DOOFHEID. BANK! I Handelshuis Kleine Aankondigingen BREUKLIJDERS. -2' Ijzerhandel SINGELYN Veemarkt van Gent TtfKOOP Een Welgelegen Renteniersbuis en een schoonen lustho met garage Gi zult van uwe Gezondheid zeker zi n alsgi de Kuur met de Pink Pillen doet. J. DE LAFORTRIE Molenstraat, 11, AALST. Cureghem - Anderlecht WOONHUIS en LAND. afroot Heerenhuis met Lusthof, Burgersbank van Aaist. Schoon Renteniershuis Landbouwalem, vruch ten en beestialen. 1 J Een velgelegen Woonhuis. Venditie van Schaarhout Uit ter hand te koop Hofstede en Zaailand. Schoonen Boomgaard dienstig YOOr Bouwgrond Uit ter hand te koop Hceren Landbouwers Credit Foncier de Belgique Uit ter hand te koop Kaltkoeien en Kalfvaarzen 'S Dinsdag 22 Dec. Varkensmarkt. Te koop gesteld 2159 levende dieren aan 7,50 tot 8,50 per kilo. 849 geslachte dieren aan 9.50 tot 10,7 5 Woensdag 23 Dec. Zwaar vee. Totaal te koop gestelde dieren 1781. Ossen 591 Stieren 181 Koeien 1009 Middelbare prijs per kilo Ossen 3,50 a 5,75 Stieren 3,25 a 4,60 Koeien 3,20 a 4,50 Donderdag 24 Dec. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1383. Middelbare prijs per kilo, op voet i 5,00 d 9,25 fr. Donderdag 24 Dec. Gesl. varkecs. 477 stuks', 9.50 10,50 fr. per kilo. 23 Dec. 1925. Werden te koop gesteld Groote Hoornbeesten totaal 775 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 30 Ossen (jonge) 140 Koeien 155 Vaarzen 146 Stieren 184 Kalvers *109 Magere beesten 120 Er waren in't geheel 929 zwijnen Schapen 278 Geiten 58 De prijzen t Ossen van 6 a 7oo kilo, 4,25 tot 5,00 de kilo. Goede vette kweeken van 4 a 5oo kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht s 1'kwaliteit 5,00 tot 5,25 de kilo. 2e 4,50 tot 4 75 3C 3 75 tot 4.00 Stieren 1' kwal. 4.00 tot 4,75 de kilo. 2C 3' 3,00 tot 4,00 Koeien 1' 4.00 tot 4,50 2' en 3' 2,00 tot 3,00 Kalvers prijzen zeer verschillend. De beste van 4,00 tot 8,00 fr. de kilo Zwijnen van 7,00 tot 8,00 fr. de kilo volgens kwaliteit. De Smet. Ingebruiktreding jraet 1 Mei 1926. Enkele Zitdag: Dinsdag 5 Januari 1926. om 2 uren r.amiJdag te Hofstade, Blek te bij Mr. Jozef De Vuyst. Openbare Verkooping van een te Meldert. De Notaris DE VISte Aalst, zal ten overstaan van den Heer Vrederechter van het Kanton Aalst met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816, open baar verkoopen: 1° Een woonhuis te Meldert, Parijs- straat, groot 4 aren 19 ca. palende Kerk fabriekvan Meldert, Petrus Kindermans, Louis Van de Velde en koop 2. Bewoond door Mr Petrus De Mol. 2° Een perceel hofgrond gelegen als- voren, groot 5 aren 95 ca. palende Kerk fabriek van Meldert, koop een, Prosper De Meyst en koop 3. 3° Een perceel hofgrond, alsvoren, groot 5 aren 95 ca. palende Kerkfabriek I van Meldert, koop 2, Prosper De Meyst en De Mol. Beide laatste koopen in gebruik bij Mr. Prosper De Meyst. Enkele Zitdag Donderdag 14 Januari 1926, om 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van een n om 1 uur namiddag IJ Namens Juffrouw Eveline De Bac ker, grondeigenares, te Lede, 14 koopen schaarhout, in haren bosch, te Lede, Overimpe. 