Notaricele Annonccn Gr E Ui D Een Schoon Woonhuis Uit Ier hand Ie koop Uit ter band te koop Een Schoon Woonhuis HOFSTEDE metLAND Meubels, Mobilaire voorwerpen en Beesten Meubels, Herbergeriet Hofstede met Zaailanden Schoon Burgershuis Twee WOONHUIZEN EEN WOONHUIS Perceel Bouwgrond EEN HOFSTEDEKEN Eeu perceel Zaailand Een Schoone Hofstede Beestialen, Huismeube len, Landbouwalem, en Veemarkt Cureghem - Anderlecht Voor verdere inlichtingen wende men ich bij den notaris. Openbare Verkooping van te Aalst. Botermelkstraat (thans Baesrodepontweg). Notaris DE WINDT te Aalst, zal ipenbaar verkoopen Een schoon woonhuis te Aalst, Baes rodepontweg, (gewezen Botermelkstr.), leteekend n° 274 (vroeger n° 228) groot '1 ca. Bewoond geweest door de Wed. ,ammertin. Onmiddellijk beschikbaar, iet huis is alle dagen zichtbaar en be vat 2 groote benedenplaatsen, nieuwe stal en koer, schoone mansardekamer en onlangs nieuw dak. Ingesteld 11,000 fr. Tweede Zitdag Vrijdag 8 Mei 1931, om 3 ure nanoen ter herberg "In Her der sem„ bij den den heer Louis Meert, Aalst, Binnenstraat, 276. 1) Een schoon huis met tuin te Aalst desnoods nevenliggenden grond voor garage of andersinds. Gemak van beta- ing. Voor ligging en voorwaarden zich :e wenden bij Notaris De Windt. 2) Woonhuis met tuin te Aalst, Dom pelstraat, 35, groot 1 a. 49 ca. Onmid- dellijk beschikbaar. 3) Woonhuis te Lede, Statiestraat, 7, groot 1 aar 27 ca. 4) Woonhuis met werkhuis, te Aalst, Groenstraat, 178, groot 3 a. 93 ca. 5) Woonhuis met stal, schuur en joomgaard te Nieuwerkerken, Edixvel- Gemeente Erondegem. Een perceel meerscb gelegen te Eron degem, op den Kochelaar, sectie A nr 691, groot 31 a. 80 ca. Gebruikt door den mede-eigenaar heer Theodoor Jans- sens, te Ottc rgem. Boomprijs 200 fr. Enkele Zitdag Dinsdag 5 Mei 1931 om 3 uur namiddag, ter herberg In de Vier Wegen gehouden door den heer Theodoor Janssens, te Ottergem, Visse- straat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort, in het open baar verkoopen Gemeente Erpe. Een woonhuis met afhangen en grond ter wijk Bosschestraat, sectie A nr 632b en deel van Nr 633i, groot bij meting 2 aren 98 ca. Bewoond en gebruikt door den eige naar Mr Crispinus Corthals en M. Ur- bain De Sutter. Enkele Zitdag Dinsdag 12 Mei 1931 om 3 uur namiddag, ter herberg In de Ster gehouden door den heer Theofiel Corthals-Sergeant, te Erpe, Gentsche- steenweg. stoelen en bank. Kruiwagen en allerhan de steenkappersgereedschap. Groote hoeveelheid ledige kisten en brandhout. Gewone voorwaarden. Studie van Notaris te Aalst. DE VIS, Stad Aalst, Apoloniastraat n° 1Een gerieflijk woonhuis, groot 3 a. 21 ca. 80 mil. Gelijkvloers4 plaatsen, stallin gen, kelders en hof met fruitboomen en eene inrijpoort van 4 meters. Verder 3 schoone slaapkamers en zolder. 2) Een perceel bouwgrond gelegen alsvoren groot 2 a. 40 ca. met aan de straat eene breedte van 10 meters, sectie C deel van nrs. 311 /d, 311 /c en 311 /a. Gemeente Lede, Statiedreef n° 22. Schoon gerieflijk woonhuis, bewoond de, groot 9 a. 10 ca. Bewoond door den door den heer Joseph Troch, ingebruik- verkooper F.