hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhi
Zaterdag 9 mei
VTM
15.05 Ewoks-15.30 HannaBar-
bera - 16.20 Clip club - 16.35
Superforce - 17.00 Super 50 -
18.05 De juiste prijs - 19.00
Nieuws - 19.30 Familieraad -
20.00 Viersprong -21.00 Missis
sippi Burning - 23.10 Nieuws en
sport - 23.35 Naked Prey.
BRT 1
10.30 Het slimme kanaal -12.00
Babel - 15.30 Oh God! - 17.05
Okavango - 18.10 Schoolslag -
18.40 Vlaanderen Vakantieland
- 19.20 Joker en Lotto - 19,30
Nieuws - 20.00 Caravans - 20.30
Night Court - 20.55 Eurovisie
songfestival - 0.00 Sport op za
terdag.
BRT 2
15.45 Voetbal Engelse Cupfinal:
Liverpool - Sunderland - 19.30
Mondiale Loterij - 20.30 Over
name TVl.
NED 1
8.15 De beste clown van de we
reld - 9.03 Een wereldverhaal -
15.10 De architectuur estafette
- 15.25 Morgen kan 't beter -
15.57 Voetbal - 17.56 Sollicite
ren met succes - 18.05 Boggle -
18.32 Everest 1992 - 19.02 De
hoogste versnelling - 19.30
Sportpanorama - 20.00 Nieuws -
20.25 Kijk op sport - 21.10 Twi
ce in a Lifetime - 22.48 Karei -
23.38 Play it again, Sam.
NED 2
15^5 Met Witteman-16.08 Mu-
seumschatten - 16.17 Bobbie en
Onyx - 16.30 Groentjes - 16.41
Alfred J. Kwak - 17.07 Wings -
17.30 Man over de vloer - 18.00
Nieuws - 18.19 Kassa! - 18.59
Vijf tegen vijf -19.29 De baas in
huis? - 19.58 De vereenigde Al-
gemeene - 20.30 Flying Doctors
-21.20 Sonja op zaterdag -22.15
Achter het nieuws - 22.49 Per
seconde wijzer - 23.25 De
schreeuw van de Leeuw.
RTBF 1
ÏO.OO Interwallonie - 10.30 Vic
tor English method* 11.00 Ciao
Italia -11.35 Coup de film-12.00
Videothèque-13.10 Objectif Eu
rope -13.45 Sois belle et tais-toi -
15.30 Ecran témoin - 16,40
Grand écran -17.30 Nouba nou-
ba - 17.55 Félix - 18.25 Gour-
mandiBes -18.40 Télétourisme -
19.30 Nieuws - 20.05 Le jardin
extraordinaire - 21.00 Eurovi
siesongfestival.
RTL
7.30 Series - 11.25 10 qu'on ai-
me - 12.25 Moteurs - 13.00
Nieuws - 13.35 I comme - 14.10
Le monde autour de nous -14.40
Père et impair -15.10 Magnum -
16.05 Flash - 17.00 Tintin -
17.25 Clip clap - 19.00 Nieuws -
19.30 Coup de dés - 20.10 Un flic
dans la mafia - 21.15 Autopsie
d'un crime - 23.05 China Beach.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie -14 15 La
une est k vous -17.15 Video gag -
17.45 30 Millions d'amis - 18.20
Une familie en or - 18.45 Les
roucasseries - 19.15 La roue de
la fortune - 20,00 Nieuws - 20.45
Surprise sur prise - 22.25 Seule
contre la mafia - 0.45 Formule
sport.
A 2
6.10 Cousteau - 7.00 Kinderpro
gramma's - 9.00 Paardesport-
magazine - 9.20 Samedi bon-
heur - 11.25 Spelprogramma's -
12.25 Alf-13.20 Si pa vous chan
ge- 14,05 Animalia-15.00 Sport
passion - 18.05 Spécial chiffres
et lettres - 18.30 E.N.G. - 19.25
Sylvie et compagnie - 20.00
Nieuws - 20.50 Eurovisiesong
festival - 0.10 Pas de faire part
pour Max -1.00 La griffe du des
tin - 1.50 La piste de Xapatan -
3.05 Best of caméra cachée -
4.05 1938 - 5.40 Légendes du
monde.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 13.30
Über die Liebe - 14.00 Rabi -
15.00 Kinderquatsch mit Mi
chael- 15.45 Erstens-16.00 Dis
ney Club - 17.23 Vooravondpro
gramma's - 18.07 Sportschau -
19.00 Markt - 19.23 Rudis Tier-
show - 20.00 Nieuws - 20.15
Comedy Club extra - 21.00 Euro
visiesongfestival - 0.10 Der
schwarze Falke.
