Kleine Aankondigingen Bouwgronden NOTARIEELE ANNONCEN MEUBELS ZAAILAND s Een schoon Woonhois met Stallingen Twee welgelegen Werkmanswoningen Schoon WINKELHUIS Schoon en Nieuwgebouwd Woonhnis Uit ter hand te koop OVER TE NEMEN Een Schoon Handelshuis Welgelegen Bouwgronden Zaai- en Weilanden Uit ter hand te koop: Een schoon Woonhuis SchooueCapadaboomen en zwaar Schaarhout Schaarhout,Boonstaken en een Canadaboom Woonhuis met Grond Uit ter hand te koop. Zaailand en Meersch Welgelegen Hofstede Uit ter hand te koop HUIS EN LAND HOFSTEDE en Twee Woonhuizen kosteloos voor de leden-lezers van De Koornbloem Te koop bij uitscheiding van bedrijf 2steenpressen "Madelon,,. kortewagens, zware planters, staken voor wind- en dekvlagen, gangen en met 1 Februari 3 stenwagens alles zoo goed als nieuw bij Benoit Van Hauwermeiren, Hoek, Gijsegem Te koop bij René Van Landuyt, Ne- renbroeck, Erpe, scboone éénjarige ap pelboompjes, beste soorten van 1,00 rn. tot 2,00 m hoog alsook tweejarige wildelingen Te koop 75 roeden elzen schaarhout, te Erembodegem, Resschebeke een kamion en een zware ladder 45 van spor ten, bij de gebr. Callebaut, Keppestraat, Erembodegem Te koop bekalfde koe, einde dracht, bij Jozef Hoffelinck, Meire, Vijverstraat. Te koop, uit oorzaak van verande ring, aan matige prijs, dorschmachine Gregoire Berlaere met manege, voor 1 of 2 paarden, alles in zeer goe den staat, bij Ermens Jozef, Blak- meersch, Hekelgem. Te koop een goede werkkoe (hand) op laatste maand. Keus uit 4, bij Jos. Braeckman, St Lievens- Hauthem. Te koop 14 kanadablokken, 3,50 m. tot 4,50 m. lang en 0.80 m. tot 1.00 m. dik, dienstig voor blokmakers, bij Leo pold Luyckx. Gentschestraat, 45, Aalst. Te koop een paar karreladders gansch nieuw, bij Redant Camiel, Brusselsche- steenweg, Aalst. Te koop kar op ressorts, zoo goed als nieuw, dienstig voor hond of ezel, bij Seraf. Vermoescn, 31, Broeksfraat, Her- cersem. Te koop merrie paard, 2 jaar oud, beste afstamming, ingeschreven in het belgisch stamboek, bij Coppens Omer, Aygem, Langemunt. Te koop extra goed klaverzaad, ge waarborgd, bij wed. Michel Van der Jeught, Nieuwstraat, 21, Wieze. Te koop be3te vaars, laatste maand dracht, kunnende werken, bij A Spaen, Lede. Driesch Te koop koegareel met toebehoorten. zoo goed als nieuw, bij Emiel Van Hau wermeiren, magazijnier, Nieuwerkerken. Vier' bouwgronden te Aalst, Diepe- straat en Kerkhofbaan. Negen perceelen bouwgronden te Aalst, hoek der Jan Jeliestraat en der nieuwe ontworpene straat gevende op de Noordstraat. Bij Notaris Herssens te bekomen groote en kleine kapitalen. Te koop bouwgronden Aankoop van land en woonhuizen gevraagd. Een goed goed en welgebouwde pachthoeve, met 13 Hectaar land en weide in éénen blok, vast aan de gebou wen met overname van beesten en vol ledig en goed materiaal, waaronder goede pikmachine met binder, twee goede keerders, vijf beste melkkoeien, drie jonge vaarzen, enz. Te bevragen bij den eigenaar Alexis De Pauw-Verbeeren,landbouwer, Wel riekende dreef, nr 11. Hoeilaert, Groen- dael (drie uur boven Brussel). Te koop bij uitscheiding 3 melkkoei en, einde dracht, 1 paard (ruin), 1 res- sortkar, bij Cammaert Frans, Oostdorp, Meire Te koop een rund, rood bont, acht maand oud, bij Alf, De Smet. Brempt, Nieuwerkerken. Te koop een nest allerschoonste vig- gens, bij de wed. De Vulder, te Hael tert. Eeckent. Te koop een schoonen jongen trek hond, groot ras, bij Emile Coppens, te Haeltert, Eeckent, nr 408. Te koop pere-, appel pruim en ker- zeboomen, haag- en boschplanten, 2-ja rige doorn 0,90 op 1,10, legustrum en eisplanten bij Frans