-J. Ghysels. Onmiddellijk treding met 1 Juli. «schikbaar. GELD. Bij Notaris De Windt, te Aalst, Cumontstraat, zijn groote en Jeine kapitalen te bekomen, afkorten naar beliefte, om huizen te koopen of te louwen aan 4,75 GELD. Bij Notaris MEERT te Erpe, groote en kleine kapitalen te ver krijgen aflosbaar in het geheel of met volgens vroegere meting gedeelten,. Ook om nieuwe werkmanshuizen te l bouwen en te koopen aan 4,75 fr. o/°. Studie van den Notaris te Erpe. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Kwalestraat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort in het open- iaar verkoopen Een nieuw gebouwd woonhuis, ge schikt voor alle bedrijven, gelegen aan Kwalestraat nr 134. Het bevat voorplaats, achterplaats, (wee schoone slaapkamers en zolder, stallingen en beplanten hof en inrijpoort. Bewoond door den eigenaar Mr Jozef )e Zutter. Ingesteld 39,100 fr. Tweede Zitdag Donderdag 7 Mei 1931 om 3 uur namiddag, ter herberg "Inden Tiger bij den heer Odilon De Schut ter, te Nieuwerkerken, Kwalestraat. MEERT, Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. De notaris MEERT te Erpe, zal na mens wie het behoort openbaarlijk ver koopen Gemeente Meire Koop 1. Een perceel land gelegen op Meirelput gekadastreerd sectie B, nr. 864/c groot 8 a. 90 ca. Gebruikt door den heer Gust. Van De Velde. Gemeente Erpe Koop 2. Een perceel land gelegen Ledeschensteenweg gekadastreerd sectie B, nr. 490 groot 33 a. 40 ca. Gebruikt door Rom. De Meerleer. Verdeeld in 4 gelijke deelen met elk eene breedte ter straat van 22 m. 50 cm. Koop 3,.— Een perceel land gelegen op Driesselken gekadastreerd sectie B, nr. 706 groot 5 a. 80 ca. Gebruikt door Bellarmin D'Herde Koop 4. Een perceel land en meersch dienstig voor bouwgrond gele gen Allemansbosch sectie A, nr. 767/E 767D, groot 23 a. 30 ca. Gebruikt door den heer Victor D'Hondt. Enkele Zitdag Maandag 4 Mei 1931, om 2 ure namiddag ter herberg "In de Vijfhuizen,, bij Mr. Alfons Cristiaens, te Erpe, Vijfhuizen. De notaris MEERT te Erpe, zal na mens wie het behoort openbaar ver koopen Gemeente Meire Koop 1. Een woonhuis met afhan gen en tuin, gelegen Cauwenbergstraat, sectie B, nr. 210/E en deel van nr. 214/a groot 2 a. 80 ca. Bewoond door Mr. J. B. Keymeulen. Koop 2. Een woonhuis met afhan gen en tuin, Cauwenbergstraat, sectie B, nr. 1210/c en deel van 1214/a groot 2 a. 83 ca. Bewoond door M. Jos. De Swaef. Koop 3. Een woonhuis met afhan gen en tuin, gelegen alsvoren, sectie B, nr. 210/d en deel van nr. 214/a groot 2 a. 37 ca. Bewoond door Mr. Domien De Graeve. Enkele Zitdag Maandag 11 Mei 1931, om 2 uren namiddag ter herberg van den heer Bernard De Swaef, te Meire, Cauwenberg. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wien het behoort in het openbaar verkoopen Openbare Verkooping van een schoone te Moorsel, Waver. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, ten overstaan van den heer Vrederech ter van 't kanton Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen Gemeente Moorsel. Eene schoone hofstede met aanhorig- heden, stalling, schuur en hof, te Moor sel, Waver, aan de Kapittelstraat, sec tie C, nrs 659a en 629b, met eene geza menlijke grootte van 5 aren 50 ca. Be woond geweest door echtgenootenFrans Merckx-Van den Bergh. Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige Zitdag Donderdag 28 Mei 1931 om 2 uur namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht,te Aalst,Kapellestraat. Venditie van te Moorsel, Waver. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort ten huize der kinderen van M. Frans Merckx- Van den Bergh, te Moorsel, Waver, aan de Kapittelstraat, openbaarlijk ver koopen op Woensdag 20 Mei 1031, om 1 uur namiddag Twee keukenkassen, stoelen, tafels, stoof met toebehoorten, bedden met slaapgerief, kleerkas, koffer, vleeschkuip, i vazen, printen, tellooren, kommen, tas- s sen, potten, pannen, caserollen en aller- lei ander keukengerief te lang om te melden. Ploeg, driewielkar, beerkuip, kruiwa- l gen, paardengetrek, ladder, pikken, sei- i zen, gaffels, rieken, schuppen, braken s enz. enz. Brandhout. 250 hoppestaken. Een schoone melkkoe en paard. Gewone voorwaarden en komptante betaling. Studie van Deurwaarder DE VOS, Brusselschestraat, 18, Aalst. een poney Openbare Verkooping van te Aalst, De Gheeststraat, n° 12. Deurwaarder DE VOS zal op Maan dag 4 Mei 1931, om 2 ure namiddag te Aalst, De Gheeststraat n° 12, ten huize van den heer Kamiel De Vos, overgaan tot de openbare verkooping van meu bels, herberggerief en steenkappersge- rief, als Garnituur voor eetplaats in eik, 2 buf fetten, tafel, 6 stoelen en spiegel, garni tuur voor slaapkamer (eik), bed, lavabo, kleerkas en nachttafel Schoone keukenstoof, porte mantéau, zetel, groote kleerkas, sofa, 2 vuren, hofbank, keukenkassen, schouwgarni- tuur, keukengerief, gravuren en schilde rij, waschmachien met wringer, goed naaimachien "Singer,, 6 herbergtafels, 2 ronde tafels, 24 Bij Sterfgeval Openbare verkooping van een te Aalst, Zandbeek. De notaris DE VIS te Aalst, daartoe aangesteld bij vonnis verleend door de Rechtbank van eersten Aanleg te Den- dermonde zal namens wie het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1Eene hofstede met afhan gende gebouwen, aanhoorigheden en hof, gestaan en gelegen te Aalst, Myl- beek op Zandbeek aan de Driesstraat, gekadastreerd sectie F, nrs. 249/B en 250, groot 9 a. 30 ca. palende noord M. Leon De Bruyne-De Smedt, oost Mej. Janssens, zuid Mr. Baron de Pelichy en kinderen en west de straat. Bewoond door Mej. Van Caecken- berghe. Ingebruiktreding met 1 Juli 1931 Ingesteld 21.000 fr. Koop 2. Een partij land gelegen te Aalst-Mylbeek op Somergem, gekada streerd sektie G, nr. 227, groot 61 a. 30 ca., palende noord Mr. Vinatius De Boeck, oost en zuid de Commissie van Openbaren Onderstand der Stad Aalst en west Mej. Maria Van Caeckenbergbe. Onmiddellijke ingebruiktreding. Verdeeld in twee loten Lot 1De oosthelft naast de Commis sie van Openbaren Onderstand, groot 30 a. 65 ca. Lot 2. De westhelft naast Mej. Van Caeckenberghe, groot 30 a. 65 ca. Ingesteld in accumulatie 20,000 fr. Koop 3. Een perceel land gelegen te Aalst-Mylbeek, Beekstraat, gekada. sectie F, nr. 335/o, groot 43 a. 80 ca. en 44 a. 83 ca. palende noord den ijzerenweg Aalst-Op- wyck, oost Mej. Charlotte Schockaert, zuid de Beekstraat, west Mr. Pieter Jan Van Caeckenberg. Verdeeld in drie loten Lot 1. naast Mej. Schockaert, groot 14 a. 94 ca. Ingesteld 8,500 fr. Lot 2. te midden, groot 14 a. 94 ca. Ingesteld 6,500 fr. Lot 3. naast Mr Jan Van Caecken- bergh, groot 14 a. 94 ca. Gebruikt door Mr Gust. Schockaert. Ingesteld 5,000 fr. Laatste Zitdag Woensdag 6 Mei 1931, 1 om 