Era spoorwepongeluk ts M'eiien. AALST-LOURDES Verliging la Cappellen ten Bosch. Laatsi® Berachtsn pen Tslefcen In Vrijlieid De aanslag op M. yenizelos t ndrnk mijner eerste luchtreis per vli8smachien; STADSNIEUWS D© Veepest Duivencachetten lu fcet Zuiden hebben de troepen von gene ral Pudz Sniigly de 58e vijandelijke divis'e Verslagen. Dank aan bet vlug optreden onzer poepen aan de Boug en aan de bezetting van Wlöo's.wa en Hansk werd de aftocht der 58° vijandelijke divisie afgesneden. Eene atdeeling dezer divisie vluchtte in wanorde, doch botste op afdeelingen der 3* Poolsche divisie en werd daar vernield. De buit bedraagt 26 tnacbiengeweren, meer dan 100 gevangenen waaronder heel de staf der brigade. Ook in de streek van Puchatchow en Cisow werden de bolschewisten verslagen Op hel Zuiderfront tusschen de Boug en Vow hebben voorpostengevechten plaats. Hel opperbevel van het Poolsch leger ■spreokt met den grootsten lof over de vliegers van de 3' afdeèling, onder de bevelen van üiajocr Faunl-Leroy. In den Zuidsektor. in de streek van Kamonka Strumilowa, hadden onze voorpos ten gevechten met He ruiterij van Budieny. In hef center vordert ons offensief goed. "Woensdag hebben wij VYlodaw, Wiszuice, Miedzesscc en Kolbiel bezet. De vijand trekt in wanorde achteruit, 10 kanonnen en talrijke machiengeweren achterhaald. Ten Noorden van Warschow hebben wij na hevige gevech ten Siercck, Nasielsk en Cieschanow bezet. Wij namen 2000 gevangenen en bemeester- den een aanzienlijken buit. De vijand leed zware verliezen aan dooden en gewonden. Deensche vrijwilligers voor Polen. Een bataljon Deensche vrijwilligers onder de bevelen van kagitein Paliuden, gewapend met gewtnen en machiengeweren, is op weg naar D..< Uig oin zich ter beschikking van hel Poulscii opperbevel te gaan stellen. Zonderlinge Bolschewistischa verhalen PARIJS 20 Oogst, volgens de mede werker van Le Journal te Warschow, doen ,Je roode krijgsgevangenen zonderlinge ver balen. Zoo verklaren zij dat hunne oversten hen gezegd hadden, dal zij Warschow zouden hemen, om daarna naar Parijs op te rukken. Toen het Poolsch offensief begon, zegden diezelfde oversten, dat indien de zaken slecht gaan voor de Russen in Polen, de Duitschers aan de Polen den oorlog .zouden verklaren. De medewei ker van Le Journal voegt er bij, dal er niet meer moet getwijfeld .worden dat de Duitschers het roode leger bevoorraden en dat Duilsche officieren de roode artillerie aanvoeren. Novo-Minsk geplunderd De medewerker van Le Matin op bet Poolsche front, meldt, dat toen de Polen te Novo-Minsk binnenrukten, zij de stad letter lijk leeggeplunderd vonden. Paniek in het Russisch leger LONDEN 20 Oogst. De - Daily Chro nicle bevestigt dat er paniek heerscht in het Russisch leger. Een officier dei' vei'bondeneo die zich naar bet front begeven had, zegt dat talrijke ka nonnen in dc bosschen verlaten slaan. De Russische kanoniers zijn zoo zeer ontmoedigd dat zij geene de minste poging doen om hun- De kanonnen te redden. Brest-Litovsk ontroimd. De - Times meldt dat de Bolschewisten Brest-Litovsk ontruimd hebben. Deze stad bevind zich in handen van dc burgerlijke wachten, in afwachting dat de Poolsche ruiterij aankomt. Reeds werden 10.000 roode gevangenen meer dan 30 kanonnen en 250 macbienge weeien ingebracht. Het Poolsch offensief duurt voort WARSCHOW 19 Oogst. De zegepraal der P oolsche troepen breidt zich meer en meer uit. De rechtervleugel der troepen van jnaarschalk Pilsudski dreigt de roode troepen jwtlke naar Warschow oprukten ie omsinge len. De rol der Fransche officieren in den slag komt langs om duidelijker door. 