MEDEBglUUGiü *7T Inlichtingsdienst over Krijgsgevangenen Werkbewijzen voor teruggekeerde militairen Gemeente Wevelgem Gesneuveld te Bissegem Lijst der gekwetste soldaten verblijvende te Kortrijk Uit Kortrijk Samensmelting der cement fabrieken in Nederland HET ALGEMEEN NIEUWS I) VRIJDAG 7 JUNI 1940. Rood-Kruis van België, Gulden Viieslaan, 101, Brussel /dam, Seraphin, Brussel; Aese, L., Rum- beke; Aerts, Hcchtel; Annaerts, Prosp., Ant werpen; Arnould, M., Oudergemw Ballinckx, René, Jette; Beaufays, Jozef, Oudergem; Beekxman, Em„ Borgerhout (Antw.); Benoy, Deurnee-N, Bertels, Jan. Deurne-Z.; Bevemage, Michel, Denderhou- ten (Borrenken); Billen, Henri Zoutleeuw; Binnemans. Antwerpen; Blanc Fene, Julien, Brussel; Blanpain, Cam., Oostende; Boel, Jan. Heldersen (Oost-Vl.); Boesteleer. René, Berchcm (Antw.); Boen, René. Ichtegem; Boesmans. Alb., Hasselt; Boher, Felaix, Oos tende; Bombeek, Fr., Ninove; Badman, Fr., Eerdegem Bardegem (Oost-Vl.); Bossarl, Alfons, Koekelberg; Botson, J., Brussel; Bou- don, Koekelberg; Bourdon. Jean, Brussel; Boutemy, André, St-Gillis; Braeckman, Pol., Heusden Gent)Briffoz, Brussel IIBroeckx Gust., Hoboken (Antw.); Burgun, K., Brus sel; Bymens. Kemseke. Caliset-Buttiens-Riegel, Kortenacken; Cal- laert, F., Gent; Caimans, Louis, Hasselt; Castelein, Ichtegem; Catry, Ad., Cuerne (W.- VI.)Charlé. Antwerpen; Claesens, Boerha- vestr., 87, Antw.; Claessens. Stuivenbergpl., 46, Antw.; Clement, J., Antw.; Collin-Robert, Albert, Brussel; Cools, Elsene; Coppens. Pr., Antwerpen; Coppyn, Tm., Boi*gerhout-Antw.; Cornelis, Anwerpen; Creton, Maur., Ingel- munster; Cuvelier. Norb., Wevelgem. Davenes. Geo, Brussel; De Beer, Koekel berg, De Beule, Petrus, Belcele (Waas)De Boeck, Kilstraat. 40, Hoboken; De Burchgra- ve, Hendr., Brugge; De Bruyn, Wilrijk; De Ceulaerde, Jos.. Antwerpen; De Clerck, Fr., leper; De Coninck, Raym.. Antwerpen; De Cooman, Idegem (O. VI.); De Decker, Alb., Edcgem; De Graef, Beveren-W.; De Lee- beeck, Jef, Sempst; Deleersnijder. Gilb., Eke- ren (Antw.): Delgeleer, Jan. Anderlecht; Delly, Berchem -Ste-Ag.; Delobel, Meenen; Delvaux. Eug.. Antw:erpen; Deman-Seys, R., Lauwe; Demol, Georg., Brussel; Denie, Kar., Berchem-Ste-Ag.De Pessemier, Gust., Gent- brugge: De Pril,. Alb., Denderhoutem Stichc- len (Ninove)Desard-Billen, Henri, Zout- LeeuwDe Smet, Itegem: De Smet, Karei, Oostmalle; Detal, Karei, Ukkel; De Troyer, A., Meer (Aalst); De Wolf, Diegem: Dewolf, Fr., Ronse; Dieleman, Edg., Moerbeke Don- ckers, Merksplas (Antw.): Du Bois, Maksen- seele; Dubrulle, Roger, Kortrijk; Duhamel, G., Brussel III; Duhaut, Alb., Brussel IV; Duhoux, René, Moerbexe; Dumoulin, Leu ven. Engelen. L., Hulot-Tessenderloo; Esquelin, Val., Brussel; Eykens, Deurne-Z. Gautier, L., Lier; Geerts. Jos., Gierle (Antw.); Gillet Fl., Halle-BaeyenhovenGol- ders, André, Antwerpen; Goens, Sint-Gillis (Brj; Goossens, Om., Lokeren; Goris, Em., Brussel ;Grandlich, Berry, Kortrijk. Hautphemie, Bereh.