r Suikerlj F. C. JACOBS - Volksontwikkeling Roed-Kruis van Belgie Davidsfonds De Eerste Aalstsrscfia Braderij mm Zondagrust Deapotheken zijn «Heropen tot's middags. Zal's namiddags alleen open blijven, ter ge!a<!enh.id van Allerheiligen de apotheek van M. De Valkeneer, Esplanade. N. B. De apotheken sluiten dagelijks Ott 20 uren. Voop de Mutualiteiten Zei alleen open zijn van's middags tot 8 Ure 's avonds. De Apotheek van het Huis der Mutualisten, Molen- dries, 10. Eerwaarde Broeder Denys i komt. De alom gevierde conferencier spreekt DONDERDAG 3 NOV. te 8 u. 's avonds over Wondere aanpassing van planten Allen naar 't Groen Kruis Ouderdomspensioenen. Wij verno men met genoegen van den h. Contro leur'der Belastingen, T./S., dat de her ziening der ouderdomspensioenen ge daan is. lüe volgende week zullen de laatste betalingen geschieden of de be slissingen genotifieerd worden. Moesten er zijn waarvan de bundel hem niet ever- gemaakt geweest is, dan mogen die ou derlingen met hun pensioentilel zich..ten zijnen kantore aanbieden den Maandag 6 November, tusschen 9 en 10 ure. Klein Inhuldigingsfeest door de Riemers, terge tegenheid van het terug in bezit nimsn van hun hernieuwd lokaal In 't Land van Riem Zaterdag avond was het feest in 't Land. Immers de Riemers vierden de hernieuwing van hun lokaal. Vanaf 7 u, reeds was het vollen hak in de café u In 't Pompier ken gehouden door liet medelid, M. Van Paemel O. De Riemers vergaarden daar, om dan in gioep af te zakken naar het oud lokaal. De ontvangst die hen daar le beurt viel van wege de familie Poppe, was op recht hartelijk. De toegang der vergader saal was afgespannen door linten de kleur van -'t Land verbeeldend. Op een prach tig kussen, insgelijks veriserd met de kleu ren, groen, wit, rood, aangeboden door Mej. Poppe, dochter van den lokaalhouder, lag er een kleine schaar, waarmede de Voorzit ter, de heer Arijs Jos. de linten doorknipte en dan verklaarde dat den toegang lot de vergaderzaal opnieuw was opengesteld. De zaal was feestelijk uitgedoscht en de tafels voor de genoodigden fijn opgesmukt. Na het avondmaal dankte de voorzitter van 't Land van Rietó de familie Poppe om hun goed onthaal en aan Mevrouw Poppe wierd een prachtige bloemkorf aangeboden Vooi waar het was in 't Land weer eens teme r een gezellige avond, waarde vriend schap tusschen de Riemers^nogmaals hoogtij vierde, en waar deftig vermaak de feeste lijke stemming verhoogden tot in da late. uurijos I X Afdeeling Aalst. Het Bestuur van de plaatselijke Afdeeling Aalst, brengt ter kennis van de Bevolking, tiet op Dinsdag 22 November, de Leer gangen van Volksgezondheid, Verpleeg- Verbandleer zullen geopend worden in het Lokaal van hei Rood Kruis, te Aalst, Gasthuisstraat. 40 E-n Voorbereidende Vergadering zal ge houden worden in bovenvermeld lokaal op Maandag 14 November, te 5 uur namiddag, ten einde aan de leerlingen de noodige inlichtingen te geven. Men mag zich van heden af laten in schrijven bij Juffrouw Fernande Celle bautBotermarkt, of bij Mijnheer Felix Van LanduytDr De Moorstraat, 42, of in de Zaal van het Rood Kruis Inschrijvingen mogen ook per brief ge nomen worden. De lessen worden in de Nederlandsche taal gegeven. Om met vrucht de leergangen te kunnen volgen, is het noodzakelijk een volledig lager onderwijs genoten te hebben. Een bijzondere oproep wordt gedaan tot do Werklieden, Brandweermannen, Politie agenten enz. Zij immers dienen de noodige bekwaamheid te bezitten om, in geval van ongeluk of ramp, hunne makkers behulp aaam te zijn. Het voorgeschreven examen zal onmiddel lijk na het sluiten van de leergangen afge nomen worden. Namens het Rood Kruis van Belgie, Afdeeling Aalst. De Voorzitter, A. Van Overstraeten. Nieuwe Concerten. Artistieke lei ding Stephan De Jonghe. Seizoen 1932-1933. Eerste recital Donderdag 10 November, te 7 ure 's avonds, feest zaal, Stadhuis. Programma Mejuffer Gonser, violiniste; Me juffer. Nestier, Pianiste. Klavier Pleyel, Regentiestraat, 25. Brussel. Abonnementen 100 fr. Steunabonne- ment, Eerste Rang, genummerd, 2 plaat sen. 30 fr. tweede rang. genummerd. 