Notoricele Annoncen s i Veemarkt van Sent. EEN W OONKUS WOONHUIS LANDEN EENE HOFSTEDE Uit ter hand te koop Twee perceelen LAND W O O N H U I met 8 Hangaars EENE HOFSTEDE met Bouwgronden Zaailanden, Meersch en Bouwgronden 900 JONGE KIEKENS Schoon Handelshuis B O U W G B O N D Goed perceel Zaailand EEN WOONHUIS Mans-. Vrouw- en Kinderschoenen TE KOOP HOFSTEDEKEN Openbare Verkooping Openbare Verkooping Veemarkt Cureghem - Anderlecht Eiermarkt Lede Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Bij Sterfgeval Openbare Verkooping van met Afhangen en Hof te Aalst, Molendries. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens de erven van jufvrouw Josephine Possemiers, te Aalst, Molendries, open- baarlijk verkoopen Stad Aalst. Een woonhuis met afhangen aan den Molendries, bijzonder geschikt voor al len handel,sectie A nr 675c, groot 3 aren 2 centiaren, palende aan den ijzerenweg, Mevrouw Eduard Eeman en kinderen en de maatschappij Hand aan Hand,,. Onmiddellijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 24 December 1931 om 2 uren namiddag, ter gehoorzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Het huis mag bezichtigd worden alle Dins- en Donderdagen van 2 tot 4 uur. Studie van Openbare Verkooping van een allerbest gelegen ontworpen straat, leidende van den Dendermondschen steenweg naar de Sint-Annalaan. Voor verdeeling zie plan op plak brieven. Enkele Zitdag Woensdag 9 December 1931 om 4 uur namiddag, ter herberg Het Gemeentehuis te Hofstade, gehouden door Mr LeoSchampheleer. Openbare Verkooping van te Lede en Hofstade. De notaris DE VIS te Aalst zal na- namens wien het behoort, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een perceel beste zaailand gelegen te Lede "Hofsoveld,,, gekadastreerd sectie A, nr 293, groot 35 a. 10 c,a. Onmiddellijke ingebruiktreding. Gemeente Hofstade. Een perceel beste zaailand te Hofsta de, Achterste Baerdebrug, gekadastreerd sectie E, nr 531 groot 31 a. 40 c.a. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 22 December 1931 Onmiddelijk beschikbaar. Voor verdeeling zie plan op plakbrie ven. Enkele Zitdag Donderdag 7 December 1931 om 3 uur namiddag ter herberg gehou den door Mr Jozef Vinck, te Herder- sem, Boschkant. Door Verandering van Woonst. Openbare Verkooping van te Meldert, Klaarhaag. De notaris MEERT te Erpe, zal openbaai lijk verkoopen Gemeente Meldert Koop IEene behuisde hofstede, Klaarhaag, sectie A, deel van nummers 189A 188B, groot 10 a. 71 c.a. Bewoond door den eigenaar Heer Clément Wille. Koop II 14 aren 80 centiaren land gelegen als voren sectie Dex 11 On. In gebruik bij den eigenaar. Enkele Zitdag Maandag 21 December 1931 om 2 uren namiddag ter herberg van den heer Petrus Van de Velde, barbier, Meldert. Klaarhaarhaag. Op zelfde dag om 1 uur namiddag en op zelfde hofstede zal genoemde notaris MEERT openbaarlijk verkoopen Een prachtige koe, zeven maanden dracht, gevende jaarlijks 6000 liters, een vaars, 10 maanden oud beste werkezel, 9 jaar oud ressort kar, treemkar, eene nieuwe harnas. Een daagelijksche allerlei alaam, ploeg, beirstuk en meer andere voor werpen loof te velde. Met gereed geld. 1° Een nieuw gebouwd woonhuis met inrijpoort te Lede, Keiberg, groot 13 a. 70 ca, sectie C nr ex 663i en 674d. 2° Een perceel zaailand te Lede, Kei- berg, sectie C noord-helft van nummers 671 en 672, groot 24 aren 55 cent. Zich te bevragen bij de kinderen Re- my Blaes, te Lede, Keiberg. Een perceel bouwgrond gelegen te Aalst, Dendermondschesteenweg, sektie