Opgeloste Guano SPEKSLACHTERIJ Schoon Handelshuis Een schoon Woonhuis TE KOOP: Herberg-, Bakkers-, W inkel- en Keuken- gerieven en landalem shuis Brood-ft Pasteibakkerij Specerywinkel,Herberg en Bouwgronden Meubels en Mobilaire Voorwerpen en nieuwe K oopwaren Goede ZAAILANDEN en MEERSCHEN Schoone Meubels en Mobilaire Voorwerpen Openbare Veiling EEN HUIS Prachtig en welgelegen fFoonhuis met Maga zijn en 5 Woonhuizen Een Perceel Bouwgrond HUIS met.Tuin i Een Hofstede met Tuin EEN HUIS TE HUREN LANDBOUWALAM en Bosch Negen Huizen met Tuin Een perceel LAND Welgelegen Meersch Jaarlijksche Venditie i 5 diepingen, koer, stal en hofken. Op le verdiep 3 schoone slaapka mers. Op 2e verdiep 2 schoone slaapka mers. Verders groote zeider, mansarde, en kelder aan de sraat. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met gaz en electriciteit. Verhuurd zonder huurcee! van maand tot maaud. Ënkele Zitdag s Donderdag 4 April 1929, om 3 uur namiddag, ter herberg va» den ■"Burgerskring,, te Aalst, Korte Zout straat, b(j Mr Ruyssinck. Openbare verkooping van een te Aalst, Geeraerdsbergschstraat, 48. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort, openbaar ver- koopen Stad Aalst. Een schoon handelshuis met groote vitrien, gestaan en gelegen te Aalst. Geeraerdsbergschestraat, aldaar gemerkt nummer 48, gekad. sectie A, nr 2310c, met eene groote van 1 aar, nevens de beenhouwerij van Mr Louis De Lil- Verbeeren. Dit huis begrijpt s op gelijkvloers i groote winkelplaats met vitrien, salon, keuken, koer en van achter een groot werkhuis Op le verdiep: 3 schoone slaapka mers en verders zoldering, alsook kel ders onder ganscb het huis. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met gaz en electriciteit. Bewoond door Mr. Domien Van der Meerssche. Enkele Zitdag Maandag 15 April 1929, om 3 uur namiddag ter herberg In de Klok bij Mad. Wed. D'Hoir, te Aalst, Groote Markt. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van te Aalst, Groenstraat nr 6. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten overstaan van den Heer Vrederechter des Kantons Aalst, namens wien het behoort, openbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis gestaan en ge legen te Aalst, Groenstraat, aldaar ge merkt r.r 6, groot 1 aar 95 centiaren, palende van voren aan de Groenstraat, van achter Mr Guillaume De Winter, van de eene zijde Mr Joannes Thienpont en van de andere zijde Mr Singelyn. Laatst bewoond door Mad, Wed. Herman- Romeyn. Onmiddellijke ingebruiktredlng. Enkele Zitdag Donderdag 25 April 1929 om 2 uur namiddag, te Aalst, ter Zit tingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, Kapellestraat. I) 1. De brouwerij, eigendom van Dame Wed. Parewyck, te Erpe, Vijf Huizen, aan den stilstand van den tram en autobus, nieuwgebouwd vóór den oorlog, met of zonder het gansche brouwmateriaal, uitnemend geschikt voor melkerij of andere inrichting twee beste waterputten van groote doorsnede, 2. De medegaande boomgaard gele gen aan den Steenweg van Aalst op Gent, zijnde allerbesten bouwgrond, in blok of bjj afzonderlijke loten, groot 20 aren 1 centiaar. Onmiddellijke ingebruiktreding van alles. II) Schoone bouwgronden nabij den Geotschen steenweg. III) Twee woonhuizen te Nieuwer- kerken, Kwalestraat. Gansch den koop prijs mag blijven staan mits 6 intrest. 4) Schoone bouwgronden te Hofstade. 5) Schoone bouwgronden te Moorsel, Exterkenstraat. 