mme Pardaf A knielt voor Juvenes Meirdam en Goldstar ogen naar promotieplaats Patro A blijft zich mengen in het titeldebat Walivoteek I 24 - 25.12.1992 - De Voorpost Tafeltennis In de eerste afdeling van de KVKT pakte Madeion A met kleine cijfers naast de overwinning, 4-6. Vooral in het begin liepen ze een achterstand op en deze konden ze niet meer overbruggen. Van 2-4 werd de lijn verder doorgetrokken naar het eindresultaat. Via het winnen van het dubbel kon Stekene A de volle buit meepakken. Als we kijken naar het beste element komen we terecht bij Erik Joos die alles won. Igor Van Assche met twee overwinningen deed zijn duit in het zakje. Bij de verliezers was Roel Baeck het beste element. Pardaf A kreeg thuis Juvenes B te be kampen. Een nogal boeiende wedstrijd waarin Juvenes in het begin zich moeilijk kon loswringen van de lokalen, 2-3. Maar dan ging het beter. Met 4-5 zat er voor Pardaf A nog een puntje winst in. Daarna werd het 1-1 en in de afsluitingsset ging de winst zeer nipt naar Juvenes, 20-22. Erik de Vleeschouwer was de beste man uit het hele lot. Hij haalde alles binnen. Jo Osselaer met twee overwinningen bij Pardaf hield deze formatie het langst in de running voor de eindzege. Wim Buy- taert en Stefan Leclercq wonnen elk een wedstrijd. Herleving A Dendermonde kreeg deze week een klap van leider Sint-Pauwels. Een afgetekende nederlaag, 8-2. Vooral Mare Franckaert en Reggi De Neve lukten alles bij de thuisploeg en meteen werd de basis gelegd van hun overwinning. Al leen langs Dirk Van der Vreken kon Herle ving in de enkels die grote nul op het bord wegcijferen. Vlierkouter A liet onver wachts een punt thuis liggen bij het be zoek van KWB A, 5-5. Maar Vlierkouter kon ongetwijfeld verzachtende omstan digheden inbrengen omdat Frans Messa- gie in de laatste wedstrijd moest stoppen wegens blessure. Maar dit doet niets af van de goede verrichting die KWB ten beste gaf. Gedurende de hele wedstrijd ging alles evenwichtig, 2-2, 3-3 en 4-4. Guido De Block was bij Vlierkouter niet te verslaan. Bij KWB vielen Benny Van Bo- gaert en Kurt Donckers op met hun twee overwinningen. In derde afdeling een grote overwinning van Triumf A dat thuis het bezoekende Lede A met een 7-3 verlies naar huis stuurde. Na een 1-1 tussenstand stuikte Lede in elkaar en voor Triumf was het dan ook een koud kunstje direkt naar een 5-1 te snellen. Later zou Lede nog watterug- komen. Maar toen was het kalf bijna verdronken. Kristof Neyt en Dimitri Saey waren niette stoppen. Deze knapen won nen alles en eigenlijk zonder veel moeite. De Gusseme en Gunther De Mol waren de enigen die Lede overwinningen be zorgden. Erpe A pakte weer zwaar uit tegen Okapi A. Zo rap als tellen konden de bezoekers voorsprong nemen, 2-4 en dat via een sterk spelende Piet Loeckx. Via het winnen van het dubbel kwam Okapi iets dichter, 3-4. Dan ging Okapi A voor de bijl. In deze formatie zou Luc Daniels zorgen voor de enige tegenpun- LIEFHEBBERSVOETBAL UITSLAGEN Bekerwedstrijden Zaterdag 19/12/1992 1/16 Finales Milano - Videoclub 1-3 KI. Sinaai - Moerheide 1 2-5 Trap Steels - Familia 2-0 Tripoli - Pony 2 afgelast Venco - Hof v. Grembergen 0-1 Puivelde - Leopoldstad 2-0 Temsica - Raap afgelast Wijnveld 1 - FC Rif (4-1) 3-3 Den Bos 1 - Inval Boys 2-0 Ankerhof - Geratex 2-10 Rembrandt - De Kroon 2-1 Eendracht - St. Vrienden 0-4 Altodie - Avanti 1-4 Jong Pekton - Rodeo (4-2) 4-4 Oud Geel is vrij inhaalwedstrijden competitie op zaterdag 19/12/1992 3de Afd. reeks B Bingo Boys - N. Sportvriend n.g. Katasvilla - Scoutshuis 3-0 Oud Geel - Portaels 6-3 Bekerwedstrijden Zondag 20/12/1992 1/16 Finales Wijnveld 2 - OKWB Elvers. 