Laatste Berichten m Q Erge feiten bij de legerintendentie Stadsnieuws. Het Nationaal Vlaainscb Verbond. SPORTNIEUWS Wielrij olexx Vliegen. MARKTPRIJZEN wv - TIl. Stevens, Officieele kwolearing Weerkundige waarnemingen Men vraagt Te koop Te liuren Aanhouding, Een Hollander, wiens pompiers den brand volkomen meester wa- öitlevering gevraagd was, werd gisteren ge knipt. In afwachting dat de pleegvormen vol trokken worden, is de kerel opgesloten. j Policieagent mishandeld. In eene jherbcrg der Ankerrui begonnen eenige ma trozen te vechten. Een policieagent kwam tusschen, doch vier der zeelieden vielen den agent te lijve en mishandelden hem zeer erg. Policieagenten snelden ter hulpen en de ■vechters werden naar 't policiebureel gedaan. Een dezer, John G... 25 jaar oud, ran En- gelschen oorsprong, werd opgesloten. Hevige brand. Verleden nacht is er brand ontstaan in het huis nr 110 der Montig- nystraat. De pompiers snelden spoedig ter plaats, doch het vuur had reeds eene groote uitbreiding genomen en kon eerst na vier uren onverpoosd werken uitgedoofd worden. De schade is zeer aanzienlijk. Mechelen Poging tot zelfmoord. -Dinsdag morgend,is een 20 jarig meisje, wo nende aan de Dobbel Huizen, tot twee maal toe in de Dyle gesprongen. Zij kon door werklieden gered worden. Familietwisten schijnen de oorzaak harer wanhopige daad te zijn geweest. Deurne. Aanranding. In de Lange Loemstraat, nabij het hof van Gogels, is de werkman Peeters, 22 jaar, wonende op hét Exterlaer, die per rijwiel voorbijreed, door twee kerels aangerand die hem van zijn velo wierpen. De schelmen hebben Peeters bijna versmacht en een dolksteek in het aangezicht toegebracht. Het slachtoffer werd eene som van 20 frank ontroofd. De gendarmerie heeft een onderzoek inge steld. Hoevenen. Gevecht tusschen burgers en soldaten. Tijdens de kermis werd er ge vochten tusschen burgers en soldaten. In dc herberg van De Meulder, waren een vijftigtal soldaten binnen gekomen. Deze zochten twist met den herbergier en wierpen meer dan 200 lleschjes limonade en bier door de ruiten. In de herberg is alles verbrijzeld. V< richeidene burgers en ook een soldaat zijn gekwetst. Een onderzoek is geopend. Namen. TrambotsingOp den weg naar de citadel is een elektriek tramrijtuig op eene kar gebotst. Eene landbouwster, Joze- lina Golet, die zich in het rijtuig bevond, w erd ten gronde geslingerd. De ongelukkige werd met gebroken bil en erge wonden aan hoofd en armen opgenomen. Luik. Lijk opgehaald. Uit de Ourlhe is het lijk opgevischl van den ongelukkigen jongeling, M. Discry, die Zaterdag verdronk door het omslaan eener sloep. M. Discry was een uitstekend zwemmer, men denkt dat hij in liet water een bloedsop- drang kreeg. Bergen. Gevaarlijk. Dinsdag mor- gend kwam een trein in de statie binnenge zoomd. Een reiziger opende eene deur, vooraleer de trein stilstond. Een spoorweg werkman, Ferdinand Debauge genaamd, werd door de deur ten gronde geslingerd en den schouder gebroken. De man rolde geluk- kiglijk niet onder de wielen. Wytschaete. Het wildstroopersdrama. Een genaamde Cyriel Goudion, van Vor- mezoele is door de gendarmen aangehouden, onder verdenking, een der stroopers te zijn die Evarist Everaert doodschoten. Coudion loochent. In zijne woning werd êen lichtbak, doch geen geweer gevonden. Beveren-bij-Rousselare. Erge mes steken. In de herberg De Molen is twist ontstaan tusschen de gebroeders Verhaert en do gebroeders