Hoogeinde wil ditmaal hoog-eindigen Temse Liga opnieuw van start Walivo's bekervoetbal... Lucien Eeckelaert visserskampioen bij zaaivoetbalklub 'De Koolmijn' uit Kruibeke De Voorpost - 25.8.1989 - 31 L IEF HEBBERS VOET BA L ZAALVOETBAL Liefhebbersvoetbal. FC Scoutshuis tijdens het tornooi van FC Favo (Iv) Liefhebbersvoetbal. FC Oud Veerhuis (Iv) Bij Walivo is het een traditie dat voor de start van de nieuwe kampioenschappen, ook de eerste ronde van het bekervoetbal wordt gespeeld. Het programma voor dit weekend trouwens en meteen ook het de buut voor bijna een 20-tal nieuw aangeslo ten ploegen. Dat brengt het totaal op méér dan 100 zodat Walivo thans duidelijk het belangrijkste voetbalverbond in de regio Waas is geworden. In het bekervoetbal werd één match al gespeeld. Bij VV Een dracht won RC Raap probleemloos met 1- 10 en Walivo's zaterdagse topklasser wordt aldus gekwalificeerd voor de volgende ron de. Voor de anderen wordt het nog even afwachten en alhoewel er weinig of geen echte topmatchen op de kalender voorko- men, zijn een aantal verrassingen niet uitge sloten. Telkens ook het aantrekkelijke bij I bekervoetbal en voor Walivo alleszins geen uitzondering... Roger Van Laere WaUvobeker 1/64 finales Zaterdag (telkens om 15 u.) Avanti - Scoutshuis (Felix Robert) RC Grembergen - Wijnveld I (Wijmeersch Frans) Sportarena - Moerheide I (V. Hoornijck Bernard) Novelty - VKW 70 (V.d. Voorde André) Puyvelde - Bazel (Boone Marcel) Den Trap - Hof v. Grembergen De Strijders - Videoclub Bosdorp - Dino Boys (Bals Eddy) Tripoli - Nieuwe Sportvriend (Bruggeman André) Trappen Steels - Wazoo (V. Overmeire Richard) Tromp - De Kroon (Foubert Rudy) Compose - De Pekton (V. Steelant Robert) Klein Sinaai - Nantes (Windey Roland) 1000 Appels I - Den Helder (Laheyne) Briel I - Rodeo (Beniers André) Luitentuit - Ankerhof (Pannecoucke Roland) Centrumvrienden II - Milano (Verbracken) FC Leeuwkes - Bristol (Conserriere André) Corner - Portaels (Steeman Etienne) Club 69 - Familia Temsica - Bondgalm I (Moortgat Roger) FC Welkom - Leopoldstad (D'Hanis) Venco - Oud Geel (Michiels Rudy) Den Bos I - Siera I (De Corte Marcel) Herten Aas - De Vlasbloem (V.d. Voorde André) Liliane Boys - Stille Vrienden (Beniers André) Hemelaer I - Welkom Sport (V.d. Voorde Frans) Zondag (telkens om 10 u.) Sp. Waasmunster - Gouden Leeuw (Boone Marcel) Witte Pen I - Geywa Pony - Samara (Simoen André) Were Di - Azalea (V.d. Voorde André) Troch Textiel - De Cock Moerheide II - Ons Huis (Bruggeman André) Wijnveld II - Oud Geel (V. Hoornijck Bernard) Atlantic - Metallo's (Felix Robert) 1000 Appels II - Van de Voorde (Beniers Mare) Rode Duivels - Witte Pen II (V. Puyen- broeck Raf) FC Makkers - De Bobijn Cado - Siera 4 (Bals Eddy) Spaans Kwartier - Anitec (V. Overmeire Richard) Hemelaer II - Oostberg SK Belsele - Brouwershof (De Block) KWB St.