'seaisg lier AÉssiwel .Tissa Werklieden in da Alpgü cmdgr een Lawien Wel verdleid Bosdijk ongeluk te Antwerpen SMeffeit lm nadeele van den Staat Si Baitssliers ÊMrliggen -w*- Ontaarde Vmmm ¥®?p'gtt®rd te Hièslsis Os iesnds fgaiswela@rfs Een iai lenend werlirani t® Antwerpen Een geheimzinnig man Eh Iisg@!s®?s Vliegtuig tegen greint geisnatd ij iism© S@si©iijk© tal I® Stlaarbeek Een dubbel geheim DooMIjk autcmoMelongiM JRunc, 2? M-'i- Bij od Vu-Ji'laag ge- IioUdcn zitting T'5ii not EiicIiai'i.:iKoh Congres, heeft Mgr ChaRci, an-rtsbiiêschop van Oanibrai, de omnogCiijke samën- Aveikingen bestreden. Hij zinspeelde op Jie, welke men voorstelt tuSschcii de ele menten van een i'iiaATsv];oppelij k'A orde, die op de christelijke beschaving steunt, •en die, welke ze ondermijnen. Dergelijke samenwerking moei zich tot «betrek kingen in zaken bepalen. Het betoog van den ee ib i ed waardigen prelaat werd levendig toegejuicht. Vriidag is een voordel tot herziening der alkouhyet op lo r Ijttreel dei* Kamer van Volksverf.-".énwoordigers neergelegd, ik; tekst, van dit \'->orstel is deze, door het Landelijk Verbond vïl-u Herbergiers op gesteld. S -VVV Parijs, 27 Mei. Gedurende den laat- eten vvinter poogden talrijke Italiaansche werklieden om de gendarmerie te ontwij ken, langs bergpaden over de Alpen te geraken. In Januari 1.1. werd een groep van dertien van hen aan den Frejuspas verrast door een lawine. Drie werklieden konden zich redden. Na den doöi heeft men nu de tien anderen ontdekt. -VW Het Staatsblad van lieden kondigt een koninklijk besluit af, waarbij aan M. C. L. Cogge, sluismeester, gehuisvest te Veurne, eene jaarlijksche toelage wordt yerleend van 3000 fr. uit erkentelijkheid voor den moed, de verkleefdheid en de vaderlandsliefde, welke hij aan den dag heeft gelegd tijdens de werken welke werden uitgevoerd om de gronden onder water te zetten tijdens den slag aan den ÏJzer. Ziedaar een edel besluit, dat de bekro ning is van eene reeks flinke daden waarop de nederige, maar moedige Colle ten volle recht heeft. Eere zij hem en dank aan Koning Albert, die gewild heeft dat een man met zulke groote verdiensten in zijnen ouden dag vrij van zorg en kommer zou wezen. Zaterdag morgen gebeurde een erg "werkongeval op nummer 31 van het Aziadok. Een ijzeren dwarsligger gleed uit oenen hijsch en kwam terecht op het hoofd van den genaamde Ed. Scneers, 34 jaar oud, woonachtig te Beveren- Waas. Vreeselijk gekwetst, werd de dok werker dadelijk naar het Noorderver- bandhuis overgebracht, doch bij zijne aankomst bestatigden de geneesheeren dat hij reeds opgehouden had te leven. Het lijk werd naar het doodenhuis der Korte Dij kstraafc gevoerd. Door den poli tieofficier Orval, as een onderzoek inge steld, om de verantwoordelijkheid, vast testellen. Een agent van het Iïooger Komiteit van Toezicht, op wacht in de nabijheid van liet station Brussel-Stapelhuis, nieuwsgierig gemaakt door de verdachte handelwijze van twee kerels, die eene steekkar met vier zakken kolen voort duwden, vatte argwaan op nopens de her komst dezer brandstof. Het gelukte hem spoedig uit te maken, dat deze ontvreemd was ten nadeele van het Beheer van Bruggen en Wegen, met de medeplich tigheid van zekeren P. V. stoker in dienst van dit beheer. Zijn trawanten zijn de genaamden M. Hendrik, machinist, en Juli en, stoker in de standplaats dei- statie Brussel Thurn en Taxis. De drie beklaagden legden bekentenis sen af. Tijdens huiszoekingen gedaan in hun ne woonst, ontdekte men bij M. balkplan- ken, planken en rijtuigstukken waarvan de betichte de herkomst niet kon opge ven. trekking te Londen terugkeeren zon, toen iriengde zich ontstemming en treurigheid in Rezia's vreugde. Zij kon hte van haar beperkt stand punt, dat slechts op het praktische