I I O. C. O. Soycot O. G. O, I I Kleine Aankondigingen Banque de Bruxelles Insectenvernietigers Banque Centrale de la Dendre Ijzerhandel j SINGELYN Een Welgelegen Renteniershuis en een schoonen liistho met garage HOFSTEDE, ZAAI- en WEILAND. J. DE LAFORTRIE Molenstraat, 11, AALST. s ALBERT VAN WANGHE 36, Lange A ie ww straat, Antwerpen. Venditie van Schaarhout Uit ter hand te koop Eene Hofstede me! af hangen en erf en bouw gronden Hofstede en Zaailand. Landbouwalem, vruch ten en beestialen. EEN WOONHUIS, Bouwgrond en Meersch Een HUIS mei TUIN Uit ter hand te koop EENE HOFSTEDE Uit ter hand te koop I I'l lf STK I 27, AALST E. G. Eeman 8: Rich. Verdonek.-Aalst-Brussel Zuiveren het land van alle Ongedierte. Credit Foncier de S 2 Belgique Iflolendries7 en 9 AALST Nieuwstraat, 20, AALST Société Générale de Belgigue Gedeponeerd Merk in meel of gebrokenzuivere mengeimg van Soya en Katoen, is onovertoffen als voedsel van algemeen ge bruik voor melkgevende dieren, melk- en kweekvee. Onvergelijkbaar om de spijsvertering te bevorderen bij 't voederen van rapen beetbladeren en koppen, pulp, draf enz. Vervangt zeer voordeelig de lijnkoeken Soycot Lijnkoek Eiwit 33 31 Vet 6 7 Koolhydraten 33 36 Celstof 11 9 Voedende eenheden 130 131 Vergelijk de prijzen, zij zijn in 't voordeel der koeken Soycot. AGENT koer; op het eerste verdiep: drij slaap kamers, verders mansardekamer zolder en keldering. Dit huis is voorzien van pomp- regen water en gazleiding. Laatst bewoond door Mad. Wed. P, Verdoodt Arents. Onmiddellijke Ingebruiktreding. Voor te bezichtigen, zich wenden bij Mr. Eemans, Molenstraat, 49, Aalst. Enkele Zitdag. Maandag 21 December 1925, om 2 uren namiddag ter herberg In Sint Antonius bij Mr. A. De Bruyn te Aalst, Molenstraat. te Lede, Overimpe. De notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen op Donderdag 29 December 1925 om 1 uur namiddag Namens Juffrouw Eveline De Bac ker, grondeigenares, te Lede, 14 koöpen schaarhout, in haren bosch, te Lede, Overimpe. 2) Namens M. Domien Matthys, te Lede, 20 koopen schaarhout te Lede, Overimpe, aan den bosch van M. De Vis, grensscheiding met Erondegem. Gereede betaling ter herberg van M. Leo Matthys. te Lede, Overimpe. Studie van Notaris CAUDRON, te Erembodegem. De notaris CAUDRON zal openbaar verkoopen Laatste Zitdag Zaterdag 26 December 1925, om 2 uur namiddag, te Erembodegem, Kep- pestraat, bij M.Abel De Neve Eene hofstede te Erembodegem, Keppestraat, groot 20 aren 43 ca. In gebruik bij den verzoeker M. Petrus Sterck. Vrij ge bruik eene maand na de verkooping. Boom- en afsluitingsprijs 450 frank. Stadie van den Notaris MEERT te Erpe. De notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. Koop I. Een welgelegen eigendom Oude Brusselbaan of Heuvelstraat sectie A, nr 2e, 9c, 9d, 9e en 9f. groot 32 aren 69 ca palende noord de wed. en kinderen Pieter Jan Van Geitoost de Oude Brusselbaanzuid Eduard Meuleman. Verdeeld in 4 loten. Koop II. De gebouwen van woon huis op cijnsgrond, wijk Hoek aan de Groenstraat, sectie A nr 290b, 292b en 263e, groot 23 aren 19 ca., palende noord de Groenstraat, oost het Bureel van Weldadigheid van Erembodegem, zuid zelfde Bureel en Frans Verdoodt, west zelfde Bureel en Frans Van Geit. Enkele Zitdag Maandag 21 December 1925 om 2 uur namiddag, ter herberg A la bonne bière bij den heer Isidoor Bo- vyn, te Aalst, Brusselsteenweg, Tir. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wie het behoort openbaarlijk ver koopen Gemeente Erpe Een goed perceel meersch Molen- meerschen sectie B, nummers 352a, 352b, groot 52 aren 30 cent. en volgens meting 52 aren 90 cent., palende noord den heer Camille Langendries, van de andere kanten M. Amand D'Hondt. Gebruikt door den heer Amandus Goos- sens. Onmiddellijk ingebruiktreding. Verdeeld in twee deelen. Eenige Zitdag Woensdag, om 2 uur namiddag, ter herberg van den heer AlfonsChristiaens, te Erpe, Vijf Huizen. De gebouwen van koeistal, remisie en andere stallen uitmakende den hoek van de overige hofstede genaamd Coo- remanshof gestaan en gelegen te Moor- sel palende aan de Exterkenstraat en Kattestraat groot bij meting 5 aren 29 ca. Onmiddellijk in gebruik en met ge mak van betaling. Een welgelegen eigendom dienstig voor grooten en kleinen handel, te Aalst, Brabandstraat, groot 4 aren 66 ca. nabij de Dender en Koopwarenstatie, vroeger de Steenkapperij Steenhaut. Onmiddellijk ingebruiktreding. Eenen schoonen eigendom te Aalst, Dendermondschensteenweg, 62 en 64, bestaande in een woonhuis, groote in gangpoort, schoone ruime plaatsen, ach ter plaatsen, keuken, magazijn, werkhuis met uitgang in de Pieter Coeckestraat. Onmiddellijk ingebruiktreding. Studie van Notaris Van Hemelryck, Dendermonde, Leopoldlaan, 19 Bij woonstverandering Openbare Verkooping van te Lede op het Steentje. Notaris VAN HEMELRYCK, te Dendermonde zal op gewone voorwaar den openbaarlijk verkoopen Gemeente Lede. Eene Hofstede met stallingen en ver dere afhangen en erf met bouwgronden gestaan en gelegen te Lede op het Steentje,gekadastreerd sectie Bnrs 655a, 655b, 656, 657, 658 en 659, groot vol gens meting 39 aren 23 centiaren, pa lende Noord Dame Wed. Adolf De Ry- bel, Oost M. Em. Van Accoleyen, en M. Jap Reynier, Zuid den weg van Lede naar Hofstade en West M. Char les Van Cauter. Bewoond en gebruikt door den eige- naar-vprkooper tot 15 Maart 1926. Deze koop is verdeeld in 5 loten I. Lot: De Hofstede met afhangen en erf ten Oosten groot 7 aren 17 centiaren hebbende langs den Weg eene breedte van 11,50 m. en langs den Noordkant 7,15 m. deelen van Nrs 655a, 655b, 656 en 658. II. Lot: De gebouwen van stallingen en verdere af hangen en erf daarop vol gende groot 6 aren 32 centiaren hebben - de langs den Steenweg eene breedte van 6,40 m en ten Noorden 7,15 m. deelen van voormelde Nrs. III. Lot: 14 aren 23 centiaren Boom gaard en Hofland neven lot 2 hebbende langs den Steenweg eene breedte van 13 meteren ten noorden !2,45 m. zijnde deel van Nr 659 en voormelde nummers IV. Lot: 6 aren 6 centiaren Bouwgrond neven voorgaande Lot deel van Nr 659 hebbende langs den Steenweg eene breedte van 6,50 m. en zelfde breedte ten Noorden. V. Lot; 5 aren 43 centiaren Bouw grond