Wegwijs in Walivo's nieuwe voetbalkampioenschappen I 26 - 2.8.1991 - De Voorpost DUIVENSPORT VOETBAL TENNIS Duivensport. Eeven de uitslagen kontroleren (da) Duivensport. Wekelijke Quiévraininkorving bij 'De Snelle Duif te Erembode- gem (da) Duivensport. Het korrekt ajlezen van de konstateurs vergt heelwat vaardigheid (da) Duivensport. Enkele vooraanstaande winnaars van de bonserievlucht uit Noyon in Aalst (da) Duivensport. Zo worden bij de Moorselse Vriendenkring de duiven op de vrachtwagen geladen (da) De Ronde van Frankrijk met de Belgische renners andermaal als zeer bescheiden figuranten, behoort weeral tot het verleden. Veel interesse in de regio Dender en Waas, heeft deze grootste wielerklassieker van het jaar echter niet kunnen losweken. Vrij middelmatig volgens een enquête en de belangstel ling voor het voetbal is ondertussen alweer toegenomen. Ergens logisch in augustus en tijdens die periode wordt ook bij Walivo de vlam terug aangewak kerd. De ploegen sleutelen dan duidelijk aan het konditiepeil in verband met de nakende kampioenschappen waarin winst en verlies, vreugde en ontgoo cheling weeral de voornaamste ingrediënten zullen zijn. Een wekelijks feest ook voor enkele duizenden voetbalfanaten en dat wordt alleszins de start van een aantal boeiende en aantrekkelijke kompetities. Ook bij Walivo trouwens met een zestal new-comers en zoals in het verleden, wordt hier de lijst van alle aangesloten ploegen met de aanduiding der terreinen aangeboden. Dus wegwijs in Walivo's nieuwe voetbalkampioenschappen en voor de ontelbare sympathisanten en supporters, een interessant infoblad. ZATERDAG Eerste afdeling DVL Avanti (Sint-Niklaas) FC Milano (Sint-Gillis-Waas) FC Puivelde (Belsele-Puivelde) FC Oud Geel (Sint-Niklaas) RC Raap (Sint-Niklaas) PW Hemelaer (Temse) VK Siera (Hamme-Zogge) FC Portaels Sport 66 (Waasmunster) FC Temsica (Temse) FC Bondgalm (Hamme) VK Den Bos (Hamme) FC Corner (Hamme) FC Welkom (Hamme) FC Sportarena (Waasmunster) FC Klein-Sinaai (Klein-Sinaai) Tweede afdeling A FC 1000 Appels (Sinaai) FC Wijnveld (Sinaai) FC Hof van Grembergen (Dendermonde) FC Pauls Videoclub (Hamme) FC Briel (Buggenhout) FC De Kroon (Sinaai) AVC De Vlasbloem (Grembergen) SK Moerheide (Hamme) RC Grembergen (Grembergen-Dendermonde) FC De Nieuwe Sportvriend (Sint-Niklaas) FC Stille Vrienden (Moerzeke-Kastel) FC Luitentuit (Sinaai) FC Lilianc Boys (Baasrode) FC Welkom Sport (St.-Niklaas) FC Tripoli (Dendermonde) Tweede afdeling B VKW '70 (Sint-Niklaas) VK Rodeo (Sint-Niklaas) FC Fortuna-Nantes (Sint-Niklaas) FC Herten Aas (Sint-Niklaas) W Eendracht (Sint-Niklaas) VK Bristol (Sint-Niklaas) FC Sporting Bazel (Bazel) FC Wazoo (Sint-Niklaas) FC Rembrandt (Sint-Niklaas) VK Leopoldstad (Sint-Niklaas) FC Tromp (Stekene) RC Bosdorp (Stekene) FC Scoutshuis (Sint-Niklaas) AC Geratex (Sint-Niklaas) VK Woodstock 65 (Nieuwkerken) Derde