Klei fie Aankondigingen Bouwgronden HOFSTEDE EEN HUIS Nienwgetawd BURGERSBUIS HUIZEN EEN BOSCH Gemeente Wieze. Openbare Verkooping Openbare Verpachting Allerbeste Zaailanden en Meersch Bij Sterfgeval Een HOFSTEDEKEN Een Schoon Woonhuis Een huis, bouwgronden Woonhuis met Hof Twee WOONHUIZEN Zwaar SCHAARHOUT TE KOOP: Een Schoon Woonhuis Goede Zaailanden, Meerschen Cijnsgrond Uit ter hand te koop. kosteloos voor de leden-lezers van De Koornbloem KANKERVOETEN ook rotstraal bij paarden, volkomen en blijvend ge nezen. zonder werk te verlaten. Doctor Meetis, Veearts. Lede. Koopt ook aan gedane paarden. Te koop merrie vol veulen, bij Jan Van der Hulst.Geeraardsbergschesteen- weg, 214, Aalst. Te koop vaars, einde dracht, bij Li- vinus De Smet, Bambrugge. Te koop goede kalf vaars, 71/2 maand dracht, bij Alfons D'Haese, Kampen, Borsbeke. Te koop vaarzenkalf, 4 weken oud, bij Jan Van Boxstael. steenweg. Burst. Te koop vaars, einde dracht, bij Ch. Permentler, Erembodegem, Hoek. Te koop een vaars, einde dracht, bij Valery Haeleydt, Binnenstraat, 163, Aalst. Te koop beste kalfkoe en vaars, bei de kunnende werken en dicht bij *t kal ven, bij Sterkx Felix, Haeltert, Brul. Te koop vaars, vos wit, einde dracht 23 Maart, bij Benoit Van den Steen, Haeltert, Eeckent. Te koop schoone vaars, einde dracht, bij Frans De Haeck, Hofstade, Babbe laar. Te koop beste vaars, laatste maand dracht, bij de kinderen Vyverman.Hoek Kerkxken. Te koop beste vaars, einde dracht, 12 Maart, bij A. Spaan, Lede, Dries. Te koop schoone vaars, 8 maand dracht, bij Charles Redant, Oostdorp, Meire. Te koop puike vaars, wit-vos. einde dracht 18 Maart, bij Leander Adriaens, Oultre-Klein Herlinckhove. Leebeke. Te koop groote beste vaars, laatste maand dracht, bij Petrus Baeyens, Nieu- werkerken, Kleindries. Te koop vaars, einde dracht, bij Jan De Cort, Hekelgem, Boekhoutstraat. Te koop beste vaars, laatste maand dracht, bij wed. Noël, Erpe, Bossche- itraat. Te koop beste melkkoe, rekening 16 Maart, bij M. De Boeck-Van den Brul- le, Pijpenbeek, Nieuwerkerken. Te koop bij gebrek aan voeder, beste melkkoe, twee maal gekalfd en splinter nieuwe poort, in hard hout, bij Constant Schollaert, Vijfhuizen, Erpe. Te koop schoone vaars, einde dracht, alsook twee nieuwe hekkens 3,60 m. op 2,80 m. bij Beeckman Charles, Kapellen, Erembodegem. Te koop twee schoone zeugen. 12 weken dracht, bij Victor De Pauw.Oor- degem, Kluize. Te koop jonge hond, groenendael, en vaars, einde dracht, bij Van Damme, Waver, Moorsel. Te koop, manegie, om reden van ver grooting, bij Wed Jos. Van der Sbae- teo, Denderhautem. Terlinden. Te koop 2 driewielkarren, als nieuw, draagvermogen 3000 kg. bij Albert Meert, Veldstraat, Denderleeuw. Te koop klaverzaad, eigen gewin, bij wed. Is. Coppens en kinderen, Bleek, I Denderbelle. Te koop 2o,ooo kg. beeten, bij Alf. Huylebroeck, Dries, Nieuwerkerken Te koop schoone boeren jacht bij Jan Boelaert, Dorp, Smetlede. Te koop 500 elzen mutsaard bij Th. Van Rysselberghe, Meldert, Klaarhaag. Te koop étagère, winkeltoog, naaima- chien Singer, kinderrijtuig, 6 stoelen met rieten zitting, keukentafel, drankservies, bad in céramique en partij ledige fles- schen, bij Frans Schelfout-Van