Platiche. Een gevecht volgde, en Albert Planche, 22 jaar oud, kreeg vier gevaarlijke messteken van een der Ver- hacrl's. De toestand van den gekwetste is hopo- loos. De dader is aangehouden. Nieukerke-Waas. Bloedig gevecht. Twist ontstond tusschen jongelingen uit het dorp cn van de Ster. De woordenwisselingen gingen over tot daden en le midden der Sta tiestraat gingen zij aan slag. De knecht van F. B. uit de Vracenestraat, kwam uit het ge vecht met een gebroken arm, de anderen met kwetsuren. Gebeten. Terwijl het kind van Frans Van de Velde zich vermaakte met den zoon van P. Dieleman, die daar gras aan het laden was, sprong eensklaps de hond van P. Diele- op den 4 jarigen knaap en beet hem ver- echrikkelijk aan mond en keel. Het armekind leed geweldig en moest door een en genees heer verzorgd worden. Temsche. Schielijke dood. Zondag namiddag werd de heer Frans Van Wauw, koopman in honden, nabij het gemeentehuis, door eene beroerte getroffen en eenige ston den nadien overleed hij. Calloo.Schurkenstreek.Een nieu we stoutmoedige schelmerij werd met Galloo- kermis gepleegd in eene weide van Melsele- polder. Eene schoono vaars, van 600 fr. waarde, werd 's nachts in eene weide ge slacht. De ach terk war lieren werden medege nomen, al het overige bleef ter plaats. Hel dier behoorde den pas gehuwden boer Rou- wens Heyndrickx en wonende op Melsele dijk. Gent. Gcicn~ lige brand. Dinsdag avond, kort voor 8 uren werd do wijk Koorn- markt en Graslei, in groote opschudding gebracht, door een hellen rooden gloed. Men dacht eerst dat het nieuw Poslholel in brand stond. Het bleek weldra dat het vuur woedde bij de weduwe Maes, handelaarster in fruit Graslei. Het groot huis, behalve het magazijn verscheidene plaatsen, werden aan verscbil- lige personen onderverhuurd. De pompiers snelden dadelijk ter plaats, maar hadden lastig werk, daar do brand U r gelijkertijd in het magazijn cn in het huis was uitgeborsten en men vreesde dat het tot de aanpalende woningen zou overslaan. Eenige minuten later stortten de zolderin gen in en men vreesde nog andere instortin gen. Ook werd do talrijk toegestroomde menigte op grooten afstand gehouden. Intusschen redde men uit het brandende gebouw, alles wat maar mogelijk was. liet was rond 9 1/2 ure toen de wakkere ren. Do bovenverdiepingen zijn geheel ver nield wat niet door het vuur verteerd werd, is door het Wcter waardeloos gemaakt Alles wat het magazijn bevatte, is in asch gelegd. De schade is zeer aanzienlijk. Poging tot zelfmoord. Do genaam de Angela X..., wonende Huidevettershoek, is aldaar in het water gesprongen. Zij kon gelukkiglijk door den steendruk ker Gilliet gei el worden. Een dokter heeft het meisje verzorgd. Wetteren. Ongeval. Dindag morgend rond 8 ure stond de voerman De Bruycker van Overmeire, te Wetteren op de Groote markt, toen eensklaps zijn paard, terwijl De Bruycker eene boodschap bij den heer Emiel Van de Volde gaan afgeven was, voortliep en met volle geweld op den kiosk te recht kwam. Dezo werd erg beschadigd gansch de op- gangstrap werd afgerukt en aan stukken ge reden. Het paard werd eenige meters verder door ooggetuigen tot staan gebracht. Parket. Gisteren namiddag is het parket van Dendermonde te Wetteren afge stapt, om een onderzoek te doen over het veloongeluk waarbij zekere Benoit Van E... gekwetst werd. Men zal zich herinneren dat deze persoon op het ezelskarreken van den hoer Pol Huycke te recht kwam, ter wijk