ipF* -EMEnOED- Siera Ladies mooi aan de leiding Vlaams Sportverbond Uitslagen - Kalender Vijfde avond der gevechtssporfen speelt altijd mee De Voorpost- 25.10.1991 - 29 11 DAMES Verrassende overwinning van Biscaya Lady's op het veld van PV Lady's. De bezoekers kenden in deze goede wedstrijd al vlug succes toen Beernaerts Lille Helmut, Van Polfliet Peter, De Dijc- ker E,, Troubleyn Peter, Van Paemel Mare zorgden voor de eindstand: 22-0. Topwedstrijd was echter Shell Boys-FC Moerstraat. Beide ploegen voor de wed- Liefhebbersvoetbal. Torenboys-Pie Boys (MTSA) 0-1 (da) Kizzy reeds in de 5e min. scoorde. Door strijd nog ongeslagen begonnen gretig dit doelpunt gesterkt, voetbalde Biscaya aan de wedstrijd. Het werd een prachtige op hun elan verder en enkele min. later en spannende wedstrijd, door heel veel vloerde Nancy Wuyts de thuisdoelvrouw supporters bijgewoond. Zouden de 5 met een prachtige lob. Beernaerts Kizzy, gele kaarten iets met de sfeer te maken de nieuwste aanwinst en uitblinker bij hebben??? De eerste helft verliep gelijk- de bezoekers, scoorde nog tweemaal opgaand maar de beste kansen waren voor de rust. PV Lady's probeerde wel voor de thuisploeg met Vermeiren R., verdienen voor het sportieve weerwerk, Rooms Guv bracht de bezoekers terug een vuist te maken maar niets lukte. Na die enkele open doelkansen de nek konden echter niet meer terug slaan, tot 3-3. de rust nam de thuisploeg direkt het omdraaide. Shell Boys kon zich geen Vriendenkring had het gemakkelijker in Beide ploegen dachten reeds aan een overwicht in het middenveld en ging op betere start van de 2de helft dromen Waasmunster tegen 't Stamineeken. De gelijkspel, maar Bogaert Ludo dacht er zoek naar de aansluitingstreffer. Het want Moens Guy zorgde met een own- eerste helft was er gelijkopgaand met zo niet over en kopte een hoekschop waren echter de bezoekers die verder goal in de 4 min. reeds voor 1-0. Van dan Vriendenkring gevaarlijker voor doel prachtig binnen. Na een geharrewar uitliepen tot 0-5 langs Deliere Sandy, af brak de veer bij een aangeslagen maar de kansen werden gemist. Rust: voor het thuisdoel scoorde weer Rooms Het verdiende doelpunt voor PV Lady's bezoekende ploeg. Van Polfliet zorgde 0-0. De tweede helft was nog maar net Guy en bracht zo de eindstand op 3-5 kwam er dan toch in de 64e mm. langs voor de 2-0 en Vermeiren Rudi deed wat op gang gefloten of Vriendenkring stond Voor de verrassing tekende The Bridge Van Borm Martine. Twee minuten voor hij voor de rust niet kon. Hij scoorde een 0-1 voor na een slechte terugspeelbal The Bridge won totaal onverwacht van affluiten legde Deliere Sandy de overdre- loepzuivere hattrick en bracht de eind- van de thuisploeg. Vriendenkring kon de FC Den Ijzer met 3-2 cijfers. Hoop ven eindstand 1-6 vast. FC Antwerp stand op 5-0. kansen niet benutten en moest wachten Vreugd nam dit geschenk in dank aan en Girls-DVC Opstal werd een gelijkopgaan- Minder gemakkelijk verging het RBS tot de 70e min. om verder uit te lopen door de overwinning tegen