jPETIT-BEURRE Sterfgeval. SPORTNIEUWS Wielrij cl en Vliegen. WOONHUIZEN ZAAILANDEN MEUBELS KOOPHANDELSHUIS IVüeix vraagt Te koop St. Nikolaas. Kind gekwetst. Vrijdag namiddag, is het 10 jarig meisje Celina Gbv- selinck, wonende Mercatorstraat met het aangezicht ineen mes geloopen. Het kind be kwam eene gapende wonde aan den mond, DrDo Cock heeft het verzorgd. St-Gillis-bij-Dendermonde.Schrikkelijk ongeluk. Vrijdag morgend, reed de smid Beckers met zijne hondenkar naar liet hof van den heer burgemeester Potian, mulder alhier, ter plaatse gekomen reden de honden, die gewoonlijk op hel hof komen, tot tegen den molen, die in werking was. Op de kar was het zes jarig zoontje gezeten van Emiel Maysewii^ckel, dat een geweldigen slag ontving van een der wieken van den molen. Het knaapje werd van de kar geslingerd en viel bewusteloos ten gronde, op een vijftal meters afstand van den molen. Men bracht den kleine in de woning van den heer burgemeester, alwaar de eerste zorgen hem werden toegediend door den heer doktor Heirbaht, die benevens kneuzingen over gansch het lichaam ook bestatigde, dat verscheidene ledematen gebroken waren. De toestand van het slachtoffer is zeer erg. De ouders zijn ontroostbaar. Erembodegem. Onze geuzen spotten met de baan van Ten Bosch en zeggen dat onze katholieke gemeenteraadsleden maar goed zijn oin te slapen in de vergaderingen. Het spijt hun zeker dat er zoowel gewerkt wordt. Niet alleen zijn de banen van Ten Boschkapellen en Keppestraat afgewerkt, maar Hoek en Heuvel zijn aan het volgen. Zóó wel wordt er gewerkt dat een liberaal, gemeenteraadslid zelf, in eene onderhande ling over wegenis, over eenige maanden, rechtzinnig in den gemeenteraad bekende dat er tegenwoordig schoone werken ver richt worden en dal het geld van de ge meente welbesteed wordt Zulke getuigenis zegt genoeg, gelooven wij.Ook telkens onze geuzenkliek ons katho liek gemeentebestuur zal aanvallen, zullen wij op post zijn om ze op hunne plaats te zeilen. Wij zullen liet niet moeilijk hebben. WaL hunne spotternijen, beschimpingen en verwijlingon betreft, die verachten wij, daar willen wij ons niet aan bevuilen. En nu liegt maar op, want liegen kunt gij gelijk ketters. Lokeren. Verdronken. Filiep Hey- vaert, 85 jaar oud, wonende bij zijne dochter in de Bleekerijstraat, deed Zaterdag mor gend, rond 7 ure, eene wandeling langs de Durme-Dijk. Op liet einde der Postdreef, zag Frederik De Bock, hem struikelen. Hij snelde den man ter hulp doch, de onge lukkige rolde in liet water en verdween. Toen do agent De Vuyst daar kwam, was men reeds bezig met peilen Deze zag hem nogmaals aan de oppervlakte van het water te voorschijn komen en gelukte er in hem boven te halen. Do arnTe ouderling was reeds een lijk. Kriebelachtig. Slien leed sedert eenige dagen'geweldige tandpijn... hij kon het niet meer afzien'en ging bij den tandmeester, om dien slechten kaakstand te doen trekken. De dentiste stelde hem aanstonds gerust-en zei Mijn vriend, go moet geen spierke Be nauwd zijn, 't zal wel gaan zonder pijn of sniert 'k zal u eerstin slaap doen. En Slien haalde zijnen portemonnaie uit den broekzak.Ja maar, zei do dentiste, gij moet mij nu nog niet betalen, vriendje... Ik weet bet wel, zei Slien, maar als ge mij in slaap gaat doen, wil ik eerst en vooral mijn geld lellen, zulle hopmarkt: AELST. De toestand