Laatste Berichten SPORTNIEUWS Weerkundige waarnemingen m Wielrij den MARKTPRIJZEN Kaatsspel. jStacisnieuws, Tin. Stevens, Officieele kwoteering Men vraagt Te koop Te Huren Een gansche kudde koeien ontvlucht Verleden nacht ontmoette een nachtwaker op den Dendermondschen steenweg een kudde koeien een vijftiental zonder geleider, Hij voerde zo met behulp van 3 andere per sonen naar de veemarkt. De dieren, welke uit eene weide ontsnapt waren, werden aan den eigenaar terugge geven. Oudenaarde. Schrikkelijk ongeluk. De 13jarige Florimond Begaert, die met de katholieke schoolkoloniën van Gent in de omstreken van Oudenaarde verbleef, is te Amengys in eene zandgroef onder eeno instor ting begraven geworden. Men kon nog enkel een lijkje ophalen. Wetteren. Gebeten. Dinsdag avond, rond 6 ure, ging de meid van den heer TJrbani Meganck, in den hof van haren mees- Kei', toen eensklaps de hond van Louis (Meganck, door de haag op haar sprong, haar j ten gronde wierp en verschillige vreeselijke H)eten toebracht. Op het hulpgeroep kwamen de knechten der brouwerij van den heer Cyriel Meganck >toegeloopen,en konden slechts na veel moeite Tiet slachtoffer van onder den woedenden-* hond bevrijden en opnemen. Onmiddelijk werd ze binnen gedragen en de besle zorgen toegediend door twee, in der "haast bijgeroepen geneesheeren. Het slacht- OiTer, 20 jaren oud is erg gesteld en had ver schillige vreeselijke, erg bloedende wonden 'Onnoodig te zeggen, dat dit ongeval de gan sche gebuurte in rep en roer zette. -r- IJ of schenders. Sedert eenigen tijd werd al hel. fruit gestolen in den hof van den 'heer Jozef Taragola aan het Bauwensdreefke alhier. Gisteren had men in klaren dage een ganschen pruimenboom geplunlerd. Een naa? »*ig onderzoek der politie heeft de hofsehe.nders doen ontdekken; het zijn gasten van 15 a 10 jaren uit de gebuurte. De ouders zijn ten policiebureel ontboden. Betcele-Waas. Kind levend verbrand. Het 5jarig zoontje van den landbouwer Van de Voorde, speelde Dijnsdag avond in de ouderlijke woning, terwijl de moeder er bezig was met wasschen. Een ketel kokend zeepzop stond op dei> vloer, en toen de moeder op een gegeven oogenblik wilde buiten gaan,viel haar zoontje in den ketel. Ofschoon de kleine spoedig gered werd, •had hij reeds zulke erge brandwonden beko men, dat het ondanks de beste zorgen van eenen geneesheer, dezen morgend in de af grijselijkste, pijnen bezweek. De droefheid der ouders grenst aan wan hoop. Gouden bruiloft. Dinsdag werd de gouden bruiloft gevierd der echtgenooten Vermeilen-Maes. Om 8 1/2 ure 's morgends werd in de paro chiale kerk eeno plechtige mis van dankzeg ging opgedragen, waarna de oudjes ten stadhuize ontvangen werden. Geheel den dag was de gebuurte in feest. Ham me Erge zaak. Maandag avond heeft de genaamde Victor Van S..., tijdens èenen twist, zijne stiefmoeder zoo geweldig mishandeld dat haar linkeroog uit de holte hing. Dokter Van Bogaert heeft het slachtoffer verzorgd. Haar toestand is zeer bedenkelijk. Het oog is verloren. De policie heeft de zaak in handen. Lokeren. I)e liefdadigheidsverloonin- f/en ingericht in den Girk Semay, hebben meer dan 1500 fr. opgebracht. Bij het naderen van den Winter zal deze Som goed van pas komen in het arrabureel. Stekene. Gelukzak. De werkman August Coppens, in dienst op het groot Éteengelaag van Stekene, heeft in de laatste trekking der leening van Schaarbeek, een lol Van 5000 fr.gewonnen. Lede. De veldschuimers. Ondanks de strenge waakzaamheid, kan de policie er maar niet in gelukken, de veldschuimers, die