iNOTARIEELE ANNONCEN Kleine Aankondigingen Bouwgronden MEUBELS ZAAILAND Hallen van Brussel Schoon WINKELHUIS Schoon en Nieuwgebouwd Woonhuis i Twee welgelegen Werkmanswoningen Veemarkt Cureghem - Anderlecht Allerbesten Meersch Welgelegen Handelshuis Uit Ier hand te koop Een Schoon Handelshuis Welgelegen Bouwgronden Zaai- en Weilanden en Schoone Huismeubelen Uit ter hand te koop: Schoone Cana daboomen en zwaar Schaarhout Uit ter hand te koop. Zaailand en Meersch Welgelegen Hofstede Uit ter hand te koop Prijsopgave door den bijzonderen correspondent van De Koornbloem Dinsdag 11 Jan Varkensmarkt. Tc koop gesteld 2008 levende dieren aan 9,50 tot 10 50 per kilo. 867 geslachte dieren aan 12,25 tot 13 25 Woensdag 12 Jan. Zwaar vee. Totaal te koop gestelde dieren 1731 Ossen 438 Stieren 164 Koeien 1129 Middelbare prijs per kilo Ossen 5.25a 8,00 Stieren 5,00 a 7,25 Koeien 5,50 a 7,30 Donderdag 13 Jan. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1387 Middelbare prijs per kilo, op voet 7,50 a 13,00 fr. Vrjjdag 14 Jan. Gesl. varkens. 684 stuks. 12,25 13,25 fr. per kilo Prijsopgave door den bijzonderen correspondent van De Koornbloem,,. 13 Januari 1926. MARKTOVERZICHT Wat de verkoop aangaat, die is altijd omtrent dezelfde. De aardappelen zija in prfjs gestegen. Fruit komt er niet veel, de peren haast gedaan en appelen zijn er niet vee! geweest. GROENTEN Aardappelen 100 kilos 80,00 tot 90,00 Ajuin de 100 kilos 70.00 tot 110,00 Echaloten het kilo 2,40 tot 3,00 Spinagie het kilo 1.80 tot 2,20 Porei de bundel 15 siuks 2,00 tot 2,70 Selderie de bundel 15 stuks 3,00 tot 6,00 0,50 tot 1,00 0,6o tot 1,0o 0,40 tot 0,70 0,60 tot 1,00 2.80 tot 3,40 70,00 tot 90 0,70 tot 1,20 3,oo tot 3,40 Groenkoolen 't stuk Raapselder de plant Witte kooien Roode kooien Bloemkoolen Wortelen de 100 kilo Andijvie Witloof FRUIT Peren Josephine de Malines Olivier des Serres Pas Crassan Beurré d'Ardenpont Bergamotte Bakperen Appelen Court pendu Berglander Reinette de France Belle fleur dubbel enkele Grisette 3,00 tot 6,00 3,40 tot 6,00 3,60 tot 6,50 4,00 tot 8,00 2,60 tot 3.00 2,00 tot 3,00 3,60 tot 6,00 3,00 tot 4,80 3,60 tot 6,00 4,00 tot 6,00 2,80 tot 3,20 2,60 tot 3,80 Te koop een koe, 4de kalf, einde dracht, bij Mertens Benjamin, Nieu- werkerken, Dorp, nr 2. Te koop volle zeug, 13 we keu dracht, bij Odiloo Van Buggenhout, Helder- gem, Drïesch. Te koop volle vaars, vos-wit, einde dracht deze maand, bij Rrmi De Wiene Beek, Meire. Te koop kanada- en wilge plantsoe nen, fruitboomen en erwtrijs, bij Van der Gucht Charles, Dorpstraat, 12,Erpe. Men vraagt eerlijken knecht voor kleine hoeve Zich wenden ten bureele van het blad. Te koop schoone vaars, einde dracht, voortkomende van zeer goede koe, bij Frans Bert, te Welle, Dries. Te koop nest extra schoone viggens, bij Phil. Coppens, Dries, Heldergem. Te koop beste zware kalfvaars, 8 maand dracht bij Kam. De Roo, Kei- berg, St Lievens-Hauthem. Te koop goede vaars einde dracht, keus van twee, bij Camiel Megacck, Statiestraat, Haeltert- Te koop schoon rund, 7 maand oud, beste inlandsch ras, koe staat er nevens, bij Remi Verbrael el, Bambrugge. Te koop kalfvaars, keus van 2, bij René De Pauw, Oordegem, Kluizc. Te koop schoone kalfvaars, einde dracht, bij Rom. Pauwels, Nieuwer- kerken. Te koop 50 schoone wilge poten bij Raymond Heuvinck-Van Lijsebettens, Fonteintje, 7, Denderbelle. Te koop groote vaars, rood-wit, acht maand dracht, bij de gebroeders Van Biesbroeck, Nieuwerkerken, Kleinder- beek, bij het dorp. Te koop rood-bont stierkalf van beste koe. bij Vital Lammens, te Zonnegem. Te koop nest schoone viggens bij Arthur