3 ure namiddag te Aalst-Mylbeek, ter herberg In 't Bornputje bij den heer Alfons Spaens, Langestraat. Openbare Verkooping van in de Langestraat en te Aalst, Moorselbaan. I De notaris DE VIS te Aalst, zal na- men wien behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1Een burgershuis te Aalst, Langestraat, sektie F nrs 882 en 883, met eene grootte van 1 aar 40 ca. Begrijpende op gelijkvloers: gang met trap, salon thans winkelplaats, eetplaats, verandah, keuken, schotelhuis, stal, koer en hofje. Op eerste verdiep 3 schoone slaap kamers. Verders zoldering,geschikt voor man sardekamer en groote kelder. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met electriciteit. Bewoond door Mr Frans De Ryck. Ingesteld 31,000 fr. Koop 2. Een woonhuis met koer, gestaan en gelegen te Aalst, Moorsel baan, aldaar gemerkt n° 180, gekadastr. sectie E, nrs. 394/L en 394/12, met eene grootte van 70 centiaran. Bewoond door dame We Temmerman, Ingesteld 19,500 fr. Koop 3. Een woonhuis met koer, te Aalst, Moorselbaan, nevens voor gaande. sectie E, nrs. 394/K en 394/H2, met eene grootte van 70 centiaren. Bewoond door MM. Ch. Vleck en Georges Meert. Beide huizen begrijpen ieder Op gelijkvloers Voorplaats, keuken, remisie en koer. Op le verdiep 2 slaapkamers. Verders zoldering en verlicht met electriciteit. Ingesteld 18,000 fr. Tweede en laatste Zitdag Maandag 11 Mei 1931, om 4 ure namiddag ter herberg "In Sint Antonius,, gehouden door Mr. Adolf De Bruyn, te Aalst, Molenstraat. Openbare Verkooping van te Aalst, Rapestraat, 37. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Een woonhuis gestaan en gelegen te Aalst, Rapestraat, aldaar gemerkt N° 37 met eene grootte van 65 ca. Begrijpende op gelijkvloers: met electriciteit. Bewoond door den eigenaar Mr. A. Biebaut. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 4 Mei 1931, om 4 ure namiddag ter herberg gehou den door Mr. Evarist van Hoele, te Aalst, Hoek Rapestraat en Groenstraat. plaats, keuken, gang, verandah, koer en stal. Op le verdiep: 2 slaapkamers. Verders zolder. Voorzien van pompwater, en velicht Openbare Verkooping van een te Hofstade, nabij het Dorp. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Een perceel bouwgrond te Hofstade, aan den Dendermondschensteenweg, sektie A deel van nrs 1130c. 1131ab, 1116ab en 1130fg, groot volgens meting 4 aren 16 ca., palende ten voorhoofde met eene breedte van 5 meters 90 cm. den Dendermondschen steenweg, van de eene zijde Mr Frans Van Geert, van de andere zijde M. Louis Van Geert en van achter den wegel. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 11 Mei 1931 om 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door de kinderen Thybaert.te Hof stade, Hoogstraat. Bij Licitatie Openbare Verkooping van te Moorsel, Spruithoek. De notaris DE VIS te Aalst, daartoe aangesteld bij vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Den- dermonde zal ten overstaan van den heer Vrederechter van 't Kanton Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Een hofstedeken met aanhoorigheden en grond, gestaan en gelegen te Moorsel, Spruithoek, gekadastreerd sektie B, nrs. 254/B en 256/F, met eene grootte van 9 a. 90 ca. Begrijpende keuken, achterkeuken, kelderkamer, groote slaapkamer en ka