20 fr. derde rang, niét genummerd. Postcheck rekening 1568,93 (St. De Jonghe, Aalst,), of in «Dirk Martens- Boekhandel»,. Nieuwstraat Aalst. Het Davidsfonds Aalst en omstreken, zetto zijn winterfeesten in met een aclueele en belangrijke voordracht. Het onderwerp immers luidde uit Rus- land's hedendaagfeh elaalsregiem, en de spreker, heer Maurice Missinnne, van Korle- marek, beperkte vrijwillig zijn onderwerp, tot het ontstaan der revolutie, de moordpar tijen, de hongersnood, de kerke en pries- tervervolgiug. Men kan het lndendaagsche Rusland in veel opzichten beschouwen. Men kan de essentie van 't nbsolutisohe regiem op zich zelf gaan beschouwen en het vergelijken met dat andere staalsabsolutisme dat wij facisme noemen men kan dat regiem ver gelijken met 't vroegere C'/arenrijk, met n monarchie, met een republiek over die verschillende punten wilde de spreker niet preken. Men kan nog het economisch regiem van Rusland behandelen, de uitslagen wikken en wegen van het vijfjarig plan oolc daarover wilde de spreker niet spreken. E i waarom omdat de oorzakelijke uitleg van dat alles elders te zoeken is. Daarom was het hem alleen te doen over de manier waarop het regiem tot stand kwam ?n de manier waarop het zieh staande houdt, Die manier kunnen wij noemen De beestaehtigste barbaarschheid en het vernietigen van 't laatste stukje mensehelijke vrijheid Wij mogen zonder aarzelen verklaren dat de gewaardeerde spreker in dit opzicht vol ledig zijn doel bereikte. Uit de hand van een uitgekozen feitenmateriaal geen com- josilie maar echte photografie van de wer kelijkheid heeft hij gedurende anderhalf uur de onnoemlijkste folteringen en martelingen ter dood voor onze oogen laten leven en dieper nog doen indringen in de gemoederen door een meevoelende be schrijving. Wij daohten dat zulke folterin gen sedert heel lang verdwenen waren uit de beschaafde wereld en wij dachten het terecht, want waar zulke achriktooneelen plaats grijpen kan er geen spraak meer zijn van beschaving: dat regiem zooals het zieh werkelijk in Rusland voordoet heeft zieh voor goed het brandmerk van barbaarsehheid op 't voorhoofd gebrand Het is de wreedste oorlog die ooit ge voei d werd. Oorlog tegen wie Tegen al wat eenigszins den titel draagt van «burger». Tegen al wie eenigszins weerstaat of tracht le weerstaan aan hun barbaarschheid. Tegen God zelf, want er beslaat ook een vijfjarig goddeloos plan dat trapsgewijze •ende die vijf jaar moet doen verdwij. nen alle spoor van godsdienstpriesters, kerken, voorwerpen. Wisten wij niet dat dat alles tooh.de wer kelijke waarheid is, wij zouden ons wanen in den afschuwelijkste» droomwereld. De achtbare voordrachtgever heeft zelf zeer weinige besluiten getrokken. Wij chris- tene menschen, wisten wij niet door de ge schiedenis dat Gods woord en tegen haar (de kerk,) zullen de poorten der hel niets vermogen werkelijk waarheid is dan zullen wij gaan twijfelen of het wel ooit mogelijk is dat de godsdienst daar nog eens opleve. Als wij zien hoe de witte legers die door samenwerking het opkomend regiem kon den vernietigen, door ondergeschikte en kleingeestige twisten, die zegepraal verloren dan vragen wij ons af hoe het mogelijk ie dat mannen van orde en met