der markt is zeer vast met prijzen in opslag. In den handel bieden er zich koopers aan, aan fr. 75 per 50 kgr. Bij de landbouwers is er vele hop verkocht geweest, aan fr. 75 per 50 kgr. Ter markt van heden waren er Si balen te koop gesteld; deze zijn verkocht geweest, van fr. 75 tot fr. 07,50 per 50 kgr. volgens verdienste der waar. POPERINGHE. De toestand der markt is zeer vast met prijzen in opslag. Er zijn vele koopers aan fr. 65 per 50 kgr. De hop van Poperinghe-dorp is om zoo te zeggen geheel verkocht. Naar men schat zou de op brengst in hop van Poperinghe-stad, even eens op 1/4 na uitgeput zijn. Engeland gaat voort met de beste kwaliteiten op te koopen. ALSAGE (Maguenau). De opslag is voortdurend, vooral voor de goede kwalitei ten. De hoeveelheid onverkochte hop, nog in de banden der planters blijvende, wordt ge schat op 1/10 der opbrengst. Dergelijke toe stand heeft zich tot hiertoe, op dit tijdstip van 't jaar, nog niet voorgedaan. BOHÊMEN. De toestand blijft vast zonder verandering der prijzen. De verhan delingen zijn dagelijks belangrijk. De goede kwaliteiten worden schaarsch. BEYERN (Nuremberg). Sinds eenige dagen beslaligt men eene vermeerdering van fr. 15 tot fr. 20 per 50 kgr. De aankoopen, voorden uitvoer bestemd, zijn zeer belang rijk. Er is bijna gecne hop meer bij de plan ters. Markt van Zaterdag 8 October. Toe stand zeer vast met prijzen in opslag. ENGELAND (Londen). De toestand der markt is vast, met prijzen in opslag voor de goede kwaliteiten. Do waar van gewone hoedanigheid is veeleer verlaten. De brouwers hebben lot hiertoe maar weinig gekocht. AMERIKA. De toestand der markt is vast zonder verandering der prijzen. MARKTPRIJZEN Aafsty 8 Oct. Aardappelen de 100 kilogr. fr. 8,Ou Boter de 3 kilos fr. 9,18 a 9,S8 Room boter «le kilo fr. 3,20 Eiers de 25 fr. 2,97 a 3,24; Ajuin de 100 kilos fr. 7.00 a; Viggens 't koppel fr. 85 a 95. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 108 klonten, wegende te zamen 1350 k. Compagnie Hollandia, 15, Bergemeer- scheslraat, 14, Aalst, Grême Boter Extra 3,20 per kilo. ©tadsnienws. ZONDAGRUST. Zondag 9 October 1910, zal de. dienstdoende apotheek van M. Gal lebaut, Botermarkt, alleen open blijven, te beginnen van 12 ure des middags. BURGERLIJKE STAND VAN AALST GEBOORTEN: Mannelijk gejacht 513 Vrouwelijk geslacht 8) HUWELIJKEN. J. Coessens, steendrukker, met L. Van Impe. twijn si er.B. De Smet. landbouwer, met A. Vonck. twijiister. A. Klinck, schrijnwerker, met V.in H-c ke. bryster. L. De Nul, schrijn werker, met O. De S rooper, zonder beroep. B. Van der Pcrre, uurstoker, inet \f. De Meyer, dienstmeid. B. Bastiaens, twijmler, met. M. Van Kerklun-e, brijstcr. C. Iloevelinck. Ajus- steur, met M. Droe-luuit. twijnstcr. E. Gee- rums, smid, met A. F-ii\, twiinstel- OVEKLIJDENS. E De Sincdt, \r»u\v Verkeek, zonder beroep, 27 jaar. Moorselbaam P. De Meyst, fabriek werker, 21 jaar, Nazaretlistraat. 