Govaert, boom- kweeker, Cherscamp. Vraagt prijzen. Per occasie te koop nieuw naaima- chien voor alle werk, Dendermondsche- steenweg, 31, Aalst. Te koop 2 vaarzen, einde dracht, bij de wed. Van der Haegen. Oostdorp, Meire. Te koop een nest schoone viggens bij Remi De Mulder, Oordegem, Speurt- driesch. Te koop een koe, 4de kalf, einde dracht, bij Mertens Benjamin, Nieu werkerken, Dorp, nr 2. Te koop volle zeug, 13 wekeu dracht, bij Odilon Van Buggenhout, Helder- gem, Driesch. Bemesting der Weiden Als het weder gunstig is, is het goed reeds van af Januari de Cyapamide in te werken, tezelvertijd als de minerale meststoften, in weiden en boomgaarden Op die wijze hebben de meststoffen allen tijd om in den grond te dringen, alvorens de plan tengroei herneemt, en dan geven zij het maximum uitslagen. Door haar stikstof en haar kalk brengt de Cyanamide een overvloedig voedsel voort, vroeg op 't seizoen, rijk aan eiwitstoffen. Studie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. Korte Zoutstraat 49-51. Openbare Verkooping van te Aalst, Nieuwstraatpoort. De notaris TIBBAUT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen: Stad Aalst. Een schoon en welgelegen handels huis, uitmakende den hoek der Gentsche straat en Withuisstraat, n° 38, geka dastreerd wijk A, n° 2028d. groot 1 aar 22 centiaren. Dees handelshuis hebbende gelijkvloers grooten winkel met deur op den hoek en twee vitrienen, bezondere ingangspoort en magazijn, bijgevolg dienstig voor alle handel of bedrijf. Bewoond door den heer Alfons Borrman, Eenige Zitdag Donderdag 20 Januari 1927, om 4 ure namiddag, ter afspanning De Posterij' bij den heer Henri De Saede- leer, te Aalst, Nieuwstraat. Openbare Verkooping van te Wichelen, aan de Statie. De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaarljjk verkoopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. Een perceel bouw grond aan de Statieplaats, sectie B nrs 96p, 96q en 95t, groot volgens meting 2 aren 40 cent. Tweede koop. Een perceel bouw grond met vijver,gelegen aan de Paepe- straat, nabij de statie, sectie B, deel van nummers 96q en 96n, groot volgens me ting 8 aren. Beiden koopen zijn onmiddell(jk in gebruik te treden. Eenige Zitdag Maandag 24 Januari 1927 om 2 1/2 uur namiddag, ter herberg van den heer Frans Matthys, te Wichelen, aan de Statie. Studie van Notaris HERSSENS. Aalst. Openbare verkooping van te Lede. Dorp De Notaris HERSSENS te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Lede Een schoon woonhuis met een ver diep, stallingen, remisie, bijgebouwen en boomgaard te Lede, Vrijdagmarkt, nr 2, gekend ten kadaster sect. A nrs 623d en 625i, groot 10 a. 10 ca. Boomprijs 150fr. Ingebruiktreding met 1 Maart a. s. Eenige Zitdag Maandag 10 Januari 1927 om 2 uur namiddag ter herberg gehou den door den heer Jules Van Cauteren, Statiestraat, Lede. Openbare Verkooping van te Hillegem. De Notaris VAN DER MEERSCH, te Audenaerde, zal, met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester TIB BAUT, notaris te Aalst, openbaarlijk verkoopen Gemeente Hillegem. Eerste koop Eenen blok zaailand, zeer goed geschikt voor bouwgrond, ge legen op het Speeteveld of Daelkauter, aan den steenweg vaa Audenaarde naar Aalst, tusschen het Hof ten Daele en de Vier Wegen, sectie B nr 674a. groot volgens meting 1 hectaar 26 aren 65 ca. palende oost jufvrouw Marie De Vuyst, M. Pieter Mertens en M. Pieter Cop pens, zuid de kinderen Jules Tibbaut en Jufv. Marie De Smet, west Juf. Emilie Van Durme en noord den steenweg Gebruikers HonoréjWijnendaele,Vic tor D'Haese, Francies Tittelboom en Victor De Backer. Verdeeld in zes loten (zieplakbrieven). Tweede koop Een perceel meersch dienstig voor bouwgrond, gelegen aan de Meerestraat of Bergafstraat, geka dastreerd sectie B nr 518a, groot vol gens meting 33 aren 50 cent.palende oost de straat, zuid koop drij, west M. Jozef De Beer en noord M. Auguste De Sutter met den wegel. Boompr. 