christene gevoelens bezield zich onder elkaar ver- nieuwen als 't dreigende sovietiame met 't vernielend zwaard aan de deur staat, Als wij al die wreedheden, het knechten van alle vrijheid nog eens voor onze oogen plaatsen, dan vragen wij ons af hoe 't mo gelijk is dat er nog etn mensch met gezond verstand of menschelijk begrip dat regiem kan huldigen met woorden of helaas ook met daden. Er ie maar een manier om over 't sovjet regiem te spreken en dat is de manier van den heer Messinne Want vergeten wij niet. niet alleen de godsdienst, maar heel de bestaande maat schappij wordt bedreigd in haar huidig be staan en hier zooala eldera zal de manier dezelfde blijvende beest- aehtigste barbaarschheid en de dood van alle vrijheid l Heer Missinne ik wensch dat uw voor- voordraoht gegeven worde iederen avond voor propvolle zalen in burgerikwar- tieren, in kwartieren van werklieden. Davidsfonds gij biedt ons een lichtstraal in onze sombere dagen 1 Syndikaat der Vereenigde Aannemers. Er wordt aan onze leden bekend ge maakt dat het Syndikaat der Vereenigd. Schrijnwerkers der, Stad Aalst met de tusschenkomst van den Heer Piens van Gent, alle Maandagen van 8 tot 9 uur stipt voordrachten zal geven handelend over de plichten van Ondernemer we gens klienten, architecten en werklie den. «In St. Li evens», gehouden door mejuffers Van den Eynde, (St. Marlens kerk Wij raden onze leden aan deze voor drachten in zoo groot getal mogelijk le willen bijwonen. Het Bestuur. Feestdag der Vier Gekroonde», Pa- TENTOONSTELLING Frans Do Coninck treen van dc Bouwnijverheid. Qpj ;n »t Belfort Zondag 6 Nov#nber ;1931 aanstaande, viert het Syndikaat der Ondernemers van het Ar.rondi^-ejnent Aalst hun feest- Om 9,% ui'^ zeer slipt vergadering in hét lokaal Jb^j den Heer-Henri IDc Sacdeleer, Niénwstraat, alhier, om van daar me't mu'/ièk éu vaandelaan het hoofd stoetsgewijze naar do St. Marti- nuskerk te gaan* om ér de plechtige Mis bij te wonen, welke zal beginnen om 10 uren zeer stipt. Gedurende de Mis zal den Hoer Pierre Meganck, tenor, zingen Ave Maria van Gounod! Des Maandags .7 November om 10 uren plechtige Mis voor de afgestorve ne leden. De Eere-VoorzUtcr, T. De Smet. De Voorzitter, .De Sekrétavis, Emiel Rombaut. - Robert Meganck. We vernemon-roet genoegen Jat on ze stadsgenoot M. Joseph De Smedfc, waarvan onze - lézfrs reccls me.3r; dan een dichtstukje werd!opgedjsc!it,;in den letterkundigen' pljij»fcamp van «Wereld revue» bekroond y^rd voor zijne, novel le «Seppe van Kpkskcs» Ziehier wat «Wereldrevuc» schiijft over de bekroonde werke.n. «Verwijzen wij er naar, gezien beko men uitslagen, dat bet initiatief van «Wereldrevue» on) aan onze jonge schrijvers eens de gelegenheid te ge ven, bewijzen van hun kunnen le leve ren, op de schitterendste wijze is beanl woord geworuen. De bekroonde en eervol verhaalde werken getuigen van stvl- -m taalken nis, van bondigheid en kracht, van fij ne humor en bijtend sarcasm, van een stijgend dramatisch gebeuren, van oor spronkelijkheid vooral. »x Beste gelukwenschen en goed heil aan Jef Dé Smedt Twee jaren geleden hebben de Aal- stersche kunstminnaars kennis gemaakt met het werk van den steeds jongen enthousiasten Aalstenaar, Frans De Coninck, lid van den helaas le vroeg verdwenen Kunstkring «Nieuw Leven». Toen hebben ze een reeks doeken ge zien die getuigenis aflegden voor een zoekenden geest. '1' Is een verheugend feit hem terug op 't voorplan te zien, en nu afzonderlijk. In deze tentoonstelling zal het kunst minnend publiek kunnen bestatigen dat er in De Coninck een echt schilder schuilt, levens mogen we voorspellen da't we van hem nog mooie dingen te verwachten hebben. Ik