Laatste Berichten Het jubelfeest van den E. B. pastoor Willems Aanhouding van een man in eene vrouw verkleed SPORTNIEUWS Wielrij d.en Stadsnieuws. MARKTPRIJZEN Weerkundigs waarnemingen Men vraagt Te koop Te lmren begaf, in den trein bedwelmd geworden door eenen heer. Deze ontstool haar eene som van verschei- jJ^ne duizenden franks. Het slachtoffer heeft eene klacht neergelegd. Akelige ontdekking. Zaterdag mor gen d vond men in het ruim van een binnen schip, dat naast den stoomer Welgundo lag, het lijk van den werkman Frans Iluy- brechts, wonende Van Kerkhovenslraat. De ongelukkige was den schedel verbrijzeld geworden. Men denkt dat het slachtoffer Vrijdag avond van den stoomer in den lichter zal ge stuikt zijn. Van eene kraan gevallen.De 13ja- rigeB.... Walter, wonende Schipperskapel- straat, is in hangaar nr 1 der dokken, van eene kraan gevallen. De knaap werd met gebroken been naar het gasthuis overge bracht. Werkongeval. Aan hangaar nr 7, ie de werkman Corneel Marguissen, geboren te Sundert in 1877, onder eenen hijsch koop waar gepletterd. Het slachtoffer werd met inwendige won den naar het Verbandhuis der Kipdorpvest, overgebracht. Zijn toestand is bedenkelijk. Diefstal. Ten nadeele van M. Fischer werd een koffertje, inhoudende voor ruim duizond frank juweelen gestolen. Het koffertje werd aan de Schijnpoort opengebroken en geledigd teruggevonden. Watervliet. Een dalle stier. Zater dag is een slier welke naar de slachterij ge leid werd, plotselings hoorndul geworden. Het dier vernielde alles wat op zijnon weg was. Een schilder, die daar aan eenen gevel werkte, sprong van de ladder en kon zich redden. Eenige oogenblikken later werd de ladder door het dier omvergeworpen. Na nog verscheidene andere voorwerpen omvergeworpen te hebben, kon de stier neer geschoten worden. Geet-Betz. Tweewoonst afgebrand. Op het gehucht Hulsbeek is do tweewoonst, afgebrand, bewoond door do gebroeders Hu- bert en Thcoiiel Van Lcuw. Do inboedel kon gered worden. Alles is verzekerd. Rethy. Een alkooldrama. Tijdens de kermis van Rethy hadden vier jongelingen gewed, samen eene halve ton hier en vier liters genever te ledigen. Zij wonnon liunne wedding, en dronken als Zwitzers,trokken zij huiswaarts. 's Anderdaags morgends werden de jonge lingen, die gewoonlijk onkel bier dronken, in hun bed doodgevonden. Brugge. Lijk. Uit de Damsche vaart is h^t lijk opgehaald van juffrouw Braet, wier zuster ever eenige maanden verdronken is in de Oostendsche vaart. Overleden. De 6 jarige Constant Stalpaert,' wonende in de l^eertouwersstraat, werd zes weken geleden op de straat gebeten door eenen ronddolenden hond. Het dier was niet razend, doch het knaapje had zoodanig opgeschrokken, dat het er door in bet hoofd geraakt werd, en gedurig dacht door een bond achtervolgd le wordon. De ongelukkige kleine moest te bed blijven en nu is hij gestorven, tot op hot laatste oogonblik overtuigd dat hij door een hond vervolgd werd. Luik. Zelfmoord. Een 45 jarige wis selwachter, AlfonsM... in dienst inde statie van Luik.Longdoz, heeft zich in zijne woning een kogel door het hoofd gejaagd. Do man bleef op den slag dood. Do drijfveer der wanhopige daad is onbe kend. Basteratkan. Doodelijke val. Do 70 ja rige Frans Leonard, is op hot foorplein van Bastenaken van eene Jaduer gevallen en op den slag gedood. Cugrée. Doodelijk ongeluk. De sta- tie werkman Frans Latour, 23 jaar oud, is in Ne statie van Oagrée-Marchaje, do borst tns- ichen de buffels van twee wagons verplet terd geworden. Het slachtofier bleef ter plaats dood. Ilij zou eenige minute-n later het werk mo gen verlaten hebben, om het huwelijk zijner zuster bij te wonen. Sulsique. MoordpogingEen ge naamde HenriD..., 22 jaar oud, leeft sinds lang in oneenigheid mot zijne ouders, d'e eene villa bewonen