-Anna - Post (Schaeck) Zeemeermin - Feestpaleis (Pannecoucke Roland) Klub 65 - Centrumvrienden I (Van Geem) Briel II - Favo (Michiels Rudy) Den Bos II - Wembley (Conserriere André) 't Klokhuis - Jong KWB Elversele (De Corte Marcel) Siera II - Bondgalm II (Beniers André) Volksunie - Progress (Beeldens Marcel) Oud KWB Elversele - Inter Decor Koekoek - Anker (Foubert Rudy) Sanicentral - Wijnveld III (Heirbaut) Liefhebbersvoetbal. L.V.K. Ankerhof tijdens het eigen tornooi (Iv) Liefhebbersvoetbal. In Aalst won FC Galop het tornooi van VK Brughuis. Kandidaat Prins Karnaval Michelleke zorgde voor de ambiance tijdens de viering van de winnaars jmh Zaaivoetbalklub 'De Kool mijn' uit Kruibeke, ging vori ge week een dagje vissen in de Kruibeekse polder. Doel- schutter Lucien Eecklaert be wees dat hij naast voetballen ook een goed visser is (of had hij toevallig geluk die dag?) want hij haalde maar liefst 14,2 kg vis op het droge. Hij sleepte hiermee de trofee in de wacht die was geschonken door café "t Kafkot' van Krui beke, het toekomstige lokaal van zaaivoetbalklub De Kool mijn. De viswedstrijd, die in totaal drie uur duurde, werd echter gewonnen door Sezrge Vercauteren met 14,9 ks Dit weekend gaat de Temse zaalvoetballiga voor de vierde maal van start met zoals tradi tioneel de bekerwedstrijden. 32 ploegen schreven in voor deze nevenkompetitie die reeds vandaag van start gaat in de Dulpop sporthal van Bazel. In Sporthal Tilroda, de thuis haven van de Temse Liga, staan eveneens heel wat wed strijden geprogrammeerd en volgende week loopt daar dan ook de kompetitie van stapel. Een kompetitie die start met liefst 64 ploegen verdeeld over vier weekend- en twee midweek-reeksen. Enkele gekende ploegen haakten af om diverse rede nen maar het aanbod overtrof toch weer de stoutste ver wachtingen. Heel wat nieuwe ploegen zullen dan ook dit seizoen hun beste beentje voorzetten in de Temse Liga die de organizatie groots aan pakt en zelfs een vzw werd met een eigen struktuur. Het bestuur onder voorzitter schap van Ronny De Keyzer, sekretaris Mare Slowack, wedstrijdverantwoordelijke Ronny De Clercq, kommis- sieverantwoordelijke Freddy Servotte en de leden Mare Stevelinck, Robert De Rech ter, Patrick Peelman en Jules Remon zetten hiermee dan ook een grote stap naar zelf standigheid. En wie het nieuwe organiek reglement bekijkt, dat op vakkundige wijze werd sa mengesteld door Freddy Ser votte merkt meteen dat in de T emse Liga professioneel wordt gewerkt. Om 63 klubs, doorheen de tornooien, kompetitie en be ker te loodsen is dat toch een bijkomende adelbrief. De ge meente Temse mag dan ook terecht fier zijn op deze orga nizatie. Nieuwe clubs Temse Liga: ASO Olympic (vroeger Ap pelsvoorde), Antarctica, Ar- genta Boys, De Smecht, ZVC Breughel (voorheen Rupel- boys), Wash. Diplomatics (voorheen Rocker), Verh. Meersman (voorheen Brand weer Temse), Fergusons (voorheen Lindeboom), ZVC Reinaert (voorheen HSV). Liefhebbersvoetbal. In Buggenhout Opstal werd een burentornooi georganiseerd. We zien de ploegen die de finale speelden (gdv) Mare Stevelinck maar aangezien Serge geen lid is van De Koolmijn (wel een trouwe sympatizant, dat weze alvast gezegd) kon hij de tro fee niet veroeveren. De uitslag 1. Serge Vercauteren 14,9 kg 2. Lucien