Baitenlandseh Ovefzieht De tijd is gekomen" ZAAD Bewaring van Titels. Uittreksel uit een groot Brusselseli dagblad Veemarkt van Cent. TÏÊÏTTGË V KAAG i).~ Een Handelshuis met Groote Yitrien Huizen te koop uit ter hand. Meubelen, allerlei Materiaal en Schoone Schilderi en Verkooping van Huismeubelen Eene TWEEWOONST en LAND Het huis Jan De Clercq EEN WOONHUIS Tu 'ee Woonhuizen een Woonhuis met Tuin Een Handelseigendom een schoon Burgershuis WINKELHUIS BARQUE (ER TB A EE BE LA Uil Ier hand te koop: Een welgelegen HUIS EEN PERCEEL LANI> Allerbeste LANDEN R ER TER I EB SM MS Woonhuizenen Landen ling, aangename en nuttige uitstapjes, feestjes enz. Wie, wie, wie Al de jongeren geven hun naam op aan M. Caudron of aan Klopterop. J. Andries. De kwestie der Zomeruur heeft dit jaar reeds vele parten gespeeld en tot heden toe moet er in verschillige landen nog over haar lot beslist worden. Zoo zal Frankrijk ongetwijfeld officiéél aan de komedie niet meedoen, maar een stel sel toepassen dat veel weg heeft van een chineesche uitvinding en waardoor de zon zal verplicht zijn van 60 minuten vroeger op te staan in de eene gemeente dan in de naburige. Hoe de oude sukkel, die tot vóór den oorlog gerust opstond en slapen ging als 't haar beliefde, zon der dictatoriëele orders te ontvangen van halfslaperige ministeriëele bureel- ratten, daarmede baar plan zal trekken, is den stervelingen onbekend. Als ze dan maar niet, gelijk verleden jaar, eenen donkeren bril opzet dat zij voor 't aard rijk onzichtbaar blijft en den ganschen zomer door overvloedige tranen weent om haar verlorene vrijheid Engeland en België hebben zich 'takkoord gesteld. In beide landen zal de zomeruur tot stand komen tusschen 26 en 29 April, juist is de datum nog niet bepaald maar eerlang zal 't gekend zijn. De nationale vergadering van Angora heeft een wetsvoorstel verworpen waar door al de Turken, ware 't voorstel wet geworden, zouden verplicht geweest zijn van op 25 jarigen ouderdom ge trouwd te zijn. In Rusland worden de leiders stapel gek. Na het vermoorden over enkele dagen van den aartsbisschop van Sint Petersburg komt heerschap Krylenko te verklaren dat de Soviets eene groote offensief begonnen hebben tegen de godsdienstige vooroordeelen. Oorlog aan den godsdienst riep hij, oorlog aan alle geloof welk het ook wezeZelfs spreken of fiever razen die uitzinnigen van den Paus te vonnissen en te veroor- deelen bij verstek 1 Spijtig voor hen draait hunnen rooden molen niet opper best. Zoo schijnt dat er in het uiterste Oosten opstand tegen de Regeering is en dat zelfs Vladivostok in de handen der opstandelingen is. In Oekranië komt er ook roering en Lenine wilt maar niet herstellen. Er wordt reeds rondgezien om hem een opvolger te vinden. Er worden tegenwoordig vele pogin gen gedaan om de schepen die tijdens den oorlog gekelderd zijn en die goud of andere kostbaarheden aan boord had den, terug te vinden en, om zoo mogelijk, er de schatten uit te halen. Zoo is er reeds een groot plan ontworpen om de Lusitania, de groote passagierboot die door de Duitschers den 12 Mei 1915 in den grond geboord werd en die zich slechts op acht engelsche mijlen der Iersche kust bevindt te doorzoeken of