlaag me£ 11-15 in niet veel spanning meer te Lagere I en II Vliegende Bal Nieuwerkerken 15 Brussegem 3 Ruststand 8-2 Vliegende Bal brengt de laat ste weken een nieuwe forma- de heenwedstrijd. Twee ploe- Ioyota. Un verwachten. Zo is het ook gen die alvast aan elkaar ge- *-o™erboys 9 uitgckomen De ens yan waagd zijn hetgeen de aanwe- Het was geweten dat Toyota de Roden Dries konden wel zigen nog veel kaatsgenot kan zich aan een sterke tegen- de eer redden. Maar veel opleveren. stand mocht verwachten van meer stak er niet in. Ons de bezoekers. En ze hebben Vermaak is dit jaar ongetwij- SamensteUing van Vliegende die verwachtingen dan ook feld onder moeilijke omstan- ingelost. Dit was al duidelijk digheden aan de startlijn ver- Bal: Jos, Denie Raoul. Op zondag 23 juli: Baasrode VA-Idegem De eerstvolgende wedstrijd van Baasrode VA wordt ge speeld op zondag 23 juli i.p.v. op de oorspronkelijk voorzie ne datum zaterdag 22 juli. De rond. leidersploeg ontvangt dan aan de Broekkant Idegem, de Kadetten Sonck Erik, Filip Van der in het eerste gedeelte van de schenen. Maar kom volgend Veken, Cooreman Raymond, °ntmoeting toen de lokalen jaar gaat het dan weer beter. Goossens Noel, Borremans met f-°u's Colman, De Wae- - geneir Willy, Van Langenho- Wembly I 12 ve Francois, Nobels Leo en Wembley n 8 Van den Eynde Patrick een Als twee ploegen afkomstig moeilijk op dreef komend uit hetzelfde lokaal tegenover Toyota steeds weer te vlug af elkander staan, mag men zich was. Het keerderswerk van de altijd aan een geduchte strijd bezoekers was van dien aard verwachten. Deze keer werd dat Toyota zich moeilijk kon de traditie niet verbroken, losrukken. Ondanks veel goe- Het was erg spannend en bei de wil van de jongens van J.P. den gaven elkander geen vin Peelman slaagden ze er niet in toe. Wembley I met Antoine de knap spelende bezoekers Van Hecke, Marc Van Buy- al op achterstand te drukken, ten, Emiel De Bus, Eddy Die- leman en Marc Van Hemel- ploeg die hen tijdens de heen- Baasrode VA ronde de enige nederlaag aan- Buggenhout smeerde. Meteen een gele- Toekomst 1 genheid om zich te herpakken De we.&rdfgTa'n "lij- Hoewel de kaatssport heel zeker geen geheim, wat aan populariteit heeft in- De latere evolutie van de geboet omdat de media wei- kaatssport werd Hamme-Zog- nig interesse ervoor voelen, ge fataal. De jongeren lieten halfweg wedstrijd 5-6 In het v.. .««w »«u. w blijft de kaatssport verder le- de kaatssport links liggen en tweede gedeelte kon Corner- rijck De score bleef zeer ven. Vooral in die middens trokken liever naar meer tot boys hun verworven kleine evenwichtig en alleen naar het waar deze sport al verschillen- de verbeelding sprekende voorsprong moeilijk handha- einde toe van de eerste helft <Je tientallen jaren burger- sporten: voetbal, volley-bal, ven. Stilaan maar zeker werd kon de I-formatie het laken recht heeft verkregen en waar e.d. Dat bracht mede dat de druk van de thuisploeg twee spelen naar hun toe trek- ff een e,ch'e, volkssport ts ge- Eendracht in spelersnood ge- groter. Ze gingen nu ook be- ken 6-4. Dat beloofde voor de ketende thuisploeg stond deze bleven^ In Hamme-Zogge be- raakte en er geen jongeren tet spelen. Ze werden collek- tweede helft. En inderdaad de maal geen maat Het werd 10- staat Eendracht al 82 jaar! ldaarstonden om de taak ver- tief sterker en dat zou uitein- tweede formatie gaf zich niet 2 vooraleer Wieze nog een Van deze klub kan men onge- der te zetten. Daarbij kwam delijk de doorslag geven in verloren. Ook al werd het spel kon winnen en via 12-3 twijfeld zeggen dat ze gedu- het feit dat de aankoopsom- deze ontmoeting. De ploeg stilaan duidelijk dat de I- en 13-4 maakte een sterk rende heelwat jaren een stuk men voor vreemde spelers van Jacques Cools spartelde ploeg