't Bolsjewistisch schrikbewind in Lithauen De gedwongen dienstplicht in het roode leger. De Kutjes Warsrawski verneemt, dat de bolsjewiki er zelfs niet over denken om de b lofte te verwerkelijken, die zij vroeger aan de Lïlhauers hebben gedaan. Niet alleen te Wilna, maar in het geheele bezet'e gebied van het vroegere Lithauen hebben zij hun regeeringsvorm ingevoerd. jZij nebben overal sovjets gevormd, die staan Onder het centrale re olulionaire comitcit te Wilna. Alle groote grondbezitters zijn gevangen gezet, alle landerijen en fabrieken zijn onder /staatstoezicht geplaatst. Alles wat met den naam van bourgoisie kan worden betiteld wordt vervolgd. Vanaf het oogenhlik van de bezetting door de bolsjewiki lijdt Wilna honger, door gebrek :&an proviandeering. De pi ijzen der eerste 'levensbehoeften stijgen lot fantastische be dragen. Verder dwingen de bolsjewiki le Wilna alle mannen van 17 tol 60 jaar om dienst te ne men in hun leger. Een gedeelte van hen wordt gebruikt votfr" verslerkingswerken op verschillende plaatsen, terwijl een ander deel naar Turkestan wordt gezonden om de gele deren voor het roode leger le versterken. Eene erge botsing te Oostende Bijna eene ramp Woensdag namiddag had le Oostende 'bijna eene ramp plaats. Bij hooge 4ij en terwijl de wind zeer hevig vil den Westen blies, kwamen twee groote Stoomers, geladen met hout voorde haven. De eerste alhoewel sterk op de zijde hel JJend ten gevolge van het slecht weder, kwam jtonder moeite door de vaaiveul en de sluis en bereikte zijne ligplaats in het dok. De tweede stoomer de Joackim Zelck 8200 ton. een gewezen DuitscU schip, thans onder Belgische vlag varende, was vergezeld door twee staatssleepboolen. Toen de stoomer vlak voor het staketsel- hoofd was, brak de kabel van de eerste sleepboot en eenige oogenblikken later ook de kabel van de tweede boot. Dadelijk gaf de kapitein van de Joachim Zelck n het anker te werpen, ten einde te stoppen, doch het schip kwam met geweld tegen het weststaketsel terecht en beschreef dan een kring in de richting van de - Vin dictive gelukkiglijk bleef het anker vast zitten, waardoor de stoomer stil bleef liggen. De sleepboolen konden hem terug op sleeptouw nemen en buiten de vaargeul brengen en eene halve uur later vaarde het schip zonder verdere ongevallen de haven binnen. Het scheelde weinig of de stoomer was op de Vindictive a terecht gekomen hetgeen eene ware ramp zou geweest zijn. De schade aan het staketsel is zeer belangrijk. De genaamde Oscar Windels, paardenge- leider te Emelgem, was naar Meenen geko men met eenen wagen, geladen met bloem en bespannen met drie paarden. Na ter be stemmingsplaats de bloem gelost te hebben keerde de voerman met zijnen wagen terug huiswaarts. Aan dèn openstaanden barreel van den