Nofariëele Annoncen Kleine Aankondigingen Koningsbronnen - Iiandbouoimaebienen - BroumePij Van Roy, WIEZE* Aalst I Landbouwers Royal Citron DEERING Th. D'Hoker, Meire I - MMH I WêêêB 25 millioen frank Kapitaal 15 millioen frank Reserven Schilderijen, Kunst voorwerpen, oude en nieuwe Meubels, Uit ter hand te koop 2 Huizen 8: bouwgrond Schoon Handelshuis met Inrijpoort HANDELS HUIS BOUWGRONDEN, Zaailanden en Meerseh Te koop Louis CUVELIER Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Koop 1. Een prachtig heerenhuis met groote koetspoort aan de Korte Zoutstraat nr 30, gekadastreerd sectie A nr 1845b, met eene grootte van 4 aren 10 ca. Dit huis, in allerbesten staat van on derhoud, begrijpt Gelijkvloers Groote inrijpoort, groot bureel naast de straat, daar achter bu reel der bedienden, vestibule, trapzaal, salon, eetplaats en verandah, eene suite uitmakende serre, keuken, waschhuis, koer en grooten hof. Eerste verdiep 2 ruime slaapkamers, badkamer, lavatory. Boven het salon ruime ontvangstkamer, gevende met terras op den hof. Boven de keuken platform. Tweede verdiep Vier ruime kamers waarvan eene uitgeeft op het terras. Ruime zolder, kool-, wijn- en provi siekelders. Het huis is voorzien van centrale ver warming op gelijkvloers en eerste ver dieping. Electrische leiding door gansch het huis. Bewoond door Mevrouw LeonHers- sens-Limpens. Ingebruiktreding 3 maand na de de finitieve toewijzing. Zichtbaar alle Dinsdagen en Vrijda gen van 9 tot 11 uur en van 14 tot 17 uur. Ingesteld 190,000 fr. Gemeente St Gillis (Dendermonde) Koop 2. Een perceel zaailond gele gen op Boonebroeck, sectie B nr 240a, groot 20 a. 50 ca. Gebruiker Camiel Vermeiren-De Brakdt te St Gillis. Ingesteld 2,000 fr. Gemeente Wetteren Koop 3. Den blooten eigendom de tocht toebehoorende aan dame wed. Mertens-Leroy, (oud 84 jaar) van een perceel land en deel sparrenbosch, ter plaats genaamd "Melkgavers,, of "Gra- veveld,, sectie A nrs 607 en 607bis, groot 66 a. 80 ca. Gebruikers Alfons Buyl en Camiel Merckx. Ingesteld 1000 fr. Laatste Zitdag Donderdag 7 Mei 1931 ten 3 uur namiddag, ten gehoorzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Kapelle- straat. N. B. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van boven- genoemden notaris Tibbaut, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31alsook ten kan tore van Meester Van der Eecken, no taris te Gent, Frère Orbanlaan nr 22, en van Meester Ide, notaris te Hamme. Door Sterfgeval Venditie van Porceleinen Piano. te Aalst, Korte Zoutstraat, nr 30. De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal namens wie het behoort ten sterfhuize van Notaris Herssens, te Aalst, Korte Zoutstraat, 30, openbaar verkoopen I. Dinsdag 5 Mei 1931, te begin nen te 8 uur voormiddag Een groot aantal schilderijen, etsen (eaux fortes) gravuren en kunstvoorwer pen van bekende meesters, oudheden en zilverwerk. Te bezichtigen Maandag 4 Mei 1931, van 10 tot 12 uur voormiddag en van 2 tot 4 uur namiddag. Katalogus te verkrijgen op aanvraag ten gemelde sterfhuize en ter studie van den notaris. ÜLII. Dinsdag 5 Mei 1931, te begin nen te 2 uur namiddag Een hoeveelheid witte en roode wij nen en cigaren. Te proeven Maandag 4 Mei 1931, van 4 tot 6 uur namiddag. III. Dinsdag 12 Mei 1931, te be ginnen te 8 uur voormiddag en desnoods de volgende dag. Bureelmeubelen: Bureau minister, 2 bibliotheken, groote spiegel, zetel, het al stijle empire in acajou met koperen belegsels, twee