2) Namens M. Dornien Matthys, te Lede, 20 koopen schaarhout te Lede, Overimpe, aan den bosch van M. De Vis, grensscheiding met Erondegem. Gereede betaling ter herberg van M. Leo Matthys, te Lede, Overimpe.'f.^J 1Een schoon nieuw Burgershuis te Aalst, aan de Geeraardsbergschesteen- weg (Lokerenveld). Onmiddellijke inge bruiktreding. 2. Een woonhuis gelegen te Aalst," in de Breedestraat. 4. Een burgershuis met bijgebouw te Aalst, Houtmarkt. Ingebruiktreding 2 maand na den verkoop. 5° Eene welgebouwde hofstede te Meldert, Klaarhaag, in huur bij Gustaaf Van de Velde. Studie van Notaris CAUDRON, te Erembodegem. De notaris CAUDRON zal openbaar verkoopen Laatste Zitdag Zaterdag 26 December 1925, om 2 uur namiddag, te Erembodegem, Kep- pestraat, bij M. Abel De Neve Eene hofstede te Erembodegem, Keppestraat, groot 20 aren 43 ca. In gebruik bij den verzoeker M. Petrus Sterck. Vrij ge bruik eène maand na de verkooping. Boom- en afsluitingsprijs 450 frank. Breuken, zakkingen der maag, zakkin gen der baarmoeder worden volkomen genezen door methode Nicolaé. Deze vereischt geen heelkundige bewerking, geen band met rugstaai of onderriemen. een breuk die verwaarloosd wordt of slecht opgehouden wordt door banden met rugstaai en onderriemen dat eene dergelijke breuk het grootst gevaar ople vert. Indien gij uwe genezing begeert zonder heelkundige bewerking(deze moet heel dikwijls meer dan eens geschieden) zonder den last veroorzaakt door banden met staal en riemen, neemt dan lijk zoo veel andere personen, slachtoffers hun ner onwetenheid uw toevlucht tot mijn Methode die uwe breuk zal wegnemen zonder noodlottige gevolgen. M. NICOLAS ex-bestuurSer van het Breukgesticht te Parijs, 36, Cotentin- straat, zal ook gratis de degelijkheid zij ner methode bewijzen van 9 tot 4 uur. Te Dendermonde, 28 Dec. Hotel Re gent, Statie te Aalst, 2 Januari, Hotel St Jan, Statie te Sottegem, den 5 Jan. Hotel Petit Bruxelles te Lokeren, den 6 Jan, Hotel de la Belle Vue. MEN SPREEKT VLAAMSCH. Alle personen die lijden aan doofheid, hardkoorigheid of oorsuizingen, kun nen genezing bekomen door de methode van de vermaarde Specialist van Parijs. 36, rue du Contentin, 36, die zonder ope ratie zonder schadelijke middelen en zon der uw werk te moeten verlaten u het ge hoor zal weergeven en uw orgaan zal doen werken. M. ARTEAGA zal gratis zijne methode uitleggen en toepassen Te Dendermonde, 28 Dec. Hotel Re gent, Statie te Aalst, 2 Januari, Hotel St Jan. Statie te Sottegem, 5 Jan. Hotel Petit Bruxelles te Lokereri, 6 Januari, Hotel de la Belle Vue. MEN SPREEKT VLAAMSCH. Interesten te beginnen van 1 Januari 1926: Op zicht^,00 °/o 15 dagen voorbericht ">.50 0/o 1 maand voorbericht 6.00 °/0 3 maanden voorbericht 6,00 6 maanden vast termijn 6,50 °/o 1 jaar 2, 3 en 5 jaar 5.75a°/o zuiver Halfmaandelijksche rekeningen ver vallende op 5 en 20 ieder rnaand 5 0/0 SPAARKAS 5 «JZUIVER. te Aalst, Molenstraat. 