y 1 na ra p<T$mede(lp|ingen steld op de voorbereidende 0 1 12 3 4 5 6 7 HORIZONTAAL 1. daar - haremmeisje 2. telwoord - meisjesnaam 3. bijbelfiguur - adellijke titel op Java 4. Belgische rivier - omslag doek (Nin) 5. de oudere (afk) - grote bijl - muzieknoot 6. eerste moeder - boom - bijwoord 7. aanspreektitel - vogel 8. korte beweging - merk van wasmiddel 9. Ierland - internationale trei n 10. eerbiedwaardige grijsaards - nummer VERTIKAAL 1. omgekrulde hoeken (Nin) 2. voorraad 3. sluis - woonplaats 4. Verenigde Staten van Amerika - geef te kennen 5. vrouwelijke titel - Oost- vlaamse gemeente - Neder landse Omroepzuil 6. behoeftig lichaamsdeel - muzieknoot - erbium 7. brievensnoer - Brusselaar 8. vul in IASJ" (stad in Roemenië - groente (Nin) 9. tin - vogels 10. dieptetoegang (Nin) OPLOSSING VÓRIG K RUIS WGOR DR A A DSEL 1 2 3 4 56 7 8 910 Het hing in de lucht beste Michel ine De Backer, je hebt prijs. Een goede fles "Chateau De La Cloche" met een zakje kren- tebollen zal best smaken. Gezond heid. vervolg van pagina 3 ^et enthousiasme, tentoonge- vergaderingen, voorspelt nu DE DUIVENSPORT IN DE LIFT reeds het succes van de orga nisatie. 1 Ook de oude, Vlaamse volks sporten krijgen een rugge- steuntje van de stedelijke sportdienst en van de sport raad. Nadat vorig jaar de vissers aan hun trekken kwa men door de opening van de stadsvijver, is het dit jaar de beurt aan de duivensporters. In 1987 richt de stad voor het eerst een kampioenschap in voor duivenliefhebbers, waaraan alle Ninoofse duiven- liefhebbers, aangesloten bij de Koninklijke Beglgische Dulvehlfefhebbersbond, kunnen deel nemen. Wij danken langs deze weg die genen die betrokken zijn met de organisatie van het kam pioenschap, voor hun grote inzet! Volledigheidshalve volgt hier na het reglement, unaniem goedgekeurd door de vertegen woordigers van de Groot-Ninoof- se duivenmaatschappijen. REGLEMENT 1 - Aan het stadskampioenschap kunnen deelnemen alle duiven- liefhebbers aangesloten bij de Koni nkli jke Belgi scheTDüivenltëf- hebbersbond die woonachtig zijn in Groot Ninove en er ook hun duivenhok hebben. 2 - Het kampioenschap wordt ge speeld met de twee eerstaeteken- de duiven in de oude, in de jaar duiven en in de jonge duiven, Quiévrain en Frankrijkvluchten afzonderlijk, op de volgende zondagen Quiévrain oude en jaarduiven op IÖ - Ï7 - 24 en 31 mei 1987 Jonge duiven op 23 en 30 augus tus en op 6 en 13 september 1987 Frankrijkvluchten oude en jaarduTvên~öp"7~7 14 21 en 28 juni 1987 Jonge duiven op 23 en 30 augus tus en op 6 en 13 september 1987 3 - Wanneer een vlucht de zon dag niet kan doorgaan om welke reden ook, wordt deze geannu leerd en vervangen door de eer ste zondag volgend op de laatst voorziene vluchtdag, bvb. 17 mei valt weg; 7 juni wordt bij gevoegd. 4 - Het kampioenschap wordt ge speeld met de meest gewonnen volledige prijzen per drietal - oude, jaarduiven en jonge samen - dus elke liefhebber kan maximaal 24 prijzen winnen. 5 - De liefhebber kan slechts één geldprijs winnen, de voor deligste, hetzij op Frankrijk- vluchten, hetzij op Ouiévrain. 6 - De liefhebbers moeten zelf hun prijzen,, samen met de uit slagen binnenbrengen vóór 1 oktober 1987 op een daartoe ter beschikking gesteld formu lier. Later ingebrachte uit slagen worden niet in aanmer king genomen. 7 - De prijsuitreiking en de overhandiging van het Erepla- ket van de stad zal gebeuren ter gelegenheid van de Sport- nacht 1987. 8 - Wat niet voorzien is in dit reglement zal door de sportdienst van de stad Ni nove geregeld worden. JS U 5 - 00

Klokzjiel | 1987 | | pagina 27