zdf
8.00 Voormiddagprogramma's -
13.05 Tennis - 17,05 Liinder-
spiegel-17.45bittetzuTisch
- 17.55 Die fliegenden Arzte -
19.00 Nieuws - 19.20 Mit Leib
und Seele - 20.15 Heideschul-
meister Uwe Karsten - 21.45
Heute journal - 22.00 Sport Stu
dio - 23.20 SOKO 5113 - 0.15
Arzt und D&mon.
Zondag 10 mei
VTM
12.00 Super 50 - 13.05 Carson's
Law - 14,00 Love boat - 14.15
Saludos amigos - 15.00 The re
turn of the shaggy dog - 16.30
The famous Teddy Z - 17.00 De
kjnderacademie - 18.05 Mimi -
19.00 Nieuws - 19.30 Familie
raad - 20.00 Raar maar waar -
21.00 Luc - 22.00 Marblehead
Manor - 22.25 Nieuws - 22.40 De
sportshow - 23.45 Wild, wild
world of Animals.
BRT 1
9.00 Samson - 10.00 Sunday
Proms - 11.00 De zevende dag -
12.45 Sportmiddag - 13.15 De
Vlo - 14.55 Roodkapje - 15.05
Dossier Verhulst - 16.00 1 voor
iedereen - 17.30 Merlina- 18.10
De kaper van de Zuidzee -18.35
Zapp - 19.00 De Cosby Show -
19.30 Nieuws - 19.45
Sportweekend - 20.30 Secret
Army - 21.30 Tijd voor Koen -
22.00 I.Q. - 22.30 Vandaag -
22.50 Ziggurat.
NED 1
15.05 Morgen kan 't beter -
15.30 Het gezongen woord -
16.05 Heb ik iets gemist? -17.10
Oren van je kop - 17.20 Kleur
rijk - 17.40 De sprookjesstoel -
17.55 Boggle - 18.25 Nummer
28 - 18.35 Hotel Amor - 19.00
Perfect Strangers - 19.30 Bel
gen - 20.00 Nieuws - 20.15 Oude
liefdes - 21.10 Je zult het zien -
21.45 Brandpunt - 22.25 Uit de
sleur - 23.20 Kruispunt.
NED 2
9.05 Babar - 9.30 Roza's roze so
fa- 10.05 Achterwerk in de kast-
10.20 Meneer Rommel - 10.35
Watt??! - 11.00 Reiziger in mu
ziek - 12.02 Tros voetbal - 18.05
Paul Haenen vijf over zes -18.35
Eerie, Indiana - 19.00 The Won
der Years- 19.27 Onrust!-20.00
Nieuws - 20.14 Op afbetaling -
21.18 Verbetering in wording -
22.07 La casa des sorriso.
RTBF 1
10.30 Terre et soleil - 11.00 Re
ligieuze uitzending - 12.00 Fai
re le point- 13.00 Nieuws -13.20
The kitchen toto - 14.55 Les
grizzlis- 15.55 Génies en herbe-
16.25 Nouba nouba - 17.20 Jeu
des dictionnaires -17.55 Autovi-
sion - 18.30 Le week-end sportif
- 19.30 Nieuws - 20.05 Copie
conforme - 21.00 La guerre de la
drogue - 23.00 Tribune écono-
mique et sociale.
RTL
7.30 Ochtendprogramma's -
14.35 Cagney Lacey - 15.25
Pif et Hercule - 15.40 Les rèves
de Rebecca - 17.00 Benny Hill -
17.25 Atoukado - 18.20 La main
k la pat te -18.50 Le publionnaire
- 19.00 Nieuws -19.30'Allo'Allo!