40. De notaris DE VIS te Aalst, zal open baar verkoopen: Een groot en welgelegen heerenhuis te Aalst, Molenstraat, nummer 40, in het centrum der Stad, nabij de groote Markt gekadastreerd sectie A, 485f, met eene oppervlakte van 5 aren 10 centiaren, en hebbende aan de straat eene breedte van 11,70 m. Deze eigendom begrijpt op gelijk vloers langs de eene zijde van de corri dor, drie opeenvolgende plaatsen: salon, retplaats en verandah uitgevende op ;enen schoonen lusthof; langs de andere lijde van de corridor, eene kleine salon, trapzaal, kleine eetplaats en keuken, i Op het eerste verdiepvan voren ïaast de straat twee groote slaapkamers; Studie ran achter naast den tuin een derde groote slaapkamerverders lange corri- cor leidende naar badkamer. W. C. en Heine kamer. Op het tweede verdiep, drij kamers. Verders groote zoldering en drij kel- dtrs. Het huis is voorzien van gaz, elek- trciteit en pompwater. Door zijne ligging in een der bijzon derste straten der Stad en zijn breeden voorgevel is dit huis zeer goed geschikt voor een groot handelshuis met prach tigs uitstallingen. Deze eigendom mag bezichtigd wor den te rekenen van af 5 Januari 1926, tusschen 2 en 4 ucen namiddag- Onmiddellijk Beschikbaar. Laatst bewoond geweest door Juf frouw Wauthier. Enkele Zitdag Maandag 18 Januari 1926, om 2 uren namiddag, ter herberg Sint Antonius" gehouden door Mr. Adolf De Bruyn, te- Aalst, Molenstraat. Openbare Verkooping van te Aalst, Gentschestraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openoaar verkoopen: Een schoon reuteniershuis te Aalst, Gentichesteenweg. nummer 4, hoek der Capurienenlaan, groot 3 aren 80 ca. Dit huis begrijpt op gelijkvloers twee sc'nocne saloDS, corridor, eetplaats, trap zaal, leuken, waschhuis remisie en stal. Op het eerste verdiep 5 ruime slaap kamers, versders keldering en grooten zolder. De loer is deels overdekt met glazen afdak. De lusthof is beplant met volwas sen fruitboomen, De gansche eigendom is uitgemuurd en heeft langs achter eene los van twee meters. Dit huis is wel ge schikt voor het uitoefenen van allen han del, sterk gebouwd in goeden staat van onderhoud en voorzien van pomp- en regenwater en gazleiding. Bewoond door de eigenaarster, Mad. Wed. Urbain Roux-Buyl. Onmiddellijke ingebruiktreding "na de toewijzing. Te bezichtigen alle Maan dagen van 2 tot 4 uren. Gebracht op 70,000 fr. Tweede Zitdag Maandag 28 December 1915, om 2 uren namiddag te Aalst, Nieuw- straat, te: herberg In het Klein Gent De Notaris CAUDRON te Erem bodegem zal openbaar verkoopen I. Op Maandag 11 Januari 1926, om om 2 ure nam. te Erembodegem, Res- schebeke, bij Mr Alf. Vinck. Bouwgrond te Erembodegem, Res- schebeke groot 14 a. 78 ca. Gebruiker medeverzoeker J. B. De Backer. 8 a. 35 ca. Meerschte Erembodegem. Heymbroek. Geb. medeverzoeker Fr. Gust. De Backer. II. Op Donderdag 14 Januari 1926 om 2 ure nam. te Erembodegem, Dorp, bij dame wed Temmerman Ghyssens. Een huis te Erembodegem, nabij de Kleistraat, met stal en hof, groot 4 aren 61 ca. Gebr. M' Vocck-De Gendt. van den Notaris MEERT te Erpe. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na- mens wie het behoort openbaarlijk ver- 1 koopen Gemeente Erpe Een goed perceel meersch Molen- meerschen sectie B, nummers 352a, 352b, groot 52 aren 30 cent. en volgens meting 52 aren 90 cent., palende noord den heer Camille Langendries, van de andere kanten M. Amand D Hondt. Gebruikt door den heer Amandus Goos- sens. Onmiddellijk ingebruiktreding. Verdeeld in twee deelen. Dinsdag 5 Januari 1926 om 2 uur namiddag, ter herberg van den heer Alfons Christiaens, te Erpe, Vijf Huizen. De Notaris MEERT te Erpe, zal openbaar verkoopen Gemeente Lede. Woonhuis te Lede, Rammelstraat, sectie E ex 402, groot 4 aren 14 ca. Bewoond door Mr Fl. Veldeman. Ingebruiktreding met 1 Februari 1926. Enkele Zitdag Woensdag 6 Januari 1926 om 2 ure namiddag ter herberg In Cherscamp gehouden door Victorious Buysse, te Lede, Rammelstraat. Bij Licitatie De Notaris MEERT te Erpe, zal openbaar verkoopen Land op Erpekauter, sectie C. nr 274, groot 71 aren 05 ca. Gebruikt door Mr Joseph Van Ghijse- gem- Van den Bergh. Onmiddellijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 14 Januari 1926 om 2 ure namiddag, te Aalst, Vredege recht, Groote Markt. Eeoige Zitdag Maandag 28 December 1925, om 2 ure namiddag, ter herberg van den heer Alphonsius - Aloysios De CJoster- Van der Putten, te Wichelen, rechtover den uitgang der Spoorwegstatie. Venditie van Zelfden Notaris TIBBAUT, zal nog openbaarlijk verkoopen op Maandag 28 December 1925, om 8 ure voormiddag, ten hove van den heer Alphonsius-Aloy- sius De Coster- Van der Putten, te Wi chelen, wijk Elsbrug (steenweg Wiche len-Lede). Landbouwersalem; zooals eegde. beir- st'uk, drijwielkar, karreladders, aanschij nen en gareelen, spaden, rieken, vorken, mesthaken, vlegels, en meer anderen kleinen landalem. Groote hoeveelheid stroo, en schelf houten, 4000 kil. betteraven en 4000 kil, aardappelen, 12 kiekens en 1 haan. 1 mutten en 2 schoone koeien. Gewone voorwaarden en comptante betaling. Openbare Verkooping van TE AALST De Notaris MEERT te Erpe, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester TIBBAUT, Notaris te Aalst, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eerste koop Een welgelegen rente niershuis aan de Keizerlijke Plaats, n° 51 sectie A, n° 1928, met eene grootte van 2 aren 10 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Dit huis bevatgelijkvloers, salon, eetplaats, spreekplaats, vestière, groote eetzaal, keuken op het eerste verdiep 4 schoone slaapkamers, en op het twee de verdiep 3 kamers. Verders ruimen kelder en 2 schoone zolders, koolstal en W. C. Ingesteld 51,000 fr. Tweede en laatste koopEenen schoonen lusthof met garage, paarden stal, waschhuis en verdere afhankelijk heden, hebbende uitrede langs de Kalf- straat naar de Geeraardsbergschestraat gekastreerd sectie A, n°2151f, 2151 g, 2151e, met eene grootte van 19 a. 80 ca. Onmiddellijk ingebruiktreding. Ingesteld 40,000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 29 December 1925. om 2 ure namiddag, ter herberg, A la i Place Imperale „bijden heer Frans Van 1 Mossevelde te Aalst, Keizerlijke Plaats, i N. B. Voorschreven eigendommen zijn zichtbaar alle Maandagen en Don derdagen van 14 tot 16 ure. Voor den sleutel zien te wenden ten kantoore van bovengenoemden Notaris TIBBAUT, te Aalst, Korte Zoutstraat, 49-51 (ne- j vens de afspanning De Meiboom Vraagt in landelijke gemeenten werk zame agenten voor opzoeken van kapi talen te plaatsen