Notariëele Annonceo t T Twee Buizen met Tuin Landen ea Meerschen Een goed perceel Land j TREKPAARD Wagens, Karren, Een HUIS met Tuin en Boomgaard Onmiddellijk te huren Openbare Verkooping Zaai- en Hooilanden, Bouwgronden en Bosch E E N H U I S DORSCHM ACHIEN Uit ter hand te koop Schoone en welgelegen HERBERG Meubels en Mobilaire Voorwerpen en Nieuwe Koopwaren Uit ter hand tc koop MEUBELEN 15 dagwand Tarwe, Koorn en Haver Prachtige MEUBELEN Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. ^Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Erpe en Meire. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Koop een. Een woonhuis, zijnde eene herberg met afhangen en tuin, aan de Molenstraat nr 22, groot 8 aren 33 ca. Dit huis heeft herbergplaats, kamer, keuken, gang, kelderkamer met trap, schuur, stal en varkenskot. Verder groo- ten tuin. Bewoond door den heer Do- mien Bavay. Koop 2. Een woonhuis met afhan- jj gen en tuin, neven voorgaande, groot 7 aren 93 ca. Dit huis heeft keuken, ka mer, kelderkamer, schotelhuis, zolder, schuur, stal en grooten tuin. Bewoond door den heer Domien Mertens. Koop 3. Een perceel land, gelegen achter koopen 1 en 2, groot 14 a. 92 ca. Gebruiker heer Domien Mertens. Koop 4. Eenen blok meersch en land op Overbrempt of Priesterveld, groot 83 aren 2 ca. Gebruikers Den meersch en een deel land door Leon De Schutter en het overige door den eige naar. Verdeeld in 3 loten 1) De meersch in 't zuiden groot 27 a. 12 ca. 2) Te midden 28 aren 64 ca. land. 3) In den noordkant 27 a. 26 ca. land. Gemeente Erpe. Koop 5. Eenen allerbesten meersch in den Molenmeersch, groot 25 aren, gebruikt door den eigenaar. Koop 6. Een perceel land op het Leen, aan de Cathelynestraat, gehucht Oonegem, groot 24 aren 70 ca. Gebrui ker Alfons Janssens. Verdeeld in Oost-en Westhelft. Koop 7. Een perceel land op Edix- velde, groot 10 a. 40 ca. Gebruiker door de eigenaar. Koop 8. Perceel land op Hoogkau- ter groot 16 a. 50 ca. Gebruiker Alf. Lievens. Koop 9. Een perceel land op Edix- velde aan de Meirestraat, groot 9 a. 70 ca. Gebruiker Camille Lievens. Koop 10. Perceel land op Edixvel- de, genaamd Boschveld, groot 6 a. 50 ca. palende noord den ijzerenweg, oost het gescheed der gemeente Nieuwerkerken. Gebruiker Benoni De Ryck. Gemeente Meire. Koop 11.'Een allerbeste perceel land op Ysberg, uitmakende den hoek van den weg van Aygem naar Aalst en de Groeneweg, groot 44 a. 80 ca. Ge bruikers Gust. Doolaege en Jozef Piron 5 elk voor den helft. Enkele Zitdag Donderdag 30 Juli 1931 te 2 uur nanoen ter herberg (onder koop een) bij Mr Dom. Bavay, te Nieuwer- ken, Molenstraat. Openbare Verkooping van te Lede, Achterste Eiplas. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een goed perceel land op Achterste Eiplas of Langenakker, groot 22 aren 92 ca. Gebruikers Charles Smekens en Jan Van Hauwermeiren. Enkele Zitdag Vrijdag 17 Juli 1931 om 3 uur nanoen, ter herberg van Mr Louis Temmerman, te Lede, Dreef. Openbare Verkooping van een schoon en sterk Voermansgerief en Landbouwalem, te Aalst, Koolstraat, 115. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal den Maandag 13 Juli 1931, te 1 uur na noen, te Aalst, Koolstraat, nr 115, ten sterf huize der weduwe August Cooman- Berlo, openbaar verkoopen Schoon en sterk merriepaard, oud 7 jaar vier groote wagens op 4 wielen, vierwielkarren, 2 treemkarren, 3 volle dige paardenharnassuren, 2 groote dek- bachen, 5 paardenbachen rijzadel, aan schijnen, voorboomen, derde-lijnen, ket tingen en ander voermansgerief. Verder beirstuk, beirpomp, eggens, ploegen, beetwortelmolen, kruiwagen, ladder, wagenladders, schuppen, rieken en an der klein landbouwalem. Ook een aan tal balken, brandhout, twee baskuuls met gewichten bakmoelie, broodplaten en andere bakkersbenoodigdheden. Gereed geld en gewone voorwaarden. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Maal. Notarissen DE WINDT, te Aalst, en MEERT, te Erpe, zullen openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Een huis met afhangen, tuinen boom gaard, gehucht Maal, groot 16 a. 72 ca. Verdeeld in drie loten alsvolgt 1Het westdeel begrijpende huis, schuur, stal en boomgaard groot 6 a. 85 ca. hebbende eene breedte van 9 m. 40 cm. Gebruiker: Ant. Weymeersch, me- deverkooper. 2) Het deel nevens den eigendom van J. Bte Mertens. begrijpende Herberg plaats, kamer, keuken, zolder en tuin, groot 6 a. 85 ca. hebbende eene breedte aan den eigendom van Mr Callebaut van 10 ra. 10 cm. Gebruiker Cyr. De Vuyst. 3) Een deel tuin uitmakende den noord- cn oosthoek groot 3 a. 2 ca., ko mende ten zuiden met half haag op een breedte van 8 m. 60 cm. aan J. B. Mer tens, ten oosten Phon Mertens op eene breedte van 9 m. 90 en aan Don. De Vuyst op eene breedte van 20 m.80 cm. en noord aan Mr. Callebaut op eene breedte van 12 m. 30 cm. Enkele Zitdag: Vrijdag 24 Juli 1931, om 2 ure nanoen ter herberg van Achiel De Vuyst, te Nieuwerkerken, Maal, Meirestraat. GELD. Bij Notaris De Windt, te Aalst, Cumontstraat, zijn groote en kleine kapitalen te bekomen, afkorten naar beliefte, om huizen te koopen of te bouwen aan 4,75 Groot en schoon burgershuis met klein werkhuis of magazijn en afzonder- lijke ingang te Aalst, Ledebaan, nr 24, ook tuin. Voor voorwaarden en sleutels zich wenden bij notaris De Windt, te Aalst, Cumontstraat. I Studie van Notaris MOYERSOEN te Aalst, Statiestraat 23. van Een perceel bouwgrond gelegen te Lede, aan de Vijverstraat, gekend ten kadaster wijk F, nummers 779/a en 777 groot volgens meting 22 a. 66 ca. palen de noord de Kerkfabriek van Lede, oost Mr. Jules Van Cauter, zuid de wegel lei dende van de Vijverstraat naar de Sta tiestraat en west de Vijverstraat. Laatst gebruikt door Mr. D'Hondt. Verdeeld in 10 loten: Lot 1.5 a. 68 ca. bouwgrond aan de Vijverstraat, hebbende aldaar een breedte van 20,1 Om. te nemen ten zuid westen van voorschreven perceel. Lot 2.— 1 a. 97 ca. bouwgrond neven voorgaande lot hebbende aan de straat eene breedte van 6 m. Lot 3.— la. 86 ca. bouwgrond neven voorgaande lot, hebbende aan de straat een breedte van 6 m. Lot 4.— 2 a. 15 ca. bouwgrond neven voorgaande lot hebbende aan de straat eene breedte van 6 m. Lot 5.— 1 a, 80 ca. bouwgrond achter voorgaande loten, hebbnde aan de wegel eene breedte van 6 m. Lot 6.— 1 a. 76 ca. bouwgrond neven voorgaande lot, hebbende aan de wegel eene breedte van 6 m. Lot 7.1 a. 72 ca. bouwgrond neven voorgaande lot, hebbende aan de wegel eene breedte van 6 m. Lot 8.