School- en Biireelgerie Tandpijn Dentogène Vichy-Pillen Moordenaar ter dood veroordeeld Geen yeid om de schulden te öotahin Staking der Luiksche tramlisdienden VUrloclarama te Schaarbeak- DE DUITSCHERS IN AALST STADSNIEUWS Laatst© Berichten per» T©lsf©sa In de Beenhouwerij - De Toekomst» Samenw. Maatsch. DE TOEKOMST Katholieke Voikskring Slut Jozef Aalst, Sint Marlens-Jaarmarkt 1920 VERSTOPPING Leert FRANSCH en ENGELSGH Droeve Winteravonden y Zststyj" TgfeSts-vfv 'jrr-ae^TtftTa»^ icy^iTU-"-^yga;^!: 3 irtt'Ta^-.»- wordt gesneden, gedood doop het 20068 Het fleschje 2 fi'. ALLE APOTHEKEN Woensdag werd voor fcet Assisenhof van fBrabant de zaak opgeroepen ten laste van Jozef Gillaert, belicht van moord gepleegd ,«p eene dienstmeid, mej. Casilde Saeys, ge- jboren te Zele, in dienst bij de echtgenooten IVan de Velde, Edmond Picardstraat, te El- sene. Diefstal was de drijfveer der misdaad ge weest. De moordenaar na de meid een mes steek te hebben toegebracht, welke schier .onmiddelijk den dood veroorzaakte, bad het buis doorzocht doch vond er geen geld of jwa.arden. Hij kon enkel wat kleederen, schoe nen, ene. medenemen, welke hij bij een oud- kleerkooper voor 125 fr. verkocht. Gillaert werd een paar dagen later, op 17 April 1920, aa. gehouden en deed weldra volledige bekentenissen. Door wetsdoklors onderzocht, werd hij verantwoordelijk bevonden. Ter zitting kreeg hij verscheidene aanval len van vallende ziekte, zoodat hij buiten moest gebracht worden en het verhoor een Lcelen tijd zonder hem wordt voortgezet. Hel openbaar ministerie drong aan op eene strenge straf, vooral doende uitschijnen, dat zoo de jury er in toestemde verzachtende omstandigheden toe le slaan, de straf op die wijze kon dalen lot slechts drie jaar gevang. De'verdcdigers van Gillaert, meesters Engel en Sohier, legden er zich vooral op toe te doen aannemen dat de belichte de volle ver antwoordelijkheid zijner daden niet bezit, ^ijne moeder en zijn vader behooren lot de kmiliën, -vaar tallooze gevallen van alkoolism vallende ziekte, zelfmoorden en zinsverbijste ring voorkomen. Acht vragen werden aan de jury gesteld de vijf eerste betrek hebbende op de diefte en de bezwarende omstandigheden; de 6' en 7® op de moord en de voorbedachtheid; de 8' of de moord gepleegd werd om de diefte te ver 'gcmakkelrjkcn of cr de straffeloosheid van te verzekeren. Na veertig minuten beraadslaging komt de jury terug met een bevestigend- antwoojd op alle vragen. Toon de griffier lezing gaf van de ant woorden stortte Gillaert opnieuw in een kri ais neer. In gevolge de uitspraak der jury, werden veene verzachtende omstandigheden toege staan en Gillaert werd ter dood veroordeeld. BERLIJN, 20 October. Antwoordende op ulcere vragen in den Reichstag gesteld, verklaarde het Duitsch gouvernement dat het een kontrakt had met de Deutsche AÜgcmeine Zeitung, waarbij het gouvernement dagelijks 20,000 nummers van het blad kocht aan den prijs van 724,000 mark 's jaars. Zulks komt dus overeen met 20,000 mark daags of 1 mark per nummer. Van den anderen kant is cr in den Reichs- een ontwerp neergelegd betrekkelijk" de jaarwedde der staatsambtenaars. HeJAotaal der jaarweddene genomen de basis van 30 April 1920 beloopt de kleinigheid van elf miljard mark. De slaking der Luiksche trambedienden duurt voort. Woensdag morgend werd in het Skating Palace eene algemeene vergadering gehouden. De socialistische volksvertegen woordiger nam er het woord en zegde er dat het eenige middel om een einde te stellen aan de werkstaking, de nationaliseering der mij nen was. Spreker predikte verder nog den