Notariëele Aonoocen Kleine Aankondigingen Bmtuefij Van Roy, WI EZE ui Aalst GELD I J Waarom 'Melassevoeders,, gebruiken Hofstedu, Woonhuis en Bouwgronden Naaimachienen 25 millioen frank Kapitaal 15 millioen frank Reserven EEN WOONHUIS met BOUWGRONDEN EEN WINKELHUIS Hofstede met Boomgaard Goede ZAAILANDEN Hofstede met Boomgaard Zaailanden, Bouwgrond Meubels, Schrijnwer- kersalem Bouwmaterialen enz. Te koop s I it ter hand te koop Studie van Notaris te Aalst. DE VIS, Bij Licitatie Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Mael. De notaris DE VIS te Aalst, daartoe aangesteld bij vonnis verleend door de rechtbank van eersten aanleg te Den- dermonde en ten overstaan van den h. Vrederechter des Kantons Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver- koopen Gemeente Nieuwerkerken. Koop 1. Een woonhuis met han gar, koer, stal en hof, gestaan en gele gen te Nieuwerkerken, Kantonstraat, aan den steenweg naar Mael, met eene grootte volgens meting van 5 a. 41 ca., palende ten voorhoofde met eene breed te van 11 meters 6 centimeters de Kan tonstraat, van de eene zijde Valery Mo reels van achter Adolf Lievens en van de andere zijde koop twee. Bewoond door Livinus Lievens. Hangar, boomprijs en navetten 1055 fr. Ingesteld 24.500 fr. Koop 2. Een perceel bouwgrond gelegen neven koop 1met eene grootte volgens meting van 5 a. 23 ca., palende ten voorhoofde met eene breedte van 10 meters de Kantonstraat, van de eene zij de koop 1van achter Adolf Lievens en van de andere zijde Victor Alaar. In gebruik bij Mr. Livinus Lievens. Boomprijs en navetten 150 fr. Ingesteld 9.100 fr. Koop 3. Een partij bouwgrond ge legen te Nieuwerkerken Kantonstraat, groot volgens meting 24 a. 14 ca., pa lende ten voorhoofde de straat, van de eene zijde Prosper Braam, en van de andere zijde Emile Loudier. Verdeeld in 8 loten Lot I nevens den eigendom van Mr. Prosper Braam, groot volgens meting 3 a. 1 ca. Ingesteld 5.000 fr. Lot II daarnevens, groot volgens me ting 3 a. 1 ca. Ingesteld 5.000 fr. Lot III daarnevens, groot volgens meting 3 a. 1 ca. Ingesteld 5.000 fr. Lot IV daarnevens, groot volgens meting 3 a. 1 ca. Ingesteld 4.600 fr. Lot V daarnevens, groot volgens me ting 3 a. 1 ca. Ingesteld 4.000 fr. Lot VI daarnevens, groot volgens meting 3 a. 1 ca. Ingesteld 3.700 fr. Lot VII daarnevens, groot volgens meting 3 a. 1 ca. Ingesteld 4.300 fr. Lot VIII daarnevens, groot volgens meting 3 a. 7 ca. Ingesteld 4.500 fr. De lotenjjl tot en met VII hebben eene breedte ter straat van 6 meters, lot VIII 6 meters 10 centimeters. Onmiddellijk beschikbaar. Laatste Zitdag Donderdag 12 Maart 1931, om 2 ure namiddag ter Zittingszaal van 't Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Bij Woonstverandering Openbare Verkooping van te Aalst, Moorselbaan, Nr. 74. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver- koopen Een woonhuis gestaan en gelegen te Aalst, Moorselbaan, n° 74, gekad. sectie E, deel van ex-nrs 535/C en 536/F, met eene grootte van 3 a. 55 ca., palende van de eene zijde Mr. Ben. Goossens en van de andere zijde Mr. Ben. De Bruyn. Begrijpende op gelijkvloers Groote winkelplaats, salon, corridor met trap, eetplaats, verandah, keuken en werk huis, koolkot, koer en grooten hof. Op 1£ verdiep 2 slaapkamers. Ver ders groote mansardekamers en zolder, groote gecimenteerde kelder. Voorzien van pomp- en regenwater, en 2 verschillende electrische leidingen (force motrice en verlichting). Dit huis gestaan in een der volkrijkste wijken der Stad, is enkele nieuwgebouwd en bevindt zich in een buitengemonen goeden staat van onderhoud. Al de plaatsen zijn onlangs nieuw ge schilderd. Zichtbaar alle dagen van 2 tot 4 uren. Bewoond door den eigenaar Mr. Vic tor Camermans. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 61,000 fr. Tweede en laatste Zitdag Maandag 16 Maart 1931, om 4 namiddag ter herberg "InSint-An- tonius,, gehouden door Mr. Adolf De Bruyn te Aalst, Molenstraat. Openbare Verkooping van Welgelegen te Erpe, nabij het Dorp. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort, openbaar ver- koopen Gemeente Erpe Koop 1. Een schoone hofstede, zijnde gewezen brouwerij gestaan en ge legen aan den Oudenaerdschensteenweg nabij het Dorp, begrijpende: voorplaats, keuken, bakhuis met oven, 3 groote kel ders, 3 slaapkamers, schotelhuis, 2 schu ren, paardenstal, koestal voor 8 beesten, 2 varkenskoten, zoldering en grooten boomgaard. Laatst bewoond door Mr. De Pauw. Koop 2. Een woonhuis daarneven, begrijpende salon, eetplaats, gang met trap. Op le verdiep 2 slaapkamers en zolder. Onmiddellijke ingebruiktreding. Koop 3. Een perceel bouwgronden gelegen nevens koop twee, verdeeld in verscheidene loten. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor de verdeeling raadplege men het plan op de plakbrieven. Enkele Zitdag Maandag 9 Maart 1931, om 3 ure namiddag te Erpe, Oudenaerd schensteenweg, ter herberg van Mad. Wed. Rasschaert, aan 't Klooster. Openbare Verkooping van Een Schoone te Meldert-Nievel. De notarissen DE VIS en BRECK- POT te Aalst, zullen namens wie het behoort openbaar verkoopen Gemeente Meldert. Een schoone hofstede gestaan en ge legen te Meldert-Nievel, gekadastreerd sectie C, nummers 45/e en 46/E, met eene totale grootte van 22 a. 94 ca., pa lende van voren aan de straat, van de eene zijde Mevr. Wed. De Cocker en van de andere zijde de kinderen Meert. Deze hofstede begrijptKeuken, 4 slaapkamers en zoldering, schuur, var kenskot, remisie, koeistal, paardenstal en hopast. Voorzien van pompwater en verlicht met electriciteit. Verdeeld in twee loten Lot I. Een deel woonhuis, stal. hopast met hof en boomgaard, naast de kinde ren Meert, groot volgens meting 11 a. 26 ca. Lot II. Een deel woonhuis, schuur, hof en boomgaard gelegen naast Mevr. Wed. De Cocker, groot volgens meting 11 a. 68 ca. Voor verdeeling zie plan op de plak brieven. Laatst bewoond door den heer Syl- vain Vereecken. Onmiddellijke ingebruiktreding. Koop 2. Een allerbeste perceel zaailand of hopland, gelegen te Meldert. wijk Nievel, gekadastreerd sektie C, nr. 165, met eene grootte van 13 a. 80 ca. palende van voren aan de straat, van de eene zijde de Kinderen van Brempt, van achter de Kinderen Meert en van de an dere zijde de Kinderen Caudron. Laatst gebruikt door den heer Sylvain Vereecken. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 17 Maart 1931, om 3 ure namiddag ter herberg gehou den door Mr. Cornelis, te Meldert-Nie vel. Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van te Moorsel. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Koop 1Een goed perceel land ge legen te Moorsel, op het Houten Kruis, groot 15 aren, palende oost den Kerlc- weg, zuid, west en noord Mr Joseph Van den Bossche. Koop 2. Een poed perceel land gelegen te Moorsel, op het Boeksveld, groot 8 aren 15 ca., palende oost Mr Louis De Meersman, zuid de Kerkweg, west en noord Mr Louis Van de Meersche. Beide perceelen zijn in gebruik door de verkoopers kinderen Egidius De Schryver. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 23 Maart 1931 om 4 uur namiddag, ter herberg van Mr Louis Wauters, te Moorsel, Kruis. oost Marcelien De Meersman en zuid Alfons Raemdonck. In gebruik bij den medeverkooper Mr. Jan De Ridder. Koop 3. Een perceel bouwgrond gelegen te Baerdegem, Statieweg op Pachtersbosschen, gekad. sektie A, nr. 152/B, groot 14 a. 50 ca., palende oost Gustaaf Timmerman, zuid denzelfden, west de kinderen Van Oost en noord JozefVanNeygemen koop 4. In gebruik bij de medeverkooper M. Fr. De Ridder. Koop 4. Een hofstede met boom gaard, gestaan en gelegen te Baerdegem op Pachtersbosschen, nabij de Hoogstr. of Statieweg, gekad. sectie A, nr. 152/F, groot 3 a. 50 ca., palende noord Jan Van Lembergen, oost Gustaaf Timmerman, zuid koop 3 en west Jozef Van Neyghem. Bewoond door Mr. Pierre Gaudens. Boom en haagprijs 300 fr. Enkele Zitdag Donderdag 26 Maart 1931, om 2 ure namiddag ter Zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Bij Licitatie Openbare verkooping van een te Baerdegem. De notaris DE VIS te Aalst, daartoe aangesteld bij vonnis verleend door de rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter van het Kanton Aalst, na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Baerdegem. Koop 1Een perceel land gelegen te Baerdegem, Baerdegemkauter, geka dastreerd sectie A, nr. 171, groot 20 a. 40 ca., palende west Camiel De Dobbe- leir, noord Frans Van Lembergen, oost denzelfden en zuid Mev. wed. F. Carlé. In gebruik bij den medeverkooper Mr. René De Ridder. Koop 2. Een perceel zaailand ge legen te Baardegem, Baerdegemkauter, gekad. sectie A, nr. 177/A, groot 20 a. 50 ca., palende west Alois De Clerck, noord de Commissie van Openbaren Onderstand der gemeente Baerdegem, Studie van Deurwaarder DE VOS, Brusselschestraat, 18, Aalst Openbare Verkooping van te Aalst, Groenstraat, 112. Deurwaarder DE VOS, zal opMaan- dag 9 Maart 1931, te 1 uur stipt namid dag, te Aalst, Groenstraat nr 112, ten huize van den heer Ch. De Neef, over gaan tot de openbare verkooping van Tafels, stoelen, stoof, groote spiegel, schoon keukenjacht, kassen, bed met ressort, baskuul met gewichten, wasch- machien. Schaafbank, beitels, schaven, booren, handvijs, bankvijzen, ijzerzagen, vijlen, breekijzers, koevoet, handboom, twee dubbel deuren, 3 poorten, vensters, ke pers, ribben, planken, aambeeld, groote vitrien in eik met spiegelglas, eiken trap, eiken balken, arduinen dorpels, ongeveer 1600 hollandsche dakpannen, 30 koo- pen brandhout, 20 jonge fruitboomen. Landbouwersarem egde, schoeper, braken, rieken, zeis, arduinen krib voor 3 paarden en 2 wagenwielen. Gewone voorwaarden. Bij uitscheiding van bedrijf, eene allerbeste vosse koe, 8 maand dracht, bij Emiel Van Dalem, landbouwer, Baker- gem, Iddergem. Schoone vaars, einde dracht, bij Frans De Brueker, Bosschestraat, 19, Erpe. Beste koe, keus van 2, laatste maand dracht, bij Theofiel Baeten, Nieuwerken, Dries. Twee beste vaarzen, 7 en 8 1/2 maand dracht, bij Jozef Ermens, Blak- meersch, Hekelgem. Beste melkkoe, gevende 25 liters melk, 4de kalfschoeper met 9 tanden, beerstuk inhoudende 600 liter en een tilbury, bij August Philips, Terjoden, Erembodegem. Jonge koe en een rund, beide voor de weide, bij Jozef De Ryck, Haeltert, Zwarthaar. Allerschoonste vaars, 8 maand dracht, bij Joseph Van der Meersch, Vlierzele, Paepegem. Twee vaarzen, einde dracht en een paar wielen met as voor driewiel- kar, bij Jozef De Gendt, Welle, Halte. Bij uitscheiding van bedrijf, beste koe, 5de kalf, einde