C deel van nr 1017c, groot 4 aren 95 ca. 95 milliaren hebbende een voorgevel van 13 meters. Notaris DE WINDT, te Aalst. te Aalst, Houtmarkt. zal Notaris DE WINDT te Aalst, openbaar verkoopen Stad Aalst Een schoon en welgelegen huis aan de Houtmarkt, uitmakende den hoek der St Jan- Zonnestraat, groot 60 c.a. Bewoond geweest door wijlen Mr Au gust Marcel. Onmiddelijk beschikbaar. Dit huis begrijpt3 benedenplaatsen, 3 slaapkamers en klein kamerken, zolder in 2 deelen, kelder, elektriekleiding in alle plaatsen. Door zijne goede ligging is dit huis allerbest geschikt tot het uitoefenen van allen handel. Enkele Zitdag Maandag 7 December 1931 om 3 ure nanoen in het Hotel des Ar cades te Aalst, Statieplein. GELD. Bij notaris De Windt te Aalst, Cumontstraat, zijn groote en kleine kapitalen te bekomen, afkorten naar beliefte, om huizen te koopen of te bouwen aan 4,25 Studie van Notaris te Aalst. DE VIS, om 3 uur namiddag te Hofstade recht- over de statie ter herberg "In de Paling,, van Dendermonde, west Mr gehouden door de Kinderen Pannen- i Hauwermeiren. koek. g Openbare Verkooping van te Gijsegem. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Gijsegem Koop 1. Een perceel land, gelegen te Gijsegem, Rouwveld, of Rouwbosch, gekadastreerd sektie A. nummer 509-A, groot 16 aren 50 centiaren, palende Noord de erven Frans Lambrecht. Oost de kinderen Frans Bruyland, Zuid de J. Van Landuyd en West den weg. Ingesteld 2000 fr. Koop 2. Een perceel land, gelegen te Kruiskouter, gekadastreerd sektie B, nummer 286, groot 15 aren 40 centia ren, palende noord Mr Felix Aelbreeht, oost Mr Petrus Huylebroeck, zuid de Commissie van Openbaren Onderstand Jan Van na- Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Moorsel, aan den Steenweg op Aalst. De notaris DE VIS te Aalst zal mens wien het behoort, ten overstaan van den Heer Vrederechter van het Kanton Aalst, openbaar verkoopen Gemeente Moorsel Een grooten en schoonen eigendom, zijnde kiekenkweekerij, gelegen te Moor sel, aan den steenweg naar Aalst met 8 daaropstaande hangaars voor kieken- kweek, groot volgens meeting 32 aren 35 c.a. Bestaande uit I Een nieuwgebouwd woonhuis be grijpende Op gelijkvloers Salon, eetplaats,gang met trap, schotelhuis en koer. Op eerste verdiepdrie schoons slaap kamers. Verders zoldering. Verlicht met electriciteit en voorzien van pomp en regenwater. II. Groote hof met 8 daaropstaande hangaars voor kiekenkweek. Bewoond door de Wed. Eugeen Ghy- sels. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 24 December 1931 om 2 uur namiddag te Aalst, Kappelle- straat, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht. Bij verandering van Woonst. Openbare Verkooping van te Herdersem, aan de Broek- en Hoogstraat. De Notaris DE VIS te Aalst, zal mens wie het behoort, openbaar koopen Gemeente Herdersem. Een hofstede met afhankelijkheden en nevensliggenden bouwgrond, gestaan en gelegen te Herdersem, aan de Broek- en Hoogstraat, met eene totale grootte volgens meting van 33 a. 47 ca. Verdeeld in 11 loten Lot I. Een perceel bouwgrond, gele gen nevens den eigendom van den Heer Vinck, groot volgens meting 3 aren, 07 centiaren. Lot II. Een perceel bouwgrond, gele gen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 99 ca. Lot III. Een perceel bouwgrond, ge- Ingesteld 2500 fr. Deze twee loten zijn gebruikt door Mr Felix Aelbreeht. Laatste Zitdag Dinsdag 15 December 1931 om 4 ure namiddag te Gijsegem, Dorp ter herberg "In den Uil,, gehouden door Mr. Jeseph Sterck. na- ver- Openbare Verkooping van een blok allerbeste te Aalst. