r Klein Laar Vrasene en Klinge met één voet in de finale f%' Beker van het Waasland LokerseS.V., H. St-Pauwels en Sombeke liggen op vinkenslag Mé De Voorpost - 25.8.1989 - 19 Zo drie wedstrijden zitten er op in deze achttiende beker- editie van het Waasland en het wordt dus stillaan tijd dat we eens een serieuze balans opmaken van het doen en laten van onze Wase ver tegenwoordigers tijdens hun voorbereidingskampanje. Voor zij die nu de forme nog niet te pakken hebben wordt het toch de hoogste tijd dat er hier en daar wat gesleuteld wordt aan fysiek of instelling. Anderen laten dan weer het resultaat in deze Beker voor wat het is en spelen zogezegd 'verstoppertje' terwijl de kop lopers in deze Beker van het Waasland meestal toch ook een goede kompetitie afwerk en. Kijk maar naar K.S.K. Klinge bijvoorbeeld. Verle den jaar bijna in de finale en twee jaar terug bekerwinnaar. Twee seizoenen die ook tel kens goed waren voor een kampioenstitel. Ook dit jaar doet K.S.K. Klinge het zeer goed in de Beker van het Waasland. De grensjongens hadden zeker niet het gemakkelijkste pro gramma (Temse, Robur en Sinaai) maar staan deson danks toch mooi eerste in reeks 2 met het maximum puntenaantal en zelfs zonder tegendoelpunt. Rest nu na tuurlijk de laatste speeldag wanneer alweer een eerste provincialer in de ogen dient gekeken. Svelta Melsele maakt theorestisch ook nog kans op een finaleplaats en zal dus geen geschenken uitde len. Een zware dobber dus voor de oranje-hemden. Mocht Klinge mislukken dan staan er in reeks 2 genoeg kandidaten te drummen om de fakkel over te nemen. Mel sele dus maar ook, en op de eerste plaats Lokerse S.V.. De ploeg van president De Nul speelt de pannen van 't dak en heeft op de laatste speeldag een verplaatsing te goed naar gebuur Waasmun ster. Moet dus kunnen. Ook Bazel maakt een goede kans als men over de reservisten van Temse geraakt. De kans is natuurlijk groot dat enkele 'grote jongens' bij K.S.V. nog wat konditie moeten opdoen zodat Bazel daarvan wel eens de dupe zou kunnen worden. Nog in reeks 2 hebben een verbluffend goed spelend Daknam, het reserve team van Eendracht Zele en Waas munster zelf, nog kans om reekswinnaar te worden. Wanneer we verder de rang schikking bekijken zien we dat Hoogeinde, Meerdonk en Gerda St-Niklaas klaar lijken voor het grote werk en Herle ving Sinaai stilaan naar de grote form toegroeit. Voor Robur dringt de tijd, de jeugd van Temse was te onervaren en bij S.K. Lokeren, en voor al de suikerjongens uit Moer- beke moet nu al een lichtje gaan flikkeren... In reeks 1 is natuurlijk Klein Laar topfavoriet. Het keek niet achterom en won tegen V.K. Hamme, Verrebroek en Red Star Haasdonk. Het heeft dus ook het maximum van de punten en staat nu zaterdag in de laatste kon- frontatie tegenover Heikant Zele. Dat moet een knaller worden want Heikant heeft door een kleine misstap tegen Eksaarde een veldslag verlo ren maar zeker nog niet deze bekeroorlog. Indien Heikant Zele mocht winnen van Klein Laar is het evenwel nog niet zeker van de finale want dan is er nog altijd St. Pauwels dat voor het voorbije 'knalweek end' met een erg gunstig doel saldo zit en met de konfronta- tie tegen Sombeke voor de boeg gerust bij de kandidaten mag gerekend worden. Som beke natuurlijk ook want zij knalden er de laatste wedstrij den niet naast. De opgesomde ploegen hebben dus de mee ste voorkeurstemmen achter hun naam al kan de verrassing natuurlijk uit een andere hoek komen. Eksaarde ook flink op dreef, Haasdonk en Kruibeke zijn ploegen die ook nog in extremis naar de finale kunnen. V.K. Tielrode en Olympia Rupelmonde bleken even sterk te zijn, maar komen een bank te kort om ook van deze gunstige voorwaarden te ge nieten. De reservisten van St- Niklaas 'vergaten' niet alleen hun wedstrijd op V.K. Ham- me, dat zo 2 punten rijker werd maar