De PoolSGh-Russische oorlog Nijveiaars! Bijzondgren! De bende derRoede Hand aangehouden te Namen. Be moordaanslag op een chauffeur In het ZoQiênboscii- Een ftomplot tegen generaal Baltia, De Uexlcaansche bandieten Nieuw incident te Berlijn Een Itallaanscb patroeljeschlp op eens mijn gevaren en gezonken. OP HET TÜRKSGHE FRONT Sport Laatst© Bsi'ieiitea pas* TeSsfoan Prissterlljke benoemingen- STADSNIEUWS Vrije Vereenlging der Katb. Burgers GARAGE - - - - - JOSAPHAT 94, Avenue Sleeckx, BRUSSEL Duivencachetten Sinds meer dan een jaar, kregen verschei dene handelaars van Namen herhaalde malen dreigbrieven, waarin zij verwittigd werden, dat zij zouden gedood worden, indien zij niet eene min of meer belangrijke geldsom op eene aangeduide plaats gingen neerleggen. Zoo had M P..., op 20 Juli nog een brief ontvangen, waarin bij verzocht werd 25.000 fr. te gaan neerleggen, onder eene bank langsheen de Samber. M. P..., ging eene klacht neerleggen bij de policie en er werd besloten de schurken een hinderlaag voor te bereiden. M. P..., zou een pakje gaart neer- leggen, dat goed verzegeld, schijnbaar de 25.000 fr. zou bevatten. Reeds in den nacht gingen verscheidene policieagenlen zich ver schuilen in huizen langsheen de Samber. Tusscben 9 1/2 en 10 ure 's morgends. toen het pakje enkele minuten neergelegd was, naderden twee kerels de bank, namen het pakje op en wilden zich haastig verwij deren..De agenten waren echter reeds uit hunnen schuilhoek gekomen en de twee kerels werden dadelijk aangehouden. Zij legden volledige bekentenissen en duidden een medeplichtige aan, die de dreig brieven schreef. Ook deze kerel is aangehou den. Men zal zich herinneren, dat op Mei laatstleden, een aanslag gepleegd werd op het leven van den autogeleider Van Impe van Schaarbeek. Zekere Jan Tanglie bad zich naar het koers- plein doen voeren. De kerel, die geen geld nad, schoot van Impe 's avonds in het Zoniën- boscl. een revolverkogel in den hals, waarna hij het slachtoffer ter plaats liet liggen, met den auto wegreed en hem onderbracht in eene garage te St-Joost-ten-Noode. De dader werd aangehouden, eerst te Etterbeek opge sloten en vervolgens naar bet gevang van Vorst overgebracht. Donderdag morgend deed het parket overgaan tolde hersaincnstelling der feilen, in bewijzen van Van Impe die ge lukkig gansch hersteld is. Tanghe deed volle dige bekentenissen en werd terug naar de gevangenis gevoerd. Ongeluk aan boord van de Aquitania. 3000 passagiers rn gevaar Aan boord van de - Aquitania beeft er sen ernstig ongeluk plaats gegrepen. Toen de kust van Ierland uit het gezicht was, is een klep van een van de ketels er af gesprongen, waardoor een machinist op den slag gedood iscn een stoker ernstig gewond. Het schip heesch hel signaal, dat het niet kon manoeuvreeren, doch haalde het latei- weer in en zette de reis -voort. De - Aquita nia had 3000 passagiers aan boord. TE EUPEN Een Luikeeh konfraler meldt dat de Belgi sche militaire veiligheid op het spoor geraakt is van eene samenzweering gesmeed legen generaal Baltia, hoog-koninklijk kommissaris voor de gebieden van Eupen en Malmedy. Een komplot was gesmeed, om generaal Baltia te vermoorden en zou Woensdag ten uitvoer gebracht worden. Verscheidene huiszoekin gen zouden gedaan geworden zijn. Andere konlVaters beweren, dat een twin tigtal personen aangehouden werden. Daar La Libre Behjique echter beweert, dat men in het ministerie van oorlog geene inlichtingen over deze zaak ontvangen heeft, deelcn wij de tijding onder alle voorbehoud mede. DE DRAMAS DER GAS Twee negers verstikt te Luik Twee negers, de genaaraden Matuiga, me canicien en Calina, mijnwerker, hadden