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na- wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1. Een blok zaailand en meersch gelegen te Aalst, Bergestraat leidende naar de Langestraat, groot 1 hectaar 84 aren. In gebruik bij Mr Leopold Borms. Koop 2. Eene partij schoone bouwgronden gelegen te Aalst, Berge- kouterbaan leidende naar de Lange straat, groot volgens meting 64 aren 50 centiaren. Voor verdeeling zie plan op plak brieven. Enkele Zitdag Maandag 28 December 1931 om 3 uur namiddag, te Aalst, Brussel- sche steenweg, "In den Avenue ge houden door M. H. De Kegel-De Neve. Bij Sterfgeval. Venditie van ter Kiekenkweekerij te Moorsel, aan den Steenweg naar Aalst. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens Mevrouw Weduwe Eugeen Ghy- sels te Moorsel op Dinsdag 29 Decem ber 1931, om 8 uur voormiddag over gaan tot de openbare veiling van 500 allerbeste jonge Leghorns van dit jaar, 400 kleine jonge Merchtemsche kie kens. Verders een hoeveelheid drinkpotten, voederbakken, legbakken en hout. Gewone voorwaarden. Komptante betaling. Bij verandering van Woonst Openbare Verkooping van te Haeltert, Dorp. De notaris DE VIS te Aalst zal na mens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Haeltert. Een schoon handelshuis, geschikt legen nevens voorgaande, groot volgens voor alle bedrijven, gelegen te Haeltert, Openbare Verkooping van verscheidene perceelen te Hofstade, aan den Steenweg van Aalst naar Dendermonde. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. Verscheidene perceelen bouwgrond, gelegen te Hofstade, aan den Dender mondschen Steenweg en aan de nieuw meting 2 a. 91 ca. Lot IV. Een perceel bouwgrond, ge legen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 82 ca. Lot V. Een perceel bouwgrond, gele gen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 74 ca. Lot VI. Een perceel bouwgrond, ge legen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 65 ca, Lot VII. Een perceel bouwgrond, ge legen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 57 ca. Lot VIII. Een perceel bouwgrond,ge legen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 49 ca. Lot IX. Een perceel bouwgrond, ge legen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 49 ca. Lot X. Een perceel bouwgrond, gele gen nevens voorgaande, groot volgens meting 2 a. 32 ca. Al deze loten hebcen een breedte aan de Broekstraat van 6 meter en zijn on middelijk beschikbaar. Lot XI. Een hofstede met afhanke lijkheden en grond, gelegen nevens lot X, groot volgens meting 6 a. 51 ca., pa lende Noord de Broekstraat, Oost Mr Gustaaf Van de Velde, Zuid de Hoog straat en West de Broekstraat. Bewoond door Dame Sylvie Van Nuffel. Dorp, groot 6 aren 70 c.a. Begrijpende op gelijkvloers een zeer groote winkelplaats met ingangdeur en langs weerkanten groote vitrien, salon, eetplaats, keuken, schotelhuis, koer en groote hof. Op eerste verdiep 4 schoone slaap kamers. Verders zoldering. Voorzien van pomp en regenwater en verlicht met electriciteit. Bewoond geweest door Wed. Joseph Verlé- Beernaert Thans bewoond door Mr Van Impe. Enkele Zitdag Donderdag 31 December 1931 om 3 uur namiddag te Aalst, Geeraerds- bergsche steenweg, ter herberg "In den Haring,, gehouden door Mr Joseph De Bundel. len, aan den Steenweg van Wetteren op Dendermonde. Zich te bevragen bij Notaris DE VIS te Aalst. 