weerstand tot het uiterste aan, doch sprak geen woord over de kwestedev ondersleuning der werkstakers. S E N A A Zining van 20 October De Senaat vergadert om 2 De wraak eaner verlatend. Een genaamde Gaslon Lebeau trad Woens jog morgend le Schaarbeek in hel huwelijk Toen hij mei zijne bruidien de genoodigden de trouwzaal verliet, sprong zijne gewezen «riendin, Mej. Wilmart, 28 jaar oud, moeder van een kind, ophemtoe en wierp hem vitriool in het gelaal. Lebeau werd erg verbrand in aangezicht tn borst. Men vreest zelfs dal hij de oogen aa) verliezen. De man moest bij hoogdringend heid naar het gasthuis overgebracht worden Ook de bruid en ecu drietal andere personen werden verbrand. Mej. Wilmart werd aangehouden en ter beschikking van den prokureur des Iionings afgesloten. IN IERLAND DUBLYN, 20 October. De agenten der nieuwe consulaire policie, samengesteld uil gewezen Engelsche officieren, hebben zich-in twee gepantserde automobielen naar het cen ter der stad begeven en spanden er ketens, tra hel verkeer te beletten. Daarna drongen zijn in verscheidene magazijnen om huiszoe kingen te doen. Twee personen werden aan gehouden. DUBLYN, 20 Oct. Eene officieele nota incldt, dat meest alle aanslagen welke onlangs gepleegd werden in den omtrek van Dublyn, gepleegd zijn door Sinn-feincrs die gestolen soldaten uniformen droegen. DUBLYN, 20 Oct. Officieel wordt ge beld, dat het aantal politieke misdrijven, in Ierland gepleegd afneemt. Daarentegen wer den er in de laatste week 7 policieagenten gedood en acht gekwetst, terwijl er de vorige week slechts twee gedood en vier gekwetst werden. De toestand van den lord-meier LONDEN, 20 October. De lord-meier San Cork begon gisteren te ijlen, 's Avonds lag hij bewusteloos. Zijne familie is hij hoog dringendheid verwittigd geworden. Dg Fransche IegervaandeJs Parijs, 21 October. Zooals men weel moesten de Fransche legervaandels, in den borlog van 1870-71 door de Duitschers vero verd en welke volgens het vredesverdrag aan Frankrijk moeten teruggegeven worden, op 11 November in het half-eeuwfeest der Repu bliek prijken. Uit Berlijn wordt thans aan Le Journal gemeld, dat de bijzondere kommissie, naar Dnitschland gezonden om die vlaggen af te balen onverrichter zaken zal moeten terug- keeren, daar er in het arsenaal van Berlijn geen enkel Fransch vaandel meer te vinden was. Men zal zich herinneren, dat verleden jaar 'de Duitsche studenten Fransche vlaggen ver brand hebben aan den voet van het standbeeld ,van Frederik den Groote. Naar alle waar schijnlijkheid zijn al de vlaggen dan verbrand geraakt. 1920. u. 15 onder voorzitterschap van M. deFAVERAU. De bespreking van het wetsontwerp be treffende den 8-urendag cn de 48-urenweek wordt voortgezet. M. LEPREUX zegt dat België, om zich weer op te richten, zijne voortbrengst moet uitbreiden. Indien de beperking van den arbeidsduur moest gevolgd worden door eene beperking van de voortbrengst zou dit eene ramp daar- stellen voor het land. Spreker zou eene internationale overeen komst willen zien tot stand komen, waarbij de 9-urendag wordt ingevoerd, mits werk gevers en arbeiders vrij te laten den arbeids duur tol 10 ureu op te voeren, indien het noodig blijkt. Intusschen zal hij met het oog op de crisis, die Belgie doorworstelt, voorstellen aan de regeering de gradueele toepassing van de wet over te laten. M. DUMONT verdedigt het princiep der vrijheid. Eene beperking van den arbeidsduur zou schaden aan de voortbrengst en aan de oprichting van het land. Spreker zal tegen de wet stemmen. M. WISER zal de wet stemmen, zooals zij voorgesteld is. Hij heeft zich