te Sulsique. W., die om do villa dwaalde,loste de-zer dagen vijf revol verschoten op den dienstknecht, die kuilen kwam. De;e werd gewond aan den arm Jaloerschheid zou de drijfveer der misdaad lijn, Dendermonde. Ongeval. Verleden jaar was Mevr. Seruel, echtgenoote van den geneesheer, in de Brusselschestraat gevallen en het rechterbeen gebroken. Mevr. Seruel is nu in hare woning gevallen en hetzelfde been op dezelfde plaats gebroken. Ooycke. Uit den tram gevallen.Ver scheidene personen die zich naar eene bede vaart begaven, hadden geene plaats meer kunnen vinden in den tram niir Oudenaarde. Zij klommen dus in eenen goederenwagon welke ook aan den tram hing. Onderweg leunden zij op eene ijzeren bar. Deze brak en twee mannen rolden op de baan. De eene, Gentiel De Wilde, van Kruis- houlem, werd den schedel gebroken. De andere werd erg gekwetst aan de beenen en de borst. Beveren-Waas. Erg ongeluk. Zater dag namiddag reed de landbouwer Edward Van de Perre, met zijne kar, bespannen met een os langs de Kloosterstraat. Eensklaps ging het dier op hol, den geleider medesleu rende. Eensklaps viel W dier. De landbouwer rolde onder den wgen en werd vreeselij k gekwetst. Ooggetuigen droegen het slachtoffer in eene naburige woning war een geneesheer hem kwam verzorgen. De toestand van het slachtoffer is hopeloos. Stekene. Brand. Zondag namiddag, rond 4 1/2 ure, tot het feest der postbedien den volop in gang was, werd de gemeente in opschudding gebracht door hel brandgelui. Do stalling van Francies Deloge, in di Yperendreef stond in brand. Oumiddclijk snelden de pompiers ter plaats,doch zij moes ten er zich toe bepalen, do omliggende ge bouwen te vrijwaren. De stalling werd ten gronde vernield, als mede eene groote partij aardappelen en strooi. De oorzaak is onbekend. Er is verze kering. De veld dieven. Het mislukken van den aardappeloogst, in deze streek, laat toch niet, dat de velddieven dapper werken. Ten nadeele van den eigenaar - Don Nieu wen Boer uit de Hellestraat, is langsheen de Hollandsche grens,eene aanzienlijke partij aardappelen gestolen. Gent. Een man doodgepletterd. He den morgend, rond 11 1/2 ure, is een vree- selijk ongeluk gebeurd, aan het rondpunt, namelijk aan het Maison Blanc. Een werkman oud 58 tot 60 jaar, werd daar na melijk door de automobiel toebehoorende aan don heer Rooman d'Ertbuur, van Dos- telbergen, overreden. De automobiel kwam met een gematigde snelheid aangereden, toen de ouderling eensklaps van achter een tram- rijtuig kwam en de automobilist onmogelijk kon inhouden. Hij deed nog machien achteruit en kwam daardoor dan nog in botsing met de automobiel van den heer De Smet Do Nayer. De ouderling werd in erbarmelijke» toe stand naar de Apotheek Batolé gebracht, waar hij weldra overleed. Heusden. Laffe moord. Maandag morgend werd August Schare, wonende op dm Dries,nabij don molen, vermoord gevon den. De man had eene vreeselijke v o.ide aan' d »n buik, welke door eene messteek veroor zaakt was. Uit het onderzoek bleek dat 's nachts drie personen hem uit eeno gracht gel rokken en tegen de haag gelegd hadden, waar hij 'san- deren daags gevonden werd. Men heeft geen spoor van den dader. De policio van Gent heeft gisteren Zondag een Duit schor aangehouden, die in eene juffer verkleed was. Ziehier wat wij hierover te weten kwamen door onze bijzondere inlichtingen Gisteren namiddag, rond 4 ure, kwam op de Vrijdagmarkt eene vrouw? aangestapt, zwierig in het blauw gekleed, met schoonen zwarten hoed en zwarte pluim. Zooals altijd, waren er kleine bengels, welke hun vermaak vonden, de voorbijgaande personen voor den spot te houden en niet hun to lachen. Ditmaal is het hieraan te danken, dat men misschien een gevaarlijke kerel ontdekt heeft. De dame werd haren hoed afgeslagen door een knaap