- 20.10 Dix qu'on aime - 21.20
Terreur sur le Queen Mary -
23.25 Derrick.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.20
Hooker - 14.15 Rick Hunter -
15.15 Columbo - 16.35 Disney
parade - 18.05 Téléfoot - 18.30 7
sur 7 - 19.30 Nieuws - 20.00
Voetbal - 22.00 Les démonia-
ques.
A 2
6 10 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.20 Dimanche Martin -14.55
MacGyver - 15.50 Dimanche
Martin - 17.25 Cousteau - 18.20
Stade 2 - 19.25 Maguy - 20.00
Nieuws - 20.50 Les carnassiers -
22.25 Bouillon de culture - 0,10
Tati sur les pas de Monsieur Hu-
lot.
ARD
8.35 Ochtendprogramma's -
12.00 Middagmagazines - 13.15
Musikstreifzüge - 13.45 Sher
lock Holmes und die sieben
Zwerge - 14.15 Die Herren des
Strandes - 14.45 A-Z Lifeshow -
15.05 Tele FuBball - 15.20 EK
amateurdansen - 16.15 Expedi-
tionen ins Tierreich -17.00 ARD
Ratgeber - 17.30 Bilder aus der
Wissenschaft - 18.05 Wir über
uns - 18.10 Sportschau - 18.40
Lindenstralïe - 19.10 Weltspie-
gel - 20.00 Nieuws - 20.15 Als
Mutter streikte - 21.45 Ein
Mensch - ein Wort - 21.50 Kul-
turreport - 22.20 Tagesthemen -
22.35 Die Gen-Doktoren - 23,20
Eine Welt für alle - 23.30 WK
IJshockey - 0.00 Die besten Jah-
ZDF
8.47 Jugendstil - 9,15 Zur Zeit -
9.30 Katholieke eredienst -
10.15 Matinee - 12.00 Das Sonn-
tagskonzert auf Tournee - 12.47
Sonntagstreff - 13.15 Damals -
13.30 Tennis -18.00 Aktion 240
- 18.15 ML Mona Lisa - 19.10
Bonn direkt - 19.30 Abenteuer
und Legenden - 20.15 Eine Frau
mit PfilT - 21.25 lm Gegenlicht -
eine Italienische Reise - 21.55
Rudolf Serkin - 22.55 Ein unzer-
trennliches Gespann,
11 mei
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dynasty -
16.20 Santa Barbara- 16.45Clip
club - 17.00 Webster - 17.30 Ho
me and away - 18.05 Cijfers en
letters - 18.30 Familie - 19.00
Nieuws - 19.30 Rad van fortuin -
20.00 De gouden jaren - 20.30
MacGyver - 21.30 De vraag van
1.000.000 - 22.15 Nieuws -
22.35 Star - 23.20 Hattrick.
BRT 1
14.30 School-tv - 15.00 Fysica -
17.30 Puff and Strawberry -
18.10 Mooi en meedogenloos -
18.35 Top score - 19.03 Buren -
19.30 Nieuws - 20.00 Zeg 'ns
AAA - 20,30 Denksportkampi
oen - 21.05 Vrij als een vogel -
22.00 Op de koop toe - 22.30
Vandaag - 22.55 Uitzending
door derden.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool -19.53 Benny Hill -
20.00 Uitzending door derden -
21.00 Veiliger wonen - 21.10
Noordstraat 17-21.30 Nieuws -
22.05 IJskoud.
NED 1
13.00 Nieuws - 15.09 G'oud en
nieuw - 16.05 Tekenfilmfestival
- 16.20 Service salon - 17.31
Winnie the Pooh -17.58 Boggle -
i8.28 Sport op 1-18.58 Weg van
de snelweg - Nederland - 19.28
Roseanne - 20.00 Nieuws - 20.26
G'oud en nieuw - 21.17 Hier en
nu - 22.06 Prettig geregeld -
22.37 Jubileesingers op tournee
- 23.07 Jessica Fletcher.
NED 2
16.50 Santa Barbara - 17.30
Baanbreker - 18.15 De Heilige
Koe - 18.45 Countdown - 19.45
Cannes '92 - 20.00 Porky's -
21.45 RUR - 22.25 Porky's II:
The next day.