ge richt was, niet recht goedkeuren, dat Sim, zooals zij het. noemde, zi jne fortuin mot de voeten geschopt had. En nu sleep te hij zelfs nog eenen tweeden mond die oven voedsel noodig had, namelijk den hond, mede in de wereld rond. Wat wilt gij nu beginnen, mijn zoon vroeg zij angstig. Het overschot- je, dat de hemel mij voor mijne oude du- gen geschonken heeft, bereidt u zeker in geval van nood nog een plaatsje, en arm trekvogel tic, gij zult met Gods hulp, hij uwe oude baker nog wat te pikken' vinden, want gij zijt immers eene jonge horst, die wat worden wil, en moogt uwen tijd van voorspoed niet voorbij laten gaan, —O. wees maar niet bezorgd, moeder Rezia zegde Sim. Ik zal wel bezigheid vinden; al kan ik maar een klein stukje brood verdienen, ik ben er mèlïc tov den, als ik liet muur zonder snuif. 1 rn slavernij kan eten. Voor het oogenblik ben ik slechts blij dat ik u woei gezien heb, en wensch ik ook mijne nicht te bezoeken. Ilct overige zullen wij aan den hemel overlaten. Rezia bracht Sim naai leu e zuster. <lii? feer zwak geworden was en zich zelve Berlijn, 27 Mei. Tn zijne zitting van heden heeft do Rijksdag in derde lezing de Rijksbegroting yoor 1922 goedgekeurd. Vervolgens is hij tot Maandag uiteengegaan. De Rijksdageömmissio voor buiten landsche zaken heeft zich vandaag in eene zifting, welke vier uren duurde, be zig gehouden met bet probleem der scha devergoedingen. De kanselier, de minis ter van Geldwezen en zijn ambtgenoot van Economische Zaken hebben de zit ting bijgewoond. De beraadslagingen zullen dezen avond niet afgeloopen zijn. Het Rijkskabinet heeft dezen namid dag zijne beraadslagingen over de onder handeling van Ilermes met de Kommis sie voor Herstel voortgezet. Tengevolge van "bet antwoord op de bijkomende vragen, aan den sekretaris van State Bergmann gesteld, heeft het Rijksgouvernement zich geplaatst op het terrein der grondslagen, te Parijs vast gesteld voor de later te voeren besprekin gen, en besloten, te dier zake bij de Rijksdagkommissie voor buitenlandsche zaken een verslag in te dienen. De vertrouwelijke beraadslagingen der Rijksdagkommissie voor buitenlandsche zaken, die werden bijgewoond door den kanselier en door de ministers van Geld wezen en Economische Zaken, hebben tot 22 uren geduurd. Er is geen resolutie-voorstel ingediend. De nota van het Duitsche gouverne ment aan do Kommissie voor Herstel, aangaande de onderhandelingen van Pa rijs zal morgen, Zondag, met een bijzon deren koerier worden verzonden, en Maandag aan de Kommissie voor Herstel overhandigd worden. De Rijksdagkommissie voor buiten landsche zaken zal morgen voormiddag om 10 uur bijeenkomen, om het door Rathenau in naam van het gouverne ment in te dienen verslag over de confe rentie van Genua te hooren. Be paarden reden den Antwcrpschen steenweg op, kwamen in botsing met een ander gespan, waarvan do bendes wer- doorgebrokeir; een paar personen wer- cfen nog licht gekwetst, tot de paarden door een moedige vrouw tot staan wer den gebracht. De verongelukte voerman werd in een wanhopigen toestand naar het gasthuis der gemeente gevoerd, waar hij 's avonds üpg" ten govelge der yreeselïjke inwendi ge kneuzingen is overleden. Hef slachtoffer is do genaamde Ri chard Schoofs, 63 jaar oud, woonachtig K-t-Bernardschen steenweg, 71. Do politie- opziener heeft zich met het eerste onder zoek bezig gehouden. Het parket, bestaande uit de heeren Meclielynck, onderzoeksrechter, Dupont, griffier, De Scbaepdrijver, substituut vail den prokuréur des Konings en den deskundige De Coster, is te Hoboken arf- gestapt. Zaterdag namiddag werd de genaamde M. Bries, oud 20 jaar, wonend te St-An- dries, betrapt, toen zij baar onwettig kind oud vier weken, had verlaten in den hof der Parkstraat, te