zal hier niet uitweiden over zijn vroeger tentoongestelde naaktfiguren, door ieder gekend, door velen verwor pen maar dat toch ieders vecwónderin en bewondering afdwingt, 'en dit op kunstgebied. Als landschapschilder wil ik hem graag onder de bosten vermelden. Hij ziet de: natuur met de oogen van een'ech'ten schilder, die een samenstel ling kan doen leven, tevens een open blik heeft voor het rijk én bekoorlijk lichtspel, wejke het natuuraspekt of dorpzicht tot eon nieuw beeld scha. keert. Zie dooke i 20 «Dorpszicht Wieze» 30 «Straat op den buiten». Een doek als «Dorpszicht ie HaeliM'U 12 noemen wij een flink geslaagde ver tolking van zuiver natuurleven, op zul ke doeken staat het merk van iemand Da Strafste Gebruikt er Minder. Bij onze plaatselijke Politie Zondag te half twaalf had in da ruime politiezaal een intieme doch zeer hartelijke plechtigheid plaats. Het korps, met den heer d.d. Burge- mees'er Bastiaens en den heer Politiecom missaris aan het hoofd, na n plechtig af scheid van den heer Politieofficier Gits, die na meer dan 45 jaar getrouwen dienst al politieman, zijn 'eervol onts'ag nam en op rust ging. De heer Politiecommissaris Van de Winckol wist in een prachtige rede den heer Gits te danken voor al het goede dat hij gedurende zijn lknge loopbaan wist te ver wezenlijken. Hij stelde hém als Voorbeeld aan voor heel het korps en wenschte hem een aangename ritst! Aan den heer Gits werd een prachtigen clubzetel aangeboden, symbool vau de rust welke hij gaat genie ten. Aan Mevrouw Gits werd een prachtige bloemengarve aangeboden. Daarna kwam de heer d.d. Burgemeester aan het woord en dankte den heer Gits in naam van het Gemeentebestuur. Ook hij wenschte hem een aangenamo rust en zet ook, op zijne beurt, Mevrouw G!ts in de bloemekens Een vertegenwoordiger der Pers dankte ook den heer Gits en wenschte hem een aangename mat. Op zijne beurt nam nu de heer Gits het woord en dankte ontroerd voor de hem aan gedane eer en toegebrachte hulde. Verscheidene telegrammen en kaarten met gelukwenschen werden afgelezen. Na deze plechtigheid had de aanstelling plaats vau den heer Schollaert Jozef als officier van politie, in vervanging van den lieer Gits. Ook de heer Paelinck werd aan gesteld om den hesr Sohollaert te vervangen als bijzondere agent. Na een gepaste sluitrede door den heer commissaris van politie Hr Van de Winckel die verklaarde dat dit gebruik zoo goed in gezet in 't vervolg zou voorgezet worden. Dat namelijk bij elk aftred n uit het Korps ran eon lid ervan* deze opruststelling plech tig zou gevierd worden, In de beste stemming werd deze plechtig heid gesloten door een woord van lof voor den beer politiecommissaris Van de Winckel die, zooals de Heer..d.d. burgemeester het zegde, het Aalstersoh Politiekorps tot een modelkorps heeft weten op te leiden. Belg a Ligo Esperantista Afdeeling Aalst Zetel in het Burgershuis, Groote Markt J Op Donderdag toekomends 3 November, richt vermelde groepeering van esperan tisten eene vergadering in welke toeganke lijk is voor eenieder. De heer Cogen, uit Ninove, ondervoorzitter der Belgisch» Esperantisten, zal er spreken over Espa» canto en snelschrift Lokaal Burgershuis, Groote Markt t» Aalst. - Bijeenkomst om 8.30 u, 'a avonds- Al wie zich interesseert aan het probleem van de we.eldlaal zal niet nalaten deze ba** langrijke vergadering bij te wonen, Do toegang is kosteloos. Cirio tomates vermindert zijn prijzen Ten Huize voor Verminkte Belgische Söldatcn. Komiteit van Aalst. Op Maandag 14 November a.s. le 20 uren, zal de jaarlijksche vertooning plaats grijpen op Stadsschouwburg met do medewerking van liet Kunstige Gezel schap Maurice Gillain, op het program ma «L'oiseou dans la main». Tooneelspel in 3 bedrijven van den Engelscben schrijver Honn Drinkwater. Vertaling in 't Franseli Jooi: Mijnheel} Louis Pierard. W Op Zaterdag 10 December om 20 u. 30, prachtig bal. Op Zondag l i December, om 14 uur 30, vroolijk kinderfeest en 'tombola beide feesten in de zaal «Rink» De Rid derstraat. 