verspeelden op die manier wellicht ook hun laat ste kans. White Boys maakte er dit jaar een lachertje van door sterk te starten op Her leving Vrasene maar nadien andere prioriteiten te verkie zen in hun voorbereiding. Bij Herleving Vrasene dan, is er al beterschap maar ook hier dringt de tijd voor een beter gesmeerd geheel terwijl bij Verrebroek hopelijk elf vala bele spelers zullen gevonden worden om op 2 september dan toch van start te gaan. Misschien krijgen ze daar weer goesting om te voetbal len als het wat kouder wordt. Nu is het nog te mooi weer.... W.S. Meerdonk 0 Sp. Waasmunster 0 Ondanks dit scoreloos gelijk spel toch nog best een aange name wedstrijd in deze avondlijke poldermatch. Snel beweeglijk voetbal langs bei de kanten waar enkel de doel punten ontbraken. Kansen waren er evenwel te over. Vooral bij de thuisploeg dan. Meerdonk startte met Van Royen en Van Goethem als opkomende verdedigers en puurde daaruit wellicht een licht veldoverwicht. Kansen waren er in de eerste helft voor Meerdonk langs Rudy De Jonghe en de man in vorm Dirk de Paradé. Evenwel zon der sukses. Bij Waasmunster vlotte het opperbest tot aan de zone van de waarheid. Aanvallend was het iets min der maar trainer van Haver heeft nog enkele weken de tijd om daaraan iets te doen. Ook in de tweede helft bleef het tempo hoog liggen. Meer donk bleef op zoek gaan naar een doelpunt maar Luc Maes werd tot tweemaal toe door een weeral knap keepende doelman. William Van den Broeck tot de orde geroepen. Vooral op het plukwerk van de Waasmunsterse doelman viel niets op te merken. De thuisspitsen geraakten niet meer voorbij en nadat ook Waasmunster aanvallend niets meer wist te forceren bleef het scorebord onaange roerd tijdens deze wedstrijd. Lokerse S.V. 8 S.V. Temse 1 Monsterscore voor een alweer vlot draaiend Lokerse S.V. tegen een jeugdig reserve team van K.S.V. Temse. De snelwegjongens draaiden op volle toeren onder impuls van Peter Baert en Leon Jan- soone. Na een goede tien mi nuten in de eerste helft begon het doelpuntenfestival met een doelpunt van Paul Lau- reys na hoekschop. Lieven De Keyzer dikte even later op voorzet van Jansoone bij tot 2-0 en toen Yvan de Cock luttele minuten later de bordjes al op 3-0 wist te han gen kreeg Jo Dierens blijk baar medelijden met Temse want hij zorgde met een own- goal dat de gasten toch niet met lege handen huiswaarts moesten. Nog voor de rust evenwel was het Yvan de Cock die orde op zaken stelde en Lokerse op 4- 1 bracht. Ook na de rust bleef de ploeg van president Toine de Nul een hoog tempo aan houden. Yvan de Cock zorg de dan voor 5-1 terwijl Dirk Catrysse de nummers zes en zeven voor zijn rekening nam. Tien minuten voor tijd plaat ste uitblinker Peter Baert dan de kroon op zijn werk door met een knappe solo de 8-1 eindcijfers vast te leggen in deze doelpuntrijke wedstrijd die nog maar eens aantoonde dat Lokerse op weg is naar een sterk seizoen in derde provinciaal, en ook in deze beker zijn de mannen van Bob Hoogenboom nog niet uitgerangeerd. kon de snelle Chris de Cock bij Eksaarde nog eens uitbre ken en na een een-twee bewe ging met van Spittael tekende hij het derde bezoekende doelpunt aan. 1-3 na 75 minuten. Nog geen minuut later kwam de thuisploeg al opnieuw een stap dichter wanneer Ward D'Hollander een voorzet van Chris Plaetinck voorbij van Driessche kopte maar verder dan deze tweede aansluitbin- dingstreffer kwam het Rpod- gele thuisgezelschap niet in deze vinnig gespeelde wed strijd. Klinge Robur Moerzeke Heikant Zele Eksaarde Heikant Zele verwachtte zich omzeggens aan een sterke wedstrijd van het bezoekend Eksaarde. De reden lag voor de hand. Beiden opponenten vochten verleden seizoen het titeldebat uit in vierde provin ciale met de Zeelse ploeg als overwinnaars. Eksaarde wilde dus een revanche en kreeg die ook want