Zaailanden, Meersehen en Bouwgronden Een Schoon Handelshuis en een Perceel Meersch BESTE LANDEN Een Schoon Burgershuis of Winkelhuis Schoon Handelshuis Eene goede partij Land Beestialen en Landbouwalem Openbare Veiling Herberg-, Bakkers-, Winkel- en Keuken- gerieven en landalem Herberg- en Vleesch- houwersgerieven Welgelegen Meersch Allerbeste Zaailanden Landbouwgetuigen Een perceel LAND Negen Huizen met Tuin HUIS met Tuin WOONHUIS Land en Meersch EEN HUIS EEN HUIS Een Huis, Bouwgronden Studie van Notaris ie Aalst. DE VIS. Openbare verkooping van allerbeste te Aalst, Wieze, Mespelaere, Meire en Nieuwerkerken. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal lamens wien het behoort openbaar ver- ;oopen t Stad Aalst 1. Bene partij hooiland te Aalst, Veld Aalst, groot 29 a. 65 ca 2. Eene partij hooiland nevens oorgaande. groot 41 a. 45 ca. 3. Eene partij hooiland nevens voorgaande, groot 11a. 30 ca. Deze 3 koopen in gebruik bij Mr. Frans Strooper. 4 Een perceel land dienstig voor bouwgrond, op Roozenbosch aan den voetweg, groot 10 a. 70 ca. 5. Een perceel land palende aan voorgaande koop, dienstig voor bouw grond, aan de groenstraat, groot 10 a. 39 centiaren. Beide koopen in gebruik bij Mr B. Mollaert. 6. Bouwgrond aan de Binnenstraat, groot 4 a79 ca. 7. Bouwgrond nevens voorgaande groot 1 aar 78 ca. 8. Bouwgrond nevens voorgaande groot 1 aar 71 ca. 9. Bouwgrond nevens voorgaande, groot 1 aar 69 ca. 10. Bouwgrond achter koopen 6 tot 9, aan de ontworpen straat, groot 1 aar 89 ca. 11. Bouwgrond nevens voorgaan de, groot 1 aar 84 ca. 12. Perceel grond, dienstig voor bouwgrond, nevens voorgaande, groot 8 a. 38 ca 13. Perceel grond, dienstig voor bouwgrond, neveus voorgaande, groot 10 a. 36 ca. 14.— Perceel land, dienstig voor jouwgrond, nevens voorgaande, groot 10 a. 20 ca. 15. Land alsvoren dienstig voor bouwgrond, groot 9 a. 20 ca. 16. Land alsvoren dienstig voor bouwgrond, groot 5 a. 52 ca. 17. Land alsvoren dienstig voor bouwgrond, groot 12 a. 35 ca. 18. Land alsvoren dienstig voor bouwgrond, groot 13 a. 34 ca. De koopen 6 tot 18 in gebruik bij Mr Fr. Van den Steen. Gemeente Wieze. 19. Partij weide en bosch aan de Bontegemstraat, groot 69 aren. In gebruik bij Mr Petrus Van Brempt. 20. Partij zaailand, weide en bosch nevens voorgaande groot 28 a. 60 ca 21. Partij zaailand, nevens voor gaande, groot 27 a. 80 ca: Beide laatste koopen in gebruik bij Mr D'Hooge. Gemeente Mespelaer. 22. Partij zaailand op Peerdemeer- icben, groot 43 a. In gebruik bij Me We Veldeman. 23. Partij weide en zaailand nevens voorgaande, groote 33 a. 70 ca. In gebruik bjj MM. Grysolle - V. d. Meersch en Pierre V. d. Abeele. 24. Partij weide en zaailand nevens voorgaande, groot 33 a 70 ca. In gebruik by dezelfde. 25. Partij wide nevens voorgaan de, groot 39 a20 ca. In gebruik bij We Segers en Velde man. 26. Partjj weide nevens voorgaan de. groot 39 a. 20 ca. Ingebruik bij dezelfde. 27. Party weide nevens voorgaan de, groot 39 a. 20 ca. In gebruik bfj dezelde. 28. Partij weide op Hoogedonck, groot 50 aren. In gebruik bij We Veldeman. Gemeente Meire. 29. Partij zaailand op de Hoef, groot 22 a. 80 ca. 30. Partij zaailand op de Hoef, groot 27 a, 31. Party zaailand op de Hoef, groot 16 a. 32. Partij zaailand op de Hoef, 33. Party zaailand op de Hoef, groot 36 a. 10 ca. In gebruik bij MM. Sienaert. Meule- mans Fr. en Camille. Gemeente Nieuwerkerken 34. Party hooiland op Kwade steen straat, groot 30 a. 50 ca. In gebruik by We Ringoot. Zie plans op affichen. Enkele Zitdag Maandag 8 April 1929, om 1 uur namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter herberg In het Paviljoen hij Mr. Achiel Oosterlinck. Bij Licitatie openbare verkooping van te Aalst en Erondegem. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaar verkoopem Stad Aalst Koop 1Een schoon handelshuis te Aalst. Genschestraat, nr 4, gekada streerd Sectie A, nummer 2000a, met eene grootte van 1 are 30 ca. palende van de eene zijde en van achter aan Me vrouw We De Ryck-Limpens en con- woeten. Dit huis hetwelk door zyne uitnemen de goede ligging geschikt is voor alle bedryven en bijzonderlyk voor een schoone café. is gelegen op enkele me ters van de Cinema's "Feestpaleis,, en "Palace„ in het center der stad en be- grypt Op gelykvloers Groote winkelplaats, met ingangdeur en 2 vitrienen, salon, achterkeuken, verandah, stal en koer. Op 1' verdiep 3 groote slaapkamers. Verders groote zolder en kelder. Voorzien van pomp en regenwater en verlicht met electriek. Bewoond door Mr. Cyriel Boterbergh. Gemeente Erondegem Koop 2. Een perceel meersch ge leden te Erondegem, Ettingen gekada streerd Sektie A, nummer 232a, groot 11 aren 50 ca. beplant met 26 kanada boomen hebbende eenen omtrek van 0,90 m. tot 1.15 m. In regie. Enkele Zitdag Donderdag 11 April 1929, om 2 ure, namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Openbare Vekooping van te Meidert en Baerdegem De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver- koopetr Gemeente Meidert. Koop 1. Een partij zaailand gele gen te Meidert op het Weiveld, gekad. sectie B, cummers 497 en 500, groot 27 aren 60 ca. Gebruikt door den eigenaar Mr Louis Verbeken. Oomiddellyk inge- jruiktredittg. Ingesteld 12,5oo fr. Koop 2 Een perceel zaailand gele gen te Meidert, Meirbroekveld, gekad. sectie B, nummer 407a, groot 18 aren 40 ca. Gebruikt door den eigenaar Mr Louis Verbeken, Onmiddellijkingebruik- treding. Ingesteld 13,2oo fr. Gemeente Baerdegem Koop 3. Een perceel zaailand gele gen te Baerdegem. op het Mutsereel, gekad. sectie E, deel van ex-nummer 310 met eene groote van 19 aren 10 ca Ge bruikt door den eigenaar Mr. Louis Ver beken. Onmiddellyk ingebruiktreding. Ingesteld 3ooo fr. Tweede en laatste Zitdag Dinsdag 2 April 1929 om 2 uur namiddag ter herberg van Mad Wed. Jozef Crabbe, te Meidert, Wyk Parijs. Openbare verkooping van te Aalst, St Jorisstraat. De Notaris DE VIS. te Aalst, zal na mens wiens het behoort openbaar ver- koopen Stad Aalst Een schoon burgershuis, vroeger winkelhuis, gestaan en gelegen te Aalst, Sint Jorisstraat, aldaar gemerkt, nr 19, gekad. sectie A, nummer 1053a, groot 1 aar 50 ca. palende van de eene zijde aan Mr. Edmond Van den Bonne. Dit huis begrypt Op gelykvloers Gang, salon, eet plaats, keuken. 2 trappen naar de ver diepingen, koer, stal en hofken. Op le verdiep 3 schoone slaapka mers Op 2e verdiep 2 schoone slaapka mers. Verders groote zolder, mansarde, en kelder aan de sraat. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met gaz en electriciteit. Verhuurd zonder huurceel van maand tot maand. Enkele Zitdag Donderdag 4 April 1929, om 3 uur namiddag, ter herberg van den "Burgerskring„ te Aalst, Korte Zout- straat, by Mr Ruyssinck. Openbare verkooping van een te Aalst, Geeraerdsbergschstraat, 48. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort, openbaar ver- koopen Stad Aalst. Een schoon handelshuis met groote vitrien, gestaan en gelegen te Aalst, Geeraerdsbergschestraat, aldaar gemerkt nummer 48, gekad. sectie A, nr 2310c, met eene groote van 1 aar, nevens de beenhouwery van Mr Louis De Lil- Verbeeren. Dit huis begryptop gelijkvloers groote winkelplaats met vitrien, salon, keuken, koer en van achter een groot werkhuis. Op le verdiep: 3 schoone slaapka mers en verders zoldering, alsook kei ders onder ganscb het huis. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met gaz en electriciteit. Bewoond door Mr. Domien Van der Meerssche. Enkele Zitdag Maandag 15 April 1929, om 3 uur namiddag ter herberg ln de Klok by Mad, Wed. D'Hoir, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping van te Moorse:, Waver. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een party zaailand, gelegen te Moor- sel. Waver, Petershaegen, sectie C, nrs 961a, 961b, 955 en 956, groot 74 aren 10 centiaren. Verdeeld in drie loten I lot naast M. Hilaire De Rop, groot 24 aren 70 ca II lot te midden, groot 24 aren 70 ca. III lot naast MM Frans Van de Vel de en Hilaire De Rop, groot 24 a. 70 ca. Gebruikt door den eigenaar M. Sera- phten Van den Steen. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 16 April 1929 om 3 uur namiddag, te Moorsel. Waver ter herberg van Mr Frans Coroelis, boschwachter. By vermindering van bedrijf Venditie van De Notaris DE VIS. te Aalst, zal na mens den heer Seraphien Van denSteen te Moorsel, Rijger" ten zijnen huize op Woensdag 17 April 1929, om 2 uur namiddag openbaar verkoopen Een paard (poney) met harnasuur, twee koeigareelen, aanschijn, ijzeren egde, beste enkele ploeg. Eene koe 2e kalf, 6 maand dracht. Eene vaars 10 maand oud. Bedde voor beerstuk, beerstuk, beer- bak, handkar, driewielkar met verhoog- sels, melkerijkan, beerpomp laatste mo del 2 jaar oud, 200 hopstaken, hoeveel heid stalmest en meer andere voorwer pen te lang om te melden. Gewone voorwaarden, cereede betaling. Studie van notaris MOYERSOEN te Lede. van a) Meubelende meubels zooals kas sen, tafels, stoelen, gpiegels, stoof met toebehoorten, marmiten, kaders, kuipen, vleeschkutpen, melkerijkan, emmers, melktelloorcn, gareelen, enz. b) Landbouwersalem bestaande uit ploeg, schoepper, eegde, rieken, spaden, pikken, zeisens, 2 driewielkarren met carreleeren, aalstuk met toebehoorten, enz... c) Beestialen zijnde 2 melkkoeien waarvan een 81/2 maand dracht), 2 runders, 2 varkens, muilezel en 18 kie- cens. Verders nog betteraven.stroo en mest Op Dinsdag 2 April om 9 uur stipt voormiddag, ter hofstede jewoond door den heer Alois Beelaert, te Lede, Keiberg. Stndie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. Korte Zoutstraat 49-51. Openbare Venditie van en meer andere voorwerpen Zelfde Notaris Oscar TIBBAUT, zal op Dinsdag 11 April 1929, om 8 uren voormiddag ten huize van den heer Frans Matthys Luppens te Wichelen, Statieplein, openbaarlijk verkoopen Eene volledige herberginrichting. Eene volledige bakkersinrichting, een winkelinrichting, eene hoeveelheid keu ken gerieven, eenige kleine boerenalem. Gewone voorwaarden en mits comp- tante betaling. Bij uitscheiding van bedrijf openbare verkooping van en meer andere huishoudelijke voor werpen te Aalst. Keizerlijkeplaats nr 58 De Notaris TIBBAUT te Aalst, zal op Donderdag 11 April 1929 om 8 uur voormiddag openbaarlijk verkoopen ten huize van de heer Frans Van Mossevel de-Tolleneer, te Aalst, Keizerlykeplaats, nr 58. Herbergtoog met pomp en étagère, spoelbak, herbergtafels, stoelen, backen, spiegels, kapstokken, kachels, billard met toebehoorten, bierglazen en verder her- berggerief. Vleeschtoog met yzerengrillie.vleesch bank en marmeren tafel, grooten en kleinen bascule met gewichten, kapma- chien, yskas, vleeschhaken, kapmessen en andere vleeschhouwersgerieven. Twee groote en lange keukentafels dubbele glazen kas van 3 meters hoog te en 3 meters lengte, jachtconfoor en andere vuren, gleierwerk, casserollen en andere gerieven. Bedstoelen, nachttafels en lavabos, zetel en stoelec, beelden en prenten, enz. Gewone voorwaarden en comptante betaling. 358, 359, 361, groot 1 hectaar 26 aren 40 cent. Verdeeld in 4 loten. Onmiddellijk ingebruiktreding. Tweede Zitdag Woensdag 3 April 1929 om 2 uur namiddag, ter herberg van Mr Jozef Lievens, te Lede, Hoogstraat. Openbare Verkooping van een te Lede, steenweg op Wanzele. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wied het behoort in het openbaar verkoopen Een perceel meersch gelegen aan den steenweg van Lede naar Wanzele,groot hectaar 90 aren. Onmid. ingebruiktr. Eenige Zitdag Donderdag 4 April 1929 om 2 uur namiddag, In St Hubertus gehouden door Mr Theodoor Van de 3utte, te Lede, Steenweg. Openbare Verkooping van te Meire. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort in het open jaar verkoopen Gemeente Meire. I. Zaailand Molenveld, sectie A nr 1311, groot 17 a. 40 ca. Gebruiker Phi» eraon Redant. II. Land op Kruiskauter, sectie C nr 599, groot 10 aren. Onverhuurd. III. Land op Kruiskauter, groot 10 a. 25 ca. Onverhuurd. IV. Land op Kruiskauter, groot 12 a. Onverhuurd. V. Land op Ysgat, sectie Cnr 134, groot 14 aren 30 ca. Onverhuurd. Enkele Zitdag Dinsdag 16 April 1929 om 2 uur namiddag, ter herberg gehou den door Gerard De Vos, te Erpe- Meire, aan de Statie. Stadie van den Notaris te Erpe. Studie van Notaris MARESCAUX, te Anderlecht. Brogniez&traat, 15 Openbare Verkooping van Beesten en Huismeubelen. Voornoemde Notaris M ARESCAUX zal openbaar verkoopen op Maandag 18 April 1929, om 10 uur voormiddag, ten woonhuize van M. H. Van Homwegen, te Itterbeek, St Annastraat, 45. Beesten 2 paarden, 8 koeien, vaar zen en kalf. Landbouwgetuigen Dorschmachien (Motor Morssl, tracteur Fordson, pik- machien met binder, karren en andeo talryk landbouwgerief. Huismeubelen Tafels, stoelen, bed en bedgerief enz. Gereed geld 15 voor kosten. Stadie van Notaris DE te Aalst. WINDT, MEERT Openbare Verkooping van te Lede, Bellaertstraat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort, in het open baar verkoopen Gemeente Lede. Een zeer goed perceel zaailand aan de Bellaertstraat, gek. sectie C nrs 357, Openbare verkooping van te Aalst, Ouden Dendermondschen- steenweg De Notarissen DE WINDT te Aalst en MOYERSOEN te Lede, zullen openbaar verkoopen Stad Aalst. 1. Winkelhuis met tuin Ouden Dendermoadschen steenweg, 153, groot 1 aar 62 ca. Bewoond door Cam. Van Mol. 2.Huis met tuin, daarneven, 151, groot 1 aar 67 ca. Bewoond door Emiel Paelinck. 3. Huis met tuin, neven vergaande, 149, groot 1 aar 62 ca. Bewoond door Victor Van Nieuwenhove. 4. Huis met tuin, neven voorgaande, 147, groot 1 aar 58 ca. Bewoond door Clement De Ridder. 5.— Huis met tuin, neven voorgaande, 145, groot 1 aar 52 ca. Bewoond door Domien Buys. 6.— Huis met tuin, neven voorgaande, 143, groot 1 aar 08 ca. Bewoond door Th. De Witte. 7. Huis met koer, neven voorgaan de, 141, groot 96 ca Bewoond door Louis De Moor. 8. Huis met koer, neven voorgaan de, 139, groot 84 ca. Bewoond door Prosper De Witte. 9. Huis met koer. Ouden Dender- mondschen steenweg, 135, groot 60 ca. Bewoond door Droesaert. Al de huizen zyn sterk gebouwd, ze zijn allerberst gelegen en ze hebben 2 beneden plaatsen, afdak en stal en ver der 2 bovenkamers. Enkele Zitdag Donderdag 4 April 1929 om 2 uren nanoen in het "Café de 1' Al liance bij Mr Henri Van Cauwenbergb te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping van een te Nieuwerkerken, Kwalestraat nabij 't kasteel van St Job. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een onlangs nieuw gebouwd huis met lochting, te Nieuwerkerken, Kwale straat, groot 11 aren 53 ca. Bewoond geweest door de echtelingen Theoflel Baetecs De Sutter. Onmiddclijk be schikbaar. Enkele Zitdag Donderdag 11 April 1929 om 2 ure nanoen te Aalst ter Zittingzaal t van 't Vredegerecht, Kapellestraat. 