Intergem beloonde klanten die op aardgasverwarming overschakelden Boontjestocht wordt ludieke stadsrally Akademie voor Schone Kunsten te Aalst brengt opendeurtje... Eerste internationale motorbeurs te Aalst De Voorpost - 1.5.1992 - 5 Op zondag 3 mei organiseren de Natuurvrienden Aalst een ludieke stads- cu''na're avond met Jo Boon, in re- rally rond de figuur van Louis-Paul Boon. Tussen 10 en 14 uur kan men staurant Royaj Astrid te Aalst, met vertrekken aan de ontvangstruimte Keizershallen voor deze «Boontjes- overnachting 'n het Keizershof-ho- tocht». Tijdens deze tocht kan men proeven van Aalsterse specialiteiten. te' en voor twee Personen- c. ino. aElke deelnemer ontvangt een aan- Sinds 1984 organiseren ATB Dc van de wandeling, die via de Grote denken. Het aantal deelnemers is Natuurvrienden, een Louis-Paul Markt, Pontstraat, stadspark, Ka- beperkt tot 300. De prijsuitreiking Boon-herinner,ngswandeling. Op 3 pellekensbaan, Osbroeek en Zout- heeft plaats op 3 mei om 18 uur in mei e.k. maakt men ervoor het eerst straat terug naar de Keizershallen het Onthaalkomplex van de Kei een toeristische rally van met vra- leidt. zershalien. Inschrijven is noodzake gen die door iedereen die wel eens Verschillende handelszaken verle- lijk en kan gebeuren op nr. 870- van deze Aalsterse schrijver ge- non hun medewerking aan de zoek- 0002323-58 van Natuurvrienden hoord heeft gemakkelijk kunnen tocht. De ultieme schiftingsvraag Aalst, de som van 200 fr. Vermelden opgelost "orden. Vragen, waarbij zal vanaf midden april te zien zijn in «Boontjestocht». Kaarten kunnen opmerkzaamheid en kennis met het de etalage van Leonidas in de Lange ook afgehaald worden op de toeris- n v lui iVa" Aalsterse vlaalcn. Zoutststraat heeft men ons nog tische dienst van Aalst: Belfort, Dirk Martensjenever en uiensoep, meegedeeld. Grote Markt. De meerkeuze vragen dienen te De eerste prijs die kan gewonnen Info: nr. 053/78.73.52 of 053/ worden opgelost langs het parcours worden met de wandeling, is een 77.86.76. In het klantenbureau van Intergem aan de Dendermondsesteenweg staan kontinu een tiental mede werkers ter beschikking van het kliënteel om de meest uiteenlopen de vragen in verband met informa tie, afspraken, aansluitingen, ver huizingen enz... vlug en efficiënt te beantwoorden. Aktie Slim-Slim Klanten van Intergem die voor hun bestaande woning tijdens de perio de van 10 december 1991 tot en met 31 maart 1992 overschakelden op aardgasverwarming mochten deel nemen aan de wedstrijd «Slim- Slim». Hierbij dienden zij enkel een pronostiekje in te vullen betreffen de het aardgasverbruik van één van de klanten. In het totaal namen 87 gezinnen deel aan de wedstrijd. De 28 die het dichtst het juiste ant woord op de wedstrijd benaderden werden met een prijs bedacht. Er werd een prachtige prijzenpot voorzien voor een totaal bedrag van 200.000 fr. voor de regio Aalst. In het nieuwe gebouw, waar ook het klantenbureau is gevestigd werden volgende winnaars dan ook gelau werd en me geschenken bedacht - Eeman Duivekeetstraat 32, Aalst Reis 7 dagen Agadir - De Wilde Dirk A. De Cockstraat 3, Herdersem Televisie - Schelfhout Julien Sint-Annalaan 26, Aalst Herenfiets Kettler - Dr. J. Steyaert Keizerlijk Plein 33, Aalst Damesfiets Kettler - Van de Meirsche Willy Kapelleommegang 5, Herdersem Videorecorder De Aguirre Gotzon H. Hartlaan 85, Aalst Videorecorder Verstraeten Felix Asserendries 102, Adist Radiocassette Baeten Emiel Welvaartstraat 119, Aalst Radiocassette Van Den Bossche Rudi Ten Berg 43, Aalst Radiocassette De Corte H. Lange Ommegangstr. 20, Erpe Radiocassette Verbeken Bosstraat 101, Mere Radiocassette Van Lierde Linda Nieveldriesweg 16, Meldert Jogging Callebaut Rudi Ten Berg 128, Aalst Jogging De Vis Remi Welleweg 29, Erembodegem Jogging Goossens Willy Bosstraat 142, Mere Jogging Roels Jeanine Verbindingsstr. 31, Erembode gem Jogging SK Erembodegem Gerstenstr. 1130, Erembodegem Jogging De Rijck Frank Groenstraat 2, Erembodegem Sporttas Redant Emiel G. Gezellestraat 31, Aalst Sporttas Kindermans Pascal Botermelkstraat 119, Aalst Sporttas Temmerman William Dr. Demoorstraat 83, Aalst Sporttas De Jaegher Jozef Nieuwstraat 17, Mere Sporttas Mercier Frank Zwalmkouter 19, Erembodegem Sporttas Van Der Steen C. Lange Ommegang 24, Erpe Sporttas Wed. De Lat - De Landsheer Lange Ommegang 22, Erpe Sporttas Van Den Driessche Arseen Brusselbaan 297, Erembodegem Sporttas Comand Mario Moorselbaan 477, Aalst Sporttas Claessens Godelieve Babbelaarstraat 77, Hofstade Aalst. De winnaars van de Aktie Slim-Slim van Intergem regio Aalst mochten hun prijs in ontvangst nemen (a) Tussen de vele opendeur- en