Hallen van Brussel Nieuwgebouwd Woonhuis Een BURGERSHUIS met werkplaatsen Handels-ft Burgershuis EEN WINKELHUIS Meubels, la ndbouwaiem en vruchten te velde ÏE KOOP Schoon Burgershuis Meubels en mobilaire voorwerpen Ben Bouwgrond en van een schoon Burgershuis met Hof Schoone Woonhuizen, en een goede Meerseh Burgershuis Een Hofstede met Hof EEN W O O N I I U I S Een Hotstede en Land Welgelegen Woonhuis Te koop uit ter hand Bouwgronden en Land EEN WOONHUIS EEN HUIS MET HOF Uit ter hand te koop Een schoon en gerieflijk woonhuis, HOFSTEDE Te koop uit ter hand Nieuwgebouwd HUIS met Stalling en Tuin Een prachtig eu sterkgebouwd Magazijn Schoone MEUBELEN 7 Openbare Verkooping van te Aalst, Klapstraat. De notaris DE VIS te Aalst, tal na mens wien het behoort, openbaar ver- koopec Een burgershuis in allerbes en staat van onderhoud, te Aalst Klapstraat, nr 5, begrijpende: salon, bureel, spreekplaats, keuken, magazijn met inrijpoort, dienstig voor garage Op het 1' verdiep: 3 schoone slaap kamers Op het 2* verdiep: Groote werkplaats bestaande uit 3 kamers, verders zolder en kelderirg Het huis is voorzien van gaz, electrici- teit, waterleiding en regenwater. Bewoond door den eigenaar Mr Petrus Dacus Hendrickx. Onmiddellijke ingebruiktreding Gebracht op 60,000 fr. Laatste Zitdag Woensdag 24 Augustus 1927, om 4 ure namiddag te Aalst, Groote Markt, ter herberg "Het Paviljoen,,. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen 1 Schoon en nieuwgebouwd han delshuis met hof en breede inrijpoort, te Erembodegem. Hoogeweg, groot 2 aren begrijpende salon, eetplaats, verandha, keuken met pomp, gang met trap, 4 slaapkamers. 1 mansardekamer, zolder en kelder. 2. Schoon en nieuwgebouwd bur gershuis daarnevens, groot 1 aar 40 ca begrijpendesalon, eetplaats, keuken met pomp, gang met trap, 3 slaapka mers. zolder en kelder. Onmiddellijke ingebruiktreding. De huizen zullen volledig afgewerkt zijn tegen begin der maand September. Enkele Zitdag Maandag 12 September 1927 om 3 uur, ter herberg van M. Remi Kie kens-De Proost, te Aalst. Brusselschen- steenweg. rechtover den Tir. Bij verandering van woonst. Openbare Verkooping van te Aalst. Hovenierstraat. De notaris DE VIS te Aalst zal open baar verkoopen Een winkelhuis met aanhooiiglreden, gestaan en gelegen te Aalst, Hovenier straat, gemerkt nr 97, Begrijpende op gelijkvloers: winkel, i 2° plaats, groote keuken, schotelhuis en bergplaats. Op eerste verdiep2 slaap kamers, ruime zolder. Voorzien van waterleiding. Te be- zichtigen alle dagen in den namiddag, j Ingebruiktreding kort na de toewijzing. Enkele Zitdag Donderdag 18 Augustus 1927, om 4 ure namiddag ter herberg in t Lelieken bij Mr. Arthur Miiller, Mo lenstraat. Venditie van De notarissen DE V IS te Aalst en MEERT te Erpe. zullen op Dinsdag ló Oogst 1927 om 3 u. namiddag ter j voorschreven hofstede, te Moorsel, Steven, overgaan tot de openbare ver kooping van 1) Allerhande huismeubels als tafels, stoelen, kassen, stoof, potten, pannen en meer andere voorwerpen van huishoud- gerief. 2) Landbouwalem, zooals kruiwagen, egge, braken, schuppen, rieken, gaffels, dorschvlegels, enz... 3) De vruchten wassende op voor schreven perceelen land en op de huur landen, hetzij aardappelen en tarwe. 4) Het fruit, zooals appelen, peren, pruimen enz wassende op den boom gaard der voormelde hofstede. Verders een geiten 10 kiekens met haan. Gewone voorwaarden gereede betaling. Een behuisde hofstede te Erpe, Ne- renbroeck, groot 33 aren 70 ca. Huis te Aalst, Houtmarkt, nr 27. In de Noordstraat, rechtover de Lion d Or 1) Burgers- of handelshuis met logia, 4 beneden- en 3 bovenplaatsen, 2 kelders en koer, gang met trapzaal. 