Woensdag avond eene kamer gehuurd in een kofliehuis der Rue Chéravoie, te Luik. Toen zij Donderdag middag nog niet te voorschijn kwamen, en men geen antwoord kreeg op het herhaald geklop, werd de "policie verwittigd: De deur der kamer werd opengebroken en men vond de twee negers verstikt!' de eene op het bed, de andere op den vloer. Daar de twee negers erg bedronken waren toen zij zich naar hunne kamer begaven, denkt men d3t zij slecht hel gaskraantje zullen gesloten hebben. Een onderzoek is geopend. Een vreeselijke val. Een auto in eene diepte van 300 meters. Een automobiel waarin zes personen had den plaats genomen reed over de spils van Eserinel, nabij Aubenas (Frankrijk) toen in eene zwenking der baan, de chauffeur zijn voertuig niet meer meester was. In eene vreeselijke buiteling stortte de auto met de inzittenden in het 300 meters diepe ravijn. Al de rijzigers en de chauffeur ontkwamen het met min of meer erge ver wondingen. De auto was totaal ontredderd. Een Amerikaansche farm overvallen. Dedraadlooze dienst van Annapolis maakt gewag van een bericht uit Laredo in Texas, volgens welk Mexicaansche soldaten onder luitenant kolonel Matinez een farm van een Amerikaan overvallen hebben en daar ver scheidene paarden en kleedingstukken roof den. Martinez heeft een Amerikaanscben jon gen op die farm gevangen genomen en deze gedreigd met ophanging om hem te dwingen alles mede te deelen wat hij wist omtrent Gonzales, den rebellenleider die Nuevo Lare do had aangevallen. De jongen is later weer losgelaten. PARIJS, 23 Juli Uit Berlijn wordt aan de Parijzer bladen geseind dat gisteren mor gend eene botsing plaats had nabij het Kaiserhof tusschen drie Fransche solda ten en Duitschers. Een der Fransche soldalen had onwetens een Duitsch gestampt, waarop deze de Fran sche soldaten beleeaigde. Andere Duitschers kwamen nader en weldra regende het slagen op de soldaten. Deze werden erg afgeranseld en moesten in een hotel binnenvluchten. Een hunner moest een revolverschot in de lucht lossen, om vrij te geraken. Een onderzoek is geopend. M. Delettre, die nu te Hoei is opgesloten, zal in November a. s. voor het assisenhof van Luik terechtstaan. 1 De botsingen te Triest Voor 30 millioen schade aangerioht. Uit Triest wordt gemeld, dat de schade die bij de botsingen tusschen Italianen en Slovenen is aangericht ten minsten 30 mil lioen lire bedraagt. De Servische consul Markowits ei*&t alleen een half millloen lire schadevergoeding. Meer honderd personen zijn reeds wegens plunderingen en wegens het plegen van gewelddaden aangehouden. De rust is te Triest hersteld. Een valsch alarm. Woensdag avond, werden de wachten van dienst in het Justiciepaleis te Brussel.verwil ligt, dat eene dichte rookwolk opsteeg uit den koepel van het gebouw. Spoedig snélden de wachters de honderden trappen op, daar het onmogelijk was deze hoogte mei eene brandspuit te bereiken. Toen zij echter buiten adem boven kwamen, be merkten zij, dat de vermeende rookwolk eigenlijk een reusachtige zwerm muggen was, welke zich daar heen en weer bewoog. Depompiers moesten niet opgebeld wor den, doch niettemin stond b'eel den omtrek der Poelaertplaats in rep en roer. ROME, 22 Juli. Het Italiaanscb patroel- jeschip - Racchia dat de stoomers - Pietro Calvi Tildel en Melioméne* met Rus sische krijgsgevangenen op weg naar Odessa vergezelde, is ten Zuiden der kaap Fontaia. in de Zwarte Zee op eene mijn gevaren en gezonken. De bevelhebber, de officieren, de onderofficieren en meest al de opvarenden konden door de andere schepen gered wor den. De drie stoomers kwamen veilig te Odessa aan. De begrafenis van de ex-keizerin Eugenie De koninklijke