4. Een schoonen eigendom gelegen te Wanzele aan den Halt van Cherscamp, groot 72 aren 20 centiaren, begrijpende woonhuis, remisie, stallingen, maalderij, hangaars, koer, hof en land. 5) Perceel land, dienstig voor bouw grond, gelegen te Wanzele, groot 49 aren 20 centiaren. 6) Een perceel land gelegen te Wan zele, groot 49 aren 80 centiaren. Al deze koopen zijn onmiddellijk be schikbaar. Zich te bevragen bij notaris De Vis. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. Openbare Verkooping van een te Baardegem. De Notarissen Oscar TIBBAUT en Albert DE VIS, beiden te Aalst, zullen openbaar verxoopen Gemeente Baardegem. Een perceel zaailand, doorsneden met eenen wegel, gelegen op den Grooten Molenkouter, aan de Molenstraat, sec tie C nr 410d, groot 30 aren 70 cent. Gebruiker Mr Camiel Monsieur. Verdeeld in drij loten Lot 1:11 aren 48 ca. noordkanf, heb bende eene breedte ter straat van 12 m. 50 cm. Ingesteld 3000 fr. Lot 11:8 aren 64 ca. bouwgrond te midden hebbende eene breedte ter straat van 15 m. Ingesteld 3000 fr. Lot III. 10 aren 44 ca. bouwgrond langs den zuidkant, hebbende eene breedte ter straat van 11 m. 30 cm. Ingesteld 3000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 8 December 1931 om 2 namiddag, ter herberg In den Boer bij den heer Roggeman, te Baerdegem, Molenstraat. Bij Woonstverandering Openbare Verkooping van MET HOF te Aalst-Mijlbeke, Beekstraat. De Notaris Oscar TIBBAUT, zal openbaar verkoopen Stad A.alst. Een welgelegen woonhuis met hof aan de Beekstraat 6, sectie F nr 63e en 63k, groot 3 aren 80 ca. Bewoond en gebruikt door den eige naar den heer Désiré Heiremans-Van de Maele. Zie verder beschrijf bijzondere plak brieven. Eenige Zitdag Dinsdag 15 December 1931 om 3 uur namiddag ter herberg van den heer Theofiel De Wolf, te Aalst, Moor- selbaan, 259. Bij Licitatie. Openbare Verkooping een welgelegen van Bakmoelie met scheel, ovenpaal,vleesch- blok, waschvat, regenwatervat, bakken, hanken, schelfhouten, hopstaken, brand hout, lampen enz. jf3Een beste reep van 60 m. lengte met scheerhout, goed geschikt voor karre- reepen. 10,000 kgr. beeten. 3,000 kgr. haverstrooi. 1,000 kgr. beste korenstrooi met vle gel gedorschen. 1,000 kgr. hooi en toemaat, enz. Gewone voorwaarden, gereed geld. Studie van Deurwaarder DE VOS? Brusselschestraat, 18, Aalst. Bij opheffing van Handel. Openbare Verkooping van eene groote partij te Aalst, Moorselbaan, 118. Deurwaarder DE VOS te Aalst, zal op Maandag 14 December 1931, van af 8 1/2 's morgens, met machtiging van de bevoegde overheid, overgaan te Aalst, Moorselbaan n° 118, tot de openbare verkooping van eene groote partij mans,- vrouw- en kinderschoenen als volgt Mansbotinen "Derby,, zwart, in box calf, verlakte tippen met crêpe zolen Mansbotinen "Balmoral,, box-calf, verlakte tippen en lederen zolen "Moelieres" in alle grootten, voor heeren, jongelingen en kinderen zwart verlakt met lederen zolen Dezelfde in box-calf, bruine en zwarte, lederen of crêpe zolen Werkschoenen, zeer sterk en water dicht "Cyclisten,, box-calf en lederen zo len Allerhande sloffen, met en zonder riemkens Vrouwschoenen "Décolleté,, zwarte en bruine verlakte, gegarnierd fantasie, alsook in zwarte Daim Dezelfde in chevreau, alle kleuren en laatste modellen "Lamballes,, verlakt, chevreau of box-calf eerste keus. Sloffen zwart, bruin, blauw, grenat enz. Alle nummers, voor Damen, jonge meisjes en kinderen. "Baby 's„ zwart verlakte en fantasie. Gewone voorwaarden. 4 1. Twee nieuwgebouwde burgershui zen, te Aalst, Molendreef, nabij den Gentschen steenweg. 