5-1 Witte Pen 2 - Wijnveld 3 3-0 Cado - Metallo's 11-2 Oud Geel 2 - Inter Decor 2-0 Volksunie - De Roos 5-4 Atlantic - Makkers 2-4 Bondgalm 2 - KWB Stekene (5-4) 2-2 Kommersanten - Beckers 1-3 Den Ijzer-Troch Textiel 2-3 Moerheide 2 - JKWB Elvers. 4-2 De Cock - Jong Rembrandt 6-2 Koekoek - KWB St.-Anna 2-0 Van de Voorde - Siera 2 5-2 Hemelaer 2 - Young Bristol 6-0 Progress is vrij KALENDER Inhaalwedstrijden competitie op (4-2) 4-4 zaterdag 26/12/1992 (telkens om 14.30 u.) 3de Afd. A Tr. Steels - HV Grembergen (V.d. Voorde A.) 3de Afd. B 27/12/1992 (om 10 uur) 3de Afd. B Young Bristol - Samara (Verhulst M.) ten. In deze reeks was er nog de zware neder laag van Sint-Pauwels B dat van Een dracht C duchtig de les werd gelezen, 1-9. Alleen Van Belleghem kon bij de lokalen de eer redden door Mare Breda te verslaan. Voor de rest was het al Een dracht C wat de klok sloeg. In vierde afdeling A greep Pardaf C naast de zege toen ze op bezoek waren bij Juvenes C. Het zat hem vooral in de start van de ontmoeting toen de lokalen zon der omkijken een 5-1 vastlegden. En dat was al goed voor één puntje. Pardaf C schoot dan wakker, 5-3. Maar dan pakte Juvenes zijn zesde overwinning en Par daf was verloren. Egmont van Mighem was het beste element bij de verliezers en kon dat onderlijnen door twee overwin ningen. Naamgenoot Erik scoorde één maal en daarmee waren alle Pardaf- overwinningen opgesteld. William Wal- schaerts bleef deze keer zonder overwin ning. Luc de Permentier was onklopbaar bij Juvenes C. Ook Peter Blancquaert was waardevol. De Hamse formatie Vic tory verzamelde weer twee punten toen er het puntenloze BZP te gast was. Eens te meer zorgde André De Kimpe voor drie overwinningen en dat zonder een setje te verliezen. Paul De Schepper en Luc Hos- tyn scoorden elk twee keer want ze moesten aan André Van de Voorde en Noël Wittock elk een overwinning laten. In vierde afdeling B lukte Pardaf B twee grote overwinningen. Toen daar Triumf B op bezoek kwam werden die knapen met rode kaken huiswaarts gestuurd, 10-0. De bezoekers konden amper drie setjes veroveren en dat was bitter weinig. Te gen KWB B werd het een vlotte 7-3 overwinning. Van bij het begin was het al duidelijk dat de bezoekers geen kans zouden krijgen, 3-1 en later 6-1Later zal KWB nog iets kunnen milderen. Maar dat was maar een pleister op een houten been. Nico Huyghe was bij Pardaf de grote bewerker van deze zege. Hij won alles zonder een setje verlies. Sven Palet scoorde tweemaal en Geert Stuer lukte één overwinning. Dirk Pauwels was bij KWB diegene die het best scoorde. Hij won tweemaal en Wilfried Verschooren lukte één overwinning. Alleen Frans Le clercq kon hier niets binnenhalen. Pardaf D van zijn kant verloor tweemaal. Een eerste maal was dat in eigen huis bij het bezoek van Okapi A. In het begin scheen het echt boeiend te worden met een 2-2 score. Daarna lieten ze het echt afweten en groeide Okapi A naar een grote 2-8 overwinning, Erwin Van Lierop en Freddy Van Strydonck zorgden voor de lokale tegenpunten. Bij het bezoek van BAC D aan Pardaf D was de strijd veel evenwichtiger, Zowat halfweg wedstrijd stond er nog steeds een gelijke