ongelukkiglijk was haren hoed vast gehecht aan eeno pruik, en hoed en pruik vielen op den grond en daardoor bemerkte de knaap een manshoofd, uitstekende hoven de vrouwenkleoderen. De knr a i vond dit aardig; hij liep de policie verwittigen deze hield den man-vrouw aan. Ten bureele van do eerste wijk geleid, ver klaarde de persoon Duitscher te zijn en zegde niet te weten, waarom hij die vrouweukloe- deren aangetrokken had. Heden morgend reeds werd de kerel naar het justiciepaleis gebracht, om onderhoord te w orden door den onderzoeksrechter den heer Minnens. Hierbij kondon wij den kerel zieh. Deze is lang van gestalte en heeft een fijn aangezicht, wat hem eenigzins hielp in zijne dameskleedij een fraaie parasol was ook in zijn bezit, als ook scheermessen en eon volkomen coiffeurs- gerief. Do aangehouden persoon is niet zon der geld, want men vond op hem niet min dan 1500 fr. in Belgische bankbriefjes. Op de vraag, vanwaar dit geld vandaan kwam, zegde hij, dat dit hem toebehoorde. Men is benieuwd te welen, wat dien vreemden kerel zinnens was en waarom hij in zulke zonderlinge kleedij rondliep. In vrouwenkleedij werd hij naar den on derzoeksrochter gebracht, daar hij geene an dere kleederen bezat. Reeds veel volk wa: naar het paleis gekomen om den zonderlingen kerel te zien. Deze lachte, toen mon hem van de cel naar hel kabinet van den heer onder zoeksrechter Minnens geleidde. Een streng onderzoek in deze zonderlinge zaak is be gonnen. Misschien heeft men hier te doen met een lid een er internationale bende. De aangehouden persoon is do Duitscher K., herkomstig van Borust. Hij kwam van Antwerpen. Bijzondere inlichlinoen zijn ge vraagd aan den Duitschcn meelkundigen dienst. De ronde van Henegouwen. Zondag morgend om 8 ure 35 min. werd op de baan van Mont-sur-Marchienne het ver treksein gegeven aan 26 liefhebbers die zich de ronde van Henegouwen zouden betwisten. Eene overgroot© menigte bevond zich aan de kontrool, langs do haan,on aan de vorschil- lige konlrools langs den weg. Talrijke rijders waren slachtoffer van de nagelen welke kwaadwilligen, met gansche grepen b ugs de baan gezaaid hadden. Ziehier den uitslag van de koers: Ï.ROLAND Pieler, Goufroux, om 4 u. 20 m. 2. Simon Alpbons, Juniot, om 4 u. 23 m 3. Mollo Walmer, Haulchin, om 4 u. 25 m. 4. Valck^naerle, Wygmae], om 4. u. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Nog eene verraderszaak in Frankrijk Een onderofficier van het 39® regiment ar tillerie, van Toul, is aangehouden, onder be- tichtig de ontlader van een kanon gestolen te hebben. Hij zou voornemens geweest zijn, de ontlader aan eene vreemde mogendheid te verkoopen. Nog een spoorwegongeluk Door eene verkeerde wisselverlegging, is een reizigerstrein op een zijspoor gereden te Béziers. Eene reeks ledige rijtuigen welke daar stond, werd verbrijzeld. Zeven reizigers werden gekwetst. De spioenen In Rusland Nabij Moskou is een jonge Duitscher aan gehouden, die er met groote belangstelling de krijgsoefeningen volgde. Een luitenant van het Duische leger, Wen- zei genaamd, werd aangehouden, toen hij zich in de woning van zijn landgenoot aan bood. Zij loochenen spioenen to zijn. Nog de Noordpoolkwestie. Uit Kopenhagen wordt gemeld dat de paketboot Hans-Egede te Godhaven, Groen land, den Amerikaanschen miljoenenbezitter Bradley heeft ontmoet, die met zijn yacht naar Etha stoomt,om er do toestellen, aldaar door Dr Cook nagelaten, af te halen. 