6) Een schoon perceel bouwgrond, te Aalst, Nieuwbeekstraat. Zich te bevragen bij Notaris De Vis, Studie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. Korte Zout8traat 49-51. Loten V. VI. VII, VIII, IX, X. XI. XII en XIII gebracht op 10,000 fr. Derde en Laatste Zitdag Dinsdag 26 Maart 1929, om 2 1/2 uur, namiddag, ter herberg van den heer Frans Matthys-Luppens, te Wichelen, Statieplein. Opcubare Venditie van en meer andere voorwerpen Zelfde Notaris Oscar TIBBAUT, zal op Dinsdag 11 April 1929, om 8 uren voormiddag ten huize van den heer Frans Matthys Luppens te Wichelen, Statieplein, openbaariijk verkoopen Eene volledige herberginrichting. Eene volledige bakkersinrichting, een winkelinrichting, eene hoeveelheid keu- kengerieven, eenige kleine boerenalem. Gewone voorwaarden en mits comp- tante betaling. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. :erg van Meldert, t, zal na- aar ver- vroeger te Aalst, nr 19, i, groot ne zjjde ae. )n, eet- de ver- Bij Woonstverandering, openbare ver kooping van een goede gekalandeerde te Wichelen, Statieplein. De Notaris Oscar TIBBAUT, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Wichelen. Een schoonen eigendom bevattende eene goede gekalandeerde brood- en pasteibakkerij, specerywinkel, herberg en bouwgronden, gestaan en gelegen op de hoek van het Statieplein en Statie straat of Ver hoevestraat, gekadastreerd sectie B nrs 95y en 95z, groot volgens meting 12 aren 16 ca. Onmiddellijk ingebruiktreding van den bouwgrond en met 1 Mei van de gebouwen. Bewoond en gebruikt door den heer Frans Matthys-Luppens. Verdeeld in 13 loten. (Zie verder be schrijf plakbrieven) Loten I. II, UI, IV gebracht op 83,000 fr. Bij uitscheiding van Bedryf. Openbare Verkooping van in émail, gegoten ijzer, galvanisé en aluminium te Aalst, Korte Zoutstraat,33 De Notarissen BRECKPOT en HERSSENS, beiden verblijvende te Aalst, zullen namens de erven van Mr en Mad. Polidoor De Buck-Balliockx, te Aalst, Korte Zoutstraat, 33, over gaan, ingevolge eene toelating van het College van Burgemeester en Schepenen der stad Aalst, in datum van 11 Maart 1929, op Maandag 25 Maart 1929, om 8 uur voormiddag tot de openbare ver kooping van I. Nieuwe koopwaren a) In émail 19 groote en kleine bas sins 3 zoutpotten 10 pollepels5 pe- trolkannen 7 melkkannen 7 versypen; 36 groote en kleine kasserollen 2 para- pluiebakken 18 grooteen kleine melk- pannen 4 koffiepotten 3 garnituren van koffiepot en moor 6 waterkannen; 11 emmers2 series garnituur kamers, bestaande ieder uit een emmer en eene kanne 4 kleine emmers 9 waterpot ten 3 herbergversypen 6 melkversij- pen 2 bedpannen 2 vuilblikken. b) In gegoten ijzer: 10 grooteen kleine kasserollen 2 kleine en 3 groote fritketels 18 groote en kleine braad pannen 10 koólschuppen 5 wasch- kctels. c) In galvanise 26 eemert, 16 groote en kleine waschbassins 4 waschplan- ken 3 beerscheppers 6 koolemmers 2 gieters. d) In aluminium 1 moor 23 kasse rollen en melkpannen, 2 koffiemolens. e) Andere koopwaren 5 groote en kleine lampen 6 koffiemolens 14 peëndoozen in blik 25 drankkannekens in blik eene hoeveelheid messen,lepels, vorken, koffielepels, messen om doozen open te doen. Platen zink looden buiz. II. Meubels en mobilaire voorwerpen: Kassen, keukentafel, canneleerde stoe len en anderen commode ledekart met ressort wollen matras, puplter, ronde tafel, lavabo, nachttafel, zetels, sopha, 'piegels, horlogie, stoof met toe- behoorten, koffleservies, tellooren. gla zen, kommen en allerlei keuken en huis- houdengerief, posturen, kaders en meer andere voorwerpen te lang om te be schrijven. III Gereedschappen Hamers, tangen, sleutels, bigornen, werkbank, vys, sodeerbaten, enz. enz. Verders hout en oud yzer. Gewone voorwaarden en komptante betaling. TOELATING. - De Burgemeester en Schepenen der Stad Aalst stemmen toe van tot bovengemelde verkooping over te gaan. Aalst, den 11 Maart 1929. De Secretaris, De Burgemeester, (get.) Reyntens. (get) R. Moyersoen. Openbare verkooping van te Hofstade en te Gijsegem De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort en ten over staan van den Heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. Koop 1Een perceel zaailand gele gen te Hofstade, ter plaatse genaamd "Meerveld„ met eene grootte van 44 a. 70 ca. In gebruik by Mr Francois Langelet en Jufvrouw Estelle Langelet. Verdeeld in twee deelen 1* deelhelft ten noorden. 