— 1 a. 86 ca. bouwgrond neven voorgaande lot, hebbende aan de wegel eene breedte van 6 m. Lot 9.la. 64 ca. bouwgrond neven voorgaande lot, hebbende aan de wegel eene breedte van 6 m. Lot \Qfr- 2 a. 40 ca bouwgrond ne ven voorgaande lot, hebbende aan de wegel een breedte van 9,10 m. palende ten oosten Mr. Jules Van Cauter. Zie afbeelding der loten op de plak brieven. Eenige Zitdag Maandag 13 Juli 1931, Om 1 u. nam, ter herberg „De Volks kring,, gehouden door Mr. Donatus Schockaert te Lede, Dreefstraat. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Meldert. De Notaris TIBBAUT, te Aalst, zal met tusschenkomst van zijnen ambtge noot Notaris CAUDRON, te Erembo degem, ten overstaan van den heer Vre derechter van het kanton Aalst, open baar verkoopen Gemeente Meldert. Eerste koop. Een blok zaai-en hooiland en bosch, genaamd „De Krom men,,, op Eeckhoutveld en Putveld, vol gens kadaster groot 4 hectaren 92 aren 90 centiaren en, volgens meting 4 hecta ren 89 aren 31 ca.; verdeeld in 3 loten, te weten: Lot een. Zaailanden. 2 hectaren 22 89 ca. land op Eeckhoutveld verdeeld in zeven deelen. Eerste deel. 31 aren 04 ca. ten noord-westen, palende noord-west Juffer Hortense Joostens, noord-oost dezelfde, zuid het tweede deel en zuid-west M. Van de Velde. Gebruiker M. Louis Baeten. Tweede deel. 31 aren 88 ca. daar nevens. gebruiker M. M. Alfons Van Gyseghem en Jan Nieuland. Derde deel. 31 aren 99 ca. daarne vens. Gebruiker M. M. Gustaaf Van Keer en Hendrik De Backer. Vierde deel. 30 aren 97 ca. daar nevens. Gebruikers M.M. Alfons De Ridder, Frans De Greef en Alfons Van Gyseghem. Vijfde deel. 30 aren 95 ca. daarne vens. Gebruikers M. M. Louis Van Ransbeek en Egidius D, Hauwere. Zesde deel. 29 aren 78 ca. daarne vens. Gebruikers M. M. Jozef De Co- ninck en Egidius D'Hauwere. Zevende deel. 36 aren 28 ca. ne vens voorgaande ten zuid-oosten, palen de noord-west het 6de deel, noord het 2de deel van lot 2, oost het 1ste deel van lot 2, oost-west M. Alfons De Greef en west M. Judocus Van Cauwelaert. Gebruikers M. M. Benoit De Coninck en Egidius D' Hauwere. Lot twee Hooiland. Een hectaar 13 aren 73 ca. op Eeckhoutveld, ver deeld in 3 deelen. Eerste deel. 25 aren 18 ca. ten zui den palende noord-west het zevende deel van lot 1noord-oost nabeschreven 2de deel, zuid-oost de beek en zuid west Mr Alfons De Greef. Boomprijs 2250 franks. Tweede deel. 28 aren 79 ca. daar nevens. Boomprijs 350 fr. Deze beide eerste deelen in gebruik bij MM. Jan Nieuland, Egidius D'Hau were, Benoit Thielemans en dame wed. Vereertbrughen. Derde deel. 59 aren 76 ca. daar nevens. Boomprijs 450 fr. Gebruiker M. Louis De Coninck. Lot drie. Zaailand en bosch. Een hectaar 52 aren 69 ca. land en deel bosch op Putveld, verdeeld in 3 deelen. Eerste deel. 77 aren 22 ca. land en bosch ten zuid-oosten. Hout- en boom prijs 2000 fr. Het land in gebruik bij Mr Raymond Vermoesen. Tweede deel. 37 aren 12 ca. land en bosch daarnevens. Boom- en hout- prijs 180 fr.Het land in gebruik bij MM. Alfons Van den Broeck en Emiel Lelie. Derde deel. 38 aren 35 ca. land en bosch gelegen ten noord-westen. Boom- en houtprijs 2000 fr. Het land in gebruik bij MM. Alfons Van Gyseghem en Jozef Mertens. Tweede koop. 20 aren bosch op Putveld. Boomprijs 2200 fr. In regie. Derde koop. 32 aren 40 ca. land op