Overschelde. Thans heeft het onderzoek uitgewezen dat het ongeluk te wijten is aan de onvoorzich tigheid van het slachtoffer zelf, die op het oogenblik der botsing niet op de baan lette. Het slachtoffer, dat nog al erg gekwetst was aan den buik, is thans buitengevaar en zal binnen eenige weken gansch hersteld zijn. Herzele. Gouden jubelfeest. Dinsdag laatst werd hier het gulden jubelfeest gevierd der Eerweerde Moeder Overste van hel klooster en der zuster Michael. In 1860 kwamen beiden hier aan, het waren de eerste kloosterzusters der parochie. Hun groote ijver tot het goede, samen met eene Onver moeibare werkzaamheid.streefden altijd voort naar vooruitgang. Immers het klooster werd vergroot, een corset school ingericht, welke tegenwoordig meer dan 300 werksters bevat. So !ert jaren reeds bestaat eene kostschool voor weezen, en heden nog strekt alles tot verbetering. Het bulderen des geschuts en 't luiden der klokken kondigde het feest aan. Gansch de Kerkstraat, was bevlagd en versierd. Om 91/2 ure was het misoffer met zeven prie sters, waaronder eene aandoenlijke aan spraak eene talrijke menigte was tegen woordig. Met het eindigen dermis vergaderde men in het klooster, alwaar men een lustig tooneelstukje opvoerde, geschenken toereik te cn den gelukwensch aan de eerbiedwaar dige jubilaresse toeriep. God geve ze nog lan^-e jaren hier over te brengen en hare oude dagen in vreugde hier te slijten. Lokeren. Stedelijke Beroepsschool. Zondag, 18 September, om 10 1/2 ure voor middag, zal op de Stads'Feeslzaal de prijsdee- ling plaats hebben aan de leerlingen onzer Stedelijke Beroeps- en Nijverheidsschool. Binnen acht dagen komen wij op de aan kondiging dezer plechtigheid terug,maar wij roepen er van nu af de aandacht op van al onze medeburgers die belang stellen in het beroepsonderwijs en in de toekomst onzer jonge ambachtslieden. De feestrede zal uitge sproken worden door den heer Viaene, vrede rechter te Loochristy en oud-leeraar bij de Beroeps- en huishoudsscliool te Gent. De heer Viaene zal spreken over «Werklieden van Voorheen Xe Gent. Eenige maanden geleden, was in het slacht huis te Gent, door den bestuurder vastgesteld dat eeno afgekeurde koe 's nachts in hr slachthuis binnen gebracht en reeds geveld was, om aan de soldaten van het garnizoen te worden geleverd. Het onderzoek bracht aan het licht dat goedgekeurde dieren 's nachts warden gesto len, cn door afgekeurde vervangen de num mers dor goede beesten werden zelfs op de horens der afgekeurde gebrand, om het be drog beter te verbergen. De onlangs benoemde krijgsauditor De Groote, heeft eon streng onderzoek geopend en de bedriegers zijn reeds ontdekt. Men verwacht geruchtmakende veropen- baringon. Een echt kunstwerk. Het prachtig triomfkruis der kerk der E. E. P. P.Capucie- nen te St-Job, verwekt thans eikeens bewon dering. Het is inderdaad prachtig, geheel in jjout gebeeldhouwd en met geschilderden Christus. Onze stadsgenoot M. R. Van Caelonbergh, die het vervaardigde, heeft hier nogmaals be wijs gegeven een geoefend kunstenaar te zijn. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Een betaald ontslag. De Argentijnsche minister van Financiën, M. Iriondo, heeft zijn onlslag gegeven. In vergoeding daarvan, werd hij voorzitter der Nationale Bank benoemd. Decholera. In de laatste 24 uren, werden in Italië nog drie gevallen van cholera vastgesteld, waar van een met doodelijken afloop. Te Dantzig zijn twee volwassen personen en vijf kinderen, bijna schielijk bezweken. Men denkt dat zij de cholera kregen. Te Mariënburg is een steenbakker aan de cholera gestorven. Genade geschonken. President Faillières heeft de doodstraf, welke tegen den genaamden Josserand uitge sproken was, wegens moordpoging op den voorzitter der Rechtbank, veranderd in le venslangen dwangarbeid. Keizer en Czaar. De bijeenkomst vankeizer Willemen Czaar Nikolaas zal niet vóór 15 October kunnen plaats hebben, daar Willem II de gezond heidskuur der czarina te Nanhein, niet wil onderbreken. Deze moet 5 weken duren. - Eene aanvaring teTouIon Dinsdag avond heeft de onderzeeër Monge in de haven van Toulon, de sleepboot Vigou- reux in den grond geboord. De sleepboot zonk onmiddelijk. De bemanning kon door de Monge gered worden. Algameene vergadering te Gent. Dc afdeeling van Oost-Vlaanderen van het Nationaal Vlaamsch Verbond, hield verleden Zondag hare jaarlijksche algemeene verga dering in do zaal Do Wapens van Zeeland op do Koormnarkt. Uit heel de provincie cn zelfs verder waren er talrijke leden opgeko men zoodat de z tal opgepropt was van toe hoorders. Vele Damen waren er ook aan wezig. Do Heer Leonard Willems, voorzitter, legde de werking uit van de afdeeling van de Oost-Vlaamsche gouw; en waarachtig,zij ver dient alle eer voor zulke uitgebreide wer- king. Iloogleeraar Obrie werd met luidruchtig handgeklap tot eerev< mv.itter der afdeeliog aangenomen. Heer De Vos, van Leuven, deed in gees tige, gemoedelijke bewoordingen de blijheid uitkomen van de Vlamingen bij het zien dat dé Vlaamsche vrouwen zoo talrijk beginnen deel te nemen aan het edele werk der volks verheffing en volksopbeuring van Vlaande ren. Dokter Speleers, van Sint Nikolaas, stelde voor, een dankbrief te sturen aan M. Van Naemen, burgemeester en senator van Sint Nikolaas, die op 't congres van 't Davids- fonds beloofde, voortaan ook in het Senaat Vlaamsch te zullen spreken. De koersen van Oultre Uilslagen Beginnelingen 1. De Villars, Oultre 2. Vanden Berghe, Ninove 3. Ter- riheux, Ninove 4. De Villars, Oultre. te Geeraardsbergen Uitslag der koersen i. Nechelput2. Vanderschueren 3. De Sutter 4. Maes 5. Gerard. Velodroom van La Louvière. Zondag aanslaande, 18 September, 4 uren- koers, met de verzekerde deelneming van Van Houwaert, Verstraeten, Wancour, Sa les, Omèr Mclotte, Everaerts, enz. De Ronde van Henegouw. Zondag aanstaande zal deze koers, voor behouden aan de liefhebbers van den Belgi schen Wielrijdei-sbond, \oor de 3* maal be twist worden. Reeds 24 liefhebbers, waaronder de beste gekende rijders, lieten zich inschrijven, te weten IGopckelbergh Guillaume, Brussel2, Tiberghien Hector, Herseaux 3. ThysPhil, Brussel 4. De Ruytter Charles, Moeskroen; 5. Behaeghe Aimé, Herseaux 6. Van Parys Brussel 7. Mélotte Omer, Gosselies Albert Van den Broeck, Leuven: 9. X... Pooq 10. C;:fM«'i* Jo7.fi, Brussel; II. Van Waesbergh Gaston, Montigny- sur-Sambre 12. Salmon Félicien, Annevoie; 13. Mottiat Louis, Bouffioulx 14. Valclo naers, Leuven 15. Deltenre, Jolimont16. Roland, Gontronx 17. Sira, Binche 18. 'Tennout, Gosselies 19. Lie Jacobs, Car- nières 20. Roland Fernand, Anderlues 21. Simon Alphonse, Jumet 22. Vanden- dorpe Ernest, Marchiennes; 23. Gosyns Des, Montigny-sur-Sambre 24. Verbraecken .Gent. Het vertrek zal, gegeven worden op de Place du Centre, te Charleroi. De aankomst zal geschieden in den velo droom van La Villette, te Charleroi. Üe vllegmeeting van Bordeaux De uilslagen zijn tot hiertoe als volgt Voor den totalen afstand: 1. Thomas, met 572 kilometers 500 m. 2. Kuiler, 397 kim. 500 m. 3. Simon, 382 kim. 500 m. 1. Bielovucie. 