Moerstraat de eerste helft zonder enig gevaar voor Hoger Op in Nieuwkerken tegen de met een doelpunt van Bressinck Arthur, komt Hoop Vreugd alleen en ongesla- Peide doelen. Na de rust meer animo Turkse ploeg FC DB II Yaris II. Bij de Mets Stefaan maakt er 5 min. later 0-3 gen aan de leiding, toen een bezoekster de bal met de hand aanvang van de wedstrijd leek de bezoe- van. De weerstand van de thuisploeg was nu volledig gebroken. De aanvallers van Zondagnamiddag: Vriendenkring verkeren niet in hun dag- De wedstrijd waarvan het meest werd je want 5 open doelkansen worden ge- verwacht was 't Fort-Drij Boeren, mist. Het is Van Drom Franky die uitein- De eerste helft was gelijkopgaand met delijk de eindcijfers 0-4 vastlegt. Vlier- enkele goede kombinaties van de beide kouter hield de punten thuis in een ploegen. In de 23e min. werd een verre Zaalvoetbal. Stapken uit Moerzeke speelt in de Hamse Zaalvoetballiga (vh) resulteerde in een uitsluiting van Van der Borght P. VK Zwijndrecht moest nu nog 40 min. met 10 man verder. Hiervan profiteerde Van Hemelrijk om 1-3 op het bord te brengen. De thuisploeg liet echter niet af en kon ondanks de nume rieke minderheid toch nog tegenscoren. De bezoekers ontnamen de thuisploeg alle illusies in de 65e min. met een 4de doelpunt langs Peeters. Nadien had Cocktail nog enkele mooie kansen maar deze werden niet meer benut. Verdiende overwinning van AFC Cocktail tegen een ondanks alles verdienstelijk VK Zwijndrecht. Wijkagenten gaf blijk van opportunisme tegen een zwak Woodstock '66, dat toch betere tijden gekend heeft. Het werd een heel zware nederlaag aan de kazerne. De thuisploeg benutte de kansen en de bezoekende doelman moch zich dertien keer omkeren. De bezoekers konden toch nog de eer redden. Een andere ploeg uit Zwijndrecht (Burcht), Statie vrienden nam het op tegen FC II Yaris I. De bezoekers hadden voortdurend het overwicht maar de geboden kansen wer den niet benut of gestopt door een uit stekende doelman. In de 43e min. moest hij zich gewonnen geven op een afgeweken schot van Kosse Omer. De bezoekers beheersten ook de tweede helft en liepen verder uit met doelpun ten van Kose Omer en Yuruk Sayup. Van de Perre Jozef, duivel-doet-aJ bij Statievrienden, kan blijkbaar ook nog scoren want hij redde de eer van de thuisploeg met een doelpunt op de val reep. Eindstand: 1-3. Tot slot waren er de overwinningen van Real Kastel tegen FC De Zon 3-1 en van VK Herleving bij ATS 0-2. spannende wedstrijd tegen FC Tip Top. Blindeman G. en Weyn André tekenden voor de doelpunten van de thuisploeg. De bezoekers verloren een van hun inworp door De Dijcker Eric verlengd en na een mistasten van de thuisdoelman kopt Ruts Luc de 0-1 tegen de netten, 't Fort kwam sterker opzetten en op een betere spelers Van Goethem P. in de van de vele hoge ballen in het doelgebied en RangSClllliKing tweede helft na een trap op de knie. Sp. Steendorp heeft dit seizoen blijkbaar geen geluk. Na de prachtige wedstrijd vorige week toen nipt verloren werd van Shell Boys