Doment, Parijsveld. Gebruiker M. Louis De Coninck. Vierde koop. Bouwgrond, Molen straat, verdeeld in 2 deelen, beiden in huur bij Mr Petrus Hertsens. Eerste koop. 9 aren 45 ca. ten zui den. Boomprijs 300 franks. Tweede deel. 14 aren 48 ca. ten noorden. Boomprijs 300 franks. Vijfde koop. 32 aren 90 ca. land op Doment Huytselveld. Gebruikers M. M. Frans Steppe en Frans Van de Vel de. Laatste Zitdag Donderdag 23 Juli 1931, om 1 1/2 ure nam. te Aalst Kapelle- straat ter gehoorzaal van het Vredege recht. Openbare Verkooping van te Erembodegem, Terjoden. De Notaris CAUDRON, te Erem bodegem, zal openbaar verkoopen Huis met schuur en tuin te Erembo degem, Terjoden, Dries, groot 2 aren 72 ca. In gebruik bij Mr Rufin Goubert. Enkele Zitdag NJaandag 13 Juli 1931, om 4 uur nam., te Erembodegem, Ter joden, Ninovestraat, bij Mr Louis De Smet. Venditie van te Hekelgem. De Notaris HINSSEN, te Assche, zal met tusschenkomst van zijnen ambtge noot notaris CAUDRON, te Erembo degem, openbaar verkoopen op Maan dag 20 Juli 1931, om 9 uur voormiddag, te Hekelgem, Bellestraat, ten huize van M. Adolf De Bisschop, beste groot dorschmachien type Doyen BK 5 met motor Bernard van 12 paardenkracht met binder, wan en aanhoorigheden en kleiner dorschmachien merk Van de Velde met motor National. Welgelegen bouwgronden te Erem bodegem, hoek van den Welleweg en Ninoofschensteenweg. Zich wenden tot notaris Caudron of tot Mr Jan Van Biesen te Erembodegem. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. breedte van 32 m. 25 cm., langs eenen kant aan Mr Joseph Meganck-Vermei- ren met eene diepte van 13 ra. 40 cm„ langs achter aan de Commissie van Openbaren Onderstand te Lede met een breedte van 32 m. 25 cm. en langs den anderen kant aan genoemden heer Jo seph Meganck-Vermeiren met eene diepte van 10 m. 73 cm. Bewoond door Mr Maurice Coppens. Eenige Zitdag Woensdag 15 Juli 1931 om 2 uur namiddag, ter herberg van den heer Maurice Coppens, te Lede, Mo lenstraat. Openbare Verkooping van eene te Lede, Molenstraat, 9. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen Gemeente Lede. Een nieuw gebouwd woonhuis, die nende als herberg met aanhoorigheden en hof, gestaan en gelegen te Lede, Molenstraat nr 9, gekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 854, inhou dende ongeveer 3 aren 90 ca. palende langs voren aan de straat met eene Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van Landbouiversalem, Beesten, Vruchten te velde. te Meldert, Dorp, nr 81. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, ter üsschenkomst van zijn ambtgenoot Meester HINSSEN, notaris te Assche, zullen namens de erfgenamen van Mr en Mme Louis Meersman-Carlé, te Mel dert, Dorp 81, overgaan ingevolge eene toelating van het' College van Burge meester en Schepenen der gemeente Meldert in datum van 25 Juni 1931, op Maandag 13 Juli 1931 om 1 uur namiddag, tot de openbare verkooping van 1) Nieuwe koopwaren: kruideniers waren, suikergoed, mostaardpotten, doozen erwten, doozen konfituur, soda, zeep, sodeks, siroop, zout, doozen met gebak, meelsuiker, rijst, broodsuiker, pakjes tapioka, doozen tomaten, pakken chocolaat, doozen milanèse, pakken pér- sil, pakken vigor, pakken fekul, doozen bougies, doozen blink, pakjes blauwsel, flesschen