Gent. De onwaardige moeder had het wichtje toevertrouwd aan twee meisjes die van de school huiswaarts keerden, zeggend, dat zij een haastige boodschap moest doen. Gustaaf Schiere, stadshovenier, die dit had bemerkt, snel de vrouw achterna,; die op de vlucht was gegaan en kon ze te pakken krijgen op de Afsnélaan. De vrouw werd in handen der politie geleverd, die ze naar het politiebureel bracht. De moeder werd opgesloten in de ge meentegevangenis ter beschikking van den prokuréur des konings. V Parijs, 128Mei. De correspondent van het Journal schrijft Kanselier Wirt», die gemeend had, een geval van heirkracht te kujnnen maken van een zeer rekbare bepaling, met behulp waarvan het mogelijk ge- woest ware, de verbintènissen, do it I)r Hermes aangegaan, te ontduiken, hoeft een nieuwe nederlaag geleden. Dujtsch- land is cens: te mèer uitgeii "hg j ju t, plan-Bradburyaan te nerrien in zii'ri ge heel en zonder beperkende commenta ren. 't Lijdt geen twijfel, dat hef out- werp-Bradbury in het Parlement eene meerderheid zal vinden. In de omgeving van den kanselier ver klaart men dezen avond, dat Dr Wirth verloren is, en dat hij eerstdaags zal moe ten aftreden. Trouwens, Dr Rathenau begint zich reeds te verwijderen van 't hoofd der re- geering, om dichter bij Hermes te ko men. Een erg ongeluk heeft te Hoboken plaats gehad, veroorzaakt door een kop pel paarden in oen brouwerswagen ge spannen. Juist wilde de voerman, te Ho boken woonachtig, een paar nota's in zij nen boek schrijven, toen plots de paar den in de Oudestraat op hol sloegen. De voerman wilde nog naar de tengels grij pen, maar viel voorover, tns-ehen de hol lende paarden en werd onder de wielen verpletterd. nauwelijks kon helpen. De oude Tabby zat in eenen versleten leuningstoel, met eenen grooten bril op den neus met moei te in een boek te lezen. Zoo levendig als hare hooge ouderdom hef, toeliet gaf-zij haar genoegen over Sim's aangenaam voorkomen te kennen. •Gij hebt gelijk dat gij u als een heer voordoet, zegde zij.Fatsoenlijke mensehen komen lirt gemakkelijkst voöruit in de wereld en vinden overal vriendelijke gezichten. Gij zjjt juist als onze allerliefste Primrose, die nu bij mevrouw Beech goed op weg is om te worden, wat ik eens geweest ben. en- gij zult ook wel een goede plaats in de we reld krijgen. Tabifcha was het volkomne met den vluchteling eens, toen deze de behande ling afschilderde, die hij van den heer Crump ondervonden had. Gij zijt veel te fatsoenlijk, zegde zij. om u als eenen armen loopjongen of bediende te laten behandelen. In uwe plants had ik hetzelfde gedaan. Als men de burgers dient. moet men goed behan deld wofdert' en groote voordeden genie- ion; anders is het altijd raadzamer zich aan den adel van liet'land to wijden. ais het in uwe-keus staat, wees dan liever do kiiedit van eon en Koning, dan die n oenen boor. ria.fc is mijn oordeel. f»o t lietrecht De aanstaande •zittijd van het assisen hof zal waarschijnlijk de belangrijkste, zijn,' die de provincie Antwerpen ojii ge kend beeft, want iri den Joop ervan zul len de leden der bende Nauwelaerts ge- vonnisd worden. Men weet dat tijdens de bezetting en na den wapenstilstand, deze bandieten de provincie Antwerpen en gedeelten der provincie Branbant en Oost-Vlaanderen onveilig maakten. Het proces Iaat niet na veel hoofd brekens te verwekken bij onze magistia- ren, die zich afvragen hoe men er iu ge lukken zal zooveel -beschuldigden te ge lijk te vonnissen. M In de assisehzaal, wanneer men ze in pakt als haringen, is ten hoogste plaats voor 10 beschuldigden en hunne verde digers. En in de Zaak Nauwelaers zijn er niet minder dhn '22 betichten. Waar gaat men die ptetifeen In, de zaal der en- is het onmoge lijk, en men. moei. dus elders zoeken. Naar het schijnt