werd deze week weer verlo ren met een doelpunt verschil, nu tegen Real Hansevelde. Zondagvoormiddag: Kommersanten ging in Lokeren met 3-5 cijfers winnen van Jong Bijlken. In deze wedstrijd startten de bezoekers het best en openden de score op 15 min. Liefhebbersvoetbal. Lion d'Or verloor in derde afdeling MTSA de topper tegen van Drij Boeren graaide de bezoekende doelman kompleet naast de bal en Ver hulst André had maar in te duwen. Na de koffie werd het duel gespeeld op het scherp van de snee. Het was echter Drij Boeren dat voorsprong nam toen bij een geharrewar voor doel, de bal met de hand gespeeld werd. De strafschop werd feilloos omgezet door Verbruggen Koen. 1-2. In het laatste kwartier kwam 't Fort nog sterk aandringen wat nog voor enke le gevaarlijke standjes voor het doel van Drij Boeren zorgde maar een toch wel langs De Boes Herman die 2 min. later erg gehavende thuisploeg kwam niet de stand op 0-2 bracht met een afstands- meer tot scoren. Door het verlies van schot waarop de thuisdoelman zich vol- 't Fort komt Fina Troubleyn alleen aan ledig verkeek. De thuisploeg kwam terug de leiding na een overwinning tegen Hoop Vreugd. Het werd een vrij rustige wedstrijd met een betere bezoekende ploeg en een sportieve thuisploeg. Een wedstrijd op het scherp van de snee in Haasdonk waar 't Sleperke Wepogro ontving. De bezoekers kwamen gelufdkig op voorsprong met een own doelpunt van Rothier Frankie. Op de 30e min. stelde Geerts Mare gelijk. De wedstrijd ging goed heen en weer en beide ploegen kregen enkele kansen. Achakabar Mo hammed maakte er na een prachtige kombinatie 1-2 van en 't Sleperke was op achtervolgen aangewezen. De tweede helft was volledig voor de thuisploeg maar een goede bezoekende doelman en een falende afwerking zorgde ervoor dat de gelijkmaker pas 10 min. voor affluiten op het bord kwam. Emme- rechts Jimmy scoorde dan wel een beau ty van een doelpunt. AFC Cocktail ging bij VK Zwijndrecht winnen. Deze nieuw komer had zich de kompetitie wel an- Zaalvoetbal. De ploeg Extra uit Grembergen speelt in de Hamse Liga (vh) wegduwde en de logische strafschop i'erd feilloos omgezet door Van Reyn Leen 1-0. De vreugde was maar van lorte duur want Opstal stelde onmiddel- ijk gelijk langs Laurijs Tamara. 1-1. Een lominerende thuisploeg kwam in de 60e min. weer op voorsprong met een mooi gestrekt schot. Nog geen min. later werd het 3-1 na een misverstand in de bezoekende verdediging en De Vries Kristien scoorde. Op de 63e min. een jf rode kaart voor Van Aertselaer Brigitte, «oor natrappen. De thuisploeg moest dus de laatste 7 min. met 10 speelsters irder maar De Vries Kristien zette FC Antwerp Girls op rozen. Lutterzele was eerste helft meester tegen Mansing Girls en drukte dat overwicht uit met ie doelpunten. Dat deze ruststand ook eindstand is, is enkel te wijten aan de imondigheid van de aanvalsters van de thuisploeg. Mansing Girls was over de '£2*met 2-3 (da) 3nse tweede helft de betere ploeg maar wam niet tot scoren. Eldorado deed dat kende ploeg op een