gedurig de veldvruchten komen stelen, te ontdekken. Verleden nacht werden ten nadeele van L. Van Biesen 100 struiken aardappelen en 100 hilos ajuin gestolen bij Evarist Lemmcns, werden 230 struiken aardappelen gestolen en hij Frans Van Schooien GO kilos ajuin. Dat deze onophoudende diefstallen onze landelijke bevolking ten zeerste verbittert, hoeft niet gezegd te worden. Oostende. Stoutmoedige diefstallen. Dijnsdag morgend werd in het Café de Paris Van Izeghemlaan, te Oostende, vastgesteld dat de kas, met de ontvangst verdwenen was. Eene som van 5000 fr. was door de dieven medegenomen. De brandkoffer werd gewoonlijk niet op de geheime letters geplaatst, en men denkt dat een der dieven daags te voren den sleutel moet weggenomen hebben. Zware vermoedens wegen op een viertal kerels die Maandag avond nog lang in het koffiehuis gezeten hebben. Maandag werden ook talrijke diefstallen gepleegdin het kursaal waar eene overgroote menigte het concert van den zanger Caruso .bijwoonde. Eenige aanhoudingen werden gedaan. Dendermonde. BegrafenisWoens dag had onder een grooten toeloop van vrien den en kennissen de plechtige begrafenis plaats van ons diepbetreurd afgestorven ge meenteraadslid den heer Maes. Eene lijkrede werd uitgesproken namens den gemeenteraad van wego den heer Burge meester. Ten 9 3/4 ure begaf de lijkstoet zicli ter ■kerke. Het offer duurde er ruim 20 minuten. God schenke den katholieken strijder den hemel tot belooning zijner daden. Zijn afsterven zal door de katholieke partij seer betreurd worden. Hasselt. Doodelijk spoorwegongeluk. Een viertal knaapjes waren onder eene reeks wagons, staande tusschen de vaart en do «talie van Hasselt gaan schuilen. Zij speelden met de kaarten, tdsn de wa gons een geweldigen schok ondergingen. Drie der knapen sprongen weg, doch de vier de, Jozef Govaerts, de eigenaar der kaarten, wilde eerst zijne kaarten samenrapen. Toen hij ook wilde vluchten, werd hij de beide beenen geheel afgereden. Het slachtoffer is kort daarna in het gast huis overledon. Stavelot. Gevaarlijk speelgoed. De kleine Edmond M... had van zijne ouders een kleinen stoommotor gehad.De knaap deed het stoomtuig' tot zulke hooge drukking stijgen, dat het ontplofte. Een der stukken trof het knaapje in het linkeropg dat totaal vernield werd. Winterslag. Erg icerkongeluk. In de koolmijnen van Winterslag is een groo- te kabel gebroken en op eenen groep werk lieden gevallen. Allen werden min of meer erg gekwetst, waaronder verscheidene doo delijk. Jan Hendrix van Genck en Louis Vaes, van Zonhoven, moesten in hopeloozen toestand naar het gasthuis van Hasselt ge bracht worden. Een achttal anderen werden ook erg ge kwetst. Het parket van Tongeren zal ter- plaats een onderzoek komen doen. Hozémont. OnrusUoekJiende verdwij- ning. Verleden Woensdag, ging M. Jaak Ggemeenteraadslid en han dels vertegen woordiger te huis weg, zeggende dat hij de; tentoonstelling van Brussel ging bezichtigen. Hij kwam niet meer terug en thans heeft, eene nicht van M. G..., een brief ontvangen, waarin deze laat weten dat hij zich gaal zelf moord en. Een onderzoek is geopend. Namen. Automobiel in brand. De lSjarige B..., in dienst als automobielgelei der bij M. Lecocq, noodigde Maandag avond, eenige meisjes uit eens een ritje te gaan doen. Onderweg schoot de automobiel echtor in brand, en do reizigers konden zich slechts met moeite redden. De auto werd bijna ge heel vernield. Luik. Bijna verdronken. De 24jarige Paul Meuremans, dronken zijnde,wilde Dins-^ dag morgend rond 2 ure op het