1 Openbare verkooping van een rchoon en gerieflyk te Aalst, Geldhofstraat, Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk woonhuis met koer en hof, te Aalst, Geldhofstraat, nr 69, groot 1 aar 60 ca. Bewoond door den verkooper Mr Cam De Haeck- Foncé. Onmiddellijke ingebruiktreding. Dit huis is samengesteld alsvolgt Gang, salon, tweede plaats, keuken, waschhuis, koolkot, engelsch W. C., uitgemuurden koer en daarachter hofken met kiekenkot. Verder 2 bovenkamers en zolder. Electrieke leiding en water leiding. Enkele Zitdag Vrijdag 12 April 1929 om 2 uur nanoen, ter herberg In de Volkswil by Mr Frans Scheerlinck, te Aalst, Bierstraa*. Openbare verkooping van te Moorsel. Kattensteert en Waver. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. 1) Een perceel land op Kattensteert, groot 18 aren. Gebruiker Louis De Block (Beugem). 2) Een meersch op Waver, groot 22 aren. Gebruikt geweest door wylen An- gelique Vonck. Onmiddellijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag Vrijdag 12 April 1929 te 3 uur nanoen, ter herberg van M. Charles Temmerman, te Moorsel. Berg. Openbare verkooping van te Lede, Gucht. Notaris DE WINDT te Aalst zal op baar verkoopen Een huis met stal te Lede, Gucht, groot 1 aar 70 ca. palende zuid de Smes- weg. Bewoond door Alfons De Smedt. Enkele Zitdag Maandag 8 April 1929 om 1 uur nanoen, ter herberg van Aug. De Sutter, te Lede, Smesweg Openbare verkooping van te Oordegem, Rotstraat. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een huis te Oordegem, Rotstraat, groot 90 ca. Bewoond geweest door wy len Engelbert Verbeken. Onmiddellyke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Vrydag 5 April 1929, om 3 uren nanoen, ter herberg van Be- noit Mertens te Oordegem, Gentsche steenweg. Denzelfdeo dag te beginnen om 1 ure, zal zelfden Notaris in het te verkoopen huisde VENDITIE doen van al de zich aldaar bevindende meubels en land bouwgerief. Gereed geld. Stadie van Notari& CAUDRQN te Erembodegem. Openbare verkooping van Zaai- en Hooilanden en Bosch te Erembodegem, De Notaris CAU DRON te Erembo degem, zal openbaar verkoopen i I. Op Donderdag 11 April 1929 om 2 ure namiddag, te Erembodegem, Terjoden, ter herberg Sportwereld, by Mr Camiel De Meyer. Erembodegem, Ter joden 1).Sehoon welgelegen huis met kelder,' gang, 4 plaatsen, 5 bovenkamers en zol der, verders stalling, verkenskot en ma- gazijn, tuin en boomgaard- Driesstraat, groot 11 aren 05 centaren. Boom- en haagprijs 500 fr. 2). 6 aren 21 ca. bouwgrond daarne vens. Boom- en haagprys 500 fr. Beide koopen in gebruiken by den verzoeker M. Daghuit-De Bruyn. Vry gebruik 3 maand na de verkooping. II. Op Vrijdag 12 April 1929, om 3 ure namiddag, te Erembodegem by M. Leopold Boterbergh, Bouchoutberg. 2 perceelen bouwgrond te Erembo degem, Brusselsche steenweg, Bouchout berg, ieder groot 5 aren 73 ca. In ge bruik by den verzoeker M. Daniël Van den Bergh. Vrij gebruik rond 1 October 1929 na 't scheren der vruchten, III. Op Zaterdag 13 April 1929, om 2 uur namiddag te Erembodegem, Statie te herberg "Het Roomsche Hof„ namens de Commissie van Openbaren Onderstand van Erembodegem. Gemeente Erembodegem 1). 14 aren 90 ca. boschgrond, Ten- bosch, boomprijs 1850 fr. Onverhuurd. 2). 22 aren land, Boschveld. In huur by Mr Hippolyte De Greve. 3). 37 aren 80 ca. land, Boscliveld. Ia huur by M. Frans Verleysen. 4). 66 a. 40 ca. land en meersch, Roef- veld. Kwade Lap. In huur bij M.M. Constant Van de Maele, Remi Cooseth en Louis De Backer. 5). 60 aren meersch en bosch. Heum- broeck, Boomprijs 800 fr. In huur by M. Karei Adolf Leurs te Hekelgem. 6) 33 aren 50 ca. land en meersch, Eenenbergh. In huur bij M. Theophiel Meert. De 5 laatste koopen zyn verhuurd tot 24 December 1930. Vervolg Notariöele Annoncen op 8' blz. a»jb ■W-S»JUï!UUWWff1

De Koornbloem | 1929 | | pagina 7