352 kim. 500 rn. 5. RucLouuöt, 137 kim. 500 m. Voor de totale hoogte 1. Morane, mot 4,920 meiers 2. Bregi, 2,210 meters 3. Jullerot, 600 meters; 4. Aubrun, 520 meters. V<-or den groot ma/Stand in ééne vlucht. 1. Thomas, met 1G2 kim. 500 m. 2. Bie lovucie, 160 kim. De vliegmeeting van Milaan Voor de vlieg week van Milaan, van 25*n September tot 3tn Oktober, zijn op het oogen blik reeds 42 vliegers ingeschreven. Tyck, de Antweqische vlieger,is ook onder de deel nemers. Deze vliegweek zal dus nog verre de mee ting van Reims overtreffen. Drama te Parijs. Eene Parijzer nachtvlinder, Bertha Le- clerq, 25 jaar oud, is in de rue Saint Denis, door eenen onbekende, een dolk in de borst geploft. Het slachtoffer werd in wanhopigen toe stand naar het gasthuis gebracht. Vreeselijk drama te Moskou. Een jong koppel was er in gelukt eene woning te plunderen. Toen zij met hunnen buit gingen vertrekken, werden zij bemerkt door den poorticr, die het alarm gaf. De policie snelde toe en omsingelde de twee die ven. De jonge vrouw doodde eenen policieagent mot een revolverschot. Alsdan trok de jonge man ook een revol ver, doodde zijne gezellin en zelfmoordde zich. De gendarmen losten ook een veertigtal geweerschoten en drie andere personen wer den erg gewond. De.beide roovers waren gevaarlijke anar chisten. Schrikkelijk automobielongeluk. Een automobiel, waarin 5 personen had den plaats genomen, is te They op eenen ki- lometerpaal gebotst en omgekanteld. Een der inzittenden werd gedood en de vier deren zwaar gekwetst. de vliegmeeting te Verviers. Darioli doet hier sinds eenige dagen welge lukte vluchten. Dinsdag had hij weinig geluk en... hij vloog in het gras. De verschrikte menigte sneldehem terhulp, doch Darioli was reeds opgestaan. Hij had niet het minste letsel bekomen. Zijn toestel is eenigzins beschadigd. Parijs-Brussel Op 24 September aanstaande komen de Parijzer gemeenteraadsleden of de munici- paliteit naar Brussel. Er wordt gemeld dat eenige Fransche vliegers ter dier gelegenheid den vliegtocht Parijs-Brussel zouden beproeven, voor wel ke niet min dan 510,000 fr. prijzen uitge loofd zijn. Aalst. 14 Sept.Hop. Markt vaster; gewas 1909, 78,00 fr.gewas 1910, C5.00 fr. Asschej 13 Sept. Tarwe 20,00 a <2 00; rogge 15,00 a 00,00 haver 16,U0 a 17,00 aardap pelen 7,50 a 0,00 boter 3,00 a 3,18 eieren 2,75 a 3,00 kiekens 3,00 a 4,50 konijnen 2,00 a 3,00; hesp 1,80; viggens 30 a 40; hop 70 a 75. Merchtem, 14 Sept. Tarwe 19,00 a 19,50 rogge 14,00 a 14,50; gerst 00,00 a 00,00 boter 2,80 a 3,20 hesp 0,00 a 0,00 eieren 2,50 a 2,75 konijnen 1,75 a 2,75 varkens 30,00 a 38,00 kiekens 4,75 a 6,00 eenden 3,50 a 4,25 aardap pelen 7,00 a 7,50. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 6SA Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 13 SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Stecten. Belgische leeniug Is r 2® r 3* r 3 3 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 35 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 1893..., 3' 93.70 93.70 77.55 93^50 9L95 103.00 90.50 90.15 98^50 lOl! 93.75 101.50 92.— 77.25 76.50 77.25 89.25 8S.10 88.45 93.75 92.— 102.75 94.25 9l! 50 van M. Ca mi el Praet, opticien-speaialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 14 Sept., 15 ure Barometer 703°5 Thermometer 15°5 WindZuid Vooruitzichtverbetering. 