- <Ant*v.); Heremans, Hal; Hermans, Hubert, Hees (Limb.); Hey- straeten, Hoevenen (Antw.); Hoebrechts, M., Kozen, Post-Alken Limb.); Hof kens, Frans, Deurne-N.; Horemans, Jan, Gheel; Horion, J., Tongeren; Hurts, H., Antwerpen; Hus- son, Noël, Brussel; Huybrechts. Hoogstrae- ten-Meer; Huybrechts, J., 'Borgerhout (Ant.); Huyghe, Roeselare. Immens, Antwerpen; Istendael, Jos., Ho ve (Antw.). Jacobs, Vorst; Janssens, Joz., Geet-Betz; Janssen, Piet., Lindenhoeve-OverpeltJeens, Oostmalle; Jennes, Fr., Borgerhout; Jilson, Piet., Brugge; Joiris, Fern., Tongeren; Joos, Al., Ekeren; Juchtmans, R., Herent; Joris- 6en, André, Brussel. Kerckhof, Henri, Geel; Kerkhops, Hasselt; Knaepen, Em., Rummen; Kriekens, Willy, Anderlecht; Kwanten-Schutters, J., Neer- pelt. Lambert, Hoboken; Lambert, Edsene; Lau- reyssens, Vilvoorde; Lauwereins, G., Oosten de; Lebegge, Alf., Antwerpen; Lebgue, R., Brussel; Leemans, Henri, Elsene; Lefèvre, Brussel; Legros, Brussel; Leminck, Fr., Hael- tert-Geetegem (Aalst); Lemmens, Deurne I; Lenaerts-Liévin, Elsene of Brussel; Lengeles, J.-B., Etterbeek; Limbourg, Edm., Brussel; Loose, Marcel, Oostkamp (Brugge); Lootens. André, Nevele; Lowagie. Is., Elsene, Lowagie, Brussel III. Maes, Leon, Nicuwpoort; Maes Meenen: Mahie, Victor, Molenbeek; Mancel, Hele bij Kortrijk; Mans, TheophElsene; Mansho ven, Alb., Hasselt; Marcy, Raph., Brussel; Martens, Omer, Nukerke (Etichove); Mase- lis, Vormezele (leper); Mathys, Jos., Sint- Truiden; Mautels, Alph Limburg. Meganck, Jul., Gent; Megens, L., Zonhoven (Hasselt); Merckx, V., Brussel IV; Merckx-Fransen, A., Kumtich (Tienen); Mertems.L., (Baelen-Moll Meyer, Raym., Gent; Mcyere, Rog., Kortrijk; Michel. Fr.. Anderlecht; Minet, Brussel; Mistiaen. M.. Oost-Roosebeke; Moerkcrke, André. Nieuwkerke (leper); Mooerman, M., Antwerpen: Mortelmans, H.. Deume. Naert, M„ Swevegem (Kortrijk); Neels, Boom; Neiiynck A„ Kortrijk: Neirynck, Tongeren; Neven-Van Hoogenbemt. Meche- len; Noens, Mare.. Antwerpen; Noppe, Jan, Brussel II: Nosy, Laur.. Haelen. Ooms. Fr.. Deurne-N. Pagnon. Ernest, Gentbrugge: Pannekoek, Jules. Warcgcm; Paternoster, C., Vorst (Br.); Patriarcbe-Delforge. Etterbeek: Pattc, Roger. Etterbeek: Pauwels. Gustave. Hofsta- de (Aalst): Peeters, Jozef. Desschei, (Ant werpen); Peeters Leon, Esschen; Peltzcr, Georges. Limburg: Peronet (dokter), Sint- Gillis: Perussel. Mcrksem; Petrus. Heule; Philippart, Robert. Brussel III: Piette Fer- nand. Oostende: Piot Mare. Wilsele: Piteus, S-, Elsene: Piteus, Pierre. Elsene: Plancke, Albert (Bikschote V/est-Vlaanderen)Ple- tinckx, Leopold. Anderlecht; Pollefoit, An dré, Anderlecht: Put, Joseph, Jette. Rafael-Avet, Remi Ingooigcm, bij Vichte; Racs. André, Brcedenc; Ravert, Francois, Anderlecht; Reymonde, Tongeren: Reynders Jos. Stockreye;* Robbe. Robert Ter Hulpe: Roggcmans, Henri. Hallc: Rolland, Vorst; Rooseboom, O «sterweel-Antw -rpenRoose- mont, Brussel; Rosscl, Willem, Kapellen-op- den-Bosch; Rubens, Armand, Elsene; Ruth, Jean, Wonck; Ruyssinck, Honoré, Kerksken (bij Aalst). Sabbe, Ingelmunster; Saen.m. Félix, Kie- zehvey op Bree-Peer; Saeys-Verschuren, E., Brugge; Salpeteur. Mariemburg; Schaumans Jos, Dilbeek; Schuyts. Pierre. Sint-Gillis; Segers. S., Merchtem- (Brabant)' Selder- slags, Désiré. Schelle; Selleslags. Willy, Brus sel; Seron, Louis, Melveron bij St Truiden; Seron, Cam., Drongen (Oost-Vlaanderen) Servais, Emmanuel, Vorst; Schappe of Shappe. Antwerpen; Smids. Ant., Houthae- len; Somers, Gemarus, Bevel-Ant werpen; Soors, Joseph-Hendrik, Antwerpen, Soors, Henri, Antwerpen; Spriet, André, Kortrijk; Staelens, René. iBlankenberge; Stainier, Jean, Nieuwpoort-Bad; Stas Jean-Joseph, Brussel III; Stevenin, Antwerpen: Swinnen, Jerome, Kcyberg-Zichem; Swinnen, Joannes, Zichem. Taelen-De Bremaeker, Molenbeek; Talon, Frangois, Elsene; Tavemier Maurice, Klems- kerke; Teetaert, Langemark; Tervart, lieu tenant 3 car.. 3e bat.. 2e Cis; Theeten, Mar cel, Vorst: Theus. Albert. Groot-Bijgaarden; Theys. Pierre, Linkebeek; Thomas, L. Merchtem (Brab.): Thys, Kiel-Antwerpen; Thys, Zonhoven; Thys, Eekeren; Tits, Al- bert Hasselt; Toetencl. Schaarbeek: Ton- deurs-Wuyts, Albert, Anderlecht; Tondy Je^n-Albert, Gordingen; Trachte, Maurice Ukkel; Trogh Joseph, Melsele; Tylleman Fernand, Koekelberg. Uyttersprot, Albert. Denderhautem Van Acker. Thoui-out; Van Aerschot, J., Brussel; Van Belle. Joseph, Kortrijk; Van Bever. Lembeek-Halle; Van Bremt. Frans, Willebroek-Antwerpen; Van Caethoven, L., Borgerhout; Van Cauwenberg. F., matricule 140/29183: Van Cayenberg, Ph.. Kapellen- op-den-Bosch: Van Coster. A.. Kapellen-op- den-Bosch: Van de Casteele. Wilfned. Pete- gem-Deinze: Van den Bergh, Jos. Hemik sem; Van den Brande, Alfons. Ganshoren'. Van den Broeck, Keerbergen; Van den Broeck. Joseph. Vosselaar bij Herent als; Vandenbussche, Gilbert-Jules, Reckem-Mee- nen; Vandendriessche, Michel, Eeiegem (W. Vlaanderen); Vandenhoven. V., Lebbeke; Van den Mcerschaute, Herzele; Van den Meerschaute, V., Anderlecht; Van