misschien wel vlot te brengen. De aan boord zijnde waarde bedraag ongeveer 6.000.000 dollars. Het schip ligt omtrent 73 m. diep. Ook de Laurentic met 5.400.000 Pond Sterling aan boord, zich bevindenden op 15 mijlen der Iersche kust, op eene diepte van 40 m. en die in 't begin van 1917 tot zinken gebracht is, wordt naarstig doorzocht. Tengevolge der ligging van het schip en door de aanwezigheid van talrijke haaien die de duikers gedurig aanvallen vorderen de opzoekingen niet al te best, nochtans zijn er reeds voor meer dan 100.000.000 franken in speciën bovengehaald. De Werkhuizen Melotte van Remi- court en Gembloers op de Handelsfoor te Brussel De Stand der groote firma Alfred Melotte van Remicourt en Gembloers, waarvan de beroemdheid reeds meer dan 35 jaar dagteekent, trekt bijzonder de aandacht aan der bezoekers. 1° Door de oorspronkelijke ontroo- mers Melotte, in beweging gebracht door een kleine elektrieke motor, welke aan den ontroomer zelf is vastgemaakt en die terzelvertijd toelaat rechtstreeksch de boterkern en den boterkneder in be weging te brengen zonder andere meka- nieke toestellen dan drijftrommels. Het huis Melotte is het eerste die deze ver beteringen uitgevonden heeft. 2° Door de echte ploegen Melotte, voorzien van de nieuwste en gebreve- teerde benoodigheden, zooals mekanieke regelaar voor diep en ondiep, hefboom enz., allen uitgevonden door het huis Melotte. P- Er dient nog vermeld, de verschillige landbouwgereedschappen, bewogen he dendaags door 4 of 5 paarden in plaats van 3 zooals vroeger waarvan verschil- ligeVoorzien zijn van automatieke toe stellen. Zij brengen eene groote werkkracht voort en eischen verders geen toevoe gende handarbeid. Het is algemeen bekend, dat Mijnheer Alfred Mélotte, de studiën en inspan ningen van zijne technische bureelen te Remicourt en Gembloers, zoo gericht heeft dat hij een groote spaarzaamheid van den handarbeid in de landbouwont- ginningen bekomen heeft. Wenschen wij hem van harte geluk omdat hij het werk zoowel binnen de hoeve als buiten de hoeve op den akker, zeer vergemakkelijkt heeft en omdat hij op deze manier den levenstoestand der buitenbevolking zeer verbeterde en veel bijdroeg om deze te weerhouden die ge neigd waren den buiten te verlaten om zich in de stad te gaan vestigen. van 11 April Zakengang. De prijzen van al het vee bleven zeer vast Veel vraag naar vette runders die aan hooge prijzen ver- kocht werden. Wij kunnen zeggen dat op de veemarkt van Brugge van 10 de zer de prijzen ruim zoo hoog waren als te Gent. Te Brugge wordt de markt ge sloten voor het mager vee, omwille van het mond- en klauwzeer dat er onlangs verschenen is. Werden te koop gesteld t Groote Hoornbeesten totaal 1001 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 18 Ossen (jonge) 163 Koeien 170 Vaarzen 250 Stieren 153 Magere beesten 247 Kalvers 394 Er waren in't geheel 1037 zwijnen en 168 loopers. Schapen 65 Lammeren *10 Geiten 28 De prijzen Ossen van 6 7oo kilo, 4,00 tot 4,50 de kilo. Goede vette kweeken van 4 a 5oo kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht le kwaliteit 4,75 tot 5,00 de kilo. 2' 4,25 tot 4,50 3' 3,50 tot 4,00 Stieren lc kwal. 4.50 tot 4,75 de kilo. 2' 3,50 tot 