De verkiezing teKortrijk Laatste Berichten SPORT Indien m Arthur Roelandt Keppens Zijne Doorluchtige Hoogheid Mgr. Stillemans bekroond Kerkelijk nieuws. Rechterlijke Kronijk Wielrij den Weerkundige waarnemingen MARKTPRIJZEN Officieele kwoteering Men vraagt GladLbacli VAN algemeÉnÊ' ASSURANTIËN Wasmes. Erge dynamietontplofjing. Een erg ongeval viel in de mijn van Flornu en Wasmes voor. Een 15 jarig meisje, Juliette Dubuisson. was bezig met wagons uit te kuisschen. Zij vond in een dezer drij koperen, bipsjes. Denkende dat deze een schoonen pen nes tok voor -naar broeder /ou den zijn, begon zij, er bet poeder uit te doen bij middel eener haarspeld. Eensklaps had een vreèselijke ontploffing plaats. Het meisje werd ganseli "bebloed verscheidene meters ver geslingerd. De buisjes waren niets anders dan dyna- mietkardoezen door een onvoorzichtige porion daar vergeten. De toestand van het meisje is hospitaal. Zij is gansch bedekt met wonden en gansche stukken vleesch zijn door de ontploffing weggerukt. Ninove. Geknipt. Een genaamde Van Acsbroeck, van Meerbeke, die te Ninove langs de straat in slaap-gevallen was. stelde bij zijn ontwaken vast dat wen hem zijn zil veren uurwerk met kelen ontvreemd bad. De policie deed een onderzoek en ontdekte weldra de dieven en het gestolene. De dieven zullen vervolgd worden. Geeraardsbergen. Schielijke over- lijdevs. Zaterdag morgend is Gabriel Van der Scheuren, 72 jaar oud, dienstknecht bij Theofiel Panis, in de Hunnegheinstraat plot seling aan eene beroerte bezweken. Rond den middag is de 16 jarige siga renmaker Victor De Roeck. toen hij van zijn werk kwam in de Kloosterstraat schielijk ge storven. Reide lijken zijn naar liet stedelijk gast huis overgebracht. BeEcele-Waas. Arm gebroken. Zaterdag morgend was vrouw Louisa Bc- hiels, wonende in de herberg Het Kruis, op het dorp, bezig de zoldering der herberg te witten, toen zij hot evenwicht verloor on van de ladder viel. Do vrouw werd den arm gebroken. Bijzondere brief wisseling. Buiten Korlrijk bestond do meening dat de Katholieken alle kans hadden den zetel te veroveren en De Ruime buiten te gooien. De redeneéring was aldus in 1906 is De Bunne erin gelukt op eenige, stemmen na de boven hand te krijgen in 1910 verliest hij niet alleenlijk de 40ÖQ. stemmen der christene democraten, maar wordt hij nog persoonlijk bestreden door Planccjuaerl. Dus is zijne rekening gemaakt. Wij die den toestand beter kenden, meen den dat niet. Maar toch ook dacht er hier niemand aan dat wij zouden achteruitgegaan zijn en dat de socialisten zooveel stemmen zouden bijgewonncn hebben. Ons werkvolk wijkt hoe langer boe meer uit naar Frankrijk; er groeit min vlas aan de Leie, en die geen werk heelt gaat het zoe ken in de koölputten van Lens. Die werklie den weerstaan niet aan, de verleiding van bet socialismus (waar zouden zij de noodige weerstandskracht hebben opgedaan worden zelf weldra roodo propagandisten. Nochtans lietgene bijzonder bet getal voor keurstemmen van De Bunne 1-1900 uitlegt bet is zijne, vier jaren lang, onafgebrdkene, persoonlijke werking van gemeente tgl ge meente, terwijl onze afgevaardigden nergens, te zien waren Tc Moescröen, een centriïln van werklie den, ging De Bunne gemakkelijk door als de verdediger van den werkman van de werk liedenpartij daar hij ongestoord die streek, mocht bewerken. Hij bekwam er 4000 voor keurstemmen. De jonge liberalen, bijzonder do vooruit strevende!), stemden, of ijverden voor De Bunne, omdat hij meer