open schooldagen die gedurende de laatste weken worden ingericht kan er zeker één niet onopgemerkt voorbijgaan. Op vrijdag 8 mei (Nieuwbeekstraat van 17u.30 tot 21 u.) en op zaterdag 9 mei 1992 (Oude Vismarkt van 11 tot 18 u.) staat de poort van de Aka demie voor Schone Kunsten open voor alle nieuwsgierigen en belang stellenden. Nieuwsgierigen, omdat zovelen zo weinig afweten van het leven en de werking in een kunstakademie. Ooit al eens een atelier bezocht waar kunstwerken vervaardigd wor den Al eens een beeld zien boetse ren, een vaas op een draaischijf zien vervaardigen; glas in lood of een wandtapijt zien ontstaan; de teken zalen bezocht waar aan architek- tuur en binnenhuiskunst gedaan wordt en met kleur omgegaan, waar maquettes vervaardigd worden en etalages opgebouwd Ooit eens kennis gemaakt met een schilders atelier waar gewerkt wordt naar le vend model of waar schildertech nieken, ets-, lino- en zeefdruktech nieken worden aangeleerd Wist U dat kunstonderwijs kan ge volgd worden in een dagschool op secundair niveau en dit vanaf de leeftijd van 14 jaar (derde jaar se cundair onderwijs). Dat heel wat jonge mensen - op dit ogenblik zijn er dat in de Aalsterse Akademie ruim 100 - die hun mid delbare studies doen gelijktijdig met een kunstopleiding Kom kij ken, U zult ze aan het werk zien (inzonderheid op zaterdag 9 mei van 11 tot 18 uur). Wist U dat, naast daglessen, er kur- sussen gegeven worden gedurende de avond en 's zaterdags in alle mo gelijke kunstrichtingen, aan jongen oud (vanaf 6 jaar tot 12 jaar in de jeugdateliers en in de middelbare en hogere graden zonder enige leef tijdsgrens). Kom kijken, U zult het zelf kunnen vaststellen. Misschien kunt U achteraf de grote groep van belangstellenden vervoe gen en komt bij U ook de drang naar boven om kreatief te worden en aan kunst te gaan doen. Alles zal op 8 en 9 mei in het werk gesteld worden om U degelijk voor te lichten en te dokumenteren. Aalst. Velen vinden in de Stedelijke Akademie voor Schone Kunsten de weg om zich kreatief uit te leven (a) Van 10 december '91 tot en met 31 maart '92 mochten alle klanten van Intergem Regio Aalst, die in die periode voor hun bestaande woning lieten overschakelen op aardgas verwarming, deelnemen aan de wedstrijd «Slim-Slim». Zij dienden enkel een pronostiekje in te vullen betreffende het aardgasverbruik van één van de Intergem-klanten. In het totaal namen 87 gezinnen aan de wedstrijd deel. Vorige woensdag werden de 28 winnaars met een prachtige prijs bedacht. Intergem Regio Aalst is een nieuwe organisatie die stilaan vaste vormen aanneemt en streeft naar een sterke onafhankelijkheid. Met Regio Aalst wordt dat deel van Intergem bedoeld, dat de distributie van elek triciteit, gas en kabel-TV verzekert voor de stad Aalst en de gemeenten Affligem en Erpe-Mere. De regio Aalst kan men vergelijken met een kleine KMO. Intergem be oogt dan ook via doorgedreven de centralisatie van bevoegdheden, de dienstverlening dichter bij de klant te brengen. Heel het opzet van het klantenbureau te Aalst moet dan ook in dit perspektief gezien wor den. Aalst. De Japanse merken als Suzuki en Yamaha kenden ook veel belangstel ling (a) Snelheidsduivels en zachte zon dagrijders verveelden zich niet tij dens het voorbije weekend in de halle van de bloemenveiling Flora, waar de eerste internationale mo torbeurs werd georganiseerd. Het werd geen markt voor wisselstuk ken voor oldtimers, maar een motorevenement van nieuwe en re cente tweedehands-motoren. In- en outsiders van de motorwe reld kwamen in de 4.000 m2 ten toonstellingsruimte aan hun trek ken en konden rondkijken en zon derverplichting rondneuzen tussen al dat blinkend moois en gelijktijdig informatie inwinnen. Er waren merkverdelers aanwezig van Honda, Kawasaki, Suzuki, Ya maha, Harley Davidson,Ducati, Guzzi, Laverda, Norton, Triumph, Cagiva, MZ, Yawa, Bimota, BMW, e.a... Ook wat betreft de keuze van - beschermkledij en toebehoren kon iedereen zijn gading vinden. Er stonden air-brush-specialisten - ter beschikking die de motorvoer tuigen een andere kleur konden ge ven. Individuelen die hun «stalen - ros» van de hand wilden doen kon den vooraf een plaatsje bespreken. Toeristische motorclubs maakten - van de gelegenheid gebruik om de werking van hun club aan het breder motorenliefhebbende publiek voor - te stellen. Het werd een suksesvol treffen. (p.h.) - Aalst Johan Plas, toerismeverantwoordelijke en Georges uruus, uigernccn voorzitter van MTC Aalst, toonden aan degelijk gestuktureerd en georgam- zeerd te Aalst. De Harley-Davidson's demonstreerden de American lifestyle (a)

De Voorpost | 1992 | | pagina 5