28 m. 5. Moritz, Namen, om 4 u. 40 m. 5. Salmon Félicien, Arincvoie, om 4 u. 42 m. 7. Lauwers Alphonso, Wesemael, om 4 u. 44 m. 8. Basson Arthur, Elsene, om 4 u. 48 m. 9. Vandacle Joseph, Mouscron, om 4 u. 52 m. 10. Bettens Albert, Bruxeïles, om 4 u. 55 m. 11. Sira Binche, om 5 u. 2 m. 12. Riche Anderluès, om 5 u. 36 m. 13. Cosyns Désiré, Montigny-sur-Sambre om 5 u. 45 m. De wielrijder Verbraecke, van Gent, brak zijn rijwiel eenige kilometers voorbij het ver trek en moest het opgeven. Van Daele, Salmon, Moritz, Lauwers en nog andere rijders, werden moedwillig door eenige wielrijders op een verkeerden weg ge bracht. Dooreen overheerlijk, prachtig weder be gunstigd, hadden Zondag de foestolijkheden plaats, ingericht ter gelegenheid van den 50en verjaardag der Priesterwijding van den Eerw. Heer Desiderius-Johannes-Baptista WILLEMS, pastoor van St-Jozef. Van 's morgends 5 ure, naderden reeds vele personen ter Heilige Tafel. Na de eerste mis begon men flink te bevlaggen en te ver sieren. In gansch de parochie, aan alle huizen op weinige uitzonderingen na wapperde de vlag. Armen en rijken hadden er aan gehouden, bunnen horder te vieren. Aan do kapel van Meuleschette werd een machtige, indrukwekkende stoet gevormd, in de volgende orde 1. Kinderen dor Meisjesschool 2. Kleine Congregatie 3. Groote Congregatie (met lint en medalie) 4. Boerinnegilde 5. Leer lingen der Jongensschool6. Zondagschool en Patronage 7. Fanfaar Willen is Kun nen 8. Turnmaatschappij Willen is Kunnen 9. Katholieke Volkskring Sint- Jozef 10. Boldorsmaatschappij 11. Spaar kas en Pensioengilde 12. GeiteShond 13. Veeverzekcring 14. Koor- en Zangmaat schappij Sint Jozefskring 15. Bestuur leden van den Katholieken Volkskring en Feeatcorniteit 16. de Ileeron van den Kerk raad 17. de Overlieden 18. Eerw. Heer Jubilaris met den Z. E. II. Deken. De stoet begaf zich naar do Sl-Jozefskerk, waar eene plechtige jubelmis opgedragen werd. De zoo groote kerk was veel te klein, om die volksmassa te bevatten. Honderdon per sonen stonden er opeengeperst, en nog was er geen plaats voor elkeen. Op do bijzonderste plaatsen waren gezeton, de Hoeren van don Kerkraad, de Overheden, het Feestkomileit, enz. Na het Evangolie beklom de Z. E. H. Deken den predikstoel, en deed cr eeno roe rende lofrede van den jubilaris, waarin hij al het goede deed uitschijnen, door den Z.E II. pastoor van St-Jozef gesticht. Onmogelijk is hel, den diepen indruk weer te geven, welke deze aanspaak op de toe hoorders maakte. In menig oog blonk een traan van aan doening en innige dankbaarheid voor den goeden Herder. Na de mis werd de stoet hervormd, en nu trok men langs (1e Statiestraat, Albert- Liénartstraat, Esplanadestraat, Vrijheid straat, en Schoolstraat naar de Feestzaal van don volkskring. Op hcol den doortocht werd de geliefde Herder warm, noen g< ©ff driftig toegejuicht. Onderwege werden hem verscheidene bloem tuilen aangeboden. De feesteling zat in open rijtuig met den Z. E. II. Deken. Volgden den Heer Burgemeester en M. R. Moyersocn, volksvertegenwoordiger in twee andere rij tuigen hadden d h ren van den Kerkraad plaats genomen. Doodelijk automobielongeluk Een Parijzer bankier, M. Jules Gutmann, was in gezelschap van zijne vrouw, zijne schoonzustor en zijn dochtertje por automo biel naar Fontainebleau gereden. Nabij Lieu- saint sprong een dor handen van het rijtuig. De auto kantelde om on werd tegen eenen boom verbrijzeld. Mej. Gutmann werd erg over heel het lichaam gekwetst. Hare moeder werd het rechterbeen op drie plaatsen ge broken. De beenen staken door bet vleesch. De bankier was de beide beenen vermor zeld en vreeselijk gewond aan het hoofd. Hij bezweek kort nadien Do schoonzuster van M. Gutmann en do chauffeur klagen over hevige inwendige pijnen. Mijnwerker verpletterd Een groot stuk steenkolen is in de mijnen van Ostricourt (Frankrijk), op den werkman Victor Dhainaut gevallen. Deze werd vreesolijk gepletterd en bleef op den slag dood. Een Koning aangehouden M. Mengo Morgenthau, gekend onder den naam van - Koning van liet Kandijsuiker is met zijne vrouw aangehouden, bij de aan komst van den transatlanlieker