vooral in de eerste helft liet het een agressieve indruk waarmee de wat lome thuisploeg geen blijf wist. Heikant wilde de bal wel rondspelen maar kreeg van de kort opzittende bezoekers hiertoe geen kans. Daarenbo ven kwamen de gasten vrij snel op voorsprong wanneer Kris Van Spitael snel werd weggestuurd en doelman Van Doorselaer geen kans liet. 0-1 na 6 minuten. En Luc Van Doorslaer bleef in deze eerste helft een gevi seerd persoon door de Eksaardse spitsen. Zo moest hij nog een redding brengen op een schot van De Cock en diende hij op de 2-5ste minuut het hoofd te buigen wanneer andermaal Henri De Cock met een voorzet-schot raak trof. 0-2 na 25 minuten. Aanvallend kon Heikant hier niet veel tegenover brengen zodat diende gewacht tot in de tweede helft alvorens het fysieke aspekt van doorslag gevend belang werd. Eksaar de blies natuurlijk wat stoom af en Heikant kon nu wel enkele mooie combinatie's op de mat brengen. Op de 57ste minuut bracht thuisspeler Dirk Hesters dan spanning met het aansluitingsdoelpunt dat hij van redelijk ver lukte. Heikant nu gevaarlijker dan in de eerste helft kwam via Benny van Lokeren dan bijna op gelijke hoogte maar Yvan Van Driessche in het bezoe kende doel was allert. Net op het moment dan dat de gelijkmaker verwacht werd Mn* Voetbal. Sint-Gillis-Waas anno 1989 (Iv). Klinge blijft het traditioneel goed doen in deze beker van het Waasland. Nadat het tweemaal aan de winst bleef met 3-0 cijfers kreeg nu Ro bur Moerzeke een pak voor de broek met ook niet onaar dige 2-0 cijfers. Met een doel- puntensaldo van 8-0 is Klinge dus aardig op weg om op nieuw finalist te worden in deze Waaslandse bekercom petitie. Het werd aan de grens een scannende en prachtige wed strijd door twee ploegen die sterk aan elkaar gewaagd wa ren. De thuisploeg was even wel het gevaarlijkst voor de doelmond en heeft dan ook verdient deze wedstrijd geno men waarin het 5 minuten voor rusten op voorsprong wist te komen. Na de pauze drong Robur dan even fel aan maar de Klingse defensie be wees haar degelijkheid en ving alle aanvallen goed op. Wanneer de Moerzeekse 'storm' dan wat geluwd was kwam de thuisploeg terug in de wedstrijd en met een twee de doelpunt werd de derde opeenvolgende zege in deze beker een feit. Van bij de aanvang ging het gelijkopgaand want Van Him- ste gaf de 200 betalende toe schouwers een opwarmertje maar Leo Wuytack deed op zijn beurt ook doelman Fer- ket tot een opmerkelijke tus senkomst. Volgde daneen omhaal van Jimmy Van Gijsel na voorzet van Erwin Vermeulen en een nieuwe redding van Erik Fer- ket op poging van Geert Nim- megeers. Dit maar om aan te tonen dat er steeds wisselend gevaar inzat langs beide kan tan. Ook al waren de thuis- aanvallen wel degelijk gevaar lijker dan die van de bezoe kers. Vooral het laatste kwar tier van de eerste helft was in het voordeel van de thuis ploeg. Zo kopte Van Himste op hoekschop van Cockheyt net over ('32) en was van Vlierberghe opaangeven van Cockheyt ook dicht bij het openingsdoelpunt. ('34). Het enige gevaar nog in deze tweede helft van Robur was er met medewerking van thuisdoelman Ferket. In een hoog duel voor doel loste Erik de bal maar de bal die in de voeten kwam van Oste bete kende evenwel geen gevaar meer want de Robur speler mikte naast het thuisdoel. Dat deed even later Cockheyt niet en op voorzet van Dirk Van Vlierberghe klopte Dan ny Robur doelman Laureys voor een eerste maal op de 40ste min. 1-0. Na de rust probeerde Robur dan langzij te komen maar hun aanvallen werden allen door een klaarkijkende Kling- se libero Rudy Van der Lin den onschadelijk gemaakt. Na een bezoekend kwartiertje van aanvallen kwam de thuis ploeg evenwel terug het even wicht herstellen en Van Vlier berghe drukte dit dadelijk uit toen hij centimeters te kort kwam op een voorzet van De Caluwé. Dezelfde Caluwé zorgde dan op de 60ste minuut voor de verdubbeling van de cijfers nadat hij mooi werd aange speeld door Van Himste. 