op termijn van 1 tot 5 jaren gewaarborgd door hypotheek. Belangrijke commissie. Niet noodig be- diening te verlaten. Schrijven met ouder- i dom en getuigschriften H. R. 10, Office de Publicité, Brussel. Studie van den Notaris HERSSENS 30, Korte Zoutstraat, Aalst. Studie van Notaris DE VIS, te Aalst. Openbare Verkooping van een te Hofstade, Blekte. De Notaris De VIS te Aalst, zal met tusschenkomst van notaris CAUDRON te Erembodegem, openbaar verkoopen Een huis met kelder, 6 benedenplaat sen 5 bovenkamers, verders inrijpoort, stalling en groote remisie. thans maga zijn, groot 10 aren 50 ca. te Hofstade. Steenweg van Aalst naar Dendermonde te midden der gemeente, op weinig af stand van Aalst. In gebruik bij den verzoeker M. Louis Openbare Verkooping van te Aalst, Kerkstraat. De notaris DE VIS te Aalst, zal open baar verloopen: Een wtlgelegen woonhuis te Aalst, Kerkstraat, nummer 17. Dit huis begrijpt op gelijkvloers: her bergplaats, met afzonderlijken gang naar den koer, keuken waschhuis, w.c. en koer; op het eerste verdiep: drij slaap kamers, verders mansardekamer zolder en keldering. Dit huis is voorzien van pomp- regen water en gazleiding. Laatst bewoond door Mad. Wed. P, V erdoodt - Arents Onmiddellijke Ingebruiktreding. Voor te bezichtigen, zich wenden bij Mr, Eemans, Molenstraat, 49, Aalst. Ingesteld 30,500 fr. Laatste Zitdag Woensdag 30 December 1925, om 2 uren namiddag ter herberg In SiDt Antonüs" bij Mr. A. De Bruyn te Aalst, Molenstraat. te Lede, Overimpe. De notaris DE VIS. te Aalst, zal openbaar verkoopen op Donderdag 29 December 1925 Een welgelegen eigendom dienstig voor grooten en kleinen handel, te Aalst, Brabandstraat, groot 4 aren 66 ca. nabij de Dender en Koopwarenstatie, vroeger de Steenkapperij Steenhaut. Onmiddellijk ingebruiktreding Eenen schoonen eigendom te Aalst, Dendermondschensteenweg, 62 en 64, bestaande in een woonhuis, groote in gangpoort, schoone ruime plaatsen, ach ter plaatsen, keuken, magazijn, werkhuis met uitgang in de Pieter Coeckestraat, Onmiddellijk ingebruiktreding. Studie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. Korte Zoutstraat 49-51. Bij Woonst verandering. Openbare Verkooping van eene te Wichelen en Cherscamp. De Notaris TIBBAUT, zal namens wien het behoort, openbaarlijk ver koopen Gemeente W ichelen. 1) Eene behuisde, beschuurde en be- stalde hofstede, met erve en lochting, ge legen wijk Elsbrug, langsheen den Steen weg Lede en Spoorwegstatie van Wi chelen, sectie B, nummer 1815a, groot? aren 60 ca. 2) Een perceel zaailand gelegen achter voorschreven hofstede, sectie B, no 1812, groot 33 aren 60 ca. Gemeente Cherscamp. 3) Een zaailand gelegen wijk Boey- gem, nabij de Paepestraat, of steenweg van Wichelen naar Lede, sectie E, n° 203, groot 17 aren 20 ca. Al de voorschreven goederen zijn on middellijk in gebruik te treden. Openbare Verkooping van een te Haeltert, Eede nabij de statie. De Notaris HERSSENS te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar verkoopen EENIGE KOOP Een Schoonen BOOMGAARD te Haaltert Eede, ten kadaster sectie A, n' 72b, groot 45 aren 56 ca. Deze koop is verdeeld in vijf loten