Mauretania te New-York. De miljoenbezitters trachtten verscheidene kostbare juweelen in Amerika binnen te smokkelen. In den ruimen Volkskring verdrong zich eene ongelooflijke menigte, om de feestver- gadering bij te wonen. Daar deed M. Amand D' Hondt, voorzitter van den Kerkraad, de jubelredevoering. Jammer genoeg, beschikken wij hier over de noodige plaatsruimte niet, om do prachti ge redevoering van M. D'Hondt hier geheel weer te geven, en moesten wij er een kort verslag van geven, wij zouden niet weten, wat er te moeten uitlaten, daar deze als het ware eene geschiedenis is, van het levon en werken van den Z. E. H. "Willems, op St. Jo zefsparochie. Na de jubelrede, beklom de E. H. De- meester, onderpastoor, het verhoog, en wenschtte den jubilaris, in naam der E. E. H. H. onderpastoors en in naam der katho lieke werken der parochie geluk. Hij droeg Hun in naam dezer, een pracht- album op, waarin al de inrichtingen, door den Jubilaris gesticht, prachtig weergegeven waren, als eene blijvende gedachtenis, een korte samenvatting, eene schets, eene weer kaatsing van geheel het leven van den Z. E. H. pastoor op St-Jozef. - Het album zal ook eene sprekende getui genis zijn, voegde bij er bij, van uwe be kommering en opofferingen voor het stoffe lijk en zedelijk welzijn uwer parochianen. Spreker eindigde met de verzekering te geven, dat al de parochianen van den gelief den herder, God uln sm- e en, aan zijnen ooimoedigen dienaar de zeldzame gunst toe te staan, ook zijn diamanten jubelfeest te mogen vieren. Een donder van toejuichingen besloot deze roerende rede. Daarna boden de verschillige werken der parochie aan den Z. E. II. 'Willems bloem tuilen aan, onder het toespreken van eenige woorden van gelukwensching. Do Eerbied waardige Herder was al te zeer geroerd, te diep getroffen om eene lange dankrede te hou den. Hij moest er zich toe bepalen eenige woorden van dank te zoggen, er hij voegende dat hij enkel een nederig werktuig in God's handen was, De gelukkige Jubilaris werd dan door de heeren van don Kerkraad naar huis geleid. 'S Avonds was het algemeend verlichting van het Esplanadeplein en de aanpalende straten. Duizenden personen waren te been oin de verlichting te zien en het Concert bij te wonen, dal door do fanfaren Willen is Kunnen op het Esplanadeplein gegeven werd. Voor hetgeen de verlichting betreft, mogen wij zouder tegenspraak zeggen, dat zij schier algemeen was, en dat volen zich waarlijk overtroffon hadden door de smaakvolle en wel aangebrachte verlichting. Op het Esplanadeplein had om 9 ure ook nogeene vertooning van cinematograaf plaats, welke veel genoegen deed.De zichten werden prachtig weergegeven op het doek van 100 vierkante me'o s grootte. Spijtig dat de rustpoos tusschen de twee deelen niet in het Vlaamsch aangekondigd werd. Nu trokken hij het woord Repos vele lieden huiswaarts, zondor het twcelo deel le zien. Het slot der vertooning, de bekroning van het portret van don Z. E. II.Pastoor Wil lems, werd op eene geestdriftige ovatie ont haald. Daarmede waren de feesten ten einde. De Volksstem sluit zich bij de parochianen van den Z. E. H. Willems aan, en vormt de beste wenschen van den Ecrbiedwaardigen Herder. Moge bet Hij Leve Lang dat Zondag zoo lustig, zoo welgemeend en zoo dikwijls geroepen wqrd, verhoord worden. Doze schoone, welgelukte dag, zal zonder twijfel een onuilwiscbbaren indruk nalaten in liet geheugen van dezon die het feest bij woonden, Wie er echter eeno blijvende gedachtenis van wil behouden, verschafte zich het prach tig album, bevattende 93 groepen en portr< - ton van den Jubilaris, maatschappijen oi' personen, welke met hem in betrekking waren voor het ontwikkelen en uitvoeren der plannen en scheppingen van den Z. E. H. Pastoor van St-Jozef. Anlet 10 Sept.