vooral laten overtuigen door de argumenten van gezond- heidskundigen aard welke M. Depage heeft aangehaald. M. de MOFFARTS spreekt zich eveneens uitlegen de wet, zooals zij voorgesteld is, omdat zij inbreuk maakt op de persoonlijke vrijheid. M. WAUTERS, minister van arbeid, ver klaart zich gelukkig dat al de senators, be halve M. Digneffe, 't akkoord zijn over het princiep dat de arbeidsduur moet beperkt worden. Na tal van statistieken te hebben aange haald, trekt de minister de aandacht van den Senaat op de 200.000 arbeiders, die dagelijks met werkabonnementen naar hun werk rei' zen. Moet voor hen de duur van de reis niet in de duur van den arbeidsdag gerekend worden 'l Of moeten al de arbeiders veroor deeld worden om samen te hokken in de groote sleden Dan wijst de minister erop, dat hel verdrag van Versailles den maatscfcappelijken vrede in zijne schikkingen heeft geschreven. De beperking van den arbeidsduur is eene recht vaardige zaak. M. Wautcrs verzoekt zijne vrienden van de uiterste linkerzijde, niet aan te dringen opdat de wet onmiddelijk toegepast worde op de zcemans en de landbouwwerklieden. De minister haalt dan het voorbeeld aan van de andere landen en wijst op al de uit zonderingen welke de wet toelaat. Ten slotte dringt hij aan op de stemming van de wet, waarna de algemeene bespreking gesloten wordt. De zitting wordt geheven om 6 ure. Niet uiisteRen tot morgen, doch vandaag nog uwe inschrijving gege ven I Dit standaardwerk mag in geen enkele woning ontbreken, 't Is de ge schiedenis van al wat Aalst en om geving fe doorstaan had onder San- guinetto en compagnie. v^V Gilde «au Siate Grlspijit ende Sinie Crisplanos. Maandag 25 October zal dit vanouds be staande Broederschap, ter gelegenheid van het patroonfeest harer schutsheiligen, in St Martenskerk, aan het Gildeouter, eene plech tige H. Mis laten celebreeren, om 10 ure 's morgens, welke voorafgaandelijk zal aange kondigd worden door beiaardgespcl, naar oude kostumen ende gebruyke Al de gildebroeders worden er door dees toe uilgenoodigd. Wij bcstaiigen met* genoegen dal fal die prijsbare inrichtingen uit vroegere tijden op nieuw hunne vooreeuwsche faam pogen te hernemen, 't Is een blijk van broederlijke verstandhouding onder de beoefenaars van een zelfde vak, wat wellicht terugvoert naar den gulden lijd der ambachten. Er wordt herinnerd dat het lidmaatschap recht geeft op eene mis tot lafenis der ziel van ieder afgestorven'lid. De nabestaanden gelieven dus, bij afsterven, hiervan kennis le geven aan een der bestuurleden. Tevens wordt de-aandacht geroepen op het volgende Personen of ambtgenooten welke vroeger deelmaaklen van deze inrichting, en thans niet uilgenoodigd werden hunne bij drage te storten, mogen zich daartoe wenden lot M. Ronsmans, Lange Zoutstraal 37, of lotM. Mallego, Groote Markt 19, welke ook bereid zijn nieuwe leden in te schrijven. Intusschen wenschen wij onze Aalstersche schoenmakers een heilvol vermaak, Maandag a. s. en tevens van harte geluk met de her opbeuring hunner aloude gilde. Mocht ze groeien en bloeien. DE LIJK PLECHTIGHEDEN VAN GENERAAL LEMAN. Luik, 21 Oct. Heel de stad is in rouw. Aan alle huizen langswaar de lijkstoet straks voorbij moet hangt de vlag halftop. Van af 9 ure komen alle burgerlijke en militaire overheden der provincie in het provinciaal hotel samen. Daar werden lijkreden uitgesproken door luitenant-generaal Lotz, namens bet leger, door M. Gregoire, gouverneur der provincie, door M. lluinault dienst doende burgemeester namens de stad en door M. Pietle namens de oud-strijders. Daarna trok de onafzienbare