ijzerenweg, steenweg van Moorseele, reed de voerman over de spoorbaan, toen het gespan opeens gevat werd door een machien, rijden de van Meenen naar Korlrijk. Een der drie paarden werd op den slag gedood, hel tweede werd erg gekwetst en het derde kwam er ongedeerd van af. De geleider die op den wagen zat werd verscheidene meters ver ge slingerd en werd aan den schouder en het hoofd gekwetst. De wagen was in splinters. Na ter plaats geneeskundige zorgen beko men te hebben werd de voerman met een Engelsetien auto naar zijn huis overgevoerd. De gendarmerie van Meenen heeft een onderzoek ingesteld. OPGEPAST Het SLUITEN der LIJSTEN van de BEIS Een doode, vier doodelijk zieken. Het parket van Brussel onderzoekt eene geheimzinnige vergiftigingszaak te Cappelen ten Bos'sh. Tot hiertoe is er een persoon dood en zijn er vier doodelijk ziek. Toen Donderdag morgen de hoeveknecht, Jules Lauwers, 19 jaar,, van Leest, op de hoeve kwam van pachter An dries, te Capel- len-ten-Bosch, vond hij Andries, zijne vrouw, zijne moeder en zijne twee dochters, 14 en 10 jaar oud, ten prooi aan verschrikkelijke pijnen. Hij verwittigde geburen, die Dr De Keersmaeker, van het dorp, en Dr Muylder- mans, van Hombeek, liepen halen, maar toen deze kwamen was de i4jfcrige Constance reeds overleden. Dank aan de spoedige zorgen kon men de andere slachtoffers in het leven houden, maar de toestand van de moeder en haar lOjarige dochter blijft wanhopig. Men weet nog niet wat de oorzaak is van het drama. Het parket is Donderdag namiddag ter plaats geweest. Een kanonier verpletterd Gisteren namiddag kwam eene afdeeling artillerie, van het kamp van. Elsenboro lerug- keerende, door Jalhay gereden, toen een soldaat, waarschijnlijk ongesteld geworden, van zijn paard stortte. Men kon niet tijdig meer stoppen en de wielen van een volgende zwaarbeladen kaïnion liepen hem over het lichaam. De ongelukkige werd vreeselijk verpletterd en moest in hopeloozen toestand naar het gasthuis overgebrachl wordep. Een dramatischs overtocht Uit New-York wordt geineldt, dat de Fransche paketboot Niagara aldaar is aangekomen met twee lijken aan boord, na melijk deze van twee onbekenden die zich in liet koefeeil hadden verborgen toen het schip Europa verliet, om de overtocht gratis te doen. Het koelzeil werd echter onderwege ge sloten en de ongelukkigen verstikten. DE TOESTAND IN DUITSCHLAND. BERLIJN 20 Ooêst. Een trein beslaande, uil 25 waggons geladen met levensmiddelen en munitie, bestemd voor de Siclierlieitswehr te Koenigsberg, is door de spoorwegwerklieden te Berlijn tegengehouden geworden. De syndikalisten hebben aan bet gouvernement gevraagd, zich tegen alle vervoer van oorlogs materiaal te verzetten. De Vossische Zcïlung noodigt het gouvernement uit, alle middelen aan te wonden om de spoorwegbedienden op hun besluit te doen teiugkeeren, daar zulks aanleiding kan geveo tot erge verkwikkelingen zou in het binnenland ala met het buitenland. EENE VREESELIJKE RAMP. WASHINGTON 19 Oogst. Een telegram uit Manilla meldt dat de kruin van eenen berg tijdens een geweldig onweder is los geraakt en naar beneden stortte. Een dorp werd geheel vernield. Er zijn 70 dooden. ITALIË EN DE INTERNATIONALE