be misoaadderIavooiestraat Vichy-Pillen APOTHEEK Frankrijk en 't Yatikaadjg;_w Prijskamp voor Paarden en Veulens DE KAMER Laatste Sepaehten pep Telefoon Bet doodelljk automoblelongeliik Duivencachetten Anclonoe Flrme GALLEBAOT Frères VERSTOPPING Opening van een groot Meubelmagazijn Be diplomatische betrekkingen De verdaging van de bespreking ov«i: de kredieten voor de herneming der betrekkin gen lussohen Frankrijk en hel Vatikaan, is op baar eigen geen erg incident dal bekwaam is den huidigen toestand tusscben de Republiek en den H. Stoel te beïnvloeden. De hesluitse- len van het verslag door de regeering aange nomen zijn de beflietbing gunstig de bespre king in plaats van nu te geschieden is een voudig verdaagd. Het Vatikaan is immer bezield met de beste inzichten voot' eene toenadering tol Frankrijk en indien eene overeenkomst niet kan aange. gaan worden, dan zal zulks van hem niet af bangen. In afwachting worden de onderhan delingen metdezelfde hartelijkheid voortgezet Ten slotte, er is waarlijk meer kwestie een gezant te Rome te benoemen, en een aposto- lieken nuncius te Parijs, dan wel van de her neming der diplomatische betrekkingen, die, in feite, reeds zouden bestaan, M. Doulcet zou regelmatig gehecht zijn als zaakgelastig de der Franscbe Republiek bij den H. Stoel, Van den aftderen kant is M. Doulcet besten dig in gemeenschap met den Ifardinaal- Staalssekretaris. In de oflicieele plechtighe den heeft hij zijne plaats in de tribuun van diplomatisch korps. De diplomatische betrek kingen atzoo bestaande tusscben het Vatikaan en Frankrijk, zouden op normale wijze uit. gebreid worden. BELANGRIJKE DIEFSTAL Op bevel der krijgsoverheid worden ihans opzoekingen gedaan naar een soldaat der C. T. D. 1 A. 46 CDle, die op de vlucht ge gaan is, na ten nadeele van den officier-be taalmeester, kommandant Bryssinck, eene som van 23,048 fr. gestolen te hebben. De dief, zekeren Willem Gorb, 17 jaar oud, is te Brussel gezien geweest. Hij was alsdan in burgerskleeren, ie St. Gillis De hersamenstelling der misdaad De moordenaars uitgejouwd Woensdag morgend had in het huis der Savooiestraat, te St. Gillis, alwaar eenige dagen geleden Mev. Pède vermoord werd, de hcrsamenSleUing der misdaad plaats. Rond 5 ure werden de moordenaars, Jean Dufètre en Julien Verboven ter plaats ge bracht. Het parket bevond zich daar reeds, terwijl een sterke policiemacht opgesteld was om de nieuwsgierigen op afstand te houden. Tot hiertoe waren de moordenaar» afzon derlijk ondervraagd geworden. Daar zij ech ter bekentenissen hadden afgelegd en deze bekentenissen overeenstemden, was het niet meer noodig ben afzonderlijk te onderhoo ren, jndien bet toestel vijftig pas verdei' was terecm 4sg[ bet dan te midden fc een onlzagelijke menigte kermisbezoekers zou zijn neergestort. De drie inzittende# werden gedood. De lijken werden vreeselijk verminkt en verbrand. uit het toestel gehaald. AAA Zitting van Dinsdag 23 Juni Namiddagzitting geopend om 1 3(4 ure onder voorzitterschap van M. Brnnet. Een nieuw lid M. Samyn, plaatsvervanger van Jamar legt den eed af in het Vlaamsch. WORDT