groote bibliotheken in acajou, groote classeur in acajou, kleine classeur in acajou, kleine draiende clas seur in acajou, crucifix in acajou, groote ijzeren classeur, 2 bureelzetels in acajou, groote ratel lessenaar met schoven in eiken hout, brievenpres, groote brand kast, 2 schrijfmachienen merk "Royal,, en alle andere bureelbenoodigdheden. HuismeubelenBed in acajou, lavabo in acajou, twee engelsche bedden, kleer- kassen, nachttafels, tafels, stoelen, club- en andere zetels, speeltafel in acajou, tafel en vier zetels in riet, tafel-gigogne, bier-, wijn- en champagneglazen, tafel servies, lusters, tapijten, carpetten, twee loopende vuren (feu continu) régulateur, naaimachien, twee velos, hofbank, ijze ren stoelen en tafel, koffers, schraven en planken, keukengerieven, stoors, gordij nen en liinwaden. Brandhout en bloem potten. -ilectrieke stofzuiger (electrolux) piano m k "Erard,,, T.S.F. merk "He rald,, met luidspreker merk "Brown,,. Comptante betaling. 1) Een schoon heerenhuis met hof en portierswoning met koer en nijverheids- gebouwen (weverij ter Beke) te Hofstade aan den grooten steenweg van Aalst naar Dendermonde, groot 64 a. 20 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. GELD. Ten kantoore van boven- genoemden notaris Tibbaut zijn te beko men groote en kleine kapitalen aan ge matigden intrest en mits bezet, ook om huizen te bouwen aan 4,75 °/0. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De notaris CAUDRON zal open baar verkoopen 1) Nieuwgebouwd huis met stal en hof te Erembodegem, Leuvestraat, groot 1. a. 16 ca. 80 tmiliaren. Vroeger in gebruik bij wijlen Mr Philemon Arys. Thans onbewoond. Onmiddellijke inge bruiktreding. Slechts ingesteld 25.500 fr. 2) Nieuwgebouwd huis met stal en hof te Erembodegem, Leuvestraat na bij Meerschdries, Bewoond door de medeverzoekster dame Wed. Philemon Arys. Verdeeld in 2 koopen a) De gebouwen met 1 aar 65 1 2 ca. grond Leuvestraat, Vrij gebruik 3 maand na verkoop. b) 1 a. 22 ca. bouwgrond, Knapper- straatje. Onmiddellijk gebruik. Samen slechts ingesteld 25.200 fr. Laatste Zitdag Maandag 4 Mei 1931, om 12 uur 's middags, te Erembodegem, Ter joden, ter herberg van M. Ernest Baeyens, aan de statie van Haeltert. Studie van Notaris MOYERSOEN te Lede. Bij Verandering van Woonst Openbare Verkooping van een te Lede, Poortendries nr 23, groot 12 aren 94 ca., met eene breedte aan de straat van 9,40 m., bevattende kelder op het gelijkvloers salon, eet plaats, verandah, keuken, werkhuis, stal, geitenstal, varkenskoten, koolkot, afge sloten koer, grooten hof gedeeltelijk be plant met fruitboomen in volle opbrengst boven twee slaapkamers en grooten zolder. Bewoond door Mr Camiel Spittaels. Is voorzien van pomp en regenwater en electriciteit. Op tc leggen voor boom- en haag- prijs 1,000 fr. Zichtbaar alle Dins- en Donderda gen van 2 tot 4 uur namiddag. Ingebruiktreding met 1 Oktober 1931 De koopers mogen een gedeelte der koopsom iaten staan aan 5 °/0. Eenige Zitdag Maandag 1 Juni 1931 om 1 1/2 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Gustaaf De Winne, te Lede, Suikerstraat. Openbare Verkooping van Een schoon en welgelegen met inrijpoort gestaan en gelegen te Lede, Heipias, (Wichelschesteenweg), geteekend N°71, gekend ten kadaster wijk A, deel n° 22, groot 15 a. 58 ca. met eene breedte aan de straat van 20,70 m., bevattende kel der op 't gelijkvloers, salon, eetplaats, bureel, keuken, wachthuis, groot werk