stoet Onder grooten volkstoeloop is ex-keizerin Eugenie te Farnborough begraven. Het stof felijk overschot van de keizerin werd naar de kapel van bet monnikenklooster gebracht eD bewaakt door kloosterlingen. Om 11- u. 15 stopte een auto voor het klooster. Princes Clementine en prins Napo leon stapten uil den wagen en traden in de kapel. Een weinig nadien kwam de Spaansche koning het lijk groeten, gevolgd door den gewezen koning van Portugal en zijn vrouw, koning Joris V en koningin Mary. Verschil lende prinsen sloten zich bij den koninklijken stoet aan, die zich langzaam naar de kapel begaf. De benediktijnen zongen hel In Paradi- sum Toen de stoet de kapel verliet, speelde het orgel de doodmarsch van Grieg. Tijdens de kerkeljjke plechtigheden nam pater Cabriol het woord. Ten slotte werd het lijk door acht Engel- sche onderofficieren naar de ontferaardsche kapel gebracht, waar het werd geplaatst tus schen de zerken van keizerin's echtgenoot en on. Het volk werd dan toegelaten het zilveren kruisbeeld der lijkkist te kussen. ATHENEN 22 Juli. Legerbericht van het grieksche leger in Thracië, van 21 Juli Om 13 u. 15, begon de vijand onze brngge- hoofden te bombardeeren. Ter zelfdertijd richtte bij een spervuur vóór zijne nieuwe verdedigingstellingen. Hij beschoot ook de spoorwegbrug en de baan van Maritza. Onze artillerie bombardeerde de vijandelijke in richtingen van Kouleli-Bourgas. Een Grieksch vliegtuig vloog over de vij andelijke stellingen zonder troepenbewegin gen te bemerken. Het keerde terug, na bom men geworpen te hebben op de vijandelijke batterijen. De bruggen over de Maritza zijn ongedeerd. In den sector van Karagath viel de vijand de stad met zware artillerie en in fanterie aan. Hij werd teruggeslagen en zijne artillerie door de onze lot zwijgen gebracht. Ophefmakende aanhouding. te Hoei Wij melden reeds de aanhouding van den h. Delattre, beheerder der papierfabrieken Godin, te Hoei, en der huizen Rhenania te Aken. Laatsgenoerode maatschappij vervaardigde bij het uitbreken van den oorlog oorlogsma- terieel. Zekere Waalsche kapitalisten schaam den zich niet in den loop van het jaar 1918 groote sommen te verschieten aan Rhena nia die zoodoende in staat werd gesteld haar voortbrengst te vermeerderen M. Delattre was toen reeds beheerder van voornoemde maatschappij en werd met M. Mohren Godin, beheerder-afgevaardigde der papierfabrieken Godin, na den wapenstilstand in hechtenis genomen, doch later in vrijheid gesteld. M. Mohren-Godin heeft reeds vroeger in de gevangenis van Vorst zelfmoord gepleegd. Waarschau bedreigd Een bericht uil Kovno meldt dat de bols- jewiski met drie legerkorpsee naar Waarschau oprukken, zij willen noch vrede noch wapen stilstand. Lenine zegde te Moskou dat eens Polen verslagen, de Bolsjewiki niet verder Europa zullen binnenvallen. De wereld-revolutie zeg de bij, moet in Indië beginnen, waar de Ieren wopens aan de inboorlingen bezorgeh. Engeland en Frankrijk zonden eene missie naar Polen om te onderzoeken welke maatre gelen er moeten getroffen worden. De Eogelsche regeering heeft de sovjet- regeering gevraagd baar inzicht te doen ken nen. Zij wijst er op dat het nu de tijd is vrede te sluiten ook tusschen Rusland en de geal lieerden. Bij Polen werd aangedrongen een wapen stilstand aan de sovjet-regcering te vragen. De Duitsche regeering treft maatregelen om hare grens tegen de Bolsjewiki te bescher men. Duitschland zal verder in den Poolsch- Russisehen oorlog neutraal blijven. DE TOESTAND IN IERLAND De bloedige geveohton duren voort BELFAST.22 Juli. De strijd tus schen Unionisten en Sinn-Feiners duurt met onverminderde hevigheid voort. De troepen moesten op verscheidene plaatsen tusschen- komen en van hunne wapens gebruik maken. Er zijn talrijke dooden en gekwetsten. WIELRIJDEN AALST Op Zondag 25 Juli, Koers voor alle Begin nelingen, bij C. Verbeireo, Zonnestraal, 95. Vertrek om 2 1/2 ure. Inschrijving tot 's middags allerlaatst. 