Jozef Boeman en zoon - Buggenhout: Algemeen kampioen in het Dourdandrieverbond Gebroeders De Brabander en André Van Uytfange de Grembergse duivenkoningen De Eendracht uit Moerzeke huldigt kampioenen IfftPff" De Voorpost - 1.2.1991 - 25 DUIVENSPORT Eerste algemeen kampioen Jozef Boe man en zoon, Buggenhout met 112 prij- ien. Meeste prijzen met de vier eerste legeven oude, jaarse en jonge samen, irste kampioen meeste prijzen (mees- t prijzen met de oude, jaarse en jonge amen) met 468 prijzen. Eerste kampi- len meeste prijzen oude met 245 prij- ien, eerste kampioen 3 e.a. jaarlingen net 36 prijzen, eerste asduif met 14 jrijzen. Tweemaal tweede asduif met aide met dertien prijzen. Viermaal der- Ie asduif oude met 12 prijzen, eerste sduif jaarlingen met veertien prijzen, fieede asduif jaarlingen en derde as- iiif jaarlingen met 12 prijzen. De Roo- erMartin, Asse: tweede algemeen kam- oen met 110 prijzen, derde kampioen ie e.a. jaarlingen met 32 prijzen, reede kampioen 3 e.a. jonge met 22 rijzen, eerste kampioen meeste duivin- en met 115 prijzen, eerste kampioen 3 i duivinnen met 31 prijzen en drie- laal asduif met elf prijzen, iiiss Gebroeders, Wemmei: derde al- meen kampioen met 100 prijzen, der- kampioen meeste prijzen met 2327 [pen. Tweede kampioen meeste prij st oude met 202 prijzen. Tweede kam- ioen drie e.a. oude met 35 prijzen, eede asduif oude met dertien prijzen, eede asduif jaarlingen met dertien lijzen. Eerste kampioen drie e.a. dui men met 31 prijzen, eerste asduif minnen met dertien prijzen. En twee de asduif duivinnen met 12 prijzen. Limbourg Erik, Brussegem: tweede kampioen meeste prijzen met 388 prij zen, tweede kampioen meeste prijzen jaarlingen met 103 prijzen en eerste kampioen meeste prijzen jonge met 187 prijzen. Dr. Huysegoms, Brussegem: derde kampioen meeste prijzen met 327 prij zen. Van Hoorenbeeck&zn, Baasrode: derde kampioen drie e.a. oude met 32 prijzen. Philips Geert, Grembergen: derde kam pioen meeste prijzen oude met 121 prij zen. Van den Bossche Jean, Wichelen: twee de kampioen 3 e.a. jaarlingen met 35 prijzen. Eerste asduif jaarlingen met veertien prijzen. Tweede asduif jaarlin gen met dertien prijzen en derde asduif jaarlingen met 12 prijzen. Van den Borre-De Backer, Liedekerke: derde kampioen meeste prijzen jaarlin gen met 90 prijzen. Tweede kampioen meeste prijzen duivinnen met 80 prij zen. Stijlemans Lucien, Hekelgem: derde kampioen meeste prijzen oude met 121 prijzen. Heyvaert-Vermeir: eerste kampioen drie e.a. jonge met 24 prijzen, driemaal eer ste asduif jonge met 24 prijzen. Twee maal tweede asduif jonge met acht prij zen en derde asduif jonge met zeven prijzen. Wellemans Rudy, Asse: derde kampioen meeste prijzen jonge met 166 prijzen, tweede kampioen 3 e.a. jonge met 22 prijzen en derde asduif jonge met zeven prijzen. Vermeir Dirk, Hekelgem: tweede kam pioen meeste prijzen jonge met 179 prijzen. De Coster Petrus, Meldert: tweede kam pioen 3 e.a. jonge met 22 prijzen en tweemaal asduif jonge met acht prijzen. Van Verre Bernard, Lebbeke: derde kampioen 3 e.a. jonge met 20 prijzen. De Bisschop Alfons, Aalst: tweede asduif jonge met acht prijzen. Willems Louis, Bijgaarden: derde kam pioen meeste prijzen duivinnen met 74 prijzen, eerste kampioen 3 e.a. duivin nen met 31 prijzen en tweemaal derde asduif duivinnen met elf prijzen. Hermans Alfons, Wemmei: tweede kampioen drie e.a. duivinnen met 30 prijzen. De Kock-V.D. Eeckhout, Liedekerke: derde asduif oude met twaalf prijzen. En derde asduif jaarlingen met 12 prijzen. De Feyter Luc, Bambrugge: derde kam pioen drie e.a. duivinnen met 21 prijzen. Van Huyneghem Guy, Jette: derde kam pioen 3 e.a. duivinnen met 21prijzen. De Saedeleer Cheri, Mere: tweede asduif jonge met acht prijzen. Carmeliet Frangois, Hekelgem: derde asduif jonge met zeven prijzen. (DA) In de duivenvereniging de Truyensvrien- Quiévrain kampioenen: den werd er een duivenshow gehouden Oude duiven: 1. André