huis, koestal, paardenstal, verschillende varkenskoten, afgesloten koer met afdak en grooten uitgehaagden hof gedeelte lijk beplant met fruitboomen in volle op brengst boven 2 slaapkamers en 2 zol ders. Is voorzien van pomwater en electri sche verlichting. Zichtbaar alle Zondagen van 9 tot 11 uren voormiddag. Eenige Zitdag Maandag 4 Mei 1931, om 1 ure namiddag ter herberg "In Cherscamp,, gehouden door Mr. Victo- rien Buyse, te Lede, Rammelstraat. Studie van Notaris EEMAN, te Moorsel. Openbare Verkooping van op Donderdag 21 Mei 1931, om 1 1/2 uur namiddag, te Aalst, Kapellestraat, ter Zittingszaal van het Vredegerecht. Gemeente Cherscamp. I. Zaailand, ter plaats Systeem sectie D nrs 92 en 92/2, groot 18 a. 42c. II. Zaailand ter plaats Winckel sectie B nr 548a, groot 38 a. 10 ca. III. Zaailand ter plaats Wolfgat sectie C nr 180, groot 37 a. 10 ca. Ver deeld in 2 deelen. IV. Bouwgronden en zaailanden ter plaats Winckel sectie B deel van nr 580v, groot 2 Ha 67 a. 87 ca. Verdeeld in 20 deelen. V. Zaailand ter plaats Winckel sectie B nr 566, groot 90 a. 65 ca. Ver deeld in 5 deelen. VI. Zaailand ter plaats Winckel sectie B nrs 562 en 563, groot 1 Ha 5 a. 61 ca. Verdeeld in 4 deelen. VII. Meerseh ter plaats Dries Ca- steel sectie D nrs 22d eri 22/2, groot 55 a. 62 ca. Verdeeld in 2 deelen. Gemeente Schellebelle. VIII. Zaailand ter plaats Bonnet sectie B nr 681, groot 18 a. 2 ca. Voor de verdeeling, aanpalende eige naars en naam der gebruikers, zie plans en aanwijzend tafereel op de plakbrie ven, te bekomen ter studie van den wer kenden Notaris Eeman. ■UaHUHICIKMaHtSBHllKnaaesiUIIB Beste koe, laatste maand dracht, bij Louis Redant, Paepegem, Vlierzele. Beste kalfvaars, nog 15 dagen van haar rekening, bij Richard Cooreman, Nederhasselt. 2 schoone vaarzen, laatste maand dracht en eene munt gevende 10 k. melk, bij Benoit De Graeve, Nieuwerkerken, Maal. Vaars, wit-bont, afkomstig van een beste koe, bij Felix De Bolle, Hael tert, Gootegem. Een allerbeste kalfkoe, 3de kalf, bij Petrus De Corte, Kluize, Oordegem. Jonge koe, einde dracht, 2de kalf, bij Petrus Van den Eede, Kattenbroeck, Moorsel. Een gekalfde vaars, bij Cyriel De Bièvre, Nieuwstraat, 4, Wieze. Beste rund, 10 maand oud, wit-vos bij Frans Bert, Hoekstraat, 7, Welle. Bij vermindering van bedrijf, drij koeien, einde dracht 25 April, 22 April, 15 Mei en rund einde dracht, bij M. De Meersman, Baardegem, Hoogstraat. Twee schoone vaarzen, rekening binnen drie weken, en twee munten, bij Florent Uyttersprot, Nieuwerkerken, Maal. Een schoone vaars, einde dracht, bij Emiel Van der Haegen, n° 24, Wil- debeek, Welle. Beste kalfvaars, einde dracht, bij Cyriel Van Cromphaut, te Meire. Eene kalfvaars, einde dracht 8 Ju ni, bij Cyriel Sscheirlinck, n° 121, Von- delen, Denderhautem. Zware vaars, wit vos, einde dracht, bij Omer Coppens, Vrijdagmarkt, Lede. Beste koe, 7e kalf, einde dracht, bij Emiel Meert, Stichelen, Denderhautem. Twee vaarzen, een gekalfde en een einde dracht en twee beste werk- koeien vol kalf, bij Stephanus Vermeu len, Prinsdael, Bambrugge. Beste kalfvaars, rood bont, reke ning 15 Mei, bij Joseph De Landsheer, Hollandstraat, Meire. Schoone vaars, rood bont, einde dracht, bij Domien De Pauw, Kauwen berg, Meire. Beste kalfkoe, 4e kalf, rekening 4 Mei, bij Frans Beerens, Dorp, Aygem. 