RTBF 1
12.15 Forem - 12.30 Vendetta -
13.00 Nieuws - 13.35 Un seul
amour - 15.20 Télétourisme -
15.55 Autovision - 16.15 Gour-
mandises - 16.30 Video-clips -
16.40 Nouba nouba - 17,35 Su-
percopter - 18.25 La fête a la
maison - 19.00 Ce soir - 19.30
Nieuws - 20.05 Les liaisons dan-
ge reuses.
RTL
12.30 Top models - 13.00
Nieuws - 13.30 Series - 15.05
Falcon Crest - 15.55 La petite
maison dans la prairie - 16.45
Super 30 propositions - 17.00
Stalag 13 - 17.30 Chips - 18 25
Madame est servie - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 La force de vaincre - 22.05
Eurofoot - 23.10 Crime Story -
0.00 Le Saint.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.00
Nieuws - 13.35 Les feux de
l'amour - 14.30 Cöte Ouest -
15.30 Hawai police d'état-16.30
Club Dorothée - 17.20 Les pro-
fessionnels - 18.25 Une familie
en or - 18.55 Santa Barbara -
19 25 I,a roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20.45 Tapis vert-
20.50 Perdu de vue - 22.45 Com-
bien pa coute - 0.00 Minuit
sports - 1.05 7 sur 7.
A 2
6.05Ochtend-TV- l3.00Nieuws
- 13,45 Laboule perdue - 15.20
La chance aux chansons - 16.05
Des chiffres et des lettres -16.25
Vos droits au quotidien - 16.40
Giga - 18.30 Magnum - 19.20
C'est pour la télé - 20.00 Nieuws
- 20.50 Princesse Alexandra -
22.30 A quoi revaient les jeunes
filles - 23.25 L'héritière du clan
ARD
Dinsdag 12 mei
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dynasty -
16.20 SantaBarbara- 16.45Clip
club - 17.00 Webster -17.30 Ho
me and away - 18.00 Nieuws
flash - 18.05 Cijfers en letters -
18.30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20.00
Bompa IV - 20.30 Flying Doctors
- 21.30 Empty Nest - 22.00
Nieuws - 22.15 Telefacts - 23.00
Odd Couple.
BRT 1
14.30 School-tv -14.50 Geschie
denis - 15.00 Kampioenen van
het veilig - 17.30 Plons - 17.35
Liegebeest - 17.50 Duupje -
18.10 Mooi en meedogenloos -
18.35 Top score - 19.03 Buren -
19.30 Nieuws - 20.00 De drie
wijzen - 20.35 Zeker weten? -
2200 NV De Wereld -22.30 Van
daag - 22.55 Boulevard naar het
verleden.
BRT 2
19.00 School-tv - 19.30 Het Ca
pitool - 19 53 Benny Hill - 20.00
Uitzending door derden - 20.35
National Geographic - 21.30
Nieuws - 22.00 Joe Dancer:
Apenopdracht.
NED 1
9.00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14.02
Kinderprograma's - 15.03
Krach um Bobo -16.25 Cartoons
im Ersten - 16.30 Vooravond-
programma's - 20.00 Nieuws -
20.15 Nur keine Hemmungen -
21.00 Monitor - 21,45 Miami Vi
ce - 22.30 Tagesthemen - 23.00
Tatort.
ZDF
13.45 Die Fraggles - 14,10
Abenteuer Forschung - 14.55
Matlock-15.40 Vorsicht, Falie! -
16.03 Sternensommer - 16.50
Logo - 17.00 Vooravondmagazi
nes - 17.45 Ein Fall für zwei -
19.00 Nieuws - 19 25 Zelleriesa-
lat - 19.30 Happy-End duroh
drei - 21.00 Auslandsjournal -
21.45 Heute journal - 22,15 Ge-
fangen in Rio - 0.05 Die Stillen
Stars.
10.00 Vrouw zijn - 10.50 TV-
Fruitmand - 11.10 Mag ik 's met
je praten? - 16,09 Het kleine
huis op de prairie - 17.00 Kin
derkrant - 17.30 Tijdsein II -
18.10 50 kamers - 18.35 Black
out - 19.05 Op weg naar Avonlea
- 19.50 Mijmeringen - 20.00
Nieuws - 20.25 De wereld van
het jachtluipaard - 21.20 Tijd
sein II - 21.55 TSVI Nussbaum -
Een jongen uit Warschau - 22.45
Toren van Babel: Schepping of
evolutie - 23.22 Mijmeringen.