5039 VELODROOM LIEDEKERKE Op Zondag 25 Juli, om 2ure, 100 kilom. koers voor Beroepsrenners, voor dewelke allerbeste koppels zijn aangeworven: Van Hecke Alf.Van Branteghem Artb. De Sraedt Alb.Cocquyt. Verbraecke-^De Jaeghere. Van Rentergbem-Matthys. De gebroeders Standaert. Een strijd dus tusschen baankampioenen en beste pistrenners van meestal gelijke waarde; het zou zeer moeilijk zijn er de vermoedelijke overwinnaars van aan te duiden. De poorten gaan open van af 11/2 u. DE RONDE VAN FRANKRIJK. De veertiende rit Metz-Dutykerke (433 kim). Vrijdag morgend, om 2 ure zouden de 22 dappere rennehs die nog in koers zijn, uit Metz naar Duinkerke vertrekken. Er zijn zoo maar 433 kim. af te trappen, zoodat de eerste renners slechts om 7 ure s' avonds te Duin kerke verwacht worden. Zaterdag hebben de rijders dan nog een dag rust en Zondag is het de laatste rit, Duinkerk-Parijs, 340 kim. Zooals onze lezers gisteren in de algemeene klasseering hebben knnnen zien zijn de zeven eerst gerangschikten Belgen en beeft de eer ste Franschman, Barthelemv 1 uur 46 min. achterstel op den; 7° Befg Rossius, en 5 1/2 uren op Thys. 't Is dan ook weinig te denken dat de ron de van Frankrijk dit jaar door een Fransch. man zal gewonnen worden. Overigens de zeven eerst cerangschikte Belgen hebben ge heel de ronde door bewijs geleverd van eene groote regelmatigheid en dat zullen zij wel vol houden tot Parijs toe. RECHTBANKEN Boetstraffelijke Rechtbank van Denderm. AANKLACHT AAN DEN VIJAND. Zekere De S..., Cisimir, koopman te Holsta- de staat terecht om medeburgers te hebben verklikt aan de Duitschers. Hij krijgt bij verstek een jaar gevangenisstraf. Zijne on middellijke aanhouding is bevolen. Assisenhof van Oost Vlaanderen. De moord op den schilder Seys te Gent. Gisteren werd de zaak opgeroepen ten laste van Jan Geirnaert, oud 26 jaar, katoen bewerker, te Gent Jozef Verheughe, oud 29 jaar, opperman, wonende te Gent en Tbeophiel De Petter, oud 39jaai\ daglooner, wonende te Gent, allen aangehouden en be schuldigd als daders of mededaders van vrijwillig en met het inzicht van ter dood te brengen een vrijwilligen doodslag te hebben begaan op den persoon van Seraphien Seys, om een diefstal van eene som van ongeveer 75 fr. en van een titel van vierduizend frank van den Belgischen Staat, te vergemakke lijken. Na het voorlezen van de akte van beschul diging werden de beklaagden ondervraagd. Daarna werd aangevangen met het getui genverhoor. De lilting. De zitting werd geopend om 10 1 J4 ure onder voorzitterschap van raadsheer de Pelichy. De heer substituut van den procureur- generaal De Heem bekleedt den zeiel van het openbaar ministerie. Mrs kLoghtenburg, Abel Verstraete en Robijn zijn met de verdediging van beklaag den belast. s' Namiddags hadden de pleidooien plaats. De heer De Heem, orgaan van het openbaar ministerie vroeg de toepassing van de dood straf voor tfe drie schurken. OP HETPOOLSCHE FRONT. Warschow 23 Juli. Het Poolsch gouvernement heeft een draadloos telegram naar Moskou gezonden om het gouvernement des Sovjets te verzoeken onderhandelingen aan te gaan voor hel sluiten van een wapenstilstand. Van den anderen kant blijven de Bolsjewisten een steeds heviger wordende drukking uitoefenen op verscheidene punten van het front. BERLIJN, 23 Juli. Het Lithuanisch agentschap meldt uit Kovno, dat de Lithuansche minister van