AFGESNEDEN GEDOOD DOOR DE FLESGH S3 Fa. ALLE APOTHEKEN geopend bad. Hij kon zulks gemakkelijk doen, daar bij dikwijls zijne blinde tante bij Mev. Pède gebracht had en zijn sleutel op de voordeur van bet buis paste. Hel was Dufètre die het eerst op de gedachte gekomen was hel appartement van Mev. Pède te plunderen P11 'l is hij (lie er van aan Verboven sprak. Beiden beweren nooit de gedachte gehad te nebben de vrouw te dooden. Hel was om te welen of Mev. Pède'l huis was, dat zij van in huis de bel hebben doen rinkelen. Mev. Pède kwam naar beneden cn niemand ziende ging zij terug naar hare kamer. De twee bandieten hielden zich boven den trap verscholen en toen Mev. Pede terug boven kwam bemerkte zij een der kerels en gaf een gi). Dan is Verboven op haar ge sprongen en samen hebben zij de vrouw binnen gesleept, waar zij haar een lap goed welke zij vonden in den mond stopten. Wie nu juist dezen lap, welke de dood veroor- taakt heeft in den mond van het slachtoffer ;tak is nog niet uitgemaakt, daar beiden ilkaat' betichten. De twee ellendelingen schenen niet het wnst ontroerd. Eene overtalrijke menigte verdrong zich in den omtrok van hel huis der misdaad en jouwde de moordenaars bij nun vertrek duch- tg uit. De politie had heel wat moeite, om te >eletten, dat de schurken door de menigte tfgemaakt worden. Eene vraag tot interpellatie M. BUYL vraagt om de regeering te mo gen interpelleeren over de zoogezegde anti militaristische verklaringen die M. Poullet, minister van spoorwegen, volgens een Brus- selsch blad, zou hebben afgelegd op eene verg3gering van de democratische rechter zijde. M. POULLET, minister van spoorwegen, antwoordt aan M. Buyl - Het komt er op aan te weten of de woorden die in den mond gelegd werden, echt zijn of niet. Ik verklaar ten stelligste dat men mijne verklariog on juist en onvolledig heeft weergegeven. Het verslag door een Brusselscb blad daarover in 't licht gegeven is eene eenvoudige tekslver- vaisohing. ïk heb trouwens die feiten reeds rechtgezet in een inlervieuw. De huishuurivet Men opent de bespreking van de artikelen van de huishuurwet. MM. MECHELYNCK en SOUDANT, ver slaggevers over de voorafgaandelijke schik kingen, neemt een amendement aan van M. DUYSTERS, luidende als volgt Artikel! 8 der huishuurwet van 30 April 1919 wordt door de volgende bepaling ver vangen Vorderingen lot betaling van huishuur, voor hel tijdbestek van 1 Augustus 1914 tot 28 Juni 1919 kunnen van 1 November 1920 niet meer aanhangig worden gemaakt, tenzij de vordering gegrond ia op de niel-uilvoe, ring van eene tusschen partijen gesloten over eenkomst. Ordomotie. De onthullingen van M. Collsaux M. MECHELYNCK trekt de aandacht van den minister van rechtswezen op de redevoe ring die M. Colleaux onlangs uitgesproken en waarin hij liet verstaan dat er onder de Belgische magistraten ettelijke schurftige achapen zijn die ziob laten omkoopen. Zondag verleden heeft M. Colleaux op. nieuw gesproken, en tal van feiten aangehaald die echter niet bewijzen dal er omkooperij is gepleegd. Wel verdienen zij een zeer grondig onderzoek, want indien