„aatste Berichten SUCREMA Allerbeste Suikervoeder Weerkundige waarneming?,n Officieels kwateering beste melasse voeder offlcie<ild^kroon'1 Gebroed. Lagrange, Antwerpen Sterfgeval. £5"t et c3L srraJi. exx-vsr® SPORTNIEUWS Wielrij den Vliegen. Men vraagt Tli. Stevens, 1 y "i jy "l'l* Te Uuren Zeevlschhandel DE NOORDZEE H. Arys-De Paepe Te koop PAARDEN en VEE Zij verklaarden dat zij voor rekening van Wee onbekenden de kar naar liet Vlaamsch Jioofd moesten voeren. Een onderzoek bracht echter aan 't licht Jat de lading der kar ten nadeele van het Antwerpsch Handelskantoor gestolen was. Érg tramongeluk. De genaamde Elise Wouters, 65 jaar, wonende Korte Yper- ipansstraat, 63 werd in de Nationaleslraat, door een tramrijtuig gevat en ten gronde ge worpen. Het oudje werd op het lichaam en aan het hoofd gewond. Zij bekwam de noo dige zorgen in het Elisabethgasthuis en word dan met een rijtuig naar hare woning ge voerd. Jonge reizigers. De agenten De Key- ser en Terneus, hebben Dinsdag voormiddag, in den omtrek der Middenstatie, twee knapen van 16 jaar opgenomen. Deze waren uit de ouderlijke woning te Saarbrucken, gevlucht met eene som van 200 mark. De knapen, die voornemens waren eene groote reis te doen hadden zich drie revolvers en kogels aange schaft zij waren nog in bezit van 140 mark. De ouders werden door de policie verwit tigd. Luik. Bloedig gevecht. Gisteren avond ontstond te Luik, in de Rue Grande Bêcho, een verwoed gevecht tnsschen een tiental personen. Toen do policie ter plaats kwam, en er in gelukte de vechters te scheiden, lagen er negen gekwetsten ten gronde. Allen moesten in eene naburige apotheek verzorgd worden. Een der vechters, An toon Mairlot, was zoo erg gewond aan het hoofd dat hij naar bet gasthuis moest overgebracht worden. FIémalle-Haute. Onder eene lokomo- ticf. Gisteren avond ging de briefdrager Louis Barhau, aan den barreel van Flémalle- Haute, over do spoorbaan, onmiddelijk na het voorbijrijden van eenen reizigerstrein Hij werd door de lokomotief van eenen koop- warentrein omvergeworpen en den linker voet afgereden. Het slachtoffer is naar het krijgsgastl u'.s van Luik overgebracht. Doornijk. Lijk opgehaald. Dinsdag werd uit de Schelde, nabij de O. L. Vrouw- brug, het lijk opgehaald van den genaamden Renard Willem, van Ougrée-bij-Luik. De man werkte te Doornijk men denkt dat hij door de duisternis misleid in de Schelde zal gesukkeld zijn. Ransart. Familiedrama. Tijdens eenen twist, loste een mijnwerker, Jule-s Fosses, twee revolverschoten op zijnen stief vader, Jules R.Deze kreeg de twee kogels in den hals en werd gevaarlijk gewond. Al hoewel de kogels konden uitgehaald worden, is zijn toestand bedenkelijk. Fosses is aange houden. Moustier. Erge zaak. Dinsdag mor- gend bezweek te Moustier een 79 jarige dag- looner, Arthur Delfosse, aan de gevolgen eener vergiftiging. Zeventien andere perso nen liggen ook ziek te bed. Naar het schijnt hadden zij allen van eene vleeschpartij ge- ëten, welke zij bij eenen slachter der gemeen te gekocht hadden. Ardooie. Moordpoging. Het parket van Brugge, is Maandag avond, te Ardooie afgestapt, om een onderzoek in te stellen over eene moordpoging aldaar gepleegd. Gyriel Crombeke en Bruno Depuydt, die sedert lang in veete lagen, ontmoetten mal kaar in de herberg. Na eenige glazen geledigd te hebben, ontstond twist. Weldra werden de twisters handgemeen. Depuydt trok zijn mes en plofte het verscheidene malen in de borst zijns tegenstrevers. Deze werd eene long doorstoken en verkeert in