1). Van der Spiegel, zonder beroep, 72 jaar. Geeraerdsber- schc straat. M De Smet. zonder beroep, 50 jaar, Betkvild. E. Bandelet, weduwe Bin n, zonder beroep, 83 jaar, Piet er Cocckcstraat A. Van de Velde, vrouw Moortgat, zoeder beroep 30 jaar, Brccdestraat.. M. Desiré Leleu, rechterlijk agent van po- licie le Brussel, die eenige maanden geleden in ziekverlof naar Aalst gekomen was, is alhier dezen morgend overleden. De aflijvige weid te Aalst geboren, op 20 October 1870 en in 1897 naar B.iussel ge trokken om er dienst le nemen bij de policie. Een wintervelodroom te Brussel Er wordt stellig verzekerd dat Brussel eerstdaags zijn wintervelodroom zal hebben. Deze zal op hel grondgebied van Schaarbeek opgericht worden, naar de plannen van den v ielerkapjpioen Treele. De opening van den nieuwen velodroom zou in de eerste dagen van den winter 1911 plaats hebben. Een prijs van Keizer Willem II Men meldt dat keizer Willem II besloten beeft uit zijne persoonlijke kas eene som van 200.000 fr. te geven als [trijs voor de vlucht Parijs-Berlijn-Brusscl-Londen-Parijs. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Aalst-Mijlbeek, Erembodegem en Kerkxken. Do Notarissen BRECKPOT en DE GEEST beiden te Aalst, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarl ijk ver koopen Stad Aalst. Eerste koop Een huis met zijne erve, gestaan en gèfegen te Aalst, aan de Houtmarkt, geteekend' nummer 15, gekend bij kadaster sectie B nummer •121 x met eene grootte van 70 centiaren, houden de van deen e zijde aan een huis van derven jnadainc Van Vaerenberg-Coppéns, van d'andere pijde en van achter aan den heer .Taak Coppen: Bewoond door Frans Van der Eist aan 3,80 fr per week. Aalst-Mijlbebe. Tweede koop Ken huis met xijne erve. groote poort, magazijn en verdere afhankelijk heden gestaan en gelegen Aalst-Mijlbeke aan de Brusselsclien steenweg, geteekend nummer 11, gekend bij kadaster sectie G nummer lr. met eene grootte van 3 aren 00 centiaren houdende VHii «l'eene zijde aan den volgenden koop en aan d heer Charles De Naeyer, van de andere zijde de weduwe Jan-Baptiste Van der Steen en van achter aan den trek weg van den Dender. Be- wooail door den medeverkooper d'heer Theophile Van Vaerenbergli. Derde koop Een huls met zijne afhankelijk heden, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeke, aan den Brusselsehen steenweg ncvenst voorgaande, geteekend nummer 13, gekend bij kadaster sectie G nummer 1 u, met eene grootte van 70 een tiaren, houdende van d'eene zijde aan d'heer Charles De Naeyer en van d'andere zijde aan den tweeden koop. Bewoond door den heer Joseph Van de Weghe aan IS,00 per maand. Vierde koop Een huis met zijne afhankelijk heden, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeke op den Bergenkouter, gekend bij kadaster sectie F nummer 6SS R cn deel van de nummers 68811 en 6SSl, groot bij meting 2 aren 81 centiaren, palen de Oost Philemon Coppens, Zuid met de helft aan deBergenkoutcrbaan den zesden koop, West den vijfden koop en Noord Ren De Smet. Bewoond en gebruikt door Petrus Verhuist aan 3 fr. per week met do helft van koop zes. Vijfde koop Een huis met zijne afhankelijk heden gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeke, op den Bergenkouter, nevenst voorgaande, gekend bi j kadaster sectie F nummer 6881 en deel van «le nummers 688a en 688l, groot bij meting 4 aren I! centiaren, palende Oost koop 4, Zuid met do helft van den Bergenkouterbaan koop 6 en Noord René De Smet. Bewoond en gebruikt door Joseph Van den Bossche aan Ir. 3,00 per week met de helft van koop 6. Zesde koop: Een perceel land, gelegen te Aalst Mijlbeke, op den Bergenkouter, groot bij meting 11 aren 22 centiaren, gekend bij kadaster sectie F deel van nummer 688c, paleude Oost Philemon Coppens, Zuid met het