den Oul- ke, Georges, Lauwe; Van de Putte, Mau rice, Etterbeek; Van der Agen, Blankenber ge; Van der Auwera. Merksem-Antwerpen Vanderbeke-Derom, Gérard. Auderghem; Ven der Eist. Francois. St-Pieters-Woluwe; Van der Haegen, Armand. Aalst; Vander- haegen Jean. Beersel (Loth); Vanderhey- den, Albert. Zonhoven (Limburg); Vandcr- heyden. Anderlecht; Vanderlinden, Elsene; Vandermeersch, kommandant 3e car., 3e bat. 2e Cie; Vandcnmynsbrugge. Victor, Gee- raardsbergen; Van de Rostyne, Gérard, Waarschoot; Vander Sande. Charles, Vil voorde: Van der Zind, L., matricule 306-41; Vandesenne, Mersenhoven; Vande Velde., Antwerpen; Van Driessche, Léon-Charles, Elsene: Van Driessche. L.. Etterbeek; Van Eenaeme, Gust, Ertvelde: Van Espen, Jean, Kapellen-Antwerpen: Van Eyck-Portier, L.- jacq Elsene; Van Geel, Louis, Anderlecht; Van Geet, Raoul. Ukkel; Van Geyt, Amédee, Aalst; Van Gulick, Pace, Antwerpen Van Gvsel, L.. matricule 107-80155; Van Haer, Gustave, St-Nikolaas-Waas; Van Ham Pol Deurne-Zuid; Van Hauwaert, Reke; Van Hee, Edouard. St-Andries-Brugge; Van Herenthals, Brussel; Van Hesbeen, J., Ant werpen Van Hoorick, P., Brussel; Van Houtten, Gullegem-Korlrijk; Van Houtven, Londerzeel; Van Hove, Alb.. matricule 164/ 15862; Van Kevmeulen, Willem, Antwerpen; Van Kolen, Léon, Kapellen (Antwerpen); Van Laer. Jette Van Laethem, G., St- Kwintens-Lennik; Van Leeuw, Victor, Ter Bank-HéverléVan Lierde, Georges, Den derleeuw', Van Lommei. Henri, Leuven; Van Looy Alfons, Lier; Van Maelzake, Jozef, Volkégem: Van Marche, Edmond. Aalst; Van Meel, Constant, Deurne; Van Meir, Pier, Antwerpen; Van Noeymissen, Adolf, Malderen: Vanntiffel, onder-luitenant, 3c car., 3c bat.. 2e cie; Van Overmaet. Florent, Lokeren; Var, Overmeire, Jules, St-Pieters- WoluweVan Pract, Louis, Antwerpen Vam-oeme, Antwerpen; Van Roosbroeck- Tvst, Lier; Van Roy Léopold, Meisbroek Van Roy, Viktor, Esschenbcek: Van Sley- broeck, Omer, Knokke; Van Speybroeck, Omer, Maastricht; Van Steenbergen, Cor- neel Oosthoven-TurnhoutVan Stenrthem, Scheldewindeke; Van Tichelen. Jos, Wildert- Esschen: Vantomme. Robert, Dottignies (O. cule 202/2486; Van Wynbergen Louis. Merch tem; Van Zoom, Raoul. Tongeren Van Zoon, Raoul Brussel; Vaucon Brussel; Vel- lu, Henri, Vorst: Veraeghe. Andrc. Waton (West Vlaanderen): Verbeke Oscar, Bese- lare; Verbist, A. Gent; Verbiest-Dcwal, Léon. Zaventem: Verbruggen, Sander O. L. V. Waver (Antwerpen)Verdickt, Ophoven bij Maaseik; Verdickt. Louis, Maaseik: Ver- recke, Waarschoot, Beke: Vereecken-Pau- wels. Gust, Hofstade; Vereist, Bruss'e; Ver- gauwen. Albert, Nieuwkerken: Vergnolle, Antwerpen; Verheyden. Vosselaar (Turn hout); Verheyden. Sehootcn: Verhoestraele, Gust, Kncsseiare (Oost Vlaanderen); Ver- meissen. Alohonse, Drongen* Vermeulen Marcel. Harelbeke; Vermeuler.