Eeckelaert 14,2 kg 3. Jean Pierre Dutré 12,2 kg 4. Nicole Van der Aa 10,55 5. GuyJanssens 9,7 kg 6. Erik Flecijn 6,450 kg 7. Karei Van de Velde 8. RogerDe Rechter 3,550 kf UefHebbeneoe.ba,. FC MUuno Ujden, He, ,omoo, mn Klub 65 W 9. BoUeke 2kg Carlos Liefhebbersvoetbal. V.V. Veile op het tornooi van Klub 65 (Iv) Ook bij de aanvang van vorig seizoen al wilde Hoogeinde in de top van de klassering een woordje medezeggingschap hebben. Het is evenwel an ders uitgedraaid voor de ploeg van voorzitter Jef Heyns. Na heelwat strubbe lingen verlieten nogal wat ge kende gezichten zonder om kijken de Molenstraat in St.- Gillis. Niet in het minst trai ner Hoof. Deze werd dan nog wel vervangen door Willy De Schrijver maar toen waren de potten natuurlijk al lang ge broken en kon men de scher ven niet meer bij elkaar zoeken. weekse marktdag om de hoek was. Liefst vijftien namen werden in een grote mand gestopt. Uit het liefhebbers voetbal komen Baert, Joch- mans en Schelfout naar rood zwart. Verder zullen ook Dirk Van Osselaer (def. St.-Ni- klaas), Erik Baetens en Guy Van Guyse (def. St.-Gillis- Waas), Mare Van der Haegen (def. S.K. Lokeren), J.M. Van Gijsel (Klinge), Van Hoenacker Yves (Lokerse S.V.), Celie Chris (Eksaar- de), De Kinder Dirk (Haas donk), De Fré Erik (S.K. Lo keren), Karei Van Poecke (Straatje Stekene) en Ver schaffeit Bruno (White Boys) volgend kompetitiejaar te zien zijn op het Hoogeindse terrein dat er mooier dan ooit bij ligt door de goede zorgen van het ijverige bestuur. Geen wonder dus dat de ver wachtingen hooggespannen zijn bij deze vierde provincia- ler die het niet onder stoelen of banken steekt dat men en kel tevreden zal zijn met een promotieplaats. Het sportieve blijft in handen van Willy De Schrijver die de kern maandelijks zal aanpas sen. Er zal dus geknokt moe ten worden voor een plaatsje in deze ambitieuze ploeg. Het is in het verleden wel anders geweest. Zeer zeker, zegt se kretaris Luc Reel: 'In het ver leden was het zo dat wij een ploeg probeerden te bouwen rond trainer Hoof. Dit met zoveel mogelijk 'afleggertjes' uit andere ploegen (White Boys b.v.). Achteraf gezien bleek dit toch niet dé oplos sing te zijn en mede daarom zijn wij omzeggens nu met een heel nieuwe kern begon nen en een dito trainer. Willy hebben wij verleden seizoen wel al binnengehaald en hij bleek toen meteen een aan winst te zijn. Nu het bestuur flinke investeringen gedaan heeft moet het resultaat ko men. Elke ploeg zal wel bij de promotieplaatsen willen zijn, maar dat geldt eveneens voor ons. Er zal dus rekening moe ten gehouden worden met Hoogeinde, aldus Luc Reel. Reken maar dat wij dat doen. Hoogeinde-Diges; Voorzitter: Jef Heyns Sekretaris: Luc Reel Trainer: Willy De Schrijver Hulptrainer: Mare Van Damme Terrein: Molenstraat, St.-Gil- lis-Waas. 15 'aanwinsten' Duivensport. De wekelijkse ophaling van de Noyonduiven in het Aalsterse (da) Dat zou niet meer gebeuren, was de stelregel in Hoogeind se bestuurskringen en men toog daarom naar de transfer markt alsof het een doorde-

De Voorpost | 1989 | | pagina 31