TOESTAND. ROME 20 Oogst. Graaf Storza heeft zich naar Turijn begeven om er met M. Giolitti een onderhoud te hebben over den internationalen toestand. EEN KWAKKEL VAN BELANG. Brussel, 20 Oogst. Verscheidene bladen melden heden morgend dat het Eransch gouvernement besloten had alle verzendingen van ijzererst naar Belgie stop te zetten. Het Belgisch gouvernement beeft daarvan geen bericht ontvangen en ook in het Fransen gezantschap weet men van niets. Parijs, 20 Oogst. Belgische bladen kondigen een bericht af, als zou het Franse!» gouvernement bet Belgisch gouvernement verwittigd hebben, dat er geen ijzererst meer naar Belgie zou gezonden worden. De Fransche minister van openbare werken verklaart, dat deze tijding volkomen uit.de lucht gegrepen werd. DE HOUDING VAN FRANKRIJK TEGENOVER POLEN. - PARIJS 20 Oogst. De Amcrikaansche rgezant le Parijs, M. Hughes Wallace, uil Washington leruggekeerd|te Parijs, verklaarde aan M. l'aléologue, onderstaalssekrelaris voor Builenlandsche Zaken, dat de Vereenigde staten de houding van Frankrijk tot de Polen volkomen goedkeuren. is vastgesteld op 30 Augustus. Voor inlich. tingen zich te wenden bij M. Modeste CERCELET, Leopoldstraat, 11, Aalst. Muiterij aan boord van een Amtrikaansch schip De muiters overmand. Het Amerikaansche stoomschip Hexi vroeg Dinsdag draadloos om hulp, daar er muiterij aan boord-was uitgebroken. Woensdag morgend vroeg heeft een vlieg tuig hulp verleend. Het schip ligt aan den ingang van-de Sond voor anker. Op aanvraag deelde de kapitein mede, dat er thans weder rust aan boord heerscht,nadat de voornaamste raddraaiers overmand en m de boeien geslagen waren. Het stoomschip was den vorigen nacht door het Kieler kanaal gegaan, het had een inhoud van 10,000 ton en was met kolen voor Kopenhagen geladen. Doktor Verdoyn, sekretaris van de V. O. S. die zooals men weet aangehouden werd naar aanleiding der bestorming van het Parlement is Donderdag avond voorloopig in vrijheid gesteld. EEN KIND VERKOCHT Het parket te Fayt-le-France Het parket van Bergen heeft een onderzoek ingesteld naar een zonderlinge zaak. Een in woner van Fayt-le-Frane woönt gescheiden van zijn vrouw, die kwem verklaren, dat haar man haar zoontje tegen 50 fr. had verkocht. Het kind zou zich in Italië bevinden. WV MEDEDEELING Nationale Strijdersbohd (Afdeeiing Aalst) Het Bestuur van den Bond van Weduwen Weezen en Ouders der gesneuvelde soldaten bedankt bij deze de bestuurders van den Skating Ring .om hunne welwillende mede hulp lol hel lukken van hel triendenfeest op 8 Oogst II., alsook het publiek om zijne tal rijke opkomst. Gemeente Denderleeuw. Viaamsche Studentenbond. Op Zondag 22 Augusli, om 8 1/2 ure, zal er in de parochiale kerk van Denderleeuw eene mis van requim gelezen worden tot lafenis tier ziel van M. Hernj. Van denReeth. Hij werd te Athenen voorbereid Men beeft te Athenen een huiszoeking ge daan, in de bureelen van het oppositieblad Albinat welke tot resultaat had, dat men ee.i bulletijn gereed vond liggen waarin de moordaanslag op Venizelos werd aangekon digd. Deze waren gedrukt voor het bericht om trent van den aanslag te Athenen was ont vangen. Een Staatsgreep mislukt Een telegram uit Athene