anticlericaal is dan de liberaal Vandevenne, of beter omdat met hém meer anliclericale politiek kan ge voerd worden. Do katholieke partij is uit den strijd ver zwakt gekomen. Sedert jaren bestond er wrijving en spanning tusschen de katholieke vereeniging of liever tusschen liet éomiteit Ier katholieke vereeniging of tusschen Ver scheidene partiën van bet kiezerscorps, tl jongeren en de volksgezinden. Van hooger- liand werd er wel is waar beloofd de partij- inrichting to hervormen, maar daar kwam niets van, en men weet dat slechts, door den nood gedwongen op bet afdwingen van dui- zende kiezers, de vlaamschgezinde volkslie- vende Dr Peel als werkelijke kandidaat op de lijst werd genomen. En dan eerst enkele maanden voor de kiezing begon -de werking. Deze werking kwam te laa-t en de inrichting bleef gebrek kig. De Bunne had reeds tijd gehad om vas ten voet te krijgen in de lage volksmassa men kwam zelf tot het ongelukkige gedacht den persoonlijken invloed van D1' Peel. die alleen eene nederlaag kon vermijden, te dwarsboomen en te verhinderen'. Dr Peel mocht met dc andere kandidaten liet meegaan, alhoewel hij nooit werkte om toorkeurslènimen te krijgen, maar men i-reosde dat hij de man zou geweest zijn en at do orde der kandidaten zou kunnen ge- ijzigd worden in zijn voordeel door den olks wil. En als dan toch eindelijk.op het verzoek der tiezers die Peel te hooren verlangden, de olksgezindo kandidaat optrad schreven de fficieele katholieke bladen dat bet wacht woord was dat Dr Peel, indien hij door de Oorkeurstemmen zou gekozen, op zijn woord m eer zou 'verbonden zijn de volgorde te a-stellen en zijn ontslag te tlenién. Die onbehendige taktiek ierd door onze ^enStreveremitgrbaat en deze strooiden üit al bet niet gehaat was voor Dr Peel te stem- in onzo eigene rangen bestond er mis- )egdheid omdat de katholieke volksman iderkropen werd. Hel slot van dat alles is geweest, dat, ischoon D' Peel nog 5000 voorkeurstemmen- bekwam. de katholieke lijst de nederlaag- leed. Moge nochtans het gebeurde, wat niet onherstelbaar is, eene goede les zijn en dat men ons geve 09110 breqde .volksgezinde in richting onzer partij en daarhij eene aanhou dende ingrijpende werking, en wat meer vrijheid voor de kiezers. Onze beminde Kerkvoogd en Bisschop komt door Zijne Heiligheid. Paus Pius X vereerd te worden met eene uitzonderlijke onder scheiding. Hij komt namentlijk het eerelee- ken Het Pallium t» e ontvangcu. Deze onderscheiding welke slechts zeldzaam wordt toegestaan aan prelaten van allereerste ver dienste, toont welke groote achting onze wel beminde Bisschop te Rome geniet. Dit nieuws zal niet alleen in ons bisdom maar in het gansche. land met vreugde ont vangen worden. Sedert jaren staat Zijne Hoogwaardigheid, de Bisschop, overal be kend om zijne diepe scherpzinnigheid en om de groote diensten die Hij aan de Kerk heeft bewezen. De Volksstem biedt in haren naam en ia dien barer lezers aan Zijne Hoogwaardig beid Mgr. Stillemans, hare eerbiedige gcluk- wenschen en geeft hem de verzekering van haren kinderlijken trouw. Pep telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Epg werkongeval ïe Berlijn lil do Alcxandrinenstrasso, is de stelling welke rond een af te breken buis opgericht was, ingestort. Negen werklieden werden onder de puinen begraven. Men vond twoc lijken en zeven gekwetsten. Verscheidene dezer laatsten verkeeren 111 hopeloozen toestand. AALST. NAAR AVERBÓDE. Maandag morgend zijn 400 bedevaarders 0111 5 ure 5 