Lot I 6 a. 95 ca ten oosten met eene breedte van 9,03 m. aan de kalseide. Lot II :6 a. 66 ca neven lot een met eene breedte van 8,40 m aan de kalseide. Lot III 6 a. 84 ca. neven lot twee met eene breedte van 9 m. aan de kalseide. Lot IV 6 a. 51 ca. nevens koop drie met eene breedte van 8,60 m. aan de kalseide. Lot V 18 a. 60 ca. neven lot vier ten westen der partijen, en gevende met een poort en haag aan de kalseide. Onmiddellijk ingebruiktreding. Eenig Zitdag Maandag 11 Januari 1926 om 2 uur namiddag ter herberg gehou den door M' Philemon Roels te Nieu wer kerken. Bouwgronden te koop, nazicht van plan bij Notaris Herssens te Aalst, i Een prachtigen Eigendom met eene grootte van 380 m2 en een voorgevel van 12 meters, bestaande uit twee han delshuizen gelegen in het centrum der stad en waarvan gemakkelijk drie schoo ne commerciehuizen zouden kunnen ge maakt worden. Het al in goeden staat van onderhoud met centrale verwarming, voorzien van gaz en electriciteit, pomp- en regenwa ter, schoone hof. De inkoop zijnde eigendom bevat ge lijkvloers, een ruimen schoonen winkel, salon, ontvangstzaal, eetplaatskeuken, verandah, achterkeuken, groot werkhuis, waschhuis, koolkot en verschillige bijge bouwen nuttig voor handel, schoonen hof met verschillige fruitboomen. Op het eerste verdiep: Schoone slaap kamers, lijnwaadkas en schoonen zolder. De ingebruiktreding is bepaald op kor ten tijd hoogstens 6 maand. Woonhuis met magazijn en poort, te Aalst. Binnenstraat, nr 72. Bij Notaris HERSSENS, te Aalst, geld te bekomen mits goede borg. Hij gelast zich ook met de noodige voetstap pen en voor het aankoopen van Woon huizen of Bouwgronden, en voor de toelating te bekomen tot het bouwen van Woningen. Wanneer Uw vee opgeloopen is of wanneer het een stuk raap, beet of an dere knol in de keel heeft gebruikt de eenige gebreveteerde sonde van Kom. Van den Hende te Steenhuyze - Wijn- huyze. 157 medaliën, 129 Diplomas bekomen in alle landen. Dat de gezondheid van ieder onzer zoo gemakkelijk minder wordt, komt doordat de hoedanigheid en de rijkdom onzesbloeds heel spoedig bederven, Te gelijk wankelt en verzwakt dan ons ze nuwstelsel. De overjaging, de zorgen, de zwaarmoedigheid, zelfs eenvoudig de weersveranderingen, zijn de meest ge wone, maar ook de meest zekere oorza ken der verarming des bloeds en der verslapping der zenuwen. Men kan dus zeggen dat de Pink Pillen een middel zijn dat altijd van pas komt, een middel waarvan het goed is een regelmatig ge bruik te maken om zoo spoedig mogelijk de gevolgen des bloedbederfs en der zenuwverzwakking te verhelpen. De Pink Pillen herstel len spoedig het evenwicht des li- chaams door aan het bloed zijn rijk dom v/eer te geven en de zenuwen krachtig te maken. Daar ik bloed- arm en erg ver moeid was - schrijft Mej. Suz. Martin ons Mej. Suzanne Martin wonende te Reuilly (Indre, Fran krijk) daar ik ook geenen appeteit meer had, heb ik de Pink Pillen gebruikt. Ik verzeker u dat ik er heel voldaan over ben, want sedert dien tijd zijn mijne krachten en tegelijk mijne appeteit weer gekomen. Ik ben nu weer heel gezond. De Pink Pillen zijn een herstellings