schip L'Uirondelle gaan rusten. Toen hij aan boord wilde gaan, viel hij echter in het water. Op zijn hulpgeroep snelde eene politie wacht ter hulp, die er niet «onder moeite in gelukte hem te redden. De man moest evenwel naar het Beiersch gasthuis gebracht worden en Dinsdag was zijn toestand hoogst bedenkelijk. Welle. Uitslag van de velolcoers die verleden Zondag heeft plaats gehad. Liefhebbers 1. Standaert 2. Jacobs 3. Baetens. Beginnelingen 1. Standaert 2. Wou ters 3. Barbé 4. Vijverman. Een hartelijke proficiat aan de primus sen, de gebroeders Standaert, van Ninove. M. Van Volxem, van Ninove, beter gekend onder den naam van De Kamouille, de Van IIouwaert onzer omstreken, heeft in Aspelaere moeten afgeven. Hij moest voor een rijtuig oversteken en is ongelukkiglijk in eenen gracht terecht gekomen. Zijn rijwiel was builen staat hij zelf was nog al erg gekwetst. Antwerpen-Brussel-Antwerpen Deze koers vereenigde twaalf liefhebbers en dertig toeristen. Ziehier den uitslag Liefhebbers 1. Lemoit 2. Robaye 3. Mosbcux 4. Volkaerts 5. Delafaille6. Schippers; 7. Leroy 8. Van der Linden 9. Leonard. Toeristen 1. Wyckmans 2. Despalier 3. Cheers 4. Blomme 5. Verdonck 6. Fontaine 7. Vermeire 8. Lucas 9. Van den Avondt10. Weyts 11. Ebent12. Uy terhoeven. Velodroom van Leipzig. Snelkoers 1. Mayer 2. Otto Meyer; 3. Rutt; 4. Arend. le Halve uurkoers 1. Ebert; 2. Cuzin 3. Ludwig; 4. Linai't. 2e Halve uurkoers 1. Cuzin 2. Ebert 3. Ludwig 4. Linart. De einduitslag was dus 1. Ebert 2. Cu- .zin 3'. Ludwig 4. Linart. De gouden bol te Parijs. Zooals wij reeds gemeld hebben, zal deze belangrijke koers Zaterdag en Zondag aan staande plaats hebben. Zijn ingeschreven 1. Leon Georget2. Lafourcade 3. Ger main 4. Shirley 5. Charpiot0. Jaeck 7. Trousselier 8. Sutter 9. Combes 10. Emiel Georget. Ziehier do lijst der vorige overwinnaars van dezen belangrijken koers. 1894. 1. Huret (Fr.) 736 km 2. Meyer 3. Rivierre. 1895. 1. Huret (Fr.) 829 km.; 2. Lewis 3. Rivierre. 1896. 1, Rivierre (Fr.) 659 km. 2. Wil- Liams 3. Buffet. 1897. 1. Stein (Fr.) 7G4 km.7; 2. Ariés 3. Chavègeon. 1898. 1. Huret (Fr.) 852 km. 2. Röbl 3. Slein. 1899. 1. Walters (Engelschm) 1,020 km. 2.Marius Thé 3. Maurice Garin. 1900. 1. Gordang (Hollander), 965 km. 2. Maurice Garin 3. Robl. 1901. Niet gereden. 1902. 1. Huret (Fr.) 779 km. 2. Petit- Breton 3. Eischcr. 1903. 1. L. Georget (Fr.) 847 km. j 2. Jaeck 3. Muller. 1904. 1. Petit-Breton (Fr.) 852 km. 2. L. Georget3. Vanderstuyft. 1905. 1. Vanderstuyft (Belg) 934 km. 2. Dortignacq 3. Nat Butler. 1906. 1. René Portier (Fr.) 925 km. 2. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderon dienst van «DE VOLKSSTEM» De Czaar in Duitschland. Czaar Nikolaas zal de groote krijgsoefe ningen van het Dui(stche leger niet bijwonen, maar in het kasteel opgesloten blijven. Kopingskleedij. Koning Nicolaas van Montenegro heeft het nationaal kostuum der Montenegrijnen afgelegd en een uniform aangenomen waar door hij er wat meer,'koning uit ziet. Kruiser verloren Do Engelsche kruiser Bredfort die op de kusten van het eiland Quelpart, in de Chi- neesche zee gestrand is, is reddeloos ver- loron. Koning Albert te Venetië Onze koning is^Hn het striktste incognito te Venetië aangeko&en en hoopt er eenige dagen te verblijven. Eene windhoes over Italië. Over Göme en Bergane, heeft eene vree selijke windhoos gewoed. Eene visschersloep is vergaan en de twee opvarenden zijn verdronken. De schade aan den oogst en de gebouwen toegebracht, beloopt meer dan een miljoen. Do woudbrahden in Amerika. De