min. per bijzonderen trein uit onze stad naar bel Heiligdom van O. L. Vrouw van Averbodo vertrokken. Het weer was maar ongunstig, doch eene bedevaart is een plezierreis de moeilijkheden waarmede een pelgrimstocht gepaard gaat, komt reeds grootcndeels in aanu» -rking tot het bekomen der gevraagde gratiën. ALST-MIJ LBEEKGrot van O. L. V. eau Loitrdes. Bijzonderveel volk' was Zondag namiddag opgekomen 0111 deel te nemen aan de bedevaart van de inwoners der LedpBlds tra at naar de grot van O. L. Vrouw van Lourdes. De E. P. Jezuiet Van Suil deed een schoon sermoen dat alle toehoorders zeer ontroerde. Een prachtige kandelaber en eene mooie kaars werden aan de Heilige Moeder Maagd geofferd. DE H; SACRAMENTSPROCESSIE Terwijl op vele plaatsen de processie is moeten binnenblijven 'heeft zij hier in do stad haren uitgangstocht kunnen maken. Op den doortocht waren de huizen bevlagd en verlicht, de Houtmarkt bood een praclitigen aanblik, zoo mooi was het versierd, de ge- buren en do inwoners halen, er oer van. Op den hoek der Keizerlijke Plaats stond het een overheerlijk stuk. de kandelabers, ge leverd door liet huis L. Brantcghem-Molle kens, uit de Korte Zoulstraat. verwekte de verwondering van eenieder.De processie zelve was ook O'verprachtig Het Allerheiligste werd vergezeld door de Héeren Burgemeester Gheeraerds. de Schepenen en verschillige katholieke Gemeenteraadsleden. Hoe schoon is toch telkens zulke verhevene plechtigheid, hoe slichtend en roerend dien eerbied en die ingetogenheid van onze vlaanische bevolking. Assisenhof van Oost-Vlaanderen. DE VADERMOORD VAN SLEYDINGE Maandag werd de zaak opgeroepen ten laste van Karei De -Wulf, landbouwer te Sleydinge beschuldigd van vadermoord, ge pleegd den '18 April 1910. Meester Herman De Baets bevindt zich aan do bank der verdediging. Herinneren wij beknopt de feiten Karei De Wulf, 25 jaar oud, van goed gedrag, kwam evenals zijne zuster en zijne moeder niet overeen met. zijnen vader Livinus De Wulf, die een dronkaard en oon geweldigaard was. Op 17 April, daags voor do vadermoord bad moeder De Wulf bet wederom te verdu ren gehad en zulks aan Karei De Wulf gezegd. 's Anderendaags ontstond daarover twist tusschen vader en zoon De Wulf, waarop de vader de woning verliet, na volgens Karei Do Wulf, gedreigd le hebben zijnen zoon tc zullen doodschieten. 's Namiddags kwam do vader niet le huis om te eten, maar toen de zoon, rond 4 ure van het veld terugkeerde om te eten lag zijn vader to bed. De zoon zegt dat zij wederom samen ge twist hebben en hij eensklaps liet geweer dat zoo beweert de zoon door den vader aan het bed geplaatst was, in.plaaLs van aan oenen balk te hangen op de kamer van den zoon, groep hiji eensklaps liet geweer en schoot tweemaal} op zijnen vader. De jongeling ging zich daarna gevangen geven. Een talrijk publiek vooral personen van Sleydinge en omliggende, bevindt zich de zaal) Per telegram uit Ninove Op het oogenblik van ter pers te gaan bericht men ons dat in de stekjesfabriek Cob- baert, een werkman Bulterys genaamd, armen en beenen zou gebroken zijn en in stervensnood naar het gasthuis moest gedra- en worden. Morgen nadere bijzonderheden daarover. Kampioenschappen van België. Gisteren werden er op den Velodroom van Karreveld te Brussel, de Belgische Kampioen schappen betwist. Ten gevolge van den regen, welke de pist onbruikbaar maakte, kon de meeting, aangekon digd voor 2 uren, slechts rond 4 uren aanvangen, en enkel twee der kampionnaten (snellieid-liel'- liebbers, en