2-0. Opnieuw probeerde Robur nog iets terug te doen maar Van Geyte, Himmegeers en Oste konden maar niet suk- sesvol besluiten. Het laatste wapenfeit uit de wedstrijd was dan het verdiende applaus voor de poging van thuisspe ler Van Gijsel Jimmy die met een prachtige omhaal zelfs nog heel dicht bij de 3-0 stand kwam. F.C. Gerda Svelta Melsele Voetbal. Zo ziet de ploeg van Herleving Sint-Pauwels eruit (Iv). Voor de thuisploeg werd het een derde gelijk spel op rij in deze bekercompetitie. Nu werd Svelta Melsele in be dwang gehouden het geen toch een goede referentie is voor de ploeg van trainer Ru dy Smet. Svelta Melsele daar entegen maakte een ietwat lomme indruk en kon vooral vooraan maar niet tot een splijtende combinatie komen. Het zware trainingsschema van trainer Freddy Buyl zal dan wel als de voornaamste oorzaak moeten gezocht wor den voor het minder preste ren in deze wedstrijd van de Sveltanen. In een evenwichti ge eerste helft kregen beide ploegen ook evenveel doel kansen. Melsele moest het hebben van de harde schui vers van Franky Maris of van een persoonlijke doorbraak van Luc Van Mieghem. Thuisdoelman Dirk Maes kon evenwel altijd gepast tussen beide komen zodat de nul op het bord bleef. De thuisploeg kon dan op haar beurt langs Martin van Daele en Ivo Van Duyse aan de overzijde ge vaarlijk zijn maar Van Daele kwam iets te kort en de kop stoot van Van Duyse miste alle kracht om Van Gheem te bedreigen. Na de rust had thuistrainer Smet zijn ploeg op de counter afgesteld maar verwonderlijk was wel dat Melsele geen stempel op de wedstrijd kon drukken. Het kon Gerda niet op eigen helft duwen zoals verwacht, en ook aanvallend kwam er niets meer naar voor bij de Sveltanen. Gerda daar entegen, nam deze kans waar en ging wel op zoek naar een doelpunt. Jurgen de Wael kopte op voorzet van Yvan Barthier net naast en Franky de Prijcker zag zijn schot net naast de paal buiten gaan. Op die manier ontsnapte Svelta dan nog aan een nederlaag op St-Niklase bodem. E. Verrebroek 0 Herl. St-Pauwels 10 Onwaarschijnlijke uitslag van de bezoekers die bijna een dozijn doelpunten lukten. Bij de thuisploeg was het weeral van 't zelfde laken een broek. Zo moesten vlug nog enkele spelers opgetrommeld wor den wanneer de wedstrijd op gang werd gebracht. De rest zijnde: de beide Thierens'en, Laureys, Goossens, Van Lan- deghem, Lockefeer en Van Bogget waren bezig met ande re zaken gaande van vissen tot reizen. Herleving St-Pauwels pakte natuurlijk de zaken an ders op en ging er van bij het begin fors tegenaan. Jan Van Lierop en Eddy Goethals scoorden al in de eerste helft op volle toeren. Na de rust deed Eddy Goethals naarstig verder en kwam bij een per soonlijke score van vier doel punten. Wim Melis met drie goals was ook al goed bij schot terwijl Yves Mels en Lucien Moerloos de dubbele cijfers verder op het bord brachten. Dat er in lokaal Schuttershof aan de Gent straat te St-Pauwels tot laat in de nacht nagekaart werd hoeft geen commentaar. W.S. Sombeke 6 White Boys 0 Speelt het Sint-Niklase White Boys nu echt 'piepkenduik' of gaat het niet goed. Hierop krijgen we wellicht antwoord wanneer de echte competitie van start gaat. Nu is het zo dat White Boys in deze beker campagne een beetje tegen de traditie in heel wat van de pluimen laat. Ook nu weer op het veld van White Star Som beke werd met een half dozijn doelpunten verschil verloren. De thuisploeg kon omzeggens voor het eerst beroep doen op Dirk Van Buyten en ook de andere aanwinst Johan Wij- meersch bleek een niet te on derschatten aanwinst te zijn voor de rood-witten. Trainer Peelman had zijn manschap pen na de ook al niet dende rende eerste wedstrijden een flinke bolwassing gegeven en het restultaat mocht er