schrikkelijke boschbranden woeden voort. Men meldt dat een korps soldaten, 600 man sterk, verdwenen is. Anderszijds heeft men het spoor verloren van eenen trein. vgn^len Northern Pacific, die opgepropt was met yeizigers. Moderne policie Te Parijs werd de policieopzichter Roberts aangehouden onder betichting ten nadeele eener arme zinnelooze eene som van 9000 fr. gestolen te hebben. Eene belangrijke samenkomst. M. Canalejas, kabinelsoverste van Spanje, cn Briand, zijn Fransche kollega, zullen bin nen eenige dagen een© belangrijke bijeen komst hebben te Brussel, waar beiden de Tentoonstelling zullen komen bezoeken. Eene nieuwe vulkaan. Op Spitzbergen hoeft men eenen vuurberg in volle werking ontdekt. De cholera in Frankrijk. Ondanks de voorzorgen, welke in de Fran sche havens genomen waren, is thans een geval van cholera te Marseille vastgesteld. Doocfelijke val van eenen officier. De bevelhebber van liet 11° regiment voet volk, M. Waldemar Vincent, is te Versailles van zijn paard gevallen. De officier werd op den slag gedood. De aanslag tegen de Fransche luchtvliegers. De Matin van Parijs, geeft 5000 fr., aan hem, die het gerecht op het spoor bren gen zal van de lafaards, die vitriool in de vergaarbakken der officieren gegoten hebben. De Kroonprins vereerd. De Duitsche kroonprins werd Dinsdag avond als magnificus der hoogeschool van Koeningsbergen uitgeroepen. Aaïet. 24 Oogst.—Hop.Markt kalm. beschikbaar 90,00 fr.nieuw gewas 67.50 fr. Ninove, 23 Oogst. Tarwe 19 a 20; rogge 15 a 16; haver 17 a 18 gerst 00 a 00 koolzaad 26 a 27 boonen 00 a 00 aardappels 7 a 8 boter 3,15 a 3,30 eieren 2,50 a 2,75 viggens 00 a 00. Aeeche, 23 Oogst. Tarwe 22,00 a 23,00 rogge 13,00 a 14,00 haver 14,00 a 15,00aardap pelen 7,50 a 8,50 boter 2,85 a 3,09 eierer» 2,50 a 2,75 kiekens 3,00 a 4,50 konijnen 2,00 a 3,00; hesp 1,80; viggens 40 a 50; hop 90; gerst 00. Brussel, 23 oogst. Varkensmarkt te koop 380, prijs de kilo op voet 1,05 a 1,20. Anderleclit. Markt 23 OogstKalveren 2530, prijs per kilo op voet fr. 1,04 a 1,10, 1,20 Andcrlecht.24 oogst. Ossen ,724 prijs per kilo op voet 0,84 a 1,04. Stieren *81, prijs per kilo op voet 0,74 a 0,94. Kooien 1414 prijs per kilo op voet 0,64 a 0,84. 2. Trousselier 3. Georget, 1907. 1. L. Georget (Fr.) 904 km. 2. Ringeval3. Lafourcadej 1908. 1. L. Georget(Fr.) 973 km. 2. Dortignacq 3. Dafourcade. 1909. L. Gcoj'get (Fr.) 845 km. 2. Paul Combeb '3. Lafourcade. Leon Georget vertrekt wederom als groote «Favori». Het dient nu echter ook gezegd te worden dat er op den afstand, 24 uren moeilijk een rijder zou gevonden worden die aan Leon Georget «ou kunnen weerstaan. Isegem. Maandag 5 September, om 2 ure, groote fondkoers voor beroepsrijders, met premiën, onder de reglementen van den Belgischen Wielrijdersbond. Wegwijzer: Isegem, Winkel ^-Elooi, Lendelede, Isegem (5 maal) 225 fr. prijzen. Koolskamp. Zondag 11 September, groote koersen voor alle beginnelingen, 200 frank prijzen Donderdag 15 -September, groote fonds- koers voor beroepsrijders, kampioenaat der Vlaanderen, 400 fr. prijzen. Wieze. Groote Beslissing tusschen de partijen van Denderbelle (Buys) St.