NED 2
17.05 Verhalen van moeder de
gans - 17.14 De geschiedenis
van Ooit - 17.30 De grote me
neer Kakt us show - 18.00
Nieuws - 18 16 Dubbeldekkers -
18.41 Daar komen de schutters -
19.17 Vijf tegen vijf - 19.45 Poli
ce rescue - 20.40 Oppassen!! -
21.07 De verleiding - 21.53 Ach
ter het nieuws - 22.28 Golden
Girls - 22.57 Impact - 23.46 Mu
seumschatten,
RTBF 1
12.15 Forem - 12.30 Vendetta -
13.35 Le désert de Pigalle -
15.15 Le jardin extraordinaire -
15.55 Génies en herbe - 16.30
Video-clips -16.40 Nouba nouba
- 17.35 Supercopter - 18.25 La
fête la maison - 19,00 Ce soir -
19.30 Nieuws - 20.05 Trois cara-
velles pour Séville - 20.40 Iné-
dits - 21.45 Six nez en l'air.
RTL
11.45 Eurofoot - 12.30 Top mo
dels - 13.00 Nieuws - 13.30 Se
ries - 15.05 Falcon Crest - 15.55
La petite maison dans la prairie -
16.45 Super 30 propositions -
17.00 Stalag 13 - 17.30 Chips -
18.25 Madame est servie - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Le chêne d'Allouville -
22,05 La gouvernante infernale
- 23.30 Le Saint.
TF 1
12.25 Le juste prix - 13.00
Nieuws - 13.35 Les feux de
l'amour - 14.30 Cöte Ouest -
15.30 Hawai police d'état -16.25
Club Dorothee - 17.25 Les pro-
fessionnels - 18.20 Une familie
en or - 18.55 Santa Barbara -
19.25 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20 50 Un poisson
nommé Wanda - 22 45 Ciel mon
mardi.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13 00 Nieuws
- 13.45 Le retour des Coulons -
15.15 Tiercé - 15.30 La chance
aux chansons - 16,10 Des chif
fres et des lettres - 16.35 Vos
droits au quotidien - 16.50 Giga
- 18.35 Magnum - 19.20 C'est
pour la téle - 20.00 Nieuws -
20.50 Les liaisons dangereuses -
23.00 Raison de plus - 0,30 Spé
cial Cannes.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14.02
Kinderprogramma's - 16.00
Vooravondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20.15 Liebling Kreuz-
berg - 21.00 Voll daneben - 21.25
Der vergessene Kosmonaut -
22.00 Comedy Club - 22.30 Ta
gesthemen - 23.00 Boulevard
Bio - 0.00 Magnum.
ZDF
13.45 Das GeisterschloB - 14.10
Michel aus Lönneberga - 14.35
Der Junge im Eichbaum - 15.00
Lolek und Bolek - 15.10 Die Py-
ramide- 16.03 Pfiff-16.50 Logo
- 17 00 Vooravondmagazines -
17.50 Unsere schönsten Jahre -
19.00 Nieuws - 19.20 Forsthaus
Falkenau - 20.20 Studio 1 -
20.55 Der grofle Reibach - 21.45
Heute journal - 22.15 Hautnah
und intsiv - 23.00 Winnetoüs Er-
ben - 23.55 Überall ist Dixie
land.
Woensdag 13 mei
VTM
14.00 Super 50 - 15.05 Riviera -
15.30 Dynasty - 16.20 Clip club-
16.30 Kinderclub - 17.00 Schuif
af - 18.05 Cijfers en letters -
18.30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.05 Rad van fortuin - 20.00
Rap klap - 20.30 Lifeguard -
22.10 Nieuws - 22.25 Sanseve
ria - 23.25 Hill Street Blues.
BRT 1
16.00 Schoolslag - 16.30 Sam
son - 17.30 Postbus X - 18.10
Mooi en meedogenloos - 18.35
Top score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Tatort - 21.40
Married with Children - 22.00
Alle 5 - 22.30 Vandaag - 22.55
Qu'est-ce que je vous.