opvolgende deel van Nr 659 heb bende langs den Steenweg en den Noord kant elk eene breedte van 6,50 m. De koopers zullen voor Boom- en Haagprijs moeten opleggenvoor Lot I, 300 fr. voor Lot 2, 300 fr. en voor Lot 3, 200 fr. Eenige Zitdag Zaterdag 26 December (2 Kerstdag) 1925 om 2 1/2 ure namiddag ter herberg be woond door M. Charles-Louis De Cre- mer, te Lede Boschstraat. De koopers worden verzocht hun trouwboekje of uittrek van hun geboor- teakt mee te brengen. Studie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. Korte Zoutstraat 49-51. Bij Woonstverandering. Openbare Verkooping van eene te Wichelen en Cherscamp. De Notaris TIBBAUT, zal namens wien het behoort, openbaarlijk ver koopen Gemeente Wichelen. 1) Eene behuisde, beschuurde en be- stalde hofstede, met erve en lochting, ge legen wijk Elsbrug, langsheen den Steen weg Lede en Spoorwegstatie van Wi chelen, sectie B, nummer 1815a, groot 7 aren 60 ca. 2) Een perceel zaailand gelegen achter voorschreven hofstede, sectie B, no 1812, groot 33 aren 60 ca. Gemeente Cherscamp. 3) Een zaailand gelegen wijk Boey- gem, nabij de Paepestraat, of steenweg van Wichelen naar Lede, sectie E, n° 203, groot 17 aren 20 ca. Al de voorschreven goederen zjjn on middellijk in gebruik te treden. Eenige Zitdag: Maandag 28 December 1925, om 2 ure namiddag, ter herberg van den heer Alphonsius - Aloysius De Coster- Van der Putten, te Wichelen, rechtover den uitgang der Spoorwegstatie. Venditie van Zelfden Notaris TIBBAUT, zal nog openbaarlijk verkoopen op Maandag 28 December 1925, om 8 ure voormiddag, ten hove van den heer Alphonsius-Aloy sius De Coster- Van der Putten, te Wi chelen, wijk Elsbrug (steenweg Wiche- len-Lede). Landbouwersalem: zooals eegde, beir- stuk, drijwielkar, karreladders, aanschij- nen en gareelen, spaden, rieken, vorken, mesthaken, vlegels, en meer anderen kleinen landalem. Groote hoeveelheid slroo, en schelf houten, 4000 kil. betteraven en 4000 kil, aaidappelen, 12 kiekens en 1 haan. 1 mutten en 2 schoone koeien. Gewone voorwaarden en comptante betaling Openbare Verkooping van te Aalst, Peperstraat L>e Notaris TIBBAUT te Aalst, zal op nagemelden zitdag openbaar ver koopen Stad Aalst. Een huis en grond te Aalst, in de Pe perstraat, n° 24, wijk A, n° 356 met eene grootte van 40 ca. Bewoond door Louis De Brouwer. Eenige Zitdag Donderdag 31 December 1925, om 4 ure namiddag, ter herberg van den heer Valerie De Gendt, te Aalst, Boter- straat. (Overdekte Botermarkt). Openbare verkooping van een Perceel te Hofstade, Blekte. De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade Eerste Koop Een perceel bouwgrond en vijver aan de Blektestraat, ter plaats genaamd Het Goeiken gekada streerd sectie C, nos 410, 41 lc, en deel van n° 412, groot 40 aren 75 ca. Onge bruikt. Ingesteld 5100 fr. Tweede KoopEen goed perceel meersch met uitrede naar de Blektestraat achter voorgaande koop, gekadastreerd sectie C, deel van nr 412, groot volgens meting 65 aren. Gebruikt door M. Leo Keymolen. Derde koop. Een perceel zaailand en bouwgrond, nevens voorschreven koopen, sectie C deel van nrs 412 en 413, groot volgens meting 43 a. 82 ca. Onmiddellijk ingebruiktreding. Koopen 2 en 3 samen ingest. 