afdeling FC Dino Boys (Sint-Niklaas) LVK .Ankerhof (Sint-Niklaas) VK Trappen Steels (Belsele) FC Familia (Sint-Niklaas) FC Novelty (Sint-Niklaas) FC De Strijders (Sint-Niklaas) FC Jong Pekton (Stekene) FC 't Kloksken (Sint-Niklaas) FC Venco (Dendermonde) FC Rif (Sint-Niklaas) FC 't Schrijverke (Sint-Gillis-Waas) FC Nelis (Zele) FC Karree (Sint-Niklaas) FC Altodie (Tielrode) FC Avo (Hamme) FC Pony (Waasmunster) ZONDAG Eerste afdeling VK Troch Textiel (Sint-Niklaas) VK Volksunie (Nieuwkerken) FC Bondgalm (Hamme) FC Makkers (Lokeren) PW Hemelaer (Temse) VK Den Bos (Hamme) FC Inter Decor (Sint-Niklaas) Past. Stepmanlaan, Haasdonk Houtvoortstraat, St.-Gillis-W. Kruisstraat, Belsele-Puivelde Passtraat, Sint-Niklaas Passtraat, Sint-Niklaas) Tulpenlaan, Temse Zoggestraat. Hamme-Zogge (achter de kerk) Dauwstraat, Waasmunster Hollebeek, Temse Driegotenkouter, Hamme Noordstraat, Hamme Sportpleinstraat. Hamme Kerkhofstraat, Hamme Rechtover kerk de Ruiter Waasmunster Heirweg, Stekene Grote Baan, Waasmunster Wijnveld, Sinaai Oudkerkhofstraat, Grembergen-Dendermonde Gemeentelijk VP-terrein Hamme Brielstraat, Buggenhout Kruisstraat, Belsele-Puivelde Stuyvenbergstraat Grembergen-Dendermonde Moerheide, Hamme Stuyvenbergstraat. Grembergen-Dendermonde Roskamstraat, Sint-Gillis-W. Sint-Bernarduswijk Moerzeke-Kastel Haneweestraat, Sinaai Dijkstraat, Buggenhout Roskamstraat, Sint-Gillis-W. Mechelsesteenweg. Dendermonde Breedstraat, Sint-Niklaas Bergstraat, Belsele Lange Rekstraat, Sint-Niklaas Meesterstraat, Nieuwkerken Meesterstraat, Nieuwkerken .Azalealaan, Sint-Niklaas Heirstraat, Bazel Dendermondse steenweg Sint-Niklaas Azalealaan, Sint-Niklaas Dendermondse steenweg Sint-Niklaas Bosstraat, Stekene Bosdorp. Stekene Ekelstraat, Nieuwkerken Breedstraat, Sint-Niklaas Kerkstraat, Vrasene Azalealaan, Sint-Niklaas) Meesterstraat, Nieuwkerken Bergstraat, Belsele Meesterstraat, Nieuwkerken Meesterstraat, Nieuwkerken Meesterstraat, Nieuwkerken Bosstraat, Stekene Kerkstraat, Vrasene Van Langenhovestr., Dendermonde Lange Rekstraat, Sint-Niklaas Houtvoortstraat, Sint-Gillis-Waas Dendermondebaan, Zele Meesterstraat, Nieuwkerken H. Eeckhoutdriesstraat, Temse Polderstraat, Hamme Rechtover kerk de Ruiter, Waasmunster Breedstraat, Sint-Niklaas Heihoekstraat, Nieuwkerken Driegotenkouter, Hamme Bospark, Nachtegalenlaan, Lokeren Tulpenlaan, Temse Noordstraat, Hamme Meesterstraat, Nieuwkerken Eerlijk en Vrij Aalst Quiévrain: 7.7.91 jonge: 268, los: 9.20 u. 1. De Croock Mare - Herdersem, 10 12.40-1280,39, 2. Van Rossem Lode- wijk, 3- De Kerpel Henri, 4. 5. De Kerpel Henri, 6. Aeyels Louis, 7. Mertens Lowie, 8. De Kerpel Henri, 9- Bosman Kamiel, 10. Dierickx-Moens. Oude: 32, los: 9 u. 1. Bosteels Paul - Herdersem, 9-50.33- 1368,39, 2. 