merken. Verder :stal, voederij, varkens koten, schuur en bakkot, alsook een afzonderlijk huisje, bestaande uit keu kentje en kamer. Enkele Zitdag Donderdag 28 Mei 1931, om 2 ure namiddag ter Zittingszaal van 't Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Openbare Verkooping van te Meldert, op Affligembosch De Notaris DE VIS, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Een perceel zaailand, gelegen te Mel dert, op Affligembosch, gekadastreerd sectie D, nr 236hi, groot 39 aren 70 ca. Verdeeld in 2 loten Lot 1. Zijnde den helft van voorschre ven perceel zaailand, zich uitstrekkende van aan den steenweg tot het midden, aldus groot 19 aren 85 centiaren. Lot 2. Zijnde den helft van voor schreven perceel zaailand en zich uit strekkende van het midden tot van bo ven, aldus groot 19 aren 85 centiaren. Enkele Zitdag Maandag 18 Mei 1931 om 3 uur namiddag, ter herberg gehou den door Mr Frans De Mey, wonende te Meldert, Kokerij. Om uit onverdeeldheid te scheiden Openbare Verkooping van met boomgaard, bouwgronden, landen. te Aalst, Moorselbaan. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Koop I. Een schoone hofstede met daarnevensliggende bouwgronden, ge staan en gelegen te Aalst, Moorselbaan, met eene grootte volgens meting van 26 a. 63 ca. Verdeeld in 5 loten. Lot 1. Een schoone hofstede met boomgaard, gestaan en gelegen te Aalst, Moorselbaan, met eene grootte volgens meting van 13 a. 76 ca. palende ten voor hoofde de Moorselbaan, van weerskan ten de verkoopers en van achter den ijzerenweg van Aalst naar Moorsel. Begrijpendevoorplaats met gang keuken, groote slaapkamer, kelderka mer, koeistal voor verscheidene koeien, paardenstal, varkenskoten, schuur en hopast. Verders groote kelder en zolder Verlicht met electriciteit. Boom en haagprijs 300 fr. Onmiddellijk beschikbaar. Lot 2. Een perceel bouwgrond, gele gen naast den eigendom van Mr. Burny, met eene grootte volgens meting van 2 a. 59 ca. Lot 3. Een perceel bouwgrond, gele gen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 66 ca. Boom en haagprijs 30fr. Lot 4. Een perceel bouwgrond gele gen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 73 ca. Boom en haagprijs 30fr. Lot 5. Een perceel bouwgrond, gele gen nevens den eigendom van Mev. wed. Frans Peirlinck, groot volgens me ting 4 a. 89 ca. Boom en haagprijs 500 fr. Koop II. Een blok bouwgronden Voor- gelegen te Aalst, aan de Moorselbaan, Mr. Frans De Potter. Verdeeld in 4 loten. Lot 1. Een perceel bouwgrond gele gen naast den eigendom van Mr. Frans De Gols, groot volgens meting 7 a. 48 ca. Navetprijs 60 fr. Lot 2. Een perceeel bouwgrond gele gen nevens lot 1, groot volgens meting 7 a. 61 ca. Navetprijs 60 fr. Lot 3. Een perceel bouwgrond, gele gen daarnevens, groot volgens meting 7 a. 75 ca. Navetprijs 60 fr. Lot 4. Een perceel bouwgrond daar nevens, groot volgens meting 7 a. 88 ca. Navetprijs 60 fr. Koop III. Een partij beste zaailand gelegen te Aalst, op het Donkergat, met eene grootte volgens meting van 33 a. 75 ca., palende ten voorhoofde de rij baan, van de eene zijde Mr. Borreman, van de andere zijde Mr. Odilon Rnm- baut en van achter Mr. Gustaaf Scheer- linck. Navetprijs 200 fr. Koop IV. Een partij beste zaailand gelegen te Aalst, Achterweg, met eene