4,40 Koeien 1' 4,0o tot 4,50 2' en 3' 3,o0 tot 3,75 De magere beesten van 4 tot 4,50 fr. Kalvers prijzen zeer verschillend. De beste van 5,50 tot 7,00 fr. de kilo. Schapen van 2 tot 2,50 fr. de kilo, volgens kwaliteit. Zwijnen van 5,50 tot 6,10 fr. de kilo volgens kwaliteit. Sn Magazijn. Zeebergkaai, Aalst Nlnove Alle dagen te bekomen in den voor middag van 7 1/2 tot 11 uur. (Zonder zakken). Maïs Plata 77,00 Roode Cinquantino (extra) 87,00 Maïs paardentand 73,00 Inlandsche zemelen 54 00 Engelsch Kortmeel 53,00 Chili zemelen 58.00 Witte kriel 57,00 Bloemkerns 60,00 Bloem (000) 120,00 Bloem 00 114,00 Kleine bloem 00.00 Haver Schotsche 83,00 Haver Canada 85,00 Lijnzaad 1,60 Lijnkoeken 83,00 Arachidekoek 92,0C Arachidezemelen 27,00 Gerst 68,00 Klaverzaad(Lokersch) 9,50 Met zakken inbegrepen Inlandsch lijnmeel 85,00 Amerikaansch 87,00 Gemalen maïs 70,0C Maïskoek 70,00 Arachidemeel 93.00 Palmmeel 53,00 Zuiver Gerstemeel 70.00 Platq zemelen 54,00 Gebroken Keukenrijst 95,00 Gebroken rijst voor zwijnen en kiekens 87,00 Cocoskoek (witte) 78,00 Voeder Vermeire 60,00 Superphosphaat 14/16 phosp. 23.00 13/15 22,00 12/14 21,00 Sylviniet uit Elzas 14/16 pot. 14,50 Super Vesta 13 phosph. 17,00 Supra 16/18 phosphoor 17,50 Nitraat 15 1/2 tot 16% 110,00 Ammoniaksulfaat 20/21 144 00 Guano 5 stikstof 5 phosp. 3 potasch (5X5X3) 58,00 IJzerslakken 16/20 phosp.z. 23,00 Noorsche nitraat 98,00 Opgeloste Peru Guano 87,00 Klavervet 17,50 RAAPKOEK 59,00 dat elk zich voorziet van en de slimsten gaan dan naar Ziadhandel, Kerkstraat, 12, Aalst. Daar is te verkrijgen allerhande Bloemenzaad. Tuin- en Veldzaad, ook de beste Graszaden voor bleeken en blijvende meerschen, raphia en ent- was, enz. Al de zaden aldaar te beko men zijn van keurvelden afkomstig en de soorten zijn gewaarborgd. Niemand mag uit onzen naam ver- koopen, wij hebben geen bijhuizen. SCHOONAARDE. In het plaat selijk magazijn bij August Bogaert is er altijd benevens alle waren, echte opge loste Peru Guano te verkrijgen, evenals gegarandeerd Lokersch klaverzaad. LANDKALK. In het magazijn van Herdersem, bij B. Boel, Boschkant, zijn er nog eenige honderden kilos landkalk te bekomen. Deftige meid gevraagd in huishouden van drie personen. Zich te bevragen Houtmarkt, nr 9, Aalst. Studie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. De Notarissen Oscar TIBBAUT en Leon HERSSENS, beiden te Aalst, zul len openbaarlijk verkoopen Gemeente Schellebelle 1. Bouwgrond, in de Bruinbeek, aan den steenweg van Wanzele naar Schel lebelle, wijk B, nr 129, groot 14 a. 90ca. Gebruiker Alfons Roels. Verdeeld in oost- en westhelft. Ingesteld oosthelft 1100 fr. westhelft 1100 fr. 2. Zaailand, op den Eeckhout, aan den steenweg van Wanzele naar Schel lebelle, wijk B, nrs 365a en 366, groot 40 a. 20 ca. Gebruiker Edm. Kuppens. Ingesteld 4300 fr. 3. Zaailand in de Leege Meest, wijk B, nr 396, groot 28 a. 90 ca. Gebruiker Alfons Roels. Ingesteld 1,500 fr. Laatste Zitdag Donderdag 3 Mei 1923 om 2 uren namiddag, ter herberg Den Anker bij M. Camiel Hoebeeck, te Wichelen, Margote. Openbare Verkooping van MET MAGAZIJN en WERKHUIS te Aalst, Dirk Martensstraat. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een woonhuis met dubbele ingangs poort, groot werkhuis en magazijn te Aalst, Dirk Martensstraat, nr 92, groot 2 aren 40 centiaren. Dit huis is in allerbesten staat van onderhoud en heeft salon, eetplaats, keuken, en 3 slaapkamers, ruime kelder, pomp- en regenwater. Verder zeer ge riefelijk en groot magazijn met werk huis daarboven. Bewoond door de ver koopster Mevrouw Verbist. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar den Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 10 tot 5 uren. Enkele Zitdag Donderdag 19 April 1923, om 2 uren nanoen ter herberg Café Bourgeois bij M. Henri Eeckhout. Openbare Verkooping van te Aalst, Gentschestraat De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen 1. Een huis te Aalst, Gentschestraat, nr 13, groot 80 ca. Bewoond door de weduwe De Cock aan 30 fr. per maand. 2. Een huis nevens voorgaande, n.15, groot 70 ca. Bewoond door Jozef De Ryck, aan 20 fr. per maand. Enkele Zitdag Woensdag 18 April 1923, om 2 uren nanoen, ter herberg In de Diepe Lochting.te Aalst, Gentschestraat. Openbare Verkooping van te Smetlede, Abeelstraat. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een huis met tuin te Smetlede, Abeel straat, groot 9 a. 30 ca. Bewoond door René De Graeve. Enkele Zitdag Zaterdag 21 April 1923, om 2 uren noen, te Aalst op 't Vredegerecht. Studie van den Notaris HERSSENS 30, Korte Zoutstraat, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Brabantstraat 23. De Notaris HERSSENS te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Een Handelshuis met Groote Vitrien gelegen te Aalst, Brabantstraat 23, ten kadaster sectie I, 590, palende of ge paald hebbende van de eene zijde wed. Joseph Van Helsuwévan de andere zijde de erven Franck alvoren de straat van achter Louis De Bruyn. Bewoond door Benoit Lenoir. Ingebruiktreding vier maand na de toewijzing. Eenige Zitdag Dinsdag 24 April 1923, om 3 uur namiddag ter herberg van de Wed Joseph Helsuwé, Brabantstraat 25, te Aalst. Bouwgronden te koop Ledebaan, Jozef Meganckstraat en elders. Voor alle inlichtingen desaangaande evenals voor ontleeningen,aan te vragen met als doei het bouwen van Huizen, zich te wenden ter studie van Notaris Herssens, te Aalst, die zich met de noo- dige voetstappen zal gelasten. Studie van Notaris DE WINDT te Aalst. Openbare Verkooping van te Schoonaarde, Statie (bij Dendermonde). De Notaris HERSSENS, te Aalst, met tusschenkomst van zijnen ambtge noot Meester COSYNS, te Meerbeke bij- Ninove, zal openbaar verkoopen Gemeente Schoonaarde. Een welgelegen eigeddom, geschikt voor handel of voor nijverheid, bestaan de uit woonhuis met magazijnen, stal ling, remisie en andere gebouwen en medegaande erve, gestaan en gelegen te Schoonaarde nabij de statie, gekend ten kadaster sectie A nummers 21 Om en 210' op en met 6 aren 20 centiaren grond, palende oost en zuid aan den ijzerenweg west Aloïs Moens en noord den steenw. Bemerkingen I) De ingenot- en ingebruiktreding zal geschieden onmiddellijk met de betaling der koopsom en onkosten der verkoo ping. II) Een zijspoor zou den te verkoo pen eigendom met de spoorwegstatie van Schoonaarde kunnen verbinden. III) Bij vonnis der rechtbank van oor logsschade te Dendermonde werd er aan den