gedateerd 15 Aug. meldt bijzonderheden over het komplot ten gunste van koning Constaulijn, dal de over heden hebben ontdekt. De reactionnairen hadden een staalsgreep georganiseerd vóór den avond van de onder- tcckening van het Turksche vredesverdrag, doch zij werd uitgesteld in verband met de strenge maatregelen welke door de icgeerin; aren genomen. Onder dezen titel gaf M. Vincent Diericx, oud-volksvertegenwoordiger, onlangs in den kolonialen kring van Geeraardsbergen eene voordracht over zijne eerste luchtreis. Allen die M. VincöDt Diericx kennen weten, met welk gemak, zonder gezochte woorden, hij zich uitdrukt, niet zoekend etfekt te maken, doch kalm en natuurlijk, verstaanbaar voor iedereen, verhaalt wal hij beleefde. Hij heeft zijne voordracht op papier gezet,: eene kleine broohuur laten van maken, welke thans verkocht wordt aan den prijs van 25 centiemen, ten voordeelo van hel ge denk teelten der gesneuvelde soldaten en af gestorven opgeeischlen van Geeraardsbergen. Wie dus oen waar en niet overdreven ver haal wil lezen over de gewaarwordingen bij eene luchtreis eu tevens medelielpen aan i edel werk, leze het werkje van M. Vin cent Diericx. Het is verkrijgbaar bij onze verkoopers, aan den prijs van 25 centiemen. YW Duiveixnieuws Duivenbond uEE^DRACHT,f Zondag 22 Oogst, Quiévrain. Inbrengst Zatordag van 3 1/2 tof 6 1/2 uren slipt. LoSiaal kerkstraat, I, Aafisl. 5210 WISSELKOERS van 20 Oogst Amsterdam (gulden) Keulen (maikj Genève Italië Madrid Londen (pond slerl.) Parijs Dollar (New York) Medegedeeld door de Banque Centrale de la Dendre. RECHTBANKEN Assisenhof van Namen DE ZAAK DER KALFKLEVERANCIERS Ilej hof moest gisteren morgend de vorde ringen van de burgerlijke pailijjonderzoeken Men vraagt Moreau en Bolle, samen, fr. 500,000 Moreau, Bolle en Eigne, 300,000 Derenne en van Prooyen, 500,000 Debit, van Prooye», Lempereur, 500,000 Fallon, 1,000,000 Ferrard, 575,000 Uitspraak, Dinsdag 2-4 Augustus. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. De Notaris MEERT te Erpe en de Notaris DE VIS te Aalst zullen namens wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Moorsel EEN WOONHUIS zijnde de herberg - St Mar tinus aan den Waverschen dreef. Sectie C num 859 F. groot 4 a. 40 cft. Bewoond door Wed, Joannes Franciscus Van der Borght-Borms. EENIGE ZITDAG MAANDAG 30 Augustus 1920, om 1 uren namiddag ter voornoemde herberg. OPENBARE VERKOOPING Op den zelfden dag, om 2 uren namiddag, ter zelfde huize van al de huisraeubelcn eo herborg- gerief enz. 18 aren Haver en eene geit. Onkosten 10 U/0 en Komplante betaling. 5143 WERK DER MEISJESRETRAITEN. Zondag aanstaande, te 7 ure, maondelijksohe vergadering. Inlichtingen nopens eene nièu- retraite. Niemand ontbreke. Men verzoekt ons 't overlijden te melden van ADOLF VAN DE VELDE wediraenaar tan Rosalie Van de Maele en echtgenoot *an Joanna-Virginia Van de Waele geboren loAa'.H den 21 Maart 1863 en aldaar overleden den 19 Oogst 1920. Lijkdieost en begrafenis Zaterdag 21 Oogst om 7 uren, in de kerk van St Martiuu». Vergadering ten sterfhurze Oude Dender- mondschen steenweg, 193, om 6 1/2 uren. Programma van het Concert dat zal gegeven worden op Donderdag 26 Oogst, oin 8 1/2 ure 's avonds, ten kioske Groote Markt, door de Koninklijke Harmonie, onder de leiding van M.René Lensscns. 