BRT 2
19.00 Vak-werk - 19.30 Het Ca
pitool - 19.53 Benny Hill - 20.00
Sportavond - 22.00 Ajax Amster
dam - FC Torino.
NED 1
16.05 Tekenfilmfestival - 16.23
Service salon - 17.30 Tekenfilm
festival - 17.40 Bank- en girolo
terij - 18.00 Boggle - 18.30
Kunstbende - 19.00 Land van de
arend - 20.00 Nieuws - 20,25 An
nie Hall - 22.00 Pyramide -22.35
Reporter - 23.10 Nieuwsnet 12.
NED 2
16.09 Bekijk het maar - 17.12
Santa Barbara - 18.00 Nieuws -
18.22 Dear John - 18.50 Candid
camera - 19.15 Kieskeurig -
19,53 Derrick - 20.57 Tros Ak-
tua - 21.27 In de schaduw van de
overwinning - 22.19 Ingang
oost - 22.47 Expo '92 Sevilla.
RTBF 1
12.15 Forem - 12.30 Vendetta -
13.00 Nieuws - 13.35 Le Sicilien
- 15.10 Inédits - 16.10 Félix -
16.30 Video-clips - 16.40 Nouba
nouba - 17.35 Supercopter -
18.25 La fête a la maison - 19.00
Ce soir - 19 .30 Nieuws - 20.05
Plein cadre-21.15 Single-22.50
Coup de film - 23.10 Nieuws -
23.35 La pensée et les hommes.
RTL
12.30 Top models - 13,30 Dona
Beija-14 00 Après-midi Disney -
14.25 Davy Crockett - 15.35
Dröles de dames - 16.25 Happy
days - 16.50 Super 30 proposi
tions - 17.00 Stalag 13 - 17.30
Chips -18.25 Madame est servie
- 19.00 Nieuws - 19.30 Coup de
dés - 20.10 La Panthère Rose -
22.10 Entre nous - 23.25 Le
Saint.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.40
Commissaire Moulin Police Ju-
diciaire - 15.15 Club Dorothée -
17.20 Charles s'en charge -
17.55 Premiers baisers - 18.20
Une familie en or - 18.50 Santa
Barbara - 19.20 La route de la
fortune - 20.00 Nieuws - 20.50
Sacrée soirée - 22.50 En quête
de vérité.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.45 Opération terre - 14.45
L'équipée du pony express -
15.30 La chance aux chansons -
16.15 Actua 2-16.25 Chiffres et
lettres - 16.45 Giga- 18.25 Mag
num - l9.20C'est pour la télé -
19.30 Caméra indiscrète - 20.00
Nieuws - 20.50 David - 22.30 Di
rect - 23.50 Musiques au coeur.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
11.25 Hallo Janine - 12.55 Mid
dagprogramma's - 14.02 Kin
derprogramma's - .15,03 Tennis
- 17.00 Vooravondprogramma's
- 20.00 Nieuws - 20.15 ARD-
Brennpunkt - 21,00 Mutter und
Söhne - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Nachschlag - 23.05 Der
Fahrradfahrer.
ZDF
13.45 Die Fraggles - 14.10 Eins,
zwei, Dreibein - 14.20 Ehekrieg
- 16.03 Flop Show - 16.20 Logo-
16.30 Achterbahn - 17.00 Voor-
avondprogramma's - 17.40 Ho
tel Paradies - 19.00 Nieuws -
19\25 Man soil nicht mit der Lie
be spielen - 21.15 Vorsicht, Fal
ie! - 21,45 Heute journal - 22.15
Deutschland journal - 23,00
Derrick - 0.00 Mein lieber John.
Donderdag 14 mei
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dynasty -
16.20 Santa Barbara -16.45 Clip
club - 17.00 Webster - 17.30 Ho
me and away - 18.05 Cijfers en
letters - 18.30 Familie - 19.00
Nieuws -19.30 Rad van fortuin -
20.00 Tien om te zien - 21.10
Hunter - 22.00 Nieuws - 22.15
Jambers - 23.00 Miami Vice.