stand op het bord, 3-3 en dan zou BAC D via een steengoede André Paems zijn formatie naar een 4-5 voorsprong brengen. Het dubbel werd zeer vinnig betwist. Want het moest eventueel een winnaar aandui den. En het was BAC D dat in de aller laatste set de wedstrijd in winst kon BOWLING De Dendermondse nieuwkomer, BC Meirdam blijft het in vierde nationale K goed doen want nu won men met 8-0 cijfers van promotiekandidaat Dee Cee's 3. Vooral Luk Geens (514) en Ronny De Brandt (560) hadden het voornaamste aandeel in het eindtotaal van 2394 pins en deze zege brengt De Ros Beiaardzo nen op een gedeelde vierde plaats zodat een (onverhoopt) podiumplaatsje nog al tijd tot de mogelijkheden behoort. Dyor-Matsuga in de problemen Voor de Aalsterse ereklassers waren er de laatste weken weinig lauweren te ra pen. In de bekerkompetitie stond er een dubbele konfrontatie met Yaka Duck op het programma. In de uitmatch te Moes- kroen poogden Semmahi (712) en Bruno Glorieux (719) de meubels te redden maar toch kwam men bijna driehonderd punten (3035-2743) te kort. Op de eigen bowlingbanen kwam enkel Gorte man met meer dan 700 punten uit de verf en liet Bruno Rossi zich in de laatste twee games met 374 pins van zijn beste zijde kennen. In kompetitie moest Dyor-Matsuga op bezoek bij het nog lager geklasseerde Polycolor Brustem maar ook hier werd het een onverwachte 6-2 nederlaag. Eric De Taeye (550), Chris Gorteman (559) en Bruno Glorieux (629) hebben maar zes puntjes voorsprong meer op het voorlaatst gerangschikte Cordial Jumet en dat is een veeg teken. Stadsgenoot Tragel blijft er met de grove borstel door gaan in eerste A en daar was 't Vlas- schuurke Eeklo nu met 0-8 cijfers het slachtoffer van. Centrummanager De Tandt mocht ten andere nog eens schuimwijn duurder dan champag ne?) bovenhalen want in het doubletten- tornooi van Pro Shop Brussels won het Tragelduo Roger Pieters-Philippe Van Meenen de scratchfinale voor Clercq- Groen (Deurne) en Leroy-Ravez (Jumet). Ook in de Petersenfinale handicap kwa men onze streekgenoten puik voor de pinnen: Franky Van den Berghe en Dirk Van Raemdonck geraakten er immers op het hoogste schavotje en dit ten nadele van Pierre Hanssens-Luc Vermeiren (Dee Cee's) en Jacobs-Vereecke (Na- co). Ambassadors zetten De Kat achteruit In derde G werd het tweede gerangschik te De Kat weggespeeld in de Anglobow- ling te Hamme, Vooral Frangois Vaere- wijck, de postmeester die zich liefst 'Rambo Kid' laat noemen, bleek in top- konditie te verkeren. Met reeksen van 215,202 en 210 punten geraakte hij aan een persoonlijk rekord van 627 punten, zodat zijn powertraining blijkbaar vruch ten begint af te werpen. Ook de andere Ambassadors bleken gemotiveerd want Willy Bosman (505), Julia Van der Poor ten (516), André Ruys (537) en Hugo Van der Wilt (548) geraakten samen aan het behoorlijk totaal van 2733 punten. Gemeentegenoot Wuitens ging de goede vorm bij Derito Geraardsbergen demon streren. Hogergenoemde Franky Van den Berghe probeerde een derde nieuwe ke gelbal uit en dit loonde want hij wierp 641 kegels ondersteboven. Ook Robert Ver morgen (514) en Marcel Baert (549) hadden een serieus aandeel in de riante uitzege. De Wuitens komen immers zo op een gedeelde zesde plaats en hebben slechts een paar puntjes minder dan Wa- se, BC Aalst en de reeds geciteerden Ambassadors en De Kat Fristi. In vierde J tenslotte blijft Goldstar op een