1. Territorial, inarsch Gibert. 2. Hulde aan Conscience, open'Ugst, H.Wselput. 3. Sigurd Jorsalfur Grieg. a) ln do Koningshallo. b) Borghila's droom. c) Huldigingsmarsch. 4. Polka fantaisisio 5. 4® Air varié voor klarinet Solist »M. Prosper D'Hoir. 6. Le Roi l'adit. Bloemleztug 7. Concert, wals Men verzoekt ons het overlijden te melden van MARIA ROOSEN eehtgenoole van CAM IEL TAS geboren te Aalst den 21 Juli 1870 en aldaar overleden den 18 Oogst 1920. Lijkdienst en begrafenis Zaterdag 21 Oogst on» 7 1/2 uren, in Sint Marlinuskerk. Vergadering ten sterthnize Gasthuisstraat, n. 1, om 7 uren. Vrijdag waren er op de Veemarkt le Gent, slechts 26 varkens en 41 viggens, daar de veemarkt lijdelijk geschorst is ten gevolge der veepest. Met een waterrijwiel over het kanaal. Eene Engelsche miss, Zelta Hills, heeft beproefd bij middel van een waterlij wiel, t is te zeggen een rijwiel waarvan de wielen derwijze geschikt zijn dat het rijwiel op het water voortbewogen wordt, het kanaal over le steken. Vertrokken van de Fransche kust, nabij Kales, om 7 ure s' morgends, trapte zij heel den dag door en legde ongeveer 40 mijlen af, tot haar voorwiel bleef haperen Miss Hills bevond zich dan nog slechts op 4 mijlen van Folkestone. Daar het reeds na 9 ure s' avonds was en men niet over het noodige beschikte om de herstelling te doen, slapte miss Hills in het autobootje dat haar op haren tocht vergezeld had. Dat miss Hills zeer vermoeid was is ver staanbaar, doch zij hoopt zoo spoedig moge lijk eene nieuwe pogieg te wagen, om de eerste te zijn die over het banaal gereden is. P. Gilson. F. Bender L. Delibes, E. Roux, BIJNA VERDRONKEN. Woensda avond viel de 7jarige Maria Pauwels inden Ouden Dender. De kleine wasfop het punt te verdrinken, toen de voerman Egide Verbestel die daar kwam aangereden, van zijn wagen in het water sprong cn de drenkelinge kon redden. Men verzoekt ons 't overlijden te melden van LOUISA VAN DER BIEST geboren te Aalst 31 Mei 1857 en aldaar overleden den 19 Oogst 1920, versterkt door de HH. Sacramenten. Lijkdienst en begrafenis Zaterdag 21 Oogst om 8 1/2 uren, in de kerk van St Martinus. De Vrouwmis onder den dienst. Vergadering aan het Hospitaal om 8 u. Vrienden en kennissen die bij vergetel heid geene uitnoodiging ontvangen hebben, worden verzocht dit berioht als uitnoodiging te willen aanzien. Men verzoekt ons 't overlijden te melden van Mevr. Clementia D'Haem echlgenoote van Mijnheer ROMAIN ROWIES geboren le Erembodegem den 13 September 1856 en schielijk overleden te Aalst den 19 Oogst 1920. Lijkdienst en begrafenis Zaterdag 21 Oogst om 9 uren, in de kerk van St Martinus. De Vrouwmis onder de Vigiliën. Vergadering ten aterfhuize Brusselschen steenweg, 36, om 8 1/2 uren. De Banque Tpansailantique Belgo. Naamlooze' Maatschappij, 150, Koninklijkestraat, (2 Kongresplaats), Brus sel, Telefoon 1956 en 1956, postcheckreke- Ding 15,500, doet aan de voordeeligele voor waarden alle Bank-, Wissel- eu Beursver- handelingen. 18456A Programma van het Concert dat zal gegeven worden in bet Park, op Zondag 22 Oogst, ten 5 uren namiddag, door de Fanfaar Willen is Kunnen onder het bestuur van den heer Charles De Witte. 