2) Burgershuis 3 beneden- en 2 bo- venplaatsen, 2 kelders, koer, gang met trapzaal. Handelshuis te Aalst, Kattestraat. Zich te bevragen bfj Notaris De Vis. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van een te Hofstade, Molenkauter. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot, Meester CAUDRON, notaris, teErem- bodegem, en ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Aalst, zal namens wie het behoort openbaar- Hik verkoopen Gemeente Hofstade. Een onlangs nieuwgebouwd burgers huis met aanhorigheden en hof, gestaan te Hofstade-Molenkauter, met een grootte van 1 aar 20 ca. en volgens titel 1 aar 17 ca. Bewoor.d door M. Louis Roelandt Bourgeois. Ingesteld 22.200 fr Tweede Zitdag Donderdag 25 Augustus 1927 om 2 uur namiddag, ter gehoorzaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat Venditie van te Hofstade (Molenkauter). De notaris BRECKPOT, te Aalst, ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot Meester CAUDRON, notaris te Erem bodegem, zal namens wie het behoort, ten sterfhuize der echtgenoten Joseph Roelandt-De Wince, te Hofstade, (Mo lenkouter), openbaarlijk verkoopen op Woensdag 24 Augustus 1927, om 1 uur namiddag, de volgende meubels en mo bilaire voorwerpen Slaapkamer in eik bestaande uit bed met ressort, lavabo, nachttafel, drooger en stoelen. Slaapkamer in acajou, bestaande uit bed met ressort, lavabo, nachttafel, en drooger. Glazen kas, tafels, stoelen, zetels, éta gère, stoof Godijn, koolbak en kolen emmer, koffiemolen, koffiestelsel, lepels, fourchetten, messen, koffie en peendoo- zen, tellooren, wijnglazen, bierglazen, likc-urglazen, emmers, lampen, steenen kommen, strijkijzers, petroleum, enz enz. Naaimachien, velo, kleerdrager en meerandere voorwerpen te lang om te beschrijven. Komptante betaling eu gewoDe voor waarden. Openbare Verkooping van te Aalst. De notarissen BRECKPOT en TIB BAUT. te Aalst, zullen namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen: Stad Aalst Koop een. Een schoon burgershuis met aanhoorigheden gestaan te Aalst, Esplanadestraat, nr. 10, met eene groot te van 1 aar 30 ca. Bewoond door Mme Ww' De Meester. Ingesteld 45000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 23 Augustus 1927, ooi 3 uur uamiddag, ter herberg De Drie Koningen bij M Georges Roe- laadt. te Aalst. Keizerlijke Plaats. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Schoolstraat. n° 38. De notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Een schoon burgershuis, met aanhoo righeden en grooten hof, gestaan en ge legen te Aalst, Schoolstraat, n° 38 met eene gezamenlijke grootte van 7 a 70 ca. Bewoond geweest door Mr. Emile Fourdin. Dezen eigendom is voorzien van gaz en elektrieksche verlichtingen en van pomp en regenwaterputten. Opleg boomprijs 1.500 fr. en voor een kas staande in de keuken 900 fr. Ingebruiktreding met 1 October 1927. Het huis is zichtbaar alle zaterdagen van 2 tot 4 uren namiddag. Eenige Zitdag Dinsdag 16 Augustus 1927, om 2 uren namiddag ter herborg De Dr(j Koningen bij Mr. Georges Roe- landt, te Aalst, Keizerlijke plaats. Openbare Verkooping van twee te Gijsegem De Notarissen BRECKPOT, te Aalst en MOYERSOEN, te Lede, zullen na mens wie het behoort, openbaarlijk ver koopen Gemeente Gijsegem Koop een. Een schoon woonhuis met koer en aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Gijsegem, ter plaatse ge naamd Molenhoek groot volgens meting 2 aren 29 ca. Bewoond door M. Theoflel Meersman. Koop twee. Een schoon woonhuis met koer, aanhoorigheden en hof, te Gijsegem, Molenkauter, groot volgens meting 2 aren 43 ca Bewoond door M. Jozef Van de Velde. Koop drij Een perceel meerseh, gelegen te G(jsegem. Het Reuken groot volgens meting 23 aren 37 ca. In gebruik bij M. André Maes. Opleg boomprijs. Eenige Zitdag Woensdag 17 Augustus 1927 om 2 uur namiddag, ter herberg "In den Jager bij den heer Camiel Schuddinck, te Gijsegem, Steenweg. namens wien het behoort openbaarljjk verkoopen Stad Aalst. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangen, te Aalst, Steenstraat, nr 21, sectie C. deel van nr 645, groot 2 aren 77 ca. Bewoond door den eigenaar M. August Geeroms Ingebruiktreding bin nen de vier maanden na de toewijzing. Enkele Zitdag Donderdag 18 Augustus 1927 om 3 uur namiddag, ter herberg van den heer Leop. De Suiter, Aalst.Steenstraat Om uit onverdeeldheid te treden Openbare Verkooping van te Lede. Kat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Lede Eee hofstede met stal, schuur, bak oven en hof aan het Dorp, wijk Kat sectie C nrs 29 en 30, groot 5 aren 90ca. Bewoond door de mede-eigenaars Jules Clinckspoor-Osselaer. Enkele Zitdag Maandag 29 Augustus 1927 om 2 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Adolf Presiaux, voer man, te Lede Nieuwstraat. Studie Openbare Verkooping van te Aalst, Albert Liénartstraat De Notaris MEERT, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juli 1816, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst, Een woonhuis ten voorhoofde aan de Albert Liénartstraat, nr 12, sectie A nr 366 Abis, groot 4 aren 90 ca. Ingebruiktreding ten allerlaatste zes maand na de verkooping. Bewoond door Mevr. Wed Dokter Hefflack. Enkele Zitdag Donderdag 25 Augustus 1927 ona 2 uur namiddag, te Aalst, ter Zit tingszaal van het Vredegerecht, Kapel- lestraat. Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van te Erpe. Wijwater. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Erpe. Koop 1. Behuisde hofstede met schuur, stallingen, afhangen en boom gaard, te Erpe, Wijwater,aan den steen weg van Erpe naar Meire, sectie C. nrs 780. 781, 782 en 826, groot 11 a. 6 ca. Onmiddellijke ingebruiktredingLaatst bewoond door den mede-eigenaar Na- zarius De Wolf. Koop 2. Een perceel zaailand, ge legen alsvorcn, sectie C, nr 788, groot 29 aren 20 ca. In gebruik bij 4C eige naars. Onmiddellijk ingebruiktreding na t scheren der vruchten. Eenige Zitdag Maandag 12 September 1927 om 2 uur namiddag, ter herberg van M. Edgard Noël, te Erpe, Dorp. Openbare Verkooping van een te Aalst, Houtmarkt De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Een welgelegen woonhuis, kunnende dienen voor handelshuis, ten voorhoof de aan de Houtmarkt, nr 2, sectie A nr 1535, groot 1 aar 50 ca Bewoond door den eigenaar heer Ph De Moor. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 1 September 1927 om 2 uur namiddag, ter herberg In het Beiersch Hof 1) Welgekalandeerd handelshuls te Aalst, Lange Zoutstraat. Zich te bevra gen bij voormelden notaris. 2) Huis met groote poort, te Aalst, Onderwijsstraat, 20, groot 1 aar 6 ca. Onmiddelijk ingebruiktreding. Te be vragen bij Notaris Meert, te Erpe of Molenstraat, 63. GELD. Bij Notaris Meert, te Erpe, zijn groote en kleine kapitalen te verkrijgen, mits goed bezet. van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Stndie van den Notaris MEERT te Erpe. Openbare Verkooping van een te Aalst, Steenstraat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal Openbare Verkooping van te Erembodegem De Notaris CAUDRON, te Erem bodegem zal openbaar verkoopen op Dinsdag 23 Augustus 1927 om 4 uur namiddag, te Erembodegem, aan de statie, bij