25000 fr. Laatste Zitdag Zaterdag 26 December 1925 om 2 uur namiddag, ter herberg In den Bonten bij de kinderen Clinckaert, te Hofstade, steenweg Aalst-Dender monde. I Openbare Verkooping van TE AALST De Notaris MEERT te Erpe, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester TIBBAUT, Notaris te Aalst, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eerste koop Een welgelegen rente niershuis aan de Keizerlijke Plaats, n° 51 sectie A, n° 1928, met eene grootte van 2 aren 10 ca/ Onmiddellijke ingebruiktreding. Dit huis bevatgelijkvloers, salon, eetplaats, spreekplaats, vestière, groote eetzaal, keuken op het eerste verdiep 4 schoone slaapkamers, en op het twee de verdiep 3 kamers. Verders ruimen kelder en 2 schoone zolders, koolstal en W. C, Ingesteld 51,000 fr, Teweede en laatste koopEenen schoonen lusthof met garage, paarden stal, waschhuis en verdere afhankelijk heden, hebbende uitrede langs de Kalf- straat naar de Geeraardsbergschestraat gekastreerd sectie A, n°2151f, 2151g, 2151e, met eene grootte van 19 a. 80 ca. Onmiddellijk ingebruiktreding. Ingesteld 40,000 fr. Laatste Zitdag .- Dinsdag 29 December 1925. om 2 ure namiddag, ter herberg, A la Place Imperale bij den heer Frans Van Mossevelde te Aalst, Keizerlijke Plaats. N. B. Voorschreven eigendommen zijn zichtbaar alle Maandagen en Don derdagen van 14 tot 16 ure. Voor den sleutel zien te wenden ten kantoore van bovengenoemden Notaris TIBBAUT, te Aalst, Korte Zoutstraat, 49-51 (ne vens de afspanning De Meiboom Openbare Verkooping van eene te Hofstade, Babbelaere. De Notaris TIBBAUT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. 1Eene behuisde, beschuurde en be- stalde hofstede, met erve en boomgaard, op Babbelaere aan de Zakstraat, sectie A, n° 551 en 552, groot 19 aren 70 ca. Boom- en haagprijs 700 frs. Ingesteld 6000 fr. 2) Een weiland met dreef ken, naar de Zakstraat, nevens en achter de hofstede, sectie A, n° 550, groot 40 aren 90 ca. Boom- en haagprijs 325 frs. Ingesteld 17,000 fr. 3) De oosthelft van eenen blok zaai- and, aan de Zakstraat, sectie A, n* 549a, 549b en 549bis, groot 4/ aren 20 ca. groot de oosthelft 23 aren 60 ca, Boomprijs 50 frs. Ingesteld 7000 fr. Voorschreven goederen zijn onmid dellijk in gebruik te treden. Laatste Zitdag Donderdag 24 December 1925, om 2 ure namiddag, ter herberg In het Gemeentehuis bij de heer Leo Scham- pheleer, te Hofstade, Dorp. Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Pijpenbeek. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen 1) Een huis met schuur en stalling, op Pijpenbeek, groot 4 a. 60 ca. Bewoond door Hector Ortibus. 