1. Champion Clairon, marche milit. J.Preekher 2. Les Saltimbanques, fantasia L. Ganne 3. Dance of the Elves and Gnomas, door W. Williams, arr. Ch. De Witte. 4. De Belgen in Coogo (bervraagd) beschrij vende fantasia Ch. De Witte 5. L'Aéroplano, schott. de concert Ch.De Witte. 6. Brabanconne. In geval van slecht weder zal het Concert plaats hebben des anderdaags (Maandag) om 8 1/2 uren 's avonds, ter Groote Markt. Belangrijk berioht voor tfe Werklieden De werklieden voortien van een abonne ment voor eene reis heen en terug per week, zijn verplicht te vertrekken 's Maandags of Dijnsdag indien de Maandag een wettige feestdag is. Voornoemde weekabonnementen zijn op eenen anderen dag uiet meer geldig tenzij er gegronde redenen bestaan. Werklieden welke een eerste abonnement wenschen om werk le zoeken tot 35 kilom. moeten zich wenden tot den beer Bruyneel des Zondags, van 9 tot 11 óren, na deze uren wordt geen bewijs meer afgeleverd. 427 0/0 tot 437 O/C 25 3/4 tot 27 3/4- 218 lot 222 59 1/2 tol 63 1/2 196 1/2 tol 200 1/2 47.30 tol 47.55 93 5/8 lot 94 1/8 13 14 tot 13.24 Aan mijne liefdadige Medeburgers Ik ondergeteekonde bericht bij deze dat er ter mijner herberg In de Vrede Gazo- meters'raat, Aalst, van morgen Zaterdag 21 OoL'St, gedurende 8 dagen een toonder aulomatieke piano zal te hooren zijn, waar van de 7uivere opbrengst zal gestort worden de kas der oorlogsweezen en weduwen .onzer stad. Uw dienaar Joannes AjRYS. Streng verboden te dansen. 5209 GEVRAAGD voor winkeljuffer in merce- riewinkel, meisje van 16 tot 18 jaar. van deftigo familie, kunnende F zen, schrijven en goed rekenen. Loon 125 fr. per maand. Schrijven bureel van het blad onder de let ters M. J. J. 5203 GEVRAAGD voor winkelknecht, jongen van 16 tot 18 jaar, kunnende lozen, schrijven en rekenen. Loon 6 fr. daags. Goede ge talschriften vereischt. H. Lauwers, Molei- straat, 45, Aalst. 5201 ZEER DEFTIG JONG HUWELIJK van den buiten, vraagt plaats als concierge of werkvrouw met inwoon of kwartier te huren in de stad Aalst. Allerbeste rt-f«rencien. Schrijven bureel van het blad onder de let ters C. G. 5209 MEN VRAAGT bekwame schoenmakers gasten, bij Petrus D'Haen, Erembodegem, Brusselbaan. 5191 MEN VRAAGT eene meid kunnenne allo werk, goed loon. Zich te bevragen Brussel- schestraat, 59, A alsl. 5190 UIT TER HAND TE KOOP. Uit stalling met twee vilrienen en enkele deur in de midden (alles met persienen), met portaal en ronde hoeken, inbegrepen de binnenkassen, en longerons en den ardu voor de plinten. Zioh te wenden Korte Zout- siraat, t. s. 5208 DOOR UITSCHEIDING VAN BE DRIJF. Emporle-piecen le koop. Mans, Vrouwen en kinders, bij de weduwe Frane Perdaens, Korte Nieuwstraat, 5, t. s. 5207 PER OCCASIE TE KOOP stoof en jacht, alsook een breimachien voor voeten. Zich I© wenden Keizerlijke Plaats, 60, Aalst. 5206 Olnie: tig voor wagenmakers. Nieuwstraat, 47, Aalst. Hout te koop, bijzonder diens- Zich te bevrageu TE KOOP Salongarnituur. Zioh te betra gen Botermarkt, 4, Aalst. te beUomen, ten bureele dezer, Ir» doosje met fleschje Inkt. PRIJS 4,20 Fr®

De Volksstem | 1920 | | pagina 2