De Winter, Denderhautem, Stichelen. Bemesting der Weiden Als het weder gunstig is, is het goed reeds van af Januari de Cyanamide in te werken, tezelvertijd als de minerale meststoffen, in weiden en boomgaarden Op die wijze hebben de meststoffen allen tijd om in den grond te dringen, alvorens de plan tengroei herneemt, en dan geven zij het maximum uitslagen Door haar stikstof en haar kalk brengt de Cyanamide een overvloedig voedsel voort, vroeg op 't seizoen, rijk aan eiwitstoffen. Allerhande Wilde konijnen 6 stuks 70 tot 80 Tamme konijnen levend 't stuk 25,00 tot 30,00 geslacht de kilo 10,00 tot 11,40 KiekensBrusselscheext. 60,00 tot 70,00 Jonge graankiekens de 2 40,00 tot 60,00 Soepkiekens de 2 26,00 tot 45,00 Kalkoenen jonge levend 55, tot 65, oude 50, tot 60, geslacht en gepluimd 65, tot 75, Ganzen levend 35, tot 45, j geslacht 45, tot 60, Jonge duiven geslacht en geplukt de 6 stuks 40.00 tot 50,00 Fazantenhanen 2 stuks 60. tot 80, Sneppen 26,00 tot 35,00 Lijsters 't stuk 3,00 tot 3,50 Hazen de 4 stuks 180 tot 210 Eieren 't stuk 1,05 tot 1,10 fr. Boter de kilo 29,00 tot 31.00 fr. kosteloos voor de leden-lezers van De Koornbloem Te koop bij uitscheiding van bedrjjf 2steenpressen "Madeion,,, kortewagens, zware planters, staken voor wind- en dekvlagen, gangen en met 1 Februari 3 stenwagens alles zoo goed als nieuw bij Benoit Van Hauwermeiren, Hoek, Gijsegem. Te koop bij uitscheiding 3 melkkoei en, einde dracht, 1 paard (ruin), 1 res- sortkar, bij Cammaert Frans, Oostdorp, Meire. Te koop een rund, rood bont, acht maand oud, bij Alf. De Smet, Brempt, Nieuwerkerken. Te koop een nest allerschoonste vig gens, bij de wed. De Vulder, te Hael tert. Eeckent. Te koop een schoonen jongen trek hond, groot ras. bij Emile Coppens, te Haeltert, Eeckent, nr 408. Te koop pcre-, appel pruim- en ker- zeboomen, haag- en boschplanten, 2-ja- rige doorn 0,90 op 1,10, legustrum en elsplanten bij Frans Govaert, boom- kweeker, Cherscamp. Vraagt prijzen. Per occasie te koop nieuw naaima- chien voor alle werk, Dendermondsche- steenweg, 31, Aalst. Te koop 2 vaarzen, einde dracht, bij de wed. Van der Haegen, Oostdorp, Meire. Te koop een nest schoone viggens bij Remi De Mulder, Oordegem, Speurt- drieich. Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Drie Sleutelstraat. Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen: Welgelegen Winkelhuis te Aalst, Drie Sleutelstraat, nr 10, groot 2 aren 40 cent. Bewoond door den verkooper M. Gustaaf De Lombaert. Onmiddellijk ingebruiktreding. Alle dagen zichtbaar. Electriciteit onder en boven. Toog, loketten en vitrienkast gaan met het huis mede. Ingesteld 33.6oo fr. Tweede Zitdag Maandag 17 Januari 1927, om 3 uur nanoen, ter herberg In 't Sport Hoek Drie Sleutelstraat enBree- destraat, bij den verkooper Gustaaf De Lombaert. Voor verdere inlichtingen wende men zich bjj den Notaris. Openbare Verkooping van een te Aalst, Jozef Meganckstraat De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een schoon,nieuwgebouwd woonhuis te Aalst, Jozef Meganckstraat (straat gaande van de Meuleschettestraat naar de Ledebaan) groot 88 ca. 20 honderd sten. Onbewoond en onmiddellijk be schikbaar. Voor 't bezichtigen van het huis wende men zich bij den notaris. Eenige Zitdag Vrijdag 21 Januari 1927, om 2 uur nanoen ter herberg van M. Isidoor D'Herde, hoek Meuleschestraat en Jozef Meganckstraat. Openbare Verkooping van een te Nieuwerkerken. De Notaris DE WINDT zal open baar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken Een perceel allerbesten meersch te Nieuwerkerken inde Kerkemeerschen groot 46 aren 80 ca. Gebruiker Jozef Baeyens De Clercq met pacht tot April 1927. Enkele Zitdag Donderdag 27 Januari 1927, om 2 uur nanoen, ter herberg In de Vrije Jacht te Aalst, St Job. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De notaris CAUDRON zal openbaar verkoopen op Maandag 24 Januari 1927 om 3 ure namiddag, ter te koopgestelde herberg: Schoon handelshuis, thans welgeka- landeerde herberg en stoofwinkel, heb bende kelder, groote herbergplaats, zeer groote zaal, keuken, waschhuis, 2 boven kamers en grooten zolder geschikt voor kamers, koer en deel bouwgrond, te Erembodegem, hoek van den Brussel- schen steenweg en de Groenstraat, recht over den tramstilstand, groot 2 aren 80 centiaren: door zijne bijzondere ligging geschikt voor allen handel. Bewoond door den verzoeker M. Camiel Van Brantegem. Ingebruiktreding een maand na de toewijzing. Genoemde notaris CAUDRON zal ter voorschreven herberg, openbaar ver koopen op 3 Februari 1927, om 9 ure 's morgens, al het herberggerief zooals schoone automatieke piano, groote toog met buffet, stoelen, tafels, stoof, enz. Gereed geld. Studie van Notaris HERSSENS, Aalst. Vier* bouwgronden te Aalst, Diepe- straat en Kerkhof baan. Negen perceelen bouwgronden te Aalst, hoek der Jan Jeliestraat en der nieuwe ontworpene straat gevende op de Noordstraat. Bij Notaris Herssens te bekomen groote en kleine kapitalen. Te koop bouwgronden. Aankoop van land en woonhuizen gevraag^. Studie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. Korte Zoutstraat 49-51 Openbare Verkooping van te Aalst, Nieuwstraatpoort. De notaris TIBBAUT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen: Stad Aalst. Een schoon en welgelegen handels huis. uitmakende den hoek der Gentsche- straat en Withuisstraat, n9 38, geka dastreerd wijk A, n" 2028d, groot 1 aar 22 centiaren. Dees handelshuis hebbende gelijkvloers grooten winkel met deur op den hoek en twee vitrienen, bezondere ingangspoort en magazijn, bijgevolg dienstig voor alle handel of bedrijf. Bewoond door den heer Alfons Borrman. Eenige Zitdag Donderdag 20 Januari 1927, om 4 ure namiddag, ter afspanning De Posterij" bij den heer Henri De Saede- leer, te Aalst, Nieuwstraat. Openbare Verkooping van te Aalst-Mijlbeke, Langestraat De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1) Een werkmanshuis met tuin, te Mijlbeke. Langestraat, nr 42, groot 2 aren 44 ca. sectie F, nr 453d en deel van nr 455a. Bewoond en gebruikt door den heer Gustaaf Van Cauwenberghe 2) Een werkmanshuis met tuin alsvo- ren, Langestraat, 44, groot 2 aren 44ca. sectie F, nr 453e en deel van nr 455a. Onmiddellijk ingebruiktreding. Eenige Zitdag Woensdag 26 Januari 1927 om 3 uur namiddag, ter herberg van den heer Frans De Neef, te Aalst, Lange straat, nr 72. Openbare Verkooping van te Hillegem De Notaris VAN DER MEERSCH, te Audenaerde, zal, met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester TIB BAUT, notaris te Aalst, openbaarlijk verkoopen Gemeente Hillegem. Eerste koop Eenen blok zaailand, zeer goed geschikt voor bouwgrond, ge legen op het Speeteveld of Daelkauter, aan den steenweg van Audenaarde naar Aalst, tusschen het Hof ten Daele en de Vier Wegen, sectie B nr 674a, groot volgens meting 1 hectaar 26 aren 65 ca. palende oost jufvrouw Marie De Vuyst, M. Pieter Mertens en M. Pieter Cop pens, zuid de kinderen Jules Tibbaut en Jufv. Marie De Smet, west Juf. Emilie Van Durme en noord den steenweg Gebruikers Honoré|Wijnendaele,Vic tor D'Haese, Francies Tittelboom en Victor De Backer. Verdeeld in zes loten (zie plakbrieven) Tweede koop Een perceel meersch dienstig voor bouwgrond, gelegen aan de Meerestraat of Bergafstraat, geka dastreerd sectie B nr 518a, groot vol gens meting 33 aren 50 cent.palende oost de straat, zuid koop drij, west M Jozef De Beer en noord M. Auguste De Sutter met den wegel. Boompr. 