buitenlandsche zaken aan het gouvernement van Moskou verzocht heeft eea akkoord te sluiten voor dc bezetting der gebieden door de Polen ontruimd. De Russen zouden derhalve enkel mogen beschikken over de wegen en openbare gebouwen, welke zij voor hunne krijgsverrichtingen noodig hebben en eene zekere bepaalde lijn niet mogen overschrijven. DE TOESTAND IN IERLAND. Na middernacht duurde het gevecht tusschen Union* nisten en Sinn-feiners nog steeds voort. Verdere inlichtingen snlbreken nog. LONDEN 23 Juli. Maarschalk Fressb en de opperbevelhebber der Engelsche troepen in Ierland, zijn te Landen aangekomen, om er deel te nemen aan een ministerraad, waarii} de maatregelen te nemen om de rust in Ierland te herstellen zullen besproken worden. NOG HET ULTIMATUM VAN GENERAAL GOURRAUD. Beyrouth, 22 Juli. Daar emir Feygal lot hiertoe geen beginselen maakte om toe te geven aan bet ultimatum van generaal Gouraud, zijn de Fransche troepen naar Damar en Alek opgerukt. De inland sche troepen boden geen tegenstand. De verdedigers kwamen daarna aan 't woord. Niet min dan 11 vragen werden gesteld, waarop door do jury bevestigend werd geant woord. UITSPRAAK. Jan Geirnaert, Jozef Verheuge en Theofiel De Petier werden allen ter dood ver oordeeld. De uitvoering| van het vonnis aal plaats hebben op eene openbare plaats te Gent. BISDOM VAN GENT Z. H. de Bisschop heeft pastoor benoemd te Gentbrugge St-Eli- gius, den Eerw. Heer Moyersoen, pastoor der Vlamingen te Parijs, in vervanging van den eerw. heer Van Poltelsberghe de la Potterie, dio zijn eervol ontslag bekomt. KERK DER ZWARTE ZUSTERS. Maandag aanstaande, 26 Juli, Gedurige Aan bidding. Te 7 ure H. Mis metZang.en Alge meene Communie. Te 5 ure pléchtig Lof waaronder Fransch Sermoen door dén Eerw Heer Deken. KATHOLIEKE VOLKSKRING St-JOZEF, Meuleschettestraat. Zondag aanst. 25 Juli, om 7 uren, zielmis voor Albert Mertens, telegrafist, Cumontstraat, van wege den Bond van het H. Hert met algemeene communie der leden. Aanstaande prijskampen tiitsluitelijk voor behouden aan de leden dei' Maatschappijen - De lustige Bolders en - De wakkere Kaarters die regelmatig de maandelijkscbe bijdrage betaald hebben. Van Zondag af 25 Juli zal men inschrijven, alsook Zondag 1 en 8 Augusti, telkens van 5 tot 0 uren, in den Volkskring. Jaarlijksche plezierreis door de leden van den Reizigersclub, voorloopig vastgesteld op Zondag 5 September, naar Antwerpen, per trein en stoomboot. Van Zondag af, en ten laatste tot 22 Oogst zullen inschrijvingen en uitleg van de leden aanveerd worden. KssEaons 5 0/0 Stad EBruseeB De BANQUE CENTRALE DE LA DEN- DRE is met de Société Générale de Belgique van heden afgelast de inschrijvingen leaan vaarden. Prijs van uitgifte: fr. 475 per titel. Deze kasbons zijn uilkeerbaar den 1 Augustus 1930 en de koepons vrij van alle tegenwoor dige en toekomende lasten. 5013 WERK DER MEISJESRETRAITENJ Zondag 25 dezer, te 7 uren, maandelijkscbe vergadering voor al de leden. Relangrijke mededeelingen. Niemand onlbreke. Lokaal Groote Markt, 24, Aalst. Dringende oproep aan alle Katholieken Wij doen een hoogst dringenden oproep aan alle katholieken, zonder uitstel de kie zerslijsten te komen nazien. Dit nazicht is vooral noodig voor de Vrouioenlijslen. 