Dries- sche, te Haeltert, Brul. Te koop beste voiture tonneau ge sloten 4 plaatsen, engelsch zadel met dubbelen toom, bij mev. wed. Aug. De Cort, Terlinden Hekelgem. Te koop nieuwe en occasie-instru menten zooals klein fluit (re bemoljoude diapason, ronde bombardon si b (Van Cauwelaert) enz. bij Th. Ruyssinck, Brusselschesteenweg, Erembodegem. Te koop aal- of beirstukken b(j M. Soeffers, Erembodegem. Te koop 2oo pyramide-boomen in volle opbrengst, bij Petrus Van der Donckt, Welle, Kapellenhoek. Te koop vaarzen, laatste dagen van kalf, bij Florent Uytersprot. Nieuwer kerken, Maal. Te koop beste koe, 4C kalf, laatste maand dracht, bij Adolf De Pape, Smet lede, Schildekensstraat. Men vraagt bij Constant Coppens, te Erpe, Vijfhulzen, runders om geduren de het zomerseizoen te laten grazen op extra goede weide. Men vraagt gast en halve gast in de mekanieke wagenmakerij bij Edm. Col- paert, Herlinckhove, Ninove. Onnoodig zich aan te bieden als men niet op de hoogte is van wielemaken. Gevraagd, gast voor kleine boerderij, klein gezin, goed loon, kost en inwoon. Zich wenden tot onze bureelen. De Cyanamide is geschikt voor alle Lentegewassen, daar zij zéér vroeg kan uitgestrooid worden; zij vergemakkelijkt de verdeeling van de werken ter voor bereiding van den grond en de zaden. Zij draagt bij om de gunstige loogzou- ting van den grond te bewaren en ver hindert de overwoekering van de ge wassen door het onkruid. Openbare verkooping van veldvruch ten en mest op 2 Maart 1927, zijnde Assche-Woensdag, alsmede bij Alfons Cassiman op den Triest, 3 mijten brand hout, snoei- en schaarhout en namens Mevr. Van den Bossche, nabij het Sas van Wieze, verscheidene koopen elzen schaarhout. Namens Alfred Vercauteren 17 eiken balken van 2.50 m. tot 3.50 m lang, dienstig voor bouw en schrijn- werkersgerief Studie van Notaris SCHEERLINCK, te Haeltert. Op Maandag 28 Februari 1927, om 1 uur namiddag, ten huize en ten ver zoeke van M, Victor Van Trappen- Mertens, te Welle, in de Broeck Van twee beste trekkoeien, een vaar- zekalf en landalem, namelijk drijwiel- kar, egge, schoepper, ploeg, aalstuk,aal- kuip, waschmachien, marmieten, tob- bens. melkkannen, vleeschblok, baktrog enz. Stroo en beeten. Gereed geld. Op Donderdag 3 Maart 1927, om 9 uur stipt voormiddag, namens het ge meentebestuur van Welle, in de zaal Kunst en Eendracht bij M. Gust. D'Haeseleer, te Welle, Steenweg Van 57 schoone en welgelegen Bouw gronden, te Welle, Groote Driesch, te gen de kerk en den halt en op 1/4 uur van de statie Denderleeuw. (Zie opper vlakte en plan op de affichen) in voornoemde zaal. op Dinsdag 15 Maart 1927, om 9 stipt 's morgens, van de andere goederen aan de gemeente Welle toebehoorende. gelegen op den Grooten Driesch, voor een termijn van 6 jaren, en volgens de ligging van het nieuw algemeen plan en op last van goede borg of medepachter te stellen. De kosten, onmiddellijk te betalen, zijn bepaald op 1/4 van een jaar pacht som. Op Woensdag 2 Maart 1927, om 1 uur namiddag, ten huize en ten ver zoeke van Joseph De Pauw Guns, te Kerkxken, Dorp. venditie van meubels. Studie van den Notaris MEERT te Erpe. Openbare Verkooping van De Notaris MEERT, te Erpe. zal na mens de kinderen De Smet-De Vlieger, te Aalst-Schaarbeek, openbaarlijk ver- koopen Stad Aalst. 