is de keus gevallen op een der zalen van het provinciaal gouvernementshotel, op de Schoenmarkt dewelke voor die gelegenheid in gerechts zaal zou veranderd worden. En dan licht nog de kwestie der jury, in eene zaak die 5 a 6 weken zal duren. De gezwoorncn, zijn particulieren, die alle hunne dagelijkscho bezigheden heb ben. Kan men eischcn dat iemand gedu rende vijf of zes; weken zijn werk zoo maar laat staan. Ook denkt men er ernstig aan voor de ze zaak dubbele assisen samen te stellen, 't is te zeggen met twee voorzitters, twee griffiers en een broeden jury. Met al die moeilijkheden heeft men niet eens kunnen bepalen wanneer de zaak zal voorkomen. Reeds herhaaldelijk is een procureur uit Brussel naar Antwerpen gekomen om de noodige schikkingen te treffen, maar van eenen definitieven datum hoorden wij nog niet spreken. In alle geval, voor het najaar ver wachten wij de behandeling niet. Deze zaak is geroepen om groote op- schudding te maken heel het land door. tegen in te brengen en meende dat boerenbrood zeker brood was. Maar zooveel zag zij toch zelve in, dat Sim voor eenen eenvoudigen boer geschikt was. daarom weerbi ld zij nu de knod- slagcn barer tong, waarmede zij, anders tegen de puntige woordpijlen van hare zuster optrad. Het berichtdat er weer een nesteloos vogeltje bij de algemeen beminde zusters Crowne was komen aanvliegen, verbreid de zich als een loopend vuurtje onder de bewoonsters van de armen woningen en zij kwamen allen, voor zoover zij 'niet door ziekte of zwakheid weerhouden wer den, onder het een of ander voorwendsel om hare nieuwsgierigheid te voldoen of hare deelneming ie kennen te geven, en de fraai opgeschoten lenige jongeling met hei fijne meisjesgezicht cn lief weel derige blonde hear, maakte op allen den aangenaamsten indruk. Dien houden wij hier, zegden de oude vrouwen half jn scherts; men wordt weer jong als nicn hem aankijkt. .Sim werd nog meer vertroeteld, dan het ooit met Primrose gebeurd was; ie der van deze minder schoone, dan vurige vcriogenwoordigstei-s van het schoone ge slacht wilde iets doen om hare genegen heid voor den jongen lieer aan den dag r. leggem Do eene hiclr] c^n n-iar kippen HET ONDERZOEK VAN HET GERECHT Zondag mórgen, te 2 u. 30, was brand ontstaan- op den zolder van het huis der Paardenmarkt, 59. De zolder is verhuurd in drie gemeubileerde mansardekamers en verhuurd aan twee verschillende per son en. De pompierfc, die ter plaatse kwamen, hebben kunnen beletten, dat het vuur verdere uitbreiding nam. Toen de brand uitgedoofd was, ontdekte men het lijk van zekeren Pieter Van der Reydt, die ganseh verkoold op zijn bed lag. Dokter De Deken, ontboden, stelde het overlijden vast, doch kon niet bepaald zeggen waaraan de dood toe te schrijven is, wegens den gevorderden staat van ver kooling van het lijk. Het lijk werd voor verder onderzoek in de woning gelaten. De politieofficier Tiole stelde aan stonds een onderzoek in. Een vrouw, die op de tweede verdie ping woont, kamer welke juist onder de uitgebrande mansardekamer is gelegen, verklaarde hem dat de verkoolde persoon moet afgemaakt zijn gewórden door den tweeden bewoner. Om de misdaad t< verduiken zou de brand gestieht zijn Gezien deze bezwarende beschuldigin werd de vermoedelijke dader, zekere A. aangehouden. Hij werd opgesloten ter beschikking van het gerecht. Het parket, dat op de hoogte wel gesteld, is Zondagmorgend ter plaatse afgestapt. Het plan van de kamer der misdaad werd opgemaakt. De onderzoeksrechter Angenot deed het lijk naar het St.