dame wed Van der Poorten Namen9 de Kommissie van Open baren Onderstand te Erembodegem 10 koopen welgelegen en besten bouwgrond, te Erembodegem, op den hoek van den Ninoveschen steenweg en den Holleweg, groot het eerste lot 1 aar 22 ca., het tiende 1 aar 47 ca. en de overige elk 1 aar 34 ca. En 2, Namens een anderen eigenaar, Studie van Notaris HERSSENS, te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Breedestraat, 4 De Notaris HERSSENS, te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaar ver koopen Een woonhuis met afhangen en grond gestaan en gelegen te Aalst, Breede straat. Dit huis kan dienen voor han delshuis en herberg. Het is ten kadaster bekend sectie D ex nr 754F. groot 70ca Laatst bewoond door den verkooper Jules Tytgat. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 29,000 fr. Laatste Zitdag Maandag 22 Augustus 1927 om 2 uur namiddag In het Belgisch Hof,, gehouden door den Heer FelixVan Landuyt, te Aalst, Groote Markt. Voor verdere inlichtingen enrecht tot bezichtigen, zich te wenden ter studie van Notaris Herssens, te Aalst, waar de sleutel berust. 11 aren 97 ca. land en deeltje meerseh, te Erembodegem, Denderland, nabij Kapellenmeerschen. Boomprijs 550 fr In huur bij M. Frans Hoefs. Openbare verkooping van te Erembodegem, Terjoden. De Notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkoopen Welgelegen en sterk gebouwd huis hebbende kelder, 4 benedenplaatsen, 2 bovenkamers en zolder, verders maga zijn met inrijpoort, remisie, paardenstal, varkenskot, afgesloten koer en tuin, ge schikt voor alle handel en bedrijf, te Erembodegem, Ter joden. Geeraards bergschensteenweg. nabij de statie van Haeltert, groot 6 aren 4C ca. Boom- en haagprijs 300 fr. Bewoond door den verzoeker M Frans Daghuyt. Ingebruik treding een maand na verkoop. Enkele zitdag Woensdag 31 Augustus 1927, om 4 uur nam. te Erembodegem, Ter- joden, b(j M. Camiel De Meyer, Café Sportwereld. j Liefhebbers, die onmiddellijk willen i koopen wenden zich tot den verzoeker. Vier bouwgronden te Aalst, Diepe- straat en Kerkhofbaan. Bouwgronden en Woonhuizen en o. m. een schoon Woonhuis in het midden der stad bevattendeen kelderkeuken, eetplaats, ruime kelder, koer, op het ge lijkvloers drie schoone kamers, W C., twee verdiepen Gemakkelijk ingebruik treding. Bij Notaris Herssens te bekomen groote en kleine kapitalen. Te koop bouwgronden. Aankoop van land en woonhuizen gevraagd. Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. en ten verzoeke van Mr. Antoine Sche- pens, te Aalst, Maanstraat, 14, aller hande Schoone meubelen als slaapkamer in olm, bevattende bed met wollen matras, kleerkas, lijnwaadkas, nachttafel en droogstoel. Verder bed met ressort, ze tel. stoelen, spiegels, kaders, zwaar naai machien merk "Kaiser„, stoof met toe- behoorten, waschkulpen, wollen sargiën en geborduurde bedsprei, glazen, kom men en ander keukengerief. Ook aller hande metsersgerief. Gereed geld en gewone voorwaarden. Openbaren verkooping van te Aalst, Veldstraat 17. (nabi) de statie) De Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen Een schoon en welgelegen woonhuis te Aalst, Veldstraat 17, groot 1 a. 14 ca. Bewoond door den verkooper Mr Hub. De Meulemeester. Onmiddellijk inge bruiktreding. Zichtbaar alle dagen in den namiddag. Dit huis is allerbest gele gen en bevatSalon, eetplaats, veran dha, keuken, waschhuis koolkot, koer en tuin. Verder 3 slaapkamers, groote zol der en kelder. Pomp- en regenwater. Gas- en electriciteitsleiding. Enkele Zitdag Donderdag 25 Augustus 1927. om 4 uur nanoen ter herberg In den Zeshoek bij Ma* Wed. Van der