2' deelhelft ten zuiden. Gemeente Gysegem Koop 2. Een pet ceel zaailand ge legen te Gysegem, ter plaatse genaamd "Bovenstekauter„ met eene grootte van 12 a. 60 ca. Ingebiuik bij Mr Frat?ois Langelet en Jufvrouw Estelle Langelet. Koop 3. Een perceel meersch ge legen te Gysegem, ter plaatse genaamd "Voorstenmeersch» met eene grootte van 14 a. 20 ca. Opleg boomprijs. Ingebruik bij Mr Polydore Van Cae- ckenberg, te Gijsegem Koop 4 Een perceel zaailand gele gen te Gysegem, ter plaatse genaamd "Ausmeer,, met eene grootte van 27 a. 90 ca. Ingebruik bij Mr Francois Langelet en Jufvrouw Estelle Langelet. 1 Koop 5. Een perceel meersch ge legen te Gysegem, ter plaatse genaamd "Camphof,, met eene grootte van 17 a. 40 ca. Ingebruik bij Mr Arsène Langelet. Koop 6. Een perceel zaailand ge legen te Gysegem, ter plaatse genaamd "Munte„ met eene grootte van 19 a. 80 ca. Ingebruik bij Mr Arsène Langelet. Eenige Zitdag Donderdag 11 April 1929. om 2 uren namiddag ter zittingszaal van van het Vredegerecht, te Aalst, Kapel lestraat. Openbare verkooping van te Aalst, Sint Jobstraat, 60. De Notaris BRECKPOT, tc Aalst, zal namens Mijnheer Prosper Van de Meerssche, wonende te Aalst, Sint Job straat, 60, en ten zijnen voormelde wo ning op Maandag 8 April 1929. om 1 uur namiddag overgaan tot de openbare verkooping van Twee schoot e en grootte eikene buf fetten, zeer schoone luster met kristaal (gaz). canneleerde stoelen, ronde tafel, voettapijt, commode, groote spiegels, verschillige stoven en keukenstoof, keu kentafels, keukenstoelen, gordijnen, sto ren, hanghorlogie, kapstokken, lavabo servies, bed met ressort, kleerkas, keu kenkas, zetel, hanken, beelden onder bokaal en anderen, koffieserviezer, schouwgarnituur, posturen, socles, ko- pere obussen, wafelijzers, koffiemolen, tellooren, tassen, glazen, potten, pannen en allerlei ander huishoudelyk gerief. Zes oude gravuren Hofbank. boftafel, bascule met ge wichten, berd, tonne, ketel, ledige fles- I schen, ladder, princessestaken, en meer andere voorwerpen te langomschryven. Gewone voorwaarden en komptante betaling. openbaar verkoopen Een driewielkar, 2 koegareelen, ploeg aalstuk, rolblok, wanmolen, beetpomp, slede, slypsteen, kuipen, baskuul met ge wichten en meer andere voorwerpen. Een zeer goede bekalfde trekkoe. Ver ders een groote hoeveelheid mest, hooi en strooi. Gewone voorwaarden Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Hofstade. De Notaris EEMAN te Moorsel zal, met tusschenkomst van Notaris CAU DRON te Erembodegem, openbaar verkoopen Een huis met hof en stalling te Hof stade, Eeckhout, groot 4 a. 60 ca. Boom en na vetprijs 50 fr. Vrij gebruik 3 maand na dep verkoop. In gebruik bij de medeverzoekster Dame Wwe. De Backer-De Bock. Enkele Zitdadg Dinsdag 26 Maart 1929, om 2 ure namiddag te Hofstade, Eeck hout, bij M. Camiel Dalschaert. Studie van notaris MOYERSOEN te Lede. Openbare verkooping van een te Aalst, Damkaai en Jan De Windtstraat (Kleinen Bolleweg) Notaris DE WINDT te Aalst zal op baar verkoopen Stad Aalst. 