dracht, bij Alfons Govaert, Cherscamp, Wolfgat. -Schoone vaars, laatste maand dracht, bij Theodoor Jacob, Erembode gem, Hoek, 105. Bij vermindering van bedrijf eene zware rood-bonte koe, 3e kalf, einde dracht 7 Maart, bij Van Leuven Silvain Wichelen, Hulst. Schoone vaars, wit-vos, rekening 13 Maart, bij de kinderen VanLanduyt, Steenstraat, Meire. Bij uitscheiding van bedrijf, beste kalfkoe, einde dracht den 2 Maart, bij August Roschaert, Impe bij Papegem. Bij vermindering van bedrijf, beste hollandsche kalfkoe, 8 maand dracht, 4de kalfkeus van twee, bij Camiel Mocus. Breedestraat, Moorsel. 3 volle vaarzen, laatste maand dracht en 3 schoone munten, bij Florent Uittersprot, Nieuwerkerken, Maal. Allerbeste werkkoe, 4de kalf, 5 maand dracht, gevende nog 14 kilo melk en wegende in de ronde van 700 kilos, bij Victor Beeckman, Houtmarkt, Hael tert. Twee runders, 8 maand oud, als ook jonge melkkoe, geeft nog 7 kilo melk, bij Camiel De Troyer, Cauwen- berg, Meire. Beste stier, 11 maand oud, bij de weduwe Ph. Sterck, Haeltert, Brul, 78. Bij uitscheiding van bedrijf, eene vaars, einde dracht 21 April, bij Emiel De Winne, Kasteelstraat, Lede. Goede werkkoe, 8 maand dracht, en een "zeug, 13 weken dracht, bij Em. De Smet, Denderhautem, Dries. Twee puike vaarzen, rekening den 17 en 23 Maart, bij Domien Brondeel, Heipias, te Lede. Schoone vaars, rekening 23 Maart bij René Droessaert, Nieuwerkerken, Dries. Beste vaars, wit-vos, rekening 25 Maart, bij de wed. Ottoy, Erembode- gem-Terjoden, Ninovestraat, 19. Schoone en beste koe, rood-bont, einde dracht 29 April, bij Edmond Mat- thys, Nederhasselt, Dorp. Schoone vaars, laatste maand dracht, keus van twee, en een schoon schaap, vol lam, bij Arthur Goens, Haeltert, Eiland. Volle koe, 5e kalf, bij Kamiel Van Hasselt, Erembodegem, Terjoden. Beste jonge stier, rood-bont, bij Livien De Boevere, Leeuwergem. Beste rund, 1 jaar oud, bij Frans Lievens, Welle, Wildebeek. Vaars, rekening 15 Maart, bij Henri Fouquaert, VlierzeleStrijmeersch. Twee schoone kalfvaarzen, bij de kinderen Jos. Meuleman, Erpe, Statie. Schoone vaars en allerbeste melk koe, 8 maanden dracht, bij Evarist Sme- kens, Vijfhuizen, Erpe. Drie zeugen, 14, 15 en 16 weken dracht, bij Frans Van den Steen, bij de kerk, Nederhasselt. Schoone jonge zeug, 13 weken dracht, keus van twee, en schoon jong schaap, 3 maand dracht, bij Honoré Van Vaerenbergh, Rommelstraat, Erpe. Schoone zeug, 14 weken dracht, wegende 160 kilo, bij Remi Erauw, te Letterhautem, bij het klooster. Beste schaap, vol lam, bij Smet René, Café, Kwalestraat, 142, Nieuwer kerken. Schoone jonge zeug, 13 weken dracht, bij de kinderen Meganck, Sta tiestraat, Haeltert. Zeug, 13 weken dracht, bij de kin deren Schollaert, Vlekkem. Zeug, einde dracht 7 Maart, keus van twee, bij Raes Robert, Meersch- straat, St Catharina-Lombeek. Broedeiers van 450 witte leghorns, beste soort, hoog bevruchtingsprocent, bij Remi Ponnet, Vlierzele, Paepegem. Beste melkschaap, einde dracht 17 Maart, bij Remi De Koninck, Haeltert, Musschezeel, nr 3. 1000 Boomsche dakpannen, bij Michel Van den Broeck, Ten-Bosch, Erembodegem. 2000 eenjarige appel- en peren scheuten van beste hoedanigheid en goede commercesoorten, gegriffeld op eerste keus van Fransche zaailing, bij Clement Triest, Vrijdagmarkt, Lede. Een hondenkar en een hond van 1 jaar oud, bij Leonard Cannoot, Res- tert, Nieuwerkerken. Schoone ijzeren meerschpiketten aan voordeelige prijzen, bij Prosper De Vidts, Statiestraat, Erembodegem. 