3. Uyttersprot Pieter, 4. Beeckman Jozef, 5. Bosteels Paul, 6. De Smedt Frans, 7 8. De Koninck Etien- ne, 9- Van Malderen Maurice, 10. Bos teels Paul Jaarse: 40, los: 9 u. 1. Bosteels Paul - Herdersem, 9-50-36 1367,04, 2. Beeckman Jozef, 3- Bosietf Paul, 4. De Schrijver Itendrik, 5. 6 Van Den Steen Alfed, 7. Caliebaut Frans. 8. Uyttersprot Pieter, 9. Van Roy Jozef. 10. De Smet Roger. /VK Were Di (Stekene) FC Van De Voorde (Waasmunster) FC Cado (Stekene) FC Oud Geel (Sint-Niklaas) FC Favo (Belsele) FC Portaels Sport (Waasmunster) FC Luitentuit (Sinaai) Tweede afdeling A FC Sportclub Post FC Anitec (Sint-Niklaas) VK Siera (Hamme-Zogge) FC Geywa (Hamme) FC Wijnveld (Sinaai) FC Progress (Temse) FC Real Witte Pen (Waasmunster) FC Pony (Waasmunster) KWB Sint-Anna (Lokeren) SK Belsele (Waasmunster) FC Briel (Buggenhout) Jong KWB Elverscle (Elversele) FC Zeemeermin (Waasmunster) Tweede afdeling B FC De Cock (Sint-Niklaas) Klub 65 (Nieuwkerken) FC Wembley (Sint-Niklaas) FC Metallo's (Sint-Niklaas) FC Wijnveld (Sinaai) FC Real Witte Pen (Waasmunster) FC Atlantic (Stekene) VK Siera (Hamme-Zogge) Oud KWB Elversele Cera Stekene (Stekene) FC Scoutshuis 81 (Sint-Niklaas) FC Spaans Kwartier (De Klinge) KWB Stekene (Stekene) Derde afdeling FC Oostberg (Temse) FC Samara (Sint-Niklaas) FC Azalea (Stekene) FC 1000 Appels (Sinaai) SK Moerheide (Hamme) FC 't Klokhuis (Hamme) VK Brouwerhof (Zaffelare) FC Koekoek (Sint-Niklaas) VK Gouden Leeuw (Stekene) FC 80-min 77 (Sint-Niklaas) FC Young Bristol (Nieuwk.) FC Beckers (Stekene) SK Bosdorp (Stekene) Noortgaever, Hellestraat Stekene Donkerputstraat, Waasmunster Bosdorp, Stekene Breedstraat, Sint-Niklaas Bergstraat, Belsele Dauwstraat, Waasmunster Haneweestraat, Sinaai Vleeshouwerstraat, Sinaai Lange Rekstraat, Sint-Niklaas Achter de kerk Zoggestraat, Hamme Vlietkouter, Hamme Wijnveld, Sinaai Veldstraat, Temse Groenselstraat, Waasmunster Hamstraat, Waasmunster Collegeplein, Gentsesteenweg Lokeren Korte Heesdonkstraat Waasmunster Brielstraat, Buggenhout Meerstraat, Elversele Sousbeekstraat, Waasmunster Hogen Heirweg (Sint-Niklaas) Meesterstraat, Nieuwkerken Meesterstraat, Nieuwkerken Meesterstraat, "Nieuwkerken Wijnveld, Sinaai Groenselstraat, Waasmunster Bosstraat, Stekene Achter de kerk, Zoggestraat. Hamme Meerstraat. Elversele Nieuwstraat, Stekene Lange Rekstraat Sint-Niklaas Warandawegel, De Klinge Bosstraat. Stekene Eeckhoutdriesstraat, Temse Dendermondsesteenweg, Sint-Niklaas Hoek Wildernis, Bergstraat, Stekene Grote Baan, Waasmunster Moerheide, Hamme Kaaiplein, Hamme Doorslaan (aan de kerk) Eksaarde Roskamstraat, St.-Gillis-W. Hellestraat, Stekene Azalealaan, Sint-Niklaas .Azalealaan, Sint-Niklaas Past. Van Lierdestraat Stekene Bosdorp, Stekene Tennis. Op zondag 21 juli organiseerde Vlaskia een tornooi voorde thuisblijven Voor de fotograaf is het nemen van een aktiefoto geen gemakkelijke opdracht maar hier zien we toch Josje Pirijns en Jean De Bruyne tijdens het dubbel (folo guy)

De Voorpost | 1991 | | pagina 26