lijkstoet naar de Guilleminsslalie, waar de lijkkist in eene nationale vlag gewikkeld, in een fourgon van den expresslrein voor Brussel geplaats werd. BRUSSEL 21 Oktober. Heel de Brusselsche bevolking is.te been, om eene laatste hulde te brengen aan den held van Luik. In de Noordstatie, geheel met zwart behangen, en versierd met de kleuren der Verbonden legers, bemerkt men de vertegenwoordigers van! den Koning, graaf Jan de Merode, generaal de Ruette, major de llennin, meestal de ministers, talrijke generaals en opperofficieren van hel Belgisch en de verbonden legers, de leden van Kamer en Senaat, dc gouverneur van Brabant, de burgemeesters van Brussel en voorsteden, enz, enz. Eene afdeeiing carabiniers met muziek bewijst de eer. Om 1 1/2 komt de trein uit Luik aan. Het muziek der carabiniers speelt de Ireurmarsch van Chopin, terwijl de lijkkist uit den fourgon geschoven wordt. En langzaam gaat hel naar het Natiepaleis. De aanblik op de Rogierplaats is overmachtig, 't Is eene ware menschenzee, evenals in de straten welke naar hel Natiepaleis leiden. Verscheidene autos, gansch met prachtige kronen gevuld volgen het kanon affuit waarop de lijkkist vervoerd wordt. VERLOREN. Grijze trekhond, met langen - staart, 10 fr. belooning aan terugbrengen, bij Allons De Ridder, Groote Steenweg, 114, Erembodegem. 554$ KERKSTRAAT, 21, AALST kan iedereen alle dagen van de week versch Bevrozen Rand-en S.5hapenvleesch bekomen alsook Spek, Vet, Rijst, Koffie, alle soorten van Kaas, Camenbert, allerlei ConserveD, alsook IireefteD, alles aan de voordeeligsle prijzen. Altijd te bekomen versche Hollandsche boter 16,50 fr. de kgr. 5542 TE KOOP aan voordeetige prijzen, 10,000 ver schillende schoone Rozelaars, 50,000 schoonste soorten. Zich te wenden bij Eugéne DE WOLF. BEoentenkweekerij, Erpe. Bericht aan het geacht publiek dat van heden af bij haar te bekomen zijn allerhande Kleedingsloffen voor mannen en vrouwen aan de prijzen van 'l fabriek. VERKOOPINGEN Maandag, Dijnsdag, Woensdag on Donderdag, telkens van 2 tot uren. 5543 Komt zien en oordeelt. Het Bestuur. De vervlaamsching der Besturen in de Senaatscommissie voor Binnenlandsche Zaken. De Senaatscommissie voor binnenlandsche zaken, gelast met het onderzoek van de taai- et op het bestuur, vergaderde Woensdag namiddag, onder voorzitterschap van den heer Berryer. Drie voorstellen werden besproken 1. Moet de taalwet op het bestuur dood-een- voudig aangenomen worden 2. Moet men ze zonder omslag verwerpen 3. Moet zij zoodanig gewijzigd worden dat zij in overeenstemming gebracht worde met de nooden en eischen van de natie Voorstellen 1 en 2 werde.i verworpen; 3 werd aangenomen mei algemeene stemmen op éen na. die van den heer BTyckmans, se nator voor Antwerpen. De commissie zal toekomende week ver gaderen, ten einde haar tegenvoorstel te bespreken. Bij IH3. RcPierf Vast de Lanotte WisselagentEsplanadeslraat, 8, Aalst, schrijft men in zonder kosten Kasbons Stad Gent 5 °/0 en kasbons gemeente krediet 5 */0 470 uitkeerbaar in 1930 aan 500 fr. Uit wisseling van Fransch geld aan den hoogsten prijs. 