— IIop. Markt onveranderd gewas 1009, 75,00 fr.gewas 1910, 03,00 64.00 fr# Geeraarrisbergen 19 Sopt. Tarwe de 100 kilos 20,75Masteluin 10,00haver 21,50; Rogge 14,00boonen 22,00Aardappelen 10,00 lijnzaad 34,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 2,88 a 3,00 eieren per 25, fr. 2.88 ruw vlas 0.94. Viggenen 287, Hoornbeesten 148. van M. Camiel Praet* optioien-specialisto Lango Zoutstraat, G Aalst, 19Sept., 15 ure: Barometer 772 Thermometer 18 k Wind: Oost vi Vooruitzichtregenachtig. T£ 1501 Men vraagt een halve kleermakersgast bij Benjamin Roelandt, Strijpenstraat, Strijpon-bij- Sottegom. Men vraagt goedo kantwerkster, alsook per sonen om hot werk uit te geven. Zich te wenden bij V. Van Rossen-Ghysels, Denderhautem. G-l Men vraagt een bovenmeid van stillen aard, goed op d'hoogte van haren dienst. Loon 30 fr. Bureel De Volksstem,te Aalst. J. V. N. 3-3 Mon vraagt bij pastei-bakker, goeden leerjon gen, 15 tot 16 jaar, Gentschen Steenweg, 11, te Molenbeek. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken. Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Men vraagt eene kindormeid, kunn* vlaamsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel vaix. De Volksstem te Aalst. Een huishouden «onder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele - Do Volksstem,te Aalst. Mon vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad te Aalst, onder de letters J. B. V. Men vraagt goede eerlijke werkvrouw, voor regelmatig en standvastig.werk. Schrijven N. G. B., blireel van 't blad, te Aalst. Een braaf en stil meisje van den huiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven: R. M. bu- reelfe uer - Volksstem,» te Aalst. Eeno bovenmeid met goede getuigschriften," vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst C. D. M. 80. Men vraagt eene dienstmeid voor alle Imis- work. Geslgton huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. GoedJo'on.Zich te bevragen ten bureele,Aalst. Eene kindermeid van deftige familie, 15 jaar, vraagt plaats. Schreven bureele der Volksstem, te Aalst. C.D. W. 85. I Eene kindermeid, kunnende goed werken, vraagt plaats op don buiten. Schrijven bureéle dér Volksstem, te Aalst. E. R. D. 90. Men vraagt vluggen buitenjongen, 2Q-22 iaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oudo Graanmarkt, 41, Brussel. ©evraagd. Eene dienstmeid, ©ene goede bur- fcrsneuken kennende. Zich aanbieden op het ureal De Volksstem, Aalst. Te koop per occasie. Velo zoo goed als nieuw, weinig gediend, gekost 175 fr. voor 75 franken. 3 Nazaretstraat. Aalst. Te koop bij Paulinus Van Gyscgein, hovenier, kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de bonden! minste levering. Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog té zetten, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeolige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad, le Aalst. Te koop eene groote hoeveelheid good hooi zich te wenden tot den hoor Max Moens, Molen- dries te Aalst. Te koopeeu deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naar de Pieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen by den heer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraaf. te Aalst. Schoon huis met hof te huren in het midden der st:id Aalst. Bijzonder goed gelegen voor derz handel. Zich te wenden St-Jorisstr.,7,Aalst. 3-3 Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wonden bij den heef Deurwaarder J. De Vos. Statiestraat. \'oor de conditiën zich to bevragen b|j Mejuffer De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel". Te huren eeu gerieflijk huis dienstig voor hep- berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Vodr, de voorwaarden wende mon zich tot deg hjyjj?j Max Moeas, brouwer, Molendriöft, te j

De Volksstem | 1910 | | pagina 3