vlotte overwinning af wel twee keer tegen SK Londerzeel en te stevenen. Na 5 min. scoorde Verheg- behaalde een moeizame overwinning genLucmeteenprachtighakjeO-l.RBS met 1-2 cijfers. Een vlottere overwinning bleef kansen creëren en na enkele ge mor Siera Zogge op het terrein van PW miste kansen maakte Vercauteren E. er Hemelaer Girls. De Hamse meisjes zijn in de 15e min. 0-2 van. Van dan af liep dit seizoen bijzonder goed op dreef en het allemaal mis voor RBS. De thuis lieten de thuisploeg helemaal geen ploeg kwam meer in het stuk voor en de kans. De 1-4 cijfers waren dan ook bezoekers kwamen niet meer tot kom- mrdiend. bineren. Op Wilskracht vocht II Yaris verder en op een betwist buitenspel werd de 1-2 voorbij gelegenheidsdoel- litschieter was Pylonen De Kerf-FC man Van Hoyweghen Rocco geschoten. Gouden Leeuw. De mannen van Kamiel Nu zakte het sPelPeil van no8 dieper De Kerf haalden ongelooflijk zwaar uit onder nul en °P de 37e min. stonden de egen een onvoltallig Gouden Leeuw. De bordjes gelijk 2-2 na een flater van de ezoekers met 7 spelers boden kranig bezoekende doelman die een gemakke- j9RS9S9RBË9E9HiEHHHHHHHB0EilK^!?1&i 'eerstand tegen een sterk spelende lijke bal door de handen liet glippen. De huisploeg. Het duurde tot de 20e min. bezoekers wilden met de twee punten ter Verbruggen Koen de eerste van zijn naar huis en na de rust werd er beter doelpunten kon maken. Gouden gespeeld en schoten van Vercauteren, Liefhebbersvoetbal. De Leedse karnavalisten organiseerden een voetbalwed- eeuw bleef sportief voetballen maar Van Havere en Verheggen strandden op slrijd l-v-v- de aktie 'Kom op tegen kanker' (da) bkasseerde goals aan de lopende band. doelman Zorlu Fahri of op de paal. 75e Voor de rust scoorde Verbruggen Koen min. een schot van Verheggen, Zorlu langszij met een owngoal van de bezoe- ders voorgesteld en ook nu weer kon fo, De Winter A. 4x, Van Puymbroeck lx kan het schot niet klemmen en Stoop kers. Dit doelpunt gaf Bijlken terug men de punten niet thuis houden. In tn De Dijcker Eric. Ruststand: 10-0. Pascal is er als de kippen bij om de moed en De Maerschalk Mare stelde in een hard betwiste wedstrijd scoorde De ïenrichtingsvoetbal na de koffie en de winstcijfers vast te leggen. De bezoekers de 42e min. gelijk. Na de rust werden de Schepper reeds na 10 min. 5 min. later bezoekende doelman kon zich verder namen het zekere voor het onzekere en duels bitsiger wat de thuisploeg 4 en de dreef Van Hemelrijk de score op tot 0-2 onderscheiden met heel veel knappe verdedigden deze voorsprong uit alle bezoekers 1 gele kaart opleverden. Ron- De thuisploeg kon voor de rust nog tddingen. Verbruggen scoorde nog 4x, macht. ny Rogiers schoot de thuisploeg op voor- tegenscoren. De Winter A.2x, Van Paemel Antoon, De De thuisploeg, die een dikke proficiat sprong na 3 min. in de tweede helft. Na de rust een agressieve thuisploeg wat UITSLAGEN DAMES FV Lady's-Biscaya Giris FC Antwerp Girls-DVC Opstal Hemelaer Lady's-Siera Zogge Lady's Lady's Londerzeel-Lady's Eldorado