BRT 1
14.30 School-tv - 17.30 Draai
molen- 17.40 Prikballon- 18.10
Mooi en meedogenloos - 18.35
Top score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Schwarz-
waldklinik - 20.45 Under cover -
21.30 Panorama - 22.30 Van
daag - 22.55 Uitzending door
derden.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20.00 Next stop Europa - 20.30
Tekens - 21.30 Nieuws - 22.00
Première film video - 22.30
Dead men don't wear plaid.
NED 1
16.06 Tekenfilmfestival - 16.25
Service salon - 17.30 Ferris
Bueller - 17.58 Boggle - 18.22
Forza! - 18.52 De sleutels van
Fort Boyard - 20.00 Nieuws -
20.25 Lovejoy - 21.26 Televizier
- 22.06 L.A. Law - 22.54 Para-
dïjsvgogels - 23.28 De architec
tuur estafette.
NED 2
16.55 SantaBarbara- 17.40Star
Street - 18.00 Nieuws - 18.20
Empty Nest - 18.45 Top 40 -
19.20 Body lijn - 19.50 Film
Video Cannes - 20.00 Honky-
tonk Man - 22.05 Nieuwslijn -
22.35 A Night in Heaven.
RTBF 1
12.15 Forem - 12.30 Vendetta -
13.00 Nieuws - 13.35 Le loufiat -
15.00 Six nez en l'air - 15.55 Au-
tant savoir - 16.15 Video-clips -
16.40 Nouba nouba - 17.35 Su
percopter - 18.25 La fête a la
maison - 19.00 Ce soir - 19.30
Nieuws - 20.10 Autant savoir -
20.40 F.X. effet de choc - 22.30
Grand écran - 23.45 Politieke
uitzending.
RTL
12.00 La main a la patte - 12.30
Top models - 13.00 Nieuws -
13.30 Series - 15.05 Falcon
Crest - 15.55 La petite maison
dans la prairie - 16 .45 Super 30
propositions - 17.00 Stalag 13 -
17.30 Chips - 18.25 Madame est
servie - 19.00 Nieuws - 19.30
Coup de dés - 20.40 Ripoux con
tre ripoux - 22.10 Enquête -
22.40 Nieuws - 23.00 Le voyage
k Paimpol - 0.30 Le Saint.
TF 1
6.00 Ochtend-tv -13.35 Les feux
de l'amour - 14.30 Cöte Ouest -
15.30 Hawai, police d'état -
16.25 Club Dorothée - 17.25 Les
professionals - 18.20 Une fa
milie en or- 18.50 SantaBarbara
- 19,20 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20.50 La mort du
petit chat - 22.25 Ex libris -
23.40 Nachtseries.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.45 L'écluse de Temple -
15.15 Tiercé - 15.25 La chance
aux chansons - 16.10 Chiffres et
lettres - 16.35 Vos droits au quo
tidien - 16.45 Giga - 18,25 Mag
num - 19.20 C'est pour la télé -
20.00 Nieuws - 20.50 Envoyé
spécial - 22.15 Complot de famil
ie - 0.10 Merci et encore bravo.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
11.25Frühlingslied-12.55 Mid
dagmagazines - .14,02 Kinder
programma's - 15 .03 Tennis -
17.00 Vooravondprogramma's -
20.00 Nieuws - 20.15 Mehr
Frust als Lust? - 21.03 Udo Jür-
gens: geradeaus-22.00 Die Bas-
tarde - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Der Geiselgangster - 0.20
Flamingo Road.
ZDF
13.45 Neues aus Uhlenbusch -
14.20 Musik Zeit - 15.15 Ein
zauberhaftes Biest - 16.03 Ster
nensommer- 16.50 Logo - 17.00
Vooravondprogramma's - 17.50
Der Querkopf von Kirchbrunn -
19.00 Nieuws - 19.20 Liebe aus
den ersten Bliek - 20.00 10 oder
geh'n - 20,30 Urwaldgeister auf
Madagaskar - 21.15 WISO -
21,45 Heute journal - 22.15 Live
- 23.30 Theatertreff - 23,45 Ro-
mamor.
Vrijdag 15 mei
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dynasty -
16.20 Santa Barbara -16.45 Clip
club - 17.00 Webster - 17.30 Ho
me and away - 18.00 Nieuws
flash - 18.05 Cijfers en letters -
18.30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20.00
Klasgenoten - 21.00 Two men -
23,10 New Mike Hammer.