sterker was. Niet alleen Baasrode de 15-4 eindcijfers geschiedenis van de kaats- snel de hoogte ingingen waar- nog even tegen. Ze moesten in het keren, maar ook aan de sport hebben geschreven. bij de meest biedende klub echter toegeven dat de thuis- koord leken ze sterker uif de Denken we hierbij maar aan steeds weer de speler verover- ploeg een tikkeltje sterker verf te komen. Dat resulteer- enkele opmerkelijke presta- de, heeft er voor gezorgd dat was. de zich in een meer uiteen- volgende zondag moet met- vieugeien jqu werd Bugeen- ln aie Penoae l,eP a,,es naar het °°k hebben van hun toe een de aanloop betekenen hout Toekomst het slachtoffer wens-Het was de grote groei- gangsgelden en de jaarlijkse naar de titel De ploeg van F. Van de VA gretigheid die re- P6"006 va" Eendracht. In tombola. Geldschieters heeft Claes telt inderdaad nog altijd fa e<S (Keigd tó- 1964 kwam bracht zelfs Eendracht niet. twee punten voorsprong op derschap want Baasrode ver- ,m de tweede nat'onale Ondanks alles blijft Zogge Haems Luc, Baert Bruno, Alex Raemdonck,' voorzitter acntervoiger Kastel. loor Q gnkel Mgt afdeling en kon zich een tijd- kaatsen met de beschikbare Claes Peter en Geerinck Pe- van de jeugd: Rudy Raem- r. lano hanHhuupn hti Ha Innrun mirlHolon nit mn. L., I-, II1_I ven de tegenstanders over- 13 ties. Zoals in 1951 toen ze de transfertsommen van rond e kampioenstitel van Vlaande- 800.000 fr een alledaags gege- I ren binnenhaalden en in 1963 ven zijn. Deze sommen kan toen ze kampioen van Vlaan- Eendracht Zogge zo maar deren werden in de hogere niet neertellen. Want net als afdelingen. vele klubs moet Eendracht In die periode liep alles naar het ook hebben van hun toe- 12 groeiende score. Maar met 12-8 verliezen van hun eigen A-formatie is voor de ploeg Ondanks het feit dat twee van de Pletinck's zeker geen zwakke ploegen tegenover el- slecht resultaat. Wembley II Ons Vermaak met een kadettenploeg die be staat uit: Mettepenningen Jurgen, Willaerts Jean-Pierre, teel uit voorzitter Etienne Drieghe, onder-voorzitter Ig- nace Vercauteren, sekretaris Lagere Baasrode VA Wieze sterke opslagen werd Buggen- la"ê han,ihave" bij de toppers middelen. Dit jaar startte het ter. Verder hebben ze nog donck en de bestuursleden onmiddellijk in de ver- van de Bcl8lsc,he kaatssport. opnieuw in Bevordt - - - - 5-0 vooraleer de bezoekers hun eerste en enige spel kon- Het jonge Baasrode had blijk- den laten optekenen. Baasro- baar het lesje van de week de bleef echter «doorhame- voordien goed onthouden, ren» en in een ruk ging het Tegen Wieze was er inder- naar de 13-1 zege die nog hout onmiddellijk in de ver- *?n ae Be'g,sche kaatssport. opnieuw in Bevordering met een pupillenploeg met Bart Marcel Raemdonck, Marcel nieling gespeeld en het werd Na een wachttijd van enkele de vertrouwde spelers: Gerry Straetman, Koen Vehent, Willaerts, Marcel Wauters, jaren veroverde Zogge in en Frankie Ronsman, Eric Wauter Van der Strickt, Tom Freddy Van Kerckhove en 1969 andermaal de Willaerts, Danny Baert, Leon De Clercq, Hans Rotthier, Kris Van Kampen, kampioenstitel. Baerten Jimmly Cornelis. De Joren Callaert, Wesly Van Met deze ploeg kan de klub al Dat Hamme-Zogge in deze ploeggeest, het vertrouwen, den Heuvel, Fillip Michiels. beginnen aftellen voor haar periode vele suksessen te dan- de inzet en de samenhorig- Het bestuur bestaat momen- honderdjarig bestaan, ken had aan Karei De Wilde, heid onder de spelers is weer- daad nooit sprake van zelf- maar eens bevestigt dat bij de Ereddy Verhoeven, Jose Wil- om een waarborg voor een Ir J r IQ Arte Onnor DrvniAwt X/.,-.1 Het ziet er naar uit dat het stamnummer van 1' nationaler Avanti Buggenhout dan toch zal verkocht worden. Met het Limburgse Maasmechelen werd inder daad een principieel