11 Kaarten voor deze verscliillige fees ten zullen te bekomen zijn bij Mevrouw. A. Vermeiren, Korte Zoutslraat, T./S. Stedelijke Muziekschool. Wenscht die zich meer en meer ontpopt tot een tijdelijk leeraar voor de klas van piano artiest, in de ware zin van :t woord. Ite benoemen. Voorwaarden: volledige «Dorpszicht» 27 is een mooi stukje conservatoriumstudieën gedaan hebbend v Aanvraag te richten voor Donderdag S waarbij we grapg zijn «Liixemnurgsch jsjov aarj c|c secretaris der Commissie, Onderwijsstraat, 21, Aalst. Ter gelegenheid der officieele inhuldi ging van de openbare electrisohe verlichting der Katteslraat wordt door de bewoners de zer straat de Eerste Aalateraehe Bra derij gehouden op Zondag 6 en Maandag 7 November a. s, FEESTJIOOSTER Zondag 6 November Te 14 ure Ope ning de Braderij. Te 17 ure, ontvangst van het Stadsbe stuur en van de genoodigden. Te 17,30 ure algemeene aansteking der verlichting. Te 18 ure, feestzitting in het lokaal der dekenij der Kattestraat* Te 18 ure 30, Luisterrijk concert, Maandag 7 November: Voortzetting der braderij. SINTE MAARTEN. Te bekomen in Te 18 ure, Groot Wandelconoeft. den boekhandel J. Van Nuffel-De Gendt, Gedurende de braderij «n Tölgende dagin Kerkstraat, 21, Aalst: Albuum der «Kin-1 Groote reklaamierkoop bij alle handelaars dervriend» aan 8,75 fr.-21 fr. uitgeko- j der straat, zen kindervertetlingen van 2,50 fr. enz,| Radio-muziek en yerraimgen. landschap» 7 noteéren, welke allo drie kloek en s'tout gepenseeld zijn. Frans iDe Coninck is een durver die blijken geeft van een onversaagden moed. Hij is tevens een stoere werker, dit getuigen zijn vele teeken- en schil derwerken. Nog enkele werken welke vooral onze aandacht trekken heéten Stillevens met Beertje 1-3, «Stilleven bloemen» 5, «Avond», 10, «Vianden Schets», 28, «Laroche schets», 31. Wat de 'teekeningen aangaat 39 «Il lusie», 31 Kop (Is een Kristuskop zooals De Coninck Hem in verbeelding zag, 'n flinke schepping voorwaar), dan volgt 38 «Boulevardhoekje le Parijd» en 40 «Montmartre». Zooals ik hier hooger vermelde is Frans De Coninck een onzer, beste land schapschilders, tevens een knap figuur schilder, zie doe'k'en in kwestie. Zijne karakteristieke doeken zullen ongetwijfeld, ze moeten willens nillnns in eenieders smaak vallerv zélfs de moéiiijksfen bevredigen, want bij heel'ti hun met zijn palet en penseel veel te vertellen en verteld. Het hoeft dus niet gezegd dat deze tentoonstelling een zeer grooten bijval geniet. Zij is ook flink ingericht', C3ii de tentoongestelde werken: landschappen stillevens en teekeningen zullen voor- zekers de waardeering wegdragen van de talrijke bezoekers. Een groot aantal doeken werden reeds van af den eersten tentoonstellingsdag aangekocht, 'n klaar bewijs dus dat De Coninck's werken in den smaak vallen en of ze... dat weten de fijnproevers best. Bij de andere niet vernoemde teeken- i schilderwerken vertoonen zich nog meerdere flinke prestatie's, 't is natuur lijk overbodig elk werk afzonderlijk te beoordeelen en te vermelden, doch enke len dienen als voorbeeld genomen, daar bij goede waar prijst zich' zelf. Niettemin verdienen de tentoonge stelde werken allen lof, en- insgelijks den heer Frans De Coninck, schepper van dat vele moo's. M Hartelijk Proficiat Een tombola werd in 't begin en den loop van 't jaar op louw gezet, voor aankoop van kunstwerk, ton voordecle onzer noodlijdenden artiesten; En hier ben ik het volkomeïï eens met Jef Crick, om te verklaren en bevestigen dat er heel wat flinke kuns tenaars, die op dit oogenblik steun ver dienen en noodig hebben, over het hoofd gezien werden, terwijl heel wat andere artiesten, die er warmt,jes inzitten tot de uitverkorenen behooren. Zooals het nog al dikwijls 't geval is, liep 't water naar de zee, en viel het fortuin ten goede aan de reeds bevoor- deeligden. 