stervensnood. De dader werd aangehouden en in het gevang van Brugge opgesloten. Houthem. Brand. Op de wijk Stier, is brand ontstaan in de woning van- Karei Braem, daglooner. Heel de woning met af hankelijkheden werd vernield. De schade bedraagt 3000 fr., en is door verzekering gedekt. Men vermoedt kwaadwilligheid. Béclers.Wielrijder gedood.Op de haan van Doornijk naar Leuze, nabij de scha- liefabriek van Havinnes, botsten twee wiel rijders op elkander. Een der wielrijders, Hec tor Moulard, van Thimocgies 49 jaar oud, werd met gebroken schedel opgenomen en bezweek eenige uren later. Ecaussines. Driciooonst afgebrand. Op do wijk Wagenée werden Maandag nacht drie werkmanswoningen door het vuur ver nield. Men kon er slechts met de grootste moeite in gelukken de andere woningen te redden. De schade is zeer aanzienlijk. Lauwe. Hevige brand. Door eene fout in de schouw, is brand ontstaan bij den landbouwer Wysem, op den Preshoek. De schuur, waarin de geheele oogst ge borgen was,brandde ten gronde af.Woonhuis en stalling konden gevrijwaard worden. De schade, 6000 fr. beloopende, is door verzekering gedekt. Gilly. Eene geldafpersing. Eene vrouw van Marcinelle, de weduwe Laièa- leslrier is met bare dochter aangehouden, wegens eene poging tot geldafpersing ten nadeele der weduwe Gillieaux, te Gilly. Beiden loochenden, doch het meisje heeft door vragen in het nauw gebracht moeten bekennen, dat hare moe.der de dreigbrieven geschreven had. Het onderzoek wordt voortgezet. Wetteren. Vaandelfeest. Maandag vierde de Werkerspensioenkas dezer ge meente, de twintigste verjaring harer stich ting. Te dier gelegenheid huldigde deze maat schappij ook haar nieuw vaandel in. Om 2 ure vormde zich aan het Statieplein alhier een prachtige stoet, waarvan, bene vens al de leden der Middenmaalschappij ook verschillige andere vereenigden deelnamen. Deze ontzaggelijke ledenschaar werd door de Katholieke Harmonie opgeluisterd, de Liberale harmonie, welke hare medewerking had toegezegd, niet samengeraakt zijnde. Na den optocht greep er in de ruime feest zaal van het Stadhuis eene belangrijke feest zitting plaats, waar de heer August De Vuyst, voorzitter der Werkerspensioenkas, Fernand Van Durme, schrijver der feestvierende maat schappij, en Jozef Vercnulere schrijver en schatbewaarder der Werkerspensioenkas van Gent, -beurtelings het woord voorden. De verschillige sprekers werden beurt op beurt welverdiend toegejuicht en deze feest zitting werden in den grootsten geestdrift ge heven. Voorwaar het herdenkingsfeest der Wer kerspensioenkas dezer gemeente is buitenge woon welgelukt en de inrichters halen er alle eer af. St.-Gil lis-Waes.Gauwdieven. Met de statiekermis was Theofiel Van Duyse, ook eene wandeling gaan doen. Toen hij in eene herberg zijn glas bier wilde betalen, stolde hij met ontsteltenis vast, dat men "hem zijn geldbeugel, 84 frank inhoudende ont vreemd had. Laffe bandieterij. Maandag nacht is zekere Van Gouteren, dienstknecht bij den landbouwer Beek, uit de Barstraat, door 3 onbekende schurken op den openbaren weg aangerand geworden. De aanvallers sloegen hun slachtoffer duchtig af, ontnamen hem zijnen geldbeugel, 24 frank inhoudende, en wierpen hem ten slotte in de wal van het buitengoed van mev. wed. Lanceloo. Een voorbijganger hoorde kort nadien een geklaag in den wal en vond don ongelukkige. Hij gelukte er na veel moeite in hem op het droge te brengen. Van Gouteren had het bewustzijn verloren. Spoedig werd om een geneesheer geloo- pen, die na geruimen'tijd de