BRT 1
14.30 School-tv - 14.50 Geschie
denis - 15.00 Verkeersopvoe-
ding - 17.30 Er was eens Ameri
ka - 18.10 Mooi en meedogen
loos - 18.35 TV 1 - Top 30 - 19.03
Buren - 19.30 Nieuws - 20.00
Sledge Hammer - 20.25 Baraka -
21.40 Matlock - 22,30 Nieuws -
22.55 Thriller.
BRT 2
19.00 School-tv - 19.30 Het Ca
pitool - 19.53 Benny Hill - 20.00
Vlaanderen vakantieland
20.40 Magische wereld - 21.30
Nieuws - 22.00 Affiche - 22.20
Concert.
NED 1
16.05 Tekenfilmfestival - 16.24
Service salon - 17.31 Parker Le
wis can't lose - 17.59 Boggle -
18.29 Weg van de snelweg -
18.59 Zo vader, zo zoon - 19.29
De Cosby show - 20.00 Nieuws -
20.26 Rondom tien - 21.13
Cheers - 21.42 De Stoel over zee -
22,12 Document - 23.01 The
Commish - 23.48 Miniatuur.
NED 2
18.21 The Teenage Hero Turtles
- 18.47 Wetenswaardevol met
Wubbo Ockels - 19.13 TV dokter
- 1914 Foto feest '92 - 20.19 Ge
luk bij een ongeluk - 22,06 Bil
lionaire Boys club - 23.40 Lassi-
ter.
RTBF 1
12.15 Forem - 12.30 Vendetta -
13,00 Nieuws - 13.35 Houla-
houla- 15.05 Plein cadre -16.05
Autantsavoir-16.30 Video-clips
- 16.40 Nouba nouba - 17.35 Su
percopter - 18.25 La fête a la
maison - 19.00 Ce soir - 19.30
Nieuws - 20.05 Jeunes solistes -
21.20 Contacts - 21.24 Mad Max
II - 23.05 Vidéothèque.
RTL
Crest - 15.55 La petite maison
dans la prairie - 16.45 Super 30
propositions - 17.00 Stalag 13 -
17.30 Chips - 18.25 Madame est
servie - 19.00 Nieuws - 19.30
Coup de dés - 20.10 Derrick -
21.25 Les flics ne dorment pas la
nuit - 23.15 Moteurs - 0,00 Le
Saint.
TF 1
6.00 Ochtend-TV - 13.35 Les
feux de l'amour - 14.35 Cöte
Ouest - 15.30 Hawai, police
d'état - 16.25 Club Dorothée -
17.20 Les professionnels -18.20
Une familie en or - 18.55 Santa
Barbara - 19.25 La roue de 1:
fortune - 20.00 Nieuws - 20.45
Tous a la une - 22.40 Grands re
portages - 23.45 Arthur: émis-
sion impossible.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13 45 Paris le 15 aoüt - 15.15
Tiercé - 15.20 La chance aux
chansons - 16.05 Chiffres et let
tres - 16.30 Vos droits au quoti
dien - 16.40 Giga - 18.30 Mag
num - 19.20 C'est pour la télé -
20.00 Nieuws - 20.50 La piste de
Xapatan - 22.10 Rire A2 - 23.05
Lumière - 23.30 Fellini Roma.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14.02
SesamstraBe - 14.30 Schön, sel-
ten und bedroht -15.03 Tennis -
17 00 Vooravondprogramma's -
20.00 Nieuws - 20.15 Wo ist
mein Land? - 21.45 Plusminus -
22.30 Tagesthemen - 23.00 Gol
den girls - 23.25 Sportschau -
0.00 Hallo, ich mag dich.
ZDF
13.45 EURO - 14.30 Intimitaten
- 15.40 Grün und bunt - 16.05
Raumschiff Enterprise - 16.55
Vooravondmagazines - 17.50
Die Simpsons - 19.00 Nieuws -
19.20 Felix und zweimal Kuck-.
uck - 20.15 Der Alte - 21,15 Die
Reportage - 21.45 Heute journal
- 22.20 Ein verrücktes Paar -
22.50 Sport Reportage - 23.20
Allein gegen die Mafia - 1.00
Mörderspiel.