2) Perceel tuin alsvoren groot 5 a. 50 cent. palende west de straat, noord de Godshuizen van Aalst, oost Edward Scheerlinck en zuid Aug. Van Landuyt. Enkele Zitdag Maandag 21 December 1925 ötii I uur nanoen, ter herberg van Frans Perdaens, te Nieuwerkerken, Dorp. Studie van den Notaris HERSSENS 30, Korte Zoutstraat, Aalst. Bouwgronden ce koop, nazicht van plan bij Notaris Herssens te Aalst, Een prachtigen Eigendom met eene gfootte van 380 m2 en een voorgevel van 12 meters, bestaande uit twee han delshuizen gelegen in het centrum der stad en waarvan gemakkelijk drie schoo ne commerciehuizen zouden kunnen ge maakt worden. Het al in goeden staat van onderhoud met centrale verwarming, voorzien van gaz en electriciteit, pomp- en regenwa ter, schoone hof. De inkoop zijnde eigendom bevat ge lijkvloers, een ruimen schoonen winkel, salon, ontvangstzaal, eetplaatskeuken, verandah, achterkeuken, groot werkhuis, waschhuis, koolkot en verschillige bijge bouwen nuttig voor handel, schoonen hof met verschillige fruitboomen. Op het eerste verdiep: Schoone slaap kamers, lijnwaadkas en schoonen zolder. De ingebruiktreding is bepaald op kor ten tijd hoogstens 6 maand. Woonhuis met magazijn en poort, te Aalst. Binnenstraat, nr 72. Bij Notaris HERSSENS, te Aalst, geld te bekomen mits goede borg. Hij gelast zich ook met de noodige voetstap pen en voor het aankoopen van Woon huizen of Bouwgronden, en voor de toelating te bekomen tot het bouwen van Woningen. Openbare Verkooping van te Kerkxken, Hoek. De Notaris SCHEERLINCK, te Haeltert, zal met eenen enkelen zitdag, op Dinsdag 22 December 1925, om 2 uur namiddag, ter herberg van Emiel Fermon, te Kerkxken, Driehoek, open baar verkoopen Eene gerieflijke hofstede, bestaande uit woonhuis, schuur, stallingen, bak oven en verdere afhangen, te Kerkxken, Hoek, groot 3 a. 40 ca. gekadastreerd sectie B, nr 739c wel geschikt voor bakkerij en landbouw. Thans bewoond door Louis Praet- De Pauw. Gemeente Wieze. -Een huis met schuur en stalling, op het Hoeksken, groot 12 aren 20 cent. Te bevragen bij den eigenaar Petrus Vermoesen. Inge bruiktreding volgens overeenkomst. kosteloos voor de leden-lezers van De Koornbloem De ElectrischeTabaksnijderij te Aalst, Moorselbaan, 221, werkt als voorheen alleen den Maandag. Te koop 10,000jeugdige Kanadaplant- soenen 3 jaar, aan 1,50 fr. tot 2 fr. 'tstuk Zich te wenden in de herberg Het Muisken te Aalst, Brusselschesteenweg. Te koop door uitscheiding van bedrijf vier beste kalfkoeien bij Henri Van Belle, Dorpstraat, Gijsegem. Te koop beste kalfvaars, gereed om te kalven, bij Alfons Van Cauter, te Aygem, Opaygem. Te koop een volledig smidsgereed schap in goeden staat, een mijt van 800 droge mutsaart, 1200 pyramiden, struik- kriekelaars en hoogstammige jonge fruit boomen reeds in opbrengst, bij Prosper Standaert, Welle, Kapellenhoek. Te koop schoone vaars, kunnende werken, rekening 1 Januari, bij Joseph Schouppe, Haeltert, Gootegem. Te koop een nest viggensbij JanCop- pens, Cherscamp. Te koop zware werkkoei, 6de kalf, re kening 1 Februari en een kerzelaar 2 1/2 m. lang en 1 1/2 m. dik, bij Remi Boelaert, te Aygem, Opaygem. Te koop schoone vaars, 8 maand dracht, bij de gebroeders Van Bies- broeck, Nieuwerkerken, aan het Dorp. Te koop kalfvaars, einde dracht, bij Felix Sterckx, Haeltert, Put. Te koop zware trekkoe, einde dracht, bij Alfons Van Leuven, Impe, Molen hoek. Te koop 8 schoone viggens, bij Felix De Ryck, Wildebeek, Welle. Te