middel van eene erkende en machtige werkdadigheid tegen de bloedarmoede, de bleekzucht, de neurasthenie, de alge- meene zwakte, de troebelen des groeis en der leeftijdskeering, de maagkwalen, de hoofdpijn, de onregelmatigheid der stonden. Zij zijn verkrijgbaar in alle Apotheken en in het depot voor BelgiëApotheek Derneville, 66, Waterloolaan, te Brus sel, Fr. 6 de doos en Fr. 33 de zes doo- zen, franco. Te koop een schoone kalfvaars, laatste maand dracht, bij Ach, Van Biesbroeck, Laar, Nieuw erkerken, Te koop 2 schoone vaarzen, laatste maand dracht, een partij kanadapoten aan voordeeligen prijs, een nieuwe tilbu ry, bij de Gebroeders Van de Putte, Hekelgem. Te koop door uitscheiding van bedrijf 2 melkkoeien de eene einde dracht den 17 December en eene 4 maand bekalfd bij Alf. De Coster, Elsbrug, Wichelen. Te koop 2 karrewielen 1,35 m. hoog met as, bij Ph. Van der Haegen, Lee- beke, Denderhautem. Verkooping van 60 koopen slaghout te Lede, Bumst, op 26 Dec. (2° Kerstd.) door Mr Joseph Moens. Te koop door uitscheiding van bedrijf eene melkkoe, rekening 10 Januari, bij Benoit Goeman, Eiland, Haeltert. Te koop jonge hond van groot ras, bij Achiel Vermassen, Overimpe, Lede. Te koop lichte karrewielen 1.10 m. hoog met as, zware wielen 1,45 m. hoog paardenkussen, bij de wed. Is. Coppens en kinderen. Bleek, Denderbelle. Te koop een schoone nest viggens bij Oscar Valckenier landbouwer te Neder- hasselt, Slettem. Te koop een schoone koe wit vos 2dt kalf, einde dracht 24 Januari, bij De kin deren Vyverman, Kerkxken, Hoek. Te koop goede vaars 8 maand dracht bij Amedeè Van Geert, Erembodegem. Te koop kalfvaars rekening 21 Januari bij Baeyens (keizershof). Dries, Welle. Te koop 550 droogen elzen mutsaart bij Gustaaf Smekens, Lede, Speeckaert. Te koop een goede trekhond (Fran- sche scheper) 20 maanden oud bij Adolf Saey, Hofstade, Euverenbosch. Te koop kalfkoei 2de kalf, rekening Februari 1926, bij Claus Gustave Kool straat, Aalst. e a a a a a a a a a a a Als gevolg der wijzigingen op de financieele markt, heeft de Crédit Foncier de Belgique besloten van heden af grondobligatiën uit te ge ven opbrengende eenen jaarlijk- schen intrest van 6 °/o vrij van alle tegenwoordige en toekomende lasten. Deze nieuwe uitgeving moet de aandacht der kapitalisten aantrek ken. De intrest van 6 zuiver, hooger van opbrengst dan eenen brutto intrest van 7 en welke de drager der obligatiën beschut tegen de ge volgen van alle verhooging van lasten, is zeer winstgevend, aange zien de buitengewone zekerheid der gezegde obligatiën, welke nooit sedert 90 jaar betwist is geweest. Agent voor Aalst en omliggende M. Eeman, notaris, Moorsel. Kostelooze inlichtingen. Gemeente Wieze. Een" huis met schuur en stalling, op het Hoeksken, groot 12 aren 20 cent. Te bevragen bij den eigenaar Petrus Vermoesen. Inge bruiktreding volgens overeenkomst. Den 12 en 27 van iedere maand, aan komst van een grooten transport hol- landsche kalfkoeien en kalfvaarzen, rechtstreeks uit de quarantaine, bij de gebroeders De ^^ael, Aalst-Mijlbeek, Botermelkstraat, 66. kosteloos voor de leden-lezers van De Koornbloem De