kunstmatige ademhaling te hebben toegepast, er in slaag de hem tot het leven terug te roepen. Van Gouteren kon slechts een flauw signa lement geven van zijne aanranders. Zijn toe stand is nog steeds bedenkelijk. Het parket is verwittigd. Sint-Nikolaas. Brutale kerel. Dins dag namiddag, bracht de genaamde H. De V..., wonende te Stekene, een bezoek aan zijne verliefde, wonende Breedestraat alhier. Ruzie ontstond tusschen de twee jongelie den en Do V..., wierp zich eensklaps op het meisje en mishandelde haar zoo erg, dat haar gelaat zwart en blauw geslagen was. Do po licie kon er slechts met de grootste moeite in gelukken, den kerel tot bedaren te brengen. Proces-verbaal is opgemaakt. Zele. Ongeval. Gisteren kwam de bierwagen van den heer Van den Bossche, van Berlare, langs den Kammershoek gere den, toen eene as brak en verscheidene ton nen in de gracht rolden. Er hadden geene- persoons ongelukken plaats, doch het was de brouwersgasten onmogolijk hunne tonnen uit de gracht te halen. Eene afdeeling soldaten van Dendor- monde, die daar eene legeroefening hield stak hen eene hulpzame hand toe. Hamme. Aardappelendieften. Ver leden nacht werden op het veld, ten nadeele van Kamiel Colman, uit de Hospitaalstraat, ongeveer 200 kilogrammen aardappelen ge stolen. Toen de bestolene s' anderendaags mor- gends naar zijn land ging, en de diefte be merkte, heeft hij onmiddelijk eene klacht ingediend bij de policie. Men heeft vermoedens. Kruishoutem. Verslikt. De landbou wer Ivo De Waele, bijgenaamd Schaper- ken verslikte zich aan een stuk vleesch en toen men hem ter hulp kwam, had hij opge houden te leven. St-Gil lis-bij- Dendermonde. Uitnoodi- ging. Op verzoek van verscheidene vrien den en kennissen heeft de heer Victor Galle- baut, toegestaan zijnen prachtigen lusthof, gevogelte en andere merkwaardigheden aan het publiek te laten bezichtigen, den Zondag, Maandag en Dinsdag van St-Gillis kermis, te beginnen van 2 lot 6 ure 's namiddags Er is een inkomgeld gesteld als volgt Zondag 25 centiemen Maandag 50 centie men Dinsdag 50 centiemen. Waarvan de opbrengst zal besteed worden aan liefdadig heidswerken. In den hof zullen verfrisschin- *en te bekomen zijn, zooals melk, bier, "imonaden, fijne gebakken en andere lekker nijen. Onzen innigen dank voor dit schoon liefde werk aan den volksvriend V. Callebaut. Fer b!efoo» en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Eene stad in staking Geheel de stad Arezo, in Italië, is in sta king gegaan, omdat 'de overheden besloten hadden de belastingen te verhoogen. Eene troep werklieden hield de wacht aan de poorten der stad,, om het invoeren van groenten en vleesch te verbieden. Een regiment karabiniers is uit Florencie ter plaats gezonden. Geene nieuwe kredieten. De gazette de Cologne logenstraft dat cr nieuwe kredieten zouden gevraagd worden voor do herinrichting der Duitsche infanterie. Keizer Willem en de alkooi Keizer Willem hoeft ter gelegenheid der groote leger oefeningen bevolen, dat voor hem geene alkooi houdende dranken moeten medegenomen worden. Hij hoeft aan do troe pen gevraagd, zoo weinig mogelijk alkool te gebruiken, tijdens de legeroofeningen, daar in de zes laatste jaren, het getal soldaten die wegens hartziekten door alkoolmisbruik moesten weggezonden worden, verdubbeld is. De cholera. Te Brunn, in Oostenrijk, is een geval van cholera vastgesteld geworden. De toestand in Italië is zeer voldoenden. De lijfstraffen in Frankrijk Om de misdaden der apachen te beteuge len, heeft M. Raynaud, thans