grootte volgens meting van 16 a. 87 ca., palende van voren Mej. Annette Rossel, en Mev. wed. Moens, van de eene zijde de hospicen der Stad Aalst, en van de andere zijde Mej. Annette Rossel en van achter Mr. Gustaaf De Boeck. Navet prijs 200 fr. Gebruiker Mr. F. Van Geit. Koop V. Een partij zaailand, gele gen te Aalst, tegen den Achterweg, achter voorschreven hofstede, met eene grootte volgens meting van 9 a.7 ca., palende den ijzerenweg van Aalst naar Moorsel, Mr. Burny, Mev. wed. Peer- linck, Louis Van Vaerenbergh en Mr. Alfons Van Damme. Navetprijs 90 fr. Loten 3, 4 en 5 van koop I, loten 1, 2, 3 en 4 van koop II, koop III, IV en V, komen in 't gebruik na het scheren der vruchten. De kooper der hofstede zal ge legenheid hebben verscheidene perceelen land in huur te nemen. Enkele Zitdag Woensdag 27 Mei 1931, om 3 ure namiddag ter herberg "In de Rozen gehouden door Mr. Jozef De Neef, te Aalst, Moorselbaan. rechtover voorschreven hofstede, met eene totale grootte volgens meting van 30 a. 73 ca., palende ten voorhoofde de Moorselbaan, van de eene zijde Mr. Frans De Gols en van de andere zijde Om uit onverdeeldheid te scheiden Venditie van Vruchten te velde. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens de Kinderen De Petter te Aalst, Moorselbaan en ter hunner hofstede al daar op Woensdag 27 Mei 1931, om 8 ure voormiddag overgaan tot de openbare veiling van BeestialenEen schoon werkpaard met volledig getuig. Landbouwersalem Driewielkar, res- sortkar, schoupper, ijzeren en houten eg de, ploeg, sleede, beerstuk met trefter, beer en andere kuipen, karreladders, reepen, aanschijnen en vedderboomen, kruiwagens, houten rolblok, bascule met gewichten, hopboor, hopwaag, land- draad, schuppen, braken, bekkers, pik ken, zijsens, slijpsteen wanmolen, ket- tens, ledige zakken en meer andere voor werpen. MeubelsKassen, stoelen, heilig beel den, stoof, potten, pannen, beddens, ta fels, enz... enz. Vruchten te velde Ongeveer 82 roe den allerbeste klavers. Verders verscheidene koopen hooi en stroo, 100 hopstaken en meer andere voorwerpen te lang om te melden. Gewone voorwaarden. Komptante betaling. Men make het ruchtbaar. (Zie vervolg Notariëele Annoncen 8blz. Landbouwers bouwt, vergroot of herstelt uw hofstedekoopt zekoopt uw weiden, land. alam, vee, enz. met geld dat U verschaft wordt tegen lagen intrest en met groot gemak van terugbe taling. Alle geldleenlngen op hypotheek aan Particulieren, Handelaars, Ambachts lieden, werklieden, tegen de gunstigste voorwaarden. Adh. VERACHTERT AALST. Graanmarkt, 18 Spreekuren i van 9-12 en van 2-7 Telefoon 842. GENT, Frans Spaestraat, 2. Spreek uren eiken namiddag van 2-7 's Vrijdags ook van 9 tot 12 uur. a»«»K«NHaKilHatlKMNH(l»UKa Dinsdag 28 April Varkensmarkt. Te koop gesteld 3218 levende dieren aan 5,50 tot 7,00 per kilo. 1185 geslachte dieren aan 7,00 tot 9.75 Woensdag 29 April Zwaar vee. Totaal te koop gestelde dieren 1698 Ossen 447 Stieren 221 Koeien 1030 Middelbare prijs per kilo Ossen 6,50 a 9,75 Stieren 5,75 a 8,00 Koeien 5,50 a 9,15 Donderdag 30 April Kalvers. Te koop gestelde dieren 1745 Middelbare prijs per kilo, op voet 7,50 a 13,50 fr. Vrijdag 1 Mei. Gesl. varkens. 765 stuks. 7,00 a 9,50 fr. per kilo.

De Koornbloem | 1931 | | pagina 7