zij bewezen zijn, zou men wel moeten besluiten dat er magistraten «o nopen- dat dê minister van rechtswezen ons eens en voor goed zal zeggen of er laakbare menscben zijn onder do ma gistraten en dat bij de verdenking zal wei nemen die nu, dank aan de woorden va >1. Colleaux op de algemeenheid van de magistraten weegt M. VANDERVELDE, minister van rechts, wezen. Ik heb do rede van M. Colleaux slechts gekend dooreen dagblad verslag. Bij hel lezen ervan heb ik onmiddelijk aan het hoofd van hot parket een omstandig versla: gevraagd over de teilen door M. Colleau' aangehaald. Zoodra ik dit verslag in mijn bezit zal hebben, zal ik hel volgaarne aan de Kamer meedelen. M. VANDERVELDE, minister van justi tie. Toch wel; hij mag er van door gaan. M. WOESTE. De minister zegt ons dat de huurder er mag van door gaan. Hij mag dus er van door gaan ondanks de voorwaar den der huurwat beteekent derhalve de tekst van het weisontwerp die de geldigheid bedoelt van de voorwaarden die in den huur- brief slaan bepaald Dat spreekt zich-zelf tegen. Die tekst mag niet behouden blijven in- eene degelijk opge maakte wel. Onderbrekingen bij de uiterste linkerzijde.) M. WAUWERMANS. We gaan met deze wet een schoon klein monster ter we reld brengen. Artikel 5 wordt aangenomen. De bespreking zal Vrijdag worden voort gezet. DE FRANSCHE GEZANT TE BERLIJN. - PARIJS 24 Juni. -M. Mayer, delUmM sche zaakgelastigde te Parijs, heeft zich heden morgend naar het ministerie van BuiienM- sche Zaken begeven, om er de boodschap te doen, dat agn gouvernement de benoem,ngval.fl M. Charles Laurent als Fransche gezant te Berlijn goedkeurde. fïF TGKSTAND IN ALBANIË. ROME 24 Juni. Uit Valona wordt aan de - Messq- .St J.i H»tnffliMd onveranderd is. Heden morgend vielen een honderdtal gero gemeld dat de toestand onveunmuur«duurde. tonden de muiters verdreven worden, talrijke dooden en gekwetsten achterlatende. De Italianen hadden ge.nef "ffNf'rt OEDIGE BOTSING. Rome 24 Juni. Uit Bnri wordt aan de Messagerox gesednd dat hb een opstootje tus6chen boeren en werkstakers, in de provincie Lecca caroSniers verpUcht waren in de vechters te schieten. Drie boeren en eene vrouw werden gedood. Er zijn ook talrijke gekwetsten RECHTBANKEN Assisenhof van Oost-Vlaanderer». Handel met den vijand. Vervaardigen van barakken, meubels, enz. Uitspraak Baert beticht van en schuldig bevonden aan bovenstaande'feiten, wordt veroordeeld lol 5 jaar gevang en 10 jaar ontzegging zijner burgerrechten. Voor wat de schadeloosstelling betreft (Mr Ligy vroeg namens den Belgischen Staat 300.0UU fr.) zal liet Hof op 26 Juni uitspraak doen. Beroepshof van Gent BÉIvRACHTIGD Walter Lampaert, die op 28 Mei voor de Assisen van OosuVlaanderen verscheen voor activisme, na voortvluchtig le zijn geweest, was in beroep gegaan tegen zijn aanhoudings mandaat en had zijne invrijheidstelling ge vraagd. Het beroepshof van Gent heeft nu het tegen Lampaert atgeleverd aanhoudingsmandaat bekrachtigd. WISSELKOERS vao 24 Juni Amsterdam (gulden) Keulen (rnatk) Genève Italië Madrid Londen (pond sterl.) Parijs 401,50 tot 417,30 29,13 tol 31,75 