60 fr. Gebruiker Victor Van Damme. Verdeeld in 2 loten (zie plakbrieven). Derde en laatste koop. Een perceel meersch gelegen nevens voorgaanden koop twee, gekadastreerd sectie B nr 519a, groot volgens meting 21 aren 30 centiaren palende oost de straat, zuid de wed. Camiel Vermassen en M. Pe trus Quintyn, west M. Jozef De Beer en noord koop twee. Boompr. 60 fr. Gebruikster Jufv. Virginie De Smet. Al de voorschreven goederen zijn on middellijk in gebsuik te treden. Eenige Zitdag Dinsdag 25 Januari 1927 om 2 1/2 uur stipt namiddag, ter herberg In het Gemeentehuis bij den heer Victor Van Wynendaele, te Hillegem, Dorp. Openbare Verkooping van te Aalst-Mijlbeke, Langestraat De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1) Een werkmanshuis met tuin, te Mijlbeke. Langestraat, nr 42, groot 2 aren 44 ca sectie F, nr 453d en deel van nr 455a. Bewoond en gebruikt door den heer Gustaaf Van Cauwenberghe. 2) Een werkmanshuis met tuin alsvo- ren, Langestraat, 44, groot 2 aren 44ca. sectie F, nr 453e en deel van nr 455a. Onmiddellijk ingebruiktreding. Eenige Zitdag Woensdag 26 Januari 1927 om 3 uur namiddag, ter herberg van den heer Frans De Neef, te Aalst, Lange straat, nr 72. Een perceel bouwgrond, gelegen te Aalst, aan de Arbeidstraat nabij de Nieuwstraat, groot 3 aren, hebbende eene breedte van 6 meters en een diepte van 50 meters. Ingebruiktreding met 25 December aanstaande. Voor inlichtingen zich te wenden ten bovengenoemde kantore Korte Zout straat, 49 51. Studie van Notaris DE VIS, te Aalst, VENDITIE VAN te Aalst, Bi usselschestraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal op Maandag 17 Januari 1927 om 1 uur namiddag, te Aalst, Brussel- schestraat, ten huize van den heer Alex ander Van Assche-Coppens. openbaar verkoopen Allerhande meubelen zooals kassen, lavabo s, beddens met matrassen, sar- giën. lakens, stoven, kachel, spiegels, ronde tafels in acajou en andere tafels, naaimachien, servetten en meer andere voorwerpen. Verders alle huishoudgerief, potten, pannen, tellooren. tassen, botertobbens, eiertobbens. i Ongeveer 1000 kilo kolen. Gewone voorwaarden. Gereede be taling. Uit oorzaak van Vertrek. Openbare Verkooping van te Moorsel, Kruisabeel. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een woonhuis met hof te Moorsel, Kruisabeel, nummer 48, groot 2 aren 80 centiaren en onverdeelde aandeelen in perceeltje grond groot 60 ca. Het huis is in goeden staat van on derhoud, begrijpt 4 plaatsen en grooten stal. Laatst bewoond door M. Clement De Troy. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 10 Januari 1927 om 2 uur namiddag, te Moorsel, Kruisa beel, ter herberg van Remy VanCauter. Zichter alle dagen, voor den sleutel zich wenden bij Remy Van Papegem, Kruisabeel, Moorsel. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van te Erembodegem. Kluis. De notaris CAUDRON, te Erembo degem, zal door tusschenkomst van zijn ambtgenoot Meester BRECKPOT, no taris te Aalst, namens de hiergenoemde personen openbaarlijk verkoopen Maandag 24 Januari 1927, om 9 uren voormiddag. Gemeente Erembodegem 1ten verzoeke van Jufvr. Isabella 't Kint, eigenares, te Brugge: a) In eenen bosch genaamd "Sterre- waleken,, aan de kluis, 17 schoone ca- nadaboomen. b) 12 koopen zwaar schaarhout, was sende in zelfde bosch. c) 15 koopen zwaar schaarhout, was sende in eenen bosch, te Erembodegem, Kluis, genaamd Broenenschbosch". IL ten verzoeke van Mevrouw Douairière Louis Van Langenbove en kinderen, te Brussel. 