-Van Henve- ghe, Harelbeke, Vernaillen, Bernard. Den- de leeuw: Vernaillen. Petrus. Denderleeuw; Verougstraten, Gérard. Kortrijk Ver specht.. Jcan. St-Pieters-Woluwe: Verstrae- ten Alfons: Vervoort. René. Ha echt, Visele, Gérard. Vorst; Voglet. A.. Brussel: Voncs, Albert. Berchem-AntwerpenVrachten, Pier re. Olne (bij Balen). Wachenier, Lucicn Eggewaertscappelle (bij Veurne); Waelkens. Léon, Brugge; Wa- geman.s, lieutenant; Walraevens, Joseph, Brussel; Walravens. Marcel-Corneel, Ant werpen' Wauters, Antoon, Aalst; Wauters, jean. Anderlecht; Wellens-Claes, Heist-op- dcn-Berg; Weynen. Fel.. 5e cie, 11e linie; Weytjcns, Albèrt-Thomas, Asch (Limburg); STAD CENT Over het afleveren van werkbewijzen aan de teruggekeerde militairen wordt ons het volgende bericht Het is niet noodzakelijk dat, bij het afle veren van een werkbewijs, de betrokken werknemers werkelijk aan den arbeid zijn. Het volstaat slechts een verklaring op te maken, dat de werknemer in dienst was. Men verzoekt daarbij de werkgevers dat zij, bij het opmaken van een getuigschrift, firma-papier zouden gebruiken, en met inkt te teekenen. Wie voor eigen rekening werkt kan zich, om een dergelijk getuigschrift te bekomen, wenden tot den politiecommissaris. Is de politie evenwel niet gewettigd dergelijk werk bewijs af tc leveren, dan mag een eigenhan dig geschreven verklaring worden voorge legd. Al de getuigschriften moeten door het Ge meentebestuur gewettigd worden. Voor Gent en omstreken b.v. kan men zich wenden tot het bureel, gelegen Boter markt, 17, open van 8 tot 12 u. 30 en van 2 tot 6 uur. Ook de werkbewijzen voor soldaten, welke zich nog bij de Kommandatuur moeten aan melden worden eveneens gewettigd. Voorzien van een dergelijk getuigschrift, bieden de soldaten zich aan op de plaats, welke hun door de Duitsche overheid aangewezen wordt. Men neme evenwel goed nota van het vol gende Het bezit van een werkbewijs betec- kent niet dat recht op vrijstelling van krijgs gevangenschap is verworven. Lijst der dooden tusschen 11 Mei 1940 en 3 Juni 1940 Debaere Denise, Wevelgem. Mantez Marie, Wevelgem. Tresigny Jacques, Wevelgem. Timmerman Marie, Wevelgem. Kind Beheydt, Wevelgem. Deprez Theophile, Wevelgem. Hoet Louise, Wevelgem. Demeire Etienne, chars d'assauts. Lust Urbain, 160/8711 3 AE. 258/3881, id. 3 AE. 257/3876, id. 2 AE. Monteyne Gustave. Wevelgem. Meulcbrouck Camille, Wevelgem. Hantson Julien, Wevelgem. Vandenabeele Omer, Wevelgem. Deboever Julien. Wevelgem. Begein