'T is de eerste maal dat die opgesteld zijn, en bijgevolg zullen er onver mijdelijk missingen in bestaaneer zijn 9957 mannen en 10608 vrouwen ingeschreven. De lijsten liggen ter inzage van alle katho lieken, ten lokale den DijnSdag, Donderdag en Zaterdag van iedere week van 5 tot 7 ure 's avonds^ bij uitzondering 'a Zondags na de elf ure mis. Dat dus niemand nalate te komen zien, of hij, zijne echtgenoote, of vrienden en kennis sen op de kiezerslijsten slaan. Hel is de plicht van alle katholieken dien naam waardig ONGELUKKIGE VAL. Woensdag avond gleed de schipper Adelfons Aelbrecht zoo ongelukkig op het dak van zijn schip uit, dat hij den rechtervoet brak. Een geneesheer heeft den voet ingezet. TE KOOP ten bureele dezes BOTERPAPIER JONGE DIEVEGGE. In den winkel der weduwe Jan Wery-Sterck, Korte Zoutstraat, werd een meisje verrast, toen zij bezig was de looglade te ledigen. Zij werd naar het policiebureel overgebracht en hel gestolen eld, rond de 15 frank afgenomen. AUTOMuBIELONGELUK. De echtge noote Van den Abcelp, wonende Boudewiju- kaai, 1, kwam uit "hare woning en werd door een auto verrast en weggeslingerd, 't Slacht- olïer bleef bewusteloos liggen. Een bijgeroe pen geneesheer stelde vast, dat zij aan het rechterbeen gekwetst en den linkervoet ont wricht was. WISSELKOERS van 23 Juli Amsterdam (gulden) 427 0/0 tot 437 O/O Keulen (mark) 27 3/8 tot 29 3/8 Genève 213 0/0 tot 217 O/O Italië 64 0/0 tot 68 O/O Madrid 195,50 tot 199,60 Londen (pond sterl.) 47.575 tot 47.825 Parijs 93 1/8 tot 93 5/8 Dollar (New York) 12.55 tot 12.66 Medegedeeld door de Banque Centrale de Dendre. KOMT TE VE&SCHEJftEN en verkrijgbaar in de - Volksstem REI DE JEUGD door den welgekenden Eerw Pater Maes S. J. Prijs2,00 fr. Gij allen dus, en vooral ouders en ziele- zorgers, van wie het hart klopt voor de be langen en het welzijn van het volk, steekt de handen uit de mouwen en werkt mede om van onze kinderen, gezonde, verstandige eo reine menschen te maken. Maakt kennis mei dit boekje, leest en verspreidt bet. A irirn, GEVRAAGD persoon op de hoogte van zorgen toe te dienen aan een klein kind. 'ft bevragen Keizerlijke Plaats, 55, Aalst. 503i WERKVOLK GEVRAAGD voor hel Noorden van Frankrijk om vlas te bewer ken, kost en slapen eD goed loon volgens overeenkomst. Adres Enaiel Crypelaus,Bous sierres par Ilautmont, France. 5038 MEN VRAAGT eene goede meid, weinij keuken, goed loon, zich te wenden Lauj Zoutstraat, 9, Aalst. VRAAGT PLAATS, meisje van 14 jareu kunnende goed werken. Zich te wenden bij] Aug. Van Ghysegern, Biest, Hofstade. GEVRAAGD eene boerenmeid, bij Valerj Van Nuffel, St-Jobakapel. Loon 60 fr. Koit eu inwoon. 493? ONMIDDELIJK GEVRAAGD, een per- soon om een kiod van 5 maand te verzorgen, loon 70 tot 80 fr. Schrijven bureel van bet blad, onder de letters N. B. 5038 ERNSTIG JONGELING vraagt plaats ali bediende (boekhouder). Schrijven ten bureelf dezer onder de letters F. H. 5031 UIT OORZAAK VAN VERGROOTING, To koop Gasmotor met Magneto 5 a 6 HP, Zichtbaar alle dagon in volle werking bij Livinus De Nul, N euwo Beekstraat, 19, Aalst. UIT TER HAND TE KOOP eene partij oude kalseiden, ongeveer 100 vierkanlt meters. Zich te bevragen Molenstraat, 50, Aalst. 5038 BIJ VERANDERING VAN DRIJFKRACH1 twee Gasmotoren een Mening 12-14 HP en een Fourmi 3 HP le koop, in staat van wer king bij Frans Pauwels. 51, Lange Ridder straat, Aalst. 501S TE KOOP. Een motocycle, in goeden staat, zich wenden bij Evarist Troch, Sint Job, 123, Aalst. 5023 Olmen Hout te koop, bijzonder died* tig voor wagenmakers. Zich te bevragen Nieuw8lraat, 47, Aalst. TURFSTROOISEL TE KOOP, zich U bevragen Mouterij De Wolf-Cosyns, Gent' sclie steenweg. TE KOOP eerste kwaliteit van nïeu* Hooi, onmïdcSegjjk af te haten in dl Mouterij Be Wolf-CosynS) Gcntschei Steenweg* voor den aankoop uwer Automobielen es Autocamions wondt u tot de Eigenaar August Van Steenwinkel Talrijke aanbevelingen ooh in Aalst. HUIS VAN VOLLE VERTROUWEN. 4998 Telefoon-Brussel 10135 te bekomen, ten bureele dezer, in doorj1 met fleecbje Inkt. PRIJS 4,20 Fr.

De Volksstem | 1920 | | pagina 2