-Gillis (Sneppe) en Aalst (Van Molle); op Zondag 28 Oogst 1910, om 3 uren namiddag. Steen geworpen in een expresstrein. Dinsdag is aan de brug over den ijzeren weg, aan den Brusseischen steenweg, een steen dooreen rij tuig van een expresstrein gewor pen. Een dame, diê-zich in het rijtuig bevond, werd licht gekwetst. M. De Vos opperkom- missarls der' statie heeft een onderzoek ge daan. Jubelfeest. Wij vernemen dat men in liet klooster der? Zwarte Zusters onzer stad toebereidselen maakt om Zondag aanstaande, J8 dezer, op eene weerdige wijze het Gouden Jubelfeest te viereii van Zuster Seraphina. Op voorhand redds bieden wij de eerbied- weerdige Zuster 'onze beste gelukwenschen. Een beiaardfeest te Aalst. Elkeen kent thans den uilslag van den beiaardprijskamp van Mechelen, waar de leerlingen van den voorzitter der jury zich zoo onderscheidden..., en zich onderling den prijs des Konings betwistten. Daar er geene andere, dan leerlingen van den. heer voorzitter der jury mochten medekampen voor den prijs des Konings, moest het na tuurlijk een leerling van den Mechelschen meester zijn die de pluim behaalde, 't Is het geen dan ook gebeurde. Toen de uitslag van den eereprijskamp bekend gemaakt was, was het publiek verre van te vreden. De twee beiaardiers, die het publiek waar lijk verrukt hadden, de twee nederige kun stenaars, wij vernoemen M. Karei De Mette, van Aalst en M. A. Scliynckel van Oudenaar de, werden slechts 4" en 5° gerangschikt. Het publiek protesteerde wel, doch de uitspraak bleef toch gegeven. 't Was zelfs zoo onverwachts, dat een dezer gelukkigen, bij Karei Do Mette kwam, en zich verontschuldigd*?, daar hij eeno plaats bekomen had, welke hij nooit had durven verhopen. Ook was De Met,te het voorwerp eener hartelijke betooging en vele Mechelaars ver klaarden hem, dat zij hem als overwinnaar aanzagen en de beslissing van den lteurraad niet aanvaardden. Ook bij de prijsuitreiking was liet duidelijk dat er iets in de lucht hing. 'tEn was nochtans niet te warm in zaal. Wederom werden slechts twee kampers hartelijk begroet De Motte en Schynckcl De Mette en Schynckel zijn nu echter de mannen niet, om zich door de kleingeestig heid van eenigen te laten ontmoedigen. Met fleren kop staan ze er nog boiden, en om aan het gansche land te laten oordeelen wat zij te Mechelen ten gehoore brachten, hebben zij besloten te Aalst een beiaardfeest te geven. Verschillige maalschappijën en M. Guslaaf Pape, bestuurder onzer stede lijke muziekschool, alsook andere heiaar- diers van België, zullen hunne medewerking verleenen. Om het feest echter ten volle te doen ge lukken, zoo liet noodig zijn, een onpartijdig komiteit le vormen, dat zich met de ontwik keling "van bet ontwerp zou bezig houden en voor ruclUbaarüeidJenz., zou zorgen. Allo, Aalstenaars van goeden wil, de banden uit de mouwen en eens iets flinks voortgebracht. 't Geldt hier de verheerlijking van twee Vlaamsche kunstenaars. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 23 OOGST BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische leening 1" r 2« r 3 93.55 93.75 3* r 3 93.60 93.70 3 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Andcrlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 1880.3 1908...3,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Oillis 1904 3 St-Joos-ten-noodo 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 1893 3 93.55 93.60 ioo'.— 93.25 91.95 102.75 90.40 90.35 104.50 93.25 104.— 91.75 77.50 89.— 76.25 131.50 105.50 104.25 92.- 76 50 87^55 88.1b van M. Camiel Pract, opticien-specialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 24 Oogst, 15 ure Barometer 758°8 Thermometer 18-4 Wind Zuid Vooruitzichtregenvlagen. Observatorium (Jkkel. Zee kalm. Drukking onveranderd. —Wind Zuid-West Te verwachtenregen. Oude Gazetten te koop, ten bureele dezer. Over te nemen. Eene goed gekalandeer- de Suikerbakkerij te midden der stad. Aan zeer voordeeligo conditiën. Zich te bevragen ten bureele van het blad. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken. Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Gevraagd goede kleermakers voor pardessus en vestons, alsook voor atelier te werken. Aan bieden bij Felix Cornand, aan 't nieuw Hospitaal, Aalst. Men vraagt een leerjongen voor do loodgie terij bij C. De Groote, Moorselbaan, 39, Aalst. Men vraagt een kleermakersgast, goed loon, werk Winter en Zomer en een leerjongen van goede familie. Bij Frans Corthals, Lede, (Over- impe). Een huishouden zonder kinderen vraagt eeno bekwame meid. goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele De Volksstem. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. SchrijvenR. M. bu reele der Volksstem. Men vraagt eene kindermeid, kunn8 vlaamsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem M< n vraagt eene goede keukenmeid. Aanbie ding T. G. V. Bureel De Volksstem Men vraagt eene meid voor alle werk reeds ge diend hebbende en kunnende een weinig van de keuken. Schrijven M.D.G. Bureel «De Volksstem", Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersaeukon kennende. Zich aanbieden op het bureel De Volksstem, Aalst. Men vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan liet blad onder de letters J. B. V. Men vraagt een bovenmeid van stillen aard, goed op d'hoogto van liaren dienst. Loon 30 fr. Bureel De Volksstem. R. T. S. Men vraagt meid goede burgerskouken ken nende, wasschen cn strijken. Goed loon. Schrij ven bureel van het blad, onder de lettersJ. D. S. 22. GevraagdBekwame en oppassende mees tergast, voor mekaniek-schrijnwerkerij, Ma- kelaarsstraat, 7, Gent. Men vraagt goede halve kleermaaksters en leermeisjes, weinig fr. kennende, zeer haastig, 63, Schaarbeekstraat, Brussel. Men vraagt kstholieken dienstknecht, 25 tot 30 jaar, zeer wel kunnende werken en kuisclien, goed loon, geen kost, nutteloos als men gecne goede inlichtingen kan verschaffen. Schrijven bureel van 't blad. P. D. Te koop per occasie. Velo, zoo goed als nieuw, weinig gerold, gekost 175 fr. voor 75 fr. 3, Naza- rehtstraat, Aalst. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naar de Pietor Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, te Aalst. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen- dries te Aalst. Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Gijsogem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zetten, dienstig voor allo bedrijven, aan zeer voordeelige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad. Te koop. Eeno partij kepers, dienstig voor bouwmaterialen, bij de gebroeders Muylaert, te Moorsol. Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den heer Deurwaarder .1. Df. Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bfl Mejuffer De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Te huren een gerieflijk huis dienstig voor hor- berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Voor do voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst. Te huren terstond een nieuw opgebouwd hui» met hof, 50 meters lang, gestaan Dcndermond- sche steenweg, 102 Zich te wenden Dirk Martens- straat, 14, te Aalst. Te huren of te koop. Gerieflijk gebouw in goeden staat, grootto ongeveer vier aren, twen verdiepingen, dienstig voor magazijn of fabriek. Schrijven E. J. 27, bureel van 't blad. Tc huren een gerieflijk huis,dienstig voor han del of herberg,gelegen in de Dirk-Martensstraau Zich te wenden tot den heer 0. Vander Ilaegeq, Advocaat, Nieuwstraat,te Aalst. 10

De Volksstem | 1910 | | pagina 3