De Waele, Gebr. en kwamen de kampioenen van het De Brabander, Rudy Doms, André Van voorbije seizoen aan bod. De koningsti- Acker, Karei Ost, Edward Van Meerven- tel op de Quiévrainvluchten ging naar de ne. gebroeders De Brabander. Op de Noyon Jaarlingen: 1. Rudy Doms, Gebr. De iivensport. Zo werden de duiven binnengebracht voor de tentoonstelling van was die fel begeerde erkenning voor Brabander, Karei Ost André De Waele i Moeneekse Verenigde Vrienden (vh) iu«c. Duivensport. De Verenigde Vrienden uit Moerzeke huldigden hun kampioenen. Maurits Peelman (met bekerwerd algemeen kampioen (vh) Op zondag 3 februari lopen de duiven- liefhebbers storm naar de duivenvereni ging De Eendracht op het dorp te Moer zeke. Het vernieuwde en verjongde be stuur viert er de kampioenen van 1990. De tentoonstelling van de kampioenen begint om 13.30u. en om 18u. heeft de huldiging plaats. Uit Moerzeke nemen volgende cracks deel: Arthur Wuytak. Paul Wuytack, Hec tor Geerinck, Henri Delcart', Jozef De Munck, Frans Willaert, Hugo Willaert, Frans Robberechts, Octaaf Claessens, Bernard Vercauteren, Frans De Decker, Benoit De Saeger, Jules Moernaut, Ri chard Vermeir, Frans Van Riet, André Van Haute, Maurits Peelman, Louis Van Vossel. Uit Hamme komen Jozef Van den Branden, Jean Van der Heyden, Albert De Schrijver, Jozef De Donder; uit Grembergen: Dierick-lnzée; uit Bor- nem: Willem Van Cleemput; uit Dender- monde: Francois Kinders. BENO André Van Uytfange. port. Kampioenen en bestuur van de Truyensvrienden uit Grembergen (foto Piet Hermans) msport. De Truyensvrienden uit Grembergen vierden hun kampioenen (foto Piet Hermans) Chris Van Uytvanck, André Van Acker, Edward Van Meervenne. Jonge duiven: .André De Wael, Gebr. De Brabander, Chris Van Uytvanck, Die- rick-Inzé, André Van Uytfange, Emiel Louis, Albert De Clercq. Meeste prijzen alle reeksen: 1. André De Waele, Gebr. De Brabander. Asduiven: André De Waele (oude), Karei Ost (jaarse), André De Waele (jonge). Zesdaagse jonge: 1. Gebr. De Brabander, Leo Ravijts, André De Waele, Alfons en zn Spanoghe, Chris Van Uytvanck. Noyon kampioenen: Oude duiven: 1. André Van Uytfanghe, /André De Waele, Jozef Inzé en Gustaaf Verberckmoes, Willy Mertens, 6. Cle ment Van Driessche. Jaarlingen: 1. Willy Mertens, 2. André Van Uytfange, 3. Jozef Matthijs, 4. Cle ment Van Driessche, 5. Gustaaf Ver berckmoes, 6. Emiel Louis en Wilfried Boon. Jonge duiven: 1. Pierre Pauwels, André De Waele en Emiel Louis, Cesar Boon en Edward Van Meervenne, Gustaaf Ver berckmoes, André Van Uytfanghe, Wil fried Boon. Asduiven: André De Waele (oude), An dré Van Uytfanghe (jaarlingen) en Pierre Pauwels (jonge). Kampioenen le afg. oude, jaarl., jonge: 1. André De Waele. André Van Uytfanghe, Emiel Louis, Gustaaf Verberckmoes, Willy Mertens. Zesdaagse jonge: 1. Willy Mertens, André De Waele en Leo Ravijts. BENO Het laatste nummer van de zevende jaar gang van het heemkundig tijdschrift 'Cas- tellum' uitgegeven door de Vriendenkring van het slot van Laarne en de geschied- en heemkundige kring Kalken en Laarne, is bijna helemaal gewijd aan een kroniek over de familie De Wilde te Laarne. Het nummer kost 180fren is te bestellen op het nummer 091/31.88.66. Vanaf 2 februari tot en met 24 februari loopt in het Toreken, het ontmoetingscen trum van de Kredietbank op de Vrijdag markt te Gent, de tentoonstelling 'Mozart m het theater'. Het is een poppententoon- stelling samengesteld door Iris Velleman en haar echtgenoot Willy Bocstael. Te be zoeken tijdens de kantooruren en op zater dag van 14.00 tot 17.00 uur en op zondag van 10.00 tot 13.Oil uur. Duivensport. Ook de Kastelse melkers waren op post tijdens de kampioenenhul- de van de Moeneekse Verenigde Vrienden (vh) Duivensport. Veel belangstelling voor de tentoongestelde duiven tijdens de kamptoenenhulde van De Verenigde Vrienden in Moerzeke (vh) Duivensport. De Lebbeekse Noyonkampioenen (foto guy)

De Voorpost | 1991 | | pagina 25