baantje mijnheer Felix De Hert, West mijnheer Burny en Noord met de helft van de Bergenkouterbaan aan de koopen 4 en 5. Gebruikt door Petrus Verhulst en Joseph Van den Bossche. Gemeente Erembodegem. Zevende koop Een perceel land, gelegen te Erembodegem, aan de Galgenstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 1996c, groot 9 aren 80 centiaren, palende Oost den weg, Zuid mijn beer André Dirickx, West mijnheer Hilone De Cock-L ingelet en de weduwe Petrus Boterbevgh, Nuord d'heer Francois Van Vaerenbergh-Rose- let. Gebruikt door sieur Meert, te Hekelgem aan fr. 15,00 's jaars. Gemeente Kerkxken. Achtsteen laatste koop Een perceel land ge- legen te Kerkxken, gekend bij kadaster sectie B nummer 772b, met eene grootte van 10 aren 90 centiaren, palende Oost Philemon Van de Berghe te Ilaeltert. de kinderen Callebaut en Altóns Schol Inert, Zuid do weduwe Baeycns-Van den Briiele en d'heer Petrus Coppens te'Wieze, West Philemon en Ernerence Van den Berghe en Jan-Baptiste Goossens.Gebruikt door sieur Van Oudenhove, te Kerkxken aan 10,42 fr. s jaars. Op te leggen boomprjjs fr. 550. ZITDAGEN. Instel, Dijnsdag 11 r. Verblijf I),;,., I.?. 18 October 1910 telkens om 2 uren namiddag, te Aalst, Geeraards- berg- chcslraat, ter estaminet De Groenpoort bij de weduwe van d'heer Jean Wellekens. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst Tan «DE VOLKSSTEM» De Revolutie in Portugaal. Het getal dooden. Eon telegram uit Lissabon meldt dat er minstens 3000 dooden zouden gevallen zijn in de gevechten le Lissabon. Do municipale wacht werd bijna totaal gedood. Men zegt dat er te Setubal ruim 900 per sonen zouden gedood zijn. Er wordt ook nog gemeld dat Lissabon ten prooi is aan de plunderingen van eene bende bandieten. De republikeinscho troepen heb ben alle moeite hen te verdrijven. Vreeselijke ontploffing In een Chineesch arsenaal. Hot arsenaal van Paoting-Fou, is in do lucht gevlogen. Zeventien personen werden gedood. In den omtrek van het arsenaal werden talrijke personen gekwetst. Een vlieger gedood in Rusland. De Russische kapitein Maziévitch, die op eene hoogte van 1000 meters vloog, is met zijn twoevlakker gevallen. Men vond nog slechts een vreeselijk ver minkt lijk. Schrikkelijke instorting. Het elektriek gesticht dei* Tramwegen van Limoges (Frankrijk) is ingestort. Twintig werklieden werden onder de pui- nen bedolven. Vrijdag avond waren slechts 0 werklieden teruggevonden. Allen waren vreeselijk ge kwotst en in hopeloozen toestand. Men wanhoopt cén der werklieden te kun nen redden. Een jeugdige moordenaar Te Argon tan (Frankrijk) heeft een negen jarig knaapje, zijn broertje, één jaar oud, met een hamer doodgeslagen, omdat bet in zijn bedje lag te schreien. Komplot tegen een Chineeschen prins Aan boord van don stoomer Cheyo werden te San-Fraucisko verscheidene Chineeze aangehouden, dio van kop tot teen gew; pend waren. Men denkt dat zij zinnens waren prins Tsaï-Hu-Suu, die zich aan boord bevond te vermoorden. 