Victor, Wevelgem. Verbeke Emile, Wevelgem. Braem Gustave, Bissegem. Delrue Henri, Wevelgem. Deneckere Joseph. Wevelgem. Bonte Celina. Wevelgem. Denis Elvire. Jodoigne. Gheysens Maria. Wevelgem. Thomas Virginie, Wevelgem. Spruyt Josephine, Braine-le-Chateau. Therry Jules, Quaregnon. Wetteren Nicolas. Jemappes. Garra Armand, Glin. Deleu Elisa, Wevelgem. Francois Auguste. Glin. Hugelier Bertha, Wevelgem. Vandaele Eugenie, Wevelgem. Derycke Madeleine, Wevelgem. Plets Remi, Wevelgem. Ghesquiere ümile. Wevelgem. Verbrugghe Anire, Wevelgem. Van Wymeersch Albert. Machelen. Doiappyne Albert. Dottignies. Compemolle Adèle, Wevelgem. Imbrecht Ida. Erps-Querbs. Pinners Alfred, Erns-Querbs. Depuydt Marcel. Komen. Cottele Anire, Avecappelle. Vanderheeren Camille, Oukene. Verhaeghe Ferdinand. Nieuwkerke. Vanaassche Pierre, Wevelgem. Steenhu.vze Robert, Wevelgem. Vanbevelace Nelly. Wevelgem. Vansteenkiste Angelus, Wevelgem. Rossenen Walter, Wevelgem. Vuvlsteke Emile, Wevelgem. Seynaeve Laura. Wevelgem. Vuvlsteke Rachel. Wevelgem. DeprettereJules. Wevelgem. Seynaeve Elisabeth, Wevelgem. Deprettere Christine Wevelgem: Seynaeve Triohone. Wevelgem. Seynaeve Marp-uerite. Wevelgem. Wetteren Marcel, Jemaones. Gilles Depeleehv. 103/87276. Payen Joseph, Jemappes. Discart Juvenal. Jemappes. Buvens Frans. Lichtaart. Vanmeerhaeghe Albert. Asper. Janssens Prosper. St. Jans-Molenbeek. Mahieu Roger, Leke. Colaux Louis. Luik. Castelein Albert, Steen voord x Hevrick Valère. Aarseele. Plancke René. 103/87784 Hamilton Remi. Oostende. Gayetand Albert. Roeselare. 12 55 903. Mil. Rood-Kruis. Fulbius Harold. 10 Co. Linie. Laverge Gerard. Stacegem. Dillen,s Jules, Mechelen. Coudvzer Albert, Herseaux. Willems, Julien, Kruishoutem; Willems. Ri chard en Robert. ScherpenheuvelWinnen, René, Tienen; Witdouck. Huyghe. Roeselare. (Wordt voortgezet.) 24 MEI 1940. 1. Seldenslach Hubert-Ferdinand, Oostende, 2. Delrue Maurice Jozef, Oostende. 3. Derudder Leo Louis, Moerkerke. jiSff 4. Tiberghicn Marcel Maurice. Gent. "illlv 5. Michiels R.. gehuisvest te Oostende. v'- 25 MEI 1940 6. Earbary Alfons. bokskampioen, Oostende. 28 MEI 1940 7. Van Deuren Frans, stamnumm. 149/27926, groot 1 m. 70. zwart haar. 8 Baudoux, groot 1 m. 70, kakihemd, mo- torvest met kenteekens jagers te paard, waar schijnlijk uit Wallonië. 