1. 23 aren 80 ca. land, Asscheren- driesch, sectie C nr 681. 2. 23 aren 50 ca. land. Terlinden. 3. 19 aren 60 ca land, Siesegem- kauter, sectie C nr 1333. 4. 41 aren 70 ca, land, Siesegem- kauter, sectie C nrs 1263c en 1263b. 5. 19 aren 90 ca land, Siesegem- kauter, sectie C nr 1283. Gemeente Nieuwerkerken. 6. Allerbeste meersch op Vuyl- buyck, sectie A nr 351, groot 22 aren 30 centiaren. Onmid. ingebruiktreding. Deze eigendommen zijn gebruikt door de verkoopers. Zitdagen Instel, Maandag 7 Maart 1927 Verblijf, Maandag 21 Maart 1927 ter herberg Redt U Zeiven te Aalst, Groote Markt. Op Donderdag 3 Maart 1927. om 8 ure voormiddag, zal Notaris MEERT, te Erpe, ten sterf huize van Theophiel Boterbergh. te Impe, Dorp, achter de kerk, openbaarlijk verkoopen Drie allerschoonste bekalfde werk- koeien, twee vette zwijnen, 25 kiekens, al het groot en klein boerenalam, onge veer 4000 kilos aardappels, strooi, hooi, pulp, betteraven, gedorschen tarwe en rogge. Keuken- en herberggerief. Openbare" Verkooping van te Aalst. De Notaris MEERT, te Erpe. zal, namens de verzoekers, kinderen De Smet-De Vlieger, openbaarlijk ver koopen Stad Aalst. Een perceel bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeek, aan de ontworpen straat, verlengenis der Klottestraat, ge kadastreerd sectie C, nrs 655a/bis en 656, met een totale grootte van 59 aren 80 ca. en volgens meting 63 a. 50 ca. Verdeeld in 23 loten. Zie plakbrieven. Enkele Zitdag Maandag 7 Maart 1927. om 2 uur namiddag, ter herberg Redt U Zeiven (Boerenbond) Aalst.Groote Markt. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wien het behoort, openbaarljjk verkoopen Stad Aalst Een woonhuis nabij de Koolstraat, aan den ingang De Prez, nr 4. groot 1 a. 60 ca. Bewoond geweest door de wed. Du Mortier Hendrickx. Enkele Zitdag Dinsdag 8 Maart 1927 om 2 uur namiddag, ter herberg van den heer Constant Van der Stoekt, Kool straat, Aalst. De Notarissen MEERT, te Erpe, en 1IBBAUT, te Aalst, zullen openbaar- lijk verkoopen Gemeente Erpe. Een woonhuis te Erpe, Hoonegem, sectie B cr '11a, groot 3 aren 70 ca. Bewoond door den medeverzoeker heer Julius Van den Brempt. Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige Zitdag Donderdag 10 Maart 1927, om 2 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Jules De Wint, te Erpe, Hoonegem. Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. Openbare Verkooping van te Herdersem, Boschkant. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een hofstedeken, begrijpende woon huis met 4 plaatsen, gecimenteerde kel der, stal. schuur, varkenskot, lochting met fruitboomen, gelegen te Herdersem, op den Boschkant, groot 2 aren 70 ca. Bewoond door Petrus Perdaens. Enkele Zitdag Dinsdag 15 Maart 1927 om 2 uur Danoen, ter herberg In den Vogelenzang bij Alfons De Wolf, te Herdersem, Boschkant. Studie van Notaris HERSSF.NS, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Groenstraat, n' 54. De notaris HERSSENS te Aalst daar toe in rechte benoemd zal, met de pleeg vormen van de wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrederech ter des kantons Aalst, openbaar ver koopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis gestaan en ge legen te Aalst, Groenstraat nr 54, gekend ten kadaster sectie E nr 502U2 en deel van 502M. Bewoond door Dame Coo- reman. Kortelings Ingebruiktreding. Ingesteld 6.600 fr. Laatste Zitdag Donderdag 10 Maart 1927, om 2 uur namiddag ter gehoorzaal van het Vredegerecht te Aalst Kapellestraat. Openbare Verkooping van een te Lede, Keiberg. De notaris HERSSENS te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Lede. Een schoon woonhuis met tuin gediend hebbende voor herberg, te Lede, Kei- berg, ten kadaster sectie C, nrs 218B en 220A groot negen aren zestig centiaren (9 a. 60 ca.) Bewoond door de eigenares Dame weduwe Philoméne D'Haese-De Vos. Onmiddellijk ingebruiktreding. Ingesteld 14800 fr. Laatste Zitdag Maandag 7 Maart 1927, om 2 uur namiddag ter herberg "In 't Withuis,, bij Emile Segers, Nieuwstraat, Lede. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van met Stalling en Hof, te Hofstade De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met tusschenkomst van notaris CAUDRON, te Erembodegem, openbaar verkoopen Een schoon en welgelegen huis. heb bende kelder, 4 benedenplaatsen, 3 bo venkamers, verders remisie met inrij poort, slachthuis en paardenstal, ver kenskot, oven, koer, tuin en boomgaard te Hofstade, Hoogstraat, groot 16 aren 90 ca., geschikt voor alle handel en be drijf. Boom-en haagprijs 1000 fr. Be woond door de verzoekers MM. Petrus Bockstael en Louis De Koninck. Vrij ge bruik met 1 October 1927. Ingesteld 62,000 fr. Laatste Zitdag Donderdag 3 Maart 1927 om 4 uur namiddag, te Hofstade.Blekte, ter herberg der kinderen Clinckaert. Genoemde Notaris DE VIS zal, met tusschenkomst van NotarisCAUDRON openbaar verkoopen, ten voorschreven huize te Hofstade. Hoogstraat, op Don derdag 3 Maart, 1927 Om 1 uur nanoen, allerlei huismeube len en slachtersgerief, Gereed geld. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkoopen: Eene kleine hofstede te Erembodegem, Bouchoutberg. aan den Brusselschen steenweg, groot 23 aren 90 ca. verdeeld in 7 koopen. 1° Huis met schuur, stalling en hof, groot 5 a. 39 ca. en 2° zes bouwgronden elk van ongeveer 3 a. grootte. Onmid dellijk ingebruiktreding. Het alles in eigendom bij de kind* Pet. Van Laeken. Laatste Zitdag: Dinsdag 15 Maart 1927, om 3 ure namiddag ter herberg van Mr. André Boterbergh, Bouchoutberg, te Erembodegem Studie van Notaris DE VIS, te Aalst. Openbare Verkooping van een te Herdersem, Pontweg. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een schoon werkmans woning met stal en tuin te Herdersem, Pontweg, groot volgens titel 2 a. 62 cent. Bewoond door Frans Staelens. In gebruiktreding 14 da gen na de toewijzing. Enkele Zitdag Maandag 21 Maart 1927, om 3 u. "In de Vogelenzang,, bij Alfons De Wolf, te Herdersem, Boschkant. Openbare Verkooping van een te Aalst, Lokerenveldstraat. De notaris DE VIS te Aalst, zal open baar verkoopen Een schoon en nieuwgebouwd bur gershuis met hof, gestaan en gelegen te Aalst, Lokerenveldstraat, groot 1 aar, palende op 5 m. aan gezegde straat en van achter op 5 m. aan Mr. Camiel Rubbrecht en van de eene zijde aan Mr. Sunou. Dit huis hetwelke onlangs nieuw ge bouwd is, is in uitnemenden goeden staat, bevat op gelijkvloers: salon, eet plaats en keuken, koer en hof, op het eerste verdiep 2 schoone slaapkamers, verders ruime zolder en kelder. Bewoond door den eigenaar Mr. Jean Gerolt. Ingebruiktreding 1 maand na de toe wijzing. ZichtbaarDen Zaterdag en Zondag van iedere week, van 2 tot 4 ure. Ingesteld 25,000 fr. Laatste Zitdag.