in do Fransche Kamer een wetsontwerp neergelegd, vra gende dat de lijfstraffen, over 120 jaar door de Fransche revolutie afgeschaft, thaüs we derom zouden ingevoerd worJen. Hij beweert dat de apachen meer schrik zullen hebben van eene goede geeseling, dan van eenige jaren gevang. Een stout ontwerp. De groote Fransche bladen vragen de in richting eener Ronde van Frankrijk voor de vliegmachienen, met 250.000 fr. prijzen. De volgende steden zouden aangedaan worden Parijs, Bordeaux, Toulouse, Marseille, Lyon, Dyon, Parijs. De kampstrijd zou internationaal zijn en jaarlijks plaats hebben. Eindelijk aangekomen. Moissant is er eindelijk in gelukt met zijn vliegtoestel, in gezelschap van zijnen meca nicien te Londen aan te komen. Hij wint dus zijne wedding,van Parijs naar Londen te vlie gen met eenen passagier. Schrikkelijk auto-ongeluk in Italië Nabij Bologna, is een auto-omnibus in eene helling omgekanteld. 34 reizigers werden gekwetst. 2 kinderen blo ven op den slag dood. De vreeselijke misdaad in Italië Voor de misdaad gepleegd door de Zwarte Hand, zijn er reeds 80 aanhoudingen gedaan geworden. Zondag namiddag is te Gontrode godvruch- j in den Heer ontslapen, den eerwaarde heer G. Boone, pastoor te Gontrode. Hij was sedert negen jaar pastoor aldaar en van zijne parochianen geacht en bemind. DeE. H. Boone werd geboren te Zeven eeken den 11 Juli 1856. Ongeluk. De seinwachter Karei Jans- sens, 56 jaar, wonende Denderstraat, te Aalst, die in de statie van Laken dienst deed wilde zijne kabien verlaten, toen hij op eene ijzeren trede uitgleed en ten gronde stuikte. De onderslalieoversle, verwonderd dat ver scheidene treinen voor het gesloten signaal stonden, kwam toegesneld en vond den onge lukkige bewusteloos en badend in zijn bloed liggen hij had eene erge wonde aan de rech terslaap hekomen. Na geneeskundige ver zorging heeft men den gekwetste naar zijne woning g< vierd. Het kampioenaat der Vlaanderen voor beroepsrijders Dit kampioenaat zal op Donderdag 15n Sep tember betwist worden op don weg Kools- kamp-Eeghem-Kapelle, dan rechts draaien, tot aan de herberg II. Algoet, daar wederom rechts tot aan Koolskamp-dorp. Deze weg, 5 kilometers, moet 20 maal afgelegd worden. 400 fr. prijzen worden uitgeloofd. De strijd tusschen de Vlaamscho rijders belooft zeer hevig te zijn, daar allen er op gemunt zijn, te toonen dat a hunne tegen strevers de baas zijn. Zijn reeds ingeschreven Burggraeve, Korlrijk Verschoore, Moorslede Vanlei- berghe, Lichterveldo Tavernier, Emelgem; Tevels, Poeke;, Mus. Dud;-eeleVan ce Velde, Lovendegém L tason, Luik Aerts, Laken Ilaeck, Aalter Wancour, Ligny Lambot, MarcinelleLeturgie, Roubaix Vandevenne, Zarren A. Van Daele, Moor- seele Brunneel, Charleroi. Verleden jaar werd het kampioenaat ge wonnen door Wancour, vóór Defraeye en Buysse. Meerendrëe Groote baanko(?rs, 50 kilom., aangeboden aan alle beginnelingen, op Zondag 11 Sep tember, om 3 ure, bij Bekaert, velomaker 350 fr. prijzen, waarvan de eerste, een prachtig pisterijwiel T. B. C., zonder ban den, 180 fr. Pe ronde van Framcrijk voor onafhanke lijke rijdert In deze koers waren als bijzonderste prijzen uitgeloofdeenige weken verblijf te Brussel op de kosten der inrichters.De gelukkige win ners zijn Guénot. Wirtz, Loisel, Vallotton, Vugé, Pélissier, Baumler, Sadi-Bricont, Bé- temps, Engel, Kippert, Degy, Grec et Guyot. Velodroom van Thielt. Zondag 25 en Maandag 26 dezer, groote internationale zes urenkoers voor beroeps rijders. Belangrijke prijzen. Velodroom van Harelbeke. Zondag 