1 1501 Men vraagt een halve kleermakersgast b(j Benjamin Roelandt, Strij pen straat, Strijpcn-bij- Sottegem. Men vraagt eene bekwame keukenmeid. Zich te wenden, Statiestraat, 21, Aalst. 3-1 Men vraagt bij pastei-bakker, goeden leerjon gen, 15 tot 16 jaar, Gcntschen Steenweg, 11, te Molenbeek. Men vraagt vluggen buitenjongen, 20-22 jaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oudo Graanmarkt, 41, Brussel. Men vraagt een halve kuipersgast bij Amandt Louis, kuiper, Arbeidstraat, 31, Aalst. 3-2 Men vraagt eene dienstmeid voor alle huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten bureele,Aalst. Eene kindermeid van deftige familie, 15 jaar, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst. C. D. W. 85. Eene kindermeid, kunnende goed werken, vraagt plaats «p den buiten. Schrijven bureelo der Volksstem, Le Aalst. E. R. D. 90. Een huishouden zonder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ton bureele Do Volksstem, te Aalst. Men vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad te Aalst, onder de letters J. B. V. Men vraagt een bovenmeid van stillen aard, goed op d'liuogle van haren dionst. Loon 30 fr. Bureel De Volksstem.to Aalst. J. V. N. 3-1 Men vraagt eene kindermeid, kunn* vlaanvich en franseh. Adres schrijven M. D. Bureel Mm De Volksstom te Aalst. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken. Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersKeuken kennende. Zich aanbieden op het bureel De Vulksstem, Aalst. Men vraagt goede eerlijke werkvrouw, voor regelmatig en standvastig werk. Schrijven N. G. B., bureel van 't blad, te Aalst. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven: R. M. bu reele der - Volksstem," te Aalst. Eene bovenmeid met goede getuigschriften, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst C. D. M. 80. Te koop per occasie. Velo zoo goed als nieuw, weinig gediend, gekost 175 fr. voor 75 franken. 3 Nazaretstraat. Aalst. Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Gijscgem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in do nieuwe aangelegde straat, leidenda van den Lcdeweg naar do Pie ter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Gnethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, te Aalst. Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van SCHOONE meubels; te Erembodegem, - Dorp. De Notaris DE SADELEER, to Erembo degem, ral ton verzoeke en ton huize van den heer Martinus SNEL te Erernhodegera aan het Dorp, nabij de statie openhaar vorkoopen: Op Maandag 19 September 1910 om 1 ure namiddag Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zetton, dienstig voor allo bedrijven, aan zeer voordeelige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad, te Aalst. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen dries te Aalst. SHioon huis met hof te huren in het midden der stad Aalst. Bijzonder goed gelegen voor den handel. Zich te wenden St-Jorisstr.J.Aalst. 3-2 Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat. Aalst. Voorden sleutel zich te wenden bij den heer Deurwaarder J. Dk Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij Mejufler De Coninek, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Te huren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den Leer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3