3 Schoone volle vaarzen, laatste maand dracht, bij Gustaaf Uyttersprot, Botermelkstraat, n° 56, Denderleeuw. Een schoon rund, bij Theophiel Van der Meerseh, Vyverstraat, Meire. Bij vermindering van bedrijf, een koe, zwart wit, rekening 16 Mei, bij Ca miel Van Impe, Oostdorp, Meire. Een nest schoone viggens, bij Ed. Beeckman, n° 37, Brul, Haeltert. Schoone zeug, met 12 schoone vig gens van 8 dagen oud, bij Karei De Winne, Shondshuffel, St. Lievens Hau- tem. Twee zeugen met 9 en 10 viggens en twee zeugen, 15 weken dracht, bij Remi Van Bever, Bavegem, Beneden straat. Jong schaap, eerste lam, einde dracht 11 Mei, bij Désiré De Troyer, Meire, Boschstraat, 73. Een jonge Mechelsche schapers hond, bij Constant Coppens, Vijfhuizen, Erpe. Beste merrie, 3 jaar oud, echt Bra- bantsch ras, en een tweehandig werk paard (keus van twee), bij de gebroeders De Geyter, Kleine steenweg, Erpe. Paarden, lichte en zware, bij De Vos Petrus, Royen, 16, Wieze. Twee ruinpaarden, vijf en zes jaar oud, bij A. Derez, Smeerhebbe-Vloer- segem. Zevenjarige vosse merrie, braaf, of een van twee jaar, alsook een stier, 1 jaar oud, vos-wit, bij Leo Brondeel, Vrijdagmarkt, 13, Lede. Een zevenjarige vosse merrie, braaf en eerlijk, werkende in alle getui gen, goede kweekster, bij Domien Bron- deel, n° 55, Heyplas Lede. Beste vierjarige looper, dienstig voor alle werk, alsook twee wielen van 1,20 meter hoog met as, bij Frans Van Liedekerke, Trotstraat, Herzele. Zware merrie, geschikt voor alle werk, op het Neerhof te Gysegem. Een paard in twee handen goed, en een afroomer, bij M. De Nachtegale, Hulst, Wichelen. - Groot jong schaap, van beste ras, einde dracht 18 Mei, bij Grootvriendt Emiel, Achterstraat, Haeltert. - Van af 1 Mei en gansch het sei zoen, zijn er kiekjes te bekomen, beste witte leghorns van zuiver ras, bij Valery Dhaeseleer, Dries, Aygem. Volledig herberggerief, bij Raym. Van Landuyt, kleermaker, Statiestraat, nr 2, Erpe. Partij hooi, eerste kwaliteit, bij Clauwaert Emile, Hoogstraat, nr 14, Meldert. Tabak-, tomaten- en groenten- planten, bij Petrus Schockaert, Verleng de Vakschoolstraat, Schaarbeek, Aalst. Alle soorten van draden en traliën- werken voor afsluitingen, ziften, kieken koten, enz. Eigen fabrikatie, bij Joseph Van Droogenbroeck, Erpe, Dorp. Goede wagen, best geschikt voor de boeren, bij Achile Annaert, Théophile de Baisieuxstraat, 154, Laeken. Driewielkar in volledigen goeden staat, draagvermogen 2500 kgr. bij de kinderen Van Eesbeeck, Santbergen. Door verandering, boterkernma- chien met toebehoorten en 3 koegaree- len, alles in goeden staat en aan voor- deelige prijzen, bij Jules Mertens, Oor degem, Molenhoek. Driewielkar voor 1 paard, tuimel- karn van 125 liters en een melkerijkan, alles zoo goed als nieuw, bij Benoit Van den Bossche, Verhoogstraat,Cherscamp. JONGE BEER, 4 maand oud, af stammend van geprimeerde moeder, zal dienst doen bij Jan Van Nuffel-Ver- meir, Moorsel, Tinnenhoek, 1. DEFTIGE MEID wordt gevraagd voor klein huishouden. Zich wenden Burgemeestersplein, 16, Aalst. ER WORDEN nog landbouwers aangetroffen welke geene verzekering hebben voor schade aan dorden veroor zaakt door hun gespan en vee. Waarom geene behoorlijke waarborg gevraagd in REDT U ZELVEN Door uitscheiding van bedrijf Volledigen uitverkoop aan fak- tuurprijs in het Oud gekend huis ROOSEN, Molenstraat, 34, Aalst. Porcelein, Glas- en Gleiswerk, Kaders, Spiegels, Kinderstoelen, Beelden, Posturen, Schouwgar- nituren enz. Bij OMER DE SMET, Statie, Haeltert, Telefoon 148 Denderleeuw, is er te bekomen aan zeer voordeelige prij zen, faience tegels voor muren en schou wen af te zetten. De