5545 Maatschappij van Ouderlingen Bijstand Eendrachtige Broederliefde Zondag 24 October, om 5 ure namiddag, in het lokaal van den Katholieken Burgers- kring, Korte Zoutstraat, vergadering voor al de mannelijke leden. Dagorde Belangrijke mededeelingen over de werkzaamheden der maatschappij. Uitleg gingen over de nieuwe wet op de ouder domspensioenen. Al de mannen zullèn het zich als eene plicht aanzien tegenwoordig te zijn, vermits de inlichtingen die zullen gegeven worden, betrek hebben voor al de personen van het huisgezin. Nieuwe leden worden aangenomen. Aan de gewezen Krijgsgevangenen der Stad Aalst. De gewezen Krijgsgevangen der Stad Aalst worden uitgenoodigd tol de Algemeene ver gadering welke zal plaats hebben op Woens dag 27 October aanstaande om 7 1/2 uren 's avonds bij den heer Prosper De Neef, Var- kensmarki, 7, Aalst. Dagorde Laatste schikkingen huldebetoon M. Prosper D'lioir. Rijdt met uw Ford in Europa, Azië, Occeanië, ""ret vHtvessAi cab Afrika, Amerika. Overal vindt gij de veryangingstukken. Officieele Agenten R. AN DRIES en S. HOFFMANN, Albert Liênartstraat, 9, Aalsl. Telefoon 184. 5499 Meuleschettestraat, Aalst. Vierde algemeene verplichtende Vergade ringop Zondag 24 Oetober 1920, om 5 1/2 ure (Winteruur) 1. Aansluiting onzer Christene Werklieden bij den Werkliedenbond 2. Een woord uitleg over de nieuwe Pen sioenwtt. TE KOOP PER OCCASIE een nieuwen platten Wagen, dragende van 4 tot 5000 kgr. bij Sonok Edmond, Hofstade, Tragel. bij Aalst. 5544 TE KOOP schoon eu gezond hooi, alsook eenen meersch nagras voqr af te maaien. Adres Leopolditraat, 11, Aalst.5548 TE KOOP dubbele deur, alsook zinken bad, kinderlessenaar on vogelmuit met voet. Werf, 2, Aalst. 5547 LEDEN VAN DEN BOND VAN HET H. HÉRT. Zondag aanstaande om 7 üren Algemeene Maandelijksclie Communie, Tracht in groot g§tal naar de biecht te gaan Zaterdagnamiddag van 5 tot 7 uren en wilt den Zondag morgend, onmiddelijk na de biecht, de rangen aanvullen bij den algeraeenen groep der middenbeuk. Kasbons 6 O/o Grands Maga- Sins a A l'Innovation uitkeer- baar den 1 Ootober 1930 zijn te verkrijgen ter Banque Centrale de la Dendre aan 480 frank, zonder kosten. 5418 Familie-Kinema, Zonnestraal, 20, Aalst Programma van Zondag 24 Oetober: 1. Een deugdzaam Man, drama in 5 deelen. 2. Protëa, de geheimen van het kasteel van Malmort. Derde episode: Het helsch gewelf. Vierde episode: Dè heldhaftige Teddy. 3. De gevangSb"Deurwaarder, koiftiek. WATER IN DE MELK. De provin ciale opzieners der eetwaren waren Donder dag morgend naar Aalst gekomen, om eens het geweten der melkboerkens na le zien. Van sommigen kon het er nog al door, doch an deren hadden waarlijk al 'e weinig melk in hun water gedaan. Ook werden er verschei dene in overtreding genomen. In de Katteslraat was er eene die 't spel niet betrouwde en drie groote kannen melk uitgoot. Daarbij schold zij de policie nog wat uit. Er bleef ongelukkiglijk voor kaar nog genoeg melk in eene der kannen, om toe te laten ze te onderzoeken, 't zou heel goed kunnen gebeuren dat die eene gepeperde rekening zal krijgen. WERK DER MEISJ ESRETRETTEN, Molenstraat, AalsL Op Maandag, 25 dezer, om 6 1/2 u. 's avonds, opening der relret I cTadioluV knófen van welke duren zal tot den Vrijdag en gepredikt zal worden door den Eerw. Pater Faustinus, Capucien. Alle leden cn oucMeden, alle juf frouwen van goeden wil worden opgeroepen. Men zegge het voort. Kasbons Gent 5 f> h. uitkeer- baar ten laatste in 1930; Prijs van uitgifte 470 }r. per titel van 500 fr.- Kasbons 5 t. b. Qemeseiie» krediet van SSelgie9 uitkeerbaar in 1930; Prijs van uitgifte 470 fr. per titel van 500 fr. Men schrijft in zonder kosten Ier Banque Centrale de la Dendre, 5319 Het College van Burgemeester en Schepe. nen heeft de eer bekend le maken dat de Sint Marlens-Jaarmarkt zal plaats hebben op Don derdag 11 November, op het Esplanadeplein, te beginnen om 8 ure 's morgens. Belangrijke geldpremiën zullen uitgereikt worden aan gepatenteerde paardenhandelaars die met ingeschrevene paarden ter jaarmarkt zullen tegenwoordig zijn Niet ingeschreven paarden zullen