60 fr Gebruiker Victor Van Damme. Verdeeld in 2 loten (zie plakbrieven). Derde en laatste koop. Een perceel meersch gelegen nevens voorgaanden koop twee, gekadastreerd sectie B nr 519a, groot volgens meting 21 aren 30 centiaren palende oost de straat, zuid de wed. Camiel Vermassen en M. Pe trus Quintyn, west M. Jozef De Beer en noord koop twee. Boompr. 60 fr. Gebruikster Jufv. Virginie De Smet. Al de voorschreven goederen zijn on middellijk in gebsuik te treden. Eenige Zitdag Dinsdag 25 Januari 1927 om 2 1/2 uur stipt namiddag, ter herberg In het Gemeentehuis bij den heer Victor Van Wynendaele, te Hillegem, Dorp. Openbare Verkooping van te Wichelen, aan de Statie. De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaarlyk verkoopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. Een perceel bouw grond aan de Statieplaats, sectie B ars 96p, 96q en 95t, groot volgens meting 2 aren 40 cent. Tweede koop. Een perceel bouw grond met vijver,gelegen aan de Paepe- straat, nabij de statie, sectie B, deel van nummers 96q en 96n, groot volgens me ting 8 aren. Beiden koopen zijn onmiddellyk in gebruik te treden. Eenige Zitdag Maandag 24 Januari 1927 om 2 1/2 uur namiddag, ter herberg van den heer Frans Matthys, te Wichelen, aan de Statie. Door Sterfgeval. Openbare Verkooping vaa te Aalst, Korte Zoutstraat. n° 3. De notaris Oscar TIBBAUT te Aalst zal op Maandag 31 Jaauari 1927, te be ginnen om 1 ure van den namiddag, ten sterfhuize van d'heer Frans Eemans, te Aalst, Korte Zoutstraat, 3, overgaaa tot de openbare verkooping van aldaar te sevinden huismeubelen en andere voor werpen, bestaande voornamelijk in: Salon garniture bestaande in sopha ea 6 geboureerde stoelen in acajou6 ge cureerde stoelen, 2 fauteuils en 1 cana pé; 4 stoelen, overtrokken stoel, groote ovale tafel, rieten rafelken, tafel, ver scheidene groote spiegels, bedstoel met ressort, nachttafel en lavabo in kerselaar, twee bedstoelen met ressort, groote lig- cas en andere kas, twee toogkassen met glas, (jzeren en houten porte-manteaux, twee lavabo garnituren, tafeltapijten, stoof, douche, hoeveelheid boeken en meer andere voorwerpen, en verders groote hoeveelheid brandhout. Gewone voorwaarden en mits gereede setaling. GELD: Te bekomen ter studie van den notaris Tibbaut, te Aalst, Korte Zoutstraat, nevens de afspanning De Meiboom mits goede borg. Een perceel bouwgrond, gelegen te Aalst, aan de Arbeidstraat nabij de Nieuwstraat, groot 3 aren, hebbende eene breedte van 6 meters en een diepte van 50 meters. Ingebruiktreding met 25 December aanstaande. Voor inlichtingen zich te wenden ten bovengenoemde kantore Korte Zout straat, 49-51. Stadie van Notaris DE VIS, te Aalst. VENDITIE VAN te Aalst, Brusselschestraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal op Maandag 17 Januari 1927 om 1 uur namiddag, te Aalst, Brussel schestraat, ten huize van den heer Alex ander Van Assche-Coppens. openbaar verkoopen Allerhande meubelen zooals kassen, lavabo's, beddens met matrassen, sar- giën, lakens, stoven, kachel, spiegels, ronde tafels in acajou en andere tafels, naaimachien, servetten en meer andere voorwerpen. Verders alle huishoudgerief, potten, pannen, tellooren, tassen, botertobbens, eiertobbens. Ongeveer 1000 kilo kolen. Gewone voorwaarden. Gereede be taling. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van te Erembodegem, Kluis. De notaris CAUDRON, te Erembo degem, zal door tusschenkomst van zijn ambtgenoot Meester BRECKPOT, no taris te Aalst, namens de hiergenoemde personen openbaarlijk verkoopen Maandag 24 Januari 1927, om 9 uren voormiddag. Gemeente Erembodegem. I. ten verzoeke van Jufvr. Isabella 't Kint, eigenares, te Brugge: a) In eenen bosch genaamd "Sterre- waleken,, aan de kluis. 17 schoone Ca- nadaboomen. b) 12 koopen zwaar schaarhout, was sende in zelfde bosch. c) 15 koopen zwaar schaarhout, was sende in eenen bosch, te Erembodegem, Kluis, genaamd Broenenschbosch". II. ten verzoeke van Mevrouw Douairière Louis Van Langenbove en kinderen, te Brussel. 20 koopen zwaar schaarhout, wassen de in eenen bosch te Erembodegem. Kluis, genaamd "Begijnenbosch". III. ten verzoeke van Mijnheer Guillaume Breckpot- Le Clercq, notaris te Aalst. a) In eenen bosch te Erembodegem, Kluis, genaamd "Ploegbosch" 27 schoo ne canadaboomen. b) 25 koopen zwaar schaarhout, was sende ter zelfde plaats aan den linken kant van den dreef. IV. ten verzoeke van Mijnheer Louis Ridder Scbellekens, eigenaar te Brussel. In eenen bosch te Erembodegem, Kluis, 5 schoone canadaboomen. Gewone voorwaarden en komptante betaling. De boschwachtersJan Palsterman, te Hekelgem, Kluis, Frans Liefferinckx en Pius Palsterman, te Erembodegem, Ronsevaal, zijn gelast met den aanwijs. Men zal vergaderen, te Erembodegem, aan de Kapelle van de Kluis. Zeer gerieflijk woonhuis in allerbes ten staat van onderhoud, gestaan On- derwijsstraat, 16. Onmiddellijke inge bruiktreding. Zichtbaar den Maandag, Woensdag en Vrijdag van 14 tot 17 uur 's namiddags. Voor alle inlichtingen zich te wenden ter studie van Meester Breckpot. nota ris te Aalst. Bij den Notaris Breckpot zijn te be komen groote en kleine kapitalen, mits goede hypotheek. Studie vnn den Notaris MEERT te Erpc. Openbare Verkooping vaa een goed perceel te Hofstadc De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstadc Koop 1. Een perseel meersch gelegen in de Bosselingmeerschen, gekad. sie B nr 168, groot 15 a. 60 ca. Gebruikt door den heer Petrus Coo- reman. Koop 2. Een perceel land op Eec- kauterenberg, sectie A nr g60, groot 15 aren 30 centiaren. Gebruikt door M. Frans Vermoesen. Eenige Zitdag Maandag 17 Januari 1927 om 2 uur namiddag te Hofstade, Hoog straat. ter herberg gehouden door den Heer Flory Lammens. Openbare Verkooping van een te Lede, Overimpe. De Notaris MEERT, te Erpe. zal openbaarlyk verkoopen Gemeente Lede. Een hofstede met afhangen Over impe sectie D nummers 540d, 542c, groot 11 aren 40 centiaren. Bewoond door den heer Emiel Lievens-Tricst. Eenige Zitdag Maandag 24 Januari 1927 om 2 uur namiddag ter herberg In het Groot huis n gehouden door den heer Matthys, te Lede, Overimpe. Openbare Verkooping van te Wanzele. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wien het behoort in het opanbaar verkoopen Gemeente Wanzele. Een zeer goede party zaailand, gele gen op Beek veld, gekad. sie A nr 612 groot 31 a. 20 ca. Ingesteld ll.óoo fr. Tweede Zitdag Dinsdag 18 Januari 1927. om 2 uur namiddag te Wanzele, Dorp, ter herberg van dame wed. August Van Steendam. Stad Aalst. Een bijzonder welgelegen handelshuis thans dienende tot beenhouwerij, gele gen ten voorhoofde aan de Brusselsche straat, nabij de kerk van den H. Marti- nus, sectie A nr 1238b en 1258c, met een grootte van 1 aar 70 cent. Bewoond door Mevr. Wed. Spanoghe. Oordegem. Een schoonen eigendom dienstig voor buitengoed, met ruime afhangen en ga rage, wel beplant, aan den Gentschen steenweg, halt van den tram. Onmiddel- lyke ingebruiktreding. —mm—a«—auamaa—au——Kaai1

De Koornbloem | 1927 | | pagina 7