25 kilos klaverzaad, bij Jan De Gyseleer, Hekelgem, Terlinden. GRAZING. De gebroeders Calle- baut, Wieze, aanvaarden runders aan 300 fr. voor geheel het zomerseizoen, op hunne weide gelegen te Hekelgem. WORDT GEVRAAGD. - Een paardenknecht en landsman, kost en in woon, prijs volgens overeenkomst, op 't Neerhof te Wieze. WAAROM heeft de Samenwerkende Verzekeringsmaatschappij REDT U ZELVEN zooveel bijval omdat hare polissen zeer breed zijn omdat hare tarieven voordeelig zijn omdat zij steeds eerlijk handelt. Ernstige vertegenwoordigers gevraagd. KIEKENS te bekomen vanaf begin Maart, aan matigen prijs, echte Leg horns, bij Frans Braeckman, te Meire, Broeckstraat. Men gelieve zich te laten inschrijven. KIEKENS te bekomen vanaf 4 April, Leghorns, echt zuiver ras, bij Cesar De Corte, Dorp, Lede. -Vanaf 15 Maart kiekjes, witte Leghorns,aan 2,75fr.; vanaf. 15 Mei aa.i 2,50 fr., bij Adolf Leboeuf, Massemer.. Ter broeierij Jules De Pauw, Oor- degem, Dorp, wekelijks 1500 kiekjes te bekomen, echte witte Leghorns, af stammende van ouders gekontroleerd met valnesten, hoogste legvermogen. Men gelieve zich op voorhand te be- vragen. Wilt gij goede en gezonde kiekens hebben, wendt u in volle vertrouwen bij Gustaaf Quintyn, Heldergem, Mot. Vanaf 1 April zuiver ras van witte Leghorns. Vanaf 25 Maart en gansch het seizoen zullen kiekentjes te bekomen zijn van het beste witte leghorn-ras, gezond en kloek, van goede afstamming gesta dige kruising met kweekhanen der beste stammen, bij Remi De Koninck, Mus schezeel nr 3, Haeltert, bij Aalst. Schoone hofstede, tweewoonst, Tuime stallingen, tuin en boomgaard, groot 23 aren 10 centiaren. Onmiddellijk in gebruik bij de kinderen Van Driessche, te Zele, Durmen. Bij menschen met verstand en deugd. ROYAL-ALE geeft groote vreugd, ROYAL-STOUT geeft liefde en bloed, Jong en oud ondervindt het goed. Tel.: Aalst 841, Dendermonde 152 Landbouwers bouwt, vergroot o! herstelt uw hofstede; koopt ze; koopt uw weiden, land, alam, vee, enz. met geld dat U verschaft wordt tegen lagen intrest en met groot gemak van terug be taling. Alle geldieeningeo op hypotheek aan Particulieren, Handelaars, Ambachts lieden, werklieden, tegen de gunstigste voorwaarden. Adh, VERACHTERT AALST, Graanmarkt, 18 Spreekuren i van 9 12 en van 2-7 Telefoon 842 GENT. Frans Spaestraat. 2 Spreek uren eiken namiddag van 2-7; 'sVr{jdays ook van 9 tot 12 uur Scheerlemmers moeten ter trouw kun nen gebruikt worden. Ik beveel mijne scheerlemmers "UNI VERSAL,, aan. Zij werden nog niet geëvenaard in zachtheid en in snede. Zi schikken voor de grofste baarden en en voor de teerderste huid. De prijs is 50 fr. of 10 belgas voor 100 mesjes, vrachtvrij thuis, met waarborg voor ell lemmer. F. W. H. Hegewald VENLO 52 (Holland). ■■■BSia RtKQBBM SKHKëtl Alle merken. Nieuwe en occasies. Comptant en op krediet. GUSTAAF VIDTS, 22, Kattestraat, 22, AALST. V. *&V,: Naamlooze Vea nootschap DE EERSTE VLAAMSCHE BANK, boekt NA OPSLORPING VAN ANDERE BANKEN HOOFDZETEL: GENT, Kalanderberg, 1. BIJHUIZEN Antwerpen, Lange Nieuwstraat, 17. Brussel, Wetstraat, 84, enz. 253 Agentschappen en Kantoren in Oost- en West-Vlaanderen en Brabant. Hoedanigheid, zuiverheid en hooge verteerbaarheid, waarborgen: Een goede gezondheid van uw vee, Een hooge opbrengst aan melk en botervet. Een gunstige nawerking gedurende den weidegang. Doet een proef met de MELASSEVOEDERS vervaardigd door L'Industrie Agricole, Borgworm. Verkrijgbaar in de Sam. Maats. Redt U Zeiven Handelsbank 1

De Koornbloem | 1931 | | pagina 6