ElectrischeTabaksnijderij te Aalst, Moorselbaan, 221, werkt als voorheen alleen den Maandag. Te koop 10,000jeugdige Kanadaplant- soenen 3 jaar, aan 1,50 fr. tot 2 fr. t stuk Zich te wenden in de herberg Het Muisken te Aalst, Brusselschesteenweg. Te koop een hok goede kweek- en reisduiven bij Joseph Saeys, Dries, Moorsel. Te koop 2 nesten schoone viggens bij de Wed. Van Sande, wijk Strymeersch, Vlierzele. Te koop schoone kanadaplantsoenen bij Emiel Meert, Terlinden, Dender hautem. Te koop een schoone jongen trekhond van goed ras, gereed om te werken, bij Ph. Piron, Restert, Nieuwerkerken. Te koop een schoon stierekalf, 10 da gen oud, rood bont, van geprim. koe, b(j Karei Eeman, Dorp, Denderhautem. Te koop 6 schoone viggens waaron der 2 zeugen, bij Aug. Van der Heiden, Grootveld, Vlierzele. i Te koop 2 vaarzen een van 7 en een j van 8 maand dracht, bij de Kinderen M. Meuleman, Dorp, Erpe. Te koop een schoone vaars, rekening 2 Januari, bij Gust. De Greve, Kapellen, 20. Erembodegem. Te koop eene rood bonte vaars, einde dracht 23 Januari, by Alphonse Janssens, Boschstraat, Meire. Te koop een vaars, 8 maand dracht, te bevragen magazijnier te Meldert. Te koop een partij jonge perelaars, van 5 tot 8 fr. bij Felix Lejuste, statie, Gysegem. Te koop kalfkoe of kalfvaars keus van de twee, alsook 1000 doornplanten, bij Don. De Ryck, Terjoden, Haeltert. Te koop klaver- en ajuinzaad, eigen gewin, bij Michel Van d. Jeught, Nieuw- straat, 21 Wieze. Te Koop driejarige doornplanten van 1,25 tot 2 m. en tweejarige van 80 cm. tot 1,60 m. prijs op aanvraag, bij Theo- duul Dobbenie, Molestraat, Cherscamp. Te koop eene groote hoeveelheid doornplanten 1 en 2 jaar gesneden, alle soorten van fruitboomen en kanada plantsoenen aan voordeelinge prijzen, bij August Philps, Erembodegem bij de statie Haeltert. Te koop schoone vaars, beste ras, re kening 30 December, bij Alfons Janse- gers, Monikshof, Herdersem. Goedkoope stoffen zijn dure stoffen Groote keus van Damenpaletots en Winterpardessus Specialiteit van zijden en stoffen voor trouwkleederen. Zie de uitstallingen. poeder"AKKER" Het gezondheidssnuiije. Verwijdert het stof uit neus en longen verlicht valling in 't hoofd, verdrijft schele hoofdpijn. Doet U eens heer lijk niezen, maakt Uw brein helder. Overal verkrijgbaar. Molendries, 7 en 9 AALST aanTramstatieen Varkensmarkt Algemeene ijzerwarenhandel, alam voor landbouwers en stiel- mannen, bouwartikels. Bascules, 5 balancen, vlecht, wei- en pin- draad. Melkerijkannen enz. Draagbare bakovens Pieters. Forneizen in zwaar plaatijzer met tuimelende ketel. Verscheidenheid van gesmeedde kunstpanneelen voor deuren. Kj-Mmma «■ii'f iiriHimiwaaaKüosapaaMSBsaMWaaKiaBK**»®»*»*» Ingesteld! 8500 fr, i Tweede Zitdag Naamlooze Maatschappij gevestigd in 1835 WAAROM Omdat goedkoope stoffen nooit schoon verwerken en gauw versleten zijn. Omdat het maken van kleederen uit goede of slechte stoffen even duur is. Waar vindt gij de beste, duurzaamste en laatste modestoffen Bij waar men verkoopt met een minimum van kosten, zonder winkeldochters, daar alles door eigen volk gedaan wordt. o— ft

De Koornbloem | 1925 | | pagina 4