't Is een spijtig voorval gezien het bedoelde werk, dat toch vooral ten bate der steunbehoevende kunstenaars tot stand kwam, in vele gevallen aan niet noodlijdenden werd toegekend. Op tijd en* stond méér daarover. Jef De Smedt. Parochie van den H. Jozef-Aalsl Op Zondag 4" December houdt de meis jescongregatie van St Jozefsparochie haar Jaarlijkse!» feest, niet Communiemis en Plechtig Lof. 's Avonds om 5 ure in de zaal der Zuster» St Jozefsslraat, Kerstavond voor hot publiek met do medewerking der Zingende Meis jes van Halle onder de leiding van Toon dichter R. Gheaquiere. Wie keot er niet of heeft niet hooreo spreken van dat lief kindergroepje, dat met zijn prachtige tooneeltjes van lied en spel, overal zooveel bijval geniet, Wie eenmaal een kunstavond van de Zingende Meisjes van Halle» heeft bijgewoond wil ze terug zien en terug hooren. Men boude dan den 4 December vrij voor een avond van fijne beschaafde ontspanning Het Kindergroepje van Gheiquiere komt dit jaar met een gansch nieuvr programma. Kaarten zullen docr de congreganisten ten huize aangeboden worden. 't KAJOTTERSTOONEEL speelt op Zondagen 20 en 27 November 1932 in. dc zaal van den "Volkskring St. Jozef, Meluleschettestraat, Aalst OOM PIET en Co het overweldigend kluchtspol in 3 groo-* te deelen van den talentvollen Hollands schep blijspelschrijver, Jan Th. Verhoe ven. Wie houdt van eens duchtig te lachcif kome kijken Volksontwikkeling Winterprogramma November.— Broeder Denys (Dr Van de» Broeck). Wonderbare aanpas sing van planten 17 November. Ing. De Lauglie. Stra tosfeervluchten en Kosmischs straling (met lichtbeelden). 1 December. Zuster Juliana. In de Zwarte streken. 15 December. Dr M. Cordem.ana. Sit Walter Scott'8 eeuw/eesC 22 December. E. H. Jacobs. E. H* Poppe 12 Januari, E. P. Andries, Dominicaan— Kinderen der menschen (atót kinderprenten) 26 Januari. Jan Graula- Gambrinus en Geuzen. 16 Febiuari. E. P. Stobbe, Redempto rist, Michel Angelo Van Re naissancistisch heidendom tot kriatelijke godsdienstigheid (met lichtbeelden). 23 Februari, Maurile Roelants, letter kundige- Duistere menschen groote dichters, 9 Maart. E. H. Sobry, Hoogleeraar. J. H. Newman, de Oxfordbeweginff en de Bekeeringen in Engeland De Jaarlijksche St Martensveemarkl zal dit jaar gehouden worden op Vrijdag 11 November op de Houtmarkt. Ter gelegenheid van het 75jarig bestaan der veemarkt zal zij dit jaar met bijzonderen luister gehouden worden. De besturende commissie heeft dan ook besloten talrijke premiën merke lijk te verhoogen. Voor meer inliohtingeu raadplege men de aanplakbrieven. De Paardenmarkt, zal ook op Vrijdag 11 November plaats hebben op het Esplanade- plein. Belangrijke geldpremiên zullen uitge- reikd worden aan de Paardonbandelaars. VOETBAL Door plaatsgebrek zien wij ons ver» plicht de verslagen over de voetbal matchen van gisteren te verschuiven tot een volgend nummer Twéé matchen op 1 November op Eendraehts plein. Te half twee\ Eendracht's juniors tegen Eendraeht'a 4e speciaal Beroepen spel tusschen twee ongeklopte ploegen. T» half drie GROOTE MATCH Eendracht l-F C. Antwerp (Reserven)

De Volksstem | 1932 | | pagina 3