gedeelde tweede plaats. De poulains van Luc Baeten gingen immers bij Lieferinckx met 2-6 zegevieren met stipnoteringen voor Etienne Vermeirsch (508) en Hugo Verbeke (507) die voor Overmere nog mooie dagen beloven. Dirk Daelemans afronden. Dirk Heyndrickx en Freddy Van Strydonck scoorden bij de lokalen elk een overwinning. Erwin Van Lierop deed het beter. Hij scoorde twee keer, In vierde afdeling C haalde Teneramonda C een puntje weg op Erpe-Mere C. Boeiend is het geworden tot de allerlaat ste wedstrijd want toen sleurde Tenera monda C nog een draw uit de wedstrijd. Vooral Ronny Callaert was bij de bezoe kers de grote figuur met drie overwinnin gen. Hij versloeg iedereen en vrij gemak kelijk. De rest kwam van Filip Caudron. Bij Erpe-Mere waren er twee spelers met twee overwinningen, Peter Huylebroeck en Luc De Cock. Een overwinning was er voor Hilaire De Corte. Opwijk A werd helemaal de vliegen afge vangen op Teneramonda B. Met 8-2 ver lies werden ze opnieuw naar huis ge stuurd. Verwonderlijk toch dat na vier wedstrijden de score nog gelijk was, 2-2. Maar Opwijk viel daarna kompleet stil. Robert De Vriendt was bij het gehandi capte Opwijk A nog de beste man met twee overwinningen. Luc Eeckhoudtwas de sterke man bij Teneramonda A. Hij kon iedereen verslaan. In vijfde afdeling A een grote thuiszege van Pardaf E dat KWB E met 8-2 inpakte. De bezoekers wonnen wel de eerste wedstrijd maar daarna was het liedje uitgezongen. Van Mighem en Machteld Van der Reyssen haalden alles binnen en meteen stond KWB C voor een gesloten poort. En als Nadia De Dobbeleir nog eens won kon KWB alleen berusten in zijn nederlaag. Een zwaar verdikt was dat wel. Van zijn kant kon KWB D thuis nog een punt afpakken van het bezoekende BAC F. Het is een gelijke strijd geworden, 3-3 en dan opeens 3-5 voor BAC. Verder zijn ze niet geraakt. In de nog resterende wedstrijden kon de thuisploeg telkens weer opnieuw een overwinning laten op schrijven. Ook al ging dat telkens zeer moeilijk. Joeri Stuer was bij de lokalen de grootste man waarrond alles draaide. Drie overwinningen onderlijnen dat. Bij BAC F scoorde iedereen twee keer. Wie ook deze week zwaar uitpakte was KLM dat op Troelant B een 0-10 kwam wegpakken. Van bij de start was het al duidelijk dat Troelant niet opgewassen was tegen de stormloop van de bezoe kers. Amper een setje kreeg Troelant B op te schrijven. En dat is bitter weinig. Toen BAC F en KLM tegenover elkaar stonden was er van een wedstrijd weinig sprake. De BAC-jongens wonnen pro bleemloos, 9-1Het was alleen Christine Kocklenberg die de eer kon redden voor de bezoekers. (h.v.c.) In de eerste afdeling van de KVKT-kom- petitie is het bovenaan nog geen uitge maakte zaak wie de meeste titelkansen heeft. Alle kopploegen verloren al pun ten. En tal van verrassingen hebben al deze kompetitie geschraagd. Patro A liet deze week nog eens de tanden zien en op Juvenes A werd een grote 1-9 overwinning weggehaald. Het was alleen Kurt De Cock die voor de lokalen kon scoren. Voor de rest werden ze het zwijgen opgelegd door de zege- driftige Patroploeg met Mare De Keyser (3), Johan Van Hecke (3) en Pierre De Schoesitter (2). Patro B, op verplaatsing bij Dynamica, slaagde er maar niet in de balans in zijn voordeel te laten overhellen. Na zes wed strijden was het al duidelijk dat Patro de grootste kans had op de overwinning, 2-4. Later zou de score nog uitdeinen tot