700 bedevaarders verdronken. Eene groep van 700 Brahmaansche bede vaarders, die op de oever van den Ganger (Engolsch Indië) gekampeerd lagen, werden door een springvloed verrast. Allen zij verdronken. Aanhoudingen te Berljn. De Berlijnsche policio doet thans talrijke aanhoudingen, in verhand met de werksta- kersonlusten, welke verleden week in de wijk Moabit plaatshadden. Een koollosser werd gisteren avond, toen hij zijn werk verliet, door stakers aangerand en vreeselijk mishandeld. Om uit onverdeeldheid te scheiden. VENDITIE VAN Mobilaire voonvei'pen, Landbomoersalem Ponney - paard, HennenDuiven, Hooi Strooi cn Gerij te Aalst-Mijlbeke, aan den Brusselsclien Steenweg. De Notarissen BRECKPOT en DE GIIEEST beiden te Aalst, zullen ten huize en woonst vai den heer Th. Van Vabrenbkrgh - Coppkns, te Aalst-Mijlbeke, aan den Brusselsclien Steenweg op Donderdag 27 October 1950, om 9 uren voormiddag,openbaarlijk' verkoopen,al de aldaar te bevinden meubels en mobilaire voorwerpen, als Keuken jacht met. toebehoor ten, kommodekas, regulateur,tafels,stoelen,coulissetafel in accajou, tapijten, linoleum, 2 zetels en 12 gecanueleerdc stoelen, petrolluster, quinquets, pendule, kande labers, eene hoeveelheid postuurkens, buffet in accajou, tafel- en dessertservies, koffieservies, champagne- en wijnroomers, karaffen, bloem vazen, heiligen beelden, Lieve Vrouwbeeld onder Ijokaalv Chr.stusbeeld in massief koper, 2 lede- kanten in wit hout, lédekant in olmen hout, ledekant in accajoil met ressort, wollen matras sen, huppelingen en ltusseii, pluimen matras, huppelingen kussens, ronde tal'el, groote kleer- kas, lijnwaadkus en andere kaskens, bedhemel, zetel, ijzeren kaskén, kommode, lavabos, nacht tafels, droogstok, lavabo garnituur, toiletspiegel, 2 oude kandelaars in wit metaal, wekker, stool met toebehoorten, pupiter, manden, koffers, lan- taarnen, vogelmuit, eene hoeveelheid boeken, koekpan, w iielijzer, nuaimadiien, waschmaehien, stors en gordijnen en al het ijzeren-, gleizen- en aarden keukengerief, kor te wagen, rol blok. lad ders, kuipen, emmers, eene hoeveelheid hooien strooi, slijpsteen en meer andere voorwerpen. 12 hennen en liaan, 8 duiven, schoon en goed PONNEY-PAARD, voituur op vier wielen, dog- kar en camion. De venditie zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling voor de koopen hoven de 10 fr., mirs borgstelling en betalende comptant het ongeld. De koopen tot en met 10 fr. zullen komptant moeten betaald worden. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van een schoon alsmede van andere ~^\7~ O «O IOJ" X J I Z JE2 1ST October 1910 TE AALST. De Notarissen De Ghccst en Breckpoi e Aalst, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop Een schoon en welgelegen koop- handclslniis, hebbende groot magazijn met be- zondere ingangspoort, gestaan ten voorhoofde in de Zonnestraat, geteekend nummer 11 en geka dastreerd wijk A, nummers 1876c en 1S76d, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren. Bewoond door den heer Arthur Thybacrt. Tweede koop Een huis en grond gestaan en ;elegen aan de Houtmarkt, geteekend nummer 14. en gekadastreerd wijk B, nummer 421 w, met eene grootte van 60 centiaren. Bewoond door Theophile en de weduwe Van len Bergh. Derde koop Een huis en grond gestaan en ge legen aan de Houtmarkt, geteekend nummer 20, en gekadastreerd wijk B. nummer 421 k, met eene grootte van 60 centiaren. Bewoond door den lieer Amand Schelfhout. Vierde koop Een winkelhuis, gestaan en ge legen op den hoek der St-Jansstraaten der Hout markt, geteekend nummer 2, en gekadastreerd wijk B, nummer 421 «j, met eene grootte van 50 centiaren. Bewoond door jufvrouw EuphrasieVan Baelen. Vijfde koop Een huis en grond gestaan