208.00 tot 212,00 09,00 lot 73,00 190,00 lot 194,00 45.025 tot 45.875 62 1/2 tot 96,12 1/2 vu 11 Vilvoorae. Het parket, van Brussel, vergezeld door iwee weisdoktors, heeft zich gisteren namid dag naar Vilvoorde begeven, om er een on derzoek te doen nopens een ongeluk dat eemge dagen geleden het leven koste aan een wielrijder, M. Keffers, van Brussel. M. Keffers wilde een auto-camion, geladen met pelrool voorbijsteken, doch werd omge worpen en vreeselijk verpletterd. Hij bezweek kort nadien. De weisdoktors hebbenhet lijk geschouwd. Het doodelijk vliegongeluk te Venloo. Nadere bijzonderheden. De zoon van den heer Ganbo, was in ge- zelsebep eener damehlej. Overbeek met den vlieger Neefs opgestegen, ten einde reclame- biijetten uit te strooien. Het toestel vloog zeer laag boven de stad. Plots Sprong de vergaarbak juist op het opgenblik dat er een partij stróöi.biljelten alt het vliegtuig werd gewof-pen. Het toestel maakte een vveeselijke zwenking en storte naar beneden. Een oogenblik voor dat het op een midden in de stad gelegen huis terecht kwam, vioog bet in brand. De machine kwam terecht jh de keuken va ft den heer Joosten in oe Lomstraat, Bil ongeVal had veel ernstiger kunnen lijn De huishuurwei Don vervalt men weer in de wjjdloopende besprekektng van de artikels der huishuurwet. Men neemt met weinig wijzigingen artikel 1 aan in den tekst door de regeering voorge steld, luidend als volgt Van het tijdstip af, waarop de huur ein digi, tot het overeenstemmend tijdstip van liet jaar 1923, is elke huurder of vroegere huurder gerechtigd om door hem bewoonde perceel verder in gebruik te nemen, op de voorwaarden zijner schriftelijke of mondelin ge huur en overeenkomstig de navolgend: aepalingen. Zij die het voordeel hebben genoten van de bepalingen van liet 2e lid van het eerste artikel der wet vail s5 Augustus 1919, be houden de voordeelen hun voor hel bij ge melde wet bepaalde tijdsbestek toegekendf Aan artikel 2 slelt M. VAN CAUWEN- BERG een amendement voor waarbij de eige naar het recht heelt de huurverlenging" te weigeren indien hij zelf of zijne ouders of of afstammelingen heihuis moeien bewonen. Dit amendement wordt verworpen, maar een amendement van SI. MARCK dat het zelfde recht handhaaft mils goedkeuring van den rechter wordt aangenomen. Een amendement van M. PEPIN wordt ook aangenomen. Dit amendemeut stelt vast dat de hnurders de huurverlenging niet zul len mogen inroepen om de uitvoering van werken van openbaar nut te vertragen of te beletten. M. WOESTE. Deze bepaling is niel minder ongehoord dan de overige. De huurder zal, na verlenging bekomen te hebben, er mogen uittrekken, mits de huur overeenkomst in acht te nemen. Maar daar is geen huur meer En moest bij voorbeeld dn huurkontrakt bepalen dat liet niet kan verbroken worden tenzij om de drie, zes of negen jaar, wat dan Wat de gebruiken betreft, sedert men alles het onderste boven gooit, zijn er geen ge bruiken meer. De voorgeatelde tekst spreekt dus zich zei ven tegen eti hangbniel samen. Dollar (New York) lt.471/2 tot 11.57 1/2 Medegedeeld door de Baoque Centrale de