OPENING STEEKKAART de slimme vos vergelijkt de prijzen. De Voorpost - 2.8.1991 - 31 Openingsuren Ma. 9-1 2.30 u.-14-l 8.30 u. Di. 9-1 2.30 u. Wo. 9-1 2.30 u.-14-l 8.30 u. Do. 9-1 2.30 u.-14-l 8.30 u. Vr. 9-12.30 u. - 14-1 8.30 u. Za. 9-1 2.30 u.-14-17.00 u. Zaakvoerster Anny VERHAERT Adres Brusselsestraat 8 9200 DENDERMONDE Tel. 052/21.48.50 Brikenter Steven Steffie. De kinderen van de zaakvoerster. Op zaterdag l 3 juli II. vond de opening plaats van het Brilcenter in de Brusselsestraat 8 te Dendermonde. Onder de belangstelling van vele geïnteresseerden, hield de Heer Fons Hermans, Eerste Schepen en plaatsvervangend Burgemeester, een opmerkelijke toespraak. De zaakvoerster Mevr. Verhoert, zaakvoerster Brilcenter, is afkomstig uitGrobbendonk in de Antwerpse Kempen, en komt uit een gezin van l 3. Reeds vroeg was heel duidelijk waar haar interesses lagen vader was apotheker en opti cien, en zijn dochter toonde al op jonge leeftijd dezelf de passies. In Brussel kreeg Mevr. Verhoert de kans om de richting OPTIEK te volgen tijdens de humaniorape- riode, gekoppeld met een opleiding bij BODART. Na verschillende andere leerscholen en opleidingen gevolgd te hebben, kwam zij 5 jaar terug terecht bij Brilcenter in Turnhout. De eerste winkel van Brilcenter werd opgestart in Genk door Mr. Leon Francois. Brilcenter Aanvankelijk werkte ze gewoon als bediende, doch met een enorme inzet en motivatie alsof het haar eigen zaak betrof, 5 jaar later, we schrijven juli l 991is het eindelijk zover dat Mevr. Verhoert haar droom een eigen Brilcenter uit te baten, kan verwezenlijken. Brilcenter is een zaak waarbij een tiental opticiens zijn betrokken, vooral afkomstig uit Antwerpen en Limburg. Stilaan willen zij buiten hun eigen provinciegrenzen nu ook de Oostvlaamse markt ontdekken en veroveren. Door in groep aan te kopen, en zelf goederen te importeren, kunnen zij gezamenlijk goedkoper handel drijven. Al gauw is duidelijk dat dit één van de grootste troeven zal zijn van Brilcenter de goedkopere aan koopprijzen komen uiteraard de klant enkel ten goede. De nieuwe zaak Toen men 2 weken vóór de opening in de Brusselse straat het huidige Brilcenterpand passeerde, had nie mand kunnen vermoeden dat op l 3 juli deze prachti ge zaak zou openen. In amper 2 weken tijd werd een ongelooflijke prestatie geleverd door een fantastisch team, onder leiding van de Heer Coeman - decora teur- die hierbij een pluim verdient voor de manier waarop hij de werken neeft geleid. Akties Doorlopend zal Brilcenter speciale akties en promoties houden, die de lezer van Het Reklaamblad kan volgen in Het Reklaamblad. Momenteel loopt een aktie met 20% korting op de glazen tot half augustus. Een extra attentie voor de klanten is ook nog de ten toonstellingsruimte achterin, waar nu een expositie te bewonderen is van schilderijen van Pauline Verhoert, de zuster van Mevr. Verhoert. Reportage DC Geluid Televallé Mevrouw Anny Verhoert met haar zuster Pauline die achteraan in het Brilcenter exposeert.

De Voorpost | 1991 | | pagina 31