akkoord bereikt dat op 14 juli zou geofficialiseerd worden. De Limburgers zouden niet direkt geïnteresseerd zijn in de spelers van Avanti wat tot gevolg heeft dat bij Buggenhout de aanvragen tot transfer binnenstromen. Toch is het zo dat tot nu toe vrijwel alleen principiële afspraken werden gemaakt tussen de gegadigden en Avanti. Hier een lijstje van deze afspraken: - Orlowski en Megos naar Olse Merksem; - P. De Smedt en B. Walraevens naar Denderbelle; - St. Marblie en Luc Moens naar E.V. Aalst; - J. De Pauw naar Lokeren; - J. Van Beveren en J. De Meyer naar HBC Dender- monde; - St. Vlassenroot, B. D'Hauwere, V. Van den Borre e B. De Lathouwer naar Ajax Lebbeke; - Vereecken naar Robuco Buggenhout. A. Maes en L. Van Mol zouden met het verdwijnen van Avanti een punt zetten achter hun handbalbedrijvigheid, en voor resterende spelersmateriaal (o.a. jeugdploegen) zijn blijkbaar nog geen echt geïnteresseerde klubs opge daagd. Meteen zou enkel Nopri Lebbeke, de damesafdeling, nog in kompetitie uitkomen. B. Van Ransbeeck blijft daar ook volgend seizoen trainer-coach. Bij Ajax Lebbeke lijkt de storm na de mislukte play-off kampagne te bedaren. Enkel D. Luypaert is daar verdwe nen uit de basiskern. Hij tekende bij H.K. Waasmunster en speelt dus ook volgend seizoen in tweede nationale. Over de overgang van C. Agneessens naar E.V. Aalst is er nog niets konkreets. E.V. Aalst kwam eerder onverwacht plots negatief ii. de belangstelling te staan toen bleek dat de klub door de bondsinstanties voorgesteld werd tot schrapping. De re den hiervoor was de niet afbetaalde schuld aan de V.H.V. wat meteen heel wat vragen opwerpt betreffende de vooropgestelde transfervooruitzichten. Ondertussen heeft Eendracht een gedeelte van zijn schuld afbetaald waar door de klub opnieuw toegelaten wordt tot de kompetitie. De drie aansprakelijke bestuursleden blijven niettemin hoofdzakelijk aansprakelijk gesteld tot het volledige be drag betaald is. Dat het 'wegvallen' van Avanti Buggenhout in lc nationale een kettingreaktie tot gevolg heeft in de andere reeksen schreven wij reeds. Zo diende Robuco Buggen hout een testmatch te spelen om een eventuele bijkomen de stijger aan te duiden. Robuco verloor tegen Mechelen met 17-19 na een wedstrijd waarin de 'oude' H. Trienpont nog 'goed' was voor 7 doelpunten. Ondanks deze neder laag behoudt Robuco ook nu nog een kans op promotie aangezien het niet uitgesloten is dat in 3e afdeling twee plaatsen dienen opgevuld. In elk geval blijft voorzitter Poppe erg aktief, gewoontegetrouw, in het transfergebcu- ren. Naast Vereecken van Avanti zou er ook een princi pieel akkoord gemaakt zijn met E. Van Nuffel van E.V. Aalst maar de komst van Marbille naar Robuco wordt erg problematisch. Ook buitenlandse kontrakten zijn nog lopende maar het doelwachtersprobleem blijft naar ons gevoel toch wel de grootste zorg. Een vervanger voor St. Mannaert is nog altijd niet gevonden Brabo Denderbelle heeft naast P. De Smedt en B Walraevens zich ook de diensten verzekerd van keeper C. Van Rossem (ex-Ajax) en blijft K. Van der Jeught ook volgend seizoen bij Brabo. H.C. Lokeren tekende beroep aan tegen de door het provinciaal sportkomitee opgelegde schorsing van K. Verhofstadt. Nu enkel maar hopen dat de straf niet zwaarder wordt, hier werd duidelijk een risiko gelopen om over Verhofstadt te kunnen beschikken tijdens het sei- zoenbegin dat zich inderdaad zwaar aankondigt voor de ploeg van trainer Princen. H.B.C. Dendermonde nam P. De Swaef over van Robuco Buggenhout. De voorronde van de Beker van België wordt gespeeld vóór 31 augustus. Volgende tegenstanders kwamen uit de trommel voor de streekploegen: - Lokeren - H.B.C. Dendermonde - Eeklo - Robuco Buggenhout Denderbelle - Merchtem In de 1/64 finales voorzien