laatste nieuwighe den in cementvloeren. De echte Eternit schaliën en platen. Zoo noodig plaatsen we alles zelf. KIEKENS te bekomen vanaf begin Maart, aan matigen prijs, echte Leg horns, bij Frans Braeckman, te Meire, Broeckstraat. Men gelieve zich te laten inschrijven. Vanaf 15 Maart kiekjes, witte Leghorns,aan 2,75fr.; vanaf 15 Mei aan 2,50 fr., bij Adolf Leboeuf, Massemen. Ter broeierij Jules De Pauw, Oor degem, Dorp, wekelijks 1500 kiekjes te bekomen, echte witte Leghorns, af stammende van ouders gekontroleerd met valnesten, hoogste legvermogen. Men gelieve zich op voorhand te be vragen. Wilt gij goede en gezonde kiekens hebben, wendt u in volle vertrouwen bij Gustaaf Quintyn, Heldergem, Mot. Vanaf 1 April zuiver ras van witte Leghorns. Vanaf 25 Maart en gansch het seizoen zullen kiekentjes te bekomen zijn van het beste witte leghorn-ras, gezond en kloek, van goede afstamming gesta dige kruising met kweekhanen der beste stammen, bij Remi De Koninck, Mus- schezeel nr 3, Haeltert, bij Aalst. KIEKENS te bekomen, echte leghorns, goed ras, bij Camiel Baeyens, Eigen straat, Denderhautem. Wekelijks kiekskens te bekomen, Leghorns, zuiver ras. Ook te koop til bury (Buggy) caoutchouc wielen in goe den staat, bij Cesar De Corte, Dorp, Lede. Scheerlemmers moeten ter trouw kun nen gebruikt worden. Ik beveel mijne scheerlemmers "UNI VERSAL,, aan. Zij werden nog niet geëvenaard in zachtheid en in snede. Zij schikken voor de grofste baarden en en voor de teerderste huid. De prijs is 50 fr. of 10 belgas voor 100 mesjes; vrachtvrij thuis, met waarborg voor elk lemmer. F. W. H. Hegewald VENLO 52 (Holland). 0& Samengestelde Opgeloste Meststoffen UNAC, NI. Mij. Geldenaeken zijn de eenige, die de natuurlijke samengestelde meststoffen over treffen, daar zij de drie bestand- deelen in gekende wijze bevat ten, zoodus geen blindelings gebruik en beterkoop. Verscheidene samenstellingen volgens behoeften. Voor bestellingen en proeven wende men zich totRedt U Zei ven Aalst. (Toezicht der Staatslaboratoriums) Wilt gij landbouwmachienen der beste merken zooals Zweedsche inaai- machines Viking voor 1 en 2 paar den, met piktoestel, allerhande hooi- en oogstmachines, hakmachines, aardap peluitroeiers "Sama,,, aanaarders, zaai- machines, meststofstrooiers. Ook kook- ketels (rechte en omklinkende) in staal plaat, waschmachines "Unie,,, wasch- ketels, enz., wendt U in volle vertrou wen bij den algemeenen agent Magazijn van ijzerwaren H. Hartlaan, 22, (tegen de kerk van het H. Hart), AALST. Drinkt bij voorkeur Vlaanderens echt Bronwater NEDERBRAKEL. De fijnste der limonaden Hoofdagentschap der Maai- en Oogstmachienen Pikbinders, afleggers, maaimachienen met toestel 1,05 m., 1,20 m. en 1,35 m.; hooiraken, hooikeerders. Dubbele en enkele ploegen, braak- machienen, rollen met de hand of paard, beetenplanters, basculs enz. 6 verschillende soorten van WASCH- MACHIENEN, met de hand of motor. Herstelling en onderhoud van alle werktuigen. Alle inlichtingen en prijzen bij Telefoon Burst 135. Wat deleeuw is bij de dieren ROYAL-ALE blijft het bij de bieren. Tel.: Aalst 841, Dendermonde 152 Naamlooze Vennootschap DE EERSTE VLAAMSCHE BANK, boekt NA OPSLORPING VAN ANDERE BANKEN HOOFDZETEL: GENT, Kalanderberg, 1. BIJHUIZEN Antwerpen, Lange Nieuwstraat, 17. Brussel, Wetstraat, 84, enz. 253 Agentschappen en Kantoren in Oost- en West-Vlaanderen en Brabant. m. "W—«raa—mi, i—u —nmi Handelsbank

De Koornbloem | 1931 | | pagina 8