olijfolie, pakken cacao, pakken waschpoeder, doozen sunlicht zeep, pak ken chicorei, doozen caramellen, doos met chocolade, doos met suikerbollen, pakken amidon, doos met drops, pakjes lux, doos met doopsuiker, pakken stek jes, stukken zeep, doozen maizena, pak ken vermisel, doozen koperkuisch, enz. enz. 2) Andere koopwaren bokalen, jat ten, koordeelen, hangselen, karbuur, waterpotten, tabak, sigaretten, jartels, griffels, schrijfpapier, ondertussen, drink glazen, electrieklampen, bretellen, tel- looren, zakdoeken, borstels, sayet, kop- doeken, neusdoeken, abatjours, teugels, kousen, koffieborsen, 136 paar blokken, 30 paar pantoffels, enz. 3) Drie nieuwe velos, zeven binnen banden, 12 paar koorden, velokader, tien velobanden, vijf velojanten, 6 velo- pompen, drie,ijzers voor zadel, vijf meter draad voor fryns, doozen gereedschap en benoodigheden, voor de velomakers- stiel, enz. enz. 4) Meubels en mobilaire voorwerpen tafels, stoelen, zetels, komodekas, stoof met toebehoorten, bed met ressort, bed- gerief, printen, potten, pannen, casserol- len, en allerlei keukengerief, versijp, vleeschkuip, tobbens, bierstelling, kopere vasen, en andere versiersels, drapeau stok, melkkanne, en meer andere voor werpen te la® om te melden. 5) Landbouwersalemalle kleine land- Douwersalem, wanmolen, kortewagen, aeirkuip, egde, schelfhouten, drinkbak- een, mest en aal en brandhout. 6) Beesteneene goede melkkoe, en een rund, zes hennen. 7) Vruchtenten velde wassende op ongeveer een hectaar twintig aren land te Meldert, Putstraat "kravaalveld,,, Hals, Huizekens, en Parijsveld. Gewone voorwaarden en komptante betaling. Toelating: Het college van Burge meester en Schepenen der gemeente Meldert, gezien de aanvraag gedaan door de heer Lodewijk Meersman, velo- maker en winkelier, om in het openbaar bij opbod op Maandag 13 Juli aanstaan de om 1 uur namiddag door de ambts verrichting van den Heer Notaris Breek pot te Aalst, nieuwe koopwarenbe> staande in rijwielen en benoodigheden, holleblokken, kousen, sayet, en andere merserie artikels, te mogen verkoopen alsook kruidenierswaren, gezien de ar tikels 3,4,5,6,7,9,10 der wet van 26 Mei 1846, staat de verkooping toe mits in achtneming van de volgende voorwaar den De verkooping zal geschieden met in achtneming van de voorwaarden be paald bij artikel vijf van gemelde wet van 20 Mei 1846, zij zal moeten plaats hebben op gestelde dag en uur en geene andere voorwerpen dan de geene aan geduid op bijgaande lijst zullen ter vei' ling aangeboden worden. Gedaan te Meldert den 25 Juni 1931. Alwaar tegenwoordig waren de heeren A. De Vis, Burgemeester, voorzitter; F. Bruyninckx, P. De Coninck, schepe nen en Th. Vastenavond, secretaris. Op bevel: De Secretaris, De Burgemeester, (get.) Th. Vastenavond, (get:) A. De Vis. Gemeente Nieuwerkerken Koop 1. Een perceel hooiland ge legen op 't Keuken veld, sectie C, nr. 1064/c met eene grootte van 10 a. 70 ca. gebruikt door Mr. A. Schelfhout, Maal. Stad Aalst. Koop 2. Een perceel weideland gelegen in de Bergemeerschen, sectie F, nr. 855/a met eene grootte van 12 a. 30 ca., gebruikt door Frans Van Houden- hove, Langestraat. Laatste Zitdag Woensdag 15 Juli 1931, om 3 uren namiddag ter herberg "In het Paviljoen,, te Aalst, Groote Markt, ge