Dendre. Werk der Meisjesretraiten Zondag aanstaande, te 7 ure, maandelijk sche vergadering.' Laatste inlichtingen nopens de retraite van 4 Juli te Gent. Al de leden, maar voornamelijk de inge schrevenevoorde retraite, wezen op hun post. OPROEP. Het College van Burge meester en Schepenen der stad Aalst doet een dringenden oproep tot de hooge-burgerij, ten einde ze welwillend te verzoeken hunne opene rijtuigen of automobielen ten dienste te stellen van af 2.30 u. lot 3 ure namiddag voor liet vervoer der groote verminkten in den stoel van Zondag 4 Juli. Deze sloet zal gevormd worden op het Statiepiein. Alle aanbiedingen zuilen welwillend aan vaard worden hij M. F. De Loose, Hopmarkt, alsook hij den Eere-Voorzitter der invalieden M. Breckpot, Statiestraat. Hf.mm DE CLERGQ-LE CLERCQ, 20 Rue Leopold, Telephone 53, Nêgociant en Vins Liqueurs patenlé depuis prés d'un demi siècle a A lost, ïnforme Messieurs les Chefs e Corps, Presidents on Organisaleurs de Fètes Palriotiques Phiiantropiques a Alost et environs, entrëprises en dehors de tout esprit deparli, qu'il leur livrera absolument a son prix coulant, toule marque Francaise de champagne (par panier ou caisse), qu'e de plus il prendra mèmek sa charge la remise a domicile pour fa ville. II est naturel qu'il désire être prévenil dans un délai normal. Alost 22 Juin 1920, Henri DE CLERCQ (Décorê de ia Médaille commemorative de 1870). Henri DE CLERGQ-LE CLERCQ, Leopold- straal, 20, Telefoon 53, gepatenteerd hande laar in Wijnen en Likeuren le Aelst, sedert bijna eene halve eeuw meldt, de H.H. Korpsoversten, Voorzitters of Inrichters van Vaderlandsche en Liefdadigheidsfeesten, ge geven te Aelst ert omhggende-,met uitsluiting van allen partijgeest, dat hij 0111 't even welk Fransch merk van Champagnewijn aan den inkoopprijs leveren zal (per mand of per kas), dat bovendiensvoor de slad, hij ten zijnen laste de levering ten huize zal doen. Natuur lijk begeert hij hiervoor op voorhand verwit tigd le worden. Aelst, den 221 Juni 1920, (get.) Henri DE CLERCQ (Vereerd met de Herinneringsmedalie van 1870). Wij keuren de schoone daad van M. Henri De Clercq-Le Clercq volmondig goed en ver hopen dat hij vete navolgers zal vinden. KIND OVERREDEN.Woensdagavond in de Binnenstraat het 2 jarig kindje van Frans Roeland!,, dat er voor de ouderlijke woning speelde, door een wagen overreden geworden. He kindje werd een been gebro- ien. Het kleine slachtoffer wordt ten huize verzorgd. BERICHT. De veekooplieden en landbouwers, zinnens zijnde met hun vee naar den veeprijskamp en veemarkt te komen Dinsdag 0 Juli a. s., worden verzocht zich te voorzien van hel gezondheidsgetuig- scbrift, afgeleverd door een aangenomen veearts, luidens art. 2 en 3 van hel ministe rieel besluit van 27 Februari 1920. Het Bestuur der Veecommissie. KANTOOR DER ERFNISSEN. Bij ko ninklijk besiuit van 20 Juni 1920, uitvoer baar met 1 Augustus, wordt te Aalst onder de benaming Kantoor der Ertenissen voor hel vredegerechlkanlon van dien naam, een kantoor opgericht met, als voornaamsten werkkring, de heffing van de erfenisrechten. Het kantoor der