nu dan toch zijn. Na 20 minuten was het 1-0 toen Rudy Seghers op voorzet van Johan Wij- meersch binnen knalde. Even later weer Rudy Seghers die nu met een perfekte lob zijn doel bereikte. Twee doelpun ten van Seghers die evenwel nog niet verzadigd leek want nog vóór de rust knalde hij met een afstandschot de 3-0 op de planken. Meteen goed voor een hattrick in deze wed strijd. Na de rust ongeveer na een uur spel was het Yvan de Kimpe die op voorzet van opnieuw Johan Wijmeersch voor 4-0 cijfers zorgde terwijl Dirk Van Buyten nog maar eens Rudy Seghers in de diep te stuurde wat hem toeliet zijn vierde doelpunt van de wed strijd te scoren. Het half dozijn tenslotte was weggelegd voor Yvan de Kim pe. Op een tiental minuten van het einde bepaalde Yvan hiermee de eindstand in deze partij die verdiend door zijn ploeg gewonnen werd. Hoogeinde S.K. Lokeren Hoogeinde was duidelijk de betere in deze wedstrijd. S.K. Lo'reren kon tot aan de zone van de waarheid wel gelijke tred houden maar enkel Gino de Bruine vooraan kon het verschil niet maken. Het eer ste kwartier verliep dan nog gelijkopgaand maar dan nam de thuisploeg stelselmatig af stand van hun tegenstrevers. De jonge Lokerense ploeg kon niet verhinderen dat Marc Van der Haegen (vorig seizoen nog bij S.K. Lokeren) na een mooie solo de stand wist te openen. 1-0 na 20 minuten. Voor het tweede doelpunt moest evenwel gewacht wor den tot de 55ste minuut toen op voorzet van Erik Verlackt de klaarkijkende Marc Van Der Haegen er opnieuw was om zijn oude makkers op een 2-0 achterstand te plaatsen. Vijf minuten later dan de de finitieve doodsteek voor Lo keren wanneer weer Mare Van der Haegen aan de basis lag van het derde thuisdoel- punt. Zijn hard schot werd onvoldoende door bezoekend doelman Baert weggewerkt en in de rebound trof Kris Celie eerst nog de lat maar Yves Van Hoenacker kon dan in de daaropvolgende caram bole toch nog raak treffen. In deze wedstrijd die dus al lang beslist was kwam de thuisploeg nadien nog via Van Osselaer dicht bij een vierde treffer maar bezoekende doelman Baert redde met de knie zodat het bij de logische 3-0 zege bleef voor de thuis ploeg. E. Bazel 0 F.C. Daknam 0 Het Bazelse middenveld dat onthoofd was door het ont breken van Hooftman en Jan- neke de Smet heeft het niet gemakkelijk gehad tegen een zich goed verwerend F.C. Da knam. Bazel moest zelfs ver dedigend meermaals alle hens aan dek roepen om de eergie rige gasten van de zege te houden. Bazel zelf kon aanvallend ook al weinig laten zien zodat de 0-0 een logische uitslag was in deze wedstrijd. F.C. Moerbeke 1 H. Sinaai 5 Enkel gedurende de eerste helft kon Moerbeke stand we ten te houden tegen een goed en inspiratievol spelend Si naai. De Tineljongens kwa men al na 5 minuten wedstrijd op voorsprong toen Danny de Ruyte op randje buitenspel wist door te gaan en de plaat selijke doelman wist te ver slaan. Kort hierop evenwel betaald antwoord van de thuisploeg langs Gerry Dielle- man die na een verre inworp die verlengt werd, kon inkop pen voorbij een verslagen Hans de Greyt. Rust 1-1. Na de pauze dan nam een fysiek en technisch sterker Sinaai vlot afstand van de thuis ploeg. Johan Mervaillie be zorgde Sinaai met een vrije trap dadelijk een 1-2 voor sprong en van dan af ging het vrij snel bergafwaarts met de suikerjongens. Dominique Van de Velde maakte na een collektieve sterke aanval zijn wekelijks doelpuntje (1-3) en Patrick Van Acker nam ten slotte de nummers vier en vijf voor zijn rekening. Nadat de thuisverdediging nog maar eens uit verband werd ge speeld door de geel blauwe bezoekende ploeg die blijk baar goed voorbereid aan de start van de competitie zal beginnen. V.K. Tielrode 1 01. Rupelmonde 1 Fel gekleurde wedstrijd waar in drie rode en een tiental gele kaarten te noteren vielen. Ondanks dit was het toch een 'faire' wedstrijd. De