koop beste kalfvaars, rekening 15 Januari, bij Joseph Provoost, Meire, Kerkhofstraat, 143. Vragen plaats op boerderij of hove- nierderij, een huisgezin, man en vrouw zonder kinderen. Zich te wenden tot Louis Van Damme, magazijnier R. U.Z. Steenhuyze. Te koop beste kalfvaars, rekening 22 December, bij Judocus Perdaens, Leu venstraat, Erembodegem. Te koop een hok goede kweek- en reisduiven bij Joseph Saeys, Dries, Moorsel. Te koop 2 nesten schoone viggens bij de Wed. VanSande, wijk Strymeersch, Vlierzele. Te koop schoone kanadaplantsoenen bij Emiel Meert, Terlinden, Dender- hautem. Te koop een schoone jongen trekhond van goed ras, gereed om te werken, bij Ph. Piron, Restert, Nieuwerkerken. Te koop een schoon stierekalf, 10 da gen oud, rood bont, van geprim. koe, b(j Karei Eeman, Dorp, Denderhautem. Te koop 6 schoone viggens waaron der 2 zeugen, bij Aug. Van der Heiden, Grootveld, Vlierzele. Te koop 2 vaarzen een van 7 en een van 8 maand dracht, bij de Kinderen M. Meuleman, Dorp, Erpe. Te koop een schoone vaars, rekening 2 Januari, bij Gust. De Greve, Kapellen, 20, Erembodegem. Te koop eene rood bonte vaars, einde dracht 23 Januari, b(j Alphonse Janssens, Boschstraat, Meire. Te koop een vaars, 8 maand dracht, te bevragen magazijnier te Meldert, Naamlooze Vennootschap aangesloten bij de Kapitaal en reserven Frs 290,000,000. Gesticht in 1871 AGENISCHAPPEN Denderleeuw, Geeraerbergen, Herzele, Nederbrakel, Ninove, Sottegem. BIJKANTORENAspelaere, Aygem, Baelegem, Denderhautem, Denderwindeke, Lede, Liedekerke, Meire, Michelbeke, Munckzwalm, Oordegem, Oosterzele.StLievens-Hautem, StMaria-Lierde, Steenhuyse. Alle Bank- en Benrezaken Rekeningen op zicht 4 Halfmaandelijksche rekeningen 5,75 °lo SPAARKAS 6,00 Brandkasten van af 15 fr. s jaars, gewaarborgd tegen Brand- en Dieftegevaren. Stipte geheimkouding. Volkomen zekerheid Gebreveteerd R. V. R. V. I zuiver insectenvernietiger. R. V. 2 insectenvernietigend landvet (3-5-3). Vraagt prijs-courant. Proefvelden aanvaard. Brevet in België, Duitschland, Frankrijk, Spanje en Griekenland. Ook dezes koloniën. Ie koop een partij jonge perelaars, van 5 tot 8 fr. bij Felix Lejuste, statie, Gysegem. Te koop kalfkoe of kalfvaars keus van de twee, alsook 1000 dooroplanten, bij Don. De Ryck, Ter joden, Haeltert. Te koop klaver- en ajuinzaad, eigen gewin, bij Michel Van d. Jeught, Nieuw- straat, 21 Wieze. Te Koop driejarige doornplanten van 1,25 tot 2 m. en tweejarige van 80 cm. tot 1,60 m. prijs op aanvraag, bij Theo- duul Dobbenie, Molestraat, Cherscamp. Te koop eene groote hoeveelheid doornplanten 1 en 2 jaar gesneden, alle soorten van fruitboomen en kanada plantsoenen aan voordeelinge prijzen, bij August Philps, Erembodegem bij de statie Haeltert. Te koop schoone vaars, beste ras, re kening 30 December, bij Alfons Janse- gers. Monikshof. Herdersem. Te koop een schoone kalfvaars, laatste maand dracht, bij Ach. Van Biesbroeck, Laar, Nieuwerkerken. Te koop 2 schoone vaarzen, laatste maand dranht, een partij kanadapoten aan voordeeligen prijs, een nieuwe tilbu ry, bij de Gebroeders Van de