20 koopen zwaar schaarhout, wassen de in eenen bosch te Erembodegem, Kluis, genaamd "Begijnenbosch". III. ten verzoeke van Mijnheer Guillaume Breckpot- Le Clercq, notaris te Aalst. a) In eenen bosch te Erembodegem, Kluis, genaamd "Ploegbosch" 27 schoo ne canadaboomen. b) 25 koopen zwaar schaarhout, was sende ter zelfde plaats aan den linken kant van den dreef. IV. ten verzoeke van Mijnheer Louis Ridder Schcllekens, eigenaar te Brussel. In eenen bosch te Erembodegem, Kluis, 5 schoone canadaboomen. Gewone voorwaarden en komptante betaling. De bosch wachters: Jan Palsterman, te Hekelgem, Kluis, Frans Liefferinckx en Pius Palsterman, te Erembodegem, Ronsevaal, zijn gelast met den aanwijs. Men zal vergaderen, te Erembodegem, aan de Kapelle van de Kluis. Openbare Verkooping van schoon en zwaar te Meldert, Cravaal. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort op Maandag 10 Januari 1927 om 9 uur voormiddag openbaarlijk ver koopen A. Namens M. Paul Herelle, eige naar te Parijs 10 koopen schoone boonstaken (larix). 60 koopen elzen schaarhout. 1 kanadaboom hebbende een omtrek van 1 m 70 cm. Het alles wassende in zijne bosschen te Meldert, Cravaal. B. Namens Mevrouw Drake del Cas tillo, eigenares te Parijs 50 koopen elzen schaarhout, wassende in hare bosschen te Meldert, Cravaal (Craatbosch). Gewone voorwaarden en kompte be taling. Men zal vergaderen te Meldert aan het Hof te Putte, bij den heer Auguste R°9geman. De boschwachter AloïsVer- loes, te Assche-ter-Heide, is gelast met den aanwijs. Openbare Verkooping van te Oordegem. Schoot. De notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen Gemeente Oordegem. Een woonhuis met grond, gestaan en gelegen te Oordegem, wijk Schoot, ge kadastreerd sectie A, nummers 399b en 400e, met een gezamenlijke grootte van 5 aren 40 centiaren. Bewoond door Richard Mortier. Enkele Zitdag Woensdag 12 Januari 1927 om 2 uur namiddag, ter herberg 44 Het Zwart Paard bij den heer Richard Braeckman, te Oordegem, Tramstatie, Landegemweg. Zeer gerieflijk woonhuis in allerbes- ten staat van onderhoud, gestaan On der wijsstraat, 16. Onmiddellijke inge bruiktreding. Zichtbaar den Maandag, Woensdag en Vrijdag van 14 tot 17 uur 's namiddags. Voor alle inlichtingen zich te wenden ter studie van Meester Breckpot, nota ris te Aalst. Bij den Notaris Breckpot zijn te be komen groote en kleine kapitalen, mits goede hypotheek. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. De notaris DE VIS te Aalst, zal met tusschenkomst van notaris CAUDRON te Erembodegem, op Dinsdag 11 Janua ri 1927, om 2 uur nanoen, bij M. Seve- rien Coen, te Gysegem. steenweg, open baar verkoopen 15 aren 38 centiaren laad te Gysegem, Dorp, rechtover het kerkhof. In gebruik geweest bij M. Charles De Block. Onmiddellijke inge bruiktreding. Studie van den Notaris MEERT te Erpe. Openbare Verkooping van een goed perceel te Hofstade De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade Koop 1. Een perseel meersch gelegen in de Bosselingmeerschen. gekad. sie B nr 168, groot 15 a. 60 ca. Gebruikt door den heer Petrus Coo- reman. Koop 2. Een perceel land op Eec- kauterenberg, sectie A nr 860, groot 15 aren 30 centiaren. Gebruikt door M. Frans Vermoesen. Eenige Zitdag Maandag 17 Januari 1927 om 2 uur namiddag te Hofstade, Hoog straat, ter herberg gehouden door den Heer Flory Lammens. Openbare Verkooping van een te Lede, Overimpe. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Lede. Een hofstede met afhangen Over impe sectie D nummers 540d, 542c, groot 11 aren 40 centiaren. Bewoond door den heer Emiel Lievens-Triest. Eenige Zitdag Maandag 24 Januari 1927 om 2 uur namiddag ter herberg In het Groot huis gehouden door den heer Matthys, te Lede, Overimpe. Openbare Verkooping van te Wanzele. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wien het behoort in het openbaar verkoopen Gemeente Wanzele. Een zeer goede partij zaailand, gele gen op Beekveld, gekad. sie A nr 612 groot 31a. 20 ca. Eenige Zitdag Maandag 10 Januari 1927 om 2 uur namiddag te Wanzele, Dorp, ter herberg van dame wed. August Van Steendam. Stad Aalst. Een bijzonder welgelegen handelshuis thans dienende tot beenhouwerij, gele gen ten voorhoofde aan de Brusselschc- straat, nabij de kerk van den H. Marti- nus. sectie A nr 1238b en 1258c, met een grootte van 1 aar 70 cent. Bewoond door Mevr. Wed. Spanoghe. Oordegem. Een schoonen eigendom dienstig voor buitengoed, met ruime afhangen en ga rage, wel beplant, aan den Gentschen steenweg, halt van den tram. Onmiddel lijke ingebruiktreding. Studie van Notaris DE WINDT. te Aalst. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. 1) Schoon en welgelegen huis met werkhuis en tuin en alle aanhoorigheden op Edixvelde. groot 13 aren 20 ca. Be woond door den verkooper Valery De Moor. 2) Perceel land op het Teerling veld. groot 14 aren 80 ca. Gebruikt door Th' De Buysscher. Enkele Zitdag Vrijdag 14 Januari 1927, om 2 uur nanoen, ter herberg van Con stant Bael, te Nieuwerkerken, Kleinder- beek. Openbare Verkooping van te Aalst, Drie Sleutelstraat Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen: Welgelegen Winkelhuis te Aalst, Drie Sleutelstraat, nr 10, groot 2 aren 40 cent. Bewoond door den verkooper M. Gustaaf De Lombaert. Onmiddellijk ingebruiktreding. Alle dagen zichtbaar. Electriciteit onder en boven. Toog, loketten en vitrienkast gaan met het huis mede. Enkele Zitdag Maandag 10 Januari 1927, om 3 uur nanoen, ter herberg 44 In 't Sport Hoek Drie Sleutelstraat enBree- destraat, bij den verkooper Gustaaf De Lombaert. Voor verdere inlichtingen wende men zich b(j den Notaris. Openbare Verkooping van eene te Nieuwerkerken. De Notaris DE WINDT zal open baar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken 1Een behuisde hofstede met schuur, stallen, boomgaard en tuin, wijk Laar, groot 44 aren. Verdeeld in 2 loten a) Woonhuis met grond zijnde den west-noordkant van den eigendom, groot 2 aren 46 ca. Bewoond door den medeverkooper Raymond Roelandt. b) De hofstede met de gebouwen van huis, schuur, stallen en boomgaard groot 41 aren 54 ca. Boomprijs 900 fr.Gedeel- telfjk bewoond door Edw. Raes. 2. Een woonhuis aan de Papenstraat, groot een aar 60 ca. alsmede eenen los van 2,80 m. breedte, uitgevende aan den breedeweg, groot een aar 23 ca. Be woond door den medeverkooper Leon Roelandt. Enkele Zitdag Donderdag 13 Januari 1927, om 2 uur nanoen, ter zittingszaal van t Vredegerecht, te Aalst, Kapellestraat (lokaal Handelsrechtbank). Openbare Verkooping van eea te Aalst, Jozef Meganckstraat De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een schoon.nieuwgebouwd woonhuis te Aalst, Jozef Meganckstraat (straat gaande van de Meuleschettestraat naar de Ledebaan) groot 88 ca. 20 honderd sten. Onbewoond en onmiddellijk be schikbaar. Voor 't bezichtigen van het huis wende men zich bij den notaris. Eenige Zitdag Vrijdag 21 Januari 1927. om 2 uur nanoen ter herberg van M. Isidoor D Herde, hoek Meuleschestraat en Jozef Meganckstraat. 9 innir-TinT.il i

De Koornbloem | 1927 | | pagina 7