-Ëlisabethgasthuis overbrengen, waar zal overgegaan wor den tot de lijkschouwing. Het onderzoek wordt door den politie officier Tiole naarstig voortgezet. In de uitgestrekte wouden van Cats- hash, Newport (Engeland)j zoekt men naar een zonderling man, die nu en dan door boeren gezien en aangesproken werd. Hij schijnt 60 tot 55 jaar. Haar en baard zijn zeer lang. De kleeren wa ren versleten. De zonderlinge had twee overjassen aan. Hij droeg als eenig bezit een prachtig ingebonden Bijbel. Hij maakte bij 'l spreken den indruk zeer beschaafd en geleerd te zijn. Boeren bo den hem huisvesting aan. Hij weigerde. Alleen kloeg, hij over dorst. Hij kreeg oen kan en men zag hem aan een bron drinken. Tot een vrouw, die hem eten en geld wilde geven, sprak hij, ramme lend met munten in zijn zak' Geld heb ik genoog. Eten kan ik niet, maar o, die dorst De geheimzinnige, persoon zag er zeer verzwakt uit. Tot, nu too bleven dé op sporingen der politie vrachteloos. DE TWEE INZITTENDEN GEKWETST Zaterdag namiddag waren twee Engel- sche vliegtuigen in Rijnland opgestegen. Het doel van hun reis was Brussel. Boven Leuven haperde er wat aan de machine van een der vliegtuigen. Om wille van den sterken wind, moesten beide vlieg tuigen van richting veranderen. In de nabijheid van Ninovc duikelde plots een der vliegtuigen. Ondanks wanhopige po gingen slaagden de koelbloedige inzitten den er niet in het vliegtuig wederom in evenwicht te brengen. Kort daarop werd het tegen den grond gesmakt. Boeren en de inzittenden van het tweede vliegtuig, dat op een vijftigtal meters afstand neer gestreken was, snelden ter hulp en verlos ten de vliegeniers van het verongelukte vliegtuig. Gelukkig waren beiden slechts aan de beenen gekwetst,. In een naburig huis, waar de slachtoffers verpleegd wer den, stelden de dokters vast, dat de kwet suren niet levensgevaarlijk waren. Het vliegtuig is zeer beschadigd. is. Rezia kon echter niet nalaten er ietsjeieren voor Sim; de andere had m melkboer tot broeder en wilde iederen dag voor een glas versc.he melk zorgen. Een derde had eenen perenboom, die rijkelijk vruchten droeg, waarvan zij hem de schoorraten bracht. Een vierde af rookvltescb, dat zij zelf vroeger ten eschenke gekregen had, enz. Tabitlia leve,de sneeuwwit beidegoed an het fijnste linnen, het geschenk eener gravin dat zij in har; jonge dagen in de veronderstel1!ng van later to zullen huwen, gekregen had. Sim bevond zich onder deze Héden als in den Inrol, in vergelijking dor gesocllooze onbeschaam- le familie Crump, ofschoon hij niet van plan was hier oud te worden. Na zorgvuldig zijn toilet gemaakt te hebben begaf 1zich op weg naar de villa van mevrouw Beech, om zijns nicht te bezoeken, dio sedert kort bij deze juf fer als gezclschupjttffer iu dienst getre den nas. De toegang naar de villa leid de door een prachtig park met hooge eiken en beuken. Op een broed met kiezel bestrooid pad zag bij eenen stevigen, banrdigen bedien de een klein sierlijk gemaakt wagentje vonrtschuiven, waarin een blecke knaap gezeten was. Dit was de ecnige zoon van de douairière Beech, een jonge lord die eens de beschikking over groote séhat- ien zou hebben, maar zoo .ziekelijk was. oaljiet e aag bleef, of hij i}en luau, nelijkcn ouderdom 'wel bereiken zou. Bo- Zaterdag namiddag h.-id een erg on- geyal laats in een huis op de Prinses Liisabïihlaan. Mcj .Josephine R.., die zich niet een lamp voorlichtte om naar den kelder te gaan, viel opeens van de Lap af. Andere bewoneis van net huis kwamen op het gerucht toegeloopen en hieven de ongelukkige in deerlijken toe stand op. Het slachtoffer werd naar het gasthuis overgebracht, maar bezweek weldra. Uit de lijkschouwing blijkt, dat de ongel uk- kige stierf ten gevolge van inwendige verwondingen. Den 6 April laatst verdween uit dé hoeve van Goas al Ludu, te Saint Ri- voual, (Frankrijk), in het Arreageberg- te, de kleine Pauline Pieard, 2 1/2 jaar oud. Eenige dagen later werd er een kind van denzelfden ouderdom dwalend gevonden te