tijdens het weekeinde van 9 en 10 september komen ook de ploegen uit tweede nationale in aktie. Ajax - Cl. Mechelen wordt hier beslist de topper terwijl H.K. Waasmunster het moet opnemen tegen de winnaar van Mechelse-Geha en E.V. Aalst uitkomt tegen de winnaar van Haachtse-Roeselare. Zowel Ajax als Aalst spelen op verplaatsing. Bij de dames krijgt Robuco Buggenhout het Westvlaamse Desselgem in de 1/64 finale te bekampen en krijgt Nopri Lebbeke tweedeklasser Haachtse op bezoek in de 1/32 finale. Een initiatief van de heer A. Abbeloos, sportfunctiona ris van de gemeente Lebbeke, heeft ertoe geleid dat op 10 september een jeugdtornooi zal georganiseerd worden onder de benaming 'Memorial F. Cooreman'. Meteen een gepaste hulde aan de man die het jeugdhandbal in Oost- Vlaanderen sterk gestimuleerd heeft. Om deze handbalsprokkels te besluiten nog vermelden dat de transferperiode pas voorbij is op 16 augustus zodat er nog heel wat werk op de plank blijft voor de klubbe- stuurders. In elk geval een goed verlof... (eva) PETANQUE VA kadetten heel wat talent huist. overschatting en vanaf de eer ste opslag ging Baasrode er erg geconcentreerd tegenaan. Het keerderstrio Cacken- p,, -|. bergh, Claes, Van Damme ™p,llen liet niets-aan het toeval over Baasrode VA 10 en via 2-1 werd het vlug 5-2. Wieze 1 Ook de koordspelers David en De Ruyscher speelden op Leider Baasrode moest tegen een hoog niveau en in een ruk Wieze het basisduo Brouil- ging VA dan naar een 8-2 lard-Moonen missen maar on- ëTSKKS Orrf^ndracht'te bestendigen PE™QUEFLOEGEN INDESTREEK Georges Tempels, Armand is men opnieuw gestart met de Baert en Georges Marien is jeugdopleiding. Zo is gestart lokaal van Alosta is gelegen in De terreinen van Reynaert Loke- De pleinen van Petanqueclub Leb- Pétanqueclub 't Klaverke, gelegen a» mA.n zij^n gelegen in de Oude Brug- beke «Hof Ter Burst» zijn gelegen op de hoek van de Dendermondse De wederoptredende De Maeseneer trok zijn ploeg on middellijk in de goede rich ting met enkele overgekeerde ballen en goed bijgestaan door kapitein Cassiman zorg- het domein Beukenhof, Lange- straat 16 te Aalst. Verant- verleggen maar dit bleek woordelijke is Van Damme Louis, slechts strovuur want in een Geraardsbergsestraat 116, Aalst, minimum van tijd werd de Tel. 053/21.90.53. resultaat afgewerkt. Unden). Tel. 053/77.77.40. Ver- Meteen een knappe revanche antwoordelijke is Barrez Wilfried, mststand. Even kon Wieze middellijk bleek dat dit de de hij voor een vlugge 54) ™r'de«rëtSS „X SjSÏÏ? daarna de neus aan het ven- prestatie van de thuisploee voorsDronv. Wieze slaapde er ia*»n a«kt t«i i neus aan het ven- prestatie van de thuisploeg voorsprong. Wieze i ster steken, maar op de ont- niet bijzonder zou hinderen, dan toch in even de bakens te laan 35 te Lokeren. Tel. 091/ in het Tcnniscentrum Hof Ter Steenweg en de Kapellckcnsbaan. 48.07.47. Verantwoordelijke is Burst, Hof Ter Burstbaan 3, tel. Verantwoordelijke Alfons Coore- Guy De Maesschalck, H. Geest- 052/35.59.29. Verantwoordelijke man, café 't Klaverke, Kapelle- molenstraat 131, Lokeren. Tel. is Germain Rottiers, Baasrode- kensbaan 2 te Lebbeke. 091/48.12.24. straat 3, 9330 Dendermonde. Tel. Het lokaal en de speelvelden van Nederkouter Wichelen speelt zijn 052/33.60.19. 's Woensdags vanaf Pétanqueclub «de vier Heemers» wedstrijden te Wichelen, Margote 14 u., 's vrijdags vanaf 19 u. en 's zijn gelegen op de Brusselsesteen 93. Verantwoordelijke is De zondags vanaf 14 u. is er speelge- weg 199 tc Lebbeke. Tel. laag een week vroeger. Aalst. Tel. 053770.18. 4, 9308 Hofstade- Bruyne Julien, Heuvel 121 bus 5, legenheid. 9440 Erembodegem. Tel. 77.11.62. 053/ 21.43.77. Verantwoordelijke Marcel Van Den Steen, Baasrode straat 134 te Lebbeke.

De Voorpost | 1989 | | pagina 28