verkooper eene som toegekend we gens aangerichte schade aan voormeld goed. Dit recht wordt aan den kooper medeverkocht ten titel van wederaanleg tot herstel dier schade. Zitdag Donderdag 19 April 1923, om 2 uur namiddag, ter herberg van M. Abbeloos, te Schoonaarde. Brug. Voor alle inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemde notarissen. Openbare Verkooping van te Aalst, Sluierstraat nr 5 De Notarissen HERSSENS, te Aalst, en MEERT, te Erpe, zullen openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk Burgershuis met twee verdiepen te Aalst, Sluier straat nr 5. Dit huis bevat op 't gelijkvloers Sa- Ion, Eetplaats, Verandah, Keuken en Koer. Op le verdiep 4 groote kamers. Op 2e verdiep 2 schoone slaapkamers. Verder ruime zolder en kelder. Het huis is voorzien van electriek en gasverlichting. Ingebruiktreding den 1 Juni 1923. Zichtbaarden Maandagen Donderdag van iedere week van 3 tot 4 uren namiddag. Ingesteld 33500 fr. Derde en Laatste Zitdag Dinsdag 24 April 1 323. om 2 uren namiddag ter herberg A la Bourse d'Amsterdam bij M KarelVan den Bossche, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping van te Aalst, Korte Zoutstraat, 28 De Notaris HERSSENS, te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaar verkoopen Een handelshuis met groote vitrien, te Aalst, Korte Zoutstraat, nr 28, zijnde 't Klein Parijs, begrijpende Winkel,Eet plaats, Keuken en Achtergebouw, twee verdiepen met ieder drie ruime Kamers, Kelder en Zolder, voorzien van Gaz en Electriciteit, Pomp- en Regenwater. Eenige Zitdag Maandag 23 April 1923, om 2 ure namiddag In het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping van De Notarissen HERSSENS, te Aalst, en VAN DER EECKEN, te Gent, zul len ten verzoeke van wien het behoort, te Aalst, Nieuwstraat, nr 28, openbaar verkoopen Meubelen, zooalsTafels, Stoelen, Banken, Zetels, Canapé, Stoven. Ka chels, enz. Bouwmaterialen, zooals Planken, Panlatten, Arduinsteenen en Dorpels. Prachtige Schilderijen, Standbeelden, Consols, Spiegels, enz. enz. op Dinsdag 17 April 1923, om 8 ure voormiddag. Comptante betaling en gewone voor waarden. Studie van den Notaris MEERT te Erpe. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen op Maandag 30 April 1923, om 8 uren voormiddag ten huize van Frans Sienaert, te Meire beek. Allerlei huismeubelen zooalstafels, stoelen, stoven, commode kassen, hor- logie, potten, pannen, kuipen enz. Landbouwalem, kortewagen, aalkuip, wanmolen, schuppen, zeisens enz. Gemeente Erpe. Een woonhuisje met grond, gestaan en gelegen te Erpe, Hoonegem, sectie B, nr671a, groot 1 aar 20 cent. Bew. door M. Benjamin Roelandt. Enkele Zitdag Donderdag 19 April 1923 om 2 uren namiddag, te Eipe, Hoone gem, ter herberg, gehouden door den heer Gustaaf Duquet. KOSTELOOS NAZICHT VAN ALLE TREKKINGEN. ALGEMEENE INLICHTINGEN. Gemeente Lede. Huis met tuin te Lede, Steentjen, groot volgens meting 1 aar 99 ca. pa lende oost Bernard Lemmens, noord denzelfden, west en zuid de erven Pe trus Bogaert. Bewoond door Xaveer Melckebeeck. Koop 2. Land, te Lede, Tusschen- bruggen, sectie C. ex nr 106ld, groot 7 aren 70 ca. Enkele Zitdag Maandag 16 April 1923, om 2 uren namiddag, ter herberg Au Coin Brisé