cn ge legen in de St-Janstraat, geteekend nummer 4, en gekadastreerd v ijk B, nummer 421 r, met eene grootte van 50 centiaren. Bewoond door Frederic Ernest en weduwe Van den Abeele. Zesde koop Een huis en grond gestaan en ge legen in do St-Jansstraat, geteekend nummer 6, cn gekadastreerd wijk B, nummer 421 v, met grootte van 40 centiaren. Bewoond door Frans Van der Paclt. Zevende koop Een huis en grond, gestaan en degen in de St Jansstraat, geteekend nummer ekadastreerd wyk B, nummer 421 d2, met eene grootte van 50 centiaren. Bev. "ond door juffr. Angelic Van den Broeck. Achtste koop Een huis en grond gestaan en gelegen in de St-Jansstraat. geteekend nummer 10, en gekadastreerd wijk B, nummer 421 c3 met eene grootte van 40 centiaren. Bewoond door Frans De Schrijver. Negende koop Een huis cn grond, gestaan en gelegen in dc Windmolenstraat, geteekend num mer. 11, en gekadastreerd wijk A, nummer 1809 z3. met eene grootte van 30 centiaren. Bewoond door de weduwe Jan-Baptist De Goet. Tiende koop Een huis en grond, gestaan en gelegen in de Windmolenstraat, geteekend num mer 13, en gekadastreerd wijk A, nummer 1S06 a4, met eene grootte van 30 centiaren. Bewoond door Charles De Schrijver. ZITDAGEN. Instel, Woensdag 12 Verblijf, Woensdag 19 Ten 3 uren namiddag ter herberg De Borze Van Amsterdam bij den lieer Charles Van den Bossche- De Wilde, te Aalst, Groote Markt. Studie van den Notaris DE VUYST, te Borstbel; OPENBARE VERKOOPING van W oonlxtiizen BOUWGRONDEN Wei- Zaailanden Bossche in de gemeenten Erembodegem en Denderleeuw De Notaris Da Vuyst, te Borstbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort op DIJNSDAG 18 OCTOBER 1910 om 1 ure namiddag, openbaarlijk verkoopen ter herberg van Louis Vkrleysen-Van Bellingen aan de kerk te Erembodegem. Gemeente Erembodegem Eerste koop. Een huis met medegaande tuin. verscheidene loten bouwgrond, wei- en zaailan den «lienstig voor villa of handel, gelegen aan den Brusselsclien steenweg, groot in 't geheel 81 aren 10 centiaren, bekend ten kadaster sectie A nummers 693, 594, 595, 596, 597k, 599g, 601a en verdeel'! als volgt 1. Het Woonhuis, ten Oosten langé den Steen- eg, groot 6 a. 20 c. 2. Een bouwgrond ernevens met 5 a. 8 c. 3. id- id. id. id. 5 a. 21 c. 4. id. id. id. id. 5 a. 3 c. 5. Een bouwgrond ernevens, zijnde den hoek langs den los met 5 a. 50 e. 6. Een perceel land, palende ten Zuiden voor melde perceclcn, met 15 a. 86 c. 7. Een perceel land ernevens met 15 a. S. Een perceel land en meersch, ten Noorden met 22 a. 35 c. Tweede koop. Eene partij land, gelegen op het Hageveld, sectie A, nummer 521a, groot 8 aren 90centiaren. Derde koop. Eene partij land, gelegen op de Leegc Voshollen. sectie A, nummers 715 en 716, groot 16 aren 70 centiaren. Vierde koop. Eene partij land, gelegen op de Leege Voshollen, sectie A, nnmmer 777a groot 28 aren 60 cemiaren. Vijfde koop. Eene partij land en bosch, op de Leege Voshollen, sectie A, nummers 801 cn 802, groot 21 aren 20 centiaren. Zesde koop. Eene partij Land en Bosch, op de Kluiskouter, sectie A, nummers 854 en 855 groot 26 aren 40 centiaren. Zevende koop. Eenen Elsbosch, op de Avon «Iels, sectie A, nummers 1865a en J865b, groot. 31 aren 20 cehtiaren. Boom- en houtprijs fr. 650 Achtste koop. Eene partij Lan«i, aan de Leu vestraat, sectie A, nummer 1626, groot 5 aren 90 centiaren. Negende koop.