Putte. Hekelgem. Te koop door uitscheiding van bedrijf 2 melkkoeien de eene einde dracht den 17 December en eene 4 maand bekalfd bij Alf. De Coster, Elsbrug, Wichelen. Te koop 2 karrewielen 1,35 m. hoog met as, bij Ph. Van der Haegen, Lee- beke, Denderhautem. Verkooping van 60 koopen slaghout te Lede, Bumst, op 26 Dec. (2° Kerstd.) door Mr Joseph Moens. ••••••••••••••••••••••••••a* Als gevolg der wijzigingen op de financieele markt, heeft de Crédit 2 Foncier de Belgique besloten van heden af grondobligatiën uit te ge- ven opbrengende eenen jaarlijk- schen intrest van 6 °/o vrij van alle tegenwoordige en toekomende lasten. Deze nieuwe uitgeving moet de aandacht der kapitalisten aantrek- ken. De intrest van 6 zuiver, hooger van opbrengst dan eenen brutto m e intrest van 7 en welke de drager der obligatiën beschut tegen de ge- volgen van alle verhooging van e lasten, is zeer winstgevend, aange- 2 2 zien de buitengewone zekerheid 2 der gezegde obligatiën, welke nooit 0 sedert 90 jaar betwist is geweest. 2 2 Agent voor Aalst en omliggende 2 2 M. Eeman, notaris, Moorsel. 2 2 Kostelooze inlichtingen. 2 Goedkoope stoffen zijn dure stoffen Groote keus van Damenpaletots en Winterpardessus Specialiteit van zijden en stoffen voor trouwkleederen. Zie de uitstallingen. poeder,,AKKER" t Gezondheidssnuifje Is Uw neus verstopt? Zijt gij versnuft? Wilt gij eens heerlijk niezen en Uw brein opfrisschen Koopt dan een doosje Opo voor 2 aan Tramstatie en Varkensmarkt S 22 Algemeene ijzerwarenhandel, 2 alam voor landbouwers en stiel mannen, bouwartikels. Bascules, balancen, vlecht, wei- en pin- 2 draad. Melkerijkannen enz. Draagbare bakovens Pieters. Forneizen in zwaar plaatijzer met tuimelende ketel, j Verscheidenheid van gesmeedde 2 kunstpanneelen voor deuren. Naamlooze Vennootschap aangesloten bij de Kapitaal 350,000,000. Gesticht in 1822. AGEN i SCHAPPEN Assche, Beveren-Waes, Boom, Bornhem, Denderhautem, Dendermonde, Galmaerden, Geeraardsbergen, Haeltert, Hamme, Denderleeuw, Herzele, Hemixem, Lede, Lokeren, Londerzeel, Merchtem, Moerbeke-Waes, Niel, Ninove, Oordegem, Opwyck, Puers, Rupelmonde, St Amand-bij-Puers, St Gillis-Waes, St Maria- Lierde. St Niklaas, Steenhuize. Stekene, Temsche, Ternath, Wille- broeck en Zele. Alle Beurt- en Bankzaken. Rekening op zicht 3 Halfmaandelijksche rekeningen 5,25 "lo. Brandkasten van af 15 frank 's jaars. Broehuur en inlichtingen kosteloos op aanvraag (Hoogevesten) Naamlooze Maatschappij gevestigd in 1835 2 WAAROM Omdat goedkoope stoffen nooit schoon verwerken en gauw versleten zijn. Omdat het maken van kleederen uit goede of slechte stoffen even duur is. Waar vindt gij de beste, duurzaamste en laatste modestoffen Bij waar men verkoopt met een minimum van kosten, zonder winkeldochters, daar alles door eigen volk gedaan wordt. o De BANQUE CENTRALE DE LA DENDRE aangesloten zijnde bij de Société 9'qUe' die meer dan honderd jaar bestaat en die een kapitaal bezit 350.000,000 fr., genieten de gelden die haar toevertrouwd worden, van EENE VOLKOMEN ZEKERHEID. I van LVAV.SV/iV.ViV.ViV.V.

De Koornbloem | 1925 | | pagina 5