halve fond), (100 kilometers achter zware motors) konden volledig betwist worden. Eene groote menigte toeschouwers verdrong zich op alle plaatsen. Ziehier de uitslagen Snelheidkoers 'liefhebbers) in 8 series, li herkansingen, 1 liuaal der herkansingen, 3 halve finaals 1 finaal. De series worden gewonnen door 1. John 2. Léon Coekelbergh 3. Charbonnier 4. Ba- uetty 5. Sartiaux 6. Guillaume Coekelbergh Van den Brocck 8. Urbain. De herkansingen door 1. Van der Eist2. Ver- brugglien Eug.3. Bartho 4. Marceau5. Block; 6, Verbrugghen Alb. Finaal der herkansingen 1. Block, (aangewe zen voor de halve finaals. Eerste halve finaal1. John 2. Block 3. Ba- guettv. {Tweede halve finaal1. L. Coekelbèrg2. Van den Broeck3. Urbain. Derdehalve finaal-1. G. Coekclberg 2. Sar- tiaux 3. Charbonnier. Finaal van het knmpionnaat. 1. Guil laume Coekelbergh 2. L. Coekelberg op eene lengte 3. John (op een wiel). Prachtige koers van lillaume Coekelbergh, welke de driekleurige trui behaalt, en levendig toegejuicht wordt. Snelheidskoers (Beroepsrïjdors) 800 meters in acht series, 4 herkansingen, i finaal der herkansingen, 3 halve finaals, 1 finaal. De series worden gewonnen door 1. Trelb 'J. Michicls 't. Otto 4. Van Bever 5. Catulle 0. Deleu 7. Wilmots; 8. d'Mollander. De herkansingen door 1. Ory 2. ltenard 3 Sauvèlon 4. Smet. Final der herkansingen 1. Ory (aangewezen voor de halve finaals.) 1'- halve finaal 1. Trelb; 2. dTïollander 3. Wilmots. 2e halve finaal1. Otto 2. Van Bever 3. Ca tulle. 3° halve finaal 1° Deleu 2. Mich iels 3. Ory. De finaal van het Kampioenschap wordt lieden Maandag gereden. Wij denken dat Treil» den palm zag weghalen. Motocycletien. (op 3 kilometers) in drie séries van twee en één finaal, tusschen de eersten dér series. 1° serie 1. Audró 2. Guignard. 2° serie 1. Simon 2. Lucien. De derde serie en de finaal, worden heden namiddag betwist. Wij voorzien de overwinning van André, na een hevige strijd met Simon. Halve fond-koers 100 kilometers achter zware moto's. Deze koers geeft aanleiding tot een prachtige strijd tusschen Ivan Goor (Luik) Eug. Pltithèau (Meenen) Linart (Namen) en Artli. Van der Stuyft (Oostende) welke zich in deze orde klas- sferen. De drie laatsten, vooral Van der Stuyft, wer den in hunne pogingen gehinderd door ongeluk ken aan hunne moto's, springen der handen enz. De nieuwe kampioen der 100 kilometers, Ivan Goor, legde den afstand af in 1 uur 22 minuten 42 seconden 2/5. Platteau volgde op 3 toeren en 150 meters, Linart op 4 toeren eu 130 meters en Van der Stuyft op 7 toeren en 100 meters. De overwinnaar wordt dapper toegejuicht wan neer hij, met zijn driekleurige trui, een eere-toer maakt. Bij zijn afstijgen wordt hij zelfs in triomf gedragen. Linart geniet eveneens veel bijvalzonder zijne menigvuldige tegenslagen ware hij waarschijn lijk overwinnaar gebleven. Hot was bij half négen, en bijkans donker, wanneer deze belangrijke kners eindigde. Heden voortzetting der kampionnaten van snel heid (beroepsrijders) en motocycletten. Wij zul len er morgen den uitslag van mededeelen. gij een huis te huren of te koop hebt INDIEN gij oen plaats zoekt of een bediende vraagt INDIEN gij iets te koop biedt of koopen wilt INDIEN gij een huis zoekt te huren of te koopen plaatst dan uwe kleine aankondigen van 0,40 centiemen in liet dagblad De Volks stem welke reeds door 15,000 personen dage- lijksch gelezen wordt. DUIVEN NIEUWS. Duivenliefhebbers-Maatschappij van het Land van Aalst. PRIJSKAMP UIT CREIL met 174 duiven, op Zondag 29 Mei 1010. Gelost om 7,15 urenwind.: West, klaar. Eigenaars der 20 eerstaangekomeno duiven 1. Cooreman Jozef, Moorsel. 