te Lede, Boschstraat, ge houden door Dame Wed. Petrus De Cremer. Gemeente Erpe Een woonhuis en grond te Erpe, Al- lemansbosch, sectie A, nr 770c, groot 2 aren 70 ca en volgens titel 2 aren 54 ca. Bewoond door de eigenaars Remi Casteels-De Meerleer. Enkele Zitdag Maandag 30 April 1923 om 2 uren namiddag ter herberg van M. Alfons Christiaens, Erpe, 5 Huizen. Gemeente Erpe. Een woonhuis en grond, Hoonegem, sectie B, ex nrs 165, 166, 167d en 167e, groot 6 aren 67 ca. Onmiddellijke inge bruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 17 April 1923, om 2 uren namiddag ter herberg van Gustaaf D Haeye-Van der Vaerent, te Erpe, Hoonegem Burgers- en Handelshuizen te Aalst, Ouden Dendermondschenweg nabij den eigendom van de Eerw. Zusters van St Gudula, Dender- en Nieuwbrug- straten. Een schoon perceel bouwgrond te Aalst, Nieuwbeekstraat,nabij den steen weg naar Nieuwerkerken. Verdeeld in loten. Een schoon gebouwd woonhuis te Wanzele achter de kerk. Voor alle inlichtingen zich te wenden tot het kantoor van genoemde notaris, alwaar er altijd te bekomen zijn, groote en kleine kapitalen aflosbaar in het ge heel of met jaardoodingen, mits goede bezettingen. Studie van den Notaris CAUDRON, te Erembodegem. Uit Oorzaak van vertrek. Openbare Verkooping van te Erembodegem, Dorp. De notaris CAUDRON, te Erembo degem, zal openbaar verkoopen Een schoon huis met verdiep en inrij poort, zijnde herberg en winkel,geschikt voor alle handel en bedrijf, te Erembo degem, Dorp, nr 3, rechtover het Ge meentehuis, groot 1 aar 40 ca. In ge bruik bij den verzoeker. Ingebruiktreding 3 maand na de toe wijzing. Eenige Zitdag Dinsdag 24 April 1923, om 3 uren namiddag, ter tekoop gestelde herberg, bij M. Casimir Perre- man. Studie van Notaris DE VIS, te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst-Mijlbeke De notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort, ten overstaan van den Heer Vrederechter van het Kanton Aalst, openbaar verkoopen 1. Eene tweewoonst met grond, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, op Papenrodedriesch, groot 5 aren 10 centiaren. Bewoond door MM. Leon De Neef en Evarist Roeland. 2. Land,gelegen te Aalst-Mijlbeek,op den Koning, aan de Hammestraat, groot 13 aren 20 centiaren. Laatst gebruikt door de wed. Van Goethem-Eruylandt. Enkele Zitdag Zaterdag 5 Mei 1923, om 2 uren namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht, Groote Markt, te Aalst. bij de kinderen van Frederik Van Hauwermeiren. Deze partij zal in twee deelen opgeroepen worden le lot, de oosthelft, naast M, Gustaaf Matthys. 2e lot, de westhelft naast M. Leon De Naeyer. 3. Land gelegen alsvoren. op het Rot, grdot 61 aren 50 cent. In gebruik bij MM. Michel De Croock en Arthur De Smet. Deze partij zal opgeroepen worden in twee deelen. le lot, de oosthelft naast M. Alois Keymeulen. 2e lot, de westhelft naast M. Leo Roels. 4.Land gelegen alsvoren op Vreem denbosch, groot 38 aren. In gebruik bij M. Frans VanGhysegem. Gemeente Lede. 5. Land gelegen te Lede, op het Hauwken, groot 28 aren. In gebruik bij M. Gustaaf Van den Nest, te Hofstade. Gemeente Gijsegem. 