1) Een prachtig en welgelegen woon huis, Damkaai n# 4, met magazijn en groote uitgangpoort in de Sint Annastr. groot l a. 80 ca. Bewoond door den ei genaar Mr Jozef Pyck. Gebracht op 15o,ooo fr. 2) Een huis met koer Jan De Windt straat, n° 27 groot 80 ca. Bewoond door Frans Luycx. Ingesteld 25,ooo fr. 3) Een huis met koer. zelfde straat, nr 29, groot 70 ca. Bewoond door Mr Deshommes-Coesens. Ingest, 22,ooo fr. 4) Een huis neven voorgaande, nr 31 groot 60 ca. Bewoond door Mr Jozef De Pauw. Ingesteld 27,2oo fr. 5) Een huis neven voorgaande, nr 33, groot 70 ca. Bewoond door Mr Frans Van Dooren. Ingesteld 28,6oo fr. 6) Een huis neven voorgaande, nr 35, groot 80 ca. Bewoond door Mr Frans Moens. Ingesteld 28,5oo fr. Tweede Zitdag Dinsdag 26 Maart 1929, te 2 ure nanoen in het Hotel des Arcades te Aalst, Statieplein. Openbare verkooping van te Aalst, Drie Sleutelstraat. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen j Een schoon en allerbest gelegen per ceel bouwgrond te Aalst, Drie Sleutel- straat, met eene breedte van 5 meters groot 1 are 74 ca. palende van den eenen kant Mr. Van'Impe, van den an deren kant August Saeys en van achter Mr Victor Nullens. Onmiddellyk beschikbaar. Ingesteld 18,ooo fr. T weede Zitdag Donderdag 28 Maart 1929 om 2 uren nanoen ter zittingszaal van 't Vredegerecht te Aalst. Kapellestraat. Openbare Verkooping van een te Nieuwerkerken, Edixvelde. Notaris DE WINDT te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816. openbaar verkoopen Een huls met tuin te Nieuwerkerken. Edixvelde, groot 8 a. 30 ca Bewoond geweest door de wed. Disiré De Smet- Baetens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 12,ooo fr. Tweede Zitdag Donderdag 28 Maart 1929, om 2 ure nanoen te Aalst ter Zittingzaal van 't Vredegerecht, Kapellestraat. Openbare verkooping van Louis De Moor. 8. Huis met koer, neven voorgaan de, 139, groot 84 ca. Bewoond door Prosper De Witte. 9Huis met koer, Ouden Dender- mondschen steenweg, 135, groot 60 ca. Bewoond door Droesaert. Al de huizen zyn sterk gebouwd tt zijn allerberst gelegen en ze hebben 2 beneden plaatsen, afdak en stal en ver der 2 bovenkamers. Enkele Zitdag i Donderdag 4 April 1929 om 3 uren nanoen in het "Café de i Al liance bij Mr Henri Van Cauwenbergh te Aalst, Groote Markt. Openbare verkooping van te Oordegem, Rotstraat. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een huis te Oordegem, Rotstraat, groot 90 ca. Bewoond geweest door wij len Engelbert Verbeken. Onmiddellyke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Vrfjdag 5 April 1929, om 3 urea nanoen, ter herberg van Be- noit Mertens te Oordegem, Gentsche steenweg. Denzelfden dag te beginnen om 1 ure, zal zelfden Notaris in het te verkoopen huisde VENDITIE doen van al de zich aldaar bevindende meubels en land- bouwgerief. Gereed geld. van a) Meubelende meubels zooals kas sen, tafels, stoelen, spiegels, stoof met toebehoorten, marmiten, kaders, kuipen, vleeschkuipen, melkerijkan, emmers, melktellooren, gareelen, enz. b) Landbouwersalem bestaande uit ploeg, schoepper, eegde, rieken, spaden, pikken, zeisens, 2 driewielkarren met karreleeren, aalstuk met toebehoorten, e- z... c) Beestialen zijnde 2 melkkoeien (waarvan een 8 1/2 maand dracht), 2 runders, 2 varkens, muilezel en 18 kie kens. Verders nog betteraven.stroo en mest Op Dinsdag 2 April om 9 uur stipt voormiddag ter hofstede bewoond door den heer Alois Beelaert, te Lede, Keiberg. Wegens uitscheiding van bedryf ta huren, groot gebouw, ligging Auden- aardsche steenweg, Erpe, gewezen brou werij. mouterij, 4 groote kelders, prach tige kelders, water in overvloed, des noods gedeeltelyk woonhuis. Zichtbaar alle dagen. Voor inlichtingen zich wen den by den heer Jules Verbrugghen, Erpe. TE KOOP twee reepen (20 me ter), graankuischer (Krüger), ressortkar en paardenalaam (zelfde adres). Openbare Verkooping van eene bekalfde Melkkoei, Hooi, Stroo en Mest, te Nieuwerkerken. Deurwaarder MAHIEU, te Aalst, zal ten verzoeke en ten huize van de Wed. Victor De Neve, te Nieuwerker ken, Laer, op Dinsdag 2 April 1929 (3de Paaschdagj, om 1 uur namiddag, te Nieuwerkerken. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken 1. Hofstede met tuin en boom gaard op Pypenbeek, groot 29 a. 40 ca. Bewoond geweest door wijlen Theodor Muylaert. Ingesteld 4o,5oo fr. 2. Perceel bosch in Laerenbróeck groot 6 aren, palende noord Nic. Van Impe, west Remi Matthys, zuid erven De Saedeleer en oost Mme We Moens. Tweede Zitdag t Donderdag 28 Maart 1929, om 2 uren nanoen ter zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst. Kapellestraat. Openbare verkooping van te Aalst, Ouden Dendermondschen- stecoweg De Notarissen DE WINDT te Aalst en MOYERSOEN te Lede, zullen openbaar verkoopen Stad Aalst. 1. Winkelhuis met tuin Ouden Dendermondschen steenweg, 153, groot 1 aar 62 ca. Bewoond door Cam. Van Mol. 2. Huis met tuin, daarneven, 151, groot 1 aar 67 ca. Bewoond door Emiel Paelinck. 3. Huis met tuin, neven vergaande, 149, groot 1 aar 62 ca. Bewoond door Victor Van Nieuwenhove. 4. Huis met tuin, neven voorgaande, 147, groot 1 aar 58 ca. Bewoond door Clement De Ridder. 5.Huis met tuin, neven voorgaande, 145, groot 1 aar 52 ca. Bewoond door Domien Buys. 6 Huis met tuin, neven voorgaande, 143, groot 1 aar 08 ca. Bewoond door Th. De Witte. 7. Huis met koer, neven voorgaan- de, 141, groot 96 ca Bewoond door Studie van den Notaris MEERT tc Erpe. Openbare Verkooping van te Lede, Bellaertstraat. De Notaris MEERT, te Erpe. zal namens wien het behoort, in het open baar verkoopen Gemeente Lede. Een zeer goed perceel zaailand aan de Bellaertstraat, gek. sectie C nrs 357, 358, 359, 361, groot 1 hectaac 26 aren 40 cent. Verdeeld in 4 loten. Onmiddellijk ingebruiktreding. Tweede Zitdag Woensdag 3 April 1929 om 2 uur namiddag, ter herberg van Mr Jozef Lievens, te Lede, Hoogstraat. Openbare Verkooping van een te Lede, steenweg op Wanzele. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wien het behoort in het openbaat verkoopen Een perceel meersch gelegen aan dea steenweg van Lede naar Wanzele, groot hectaar 90 aren. Onmid. ingebruiktr. Eenige Zitdag Donderdag 4 April 1929 om 2 uur namiddag, In St Hubertus gehouden door Mr Theodoor Van de Putte, te Lede, Steenweg. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Maandag 25 Maart 1929 openbaar lijk verkoopen 1) Namens Mr Joseph Hespeels, te Erpe, Hoonegem, verscheidene koopen mest. 2) Namens Mr Jean-Bapt. Volckaert, te Erpe, Gentschesteenweg. verschei dene koopen mest. 3) Namens Mr Remi Moens, te Erpe, Sevecoot, verscheidene koopen mest. Men zal beginnen om 1 uur nanoen, ter bolstede van den heer Joseph Hes peels, Hoonegem en bovengemelde orde volgen. Gewone voorwaarden, gereed geld. BIJ STERFGEVAL. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Maandag 25 Maart, om 8 uur 's mor gens, ten sterfhuize van den heer Pros per De Vidts, in het openbaar verkoo pen Al de huismeubelen en gerieven, land en akkeralem, treemkar, wagen, volledig beenhouwersgerief en volledig klopper- makersgerlef, in een woord "alles [wat zich ten sterfhuize bevindt. f; Gewone voorwaarden, gereed geld. Zie vervolg der Notariëele Annoncen op de 6de bladzijde. LANDBOUWERS, Door het gebruik van den 7X10X2 M HET ANKER verwezenlijkt gij uwe koenste verwachtingen, door U zelve eenen oogst van kwaliteit en hoeveel heid te verzekeren. Biacht het merk HET ANKER Gewaarborgden inhoud. Hoofddepot A. LEQB 8 C°, Lier en Antwerpen. in by zonde re straat van Brussel, ont vangst 700 fr. per dag,goedkoope pacht, over te nemen. 40.000 fr. comptant. Jos. Quatacker, Letterhautem. in

De Koornbloem | 1929 | | pagina 5