van de premiën niet genieten. Inschrijvingen kunnen genomen worden van heden at bij Mevr. Wed. Pannemans, Café de i'Ünivers Esplanadeplein, 14. De Besturende Commissie. VOETBAL Eendracht V. C. Aalst Zondag aanslaande gaal Eendracht I. naar Loheren legen Racing F. C. zijn 31" match voor het kampioenschap spelen. Regelmalig moeten onze Wit en Zwarte de twee punten veroveren. De match begint om 2 1/2 uren TE AALST ontmoet Eendracht II. fIIId0 divisie elftal) hel 3» divisie elftal van Een dracht F. C. Gent. Deze krachtige ploeg, is kampioen van Vlaanderen 3" divisie voor 1919-1920. 'T zal dus een duchtige tegenstre ver zijn, en onze wit en zwarte zullen voor hunne eersten match in de Belgische Unie een harden strijd le voeren hebben 'Tzal aan hun moed niet letten en wij wanhopen niet hun de.zege zien te behalen. Volgende Zondag (30 October) te Aalst om 2 1/2 uren ontmoet ons 1" elftal zijn gelijk namige Eendracht V. C. van Gent. Men herinnert zich den strijd die deze ploeg leverde dezen zomer in de schaal der Stad Aalst aan den overwinnaar Ass. Sp. Ronse. 't Is den duchtigsten tegenstrever onzer it en zwarte, ook mag men zich aan een hevigen strijd verwachten. Eere on werkende leden welke Zondag per auto naar Lokeren willen mede gaan, zijn verzocht zich lot Vrijdag avond te laten in' schrijven in het lokaal Graanmarkt, 1920 STAD AALST 1920 Er word l aan de Hopplanters ter kennis gebracht dat de jaarlijksche prijskampen zullen plaats hebben op Zaterdag 2, 9, 16 23 Oktober a. s., om 9 ure. Om tot den prijskamp toegelaten te worden moet de hop van goede hoedanigheid zijn en gepinkt bel voor bel; iedere baal moet ten minste 1 00 kilos wegen. De hop moet rechtstreeks van den planter naar de markt gebracht en aldaar verkocht worden. TE VERKRIJGEN TEN BUREELE DEZER Carnet de Poësie, Cahiers, Calpins, Pennen Gom8, Crayons, Passers, Porte-plumes Porte-plumes Reservoir, enz. enz. Cahiers zeer goed papier 0,4Q eu 0,50 fr, dobbèle CahierB 0,80 fr. BÜEST. Men vraagt strooisel voor twee' paarden, in ruiling van goed gevulden mest put, alsook hondengareelen te koop. Zich te wenden bij H. Ledeghen, Visoh-en Kaas handel, Nazarethstraat, 78, Aalst. 5540 UIT TER HAND TE KOOP, een huis in de Gazometerslraat, 7, Aalst, oumiddelijk ngebruik. Zich te bevragen Albert Liênart straat, 21, Aalst. MEN VRAAGT voor liuishouden van twee personen, deftige meid van 25 tot 40 jareD, kunnende Jde burgerskeuken. Goed loon. Adres Kerkstraat, 22, Aalsl. 6549 WORDT GEVRAAGD eene Boerenmeid, kost en inwoon. Loon 60 Fr. per maand.1 Zich te wenden onder de letters C. D. ten bureele van 't blad. Aankomst van den Engelschen Schrijf- inkt STEPHENS ten bureelé dezer Kerkstraat, 9 en 22 Aalst: Vermijdt de hevige purgeermiddelen BEPROEFT OE genezen de Lever en Maagkwalen, in alle apotheken Depot 48, Luxemburgstraat, Brussel 8740 Te verkrijgen ten bureele en bij onze voorlverkoopers zonder meester Vlaamsch-Fransoh l®en2°deel, per deel 7 fr. 3® deel 8 fr. Vlaamsch-Engelsoh, prijs 7 fr. Verzameling van Brieven, Smeekschriften en aanvragen in 't VI. en in 'I Fr. fr. 7,00 Muzikanten, de droeve. Winter nadert snel ziet dat uwe planos gereed en in order zijn, wilt gij de droeve" Winterdagen gezellig doorbrengen en schoon muziek hebben. Wend u zonder dralen tot de Oorlogs- blinde, gediplomeerde accordeur, Statieplein 4, Aalst, alsook vopr kleine reparatie®, gebroken hamers, sndren,.ressorts uo, linten, ook besten raad voor het verwisselen, her^ nieuwen en verkoopen van oude Pianof,' allen bij A- De Wit«De RoucJfj Gediplomeerden accordeor.

De Volksstem | 1920 | | pagina 2