Mansing Giris-Lutterzele Girls Juv, Schoonaarde: «ij Zaterdag: 't Stamineeken-FC Vriendenkring Real Hansevelde-Sp. Steendorp Nonen De Kerf-FC Gouden Leeuw FC DB II Yaris ll-RBS Hoger Op FC Shell Boys-FC Moerstraat SK Mierkouter-Tip Top Klein Zand: vrij Zondagvoormiddag eerste ronde: FC Moerstraat-Hoop Vreugd Jong Bijlken-Kommersanten FC The Bridge-FC Den Ijzer Zondagnamiddag: 't Fort-Drij Boeren Wijkagenten-Woodstock '66 Real Kastel-FC De Zon 't Sleperke-Wepogro ATS-VK Herleving VK Zwijndrecht-AFC Cocktail Hoop Vreugd-Fina Troubleyn Statievrienden-FC DB II Yaris I 0-4 3-2 22-0 2-3 5-0 2-1 1-2 13-1 3-1 2-2 0-2 2-4 1-4 1-3 KALENDER DAMES Lutterzele Girls-FC .Antwerp Girls (Aendenhof L.) PV Lady's-Lady's Eldorado (CrickxJ.) Juv Schoonaarde-DVC Opstal (Van Uytvanghe) Biscaya Girls-Mansing Girls (Aendenhof L.) Lady's Londerzeel-Siera Zogge Lady's (Peersman A.) C's: vrij Drij Boeren-Real Kastel (De Wael M FC De Zon:'t Sleperke (V.d. Schraelen) Wepogro-ATS (De Bock N.) VK Herleving-VK Zwijndrecht (CrickxJ.) FC DB II Yaris I-Wijkagenten (De Vroe H.) RANGSCHIKKING Damesreeks: 1 S. Zogge Lady's 2. Juv. Schoonaarde 3. Lady's Eldorado 4. Lutterzele Girls 5. PV Lady's 6. Lady's Londerzeel 7. Hemelaer Lady's 8 DVC Opstal 9. Biscaya Girls 10. FC Antwerp Girls 11. Mansing Girls Zaterdagreeks: 1. FC Shell Boys 2. RBS Hoger Óp 3. SK Vlierkouter 4. P>1. De Kerf 5. FC Vriendenkring 6. Real Hansevelde 7. FC Moerstraat 8. 't Stamineeken 9. VK Sp. Steendorp 10. Tip Top 11. Klein Zand 12. FC II Yaris II 13. FC Gouden Leeuw 6 6 0 0 31- 6 (25) 12 7 6 1 0 28-11 (17) 12 6 5 1 0 17- 5 (12) 10 7 4 2 1 46- 6 (40) 9 5 4 1 0 23-10 (13) 8 6 4 2 0 30-12 (18) 8 5 3 1 1 20-11 (9) 7 6 2 4 0 21-22 (-1) 4 6 2 4 0 12-24 (-12) 4 6 15 0 11-17 (-6) 2 6 1 5 0 16-27 (-11) 2 6 0 6 0 5-51 (-46) 0 6 0 6 0 5-63 (-58) 0 Zondagvoormiddag 1 ronde: Zaterdagreeks: Zaterdag: Sp. Steendorp-Klein Zand (Heymans D.) Tip Top-'t Stamineeken (CrickxJ.) FC Vriendenkring-Pylonen De Kerf (Roels L.) FC Gouden Leeuw-FC DB II Yaris II (Van Mierberghe) RBS Hoger Op-FC Shell Boys (De Bock N.) FC Moerstraat-Real Hansevelde (Van Uytvanghe G.) SK Vlierkouter vrij Zondagvoormiddag eerste ronde: Jong Bijlken-Hoop Vreugd (Van Boven M.) Kommersanten-FC Den Ijzer (De Bock N.) FC Moerstraat-FC The Bridge (Van Doorsselaer) Zondagnamiddag: AFC Cocktail-Hoop Vreugd (Van Vlierberghe) Fina Troubleyn-Statievrienden (Almaci) Woodstock '66-'t Fort (Verstrepen J.) 1. Hoop Vreugd 2. FC Den Ijzer 3. FC Moerstraat 4. Kommersanten 5. FC The Bridge 6. Jong Bijlken Zondagnamiddag: 1. Fina Troubleyn 2. Drij Boeren 3. 't Fort 4. AFC Cocktail 5. Wijkagenten 6. FC II Yaris I 7. Real Kastel 8. Wepogro 9. 't Sleperke 10. Hoop Vreugd 11. Statievrienden 12. VK Herleving 13. VK Zwijndrecht 14. FC De Zon 15 ATS 16. Woodstock '66 7 6 0 1 42- 5 (37) 13 7 5 1 1 31- 8 (23) 11 6 3 3 0 14-12 (2) 6 7 2 4 1 13-19 (-6) 5 6 14 1 4-35 (-31) 3 7 1 6 0 9-34 (-25) 2 Op 16 november om 19u30 in de sporthal van Appels: met internationale deelname

De Voorpost | 1991 | | pagina 61