Cherbourg De eehtgenooten Picai-d herkenden er hun dochterken in en namen het medé naar huis. Maar nu is er te Goas al Ludu eene ontdekking gedaan welke met het groot ste geheim omringd is. Op 800 metera van de hoeve Picard is het lijkje gevon den van een kind, ijselijk verminkt en in staat van ontlbinding. De arme kleine is het hoofd afgesneden, de handen en de voeten ontbreken, maar de kloefjes, de kousen en het kleedje waren zorgvul dig gerangschikt langsheen de gracht. In die kleedingstukken hebben de eehtgenooten Pieard die van hun doch- terken herkend. Is dat kind nu ver moord en, in dit geval, wie is dan de kleine van Cherbourg Zooals men ziet staat men hier voor een geheim dat misschien maar moei lijk zal opgeklaard worden. Eene droeve zaak te E/sene M. M..., een brave familievader uit de Zon der-Zorgstraat, werd van een erg misdrijf beticht, in de falbriek waar hfj werkzaam was. Over eenige dagen ver nam de politie, tijdens haar onderzoek, dat deze beschuldiging valsch was. M... had zich het geval zoo zeer aan getrokken dat hij Vrijdag avond eene wanhopige daad pleegde. Gelukkig kwam zijn vrouw tijdig thuis om do koord los te maken. De arme werkman werd naar het gasthuis overgebracht, waar de geneesheeren zich over de erg heid van zijn toestand niet durven uit breken. /n kokend water gevallen Het kindje der eehtgenooten Leo Eeckhout, 2 jaar oud; Kazernstraat, te ►Sottegem is Vrijdag in eeri kuip kokend water gevallen en bekwam ijselijke brandwonden. Het slachtoffertje is in de vreeselijkste pijnen bezweken. De arme ouders zijn ontroostbaar. Onderofficier gedood te Elsenbortr Eene brigade van bet 12e artillerie- regiment oefende zich in het werpen van handgranaten. Op zeker oogenblik aar zelde de onderofficier Leroy, van Brus sel, met liet gevolg dat de granaat ont plofte vooraleer zij ver genoeg geslin gerd was. De scherven troffen den on derofficier die erg gekwetst werd. Men droeg hem naar de verpleegzaal van het kamp, waar hij aan de bekomen wonden bezweek. Een wielrijder, Scieur genaamd, 18 jaar oud, wonende te Noiseux, begaf zich naar Hampteau om dén pastoor dezer parochie het overlijden te melden van den pastoor van Noiseux. Een auto, ge voerd door M. Vingers, van Antwerpen, en waarin zich ook Mad. Vingers en een genoodigde bevonden, kwam in de zelfde richting gereden. Aan de Car rières werd de wielrijder door een der wielen van den auto geraakt en in een gracht geslingerd. Het slachtoffer werd met gekloven schedel opgenomen; hij stierf eene lialve uur later, zonder het bewustzijn herkregen te hebben. vendien had lord Beech nog oenen miss maakten klompvoet. Talmend, maar toch vol verwachting betrad Sim het heerenhuis; hij was nu bijna zestien jaar, Primrose niet veel jon ger. Zoowel in- als uitwendig waren zij |zeer veranderd. Dezen vragen deed Sim zich zeiven in stilte. Op dit oogenblik huppelde een ijzig, schoon meisje, eenvoudig maar sierlijk gekleed, neuriënd den met ta- rijten belegden trap af, zonder Sim te lespeuren, die aan den voet van den trap wachtte. Zij droeg een werkmand je en twee boeken iu de band. Plotseling ontwaarde zij den jongeling, uitte eenen zochten lcreet van schrik en liet het mandje vallenzij was verlegen, omdat zij dacht dat de vreemdeling over het kinderachtig huppelen van haren kleine, nette voetjes lachte. Sim bukte zich en reikle haar met een sierlijke buiging de gevallen voor werpen toe. Ik verheug mij, zegde Sim met gomaakten ernst., u een kleinen dienst te kunnen bewijzen, jufvrouw Eenige oogenblikken zag Primrose vers legen cn vragend den gelanten spreker aan, maar nauwelijks kwam Sim met de vraag te voorschijn Herkent gij mij dan waarlijk nie( meer of Primrose riep luid juh cliend i M'l VervolgtJ

De Volksstem | 1922 | | pagina 2