6. De noordhelft van eene partij land gelegen te Gijsegem, op Bovenste Kruiskouter, groot deze noordhelft 46 aren 85 centiaren, In gebruik bij M. Francois Langelet, te Gijsegem. Deze partij zal in twee deelen opgeroepen worden. le lot, de noordhelft naast Nathalie Rombaut en consoorten. 2e lot, de zuidhelft naast M. Doktor De Naeyer-Matthys. Gemeente Schoonaarde. 7. Land gelegen te Schoonaarde op Hoogmigroveld, groot 18 aren 40 cent, In gebruik bij de kinderen Joan- nes Buyl te Schoonaarde. Enkele Zitdag Maandag 23 April 1923, I om 2 uren namiddag /zomeruur) ter I herberg In den Bonten Os gehouden i door de kinderen Clinckaert, te Hofsta de, Dendermondschensteenweg. I Openbare Verkooping van te Audegem, Brecdestraat. De notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene goede partij land te Audegem, aan de Breedestraat, groot 51 aren 70 centiaren. In gebruik bij Char. Dierickx. Eenige Zitdag - Woensdag 2 Mei 1923, om 3 uren na middag ter herberg In den Uil te Gijsegem, Dorp. Openbare Verkooping van te Hofstade, Lede, Gijsegem en Schoonaarde De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wie het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. 1. Land te Hofstade, op Konings hof, groot 32 aren 40 cent. In gebruik bij M, Aloïs Goeman. 2. Land gelegen alsvoren op de Stuykte, groot 75 a. 92 cent. zijnde het oostdeel van sektieC nr 695. In gebruik Openbare Verkooping van te Aalst, Haeltert, StLievens-Hautem en Herdersem. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen Stad Aalst 1. Een welgelegen renteniershuis met hof, dienstig voor handelshuis, te Aalst, Molenstraat, 2, met zicht op de Groote Markt, nevens het Landhuis, groot 2 aren. Voor de verdeeling der plaatsen zie plakbrieven. 2. Een eigendom begrijpende 2 woon huizen en land, gelegen te Aalst, Mijl beek, Moorselbaan, groot 68 aren 70 centiaren. Verdeeld in 4 loten l' lot. Woonhuis met hof nr 208, groot 4 aren 95 centiaren. Bewoond door Victor Van den Berghe. 2e lot. Woonhuis met hof, nr 210, groot 5 aren 8 centiaren.Bewoond door de wed. Louis De Neef. 3' lot. Land ten oosten, groot 33 aren 32 centiaren. Onmiddellijke inge bruiktreding. 4e lot. Land ten westen, groot 25 aren 8 cent. Onmiddellijke ingebruik treding. Beide loten laatst gebruikt ge weest door Victor Van den Berghe. 3. Een perceel land, gelegen te Aalst, Mijlbeek, op de Beek groot 9 aren 20 centiaren. Laatst gebruikt ge weest door Victor Van den Berghe. Gemeente Haeltert. 4. - Land gelegen op Nederhaeren- veld, groot 15 aren 90 cent. In gebruik bij Edmond Braeckman. Gemeente St Lievens Hautem 5. Land op Kraaivanger, groot 45 aren. In gebruik bij Louis Huse- Coppens. Op te roepen in 2 deelen. 6. Land alsvoren op Kraaivanger, groot 53 aren 60 centiaren. In gebruik bij Cyriel De Vos en Donatus Verstuyft. Op te roepen in 2 deelen. 7. Land op Landhaegen, groot 16 aren, 50 centiaren. Gebruiker Ed mond De Mulder. 8. Land op Kraaivanger, groot 36 aren 79 centiaren. Gebruikster Weduwe Lateur. Gemeente Herdersem. 9. Land gelegen op Peerdendriesch, groot 11 aren 40 centiaren. In gebruik bij Alfons Aerts. Enkele Zitdag Donderdag 26 April 1923 om 2 uur namiddag, ter herberg In de Klok bij Dame Wed. D'Hoir, Groote Markt, Aalst. o MttBMfeMBMMn* -ü-!5JL.»

De Koornbloem | 1923 | | pagina 2