een fikse 3-7 overwinning. Opmerkelijk dat al de Patrospelers twee keer wonnen. Alleen tegen Geert Gerlo beten ze hun tanden stuk. Peter Van Cauteren, Mike D'Hollander en Bart Van Couwenberghe waren in hun nopjes met deze overwin ning. In tweede afdeling liep Patro D schip breuk bij Pardaf A. Het is daar weliswaar een boeiende ontmoeting geworden waarin alles lang in balans was. Met 3-3 halfweg wedstrijd kon men nog alle kan ten uit. Na de enkels 5-4. Het dubbel was toen één punt waard, maar Patro D kon deze niet ombuigen in winst. Meteen verloor Patro met de kleinst mogelijke cijfers, 6-4. Patro kon wel ter veront schuldiging inroepen dat ze gehandicapt achter de tafels verschenen. Frangois Van Dender en Erik Verdonck wonnen elk twee keer. Kris Malfliet moest het zonder overwinning stellen. Hekkensluiter Patro E zal zich moeilijk kunnen handhaven hier. Toen Madeion B in Hamme kwam neergestreken, een ploeg die als voor laatste staat geklasseerd, was het duide lijk dat Patro E zijn kans moest grijpen en winnen. En dat is niet gebeurd. Na een 2-2 score werden ze letterlijk in de pan gehakt met grote 3-7 cijfers. Marcel De Grave won tweemaal en Patrick Glas éénmaal. Wim Waterschoot haalde niets binnen. In vierde afdeling A doet Patro F het goed Deze week waren ze te gast bij Juvenes E en dat draaide uit op een fikse 3-7 over winning. De grote bewerker daarvan was Jozef D'Hauwe die driemaal scoorde, Geert Stallaert won tweemaal en Koen De Schoesitter haalde één zege binnen. In deze reeks ook Patro C dat thuis een formidabele 9-1 overwinning kon vast leggen tegen het bezoekende BZP. De hekkensluiters in deze reeks konden niks oogsten. Amper een paar sets. Wim Hey- mans was de enige die sneuvelde bij de Hamse club. In vijfde afdeling B pakte Patro N naast de overwinning tegen Dynamica B. Wel hebben ze hard gestreden om iets te oogsten. Maar vooral in de start verloren ze te veel terrein om sukses te kennen, 2-4. Later kwamen ze wel terug tot 4-4 maar in de twee laatste wedstrijden trok Dynamica B altijd aan het langste eindje. Luc Pelegrin was nog het beste element met twee overwinningen. Jozef Caljon en Tom Waterschoot scoorden maar één maal. In vijfde afdeling C werd Patro I zwaar geklopt door Herleving A. De lokalen' kwamen er echt niet bij te pas. Jordy De Schoesitter scoorde voor Patro I de enige: overwinning. Rudy Van Driessche en Tom Collier konden niets verzinnen tegen hun tegenstrevers. (h.v.c. Tv\ KRACHTBAL EREDIVISIE A EREDIVISIE B STAND STAND 1. Mez. Snellegem 12 48 1. KBC Male 13 46 2. KBC Male 13 46 2. Sporting Brugge 11 44 3. Inter Assebroek 11 44 3. MEZ. Snellegem 12 42 4. H.O. Beitem 12 41 4. Avanti Lissewege 12 42 5. Setmar Opstal 13 38 5. H.O. Beitem 12 42 6. Sakk St.-Amands 13 37 6. KBC Aalter 12 36 7. Sport! ng Brugge 11 33 7. Inter Assebroek 11 34 8. Avanti Lissewege 12 33 8. Robl. St.-Michiels 12 34 9. KBK Ichtegem 12 30 9. Setmar Opstal 13 34 10. KBC Aalter 12 30 10. Sakk St.-Amands 13 30 11. Buff. Sijsele 11 28 11. KBK Ichtegem 12 26 12. Robl. St.-Michiels 12 24 12, Buff. Sijsele 11 22 DERDE AFDELING REEKS C STAND 1, Baasrode A Z Temse 3. Sint-Denijs 4. Halle A 5. Baasrode B 6. Beveren 7. Ertvelde 8. Buggenhout 9. Halle B 10. Sint-Amands 11 44 11 38 11 36 11 34 10 32 10 28 11 28 10 27 11 27 10 20 VC Breendonk, na de 3-2 winst tegen Herenthout, op weg naar titef en promotie.

De Voorpost | 1992 | | pagina 24