—Eenen Elsbosch «Duivelput* sectie A, nummer 1984, groot 22 aren 30 centi aren. Hout- en boomprijs fr. 325.00 Tiende koop. Eenen Bosch, gelegen Slokte, sectie A. nummer 2580b, groot. 23 aren 80 centi aren. Boom- en houtprijs fr. 100 Elfde lcoop. Eene partij Land, gelegen op Slokte, sectie A, nummer 2471. grnot28 aren 40 centiaren. Boomprijs fr. 283.00 Twaalfde koop,Eene partij Land, gelegen op het Letterveld, sectie A, nummer 2543, groot 16 aren 20 centiaren. Dertiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Polder, sectic A. nummer 3336e. groot 45 aren 60 centiaren. Verdeeld in tweedeeion lc den Zuidhelft met boomprijs van 200 fr. 2C den Noordhelf. Veertiende koop. Twee nieuwgebouwde Woonhuizen met. Lochtifcgen, Land en Bosch, aan de Kleystraat, ten kadaster bekend sectie A, nummers 2987a, 2989a, 2989b, 2988a. 2986, met eene grootte van 45 aren 20 centiaren en volgens meting 45 aren 1 centiaar, te verdeelen als volgt 1. liet Woonhuis, ten westen,met eene grootte van 7 a. 69 c. 2. Het Woonhuis, ten oosten, met eene grootte van 7 a. 69 c. 3. Een perceel Land, te midden, met eene grootto van 17 a. 75 c.v 4. Een perceel Bosch, ten zuiden, met eene grootte van 11 a. 88 c. Boom- en houtprijs voor laatste deel, 200 fr. Vijftiende koop. Eeno partij Land, gelegen op den Hauwelaar, sectie B, nummer 1495a. met eene grootte van 26 aren. Gemeente Denderleeuw. Zestiende koop. Een perceel Hooiland, gele gen te Denderleeuw. Bruggenmeersch, sectie A, nummer 1750, groot 23 aren 40 centiaren. Zeventiende en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Denderleeuw, op het Aren- -eld, sectie A, nummer 347, groot 20 aren 20 cent. Voor alle inlichtingen zich te wenden ter stu- die van gemelden Notaris DE VUYST, of bij M. HOEVELINC'K, Landmeter, te Welle. Uit ter hand te koop en zicli ten gemelde kantoore te bevragen, drij perceelen Zaailand, jelegen te Erembodegem. sectie B, nummers 1476,188 Ibis en 1879. OPENBARE VERKOOPING vaji beste Z A A ILA1VDE1V MEERSCH en BOSCH in de gemeente Vlierzele. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, op Vrijdag 21 October 1910, om 2 uren namiddag, ter lier- berg van den heer Vital Lammens, te Zonnegem, openbaarlijk verkoopen Eerste koop Een welgelegen perceel Zaai land, gelegen te Vlierzele, op den Hoogkautcr of Kapellekuuter, sectie C, deel ten IVes ten van nummer 206q, met eene grootte van 29 aren 25 centiaren, palende Oost Edmond Van Herpe, Zuid Theophiel Scliockaert, West den heer Ver- straeten, Noord de Straat. Boomprijs fr. 100 Tweede koop. Een perceel Zaailand, dien stig voor bouwgrond, gelegen te Vlierzole, op het Boschveld, sectie nummer 392d, groot 31 aren 70 centiaren, palende Oost de straat. Zuid dame wed. Libbrecht, West David De Zwaet'en Noord August De Mil. Derde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Vlierzele, Langebosch, sectie B, nummer 386e, groot 16 aren, palende Oost David De Zwaef, Zuid en West Eduard Vandcvoghel en Noord Jan-Baptiste Danckacrt. Vierde koop. Een Bosch, gelegen te Vlier zele, op den Kapellekauter, sectie C, nummers 170 en 170ms, groot9 aren,palende Oost den lieer Van Ginderachter, Zuid de erven Liénart, West de kinderen Focqueten Noord de rede. Qrondkrediet van België Naamlooze maatschappij gesticht in 1835 1" Geldleeningen mits hypotheek tc oekomen voor het bouwen van huizen, aankoop van gebouwen en hinden, aan kleinen intrest, aflosbaar in eens of met kortingen. 