registratie de domeinen le Aalst zal zijne huidige benaming behouden. STAD AELST - KERBSIS 1920 Het College van Burgemeester en Schepenen steld de volgende schikkingen vast: Op ZATERDAG 10 JULI 1920, te oure s voor- middags, op de Esplanade, nabij de Statie vsop het zwaar inlandsch trexras voor gansch hot land. Kostelooze inschrijving in het Belgisch Paar denstamboek. Schatting der één en tweejarig# Veulens alsook derivolwassenen Paarden. I. Merriën van ten minste 4 jaar. le prijs gouden prachtmetaal en 30 fr.; 2* pr. idem en 25 fr 3° pr. zilveren idem en 20 fr.4* pr. idem en 15 fr.; 5» pr. idem on 12.50 fr.; 6® pr. bronzen idem en 10 fr.; 7° pr. idem en 10 lr.; 8® pr. idem en 7,50 fr.; 9C pr. id. en 5 lr.; 10® pr. id. en o fr. IL Driejarige Merriën— 1' pr. gouden P™cht* metaal en 25 fr.; 2® pr. zilvoreu idem en 20-fr.; 36 pr. idem en 15 fr.; 4* pr. idem en 10 lr., 5 pr. idem en 10 fr. III. Tweejarige Merriën. le pr. gouden prachtmetaal en 20 fr.2® pr. zilveren idem en 15fr. o* pr. bronzen idem en 10 lr.; 4e pr. idem en 5 fr.; 5° pr. idem en 5 fr.; 6° pr.idem en 5 fr.; 7® pr. en 5 fr. -ra*11 - -JdayUnffeiL- 1® PT. gouden 10 fr.; 3°pr. bronzen idem en 7,50 fr.; 4° pr. idem en 5 fr.; 5® idem en 5fr. V. Merriën Jaarlingen. 1® pr. gouden prachimc-taal en 15 fr.; 2° pr. zilveren idem en 10 fr.; 3* pr. bronzen idem en 7,50 fr.; 4® pr. idem en 5 lr.; 5e pr. idem en 5 fr. VI. Hengsten Zuigelingen. 1" pr. gouden prachtmetaal en 20 fr. 2®pr. zilveren idem en 15 fr.; 3* pr. bronzen Jidem en 10 fr.; 4" pr. idem en 7 fr.; 5* pr. idem en 5 fr.; 6* pr. idem en 5 fr.; 7® pr. idem en 5 lr.; 8* pr. idem en 5 fr.9® pr. idem en 5 fr.; 10° pr. idem en 5 fr. VII. Merriën zuigoliugen. 1® pr. gouden prachtmetaal en 20 l'r.;2« zilveren idem en 15 fr. 3® pr. bronzen idem en 10 fr. 4*pr. idem en 7 fr.5e pr. idom en 5 fr.6» pr. idem en 5 fr.; 7® pr. jdtrm en 5 fr. 8® pr. idem en 5 fr.; 9® pr. idem en 5 fr.; 10* pr. idem en 5 fr. Aan ieder Veulen-zuigeling, ter markt ge bracht en in den prijskamp niet bekroond, wordt 3 fr. toegekend. De markt is toegankelijk voor alle paarden en veulens. Tusschen de loten van minstens 6 paarden, door kooplieden voorzien van een patent van koopman, ter markt gebracht, rullen zes geld- premièn afgelot worden. ALGEMBENE SCHIKKINGEN: 1. De inschrijving voor den prijskamp bad van nu af genomen worden tot op den dag der Jaar markt, tot 8 uren 's morgens, ter herberg «Café del'EspIanade bij M. Jozef Herte, Esplanade, 14. 2. De Jaarmarkt begint om 0 ure, de Prijskamp ten 8 ure stipt voormiddag. —3. De voornaamde kooplieden van het land en den vreemde zijn uilgenoodigd. 4. De ten toon- of te koop gestelde dieren zün vrij van plaatsgeld. Zij moeien ter plaats blijven tot op het uur der prijsuitleijcing. 