18 September, 3-urenkoers voor beroepsrijders, met de verzekerde deelneming van Lapize, Depatiw, Dhulst, Persyn, De smet, Hendrickx, Haerinck, Mus, Lamon, Haock, Vandaele, Leleu, Burggraeve, enz... Velodroom van Leuven Uitslag der koersen De achtereenvol- gingskoers tusschen Dhaen, van Leuven, en de neger Spain, werd door den Leuvenaar gewonnen De koers van 100 kilometers werd wonnen door Deruytter, voor Van den Broeck, Nadia, Verbist, Aerts, Thys en Ro land in de orde. De groote koersen In Frankrijk 1911 PAR1JS-ROUBAIS. Den Zondag van Pa- schen BORDEAUX-PARIJS. De Zaterdag en Zondag der maand Mei, welke dichtbij de volle maan zijn. DE RONDE VAN FRANKRIJK, van den 2dcn tot 308ten Juli. PARIJS-BREST EN TERUG van 31stcD Oogst lot 3den September. De koers Parijs Roubaix zal betwist wor den met hetzelfde reglement dan vorige ja ren, uitgenomen, dat het zal toegelaten'zijn van rijwiel te veranderen in de kontrools. BORDEAUX-PARIJS, zal gewijzigd wor den. De rijders zullen slechts mogen verzorgd worden van af Tours. De Ronde van Frankrijk zal eenige wijzi gingen ondergaan in een drietal ritten. De koers Parijs-Brest wordt betwist in vier ritten van 300 kilometers, volgens de regle menten der Ronde van Frankrijk. Een belangrijke koerste Parijs. Zondag aanstaande zullen Octaaf Lapize, Leon Goorget, Marcel, Bertbet, Brocco, de vier specialisten in koersen achter tandems, op den velodroom van Buffalo eenen koers op 100 kilometers betwisten. De vliegmeeting van Deauville De groote snelheidsprijs, betwist op 12 pisteronden, 'tis te zeggen op 19 kil. 200 m. gaf den volgenden uitslag 1. Morane, in 12 min. 48 s. 2. Aubrun, in 13 min. 35 s. 3. Simon, in 14 m. 10 s. 4. Latham, in 15 m. 53 s. MARKTPRIJZEN Aalst. 7 Sept.Hop. Markt kalm gewas 1009, 85,00 fr.gewas 1910, 67.50 fr. A&sche, 6 Sept. Tarwe 19,00 a 20,00 rogge 14,00 a 00,00 haver 15,50 a 00,00 aardap pelen 7,00 a 8,00 boter '2.85 a 3,18 eieren 2,75 a 0,00 kiekens 2,50 a 4,(0 konijnen 2,00 a 3,00; hesp 1,80; viggens30 a 40; hop 00; gerst 00. van M. Ca mie! P ra et, opticien-specialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 5 Sept., 15 ure Barometer 766°1 Thermometer 18°2 WindNoord-Oost Vooruitzichtgoed weer. WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst, Telefoon 6SA Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL G SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische leening 1* r 2* r 3* r Kongo uitkeerbaar.4 Kongo (Loten) Annuteiten ..3 Gemeentekrediet. 3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902....2,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 1880. 3 1908 3,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-aoodo 18813 Schaarbeek. (100 (r.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)8 Verviers 187?8 1893 3 93.50 93.70 93.50 77.50 100.— 93.25 92.20 102/75 90.— 89.75 104.50 101.50 93.25 103.75 91.75 76.75 76^50 100*50 *8.25 130.— 77.25 88*05 72.50 87.50 52.50 88^50 93.60 93.80 Jongeling van 1G tot 17 jaar wordt gevraagd als kantoorbediende. Schryven aan het bureel van het blad te Aalst. Men vraagt kantwerkster in de omstreek vair Wieze of Moorsel, goed het werk der echto bloemen voor strikwerk kennende en zich met het uitgeven van het werk kunnende gelasten Jaarwedde en per honderd. Schrijven kantoor van het blad te Aalst, onder de letters M. L. B. 1875. Men vraagt vluggen buitenjongen, 20-22 jaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oude Graanmarkt, 41, Brussel. Men vraagt bij pastei-bakker, goeden leerjon gen, 15 tot 16 jaar, Gentschen Steenweg, 11, te Molenbeek. Men vraagt een leerjongen voor de loodgie terij bij C. De Groote, Moorselbaan, 39, Aalst. Eene bovenmeid met goede getuigschriften, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem» te Aalst C. D. M. 80. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Kleine aankondig. (I tot 4 kleine regels) Ir. 0,60. Gevraagd kindermeid 15-16 jaar, in katholiek huishouden, Coenraets- straat, 22, Brussel-Zuid. Gevraagd werkvrouw voor twee halve dagen per week, naar keus. Schr. L. D. 27, bureel van dit blad. Gevraagd meid van 2D a25j. voor alle werk. Zennelaan,104, Brussel. Gevraagd meid van den buiten vr burgers- huishouden. Noordlaan 27, Brussel. Te huren tegen 1 Oc tober, burgershuis met 3 verdiepen, in goeden staat.Voordeelige huur. Brogniezstraat, 57, Cu- reghem-Brussel. Gevraagd meisje van 14-15 jaar voor in geslo ten huis kindje van 6 jaar op te passen. Zen nel aan, 9S, Brussel. Gevraagd werkvrouw (deftige) voor 2 dagen per week, in gesloten huis. Goed loon. Leu- vensche Steenweg, 208» Brussel. Gevraagd in deftig huis, meid 25-30 jaar, geene kinderen, waseli inbegrepen. Goed loon. Gretrystraat, Brussel. Dame alleen zoekt zeer propere meid, 30 a 34 jaar. Schrijven onder letters B.K.aan ditblad. Te huren, gemeubel de kamer vp heer alleen, 25 fr., per m/^h^rijven, B. C. 102, bui^rvan dit blad. Jong meisje 16 jaar, zoekt plaats op bureel, kunnende de dactylo- graphie, Henegouwlaan 197, Brussel-Zuid. Te huren, sch. appar tement van 4 plaatsen, op 't derde verdiep, BJ Anspach, 106, Brussel. Modes. Men maakt verandert en vernieuwt alle hoeden aan kleinen prijs. Zennelaan, 104, (Entresol) Brussel. Men verlangt te huren huis met groote kelders te Brussel. Goede lig ging. Schrijven C. 23. Bureel der gazet. PWf 1501 93.50 103.50 92.25 FJRMA Leopoldslraat, 14, Aalst. Alle soorten van versche Noordzeevisch in groot en klein.Beste Melkersharing in vaatjes of per stuk. Fijne Oesters. Kazen. Bestellingen binnen en buiten de stad op aan vraag of per abonnement. GEWAARBORGDE KWALITEIT Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, O verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den hoer Deurwaarder J. Die Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij Mejufler De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Tc huren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst. Het beste adres Kaas-Koffie Rechtst.reeksche aanvoer vette Goudsche kaas, 1,75,1,70,1,63 pr kil.Commissie (bollen) 1,60 en 1,30 per kil. franko met 10 15 kil. Besta Kol landsche Koffie 1,55,1,65, 1,75, 1,80 1,85 1,95 por kil. baaltjes van 5 kil. franco. Eerste zending remboursement. Adres HOOFDHUIS ROMANAI, Antwerpen Te koop bij Paulinus Van Oysegem, hovenier, kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen dries te Aalst. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naardePieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bjj den lieer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, te Aalst. Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zetten, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeelige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad, te Aalst. Lijnmeel Katoenmeel Voederkoeken Leveranciers voor het Ministerie van Landbouw VOOR uitsluitelijk samen gesteld uit 50 °/o zemelen en 50 °/0 mélasse VRACHTVRIJ 15 fr. de IOO Ic. ALGEMEEN agent A. DE3 VRE3ESE Sinte Eiisabethplaats, 19, Gent VOORTVERKOOPERS GEVRAAGD

De Volksstem | 1910 | | pagina 3