2c Uitgaven van obligatiën, intrestende aan 3,50 fr. 's jaars zijnde eene verzekerdo geld- uitzetting van eersten rang. Inlichtingen te bekomen bij M. PAUL EEMAN Leopoldstraat, 9, Aalst, alwaar te bekomen zijn alle inlichtingen over verzekeringen tegen brand, ongevallen op't leven enz. Landbouwers Indien gij u wilt voorzien van plantaardappelon echte Hollandsche (Friesche) genaamd (Krugers) en (Industrie) afkomstig uit de zware kleigron den, wend u in volle vertrouwen tot liet huis Placide DE W1HTER-MEERT, Zaadhandelaar, Gferardsbkrgsche Steenweg, 1S4, Aalst. Gewaarborgde kwaliteit getuige daarvan de uitslagen dit jaar door de landbouwers van Aalst en omliggende bekomeu. Levering van goede keuken-aardappels op staal. TE BEKOMEN ter stokerij St-Jozef, Aalst, (Schaapstal), goede sterke vaten, dienstig voor aal- of beirstukken. Goedkoopo prijs. 3-3-3 Men vraagt'eene dienstmeid voor alle huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten bureelc,Aalst. Een huishouden zonder kinderen vraagt eeno bekwame meid, goed kunnende koken. Tégen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureelc De Volksstem, te Aalst. Belangrijk bericht. Ten einde voldoe ning te schenken aan de vraag mij door tal rijke personen gedaan, die door het slecht weder verplicht waren t'huis te blijven, laat ik u welen dat M. R. Blondiau, fotograaf, in de Lange Zoutslraat, Aalst, zich Zondag, gedurende den heelen dag ter beschikking houdt van het geacht publiek. Landbouwers Koopt uwe plaritaardappelen, zooals Krügers en Industriels bij de Gebroeders PYCK, Dam- kaai, 30, Aalst. Deze aardappelen zijn afkomstig uit Friesland en hunne opbrengst is verzekerd. Tandziekten Razende tandpijn verd w ij n en oogcnblikkolijk zonder terug te keeren door 't •gebruik van Dcntogène dat de slechte tanden bewaart. Met het Dentogène geen tandentrekken meer, geen pijn meer tijdens het eten, geene abcessen of gezwellen meer. Aanvaardt geen an der voortbrengsel, spreekt duidelijk den naam uit en eischt liet ..Dentogène-', de flesch 1,25 fr. In al de goede apotheken en bij de volgende Heeren apothekers Aaht De Valcrenbbr, Esplanadeplein, 14 Ninove Cofibaert Geer aar d&bergen Van Dammk Dendermonde Roman Sottegem Van- DKRSCHUKREN Ncderhrakrl De Bf.er Wrtt,- ren Teurlings Andcnucrdc De Vacht Lo- herenWalters. Veertig" ^ran^s intrest van dui- o zond franks aan 4 °/0. Veertig ^ranliS Is hot dagloon van lieden. twee weken voor vele werk- Veertig franks betaalt men min voor o het goede Naaimachien Phoenix of Original Victoria. ALFONS GHEVS MECANICIEN 77. LEOPOLDSTRAAT, 77 Plantaardappelen an echten oorsprong zijn van heden af te be komen bij J.-B. WELLEKENS, Zoons, Burge meesterplein, (nabij de Houtmarkt), Aalst, '"wee schepen zijn reeds deze week aangekomen. Te koop. Zeer goede Piano, lage prijs, bui tengewone voorwaarden. Te bevragen te Aalst, vryht'idstraat n. 46. 3.2 Te koop per occasie. Pepiter, Toog, Loketten, Vitricnen, uitstalling, gansch koper, 2 lampen Beige en velo, alles nieuw en dienstig voor allo bedrijf. A. V. R. Nazaretlistraat, 3, Aalst. 3-1 Te koop bij Paulinus Van Oysegem, hovenier, kasteel te G(jsegem gerariums, solvias enz. aan de honderd minste levering.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3