5. Do premien van den prijs kamp worden toegekend door [een gansch vreemde Jury, benoemd door het Stadsbestuur. De Jury beschikt vrij en on wederroepelij k over de premien. Do uitreiking der pronTien ge schied onder toezicht der besturende Commissie te 12 uren juist, ter herberg - Café St Eloi bij M. Jozef Snels, Esplanade, 5. De Besturende Commissie. Duivennieuws Maatschappij De Eendracht lokaal bij. L. Boin, Kerkstraat, 1, Aalst, Café de, I'Alliance, Zondag 27 Juni 1920, prijsvluchti uit Noyon, met oude en jonge duiven, elk] afzonderlijk. De jongen mogen in dubbel'; vliegen. Inbrengsl Vrijdag van 7 tol 10 uren) 's avonds. "WV— Te bekomen in de Beenhouwerij «De Toekomst», Kerkstraat, 2 Bevrozen Vleesch, Hesp, Spelt, Saucisoi alle soorlen van Conserven en Kaas, alsool Caménbut, Rijst, ruwe Koffie, Boter, en Allea aan voordeelige prijzen.486: AAHSTONDS GEVRAAGD, eene mei: kunnende een weinig de keuken. Loo 80 fr. per maand. Schrijnen ten .bi reele van hef blad onder de lettors o. v. c. 4 8 "d GEVRAAGD. Deftig meisje, om in huis houden te helpen. Goede getuigschriften, vereischt. Lange Zoutstraat, 30, Aalst. 4857 MEN VRAAGT eene kindermeid van 14 tot 16 jaren, zich te bevragen Kerkstraat, N1' 22, Aalst. 4865 Olmen Hout te koop, hijzonder diens, tig voor wagenmakers. Zich te bevragen Nieuwstraat, 47, Aalst. TE KOOP eerste kwaliteit van nieuw Hooi, onmiddelijk af te halen in de Mouterij De Wolf-Cosyns, Gentscher. Steenweg. BERICHT AAH DE BAKKERS Te koop per wagon Sparren-brandhout. Zic£ wenden tot M. L. De Ryck, Brembodegem. 4821 cu Ui» nu AD OAJXJSr BIJ avuuo Nieuwbrugatraat, 11, Aalst. 4855 EENEN BASCULE TE KOOP, dragende 500 kiiogr., bij Jozef De Witte, DrieSleu- telsstraat, 82. Aalst 4858 TURFSTROOISEL TE KOOP, zioh te bevragen Mouterij De Wolf-Cosyns, GenU sche steenweg. HOLLANDSGHE KOEIEN EN VEERZEN. Nieuwen transport echte Melkgeefsters eci beste soort gekalfde en öngekalfde zijn aan gekomen Donderdag 24 Juni bij Alois Abbe- loos, Holleweg, Erembodegem, aan matige prijzen. 4800 te bekomen, met fleschje ten bureele dezer, inkt. PRIJS 4,20 in doosje Fr. Sociélé Anonyme a ALOST - Assemblee générale ordinaire du 16 Juil- let 1920. MM. les actionnaires sont priés d'assister a l'assemblée susdite qui se tiendra le Ven- dredi 16 Juillet 1920, a onze heures, au Siège Social a Alost. Ordre du Jour 1. Rapport du Conseil d'Administration et des Commi8saire8. 2. Approbation du Bilan et du Compte de Profits et Pertes de l'ezercioe 1919/20. 3. Approbation éventuelle de la Repar tition des bénéfices. 4. Décharge a donner aux Administrateurs et Gommissaires. 5. Nominations statutaires. Pour Ie dépot des litres au porteur, les aotionnaires devront se oonformer aux sla- tuts. Les titres devront étre déposés au Siège Social Alost. 4862 Vermijdt de hevige purgeermiddelen BEPROEFT DE genezen de Lever en Maagkwalen, in alle apotheken Depot 48, Luxemburgstraat, Brussel 8740 korte Zoutstraat, 56, Aalst}; DOOR Prosper DE SAEDELEER Slaapkamers, Eetplaatsen en alles wat den stiel betreft in alle stijlen en soorten vaq hout. Matige prijzen. 442a GRÖOTE BUREELEN TE HUREN, Nieuwstraat, 79. Zich te bevragen Garage Alosloia Sté Coop, 67, Nazarethstraat A'alsf. 4846 Apotheker AALST, Nieovstrait, 7 Nabij de Qroofe Markt Uitvoering van alle voorschriften der Heeren Doktoors. Te verkrijgen alle inlandsche en uit* landsche specialiteiten. TROUWE BEDIENING 33961

De Volksstem | 1920 | | pagina 2