houden door Mr. Achiel Oosterlinck. Gemeente Erpe. Een woonhuis met afhangen en grond ter wijk Bosschestraat, sectie A nr 632b en deel van Nr 633i, groot bij meting 2 aren 98 ca. Bewoond en gebruikt door den eige naar Mr Crispinus Corthals en M. Ur- bain De Sutter. Stad Aalst, Apoloniastraat n° 1Een gerieflijk woonhuis, groot 3 a. 21 ca. 80 mil. Gelijkvloers4 plaatsen, stallin gen, kelders en hof met fruitboomen en eene inrijpoort van 4 meters. Verder 3 schoone slaapkamers en zolder. 2) Een perceel bouwgrond gelegen alsvoren groot 2 a. 40 ca. met aan de straat eene breedte van 10 meters, sectie C deel van nrs. 311 /d, 311/c en 311 /a. Gemeente Lede, Statiedreef n° 22. Schoon gerieflijk woonhuis, bewoond door den heer Joseph Troch, ingebruik- treding met 1 Juli. GELD. - Bij Notaris MEERT te Erpe, groote en kleine kapitalen te ver krijgen aflosbaar in het geheel of met gedeelten,. Ook om nieuwe werkmanshuizen te bouwen en te koopen aan 4,75 fr. o/°. van Openbare Verkooping Landbouwalem, driewielkar, kiekens en vruchten, te Nieuwerkerken, Pijpen- beek, ten huize en ten verzoeke van Constant Peerlinck, op Maandag 20 Juli 1931, om 1 uur namiddag, door 't ambt van Deurwaarder MAHIEU, te Aalst, op gewone voorwaarden en gereed geld. Kantoor van Zaakwaarnemer Louis DE RYCK, Erembodegem. Venditie van te Erembodegem en Welle, op Donderdag 16 Juli 1931, om 2 uur namiddag. Men zal vergaderen te Erembodegem Dorp, in de Burghtstraat. Studie van Deurwaarder DE VOS, Brusselschestraat, 18, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Brusselschestraat nr 18. Deurwaarder DE VOS zal op Maan dag 13Juli 1931,tel 1/2 ure namiddag, te Aalst Brusselschestraat 18, overgaan tot de openbare verkooping van prachtige meubelen, bestaande voornamelijk in: Slaapkamergarnituur in eik: Bed (dou ble face) lavabo, kleerkas met 3 spiegel- deuren, nachttafel en droogstoel. Fumoir: Canapé en 4 Clubzetels. Eetplaats in eik (steil Renaissance): Coulissetafel met 5 verlengplanken, Buf fet, Spiegel en 6 stoelen. Salongarnituur Canapé, tafel, 2 ze tels, 2 stoelen. Bureau Américain in eik; Buffet in eik; groote tafel in eik; keu kenkas, 6 stoelen, hoftafel, vasen, beel den en meer andere voorwerpen te veel om te melden. Schrijnwerkersalam als: Zagen, bei tels, verstekblokken, enz. Gewone voorwaarden. (Zie vervolg Notariëele Annoncen 6blz. jLj Studie van den Notaris te Erpe. MEERT, A De notarissen MEERT te Erpe en DE WINDT te Aalst, zullen namens wien het behoort in het openbaar ver koopen Landbouwers bouwt,vergroot of herstelt uw hofstedekoopt zekoopt uw weiden, land, alam, vee. enz. met geld dat U verschaft wordt tegen lagen intrest van 4 1 /2 t. h. en met groot ge mak van terugbetaling. Alk geldleeningen op hypotheek aan Particulieren, Handelaars, Ambachts~ lieden, werklieden, tegen de gunstigste voorwaarden. Adh. VERACHTERT AALST, Graanmarkt, 18 Spreekuren! van 9-12 en van 2-7 Telefoon 842. GENT, Frans Spaestraat, 2. Spreek uren eiken namiddag van 2-7 's Vrijdags ook van 9 tot 12 uur. LEDEN I Houdt de nummers van ons blad samen, want heel dikwijls kunt U er raad vinden voor vele gevallen. KCHHKSS fit nWMIIMII Drukkerij 'De Koornbloem,, destraat. Aalst. De Vilan- i 4B««CaHSHME»lK-:

De Koornbloem | 1931 | | pagina 5