Borght te Aalst, Dendermondsche steenweg. GELD: Ten kantoorc van Notaris DE WINDT kan men geld op hypo theek bekomen aan de voordeeligste voorwaarden Om hulzen te bouwen aan 6,25 •/•- Openbare V erkooping van nieuw gebouwde met stallingen, schuur, varkenskoten en aanhoorigheden, oppervlakte 20 aren 30 ca., gestaan en gelegen te Oultre, gebruikt door den eigenaar De Cooman Constant. Alle dagen zichtbaar. Enkele Zitdag Dinsdag 23 Oogst 1927, te 1 uur namiddag, ter herberg bij Van Eeckhaut-Van der Stockt, te Oultre, Dorp. Door uitscheiding van bedrijf. Handelshuis bestaande uit welgeka- landeerde herberg en winkel, varkens koten, schuur en koestal, dienstig voor landbouwer, slachter of koopman, groot 23 aren met 80 fruitboomen van 60 tot 90 cm dikte Zetel der duivenmaatschap- pij Eendracht en Vooruitgang Jaar- lijksche verkoop meer dan 200 vaten bier. Verzekerde broodwinning. Zich te bevragen bij den eigenaar Clement De Bruycker, Bruynbeke, Schellebelle. Openbare Verkooping van een te Nieuwerkerken. Notaris DE WINDT zal openbaar verkoopen Een onlangs nieuwgebouwd woonhuis met stalling, tuin en steenput, te Nieu- 1 werkerken, Kleinderbeek, groot 4 aren 26 c a Bewoond door den verkooper Leon Van den Steen. Ingebruiktreding 6 maanden na de verkooping. Enkele Zitdag Vrijdag 19 Augustus 1927, om 3 uren nanoen ter herberg van Frans Perdaens, te Nieuwerkerken, Dorp. Openbare Verkooping van te Aalst, Gazometerstraat. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een schoon sterkgebouwd en allerbest gelegen magazijn met grooten koer en breede inrijpoort in de Gazometerstraat, breed aldaar 20 m. hebbende 2 verdie pen, groot 3 a. 62 ca. Het gebouw is gansch onderkelderd. Verdeeld in twee loten, waarvan twee schoone huizen kunnen gemaakt worden. Eerste lot groot 1 a. 70 ca tweede lot 1 a. 92 ca. Onmiddellijke Ingebruiktreding. Voor 't bezichtigen van den eigendom wende men zich rechtover het magazijn, n° 3, bij Mr Hil. De Ras. Enkele Zitdag Donderdag 25 Augusti 1927, te 2 uren nanoen ter Zittingzaal van 't Vredegerecht, te Aalst, Kapellestraat. Voor verdere inlichtingen en bezich tigen van 't plan wende men zich bij den notaris. Venditie van te Aalst, Maanstraat, 14. Notaris DE WINDT zal openbaar verkoopen den Woensdag 31 Augustus 1927, om 8 uren voormiddag ten huize Prijsopgave door den bijzonderen correspondent van De Koornbloem.,. 11 Oogst 1927. GROENTEN Aardappelen 100 kilos 70,00 tot 80,00 Ajuin de 100 kilos 110.00 tot 130,00 Echalotten de kilo 1.80 tot 2,00 Spinagie de kilo 1,80 tot 2,20 Porei de bundel 15 stuks 1,30 tot 1,60 Selderie de bundel 15 stuks 2,00 tot 2,60 Kropsalaad 't stuk 0,30 tot 0,45 Kleine cresson 2.00 tot 3,00 Rubarber de bundel 0,90 tot 1,20 Groenkoolen 't stuk 0,50 tot 0,70 Bloemkoolen 1.80 tot 2,60 Jonge wortelen de bundel 1,00 tot 1,60 Tomaten 3.00 tot 4.00 Boontjes 2,50 tot 3,00 Erwten 1.70 tot 3,00 FRUIT Druiven de kilo 12.00 tot 25.00 Stekelbeziën 1,60 tot 2,00 Perziken per kistje van 2 of 3 stuks 1,60 tot 3,00 Schaar beek sche krieken 2,80 tot 3,20 Frambozen 3.50 tot 5.00 Appelen 1.50 tot 3,00 Peren 1,00 tot 2,60 Allerhande Wilde konijnen 6 stuks 55 tot 70 Tamme konijnen levend 't stuk 25,00 tot 40,00 geslacht de kilo 10,50 tot 13,50 KiekensBrusselscheext. 50,00 tot 70,00 Jonge braadkiekens de 2 25,00tot 45,00 Soepkiekens de 2 20,00 tot 35,00 Kalkoenen, gepluimd 60, tot 70, Ganzen levend tot geslacht 50, tot 60, Jonge duiven geslacht en geplukt de 6 stuks 30.00 tot 40,00 Eenden 2 stuks 35,oo tot 45,oo Eieren 't stuk 0,80 tot 0,85 fr. Boter de kilo 25,o0 tot 27,00 fr.

De Koornbloem | 1927 | | pagina 7