2. Maesschalck J. B., Meire. 3. De Troch Alfoiis, Erembodegem. 4. Van de Perre, Hekelgem. 5. De Block Gust., Moorsel. 0. Baetens J., Denderleeuw. 7. De Smedt Em., Schoonaerde. 8. BaeyensL., Denderhautém. 0. Slagmulder Ad., Nieuwer kerken. 10. Heyman Hip., Welle. 11. Van Hoef L., Erembodegem. 12. Muylaert Alb., Nicu werker ken. 13. Janseghers J., Herdersem. 14. De Winnc E., Lede. 15. Bayens L. Denderhautcm. 16. Denil R., Hekelgem. 17. Plas t\, Hekelgem. 18. Van Herrcweghe, Niouwerkerken. 10. De Meyer Ant., Meire. 20. LuyckxJ. Schoonaarde. Op zelfde dag was er eene vlucht uit Orleans met 623 ingeschrevene duiven. Door 't slecht we der zijn ze den Zondag 29 Mei niet gelost en ver schoven tot Maandag; daar het dezen dag stand vastig regent, is do lossing uitgesteld tot morgen Dinsdag, in hoop van gunstiger weder. Voorde prijsvlucht uit VENDOME, op Zondag 12 Juni aanstaande, zijn ongeveer 1500 duiven ingeschreven. Te koop een tilbury, een omnibus (g'1 merk), een schoone landeau (eerste merk) zoo goed als nieuw.Voor de voor waarden ziclitewenden ten Bureele van ons blad. Te koop eone groote hoeveelheid goed hooi, zich te wenden tot den heer Max Moens, Mo lendries T/S. Ree hts tree ksche aan voer vette Goudsche '5,1,70,1.65 p' Het beste adres Kaas-Koffie 1; il.Commissie (bollen) 1,60 en 1,30 per kil frankó met 10 a 15 kil Beste Hollandsche Koffl* 1,55, 1,65, 1.75, 1,80 jl,851,95 per kil. baal tjes van 5 kil. franco. Eerste zending rem- loursement. tdM» HOOFDHUIS ROMANAI, Antwerpen Een huishouden zonder kinders vraagt plaats als concierges. Adres ten bureele dezer Oude gazetten aan 0.15 centiemen de kilo, te verkrijgen ten bureele der Volksstem, Kerkstraat, 9, Aalst. TE KOOP 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zot ten, dienstig voor alle bedrijven, aan zoor voordeel ige voorwaar den. Zich te bevragen ten buroele van 't blad. JEAN DUBOIS HUURHOUDER Aalst, Binnenstraat. Handelaar in Hooi, Strooi, Haver, gesneden Lizern (fransche klaver) van M. Camiel Praet, opticien-specialiste l ange Zoutstraat, 6. Aalst, 20 Mei, 17 ure Gent Audesaerde Aalst Dendermonde Gent. Ziehier de uitslag van dezen koers 1. Anseeuw, Gent 2. Hanssens, Mcirelbeke 3. Van der Ougstraete, Brugge; 4. Decróix, Audc- naardo 5. De Wette, Gent6. Moenljens, Gent 7. Stevens, Baaigem 8. De Poertere, Sleidinge 9. Peters, Bottelare; 10. Do Launay, Kalken 11. Devers, Gent12. De Pauw, Des tel bergen 13. Schepen*, Kalken 14. Alfons Raman. Heusden 15. DoVuysi, Zwijnaarde; 16. Arthur Raman, Hcusdon. Barometer 751°2 Thermometer 17 Wind West-Zuid Vooruitzicht regeüachtij Aalst. (30 Mei) Hop. Markt vaster. - Beschikbaar: FrlI2 1/2. Nieuw gewas: fr. 71 V 1/2. Geeraardsbergen 30 Mei. Tarwe de 100 kilos 20,00; Masteluin 16,00; haver 20,50; Rogge 16,50; boonen 21.00 Aardappelen 6,00 lijnzaad 34,00 koolzaad 00,00boter de kilo 2,4< a 5,55 eieren per 25, fr. 2.10 ruw vlas 0.93. Getal viggens 000getal hoornbeesten 000. BEURS VAN BRUSSEL 28 MEI Leen van Staat) Provin., Steden. Belgische leening Werk. schuld. Gemeentekrediet Jiard. (Annuit). poorw. Lot. 1« r. 3 2® 3 3° - 3 2,5 3 1868 3 3 Obl. Jan.-Juli 3 Obl. Mei-Nov. 3 3 3 3 3 3,5 3,5 3 3 3 3 3,5 Buurtspoorw. ld. Id. Aiilst Mechelen 1885. 1891.. i 1897 Sha 1909 Anderlecht 1907 Charleroi 1905. St.-Gillis 1904 Blankenberge Bïsëne 1880 1908 St.