2. Een schoon burgershuis met atelier en hof, te Aalst, 219-3 Moorsel baan. 3. Een schoon perceel bouwgrond te Hofstade, nabij het Dorp. Verscheidene perceelen bouwgron den en blok zaailand gelegen te Wiche- te Schoonaarde, nabij de Langestraat. De notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aanleg te Den dermonde in date 14 November 1931, zal, ten overstaan van den heer Vrede rechter des kantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Gemeente Schoonaarde: Een behuisd, beschuurd en bestald hofstedeken met erven, tuin, boomgaard en weiland, gelegen aan den steenweg naar Aalst, nabij de Langestraat, "Ri- meirdriesch,, Enige sectie nrs 955 a, 956 b. deel van nrs 958 a, 960 a, 960 b, en 964, groot 18 aren. Onmiddelijke ingebruiktreding. Eenige Zitdag Donderdag 24 December 1931, om 2 uren namiddag ter zittingszaal van het vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Studie van Notaris EEMAN, Moorsel. Op Maandgg 7 December 1931 om 2 uur namiddag, te Moorsel, Dorp, bij Mr Philemon De Block, van Koop 1. Land te Moorsel, op Kat- testeert of de Buek, sectie D nr 632, a groot 66 a. 70 ca. Gebruikers MM. Charles Verhoeven, Frans Van der Biest en wed. Verbeiren. Koop 2. Land te Baardegem, op Wolfsland, sectie D, nrs 52 en 53, groot 18 a. 80 ca. Gebruiker Mr Joannes Aelbreeht. GEMEENTE HERDERSEM. door uitscheiding van bedrijf. De Gemeentesecretaris TH. WIL LEMS zal door bevoegd ambt op DINSDAG 8 DECEMBER, om 9 uur stipt voormiddag, ten verzoeke van Mr Emiel Van Nuffel, wijk Kerk, openbaar verkoopen Een beste koe, 6 maand dracht. Een rund. Een gekende beste kar met leeren, schraaf met beirstuk, slede, kruiwagen, onlangs nieuwe raapmolen, pas nieuwe kleine ploeg, aalbak, vlegels, gaffels enz. Prijsopgave door den bij zinderen correspondent van "De Koornbloem,,. Dinsdag 1 Dec. Varkensmarkt. Te koop gesteld 2783 levende dieren aan 5,50 tot 7,00 per kilo. 575 geslachte dieren aan 7,00 tot 10.00 Woensdag 2 Dec. Zwaar vee. Totaal te koop gestelde dieren 1695 Ossen 505 Stieren 126 Koeien 1064 Middelbare prijs per kilo Ossen 6,00 a 8,75 Stieren 4,75 6,50 Koeien 4,50 8,50 Donderdag 3 Dec. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1319 Middelbare prijs per kilo, op voet 7,00 a 11,50 fr. Vrijdag 4 Dec. Gesl. varkens. 579 stuks. 7,00 a 10,00 fr. per kilo. 2 Dec. 1931 Prijsopgave door den bijzonderen korrespondent van De Koornbloem Werden te koop gesteld t Groote Hoornbeesten totaal 1101 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 22 Ossen (j°n9e) 240 Koeien 163 Vaarzen 255 StiereD 205 Kalvers 424 Magere koeien 216 Er waren in 't geheel 1235 zwijnen. De prijzen Ossen van 6 a 700 kilo 4,00 tot 6,00 de kilo. Goede vette kweeken van 4 500 kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht lc kwaliteit 5,00 tot 6,00 de kilo. 2e 4,00 tot 4,50 3' 4,00 tot 4,50 Stieren le kwal. 5,00 tot 5,25 de kilo. 2' en 3e 3,50 tot 4,50 Koeien le 5,00 tot 5,25 2e en 3' 2,50 tot 3,00 Prijzen der Kalvers 1* kwaliteit 9,00 tot 11,00 de kilo. 2' 6,00 tot 8,00 3' 4,00 tot 5,00 Zwijnen van 5,00 tot 6,00 fr. de kilo volgens kwaliteit. Markt van lfDecember 1931 Getal eieren 29.000 Verkoopprijs Groote eieren 0,70 tot 0,80 fr. Poeldeneieren 0,40 tot 0,55 fr. Drukkerij "De Koornbloem,, De Vilan- derstraat. Aalst. »i wr**r, JVBM&t.'i - v - Banns IHSSHRII UK&ffHIiiKaHiailiHBVSBBIIIIfHiHilIHGIHIH S»G>:!SiB!B£S3H!5IH!§!lBaEnBBKBI6lfeW SSSaiSa»

De Koornbloem | 1931 | | pagina 5