scheids rechter met dienst was erg kordaat bij zijn optreden en paste het reglement naar de letter toe. Voeg daarbij nog de derby sfeer die rond beide ploegen altijd hangt en ge hebt alle ingrediënten die deze wedstrijd boeiend of ontsierd maakten. Het wedstrijdbeeld was zeker niet veel zaaks. Enkele flitsen langs beide kanten niet te na gesproken. Het meeste viel te noteren in de tweede helft wanneer Alain Willaert en David Blommaert van de thuisploeg met rood ver vroegd naar de deugddoende douche mochten en Franky Van Strijdonck van Rupel monde hun voorbeeld mocht volgen. Doelman Baetens van Rupelmonde hun voorbeeld mocht volgen. Doelman Bae tens van Rupelmonde had blijkbaar meer gelul want hij mocht tussen de palen blijven wanneer hij thuisspeler en trainer Marc Maes in de zone van de waarheid omver kegel de. De logische strafschop werd door Diego de Saeger feillooss omgezet. 1-0 na 70 minuten. Twee minuten later evenwel stond Rupelmonde al langs zij. Op voorzet van Jansegers kon Kris de Laet thuisdoel man Caluwaert van dichtbij kloppen. 1-1 na 72 min. Naar het einde toe was er dan nog een opmerkelijke safe no dig van dezelfde Caluwaert om bezoeker Wim Laureys van ean tweede doelpunt af te houden, maar gelukkig kwam dit er niet en bleven de pun ten netjes verdeeld. Enkel in de rode kaarten haalde Tiel rode het nipt van Rupelmon de dat toch ook naast de rode drie gele kaarten kreeg langs Noens Van Hese en Pieters. Herl. Vrasene J.V. Kruibeke Trainer Marc Yseweyn van Kruibeke zat begrijpelijk met de handen in het haar wan neer drie nieuwelingen met letsels out zijn momenteel. Hamerlinck, Meul en Waege- maekers misten daarom dit duel met Herleving Vrasene. De wedstrijd zelf kwam pas op gang na een 20-tal minuten wanneer Beck van Kruibeke een eerste maal Verté op de korrel nam. Het schot ging echter nipt voorlangs. Betaald antwoord dan van de thuis ploeg via Marc Van De Vijver maar het vluchtschot dat de thuisspeler afleverde beteken de geen hinder voor Kruibeke doelman Verstraeten. Aan de overzijde ging Henkie Verté dan wel onverwacht in de fout wanneer Robert Temmerman van Kruibeke een harde schuiver van ver afvuurde. Henkie ging onder de bal door en meteen stonden de gasten op voorsprong. 0-1 na 29 minuten. Kruibeke dat de ze wedstrijd speelde met vooraan de 17-jarige Kurt Waem ging nu op zoek via deze jonge man naar verdub beling der cijfers. Bij een mis verstand in de thuisverdedi ging tussen doelman Verté en libero Kris De Maere zat de snelle Kurt Waem er tussen, hij bracht het leder bij Filip Vereycken die deze bezoe kende aanval op de dwarslig ger deed stranden. Kort na de rust leek het erop dat Herleving Vrasene iets wilde doen aan die kleine ach terstand. Vooral het hoofd van Bosman werd nu gezocht. Op voorzet van Rudy De Jonghe was de gelijkmaker voor Bosman bijna een feit maar Verstraeten toonde nog maals zijn klasse en pakte klemvast. Het warme weer eiste zo stillaan naar het einde zijn tol. Iedereen deed een stap terug behalve die 17-jari- ge Kurt Waem die maar bleef lopen en e van verdacht werd drie longen te hebben. Hij maakte op zijn eentje dan ook het verschil in deze wedstrijd toen hij een kwartier voor tijd Vereycken knap vrijspeelde die op zijn beurt Robert Tem merman vondt die nummer twee binnenknalde. En twee minuten voor tijd zette dezelfde Kurt Waem de kroon op zijn werk toen hij na fel aandringen toch de thuis verdediging op de knieën kreeg. 0-3 meteen de eind stand in deze verdient gewon nen wedstrijd van Kruibeke dat ondanks de afwezigen toch stilaan naar de goede forme toegroeit. Mare Stevelinck De Regie der Belgische Poste rijen zal op 18 september in het kader van Europalia Japan een speciale postzegel uitgeven gewijd aan Japan. Op de zegel staat een oorlogsheer uit de 13e eeuw.

De Voorpost | 1989 | | pagina 19