- Maandag 7 Maart 1927, om 3 ure namiddag ter herberg van den Heer Odilon De Vuyst, te Aalst. Geer- aerdsbergschestraat, 212-3. Openbare Verkooping van te Aalst, Driesstraat. De notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Koop eenEen woonhuis met stalling en hof, gestaan en gelegen te Aalst, Bergestraat. Bewoond door M. We Charles Wauters. Ingesteld 8400 fr. Koop twee: Een woonhuis nevens voorgaande, met stalling en hof. Be woond door Seraphien De Petter. Ingesteld 8200 fr. Laatste Zitdag Vrijdag 11 Maart 1927, om 2 ure namiddag, ter herberg "In den Donkeren,, bij Mr. Cornells Bocpué-De Coninck, te Aalst, Bergestraat. Openbare Verkooping van te Aalst, Groenstraat en Rapestraat. De notaris DE VIS te Aalst zal open baar verkoopen Koop eenEen woonhuis dienende voor herberg en winkel, met stal, koer en bijzondere uitgangpoort, hoek der Groen- en Rapestraat, nr 28. Onbewoond en onmiddellijke inge bruiktreding. Koop twee: Een huis met koer en stal, Rapestraat, n' 41Bewoond door Louis Tom beur. Koop drijEen huis met koer en stal, Rapestraat, n' 39. Bewoond door Gus- taaf Mornae. Koop vierEen huis met koer en stal, Rapestraat, nr 37. Bewoond door Petrus Tombeur. Enkele Zitdag Maandag 14 Maart 1927, om 3 ure namiddag, ter herberg van de kinderen Meert A la Ville de Rou- baix te Aalst, Moorselbaan. Openbare Verkooping van te Moorsel, Biesenbroeck. De notaris DE VIS te Aalst zal open baar verkoopen opDinsdag 15 Maart 1927, om 1 ure namiddag. 50 koopen zwaar schaarhout gekapt liggende in de Biesenbroeck, wijk Kat- tenbroeck. Gereede betaling. Openbare Verkooping van te Moorsel, Waver. De notaris DE VIS te Aalst zal open baar verkoopen Een bosch te Moorsel, Waver, op Ascherendries, met de daaropstaande 23 kanadaboomen, in vollen wasdom, on geveer 1 meter omtrek, met eene grootte van 9 a 78 cta. palende Noord M. We. L. De Vis en kinderen en K. Van Han- denhove, Oost de erven Ch. Van Dries- sche. Zuid S, Van Langenhove en West K. De Block en Van der Eist. In regie. Enkele Zitdag: Dinsdag 8 Maart 1927, om 3 u. te Moorsel, Waver, b(j Mr, Frans Cornells. 2 nieuwgebouwde Burgershuizea rechtover de Lion d'Or. Onmiddellijk beschikbaar. 2 loten bouwgrond Doolhof SU aai. Handelshuls te Aalst. Brusselsche- straat, 22. rechtover 't College. Onmid dellijk beschikbaar. Zich te bevragen b(j Notaris De Vis. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Meiraitraat, ar. 27. De notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wie het behoort openbaar Lijf verkoopen: Stad Aalst. Een schoon Woonhuis, met aanhoo- righeden en hof, gestaan te Aalst, Mei- restraat, nr. 27, groot 3 aren 63 ca. Be woond door Mr. P. De Geyter-Ver- beeck. Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige Zitdag Maandag 14 Maart 1927, om 3 uren namiddag ter herberg van den heer Charles Guns, Gentschensteenweg, hoek der Meirestraat, te Aalst. Openbare Verkooping van te Kerkxken. Denderhautem, Moorsel en Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst zal namens wie het behoort, openbaar- lijk verkoopen Gemeente Kerkxken Koop I, Een perceel land gelegen te Kerxken, ter plaats genaamd Kerk- kauter of Moerkauter met eene grootte van 27 a. 9o ca. In gebruik b(j Mr. Benoit Coppens, te Haeltert. Koop II. Een pereel land gelegen te Kerkxken, terzelfde plaats, groot 8 a. .80 ca. In gebruik bij Mr. Benoit Cop pens, te Haeltert. Gemeente Denderhautem. Koop III. Een perceel meersch ge legen te Denderhautem, ter plaats ge naamd Molen veld groot 18 a. 9® ca. In gebruik bij Mr. Karei Van Damme. op te leggen boomprijs. Koop IV. Een perceel land gele gen te Denderhautem, ter plaats ge naamd De Biest groot 16 a. 2o ca. In gebruik bjj Mr. Petrus De Bruyn. Koop V. Een perceel land gelegen te Denderhautem. ter plaats genaamd Kinderveld groot 5o a. 9o ca. In ge bruik bij Mr. Cyrillle Uyttenhove. Ver deeld in twee deelen 1' deel helft ten oosten. 2deelhelft ten westen. Koop VI. Een perceel meersch ge legen te Denderhautem, ter plaats ge naamd Stichelmeerschea groot 16 a. op te leggen boomprijs. In gebruik b(j Mr) Karei Van Damme. Koop VII. Een perceel land gele gen te Denderhautem. groot 28 a. 1© ca. In gebruik bij Mr. Cyriel Uyttenhove Koop VIII. Een perceel land gele gen te Denderhautem, ter plaats ge naamd Selcauter groot 12 a. 7o ca. In gebruik bij Mr. Cyriel Uyttenhove. Koop IX. Een perceel land gelegen te Denderhautem, ter plaats genaamd Selcauter groot 33 a. 9o ca. In ge bruik bij Mr. Cyriel Uyttenhove. Koop X. Een perceel elsbosch be plant met kanadaboomen, gelegen te Denderhautem. ter plaats genaamd "Ten Borreken of Toemaatmeersch Op te leggen boomprijs. Onverhuurd. Gemeente Moorsel Koop XI. Een perceel land gelegen te Moorsel. te plaats genaamd Den Heuvel groot 4o a. o5 ca. In gebruik b(j de weduwe en kinderen van Mr. Ch. Rosset-De Smet, te Aalst. Stad Aalst Koop XII. Een perceel meersch, ge legen te Aalst, ter plaats genaamd Doornveld groot 36 a. lo ca. Op te leggen boomprijs 600 fr. In gebruik bij Mr. Louis De Cock-De Smet. Koop XIII. a) Een perceel land gelegen te Aalst. Moorselbaan. achter het huis nr 282, groot 16 a. 00 ca. b) Een perceel cynsgrond. gelegen te Aalst, Moorselbaan, waarop gebouwd is het huis nr 282, groot 3 a. 3o ca. In gebruik b(j Mr. Charles Louis De Poor ter. Koop XIV. Een perceel bouw grond gelegen te Aalst, aan de ontwor pen straat, gaande van de Steenstraat, naar de Gentschestraat, groot 3 a. 63 a. Ongebruikt. Eenige Zitdag Donderdag 3 Maart 1927 om 2 uur namiddag, ter herberg Ia de Zonnebloem bij den heer Joseph De Neve, te Aalst, Geeraerdsbergschen- steenweg. Zeer gerieflijk woonhuis in a lier bes ten staat van onderhoud, gestaan On- derwijsstraat, 16. Onmiddellijke inge bruiktreding. Zichtbaar den Maandag, Woensdag en Vrijdag van 14 tot 17 uur 's namiddags. Voor alle inlichtingen zich te wenden ter studie van Meester Breckpot, nota ris te Aalst. Bij den Notaris Breckpot zijn te be komen groote en kleine kapitalen, mits goede hypotheek. -■■■ ii ~rr n Mi nr n huhiiwi

De Koornbloem | 1927 | | pagina 7