7 en 8 zijn gestorven in het hulphospitaal alhier. Allen werden begraven op het kerkhof. Burgers gestorven Den 28 Mei, een onbekende persoon, FFrFansch sprekend, vermoedelijk van Ko men of omgeving, ongeveer 40 jaar, groot 1 m. 60. kloek gebouwd, blauwe broek. Den 1 Juni, Clautier Pierre, van Haine-St- Pierre, brievenbesteller. Beiden zijn overleden in het hulphospitaal alhier. Gesticht Lauwers De Mauez Alfred, Marcinelle. Tits, Monceau. Langendries Leon., Lier. De Vos Sylvain, Brussel II. Ristiaux André, Etterbeek. Lambert Henri, Houdeng-Gcgnies. Felix Laurent, Chatelet (Heneg.). Francois Saufnay, Roelenge-s/Geer. Pandélaere Frans. St-Antcnius-Brecht. Claesens Julien. Oost-Duinkerker. Gesticht St-Niklaas Wachtermcester Van Dael M., Antwerpen, Serg. Hoffreuman R., Verviers. Duponcelle Norbert, Brussel. Gobert Milfort, Seneffe. Vervaet Ch., Brussel. Gesticht St-Elisabeih Bruyninckx P., Nijvel. Gilles Parfait, Brussel. Godfroid Joz.. Mohwelles. Koopman Maur., Rekkem. Bogemans André, Vorst (Binssel). Van Mechelen Victor, Re thy. Castel Alfons, Robaais. Boyé Norbert, Merbes-le-Chateau. Devolder Emiel, Turnhout. Pauwels August. Antwerpen. Gesticht O. L. V. van Bijstand Verwimp Juul, Geel. Franssen GUill., Bolland-Verviers. Pétroons Alfons, Dampremy. Louette Jozef, Boutonville-Kain. Sanders Jozef, Merksem (Antw.), Jourquin Robert, Deurne (Antw.). Lexcrinier René, Deurne (Antw.). Auwelaers Frans, Lebbeke. Eyckmans Fr., Borgerhout. Vanderdonck Joz., Molenbeek. Taelman Marcel, A.may. Heenendael Joz., Hansinie. Vandersyppe, Staden. Lorend Eloi, Tamines. Bourguignon Evarist, Attenrode. Rossier Aug., Hoboken. Richel Kamiel, Soy. Pelzu Omer, Chênée (Luik). Empain Paul, Haine-St-Pierre. Marchal Valère, Les Waleffes. Vleecken André, Verviers. Gesticht H. Hart Catteeuw Aug.. Anderlecht. Cammaers Altert, Brussel. Callens Cyriel, Peuthy. Lisbet René-Fel., Bornival. Cerfont Roger, Luik. Dujardin Jean. Luxemburg. Biloque Paul, Elsene. Speders Jacques, St-Galles. Motte Marcel, Flémalle Haute. Beltrand Lucien, Fléron. Bauwens Cyriel Assenede. Vanhoef Pierre, Maaseik. Godefroidt Jozef, Mohiville (Namen). Devolder Emiel, Turnhout. Wat niet heelemaal vernietigd werd In verband met ons relaas nopens de schade welke te Kortrijk werd aangericht, wordt ons medegedeeld, dat de Meubelfabriek De Coene niet heelemaal vernield werd. Een gedeelte, dat voldoende is om in eventueele bestellingen tc voorzien, bleef ongedeerd zoodat het werk daarin kan voortgezet wor den. AMSTERDAM, 6 Juni (D.N.B.). Het Handelsblad bericht dat de twee eenige Hollandsche cementfabrieken Enei te Maastricht cn Cemij te JJmuiden hull handelsbelangen in eene nieuwe verkoopvcr- eeniging Encicemij gecoördineerd heb ben. De leider van deze verkoopvereeniging heeft verklaard, dat de fabrieken intact ge bleven zijn; het fabriek in Maastricht is reeds weer aan 't werk en Cemij te IJmui- den zal in de naaste toekomst met de pro ductie beginnen.

Het Algemeen Nieuws | 1940 | | pagina 2