-Joos-ten-noode 18813 Laken 19023 Brussel 19022,5 Brussel 1905 2 Brussel Zeehaven3 Kongo (Loten) Kongo uitkeerbaar4 Gent 1896 2 Luik 18603 1897 2 1905 2 Verviers 1873 3 1893 3 Antwerpen 1887 2,5 Antwerpen 1903 2 Oostende 1858 1898 2 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Doornik (50 fr.)3 94.33 77.50 91.90 103.00 93.30 108.75 93.45 90.60 90.60 90.85 94.— 73.— 132.— 75.— 92.25 108.50 99.75 97.25 42.— 7:l— 88.— £3,25 92.— 109.50 97/75 73/25 gs!oo Te bekomen bij Pau: linus Van Gijsegem, hovenier, kasteel te Gij segem gerariums, sol- vias enz. aan 15 de hon derd minste levering. Huis met hof te huren, hebbende ver scheidene beneden- en bovenkamers, op de Keizerlijke Plaats, 40, Aalst. Te huren terstond een nieuw opgebouwd huis met hof, 50 meters lang, gestaan Dender- mondscho steenweg, 102 Zich te wenden Dirk- Martensstraat. 14, T/S Handelshuis te Brussel vraagt jon geling om handel te loeren, fransch vlaamsch. Schrijven ten bureele dezer, onder do letters H. M. Schoon huis met stallingen en 24 roeden land te huren in de Leuvcnstraat te Erem bodegem aan 1,75 fr. pcr week. Zich te bevragen bij Frans Van Gei Erembodegem, Hoek. Gerieflijk huis<lien stig voor har berg, te huren, gelegen in de Langcstraat, Mijl heek voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brou wer, Molendries, T/S IVIen vraagt «sen be diende kunn. fransch en vlaamsch, goed op Je hoogte der stad. Aan bieding te zonden ten bureele der Volksstem, onder de letters A. B. MEN VRAAGT te koop een schoon hand karreken, niet to zwaar. Adres ten bu reele der Volksstem. Men vraagt een leer jongen voor de drukke- ten bureele dezer. Men vraagt eene goede keukenmeid,Zich te bevragen Albert Lié- nartstraat, 4. Gevraagd Twco schildersgasten. Zich te wenden tot de werken van het Kloosto St.-Job Aalst. Een meid vr. plaats plaats in con huishou den zonder kinder" bin nen de stad. Tckchrijv. ten bureele dezer onder «le letters M. D. G. Dienstmeid van stil len aard wordt gevraag*1 zuiver in werk en bo- kwauin voor goedo keu ken. Albreehtlaan, 1, Gent. Onnoodigzicli aan to bieden zonder goedo getuigschriften. Bouwmaterialen 10 koop, eiken ribben en kepers, deuren, ramen, vitrinen enz. bij C. Pen- neman, Hovcnierstraat, 41,.T/S. LEDERHANDELAAR Alle gerief te bekomen voor do Schoenmakerij Molenstraat, 23, AALST. voor oon huis van Brussel, een werkhuis waar men mansberaden kan maken. Voor liet adres zich le bevragen ten Bureelo deze,onder de letters J. B. Eeno nieuwe TRIOMF voor het RüTATIEVE Naaimachien F'hoenix. Na aangenomen te zijn in de Boroepscholen van Brussel en voorsteden, komt ons STA ATS- BESTUUR ze in te voeren in zijne gestichten. Dit zegt meer dan allo BARNUM PECLAAM, waarmede men het publiek misleidt. Alleenlijk te verkrijgen in het huis ALFONS GHEYS MIXANICtKN 77, LEOPOLDS! RA AT, 77 Let goed op het Nummer. Eenlgo verkboper der Naaimachien Original Victoria mot GROOTE BOBYN CYLINDER en OSCIL LEERDE spoel. 20°[o beter koop dan andere huizen on oneindig beter. VIJF JAREN waarborg op factuur. Naalden, spoelen en toebehoor ten van ALL E stelsels, goedkoope en verzorgde reparatién. GEMAK VAN BETALING VERZEKE RI X G tegen brand en het breken van spiegelruiten AgentOSCAR REV,\TEKS, Stam-Secrktaris, Keizerlijke Plaats, 51, Aalst. togen Brand, op het leven en ongelukken van allen aard. Hoofdagent i August DE WINTER Aalst, Nieuwst raat, 2'J Volks verzekeringen met maandelü ksche betalin gen voor Eerste Communie, Loting, huwolijk

De Volksstem | 1910 | | pagina 3